کوله پشتي کوهنوردي 60 ليتري ال سي مدل Independe

�راحی کرده هست که خاصیت غیر وابسته شدن بیش تر از کیف را دارد. محفظه کلیدی این کیف به وسیله‌ی یک زیپ باز می‌شود. ولی قسمت جادار بودن این کیف به دو طرف محفظه کلیدی مربوط می‌شود. در هر دو طرف محفظه‌ای مانند کیف پول در نظر گرفته شده که به وسیله‌ی دو دکمه باز و بسته خواهد شد. به همین خاطر فضای بسیار زیادی برای انواع و اقسام کارت اعتباری، ویزیت، عکس و یا این که اسکناس خواهد داشت. در هر دو طرف برای نگهداری بیش تر بیش تر از کارت‌های اعتباری شما یک بند طراحی شده هست که در صورت حتی بسته بودن کیف، بیشتراز افتادن کارت‌ها پرهیز شود. در قسمت محفظه اصلی، یک جیب زیپ‌دار برای جداکردن محفظه در نظر گرفته شده که برای اقلام کوچکی نظیر سکه عالی خواهد بود. در دو طرف کیف دو جیب دیگر قرار گرفته می‌باشد و این کیف را به یک انتخاب فوق‌العاده تبدیل کرده است. مارک چرم مشهد این کیف را با تضمین 100 درصدی از نوع چرم ارگانیک عرضه کرده می‌باشد و ابعادی معادل 23 × 14 × 4 سانتی‌متر دارد. کیف دستی P0960 برای آقایان خوش‌سلیقه ایده‌آل به نظر می‌رسد.

کیف رودوشی نوع «39494» بیشتراز مارک «شهر چرم» (Leather City) منحصر به فرد بانوان میباشد که ظاهری طرح‌دار و زیبا دارد. کیف زنانه‌ی شهر چرم بیش تر از جنس جیر ساخته شده و فراوان لطیف می‌باشد و ابعادی معادل 37.5 × 33.5 × 9.5 سانتی‌متر دارد. محفظه‌ی با اهمیت کیف به وسیله‌ی یک زیپ باز و بسته می‌شود. آستر کیف پارچه‌ای با طرح چهارخانه است. داخل کیف شهر چرم، دو عدد جیب ساده وجود دارد که برای قرارگیری موبایل یا وسایل کوچک و کم‌حجم مناسب هستند. این کیف دارای دو دسته‌ی یکسان به ارتفاع 29 سانتی‌متر هست که آن‌ها نیز بیشتراز جنس جیر هستند. رنگ نیمی از رویه‌ی کیف قهوه‌ای تیره و ساده بوده و نیم دیگر آن با پارچه‌ی طرح‌دار تزئین شده است. به‌طورکلی کیف دوشی نوع 39494 ظاهری معمولی اما زیبا داراست که موردپسند اکثری از افراد قرار خواهد گرفت و می‌توان آن را به‌صورت روزمره به کار گیری کرد.

ظاهر زیبا و سادگی در طراحی از خصوصیات هویدا «کیف دوشی چرم طبیعی سابق چرم مدل LZ5» است. این کیف اداری دارای فضای کافی جهت وسایل یک خانم دانشجو و یا این که شاغل است. این کیف اداری در کارخانه تولیدی این مجموعه دیرین چرم پباده سازی و ساخت شده است. این محصول بر اساس آسانی و اصالت طراحی شده است. جنس کیف مذکور چرم ارگانیک درجه یک بوده که استمرار و عمر مصرفی کالا را ارتقاء می‎‌دهد. این محصول به عنوان یک کیف اداری شناخته می‌شود و بیشتر دلخواه خانم‌های شاغل و دانشجو به شمار می‌رود. در این کیف توسط زیپ باز و بسته شده و بر روی دو طرف بدنه‌ی آن دو محفظه زیپ‌دار قرار دارد که قابلیت مناسبی برای قرار گیری وسایلی بیش تر از قبیل مدارک است. باطن کیف نیز دارای سه نصیب بوده که می‌توان لوازم اضطراری و مسئله موردنیاز را قرار داد. این کیف اداری دارای دو دسته نسبتا بلند و یک بند بلند رو دوشی نیز هست. در کل میگردد این کیف را یک گزینه دلخواه برای خرید و یا این که هدیه دادن به خانم‌های جوان بر شمرد اگر‌چه که این کیف تنها یک کیف زنانه نیست.

از جمله محصولات بادوام و مقاوم برای تنظیم کیف، چرم‌ها هستند. چرم ارگانیک حاصل فرآیندی پیچیده و دباغی پوست حیوانات می باشد که در طی این عملیات، بافتی مقاوم به ‌دست می‌آورد. این دسته چرم، جزء چرم‌های صنایع دستی محسوب می گردد که اصطلاحا به آن «چرم دست رنگ» گفته می‌شود. درفرآیند رنگ‌رزی، هر جلد چرم بیش بیش تر از پنج نوبت به وسیله استاد کاران هنرمند ایران زمین و بوسیله دست، رنگ شده است. امروزه با دقت به توسعه این هنر-صنعت، چرم‌ها با تنوع رنگی بالایی ساخت می‌شوند. «کیف دستی چرمی برند کهن چرم دسته Pf23» محصولی شیک بیش تر از محصول ها کاربردی شرکت شناخته شده‌ی سابق چرم بوده که به چهره کیف مدارک بزرگ ایجاد می‌شود. این کیف دستی ظاهری زیاد شیک و بی آلایش دارد و درپوشی بر روی این کیف طراحی شده که با دو قفل فشاری باز و بسته می‌شود. این کیف دستی چرمی، از چرم ارگانیک عسلی رنگ ساخته شده و دوخت تمیز صنعتی دارد. این محصول فضای متعددی برای دفترچه، کارت‌ها و مدارک شما داراست و برای مردانی مناسب می باشد که علاقه دارند تمام مدارک خود را منظم و کلاسه شده داشته باشند. این محصول علاوه بر محافظت بیشتراز وسایل شما در درون چرم بادوام خود، با ابعاد مطلوب 25 × 37 × 7.5 سانتی‌متر فضای کافی برای کارت‌ها و مدارک شما را هم دارد. این کیف دستی علاوه بر فضای گران قدر داخلی، بر روی بدنه ی خود 3 بخش مجزا بعلاوه ی یک بخش زیپ دار دارد. همچنین در قسمت داخلی درپوش 3 جای کارت افقی و یک جای کارت عمودی دارد. برای تمیز کردن چرم‌ها نباید آنها را شست، برای تمیز کردن کیف بیش تر از هیچ جور آستون یا این که اسپری‌های تمیزکننده استفاده نکنید و فقط با حوله یا این که دستمال نخی مرطوب سطح چرم را تمیز کنید.

کوله‌پشتی کوهنوردی «ال سی» مدل «Adventure» با ظرفیت 40لیتری، برای به کار گیری در برنامه‌های طبیعت‌گردی و کوهنوردی کوتاه‌مدت مناسب است. قسمت پشتی این کوله به سیستم «Gallery Air» مجهز هست که سبب ساز راحتی در برهه زمانی حمل آن می‌شود. این سیستم که به شکل یک صفحه‌ی مشبک در نصیب پشتی کوله فعالیت شده است، باعث می‌شود در دوران حمل آن، فشار وارده به پشت تاحدی کاهش یابد. مهم‌ترین ویژگی این صفحه‌ی مشبک، دادن اجازه‌ی هواخوری به پشت می باشد که به کاهش تعریق در برهه زمانی کوله‌کشی منجر می‌شود. این کوله از پارچه‌ای مستحکم و مقاوم ایجاد شده است و می‌تواند برای فایده در محیط‌های کوهستانی، گزینه‌ِ‌ی خیر باشد. برای این محصول، جیب‌های گوناگون بیرونی و درونی نیز ایجاد شده هست که امداد می‌کند تا بتوان وسایل ملازم را به شکل خیر تفکیک اعلام‌کرد و در دسترس قرار داد. برای حمل این محصول، سه نوع در حیث گرفته‌‌اند که یکی به شکل یک بند در بالاست و برای حمل دستی کاربرد دارد و دو بند دیگر هم برای حمل دوشی و تعبیه‌‎شده در پشت محصول هستند. بندهای دوشی این نوع قابلیت تهیه میزان نیز دارند تا بتوان بسته به نیاز، اندازه‌ی آنها را تغییر‌و تحول داد. همینطور این دو بند ساختاری مشبک دارند که امداد می نمایند در برهه زمانی حمل کوله، تن دیرتر گرم شود و تعریق کمتری هم اتفاق بیفتد.

کوله‌پشتي کوهنوردي «ال سي» نوع «Independe» ظرفیتی برابر با 60 ليتر دارااست که سبب میشود برای یک برنامه‌ی طولانی‌مدت کوهنوردی دلخواه باشد. این کوله‌پشتی دارنده یک کاور برای توقف بیش تر از خیس‌شدن بوده که در نصیب پایینی و در داخل آن یک جیب تعبیه‌ شده است. به عمل بردن این کاور بسیار ساده بوده و فقط مایحتاج است تا پس بیش تر از بیرون‌‎آوردن، آن را با به کار گیری بیش تر از کش‌هایی که دورتادور خویش دارد، روی کوله بکشید. تولید‌کننده در نصیب پشتی این محصول بیش تر از سیستم Air Flow فایده برده است. این مورد در کنار بندهای با پدهای فومی مشبک، سبب راحتی در زمان حمل کوله‌پشتی شده و با به جریان انداختن هوا موجب می‌‌شود تا سطح پوست تعریق کمتری داشته باشد. وجود بند روی سینه و کمر هم یاری میکند تا بتوان با تسلط و راحتی بیشتری این کوله‌پشتی را حمل کرد. فضای داخلی کافی و جیب‌های متفاوت هم بیشتراز دیگر ویژگی‌هایی می‌باشند که منجر میشوند این محصول برای برنامه‌های چندروزه‌ی کوهنوردی، طبیعت‌گردی و سفرهای کوله‌گردی مطلوب باشد.

«کوله‌پشتی فالکون نوع King 1805» انتخابی مطلوب و سنجیده برای بانوان و آقایانی که به ظاهری زیبا و کیفیت یک محصول اهمیت می‌دهند. این کوله از آنجایی‌ که دارای جلوه خاصی بوده از سعی بالایی هم برخوردار است. همچنین این کوله از پارچه‌ای ضخیم تهیه‌ شده که استمرار و مقاومت آن را در برابر پارگی یا این که ساییده شدن نیز ارتقاء خواهد داد. پارچه به‌ فعالیت رفته در این کوله از جذب رطوبت و تولید بوی نامطبوع ناشی بیشتراز رطوبت پرهیز کرده و حس راحتی بسیار را به شما خواهد بخشید. این کوله‌پشتی دارنده 3 جور بوده یک دسته برای حمل با دست و دو بند دیگر برای حمل بر روی دوش. دو بند دیگر این کوله قابلیت تنظیم داشته که حمل راحت را برای شما مهیا خواهد کرد. این کوله‌پشتی دارنده جیب بیرونی بوده که می‌توانید لوازم حتمی خویش را داخل آن نهاده و به‌ راحتی به آنان دسترسی داشته باشید.گفتنی هست که این کوله قابلیت حمل لپ‌تاپ هم داشته به همین جهت به کوله‌پشتی کارآمد تبدیل شده است. این کوله انتخابی مطلوب برای سفر و ورزش خواهد بود.

کوله‌پشتی کوهنوردی 40 لیتری آل نیکو جور 9630 با رنگ‌های متنوع شایسته ترین گزینش برای شما خواهد بود. جنس این کوله‌پشتی از پلی‌استر است واین قابلیت و امکان را به شما میدهد تا بتوانید برای بازه طولانی‌تری بیشتراز آن به کار گیری فرمایید همچنین بیشتراز نفوذ آب به باطن کوله‌پشتی شما پرهیز خواهد کرد. سایز و حجم دلخواه کوله‌پشتی آل نیکو به شما در داشتن یک کوه‌نوردی عالی و سبک کمک می‌کند. علاوه براین بندهای آن دارنده قابلیت تهیه سایز برای می باشند تا حمل آن آسان‌تر شود. دسته‌های این کوله‌پشتی دارای پدهای فومی برای حمل با کاهش فشار به پشت و کمر خواهد بود. کوله‌پشتی آل نیکو بندهای پهلو از جنس فوم دارد تا در هنگام بستن به پهلو آسیبی نرسد. هنگام به پشت انداختن این کوله‌پشتی به ادله وجود پدهای مشبک سبب ساز هواخوری پشت شده و از ساخت خیسی و تعرق پرهیز می‌شود. کوله‌پشتی کوهنوردی 40 لیتری آل نیکو مدل 9630 دارای دو جیب برای حمل قمقمه است تا بدون نگرانی کو‌هنوردی کرده و بیشتراز سفر لذت ببرید.

«کوله‌پشتی کوهنوردی 60 لیتری اسنو ویند» نوع «Adventure» از طراحی زیبایی برای کوه‌نوردی یا این که طبیعت‌گردی برخوردار است. کوله‌پشتی اسنوویند گنجایش مناسبی برای قرار دادن تمام وسایل شما دارد؛ به علاوه با جیب‌های تعبیه‌شده در آن، راحت‌تر وسایل خود را پیدا خواهید کرد. دو جیب روی پد بند کوله‌پشتی، قرار دادن وسایل ضروری را امکان‌پذیر می‌کنند. این دسته دارنده حمل به دو چهره هست تا قابلیت حمل کوله‌پشتی با دست یا دوبند را داشته باشید. این کوله‌پشتی با پدهای نرم و مشبک روی بندها و قسمت پشتی بیش تر از ساخت فشار و زخم در قسمت کمر و پشت جلوگیری خواهد کرد. «کوله‌پشتی کوهنوردی 60 لیتری اسنو ویند» گونه «Adventure» با طراحی یک بند برای بستن به قفسه سینه و کمر، راحتی بیشتری را برای شما فراهم خواهد کرد. کوله پشتي کوهنوردي 60 ليتري ال سي مدل Independe با داشتن این کوله‌پشتی ایمن‌تر و با آسودگی‌خاطر کوهنوردی و سفر خواهید کرد.

امروزه کلیه کارهایی که ما در ارتفاع روز انجام می‌دهیم به گونه‌ای به تکنولوژی گره خورده و بخش اعظمی از ما همواره موردنیاز داریم تا یک لپ‌تاپ به همراه خویش داشته باشیم. های سیرا با دقت به همین موضوع کوله‌پشتی دسته H04-031 Aggro را طراحی و ایجاد کرده است. این مدل محفظه مخصوصی برای حفظ لپ‌تاپ‌هایی با حداکثر اندازه 17 اینچ داراست که به شما یاری می‌کند تا با خیالی راحت لپ‌‌تاپ خویش را در طول روز در کنار خویش داشته باشید. در قسمت‌های کناری کوله دو بند با قابلیت تنظیم میزان به صورت سگکی قرار داده شده تا بتوان ظرفیت کوله را بسته به ما یحتاج افزایش و یا این که کاهش داد. بندهایی که برای حمل در نظر گرفته شده‌اند نیز دارای قابلیت تهیه و تنظیم اندازه به شکل سگکی هستند. این گزینه به شما یاری میکند تا بتوانید به میزان موردنیاز اندازه بندها را تغییر تحول دهید و آن را مناسب خود تهیه کنید. بر روی این بند‌ها پدهایی نیز عمل نهاده شده تا فشار وارده به شانه را کمتر کرده و شما راحتی بیشتری را در برهه زمانی به دوش انداختن این مدل داشته باشید. بندها همینطور ساختاری مشبک دارند تا شانه‌ها تعریق کمتری داشته باشند. این کوله جیب‌های متعددی داراست که می‌توان با امداد آن ها لوازم را به نیکی تفکیک کرد. در نصیب جلویی کوله نیز یک قلاب قرار داده شده تا بتوان وسیله کوچکی را بیش تر از آن آویزان کرد. کوله‌پشتی های سیرا جور H04-031 Aggro با داشتن بند‌هایی بالشتک‌ گذاری و محفظه اختصاصی حمل لپ‌تاپ می‌تواند یک گزینه دلخواه برای کارمندان و دانشجویان باشد.

کوله پشتی های سیرا دسته H04-019 Access بدنه‌ای مقاوم و از جنس پلی‌استر دارد. پلی‌استر استفاده شده سبب میگردد تا کیف در برابر سایش بیشتراز خویش مقاومت خیر و خوبی نشان دهد و همینطور دیرتر مبتلا پوسیدگی شود. پباده سازی این کوله به صورتی انجام شده که میتواند هم نظر بانوان و هم لحاظ آقایان را به خویش جلب کند. این کوله جیب‌های متعددی دارااست که می‌توان با امداد آن‌ها وسایل را به تفکیک در داخل کوله قرار اعطا کرد و با یک محفظه با اهمیت مالامال از وسایل روبه‌رو نشد. در قسمت‌های کناری کوله دو بند با قابلیت تهیه و تنظیم معیار به صورت سگکی وجود دارا‌هستند که با امداد آن‌ها می‌توان گنجایش کوله را ارتقاء و یا این که کاهش اعطا کرد تا به حجم مسئله لحاظ دست پیدا کنید. بند‌های پشتی نیز قابلیت تغییر و تحول اندازه دارا‌هستند تا هر کسی بسته به قد و جثه خود بتواند اندازه آنها را تنظیم کند. بر روی این بند‌ها پدهایی نیز عمل گذاشته شده تا فشار وارده به شانه را کمتر کرده و شما راحتی بیشتری را در دوران به دوش انداختن این دسته داشته باشید. بندها همچنین ساختاری مشبک دارا‌هستند تا شانه‌ها تعریق کمتری داشته باشند. نصیب پشتی کوله نیز به صورت بالشتک ‌گذاری ساخته شده تا فشاری که به پشت و کمر وارد مینماید خنثی شود. در پباده سازی قسمت جلویی کوله یک قلاب پلاستیکی لحاظ شده تا بتوان وسایل کوچکی را نیز به آن آویزان کرد. این مدل همچنین محفظه مخصوصی برای مراقبت لپ‌تاپ‌هایی با حداکثر اندازه 17 اینچ دارد تا بتوان با خیالی راحت لپ‌‌تاپ را هم با خود حمل کرد. کوله‌پشتی های سیرا نوع H04-019 Access با داشتن محفظه‌ مراقبت لپ‌تاپ و بند‌های بالشتک‌ گذاری شده یک کوله کاربردی برای فایده دانشجویان و کارمندان است.

کوله‌پشتي کوهنوردي «ال سي» گونه «Adventure» با ظرفیت 50 ليتر، برای برنامه‌های چندروزه‌ی کوه�