کوله پشتي کوهنوردي 70 ليتري بريدج دل مدل Adventure

� های مناسب برای نگه داری لپ تاپ و تبلت داراست و در نصیب جلویی کیف جیبی برای نگه داری لوازم جانبی و جایگاهی برای اسناد و مدارک تعبیه شده است . این کوله پشتی زیپ های امن و محکمی داراست و دسته‌های مقاوم آن قابل تهیه و تنظیم هستند.

لپ‌تاپ‌ها‌ بدنه‌ای حساس نسبت به ضربه و خط‌وخش دارند و به همین استدلال محافظت بیشتراز آنان در برابر این‌گونه آسیب‌ها اهمیت متعددی دارد. کوله‌پشتی «شیاومی» جور «ZJB4067 GL» با فایده بیشتراز پلی‌استر و پلی‌اتیلن ساخته شده و برای حفظ بیشتراز یک لپ‌تاپ 14 اینچی زیاد مطلوب است. این کوله‌پشتی سوای در نظر تصاحب کردن لوازم باطن آن 900 گرم وزن و 14 سانتی‌متر ضخامت دارد. طول این کوله‌پشتی 39 سانتی‌متر و عرض آن نیز 30 سانتی‌متر است. محفظه‌ی اصلی در این گونه از تولیدها شیاومی با به کار گیری بیش تر از یک زیپ باز و بسته می‌شود. در این محفظه فضایی برای مراقبت بیش تر از یک لپ‌تاپ 14 اینچی و یک تبلت طراحی شده است. داخل این محفظه فضای کافی برای نگهداری لوازم جانبی مورد نیاز دستگاه بیش تر از قبیل شارژر و ماوس نیز وجود دارد. همینطور این موسسه ایجاد کننده در این محفظه یک‌سری جیب کوچک‌تر نیز قرار داده که برای نگهداری بیشتراز هارد اکسترنال، پاور بانک و دیگر لوازم با این ابعاد دلخواه است.

جلوی این کوله‌پشتی یک جیب زیپی و دو طرف آن نیز دو جیب بیرونی زیپی دیگر پباده سازی شده که با فایده بیش تر از آنها می‌توانید لوازم شخصی گزینه نیازتان بیش تر از قبیل شارژر، کابل، هندزفری، کیف پول، دفترچه یادداشت و غیره را دسته‌بندی کرده و یار و همدم با خویش داشته باشید. پشت این دسته از تولیدها شیاومی دو بند قابل تنظیم قرار گرفته که برای حمل به چهره کوله‌پشتی پباده سازی شده‌اند. بالای این مدل نیز یک نوع وجود داراست که در صورت موردنیاز می‌توانید بیشتراز آن برای حمل کوله‌پشتی به صورت دستی استفاده کنید.
کوله پشتی «ریواکیس» گونه «7760» برای لپ‌تاپ‌های 15.6 اینچی طراحی شده و 550 گرم وزن دارد. این کوله پشتی با استفاده از پلی‌استر ساخته شده و 385 میلی‌متر طول دارد. عرض آن هم 280 میلی‌متر و ضخامت کوله پشتی 40 میلی‌متر است. ابعاد داخلی این نوع از تولیدها ریواکیس هم 145 × 290 × 430 میلی‌متر هستند. در این کوله پشتی یک محفظه‌ی دارای اهمیت وجود دارااست که به وسیله‌ی زیپ باز و بسته می‌شود. در این محفظه فضای کافی برای نگهداری بیش تر از یک لپ‌تاپ 15.6 اینچی، یک تبلت یا آیپد و لوازم جانبی از قبیل شارژر و ماوس دستگاه وجود دارد.

جلوی این کیف یک جیب بزرگ زیپی هم طراحی شده و درون آن یک‌سری جیب کوچک‌تر وجود دارد. شما با فایده بیش تر از این جیب‌ها می‌توانید لوازمی مانند کیف پول، کابل، هندزفری، هارد اکسترنال، دفترچه یادداشت و غیره را همپا با خویش داشته باشید. در این کوله‌پشتی یک جیب زیپی کوچک نیز قرار داراست تا از آن برای محافظت و حمل گوشی موبایل استفاده ببرید. یک جیب کوچک زیپی پشت و یک جیب کوچک کنار بدنه‌ی این کوله پشتی بیشتراز دیگر فضاهای جانور در این مدل بیشتراز محصولات ریواکیس هستند. ابعاد جیب کوچک کنار بدنه‌ی این کوله‌ پشتی برای مراقبت بیش تر از یک بطری آب یا این که قمقمه مناسب است. همچنین جیب پشت بدنه نیز برای اسناد، شناسنامه، گذرنامه یا این که دیگر مدارک دارای اهمیت بیشتراز این قبیل طراحی شده است.
کوله‌پشتی «سامسونیت» نوع «Urban B6350s» با استفاده از پلی‌استر ساخته شده است. این محصول کیفیت ساخت مناسبی داراست و برای محافظت و حمل لپ‌تاپ‌های 15.6 اینچی مناسب خواهد بود. ابعاد این کوله پشتی به ترتیب طول، پهنا و ارتفاع 440، 310 و 100 میلی‌متر هستند. در این کوله پشتی یک محفظه‌ی مهم وجود دارد که به وسیله‌ی یک زیپ باز و بسته می‌شود. در این محفظه فضای کافی برای نگهداری بیش تر از یک لپ‌تاپ تا 15.6 اینچی وجود دارد. همچنین شما می‌توانید درون این محفظه تبلت و لوازم جانبی گزینه ما یحتاج دستگاهتان بیشتراز قبیل شارژر و ماوس را نیز قرار داده و با خویش حمل کنید.

جلوی این کوله پشتی یک جیب زیپی تعبیه شده و باطن آن هم چندین جیب کوچک‌تر وجود دارد. این جیب‌ها برای حفظ لوازم جانبی بیشتراز قبیل خودکار، کارت، کابل، هندزفری و دیگر لوازم از این قبیل پباده سازی شده‌اند. یک جیب زیپی عمودی و دو جیب کوچک در طرفین کوله نیز بیش تر از دیگر فضاهای تعبیه شده در این کوله پشتی می‌باشند که شما می‌توانید بیشتراز آنها برای حفظ لوازم شخصی، بطری آب و قمقمه به کار گیری کنید. پشت این کیف دو بند کوله پشتی قابل تهیه و تنظیم و بالای آن نیز یک گونه برای حمل کیف به چهره دستی وجود دارد. در‌صورتی‌که به دنبال یک کوله پشتی مقاوم هستید که جیب‌های متعددی داشته باشد و علاوه بر حمل لپ‌تاپ قابلیت حمل و محافظت لوازم شخصی شما را نیز داشته باشد، این گونه بیشتراز تولیدها سامسونیت تعیین مناسبی برایتان خواهد بود.
با مدل «ALX400» از محرمانه محصول ها «الکسا» لپ‌تاپ 16.4 اینچی‌تان را همیشه همراه با خود داشته باشید و خیالتان راحت باشد که هیچ خطری دستگاه شما را تهدید نمی‌کند. این کیف 800 گرم وزن دارااست و ابعاد آن به صورتی می باشد که برای مراقبت و حفظ بیشتراز یک لپ‌تاپ 15.6 تا 16.4 اینچی مطلوب خواهد بود. این کیف با استفاده بیش تر از برزنت ضد آب ساخته شده و 11 سانتی‌متر ارتفاع دارد. ارتفاع آن 41 سانتی‌متر و عرض کیف هم 32 سانتی‌متر است. در این نوع یک محفظه‌ی حیاتی پباده سازی شده که با به کار گیری از زیپ باز و بسته می‌شود. دیواره‌ها در این محفظه با به کار گیری بیشتراز سلول‌های هوا (AirCell) پوشانده شده‌اند تا از دستگاه در برابر ضربه‌ها به خیر محافظت کنند. در مدل ALX400 یک محفظه‌ی وسیع دیگر هم تعبیه شده که با فایده از زیپ باز و بسته می‌شود. این محفظه ابعاد بزرگی دارااست و برای محافظت از لوازم فردی بیشتراز قبیل کتاب و مداک مطلوب است. همچنین در این دسته یک محفظه‌ی گران قدر زیپی دیگر نیز قرار گرفته که با به کار گیری از جیب‌های کوچک داخلی پوشانده شده است. این جیب‌ها برای قرار دادن وسایلی مثل کابل، هندزفری، گوشی موبایل، پاور بانک و غیره طراحی شده‌اند و استفاده بیشتراز آنان آسان است.

کیف لپ‌تاپ الکسا گونه ALX400 به صورتی پباده سازی شده که قابلیت به کار گیری به عنوان کوله‌پشتی، رودوشی و دستی را خواهد داشت. در این کیف یک بند رودوشی قابل تنظیم و جدا شدن وجود داراست و بالای آن نیز دو مدل قرار گرفته تا با استفاده از آن ها قابلیت حمل کیف به چهره دستی را داشته باشید. همینطور پشت بدنه این کیف دو بند قابل تهیه و تنظیم هم وجود دارااست که به عنوان بندهای کوله‌پشتی فایده می‌شوند.

این کوله‌پشتی یک کدام از بیش تر از خصوصی تولیدها «سامسونیت» میباشد که برای لپ‌تاپ‌های 15.6اینچی پباده سازی شده‌اند. جور «Fomma» با استفاده از پلی‌استر ساخته شده‌ می باشد و 700 گرم وزن دارد؛ همینطور ابعاد این کوله‌پشتی 80×360×420 میلی‌متر هستند و نحوه باز و بسته شدن جیب‌های آن زیپی است. محفظه‌ی مهم این کوله، فضای کافی برای حمل و محافظت یک لپ‌تاپ 15.6اینچی دارد. ولی این محفظه تنها با قراردادن یک لپ‌تاپ 15.6اینچی لبریز نمی‌شود و شما می‌توانید لوازم جانبی لپ‌تاپ از قبیل شارژر و ماوس و آیپد خویش را داخل آن بگذارید. جلوی این کوله‌پشتی یک جیب بزرگ تعبیه شده است که با فایده از زیپ باز و بسته می‌شود؛ همینطور درون آن چندین جیب کوچک‌تر برای حفظ بیش تر از لوازم شخصی گزینه نیازتان، مانند کتاب پباده سازی شده است.

یک جیب زیپی دیگر و یک‌سری جیب کوچک‌تر داخل آن، بیش تر از دیگر فضاهای این کوله‌پشتی هستند. در این جیب فضای کافی برای مراقبت و حمل لوازم جانبی کوچکی از قبیل کابل، هندزفری، دفترچه یادداشت و گوشی موبایل هم وجود دارد. این دسته بیشتراز محصول ها سامسونیت در دسته‌ی کوله‌پشتی‌ها قرار میگیرد و پشت آن دو بند قابل تهیه وجود داراست و شما می‌توانید این بندها را براساس جثه خود تهیه و تنظیم کنید؛ همینطور این گونه قابلیت اتصال به دسته‌ی تلسکوپی چمدان را دارد و یک جور نیز بالای آن تعبیه شده است تا برای حمل کوله‌پشتی به چهره دستی هیچ مشکلی نداشته باشید.

کوله‌پشتی لپ‌تاپ تارگوس دلخواه برای لپ‌تاپ‌های 15.4 تا 16 اینچی با ابعاد استاندارد است. دارنده محفظه‌ی مجزا برای محافظت لپ‌تاپ است. محفظه قرارگیری لپ‌تاپ دارای یک زیپ بوده که بیش تر از دو طرف باز و بسته می‌شود، پس شما مجبور نیستید مدام ازیک‌طرف آن را بازکنید. در نصیب جلویی آن دارای جیبی برای حفظ لوازم جانبی می باشد که نحوه باز و بسته شدن آن به‌صورت زیپی است. در یک‌طرف آن جیبی برای حفظ قمقمه آب طراحی‌شده که به‌صورت توری چهره است. در نصیب جانبی آن جیبی وجود داراست که به‌صورت زیپی باز و بسته می‌شود. روی بدنه آن دسته‌ای تعبیه‌شده که قابلیت حمل و جابه‌جایی به‌صورت دستی را برای شما مهیا می‌کند. در نصیب پشتی آن دو بند وجود دارد که قابلیت حمل به‌صورت کوله‌پشتی را به وجود می‌آورد. علاوه بر آن در همان محل پد ضد تعریق هم تعبیه‌شده است. برند تارگوس روی بدنه آن حک‌شده و ادغام رنگ‌بندی آن زیبایی خاصی به آن بخشیده است. بعد بیشتراز تهیه و تنظیم لپ‌تاپ موردنظر خود، نیاز به یک نگهدارنده عالی برای آن دارید تا بتوانید در در مقابل ضربه، خط و خش بیش تر از آن مراقبت کنید. آب و ضربه ازجمله مواقعی میباشند که می‌توانند لپ‌تاپ شمارا تهدید کنند. از طرفی یک لپ‌تاپ می تواند دارای لوازم جانبی دیگری مثل کابل، شارژر، هارد اکسترنال و یک‌سری گزینه دیگر باشد. بسته به جور لپ‌تاپی که دارید، می‌توانید کیف یا کوله متناسب با اندازه آن را تنظیم کنید.

با استفاده بیش تر از اين کوله پشتي، مي‌توانيد يک لپ‌تاپ 15.6 اينچي، يک تبلت 10.1 اينچي و لوازم جانبي مسئله نياز دستگاه‌تان بیش تر از قبيل شارژر و ماوس را به‌سادگي با خود حمل کرده و از آنها در برابر خط‌وخش و آسيب‌هاي احتمالي که ممکن می‌باشد بیش تر از طريق ضربه به بدنه‌ي آن وارد شود، نگهداری کنيد. وزن اين کيف 700 گرم و ابعاد آن به ترتيب طول، پهنا و ارتفاع 42، 31 و 14.5 سانتي‌متر است. همچنين ابعاد داخلي آن 4.5 × 29.5 × 39.5 سانتي‌متر هستند. محفظه‌ي اصلي در اين کيف فضاي کافي براي نگهداري يک لپ‌تاپ، يک تبلت، کتاب، مدارک و لوازم جانبي بیش تر از قبيل شارژر و ماوس را دارد. همچنين در اين محفظه، يک جيب زيپي وجود دارد که شما مي‌توانيد با استفاده بیش تر از آن کيف پول يا مدارک خویش را نگهداري کرده و به‌سادگي با خویش حمل کنيد. در جلوي بدنه اين محصول يک جيب زيپي بزرگ قرار گرفته که قابليت نگهداري گوشي موبايل، پاور بانک و هارد اکسترنال را دارد. لپ‌تاپ يکي بیشتراز گران‌ترين لوازمي می‌باشد که بسياري بیش تر از افراد در طول روز با آن سروکار خواهند داشت. بر همين اساس نگهداری از اين دستگاه‌ها در برابر خط‌وخش و ضربه‌هاي احتمالي که ممکن است به بدنه وارد شده و موجب آسيب‌هاي کوچک و گران قدر شود، اهميت زيادي دارد. اين محصول يک خط مش مناسب و ايمن براي حمل لپ‌تاپ و لوازم جانبي دستگاه شما محسوب مي‌شود. شما براي حمل دستگاه خود با به کار گیری بیشتراز اين محصول مي‌توانيد بیشتراز بند دستي يا کوله پشتي آن منفعت بگيريد. کيف دوشي زنانه شهر چرم مدل 39519 بالاي بدنه‌ي اين کيف، دو بند براي حمل دستي تعبيه شده تا بتوانيد کيفتان را به‌سادگي با خود حمل کنيد؛ همچنين در پشت بدنه‌ي آن دو بند کوله‌پشتي قرار گرفته که قابليت تنظيم دارند و شما مي‌توانيد براساس سليقه‌ي خود بیشتراز يکي از آنها فایده کنيد.

کوله‌پشتی لپ‌تاپ «CITI-PRO CT03» محصول «امریکن توریستر» است و ابعادی مطلوب مراقبت لپ‌تاپ 15.4 اینچی دارد. این کوله‌پشتی از نایلون مقاوم ساخته شده و در برابر نفوذ قطرات آب مقاوم است. این کوله‌پشتی امریکن توریستر (American Tourister) در باطن یکی‌از از جیب‌های خویش دارای جامدادی است. این جامدادی قابلیت غیر وابسته شدن بیشتراز کیف را دارد. محفظه دارای اهمیت آن دربرگیرنده محل حفظ لپ‌تاپ و فضای کافی برای مراقبت لوازم جانبی نظیر ماوس، هارد اکسترنال و دیگر وسایل مشابه است. در این کیف لپ‌تاپ به کمک بندی چسبی در جای خویش سفت میشود و با جابه‌جا شدن کیف در معرض خطر نخواهد بود. این کوله‌پشتی امریکن توریستر دارای مکانی برای قرار دادن تبلت 7 اینچی است.

کوله‌پشتی CITI-PRO CT03 حدود 700 گرم وزن داراست و پدهایی در قسمت پشت خویش داراست که هم بیشتراز تعریق تن می‌کاهند نیز باعث می‌شوند کاربر بعد از حمل کوله‌پشتی به‌صورت طولانی‌مدت کمتر خسته شود. باطن جیبی که در جلوی آن قرار دارد؛ جیب‌های کوچکتری هم وجود دارااست که محل مناسبی برای گوشی موبایل، خودکار، خودکار و وسایل دیگر هستند. به‌این ترتیب برای یافتن این دست وسایل ما یحتاج نمی باشد در محفظه بزرگ جستجو کنید. مثل بیش تر کوله پشتی‌ها نوع CITI-PRO CT03 نیز دو عدد بند رودوشی داراست که پهن و راحت ساخته شده‌اند و برای افراد متفاوت آن‌طور که راحت‌تر می‌باشند تنظیم می‌شوند. در صورتیکه تمایل داشتید آن را به‌صورت دستی حمل فرمایید بیش تر از دسته‌ای که در بالای آن وجود دارااست استفاده کنید. ارتفاع این کوله‌پشتی 45 سانتی و عرض آن 33 سانتی‌متر است. علاوه به راین ضخامت آن 20 سانتی‌متر است. در شرایطی‌که لپ‌تاپ 15.4 اینچی خود را در این کیف قرار بدهید می‌توانید بخش اعظمی بیش تر از وسایل خود را در آن بگذارید سوای این‌که روی بدنه‌ی لپ‌تاپ خط و خش تولید کنند و خوبتر می باشد مواظب ضربه‌های خیلی سفت باشید.
این گونه از کوله‌پشتی‌های «الکسا» بدنه‌ای بیش تر از جنس برزنت و مقاوم در برابر رطوبت دارد. اما در این کوله یک کاور باران نیز وجود دارااست که می‌توانید در آب و هوای بارانی آن را روی کیف کشیده و از خیس‌شدن لوازمتان پرهیز کنید. در این کیف یک محفظه‌ی حساس برای نگهداری لپ‌تاپ طراحی شده که به‌وسیله‌ی زیپ باز و بسته می‌شود. دیواره‌های این محفظه ضخیم می‌باشند و با به کار گیری از سلول‌های هوا (Aircell) پوشانده شده‌اند. در جلوی این کیف دو جیب بیرونی بزرگ قرار گرفته که برای دسته‌بندی و حفظ بیشتراز لوازم شخصی شما دوچندان مناسب خواهند بود. در یکی بیشتراز �