کوله پشتي کوهنوردي 60 ليتري ال سي مدل Independe

�راحی کرده است که خاصیت قطع شدن بیشتراز کیف را دارد. محفظه حیاتی این کیف به وسیله‌ی یک زیپ باز می‌شود. البته قسمت جادار بودن این کیف به دو طرف محفظه حساس مربوط می‌شود. در هر دو طرف محفظه‌ای مثل کیف پول در نظر گرفته شده که به وسیله‌ی دو دکمه باز و بسته خواهد شد. به همین خیال فضای مضاعف متعددی برای انواع و اقسام کارت اعتباری، ویزیت، عکس و یا اسکناس خواهد داشت. در هر دو طرف برای محافظت بیشتر بیشتراز کارت‌های اعتباری شما یک بند طراحی شده هست که در صورت چه بسا بسته بودن کیف، بیشتراز افتادن کارت‌ها پرهیز شود. در نصیب محفظه اصلی، یک جیب زیپ‌دار برای جداکردن محفظه در نظر گرفته شده که برای اقلام کوچکی مثل سکه عالی خواهد بود. در دو طرف کیف دو جیب دیگر قرار گرفته می باشد و این کیف را به یک گزینش فوق‌العاده تبدیل کرده است. مارک چرم مشهد این کیف را با تضمین 100 درصدی بیش تر از مدل چرم طبیعی عرضه کرده می باشد و ابعادی معادل 23 × 14 × 4 سانتی‌متر دارد. کیف دستی P0960 برای آقایان خوش‌سلیقه ایده‌آل به نظر می‌رسد.

کیف رودوشی مدل «39494» از برند «شهر چرم» (Leather City) منحصر به فرد بانوان می‌باشد که ظاهری طرح‌دار و زیبا دارد. کیف زنانه‌ی شهر چرم بیشتراز جنس جیر ساخته شده و دوچندان لطیف میباشد و ابعادی معادل 37.5 × 33.5 × 9.5 سانتی‌متر دارد. محفظه‌ی اساسی کیف به وسیله‌ی یک زیپ باز و بسته می‌شود. آستر کیف پارچه‌ای با طرح چهارخانه است. باطن کیف شهر چرم، دو عدد جیب بی آلایش وجود دارااست که برای قرارگیری موبایل یا وسایل کوچک و کم‌حجم مناسب هستند. این کیف دارای دو دسته‌ی یکسان به ارتفاع 29 سانتی‌متر می باشد که آنان نیز بیشتراز جنس جیر هستند. رنگ نیمی از رویه‌ی کیف قهوه‌ای تیره و معمولی بوده و نیم دیگر آن با پارچه‌ی طرح‌دار تزئین شده است. به‌طورکلی کیف دوشی دسته 39494 ظاهری بی آلایش اما زیبا دارااست که موردپسند اکثری از افراد قرار خواهد گرفت و می‌توان آن را به‌صورت روزمره استفاده کرد.

ظاهر زیبا و آسانی در پباده سازی از مشخصات بارز «کیف دوشی چرم طبیعی کهن چرم جور LZ5» است. این کیف اداری دارای فضای کافی جهت وسایل یک خانم دانشجو و یا شاغل است. این کیف اداری در کارخانه تولیدی این مجموعه دیرین چرم طراحی و ایجاد شده است. این محصول بر مبنا سادگی و اصالت طراحی شده است. جنس کیف مذکور چرم ارگانیک درجه یک بوده که دوام و قدمت مصرفی کالا را ارتقا می‎‌دهد. این محصول به عنوان یک کیف اداری شناخته میشود و طولانی تر مناسب خانم‌های شاغل و دانشجو به شمار می‌رود. در این کیف به وسیله زیپ باز و بسته شده و بر روی دو طرف بدنه‌ی آن دو محفظه زیپ‌دار قرار دارد که قابلیت مناسبی برای قرار گیری وسایلی بیش تر از قبیل مدارک است. درون کیف نیز دارنده سه قسمت بوده که می‌توان لوازم ضروری و گزینه مایحتاج را قرار داد. این کیف اداری دارنده دو نوع نسبتا بلند و یک بند بلند رو دوشی نیز هست. در کل می‌شود این کیف را یک گزینه دلخواه برای خرید و یا این که هدیه دادن به خانم‌های برنا بر شمرد هرچند که این کیف صرفا یک کیف زنانه نیست.

از جمله محصولات بادوام و مقاوم برای تنظیم کیف، چرم‌ها هستند. چرم ارگانیک حاصل فرآیندی پیچیده و دباغی پوست حیوانات می‌باشد که در طی این عملیات، بافتی مقاوم به ‌دست می‌آورد. این جور چرم، جزو چرم‌های صنایع دستی محسوب میشود که اصطلاحا به آن «چرم دست رنگ» گفته می‌شود. درفرآیند رنگ‌رزی، هر جلد چرم بیش از پنج نوبت به وسیله استاد کاران هنرمند ایران زمین و توسط دست، رنگ شده است. امروزه با دقت به بسط این هنر-صنعت، چرم‌ها با تنوع رنگی بالایی ساخت می‌شوند. «کیف دستی چرمی برند سابق چرم مدل Pf23» محصولی شیک از تولید ها کاربردی این مجموعه شناخته شده‌ی کهن چرم بوده که به شکل کیف مدارک وسیع ایجاد می‌شود. این کیف دستی ظاهری بسیار شیک و بی آلایش دارااست و درپوشی بر روی این کیف پباده سازی شده که با دو قفل فشاری باز و بسته می‌شود. این کیف دستی چرمی، از چرم طبیعی عسلی رنگ ساخته شده و دوخت تمیز صنعتی دارد. این محصول فضای زیادی برای دفترچه، کارت‌ها و مدارک شما دارااست و برای مردانی دلخواه هست که علاقه دارا‌هستند تمام مدارک خویش را منظم و کلاسه شده داشته باشند. این محصول علاوه بر حفظ بیش تر از وسایل شما در درون چرم بادوام خود، با ابعاد دلخواه 25 × 37 × 7.5 سانتی‌متر فضای کافی برای کارت‌ها و مدارک شما را نیز دارد. این کیف دستی علاوه بر فضای بزرگ داخلی، بر روی بدنه ی خویش 3 بخش مجزا بعلاوه ی یک بخش زیپ دار دارد. همینطور در قسمت داخلی درپوش 3 جای کارت افقی و یک جای کارت عمودی دارد. برای تمیز کردن چرم‌ها نباید آنان را شست، برای تمیز کردن کیف از هیچ دسته آستون یا این که اسپری‌های تمیزکننده استفاده نکنید و صرفا با حوله یا این که دستمال نخی مرطوب سطح چرم را تمیز کنید.

کوله‌پشتی کوهنوردی «ال سی» گونه «Adventure» با ظرفیت 40لیتری، برای به کار گیری در برنامه‌های طبیعت‌گردی و کوهنوردی کوتاه‌مدت دلخواه است. قسمت پشتی این کوله به سیستم «Gallery Air» مجهز می‌باشد که سبب راحتی در زمان حمل آن می‌شود. این سیستم که به صورت یک صفحه‌ی مشبک در نصیب پشتی کوله عمل شده است، سبب ساز می شود در دوران حمل آن، فشار وارده به پشت تاحدی کاهش یابد. مهم‌ترین ویژگی این صفحه‌ی مشبک، دادن اجازه‌ی هواخوری به پشت می‌باشد که به کاهش تعریق در زمان کوله‌کشی سبب می‌شود. این کوله از پارچه‌ای مستحکم و مقاوم ایجاد شده است و می‌تواند برای استفاده در محیط‌های کوهستانی، گزینه‌ِ‌ی نیکی باشد. برای این محصول، جیب‌های گوناگون بیرونی و درونی هم تولید شده می‌باشد که کمک می‌کند تا بتوان وسایل همراه را به شکل خیر و خوبی تفکیک کرد و در دسترس قرار داد. برای حمل این محصول، سه نوع در نظر گرفته‌‌اند که یکی‌از به شکل یک بند در بالاست و برای حمل دستی کاربرد دارد و دو بند دیگر نیز برای حمل دوشی و تعبیه‌‎شده در پشت محصول هستند. بندهای دوشی این گونه قابلیت تنظیم میزان نیز دارند تا بتوان بسته به نیاز، اندازه‌ی آن ها را تغییر و تحول داد. همینطور این دو بند ساختاری مشبک دارا هستند که یاری مینمایند در زمان حمل کوله، بدن دیرتر گرم شود و تعریق کمتری نیز اتفاق بیفتد.

کوله‌پشتي کوهنوردي «ال سي» دسته «Independe» ظرفیتی برابر با 60 ليتر دارد که سبب میشود برای یک برنامه‌ی طولانی‌مدت کوهنوردی مطلوب باشد. کوله پشتي هاي سيرا مدل H04-034 Composite کوله‌پشتی دارای یک کاور برای جلوگیری بیشتراز خیس‌شدن بوده که در نصیب پایینی و در درون آن یک جیب تعبیه‌ شده است. به فعالیت بردن این کاور فراوان معمولی بوده و تنها مایحتاج هست تا پس بیش تر از بیرون‌‎آوردن، آن را با فایده بیش تر از کش‌هایی که دورتادور خود دارد، روی کوله بکشید. تولید‌کننده در قسمت پشتی این محصول از سیستم Air Flow سود برده است. این موضوع در کنار بندهای با پدهای فومی مشبک، منجر راحتی در برهه زمانی حمل کوله‌پشتی شده و با به جریان انداختن هوا موجب می‌‌شود تا سطح پوست تعریق کمتری داشته باشد. وجود بند روی سینه و کمر نیز یاری می نماید تا بتوان با تسلط و راحتی بیشتری این کوله‌پشتی را حمل کرد. فضای داخلی کافی و جیب‌های متفاوت هم بیشتراز دیگر ویژگی‌هایی می باشند که سبب می‌شوند این محصول برای برنامه‌های چندروزه‌ی کوهنوردی، طبیعت‌گردی و سفرهای کوله‌گردی مناسب باشد.


«کوله‌پشتی فالکون گونه King 1805» انتخابی دلخواه و سنجیده برای بانوان و آقایانی که به ظاهری زیبا و کیفیت یک محصول اهمیت می‌دهند. این کوله بیشتراز آنجایی‌ که دارنده جلوه خاصی بوده بیشتراز سعی بالایی هم برخوردار است. همچنین این کوله از پارچه‌ای ضخیم تهیه‌ شده که دوام و مقاومت آن را در برابر پارگی یا ساییده شدن نیز ارتقا خواهد داد. پارچه به‌ فعالیت رفته در این کوله بیش تر از جذب رطوبت و ایجاد بوی نامطبوع ناشی بیشتراز رطوبت توقف کرده و حس راحتی زیاد را به شما خواهد بخشید. این کوله‌پشتی دارای 3 دسته بوده یک گونه برای حمل با دست و دو بند دیگر برای حمل بر روی دوش. دو بند دیگر این کوله قابلیت تهیه داشته که حمل راحت را برای شما مهیا خواهد کرد. این کوله‌پشتی دارای جیب بیرونی بوده که می‌توانید لوازم حتمی خود را درون آن گذارده و به‌ راحتی به آن‌ها دسترسی داشته باشید.گفتنی می‌باشد که این کوله قابلیت حمل لپ‌تاپ هم داشته به همین جهت به کوله‌پشتی کارآمد تبدیل شده است. این کوله انتخابی مطلوب برای سفر و ورزش خواهد بود.

کوله‌پشتی کوهنوردی 40 لیتری آل نیکو گونه 9630 با رنگ‌های متنوع بهترین تعیین برای شما خواهد بود. جنس این کوله‌پشتی از پلی‌استر میباشد واین امکان را به شما میدهد تا بتوانید برای دوران طولانی‌تری از آن به کار گیری نمائید همچنین از نفوذ آب به درون کوله‌پشتی شما توقف خواهد کرد. سایز و حجم مطلوب کوله‌پشتی آل نیکو به شما در داشتن یک کوه‌نوردی عالی و سبک کمک می‌کند. علاوه براین بندهای آن دارای قابلیت تهیه سایز برای میباشند تا حمل آن آسان‌تر شود. دسته‌های این کوله‌پشتی دارای پدهای فومی برای حمل با کاهش فشار به پشت و کمر خواهد بود. کوله‌پشتی آل نیکو بندهای پهلو از جنس فوم دارد تا در هنگام بستن به پهلو آسیبی نرسد. هنگام به پشت انداختن این کوله‌پشتی به ادله وجود پدهای مشبک سبب ساز هواخوری پشت شده و بیش تر از ساخت خیسی و تعرق جلوگیری می‌شود. کوله‌پشتی کوهنوردی 40 لیتری آل نیکو دسته 9630 دارنده دو جیب برای حمل قمقمه می‌باشد تا سوای نگرانی کو‌هنوردی کرده و بیشتراز سفر لذت ببرید.

«کوله‌پشتی کوهنوردی 60 لیتری اسنو ویند» مدل «Adventure» بیش تر از طراحی زیبایی برای کوه‌نوردی یا طبیعت‌گردی برخوردار است. کوله‌پشتی اسنوویند گنجایش مناسبی برای قرار دادن تمام وسایل شما دارد؛ به علاوه با جیب‌های تعبیه‌شده در آن، راحت‌تر وسایل خویش را پیدا خواهید کرد. دو جیب روی پد بند کوله‌پشتی، قرار دادن وسایل حتمی را امکان‌پذیر می‌کنند. این دسته دارای حمل به دو چهره هست تا امکان حمل کوله‌پشتی با دست یا دوبند را داشته باشید. این کوله‌پشتی با پدهای نرم و مشبک روی بندها و قسمت پشتی بیشتراز ایجاد فشار و آسیب در نصیب کمر و پشت پرهیز خواهد کرد. «کوله‌پشتی کوهنوردی 60 لیتری اسنو ویند» دسته «Adventure» با پباده سازی یک بند برای بستن به قفسه سینه و کمر، راحتی بیشتری را برای شما فراهم خواهد کرد. شما با داشتن این کوله‌پشتی ایمن‌تر و با آسودگی‌خاطر کوهنوردی و سفر خواهید کرد.

امروزه کلیه کارهایی که ما در طول روز انجام می‌دهیم به گونه‌ای به تکنولوژی گره خورده و اکثری بیش تر از ما همواره موردنیاز داریم تا یک لپ‌تاپ به همراه خویش داشته باشیم. های سیرا با توجه به همین مورد کوله‌پشتی نوع H04-031 Aggro را پباده سازی و ساخت کرده است. این نوع محفظه مخصوصی برای نگهداری لپ‌تاپ‌هایی با حداکثر میزان 17 اینچ دارااست که به شما امداد می‌نماید تا با خیالی راحت لپ‌‌تاپ خود را در ارتفاع روز در کنار خود داشته باشید. در قسمت‌های کناری کوله دو بند با قابلیت تهیه معیار به شکل سگکی قرار داده شده تا بتوان ظرفیت کوله را بسته به مایحتاج افزایش و یا این که کاهش داد. بندهایی که برای حمل در نظر گرفته شده‌اند نیز دارنده قابلیت تنظیم میزان به شکل سگکی هستند. این گزینه به شما یاری میکند تا بتوانید به مقدار نیاز اندازه بندها را تغییر دهید و آن را مطلوب خود تنظیم کنید. بر روی این بند‌ها پدهایی هم کار گذاشته شده تا فشار وارده به شانه را کمتر کرده و شما راحتی بیشتری را در برهه زمانی به دوش انداختن این جور داشته باشید. بندها همچنین ساختاری مشبک دارا‌هستند تا شانه‌ها تعریق کمتری داشته باشند. این کوله جیب‌های متعددی دارااست که می‌توان با کمک آنها لوازم را به خوبی تفکیک کرد. در قسمت جلویی کوله هم یک قلاب قرار داده شده تا بتوان وسیله کوچکی را بیشتراز آن آویزان کرد. کوله‌پشتی های سیرا جور H04-031 Aggro با داشتن بند‌هایی بالشتک‌ گذاری و محفظه منحصربه‌فرد حمل لپ‌تاپ می‌تواند یک گزینه مطلوب برای کارمندان و دانشجویان باشد.

کوله پشتی های سیرا گونه H04-019 Access بدنه‌ای مقاوم و بیشتراز جنس پلی‌استر دارد. پلی‌استر فایده شده منجر می گردد تا کیف در برابر سایش بیش تر از خود مقاومت خیر نشان دهد و همینطور دیرتر در گیر پوسیدگی شود. طراحی این کوله به صورتی انجام شده که می‌تواند هم لحاظ بانوان و نیز نظر آقایان را به خود جلب کند. این کوله جیب‌های متعددی دارد که می‌توان با امداد آن ها وسایل را به تفکیک در داخل کوله قرار اعطا کرد و با یک محفظه دارای اهمیت مالامال از وسایل روبه‌رو نشد. در قسمت‌های کناری کوله دو بند با قابلیت تنظیم اندازه به چهره سگکی وجود دارا هستند که با یاری آنان می‌توان ظرفیت کوله را ارتقا و یا این که کاهش بخشید تا به حجم مورد لحاظ دست پیدا کنید. بند‌های پشتی نیز قابلیت تغییر اندازه دارند تا هر کسی بسته به قد و جثه خویش بتواند اندازه آن‌ها را تهیه کند. بر روی این بند‌ها پدهایی هم عمل گذاشته شده تا فشار وارده به شانه را کمتر کرده و شما راحتی بیشتری را در زمان به دوش انداختن این نوع داشته باشید. بندها همینطور ساختاری مشبک دارا‌هستند تا شانه‌ها تعریق کمتری داشته باشند. نصیب پشتی کوله نیز به چهره بالشتک ‌گذاری ساخته شده تا فشاری که به پشت و کمر وارد می نماید خنثی شود. در طراحی قسمت جلویی کوله یک قلاب پلاستیکی لحاظ شده تا بتوان وسایل کوچکی را نیز به آن آویزان کرد. این مدل همچنین محفظه مخصوصی برای حفظ لپ‌تاپ‌هایی با حداکثر میزان 17 اینچ داراست تا بتوان با خیالی راحت لپ‌‌تاپ را هم با خویش حمل کرد. کوله‌پشتی های سیرا جور H04-019 Access با داشتن محفظه‌ مراقبت لپ‌تاپ و بند‌های بالشتک‌ گذاری شده یک کوله کاربردی برای استفاده دانشجویان و کارمندان است.

کوله‌پشتي کوهنوردي «ال سي» جور «Adventure» با گنجایش 50 ليتر، برای برنامه‌های چندروزه‌ی کوه�