کوله پشتي کوهنوردي 70 ليتري بريدج دل مدل Adventure

� های مناسب برای نگه داری لپ تاپ و تبلت دارااست و در قسمت جلویی کیف جیبی برای نگه داری لوازم جانبی و جایگاهی برای اسناد و مدارک تعبیه شده است . این کوله پشتی زیپ های امن و محکمی دارااست و دسته‌های مقاوم آن قابل تهیه هستند.

لپ‌تاپ‌ها‌ بدنه‌ای حساس نسبت به ضربه و خط‌وخش دارا‌هستند و به همین برهان حفظ بیش تر از آنها در برابر این‌گونه آسیب‌ها اهمیت متعددی دارد. کوله‌پشتی «شیاومی» جور «ZJB4067 GL» با به کار گیری بیش تر از پلی‌استر و پلی‌اتیلن ساخته شده و برای حفظ بیش تر از یک لپ‌تاپ 14 اینچی فراوان مناسب است. این کوله‌پشتی فارغ از در لحاظ به دست آوردن لوازم باطن آن 900 گرم وزن و 14 سانتی‌متر ضخامت دارد. ارتفاع این کوله‌پشتی 39 سانتی‌متر و عرض آن هم 30 سانتی‌متر است. محفظه‌ی اصلی در این گونه بیشتراز تولیدات شیاومی با فایده بیشتراز یک زیپ باز و بسته می‌شود. در این محفظه فضایی برای محافظت بیش تر از یک لپ‌تاپ 14 اینچی و یک تبلت طراحی شده است. درون این محفظه فضای کافی برای حفظ لوازم جانبی گزینه ما یحتاج دستگاه از قبیل شارژر و ماوس نیز وجود دارد. همچنین این موسسه ایجاد کننده در این محفظه تعدادی جیب کوچک‌تر نیز قرار داده که برای حفظ بیش تر از هارد اکسترنال، پاور بانک و دیگر لوازم با این ابعاد مطلوب است.

جلوی این کوله‌پشتی یک جیب زیپی و دو طرف آن نیز دو جیب بیرونی زیپی دیگر طراحی شده که با فایده بیش تر از آن‌ها می‌توانید لوازم شخصی گزینه نیازتان بیش تر از قبیل شارژر، کابل، هندزفری، کیف پول، دفترچه یادداشت و غیره را دسته‌بندی کرده و همراه با خود داشته باشید. پشت این نوع از محصولات شیاومی دو بند قابل تنظیم قرار گرفته که برای حمل به صورت کوله‌پشتی پباده سازی شده‌اند. بالای این جور نیز یک جور وجود دارد که در صورت ما یحتاج می‌توانید بیشتراز آن برای حمل کوله‌پشتی به شکل دستی به کار گیری کنید.
کوله پشتی «ریواکیس» جور «7760» برای لپ‌تاپ‌های 15.6 اینچی طراحی شده و 550 گرم وزن دارد. این کوله پشتی با فایده از پلی‌استر ساخته شده و 385 میلی‌متر ارتفاع دارد. عرض آن هم 280 میلی‌متر و ضخامت کوله پشتی 40 میلی‌متر است. ابعاد داخلی این دسته از تولید ها ریواکیس نیز 145 × 290 × 430 میلی‌متر هستند. در این کوله پشتی یک محفظه‌ی حساس وجود داراست که به وسیله‌ی زیپ باز و بسته می‌شود. در این محفظه فضای کافی برای محافظت بیشتراز یک لپ‌تاپ 15.6 اینچی، یک تبلت یا آیپد و لوازم جانبی بیش تر از قبیل شارژر و ماوس دستگاه وجود دارد.

جلوی این کیف یک جیب وسیع زیپی نیز طراحی شده و درون آن یک سری جیب کوچک‌تر وجود دارد. شما با به کار گیری بیشتراز این جیب‌ها می‌توانید لوازمی نظیر کیف پول، کابل، هندزفری، هارد اکسترنال، دفترچه یادداشت و غیره را ملازم با خود داشته باشید. در این کوله‌پشتی یک جیب زیپی کوچک هم قرار دارد تا از آن برای نگهداری و حمل گوشی موبایل منفعت ببرید. یک جیب کوچک زیپی پشت و یک جیب کوچک کنار بدنه‌ی این کوله پشتی از دیگر فضاهای موجود در این دسته از محصول ها ریواکیس هستند. ابعاد جیب کوچک کنار بدنه‌ی این کوله‌ پشتی برای نگهداری از یک بطری آب یا این که قمقمه دلخواه است. همچنین جیب پشت بدنه نیز برای اسناد، شناسنامه، گذرنامه یا این که دیگر مدارک مهم از این قبیل طراحی شده است.
کوله‌پشتی «سامسونیت» گونه «Urban B6350s» با به کار گیری بیش تر از پلی‌استر ساخته شده است. این محصول کیفیت ساخت مناسبی دارد و برای مراقبت و حمل لپ‌تاپ‌های 15.6 اینچی دلخواه خواهد بود. ابعاد این کوله پشتی به ترتیب طول، عرض و ارتفاع 440، 310 و 100 میلی‌متر هستند. در این کوله پشتی یک محفظه‌ی مهم وجود داراست که به وسیله‌ی یک زیپ باز و بسته می‌شود. در این محفظه فضای کافی برای نگهداری از یک لپ‌تاپ تا 15.6 اینچی وجود دارد. همچنین شما می‌توانید باطن این محفظه تبلت و لوازم جانبی مسئله مایحتاج دستگاهتان بیشتراز قبیل شارژر و ماوس را نیز قرار داده و با خویش حمل کنید.

جلوی این کوله پشتی یک جیب زیپی تعبیه شده و باطن آن نیز یکسری جیب کوچک‌تر وجود دارد. این جیب‌ها برای نگهداری لوازم جانبی بیش تر از قبیل خودکار، کارت، کابل، هندزفری و دیگر لوازم بیشتراز این قبیل طراحی شده‌اند. یک جیب زیپی عمودی و دو جیب کوچک در طرفین کوله هم بیشتراز دیگر فضاهای تعبیه شده در این کوله پشتی می باشند که شما می‌توانید بیشتراز آنان برای محافظت لوازم شخصی، بطری آب و قمقمه استفاده کنید. پشت این کیف دو بند کوله پشتی قابل تهیه و بالای آن نیز یک دسته برای حمل کیف به چهره دستی وجود دارد. در‌حالتی که به دنبال یک کوله پشتی مقاوم هستید که جیب‌های متعددی داشته باشد و علاوه بر حمل لپ‌تاپ قابلیت حمل و نگهداری لوازم فردی شما را نیز داشته باشد، این نوع از تولیدات سامسونیت تعیین مناسبی برایتان خواهد بود.
با دسته «ALX400» از خصوصی محصول ها «الکسا» لپ‌تاپ 16.4 اینچی‌تان را همیشه همراه با خود داشته باشید و خیالتان راحت باشد که هیچ خطری دستگاه شما را تهدید نمی‌کند. این کیف 800 گرم وزن دارااست و ابعاد آن به صورتی هست که برای نگهداری و محافظت بیشتراز یک لپ‌تاپ 15.6 تا 16.4 اینچی دلخواه خواهد بود. این کیف با فایده بیش تر از برزنت ضد آب ساخته شده و 11 سانتی‌متر ارتفاع دارد. طول آن 41 سانتی‌متر و پهنا کیف نیز 32 سانتی‌متر است. در این دسته یک محفظه‌ی دارای اهمیت طراحی شده که با استفاده بیش تر از زیپ باز و بسته می‌شود. دیواره‌ها در این محفظه با فایده بیش تر از سلول‌های هوا (AirCell) پوشانده شده‌اند تا بیشتراز دستگاه در برابر ضربه‌ها به نیکی مراقبت کنند. در دسته ALX400 یک محفظه‌ی وسیع دیگر هم تعبیه شده که با استفاده بیش تر از زیپ باز و بسته می‌شود. این محفظه ابعاد بزرگی دارد و برای نگهداری بیشتراز لوازم فردی بیشتراز قبیل کتاب و مداک مناسب است. همینطور در این نوع یک محفظه‌ی بزرگ زیپی دیگر نیز قرار گرفته که با استفاده از جیب‌های کوچک داخلی پوشانده شده است. این جیب‌ها برای قرار دادن وسایلی نظیر کابل، هندزفری، گوشی موبایل، پاور بانک و غیره پباده سازی شده‌اند و فایده بیش تر از آن ها آسان است.

کیف لپ‌تاپ الکسا جور ALX400 به صورتی طراحی شده که قابلیت به کار گیری به عنوان کوله‌پشتی، رودوشی و دستی را خواهد داشت. در این کیف یک بند رودوشی قابل تنظیم و قطع شدن وجود دارااست و بالای آن هم دو جور قرار گرفته تا با استفاده بیش تر از آن ها قابلیت حمل کیف به چهره دستی را داشته باشید. همینطور پشت بدنه این کیف دو بند قابل تنظیم نیز وجود داراست که به عنوان بندهای کوله‌پشتی استفاده می‌شوند.

این کوله‌پشتی یکی از سری تولیدها «سامسونیت» هست که برای لپ‌تاپ‌های 15.6اینچی پباده سازی شده‌اند. گونه «Fomma» با فایده بیش تر از پلی‌استر ساخته شده‌ می‌باشد و 700 گرم وزن دارد؛ همچنین ابعاد این کوله‌پشتی 80×360×420 میلی‌متر هستند و نحوه باز و بسته شدن جیب‌های آن زیپی است. محفظه‌ی کلیدی این کوله، فضای کافی برای حمل و مراقبت یک لپ‌تاپ 15.6اینچی دارد. ولی این محفظه صرفا با قراردادن یک لپ‌تاپ 15.6اینچی لبریز نمی‌شود و شما می‌توانید لوازم جانبی لپ‌تاپ بیش تر از قبیل شارژر و ماوس و آیپد خویش را باطن آن بگذارید. جلوی این کوله‌پشتی یک جیب وسیع تعبیه شده میباشد که با فایده بیشتراز زیپ باز و بسته می‌شود؛ همچنین داخل آن یکسری جیب کوچک‌تر برای حفظ بیشتراز لوازم شخصی گزینه نیازتان، مانند کتاب پباده سازی شده است.

یک جیب زیپی دیگر و چند جیب کوچک‌تر باطن آن، از دیگر فضاهای این کوله‌پشتی هستند. در این جیب فضای کافی برای حفظ و حمل لوازم جانبی کوچکی بیشتراز قبیل کابل، هندزفری، دفترچه یادداشت و گوشی موبایل نیز وجود دارد. این جور بیشتراز محصول ها سامسونیت در دسته‌ی کوله‌پشتی‌ها قرار میگیرد و پشت آن دو بند قابل تنظیم وجود داراست و شما می‌توانید این بندها را براساس جثه خود تهیه کنید؛ همینطور این دسته قابلیت اتصال به دسته‌ی تلسکوپی چمدان را داراست و یک دسته نیز بالای آن تعبیه شده می‌باشد تا برای حمل کوله‌پشتی به صورت دستی هیچ مشکلی نداشته باشید.

کوله‌پشتی لپ‌تاپ تارگوس دلخواه برای لپ‌تاپ‌های 15.4 تا 16 اینچی با ابعاد استاندارد است. دارنده محفظه‌ی مجزا برای محافظت لپ‌تاپ است. محفظه قرارگیری لپ‌تاپ دارای یک زیپ بوده که بیش تر از دو طرف باز و بسته می‌شود، پس شما بدون چار نیستید مدام ازیک‌طرف آن را بازکنید. در قسمت جلویی آن دارای جیبی برای نگهداری لوازم جانبی هست که نحوه باز و بسته شدن آن به‌صورت زیپی است. در یک‌طرف آن جیبی برای محافظت قمقمه آب طراحی‌شده که به‌صورت توری چهره است. در قسمت جانبی آن جیبی وجود دارااست که به‌صورت زیپی باز و بسته می‌شود. روی بدنه آن دسته‌ای تعبیه‌شده که قابلیت حمل و جابه‌جایی به‌صورت دستی را برای شما آماده می‌کند. در قسمت پشتی آن دو بند وجود دارد که قابلیت حمل به‌صورت کوله‌پشتی را به وجود می‌آورد. علاوه بر آن در همان محل پد ضد تعریق نیز تعبیه‌شده است. برند تارگوس روی بدنه آن حک‌شده و ترکیب رنگ‌بندی آن زیبایی خاصی به آن بخشیده است. بعد بیش تر از تهیه لپ‌تاپ موردنظر خود، مایحتاج به یک حافظ خوب برای آن دارید تا بتوانید در برعلیه ضربه، خط و خش بیش تر از آن مراقبت کنید. آب و ضربه ازجمله مواقعی هستند که میتوانند لپ‌تاپ شمارا تهدید کنند. از طرفی یک لپ‌تاپ می‌تواند دارای لوازم جانبی دیگری نظیر کابل، شارژر، هارد اکسترنال و یکسری مسئله دیگر باشد. بسته به مدل لپ‌تاپی که دارید، می‌توانید کیف یا کوله متناسب با معیار آن را تهیه و تنظیم کنید.

با به کار گیری بیشتراز اين کوله پشتي، مي‌توانيد يک لپ‌تاپ 15.6 اينچي، يک تبلت 10.1 اينچي و لوازم جانبي مسئله نياز دستگاه‌تان بیشتراز قبيل شارژر و ماوس را به‌سادگي با خویش حمل کرده و از آنها در برابر خط‌وخش و آسيب‌هاي احتمالي که ممکن است بیشتراز طريق ضربه به بدنه‌ي آن وارد شود، حفظ کنيد. وزن اين کيف 700 گرم و ابعاد آن به ترتيب طول، پهنا و ارتفاع 42، 31 و 14.5 سانتي‌متر است. همچنين ابعاد داخلي آن 4.5 × 29.5 × 39.5 سانتي‌متر هستند. محفظه‌ي اصلي در اين کيف فضاي کافي براي نگهداري يک لپ‌تاپ، يک تبلت، کتاب، مدارک و لوازم جانبي بیش تر از قبيل شارژر و ماوس را دارد. همچنين در اين محفظه، يک جيب زيپي وجود دارااست که شما مي‌توانيد با استفاده بیشتراز آن کيف پول يا مدارک خویش را نگهداري کرده و به‌سادگي با خود حمل کنيد. در جلوي بدنه اين محصول يک جيب زيپي بزرگ قرار گرفته که قابليت نگهداري گوشي موبايل، پاور بانک و هارد اکسترنال را دارد. لپ‌تاپ يکي از گران‌ترين لوازمي هست که بسياري بیشتراز افراد در ارتفاع روز با آن سروکار خواهند داشت. بر همين اساس حفظ از اين دستگاه‌ها در برابر خط‌وخش و ضربه‌هاي احتمالي که ممکن می باشد به بدنه وارد شده و موجب آسيب‌هاي کوچک و گران قدر شود، اهميت زيادي دارد. اين محصول يک راه مطلوب و ايمن براي حمل لپ‌تاپ و لوازم جانبي دستگاه شما محسوب مي‌شود. شما براي حمل دستگاه خود با فایده بیشتراز اين محصول مي‌توانيد از بند دستي يا کوله پشتي آن بهره بگيريد. در بالاي بدنه‌ي اين کيف، دو بند براي حمل دستي تعبيه شده تا بتوانيد کيفتان را به‌سادگي با خود حمل کنيد؛ همچنين در پشت بدنه‌ي آن دو بند کوله‌پشتي قرار گرفته که قابليت تنظيم دارا هستند و شما مي‌توانيد براساس سليقه‌ي خویش بیش تر از يکي بیش تر از آن‌ها به کار گیری کنيد.

کوله‌پشتی لپ‌تاپ «CITI-PRO CT03» محصول «امریکن توریستر» است و ابعادی مطلوب نگهداری لپ‌تاپ 15.4 اینچی دارد. این کوله‌پشتی از نایلون مقاوم ساخته شده و در برابر نفوذ قطرات آب مقاوم است. این کوله‌پشتی امریکن توریستر (American Tourister) در داخل یکی‌از بیش تر از جیب‌های خویش دارنده جامدادی است. کیف دستی چرم طبیعی کهن چرم مدل Pf23 جامدادی قابلیت غیر وابسته شدن از کیف را دارد. محفظه اصلی آن دربرگیرنده محل حفظ لپ‌تاپ و فضای کافی برای محافظت لوازم جانبی مثل ماوس، هارد اکسترنال و دیگر وسایل مشابه است. در این کیف لپ‌تاپ به یاری بندی چسبی در جای خود سفت می‌شود و با جابه‌جا شدن کیف در معرض خطر نخواهد بود. این کوله‌پشتی امریکن توریستر دارای مکانی برای قرار دادن تبلت 7 اینچی است.

کوله‌پشتی CITI-PRO CT03 حدود 700 گرم وزن داراست و پدهایی در نصیب پشت خویش داراست که هم بیشتراز تعریق تن می‌کاهند هم سبب ساز می گردند کاربر بعد از حمل کوله‌پشتی به‌صورت طولانی‌مدت کمتر خسته شود. درون جیبی که در جلوی آن قرار دارد؛ جیب‌های کوچکتری نیز وجود دارد که محل مناسبی برای گوشی موبایل، خودکار، مداد و وسایل دیگر هستند. به‌این ترتیب برای یافتن این دست وسایل موردنیاز نیست در محفظه گران قدر جستجو کنید. نظیر بیشتر کوله پشتی‌ها مدل CITI-PRO CT03 هم دو عدد بند رودوشی دارد که پهن و راحت ساخته شده‌اند و برای افراد متفاوت آن‌طور که راحت‌تر هستند تهیه می‌شوند. اگر تمایل داشتید آن را به‌صورت دستی حمل کنید بیش تر از دسته‌ای که در بالای آن وجود دارااست فایده کنید. ارتفاع این کوله‌پشتی 45 سانتی و عرض آن 33 سانتی‌متر است. علاوه به راین ضخامت آن 20 سانتی‌متر است. در شرایطی که لپ‌تاپ 15.4 اینچی خود را در این کیف قرار بدهید می‌توانید اکثری از وسایل خود را در آن بگذارید بدون این که روی بدنه‌ی لپ‌تاپ خط و خش ساخت کنند و خوب تر می باشد مواظب ضربه‌های خیلی محکم باشید.
این جور بیشتراز کوله‌پشتی‌های «الکسا» بدنه‌ای بیشتراز جنس برزنت و مقاوم در برابر رطوبت دارد. ولی در این کوله یک کاور باران هم وجود دارااست که می‌توانید در آب و هوای بارانی آن را روی کیف کشیده و بیش تر از خیس‌شدن لوازمتان توقف کنید. در این کیف یک محفظه‌ی دارای اهمیت برای محافظت لپ‌تاپ پباده سازی شده که به‌وسیله‌ی زیپ باز و بسته می‌شود. دیواره‌های این محفظه ضخیم میباشند و با استفاده از سلول‌های هوا (Aircell) پوشانده شده‌اند. در جلوی این کیف دو جیب بیرونی وسیع قرار گرفته که برای دسته‌بندی و محافظت از لوازم شخصی شما فراوان مناسب خواهند بود. در یک کدام از بیش تر از �