کوله پشتي کوهنوردي 70 ليتري بريدج دل مدل Adventure

� های مناسب برای نگه داری لپ تاپ و تبلت دارد و در قسمت جلویی کیف جیبی برای نگه داری لوازم جانبی و جایگاهی برای اسناد و مدارک تعبیه شده است . این کوله پشتی زیپ های امن و محکمی دارااست و دسته‌های مقاوم آن قابل تهیه و تنظیم هستند.

لپ‌تاپ‌ها‌ بدنه‌ای حساس نسبت به ضربه و خط‌وخش دارند و به همین عامل نگهداری بیش تر از آنها در برابر این‌گونه آسیب‌ها اهمیت متعددی دارد. کوله‌پشتی «شیاومی» مدل «ZJB4067 GL» با به کار گیری بیش تر از پلی‌استر و پلی‌اتیلن ساخته شده و برای نگهداری از یک لپ‌تاپ 14 اینچی بسیار مطلوب است. این کوله‌پشتی سوای در لحاظ گرفتن لوازم داخل آن 900 گرم وزن و 14 سانتی‌متر ضخامت دارد. ارتفاع این کوله‌پشتی 39 سانتی‌متر و عرض آن نیز 30 سانتی‌متر است. محفظه‌ی اساسی در این مدل بیش تر از محصول ها شیاومی با استفاده از یک زیپ باز و بسته می‌شود. در این محفظه فضایی برای نگهداری بیش تر از یک لپ‌تاپ 14 اینچی و یک تبلت طراحی شده است. داخل این محفظه فضای کافی برای حفظ لوازم جانبی مورد ما یحتاج دستگاه از قبیل شارژر و ماوس نیز وجود دارد. همچنین این مجموعه تولید کننده در این محفظه یکسری جیب کوچک‌تر هم قرار داده که برای مراقبت بیشتراز هارد اکسترنال، پاور بانک و دیگر لوازم با این ابعاد مناسب است.

جلوی این کوله‌پشتی یک جیب زیپی و دو طرف آن هم دو جیب بیرونی زیپی دیگر پباده سازی شده که با فایده از آن ها می‌توانید لوازم شخصی گزینه نیازتان بیش تر از قبیل شارژر، کابل، هندزفری، کیف پول، دفترچه یادداشت و غیره را دسته‌بندی کرده و یار و همدم با خویش داشته باشید. پشت این مدل بیش تر از تولیدات شیاومی دو بند قابل تنظیم قرار گرفته که برای حمل به صورت کوله‌پشتی پباده سازی شده‌اند. بالای این جور هم یک نوع وجود دارد که در صورت مایحتاج می‌توانید بیشتراز آن برای حمل کوله‌پشتی به چهره دستی فایده کنید.
کوله پشتی «ریواکیس» نوع «7760» برای لپ‌تاپ‌های 15.6 اینچی طراحی شده و 550 گرم وزن دارد. این کوله پشتی با فایده بیشتراز پلی‌استر ساخته شده و 385 میلی‌متر طول دارد. عرض آن هم 280 میلی‌متر و ضخامت کوله پشتی 40 میلی‌متر است. ابعاد داخلی این مدل از تولید ها ریواکیس هم 145 × 290 × 430 میلی‌متر هستند. در این کوله پشتی یک محفظه‌ی حیاتی وجود دارااست که به وسیله‌ی زیپ باز و بسته می‌شود. در این محفظه فضای کافی برای حفظ بیشتراز یک لپ‌تاپ 15.6 اینچی، یک تبلت یا این که آیپد و لوازم جانبی بیش تر از قبیل شارژر و ماوس دستگاه وجود دارد.

جلوی این کیف یک جیب بزرگ زیپی نیز پباده سازی شده و داخل آن چند جیب کوچک‌تر وجود دارد. شما با به کار گیری بیشتراز این جیب‌ها می‌توانید لوازمی مانند کیف پول، کابل، هندزفری، هارد اکسترنال، دفترچه یادداشت و غیره را همپا با خویش داشته باشید. در این کوله‌پشتی یک جیب زیپی کوچک نیز قرار داراست تا بیشتراز آن برای نگهداری و حمل گوشی موبایل بهره ببرید. یک جیب کوچک زیپی پشت و یک جیب کوچک کنار بدنه‌ی این کوله پشتی بیش تر از دیگر فضاهای جانور در این نوع بیشتراز تولیدها ریواکیس هستند. ابعاد جیب کوچک کنار بدنه‌ی این کوله‌ پشتی برای محافظت از یک بطری آب یا قمقمه دلخواه است. همینطور جیب پشت بدنه نیز برای اسناد، شناسنامه، گذرنامه یا این که دیگر مدارک اصلی بیشتراز این قبیل پباده سازی شده است.
کوله‌پشتی «سامسونیت» گونه «Urban B6350s» با استفاده بیش تر از پلی‌استر ساخته شده است. این محصول کیفیت ساخت مناسبی داراست و برای نگهداری و حمل لپ‌تاپ‌های 15.6 اینچی مناسب خواهد بود. ابعاد این کوله پشتی به ترتیب طول، عرض و ارتفاع 440، 310 و 100 میلی‌متر هستند. در این کوله پشتی یک محفظه‌ی اصلی وجود دارد که به وسیله‌ی یک زیپ باز و بسته می‌شود. در این محفظه فضای کافی برای محافظت از یک لپ‌تاپ تا 15.6 اینچی وجود دارد. همینطور شما می‌توانید باطن این محفظه تبلت و لوازم جانبی مورد ما یحتاج دستگاهتان بیشتراز قبیل شارژر و ماوس را هم قرار داده و با خویش حمل کنید.

جلوی این کوله پشتی یک جیب زیپی تعبیه شده و داخل آن هم تعدادی جیب کوچک‌تر وجود دارد. این جیب‌ها برای حفظ لوازم جانبی بیش تر از قبیل خودکار، کارت، کابل، هندزفری و دیگر لوازم از این قبیل طراحی شده‌اند. یک جیب زیپی عمودی و دو جیب کوچک در طرفین کوله نیز از دیگر فضاهای تعبیه شده در این کوله پشتی میباشند که شما می‌توانید بیش تر از آنان برای نگهداری لوازم شخصی، بطری آب و قمقمه به کار گیری کنید. پشت این کیف دو بند کوله پشتی قابل تنظیم و بالای آن هم یک دسته برای حمل کیف به شکل دستی وجود دارد. در‌حالتی که به دنبال یک کوله پشتی مقاوم هستید که جیب‌های متعددی داشته باشد و علاوه بر حمل لپ‌تاپ قابلیت حمل و محافظت لوازم شخصی شما را نیز داشته باشد، این دسته بیش تر از محصولات سامسونیت انتخاب مناسبی برایتان خواهد بود.
با دسته «ALX400» بیش تر از سری تولیدها «الکسا» لپ‌تاپ 16.4 اینچی‌تان را همیشه یار و همدم با خود داشته باشید و خیالتان راحت باشد که هیچ خطری دستگاه شما را تهدید نمی‌کند. این کیف 800 گرم وزن دارد و ابعاد آن به صورتی می‌باشد که برای محافظت و حفظ بیشتراز یک لپ‌تاپ 15.6 تا 16.4 اینچی مطلوب خواهد بود. این کیف با به کار گیری بیشتراز برزنت ضد آب ساخته شده و 11 سانتی‌متر ارتفاع دارد. طول آن 41 سانتی‌متر و عرض کیف هم 32 سانتی‌متر است. در این جور یک محفظه‌ی اصلی پباده سازی شده که با استفاده بیش تر از زیپ باز و بسته می‌شود. دیواره‌ها در این محفظه با به کار گیری از سلول‌های هوا (AirCell) پوشانده شده‌اند تا بیش تر از دستگاه در برابر ضربه‌ها به خیر و خوبی مراقبت کنند. کيف رو دوشي زنانه شهر چرم مدل 39494 دسته ALX400 یک محفظه‌ی وسیع دیگر هم تعبیه شده که با استفاده بیش تر از زیپ باز و بسته می‌شود. این محفظه ابعاد بزرگی دارد و برای حفظ بیشتراز لوازم شخصی از قبیل کتاب و مداک مطلوب است. همینطور در این مدل یک محفظه‌ی بزرگ زیپی دیگر نیز قرار گرفته که با فایده بیش تر از جیب‌های کوچک داخلی پوشانده شده است. این جیب‌ها برای قرار دادن وسایلی مثل کابل، هندزفری، گوشی موبایل، پاور بانک و غیره پباده سازی شده‌اند و استفاده بیشتراز آن ها آسان است.

کیف لپ‌تاپ الکسا جور ALX400 به صورتی طراحی شده که قابلیت استفاده به عنوان کوله‌پشتی، رودوشی و دستی را خواهد داشت. در این کیف یک بند رودوشی قابل تهیه و تنظیم و غیر وابسته شدن وجود داراست و بالای آن نیز دو جور قرار گرفته تا با استفاده بیش تر از آنها قابلیت حمل کیف به شکل دستی را داشته باشید. همچنین پشت بدنه این کیف دو بند قابل تهیه و تنظیم هم وجود دارااست که به عنوان بندهای کوله‌پشتی فایده می‌شوند.

این کوله‌پشتی یک کدام از از محرمانه محصول ها «سامسونیت» میباشد که برای لپ‌تاپ‌های 15.6اینچی طراحی شده‌اند. نوع «Fomma» با به کار گیری بیش تر از پلی‌استر ساخته شده‌ می باشد و 700 گرم وزن دارد؛ همچنین ابعاد این کوله‌پشتی 80×360×420 میلی‌متر میباشند و نحوه باز و بسته شدن جیب‌های آن زیپی است. محفظه‌ی مهم این کوله، فضای کافی برای حمل و نگهداری یک لپ‌تاپ 15.6اینچی دارد. ولی این محفظه فقط با قراردادن یک لپ‌تاپ 15.6اینچی مالامال نمی‌شود و شما می‌توانید لوازم جانبی لپ‌تاپ از قبیل شارژر و ماوس و آیپد خویش را داخل آن بگذارید. جلوی این کوله‌پشتی یک جیب گران قدر تعبیه شده است که با استفاده از زیپ باز و بسته می‌شود؛ همینطور داخل آن چندین جیب کوچک‌تر برای مراقبت از لوازم شخصی مورد نیازتان، مثل کتاب پباده سازی شده است.

یک جیب زیپی دیگر و چندین جیب کوچک‌تر داخل آن، بیشتراز دیگر فضاهای این کوله‌پشتی هستند. در این جیب فضای کافی برای نگهداری و حمل لوازم جانبی کوچکی از قبیل کابل، هندزفری، دفترچه یادداشت و گوشی موبایل هم وجود دارد. این نوع بیش تر از محصول ها سامسونیت در دسته‌ی کوله‌پشتی‌ها قرار می گیرد و پشت آن دو بند قابل تهیه وجود دارد و شما می‌توانید این بندها را براساس جثه خود تنظیم کنید؛ همینطور این گونه قابلیت اتصال به دسته‌ی تلسکوپی چمدان را دارد و یک مدل هم بالای آن تعبیه شده است تا برای حمل کوله‌پشتی به شکل دستی هیچ مشکلی نداشته باشید.

کوله‌پشتی لپ‌تاپ تارگوس مناسب برای لپ‌تاپ‌های 15.4 تا 16 اینچی با ابعاد استاندارد است. دارای محفظه‌ی مجزا برای مراقبت لپ‌تاپ است. محفظه قرارگیری لپ‌تاپ دارنده یک زیپ بوده که از دو طرف باز و بسته می‌شود، پس شما ناچار نیستید همیشه ازیک‌طرف آن را بازکنید. در نصیب جلویی آن دارای جیبی برای نگهداری لوازم جانبی می‌باشد که نحوه باز و بسته شدن آن به‌صورت زیپی است. در یک‌طرف آن جیبی برای مراقبت قمقمه آب طراحی‌شده که به‌صورت توری چهره است. در قسمت جانبی آن جیبی وجود دارد که به‌صورت زیپی باز و بسته می‌شود. روی بدنه آن دسته‌ای تعبیه‌شده که قابلیت حمل و جابه‌جایی به‌صورت دستی را برای شما آماده می‌کند. در قسمت پشتی آن دو بند وجود دارد که قابلیت حمل به‌صورت کوله‌پشتی را به وجود می‌آورد. علاوه بر آن در به عبارتی محل پد ضد تعریق هم تعبیه‌شده است. برند تارگوس روی بدنه آن حک‌شده و ترکیب رنگ‌بندی آن زیبایی خاصی به آن بخشیده است. بعد بیشتراز تهیه و تنظیم لپ‌تاپ موردنظر خود، نیاز به یک محافظ عالی برای آن دارید تا بتوانید در درمقابل ضربه، خط و خش بیش تر از آن محافظت کنید. آب و ضربه ازجمله مواردی می باشند که می‌توانند لپ‌تاپ شمارا تهدید کنند. از طرفی یک لپ‌تاپ میتواند دارنده لوازم جانبی دیگری مانند کابل، شارژر، هارد اکسترنال و تعدادی مورد دیگر باشد. بسته به گونه لپ‌تاپی که دارید، می‌توانید کیف یا این که کوله متناسب با میزان آن را تنظیم کنید.

با به کار گیری از اين کوله پشتي، مي‌توانيد يک لپ‌تاپ 15.6 اينچي، يک تبلت 10.1 اينچي و لوازم جانبي مسئله نياز دستگاه‌تان بیش تر از قبيل شارژر و ماوس را به‌سادگي با خویش حمل کرده و از آن‌ها در برابر خط‌وخش و آسيب‌هاي احتمالي که ممکن می‌باشد از طريق ضربه به بدنه‌ي آن وارد شود، محافظت کنيد. وزن اين کيف 700 گرم و ابعاد آن به ترتيب طول، عرض و ارتفاع 42، 31 و 14.5 سانتي‌متر است. همچنين ابعاد داخلي آن 4.5 × 29.5 × 39.5 سانتي‌متر هستند. محفظه‌ي اصلي در اين کيف فضاي کافي براي نگهداري يک لپ‌تاپ، يک تبلت، کتاب، مدارک و لوازم جانبي بیش تر از قبيل شارژر و ماوس را دارد. همچنين در اين محفظه، يک جيب زيپي وجود دارد که شما مي‌توانيد با استفاده بیشتراز آن کيف پول يا مدارک خود را نگهداري کرده و به‌سادگي با خود حمل کنيد. در جلوي بدنه اين محصول يک جيب زيپي وسیع قرار گرفته که قابليت نگهداري گوشي موبايل، پاور بانک و هارد اکسترنال را دارد. لپ‌تاپ يکي از گران‌ترين لوازمي هست که بسياري از افراد در ارتفاع روز با آن سروکار خواهند داشت. بر همين اساس مراقبت بیشتراز اين دستگاه‌ها در برابر خط‌وخش و ضربه‌هاي احتمالي که ممکن میباشد به بدنه وارد شده و موجب آسيب‌هاي کوچک و وسیع شود، اهميت زيادي دارد. اين محصول يک رویکرد مطلوب و ايمن براي حمل لپ‌تاپ و لوازم جانبي دستگاه شما محسوب مي‌شود. شما براي حمل دستگاه خود با استفاده از اين محصول مي‌توانيد بیش تر از بند دستي يا کوله پشتي آن فایده بگيريد. در بالاي بدنه‌ي اين کيف، دو بند براي حمل دستي تعبيه شده تا بتوانيد کيفتان را به‌سادگي با خود حمل کنيد؛ همچنين در پشت بدنه‌ي آن دو بند کوله‌پشتي قرار گرفته که قابليت تنظيم دارا‌هستند و شما مي‌توانيد براساس سليقه‌ي خود بیش تر از يکي بیشتراز آنها فایده کنيد.

کوله‌پشتی لپ‌تاپ «CITI-PRO CT03» محصول «امریکن توریستر» می باشد و ابعادی مطلوب محافظت لپ‌تاپ 15.4 اینچی دارد. این کوله‌پشتی بیش تر از نایلون مقاوم ساخته شده و در برابر نفوذ قطرات آب مقاوم است. این کوله‌پشتی امریکن توریستر (American Tourister) در باطن یکی‌از بیشتراز جیب‌های خویش دارنده جامدادی است. این جامدادی قابلیت جدا شدن از کیف را دارد. محفظه حیاتی آن دربرگیرنده محل نگهداری لپ‌تاپ و فضای کافی برای مراقبت لوازم جانبی نظیر ماوس، هارد اکسترنال و دیگر وسایل مشابه است. در این کیف لپ‌تاپ به امداد بندی چسبی در جای خویش محکم میشود و با جابه‌جا شدن کیف در معرض خطر نخواهد بود. این کوله‌پشتی امریکن توریستر دارنده مکانی برای قرار دادن تبلت 7 اینچی است.

کوله‌پشتی CITI-PRO CT03 حدود 700 گرم وزن دارااست و پدهایی در قسمت پشت خود داراست که هم از تعریق تن می‌کاهند هم سبب می شوند کاربر بعد بیشتراز حمل کوله‌پشتی به‌صورت طولانی‌مدت کمتر خسته شود. درون جیبی که در جلوی آن قرار دارد؛ جیب‌های کوچکتری نیز وجود داراست که محل مناسبی برای گوشی موبایل، خودکار، خود کار و وسایل دیگر هستند. به این ترتیب برای یافتن این دست وسایل مایحتاج وجود ندارد در محفظه گران قدر جستجو کنید. مانند طولانی تر کوله پشتی‌ها دسته CITI-PRO CT03 هم دو عدد بند رودوشی دارااست که پهن و راحت ساخته شده‌اند و برای افراد متفاوت آن‌طور که راحت‌تر هستند تهیه می‌شوند. چنانچه تمایل داشتید آن را به‌صورت دستی حمل نمایید از دسته‌ای که در بالای آن وجود دارااست به کار گیری کنید. ارتفاع این کوله‌پشتی 45 سانتی و عرض آن 33 سانتی‌متر است. علاوه به راین ضخامت آن 20 سانتی‌متر است. در شرایطی‌که لپ‌تاپ 15.4 اینچی خویش را در این کیف قرار بدهید می‌توانید اکثری بیش تر از وسایل خویش را در آن بگذارید سوای این‌که روی بدنه‌ی لپ‌تاپ خط و خش ایجاد نمایند و خوبتر می‌باشد مواظب ضربه‌های خیلی محکم باشید.
این نوع از کوله‌پشتی‌های «الکسا» بدنه‌ای بیشتراز جنس برزنت و مقاوم در برابر رطوبت دارد. اما در این کوله یک کاور باران هم وجود داراست که می‌توانید در آب و هوای بارانی آن را روی کیف کشیده و بیش تر از خیس‌شدن لوازمتان توقف کنید. در این کیف یک محفظه‌ی حساس برای مراقبت لپ‌تاپ طراحی شده که به‌وسیله‌ی زیپ باز و بسته می‌شود. دیواره‌های این محفظه ضخیم می‌باشند و با به کار گیری بیش تر از سلول‌های هوا (Aircell) پوشانده شده‌اند. در جلوی این کیف دو جیب بیرونی بزرگ قرار گرفته که برای دسته‌بندی و مراقبت بیش تر از لوازم فردی شما دوچندان مطلوب خواهند بود. در یک کدام از از �