کوله پشتي کوهنوردي 60 ليتري ال سي مدل Independe

�راحی کرده هست که خاصیت غیر وابسته شدن بیش تر از کیف را دارد. محفظه اساسی این کیف به وسیله‌ی یک زیپ باز می‌شود. ولی نصیب جادار بودن این کیف به دو طرف محفظه کلیدی مربوط می‌شود. در هر دو طرف محفظه‌ای نظیر کیف پول در نظر گرفته شده که به وسیله‌ی دو دکمه باز و بسته خواهد شد. به همین خاطر فضای دوچندان متعددی برای انواع و اقسام کارت اعتباری، ویزیت، عکس و یا این که اسکناس خواهد داشت. در هر دو طرف برای نگهداری بیشتر از کارت‌های اعتباری شما یک بند پباده سازی شده هست که در چهره چه بسا بسته بودن کیف، بیشتراز افتادن کارت‌ها پرهیز شود. در نصیب محفظه اصلی، یک جیب زیپ‌دار برای جداکردن محفظه در لحاظ گرفته شده که برای اقلام کوچکی نظیر سکه عالی خواهد بود. در دو طرف کیف دو جیب دیگر قرار گرفته می باشد و این کیف را به یک انتخاب فوق‌العاده تبدیل کرده است. مارک چرم مشهد این کیف را با تضمین 100 درصدی بیشتراز نوع چرم طبیعی عرضه کرده هست و ابعادی معادل 23 × 14 × 4 سانتی‌متر دارد. کیف دستی P0960 برای آقایان خوش‌سلیقه ایده‌آل به لحاظ می‌رسد.

کیف رودوشی مدل «39494» بیش تر از مارک «شهر چرم» (Leather City) منحصر به فرد بانوان است که ظاهری طرح‌دار و زیبا دارد. کیف زنانه‌ی شهر چرم بیشتراز جنس جیر ساخته شده و زیاد لطیف هست و ابعادی معادل 37.5 × 33.5 × 9.5 سانتی‌متر دارد. محفظه‌ی اساسی کیف به وسیله‌ی یک زیپ باز و بسته می‌شود. آستر کیف پارچه‌ای با طرح چهارخانه است. درون کیف شهر چرم، دو عدد جیب بی آلایش وجود داراست که برای قرارگیری موبایل یا این که وسایل کوچک و کم‌حجم دلخواه هستند. این کیف دارنده دو دسته‌ی یکسان به ارتفاع 29 سانتی‌متر می‌باشد که آن‌ها نیز از جنس جیر هستند. رنگ نیمی بیشتراز رویه‌ی کیف قهوه‌ای تیره و معمولی بوده و نیم دیگر آن با پارچه‌ی طرح‌دار تزئین شده است. به‌طورکلی کیف دوشی جور 39494 ظاهری ساده اما زیبا دارد که موردپسند بسیاری بیشتراز افراد قرار خواهد گرفت و می‌توان آن را به‌صورت روزمره فایده کرد.

ظاهر زیبا و آسانی در طراحی بیش تر از مشخصات بارز «کیف دوشی چرم طبیعی قدیمی چرم نوع LZ5» است. این کیف اداری دارای فضای کافی جهت وسایل یک خانم دانشجو و یا این که شاغل است. کوله پشتي شهر چرم مدل 1719 کیف اداری در کارخانه تولیدی شرکت سابق چرم پباده سازی و تولید شده است. این محصول بر مبنا سادگی و اصالت طراحی شده است. جنس کیف مذکور چرم ارگانیک درجه یک بوده که تداوم و قدمت مصرفی کالا را ارتقاء می‎‌دهد. این محصول به عنوان یک کیف اداری شناخته می‌شود و بیشتر دلخواه خانم‌های شاغل و دانشجو به شمار می‌رود. در این کیف به وسیله زیپ باز و بسته شده و بر روی دو طرف بدنه‌ی آن دو محفظه زیپ‌دار قرار دارااست که مکان مناسبی برای قرار گیری وسایلی بیش تر از قبیل مدارک است. داخل کیف هم دارنده سه نصیب بوده که می‌توان لوازم لازم و مورد ما یحتاج را قرار داد. این کیف اداری دارای دو دسته نسبتا بلند و یک بند بلند رو دوشی هم هست. در کل می گردد این کیف را یک گزینه مناسب برای خرید و یا هدیه دادن به خانم‌های جوان بر شمرد هر چند که این کیف فقط یک کیف زنانه نیست.

از جمله محصول ها بادوام و مقاوم برای تهیه و تنظیم کیف، چرم‌ها هستند. چرم ارگانیک حاصل فرآیندی پیچیده و دباغی پوست حیوانات است که در طی این عملیات، بافتی مقاوم به ‌دست می‌آورد. این دسته چرم، بخشی از چرم‌های صنایع دستی محسوب می‌شود که اصطلاحا به آن «چرم دست رنگ» گفته می‌شود. درفرآیند رنگ‌رزی، هر جلد چرم بیش از پنج نوبت به وسیله استاد کاران هنرمند ایران زمین و بوسیله دست، رنگ شده است. امروزه با اعتنا به بسط این هنر-صنعت، چرم‌ها با تنوع رنگی بالایی ساخت می‌شوند. «کیف دستی چرمی برند قدیمی چرم نوع Pf23» محصولی شیک بیش تر از تولیدات کاربردی این موسسه شناخته شده‌ی قدیمی چرم بوده که به شکل کیف مدارک بزرگ ایجاد می‌شود. این کیف دستی ظاهری فراوان شیک و معمولی دارااست و درپوشی بر روی این کیف طراحی شده که با دو قفل فشاری باز و بسته می‌شود. این کیف دستی چرمی، از چرم ارگانیک عسلی رنگ ساخته شده و دوخت تمیز صنعتی دارد. این محصول فضای زیادی برای دفترچه، کارت‌ها و مدارک شما دارد و برای مردانی دلخواه می باشد که علاقه دارند تمام مدارک خویش را منظم و کلاسه شده داشته باشند. این محصول علاوه بر حفظ بیشتراز وسایل شما در درون چرم بادوام خود، با ابعاد مناسب 25 × 37 × 7.5 سانتی‌متر فضای کافی برای کارت‌ها و مدارک شما را هم دارد. این کیف دستی علاوه بر فضای بزرگ داخلی، بر روی بدنه ی خویش 3 بخش مجزا بعلاوه ی یک بخش زیپ دار دارد. همچنین در نصیب داخلی درپوش 3 جای کارت افقی و یک جای کارت عمودی دارد. برای تمیز کردن چرم‌ها نباید آنها را شست، برای تمیز کردن کیف بیشتراز هیچ جور آستون یا اسپری‌های تمیزکننده استفاده نکنید و صرفا با حوله یا دستمال نخی مرطوب سطح چرم را تمیز کنید.

کوله‌پشتی کوهنوردی «ال سی» دسته «Adventure» با گنجایش 40لیتری، برای استفاده در برنامه‌های طبیعت‌گردی و کوهنوردی کوتاه‌مدت مطلوب است. نصیب پشتی این کوله به سیستم «Gallery Air» مجهز میباشد که سبب راحتی در دوران حمل آن می‌شود. این سیستم که به صورت یک صفحه‌ی مشبک در نصیب پشتی کوله عمل شده است، باعث میشود در زمان حمل آن، فشار وارده به پشت تاحدی کاهش یابد. مهم‌ترین ویژگی این صفحه‌ی مشبک، دادن اجازه‌ی هواخوری به پشت میباشد که به کاهش تعریق در برهه زمانی کوله‌کشی منجر می‌شود. این کوله بیشتراز پارچه‌ای مستحکم و مقاوم ساخت شده هست و می‌تواند برای فایده در محیط‌های کوهستانی، گزینه‌ِ‌ی نیکی باشد. برای این محصول، جیب‌های متعدد بیرونی و درونی هم ساخت شده میباشد که یاری می‌کند تا بتوان وسایل ملازم را به شکل خوبی تفکیک اعلام کرد و در دسترس قرار داد. برای حمل این محصول، سه مدل در نظر گرفته‌‌اند که یک کدام از به صورت یک بند در بالاست و برای حمل دستی کاربرد دارااست و دو بند دیگر هم برای حمل دوشی و تعبیه‌‎شده در پشت محصول هستند. بندهای دوشی این دسته قابلیت تهیه اندازه هم دارا هستند تا بتوان بسته به نیاز، اندازه‌ی آنان را تغییر داد. همینطور این دو بند ساختاری مشبک دارا‌هستند که کمک می نمایند در زمان حمل کوله، تن دیرتر گرم شود و تعریق کمتری نیز اتفاق بیفتد.

کوله‌پشتي کوهنوردي «ال سي» جور «Independe» ظرفیتی برابر با 60 ليتر دارد که باعث می گردد برای یک برنامه‌ی طولانی‌مدت کوهنوردی دلخواه باشد. این کوله‌پشتی دارنده یک کاور برای توقف بیش تر از خیس‌شدن بوده که در قسمت پایینی و در باطن آن یک جیب تعبیه‌ شده است. به فعالیت بردن این کاور زیاد ساده بوده و فقط مایحتاج هست تا پس بیش تر از بیرون‌‎آوردن، آن را با فایده بیشتراز کش‌هایی که دورتادور خود دارد، روی کوله بکشید. تولید‌کننده در نصیب پشتی این محصول بیش تر از سیستم Air Flow استفاده برده است. این مورد در کنار بندهای با پدهای فومی مشبک، سبب ساز راحتی در برهه زمانی حمل کوله‌پشتی شده و با به جریان انداختن هوا موجب می‌‌شود تا تراز پوست تعریق کمتری داشته باشد. وجود بند روی سینه و کمر نیز یاری می‌نماید تا بتوان با تسلط و راحتی بیشتری این کوله‌پشتی را حمل کرد. فضای داخلی کافی و جیب‌های گوناگون هم بیشتراز دیگر ویژگی‌هایی میباشند که سبب میگردند این محصول برای برنامه‌های چندروزه‌ی کوهنوردی، طبیعت‌گردی و سفرهای کوله‌گردی مناسب باشد.

«کوله‌پشتی فالکون نوع King 1805» انتخابی مطلوب و سنجیده برای بانوان و آقایانی که به ظاهری زیبا و کیفیت یک محصول اهمیت می‌دهند. این کوله از آنجایی‌ که دارای جلوه خاصی بوده بیش تر از سعی بالایی هم برخوردار است. همینطور این کوله از پارچه‌ای ضخیم تهیه‌ شده که دوام و مقاومت آن را در برابر پارگی یا این که ساییده شدن هم ارتقاء خواهد داد. پارچه به‌ عمل رفته در این کوله بیشتراز جذب رطوبت و ایجاد بوی نامطبوع ناشی از رطوبت توقف کرده و حس راحتی دوچندان را به شما خواهد بخشید. این کوله‌پشتی دارای 3 مدل بوده یک دسته برای حمل با دست و دو بند دیگر برای حمل بر روی دوش. دو بند دیگر این کوله قابلیت تنظیم داشته که حمل راحت را برای شما مهیا خواهد کرد. این کوله‌پشتی دارای جیب بیرونی بوده که می‌توانید لوازم واجب خود را درون آن نهاده و به‌ راحتی به آن‌ها دسترسی داشته باشید.گفتنی است که این کوله قابلیت حمل لپ‌تاپ نیز داشته به همین جهت به کوله‌پشتی کارآمد تبدیل شده است. این کوله انتخابی مناسب برای سفر و ورزش خواهد بود.

کوله‌پشتی کوهنوردی 40 لیتری آل نیکو جور 9630 با رنگ‌های متنوع شایسته ترین گزینش برای شما خواهد بود. جنس این کوله‌پشتی بیشتراز پلی‌استر است واین امکان را به شما میدهد تا بتوانید برای دوران طولانی‌تری بیش تر از آن استفاده کنید همینطور بیشتراز نفوذ آب به داخل کوله‌پشتی شما پرهیز خواهد کرد. سایز و حجم مناسب کوله‌پشتی آل نیکو به شما در داشتن یک کوه‌نوردی عالی و سبک کمک می‌کند. علاوه براین بندهای آن دارنده قابلیت تنظیم سایز برای میباشند تا حمل آن آسان‌تر شود. دسته‌های این کوله‌پشتی دارای پدهای فومی برای حمل با کاهش فشار به پشت و کمر خواهد بود. کوله‌پشتی آل نیکو بندهای پهلو بیشتراز جنس فوم دارد تا در هنگام بستن به پهلو آسیبی نرسد. هنگام به پشت انداختن این کوله‌پشتی به استدلال وجود پدهای مشبک باعث هواخوری پشت شده و بیش تر از تولید خیسی و تعرق پرهیز می‌شود. کوله‌پشتی کوهنوردی 40 لیتری آل نیکو جور 9630 دارای دو جیب برای حمل قمقمه میباشد تا سوای نگرانی کو‌هنوردی کرده و بیشتراز سفر لذت ببرید.

«کوله‌پشتی کوهنوردی 60 لیتری اسنو ویند» گونه «Adventure» از طراحی زیبایی برای کوه‌نوردی یا طبیعت‌گردی برخوردار است. کوله‌پشتی اسنوویند گنجایش مناسبی برای قرار دادن تمام وسایل شما دارد؛ به علاوه با جیب‌های تعبیه‌شده در آن، راحت‌تر وسایل خویش را پیدا خواهید کرد. دو جیب روی پد بند کوله‌پشتی، قرار دادن وسایل ضروری را امکان‌پذیر می‌کنند. این مدل دارنده حمل به دو چهره است تا امکان حمل کوله‌پشتی با دست یا دوبند را داشته باشید. این کوله‌پشتی با پدهای نرم و مشبک روی بندها و قسمت پشتی بیش تر از تولید فشار و جراحت در قسمت کمر و پشت جلوگیری خواهد کرد. «کوله‌پشتی کوهنوردی 60 لیتری اسنو ویند» گونه «Adventure» با پباده سازی یک بند برای بستن به قفسه سینه و کمر، راحتی بیشتری را برای شما آماده خواهد کرد. شما با داشتن این کوله‌پشتی ایمن‌تر و با آسودگی‌خاطر کوهنوردی و سفر خواهید کرد.

امروزه تمامی کارهایی که ما در طول روز انجام می‌دهیم به گونه‌ای به تکنولوژی گره خورده و بسیاری بیشتراز ما همواره نیاز داریم تا یک لپ‌تاپ به همپا خویش داشته باشیم. های سیرا با توجه به همین موضوع کوله‌پشتی جور H04-031 Aggro را پباده سازی و تولید کرده است. این جور محفظه مخصوصی برای محافظت لپ‌تاپ‌هایی با حداکثر اندازه 17 اینچ دارد که به شما امداد می کند تا با خیالی راحت لپ‌‌تاپ خویش را در طول روز در کنار خود داشته باشید. در قسمت‌های کناری کوله دو بند با قابلیت تنظیم معیار به چهره سگکی قرار داده شده تا بتوان ظرفیت کوله را بسته به مایحتاج افزایش و یا کاهش داد. بندهایی که برای حمل در حیث گرفته شده‌اند هم دارای قابلیت تنظیم میزان به صورت سگکی هستند. این گزینه به شما امداد مینماید تا بتوانید به مقدار مایحتاج میزان بندها را تغییر دهید و آن را دلخواه خود تهیه کنید. بر روی این بند‌ها پدهایی هم کار نهاده شده تا فشار وارده به شانه را کمتر کرده و شما راحتی بیشتری را در دوران به دوش انداختن این گونه داشته باشید. بندها همچنین ساختاری مشبک دارا‌هستند تا شانه‌ها تعریق کمتری داشته باشند. این کوله جیب‌های متعددی دارااست که می‌توان با امداد آن‌ها لوازم را به خیر تفکیک کرد. در نصیب جلویی کوله هم یک قلاب قرار داده شده تا بتوان وسیله کوچکی را بیشتراز آن آویزان کرد. کوله‌پشتی های سیرا گونه H04-031 Aggro با داشتن بند‌هایی بالشتک‌ گذاری و محفظه منحصر به فرد حمل لپ‌تاپ میتواند یک گزینه مطلوب برای کارمندان و دانشجویان باشد.

کوله پشتی های سیرا مدل H04-019 Access بدنه‌ای مقاوم و بیش تر از جنس پلی‌استر دارد. پلی‌استر استفاده شده منجر می‌شود تا کیف در برابر سایش بیشتراز خویش مقاومت خیر و خوبی نشان دهد و همچنین دیرتر در گیر پوسیدگی شود. پباده سازی این کوله به صورتی انجام شده که می‌تواند نیز حیث بانوان و هم لحاظ آقایان را به خود جلب کند. این کوله جیب‌های متعددی دارااست که می‌توان با امداد آنها وسایل را به تفکیک در باطن کوله قرار اعطا کرد و با یک محفظه مهم لبریز بیش تر از وسایل روبه‌رو نشد. در قسمت‌های کناری کوله دو بند با قابلیت تهیه معیار به چهره سگکی وجود دارند که با امداد آن ها می‌توان ظرفیت کوله را افزایش و یا این که کاهش اعطا کرد تا به حجم مسئله نظر دست پیدا کنید. بند‌های پشتی هم قابلیت تغییر میزان دارا هستند تا هر کسی بسته به قد و جثه خود بتواند اندازه آنان را تهیه کند. بر روی این بند‌ها پدهایی هم کار گذارده شده تا فشار وارده به شانه را کمتر کرده و شما راحتی بیشتری را در برهه زمانی به دوش انداختن این دسته داشته باشید. بندها همچنین ساختاری مشبک دارا‌هستند تا شانه‌ها تعریق کمتری داشته باشند. قسمت پشتی کوله نیز به شکل بالشتک ‌گذاری ساخته شده تا فشاری که به پشت و کمر وارد میکند خنثی شود. در پباده سازی نصیب جلویی کوله یک قلاب پلاستیکی لحاظ شده تا بتوان وسایل کوچکی را نیز به آن آویزان کرد. این گونه همچنین محفظه مخصوصی برای حفظ لپ‌تاپ‌هایی با حداکثر معیار 17 اینچ دارد تا بتوان با خیالی راحت لپ‌‌تاپ را نیز با خویش حمل کرد. کوله‌پشتی های سیرا گونه H04-019 Access با داشتن محفظه‌ حفظ لپ‌تاپ و بند‌های بالشتک‌ گذاری شده یک کوله کاربردی برای استفاده دانشجویان و کارمندان است.

کوله‌پشتي کوهنوردي «ال سي» نوع «Adventure» با ظرفیت 50 ليتر، برای برنامه‌های چندروزه‌ی کوه�