کوله پشتي کوهنوردي 70 ليتري بريدج دل مدل Adventure

� های مناسب برای نگه داری لپ تاپ و تبلت داراست و در قسمت جلویی کیف جیبی برای نگه داری لوازم جانبی و جایگاهی برای اسناد و مدارک تعبیه شده می‌باشد . این کوله پشتی زیپ های امن و محکمی دارااست و دسته‌های مقاوم آن قابل تهیه و تنظیم هستند.

لپ‌تاپ‌ها‌ بدنه‌ای حساس نسبت به ضربه و خط‌وخش دارا هستند و به همین استدلال حفظ بیشتراز آن‌ها در برابر این‌گونه آسیب‌ها اهمیت زیادی دارد. کوله‌پشتی «شیاومی» گونه «ZJB4067 GL» با به کار گیری بیشتراز پلی‌استر و پلی‌اتیلن ساخته شده و برای محافظت بیشتراز یک لپ‌تاپ 14 اینچی دوچندان مطلوب است. این کوله‌پشتی بدون در لحاظ دریافت کردن لوازم درون آن 900 گرم وزن و 14 سانتی‌متر ضخامت دارد. ارتفاع این کوله‌پشتی 39 سانتی‌متر و عرض آن هم 30 سانتی‌متر است. محفظه‌ی اساسی در این نوع بیشتراز تولیدات شیاومی با به کار گیری بیش تر از یک زیپ باز و بسته می‌شود. در این محفظه فضایی برای نگهداری از یک لپ‌تاپ 14 اینچی و یک تبلت طراحی شده است. باطن این محفظه فضای کافی برای حفظ لوازم جانبی مسئله مایحتاج دستگاه از قبیل شارژر و ماوس نیز وجود دارد. همچنین این موسسه تولید کننده در این محفظه چند جیب کوچک‌تر هم قرار داده که برای مراقبت بیش تر از هارد اکسترنال، پاور بانک و دیگر لوازم با این ابعاد مطلوب است.

جلوی این کوله‌پشتی یک جیب زیپی و دو طرف آن هم دو جیب بیرونی زیپی دیگر پباده سازی شده که با فایده بیش تر از آن ها می‌توانید لوازم فردی مورد نیازتان از قبیل شارژر، کابل، هندزفری، کیف پول، دفترچه یادداشت و غیره را دسته‌بندی کرده و همپا با خود داشته باشید. پشت این جور از محصولات شیاومی دو بند قابل تنظیم قرار گرفته که برای حمل به صورت کوله‌پشتی پباده سازی شده‌اند. کيف رو دوشي زنانه شهر چرم مدل 39494 این مدل هم یک نوع وجود دارااست که در صورت موردنیاز می‌توانید از آن برای حمل کوله‌پشتی به شکل دستی به کار گیری کنید.
کوله پشتی «ریواکیس» مدل «7760» برای لپ‌تاپ‌های 15.6 اینچی طراحی شده و 550 گرم وزن دارد. این کوله پشتی با استفاده از پلی‌استر ساخته شده و 385 میلی‌متر ارتفاع دارد. پهنا آن نیز 280 میلی‌متر و ضخامت کوله پشتی 40 میلی‌متر است. ابعاد داخلی این جور از تولیدات ریواکیس نیز 145 × 290 × 430 میلی‌متر هستند. در این کوله پشتی یک محفظه‌ی با اهمیت وجود داراست که به وسیله‌ی زیپ باز و بسته می‌شود. در این محفظه فضای کافی برای نگهداری بیشتراز یک لپ‌تاپ 15.6 اینچی، یک تبلت یا آیپد و لوازم جانبی از قبیل شارژر و ماوس دستگاه وجود دارد.

جلوی این کیف یک جیب گران قدر زیپی هم پباده سازی شده و باطن آن یک‌سری جیب کوچک‌تر وجود دارد. شما با به کار گیری بیشتراز این جیب‌ها می‌توانید لوازمی مانند کیف پول، کابل، هندزفری، هارد اکسترنال، دفترچه یادداشت و غیره را ملازم با خود داشته باشید. در این کوله‌پشتی یک جیب زیپی کوچک نیز قرار داراست تا از آن برای حفظ و حمل گوشی موبایل منفعت ببرید. یک جیب کوچک زیپی پشت و یک جیب کوچک کنار بدنه‌ی این کوله پشتی از دیگر فضاهای موجود در این دسته بیشتراز تولید ها ریواکیس هستند. ابعاد جیب کوچک کنار بدنه‌ی این کوله‌ پشتی برای محافظت بیش تر از یک بطری آب یا این که قمقمه مناسب است. همچنین جیب پشت بدنه هم برای اسناد، شناسنامه، گذرنامه یا دیگر مدارک اساسی از این قبیل طراحی شده است.
کوله‌پشتی «سامسونیت» نوع «Urban B6350s» با استفاده از پلی‌استر ساخته شده است. این محصول کیفیت تولید مناسبی دارااست و برای نگهداری و حمل لپ‌تاپ‌های 15.6 اینچی دلخواه خواهد بود. ابعاد این کوله پشتی به ترتیب طول، پهنا و ارتفاع 440، 310 و 100 میلی‌متر هستند. در این کوله پشتی یک محفظه‌ی اصلی وجود دارد که به وسیله‌ی یک زیپ باز و بسته می‌شود. در این محفظه فضای کافی برای محافظت بیش تر از یک لپ‌تاپ تا 15.6 اینچی وجود دارد. همینطور شما می‌توانید باطن این محفظه تبلت و لوازم جانبی مورد موردنیاز دستگاهتان بیشتراز قبیل شارژر و ماوس را نیز قرار داده و با خود حمل کنید.

جلوی این کوله پشتی یک جیب زیپی تعبیه شده و داخل آن نیز یک‌سری جیب کوچک‌تر وجود دارد. این جیب‌ها برای مراقبت لوازم جانبی بیش تر از قبیل خودکار، کارت، کابل، هندزفری و دیگر لوازم از این قبیل طراحی شده‌اند. یک جیب زیپی عمودی و دو جیب کوچک در طرفین کوله نیز بیشتراز دیگر فضاهای تعبیه شده در این کوله پشتی هستند که شما می‌توانید بیش تر از آن‌ها برای نگهداری لوازم شخصی، بطری آب و قمقمه استفاده کنید. پشت این کیف دو بند کوله پشتی قابل تهیه و بالای آن هم یک جور برای حمل کیف به صورت دستی وجود دارد. در‌صورتی‌که به دنبال یک کوله پشتی مقاوم هستید که جیب‌های متعددی داشته باشد و علاوه بر حمل لپ‌تاپ قابلیت حمل و مراقبت لوازم فردی شما را نیز داشته باشد، این دسته از تولیدات سامسونیت گزینش مناسبی برایتان خواهد بود.
با گونه «ALX400» بیش تر از سری محصولات «الکسا» لپ‌تاپ 16.4 اینچی‌تان را همیشه ملازم با خود داشته باشید و خیالتان راحت باشد که هیچ خطری دستگاه شما را تهدید نمی‌کند. این کیف 800 گرم وزن دارد و ابعاد آن به صورتی هست که برای حفظ و حفظ بیشتراز یک لپ‌تاپ 15.6 تا 16.4 اینچی مطلوب خواهد بود. این کیف با به کار گیری بیش تر از برزنت ضد آب ساخته شده و 11 سانتی‌متر ارتفاع دارد. ارتفاع آن 41 سانتی‌متر و پهنا کیف نیز 32 سانتی‌متر است. در این نوع یک محفظه‌ی با اهمیت طراحی شده که با استفاده بیش تر از زیپ باز و بسته می‌شود. دیواره‌ها در این محفظه با استفاده بیش تر از سلول‌های هوا (AirCell) پوشانده شده‌اند تا بیش تر از دستگاه در برابر ضربه‌ها به خیر محافظت کنند. در جور ALX400 یک محفظه‌ی گران قدر دیگر هم تعبیه شده که با فایده بیش تر از زیپ باز و بسته می‌شود. این محفظه ابعاد بزرگی داراست و برای حفظ بیشتراز لوازم شخصی بیشتراز قبیل کتاب و مداک مطلوب است. همچنین در این دسته یک محفظه‌ی وسیع زیپی دیگر هم قرار گرفته که با استفاده بیشتراز جیب‌های کوچک داخلی پوشانده شده است. این جیب‌ها برای قرار دادن وسایلی نظیر کابل، هندزفری، گوشی موبایل، پاور بانک و غیره پباده سازی شده‌اند و فایده بیشتراز آن‌ها آسان است.

کیف لپ‌تاپ الکسا نوع ALX400 به صورتی طراحی شده که قابلیت استفاده به عنوان کوله‌پشتی، رودوشی و دستی را خواهد داشت. در این کیف یک بند رودوشی قابل تنظیم و غیر وابسته شدن وجود دارااست و بالای آن نیز دو نوع قرار گرفته تا با به کار گیری بیش تر از آن ها قابلیت حمل کیف به چهره دستی را داشته باشید. همچنین پشت بدنه این کیف دو بند قابل تهیه نیز وجود دارااست که به عنوان بندهای کوله‌پشتی فایده می‌شوند.

این کوله‌پشتی یک کدام از از محرمانه محصول ها «سامسونیت» میباشد که برای لپ‌تاپ‌های 15.6اینچی پباده سازی شده‌اند. گونه «Fomma» با استفاده بیش تر از پلی‌استر ساخته شده‌ هست و 700 گرم وزن دارد؛ همچنین ابعاد این کوله‌پشتی 80×360×420 میلی‌متر میباشند و نحوه باز و بسته شدن جیب‌های آن زیپی است. محفظه‌ی با اهمیت این کوله، فضای کافی برای حمل و حفظ یک لپ‌تاپ 15.6اینچی دارد. البته این محفظه تنها با قراردادن یک لپ‌تاپ 15.6اینچی پر نمی‌شود و شما می‌توانید لوازم جانبی لپ‌تاپ بیش تر از قبیل شارژر و ماوس و آیپد خویش را درون آن بگذارید. جلوی این کوله‌پشتی یک جیب بزرگ تعبیه شده می باشد که با به کار گیری بیشتراز زیپ باز و بسته می‌شود؛ همچنین داخل آن یکسری جیب کوچک‌تر برای مراقبت بیش تر از لوازم فردی مسئله نیازتان، مانند کتاب طراحی شده است.

یک جیب زیپی دیگر و چند جیب کوچک‌تر باطن آن، بیش تر از دیگر فضاهای این کوله‌پشتی هستند. در این جیب فضای کافی برای مراقبت و حمل لوازم جانبی کوچکی از قبیل کابل، هندزفری، دفترچه یادداشت و گوشی موبایل هم وجود دارد. این جور از محصول ها سامسونیت در دسته‌ی کوله‌پشتی‌ها قرار میگیرد و پشت آن دو بند قابل تهیه وجود دارااست و شما می‌توانید این بندها را براساس جثه خویش تهیه و تنظیم کنید؛ همینطور این مدل قابلیت اتصال به دسته‌ی تلسکوپی چمدان را دارااست و یک جور هم بالای آن تعبیه شده است تا برای حمل کوله‌پشتی به شکل دستی هیچ مشکلی نداشته باشید.

کوله‌پشتی لپ‌تاپ تارگوس دلخواه برای لپ‌تاپ‌های 15.4 تا 16 اینچی با ابعاد استاندارد است. دارنده محفظه‌ی مجزا برای حفظ لپ‌تاپ است. محفظه قرارگیری لپ‌تاپ دارنده یک زیپ بوده که بیش تر از دو طرف باز و بسته می‌شود، پس شما ناچار نیستید همیشه ازیک‌طرف آن را بازکنید. در قسمت جلویی آن دارای جیبی برای محافظت لوازم جانبی میباشد که نحوه باز و بسته شدن آن به‌صورت زیپی است. در یک‌طرف آن جیبی برای حفظ قمقمه آب طراحی‌شده که به‌صورت توری شکل است. در قسمت جانبی آن جیبی وجود دارد که به‌صورت زیپی باز و بسته می‌شود. روی بدنه آن دسته‌ای تعبیه‌شده که قابلیت حمل و جابه‌جایی به‌صورت دستی را برای شما فراهم می‌کند. در نصیب پشتی آن دو بند وجود داراست که قابلیت حمل به‌صورت کوله‌پشتی را به وجود می‌آورد. علاوه بر آن در همان محل پد ضد تعریق نیز تعبیه‌شده است. برند تارگوس روی بدنه آن حک‌شده و ترکیب رنگ‌بندی آن زیبایی خاصی به آن بخشیده است. بعد بیشتراز تنظیم لپ‌تاپ موردنظر خود، نیاز به یک حافظ خوب برای آن دارید تا بتوانید در علیه ضربه، خط و خش از آن نگهداری کنید. آب و ضربه ازجمله مواقعی هستند که می توانند لپ‌تاپ شمارا تهدید کنند. بیشتراز طرفی یک لپ‌تاپ میتواند دارای لوازم جانبی دیگری نظیر کابل، شارژر، هارد اکسترنال و یک‌سری مسئله دیگر باشد. بسته به جور لپ‌تاپی که دارید، می‌توانید کیف یا کوله متناسب با معیار آن را تهیه کنید.

با به کار گیری از اين کوله پشتي، مي‌توانيد يک لپ‌تاپ 15.6 اينچي، يک تبلت 10.1 اينچي و لوازم جانبي گزینه نياز دستگاه‌تان بیش تر از قبيل شارژر و ماوس را به‌سادگي با خود حمل کرده و از آن ها در برابر خط‌وخش و آسيب‌هاي احتمالي که ممکن است بیش تر از طريق ضربه به بدنه‌ي آن وارد شود، مراقبت کنيد. وزن اين کيف 700 گرم و ابعاد آن به ترتيب طول، پهنا و ارتفاع 42، 31 و 14.5 سانتي‌متر است. همچنين ابعاد داخلي آن 4.5 × 29.5 × 39.5 سانتي‌متر هستند. محفظه‌ي اصلي در اين کيف فضاي کافي براي نگهداري يک لپ‌تاپ، يک تبلت، کتاب، مدارک و لوازم جانبي بیشتراز قبيل شارژر و ماوس را دارد. همچنين در اين محفظه، يک جيب زيپي وجود دارااست که شما مي‌توانيد با فایده از آن کيف پول يا مدارک خویش را نگهداري کرده و به‌سادگي با خود حمل کنيد. در جلوي بدنه اين محصول يک جيب زيپي وسیع قرار گرفته که قابليت نگهداري گوشي موبايل، پاور بانک و هارد اکسترنال را دارد. لپ‌تاپ يکي از گران‌ترين لوازمي می‌باشد که بسياري بیشتراز افراد در ارتفاع روز با آن سروکار خواهند داشت. بر همين اساس محافظت از اين دستگاه‌ها در برابر خط‌وخش و ضربه‌هاي احتمالي که ممکن می‌باشد به بدنه وارد شده و موجب آسيب‌هاي کوچک و گران قدر شود، اهميت زيادي دارد. اين محصول يک خط مش دلخواه و ايمن براي حمل لپ‌تاپ و لوازم جانبي دستگاه شما محسوب مي‌شود. شما براي حمل دستگاه خویش با فایده بیش تر از اين محصول مي‌توانيد بیش تر از بند دستي يا کوله پشتي آن استفاده بگيريد. در بالاي بدنه‌ي اين کيف، دو بند براي حمل دستي تعبيه شده تا بتوانيد کيفتان را به‌سادگي با خویش حمل کنيد؛ همچنين در پشت بدنه‌ي آن دو بند کوله‌پشتي قرار گرفته که قابليت تنظيم دارند و شما مي‌توانيد براساس سليقه‌ي خود از يکي از آن ها فایده کنيد.

کوله‌پشتی لپ‌تاپ «CITI-PRO CT03» محصول «امریکن توریستر» میباشد و ابعادی دلخواه مراقبت لپ‌تاپ 15.4 اینچی دارد. این کوله‌پشتی بیشتراز نایلون مقاوم ساخته شده و در برابر نفوذ قطرات آب مقاوم است. این کوله‌پشتی امریکن توریستر (American Tourister) در باطن یکی از از جیب‌های خود دارای جامدادی است. این جامدادی قابلیت قطع شدن از کیف را دارد. محفظه مهم آن مشتمل بر محل حفظ لپ‌تاپ و فضای کافی برای مراقبت لوازم جانبی مثل ماوس، هارد اکسترنال و دیگر وسایل مشابه است. در این کیف لپ‌تاپ به کمک بندی چسبی در جای خود سفت میگردد و با جابه‌جا شدن کیف در معرض خطر نخواهد بود. این کوله‌پشتی امریکن توریستر دارنده مکانی برای قرار دادن تبلت 7 اینچی است.

کوله‌پشتی CITI-PRO CT03 حدود 700 گرم وزن دارااست و پدهایی در نصیب پشت خود دارااست که هم بیش تر از تعریق تن می‌کاهند نیز سبب ساز می‌شوند کاربر بعد بیش تر از حمل کوله‌پشتی به‌صورت طولانی‌مدت کمتر خسته شود. باطن جیبی که در جلوی آن قرار دارد؛ جیب‌های کوچکتری هم وجود دارااست که محل مناسبی برای گوشی موبایل، خودکار، خود کار و وسایل دیگر هستند. به این ترتیب برای یافتن این دست وسایل نیاز نیست در محفظه بزرگ جستجو کنید. نظیر بیشتر کوله پشتی‌ها نوع CITI-PRO CT03 هم دو عدد بند رودوشی دارد که پهن و راحت ساخته شده‌اند و برای افراد متفاوت آن‌طور که راحت‌تر میباشند تهیه می‌شوند. در شرایطی که تمایل داشتید آن را به‌صورت دستی حمل نمایید بیش تر از دسته‌ای که در بالای آن وجود دارااست استفاده کنید. طول این کوله‌پشتی 45 سانتی و عرض آن 33 سانتی‌متر است. علاوه به راین ضخامت آن 20 سانتی‌متر است. در حالتی‌که لپ‌تاپ 15.4 اینچی خویش را در این کیف قرار بدهید می‌توانید بسیاری از وسایل خویش را در آن بگذارید بدون اینکه روی بدنه‌ی لپ‌تاپ خط و خش تولید نمایند و خوبتر میباشد مواظب ضربه‌های خیلی سفت باشید.
این جور بیشتراز کوله‌پشتی‌های «الکسا» بدنه‌ای از جنس برزنت و مقاوم در برابر رطوبت دارد. البته در این کوله یک کاور باران هم وجود داراست که می‌توانید در آب و هوای بارانی آن را روی کیف کشیده و بیشتراز خیس‌شدن لوازمتان جلوگیری کنید. در این کیف یک محفظه‌ی مهم برای محافظت لپ‌تاپ پباده سازی شده که به‌وسیله‌ی زیپ باز و بسته می‌شود. دیواره‌های این محفظه ضخیم هستند و با فایده بیش تر از سلول‌های هوا (Aircell) پوشانده شده‌اند. در جلوی این کیف دو جیب بیرونی بزرگ قرار گرفته که برای دسته‌بندی و مراقبت از لوازم فردی شما مضاعف دلخواه خواهند بود. در یک کدام از بیشتراز �