کوله پشتي کوهنوردي 70 ليتري بريدج دل مدل Adventure

� های دلخواه برای نگه داری لپ تاپ و تبلت دارد و در قسمت جلویی کیف جیبی برای نگه داری لوازم جانبی و جایگاهی برای اسناد و مدارک تعبیه شده می باشد . این کوله پشتی زیپ های امن و محکمی داراست و دسته‌های مقاوم آن قابل تهیه و تنظیم هستند.

لپ‌تاپ‌ها‌ بدنه‌ای حساس نسبت به ضربه و خط‌وخش دارا‌هستند و به همین استدلال محافظت بیشتراز آنان در برابر این‌گونه آسیب‌ها اهمیت متعددی دارد. کوله‌پشتی «شیاومی» نوع «ZJB4067 GL» با استفاده از پلی‌استر و پلی‌اتیلن ساخته شده و برای نگهداری بیش تر از یک لپ‌تاپ 14 اینچی فراوان مطلوب است. این کوله‌پشتی بدون در نظر به چنگ آوردن لوازم درون آن 900 گرم وزن و 14 سانتی‌متر ضخامت دارد. طول این کوله‌پشتی 39 سانتی‌متر و پهنا آن هم 30 سانتی‌متر است. محفظه‌ی مهم در این مدل بیش تر از تولید ها شیاومی با استفاده بیشتراز یک زیپ باز و بسته می‌شود. در این محفظه فضایی برای نگهداری بیش تر از یک لپ‌تاپ 14 اینچی و یک تبلت طراحی شده است. درون این محفظه فضای کافی برای مراقبت لوازم جانبی گزینه مایحتاج دستگاه بیشتراز قبیل شارژر و ماوس هم وجود دارد. همینطور این مجموعه ساخت کننده در این محفظه چند جیب کوچک‌تر نیز قرار داده که برای نگهداری از هارد اکسترنال، پاور بانک و دیگر لوازم با این ابعاد مطلوب است.

جلوی این کوله‌پشتی یک جیب زیپی و دو طرف آن نیز دو جیب بیرونی زیپی دیگر پباده سازی شده که با به کار گیری بیش تر از آن‌ها می‌توانید لوازم فردی گزینه نیازتان از قبیل شارژر، کابل، هندزفری، کیف پول، دفترچه یادداشت و غیره را دسته‌بندی کرده و یار و همدم با خود داشته باشید. پشت این نوع از تولید ها شیاومی دو بند قابل تهیه قرار گرفته که برای حمل به صورت کوله‌پشتی طراحی شده‌اند. بالای این نوع هم یک مدل وجود داراست که در شکل نیاز می‌توانید بیشتراز آن برای حمل کوله‌پشتی به صورت دستی استفاده کنید.
کوله پشتی «ریواکیس» دسته «7760» برای لپ‌تاپ‌های 15.6 اینچی پباده سازی شده و 550 گرم وزن دارد. این کوله پشتی با فایده بیش تر از پلی‌استر ساخته شده و 385 میلی‌متر ارتفاع دارد. پهنا آن هم 280 میلی‌متر و ضخامت کوله پشتی 40 میلی‌متر است. ابعاد داخلی این مدل بیشتراز محصول ها ریواکیس نیز 145 × 290 × 430 میلی‌متر هستند. در این کوله پشتی یک محفظه‌ی دارای اهمیت وجود دارااست که به وسیله‌ی زیپ باز و بسته می‌شود. در این محفظه فضای کافی برای حفظ بیشتراز یک لپ‌تاپ 15.6 اینچی، یک تبلت یا آیپد و لوازم جانبی بیشتراز قبیل شارژر و ماوس دستگاه وجود دارد.

جلوی این کیف یک جیب بزرگ زیپی هم طراحی شده و درون آن تعدادی جیب کوچک‌تر وجود دارد. شما با استفاده بیشتراز این جیب‌ها می‌توانید لوازمی مثل کیف پول، کابل، هندزفری، هارد اکسترنال، دفترچه یادداشت و غیره را همپا با خویش داشته باشید. در این کوله‌پشتی یک جیب زیپی کوچک هم قرار دارااست تا بیشتراز آن برای مراقبت و حمل گوشی موبایل منفعت ببرید. یک جیب کوچک زیپی پشت و یک جیب کوچک کنار بدنه‌ی این کوله پشتی از دیگر فضاهای جان دار در این جور از محصول ها ریواکیس هستند. ابعاد جیب کوچک کنار بدنه‌ی این کوله‌ پشتی برای حفظ بیشتراز یک بطری آب یا قمقمه دلخواه است. همینطور جیب پشت بدنه نیز برای اسناد، شناسنامه، گذرنامه یا دیگر مدارک با اهمیت بیش تر از این قبیل طراحی شده است.
کوله‌پشتی «سامسونیت» گونه «Urban B6350s» با به کار گیری از پلی‌استر ساخته شده است. این محصول کیفیت تولید مناسبی دارد و برای حفظ و حمل لپ‌تاپ‌های 15.6 اینچی مطلوب خواهد بود. ابعاد این کوله پشتی به ترتیب طول، پهنا و ارتفاع 440، 310 و 100 میلی‌متر هستند. در این کوله پشتی یک محفظه‌ی اساسی وجود دارااست که به وسیله‌ی یک زیپ باز و بسته می‌شود. در این محفظه فضای کافی برای محافظت بیش تر از یک لپ‌تاپ تا کیف پول کهن چرم مدل Lp3-1 اینچی وجود دارد. همینطور شما می‌توانید درون این محفظه تبلت و لوازم جانبی مورد موردنیاز دستگاهتان بیشتراز قبیل شارژر و ماوس را هم قرار داده و با خود حمل کنید.

جلوی این کوله پشتی یک جیب زیپی تعبیه شده و باطن آن نیز یک‌سری جیب کوچک‌تر وجود دارد. این جیب‌ها برای حفظ لوازم جانبی بیش تر از قبیل خودکار، کارت، کابل، هندزفری و دیگر لوازم بیشتراز این قبیل پباده سازی شده‌اند. یک جیب زیپی عمودی و دو جیب کوچک در طرفین کوله نیز بیش تر از دیگر فضاهای تعبیه شده در این کوله پشتی میباشند که شما می‌توانید بیش تر از آن‌ها برای نگهداری لوازم شخصی، بطری آب و قمقمه استفاده کنید. پشت این کیف دو بند کوله پشتی قابل تهیه و بالای آن نیز یک گونه برای حمل کیف به شکل دستی وجود دارد. در‌حالتی که به دنبال یک کوله پشتی مقاوم هستید که جیب‌های متعددی داشته باشد و علاوه بر حمل لپ‌تاپ قابلیت حمل و محافظت لوازم شخصی شما را نیز داشته باشد، این نوع بیشتراز تولید ها سامسونیت تعیین مناسبی برایتان خواهد بود.
با نوع «ALX400» از خصوصی محصولات «الکسا» لپ‌تاپ 16.4 اینچی‌تان را مدام یار و همدم با خویش داشته باشید و خیالتان راحت باشد که هیچ خطری دستگاه شما را تهدید نمی‌کند. این کیف 800 گرم وزن دارااست و ابعاد آن به صورتی می باشد که برای حفظ و مراقبت از یک لپ‌تاپ 15.6 تا 16.4 اینچی مطلوب خواهد بود. این کیف با فایده بیشتراز برزنت ضد آب ساخته شده و 11 سانتی‌متر ارتفاع دارد. ارتفاع آن 41 سانتی‌متر و پهنا کیف هم 32 سانتی‌متر است. در این گونه یک محفظه‌ی کلیدی طراحی شده که با استفاده بیش تر از زیپ باز و بسته می‌شود. دیواره‌ها در این محفظه با استفاده بیشتراز سلول‌های هوا (AirCell) پوشانده شده‌اند تا بیش تر از دستگاه در برابر ضربه‌ها به خیر و خوبی محافظت کنند. در گونه ALX400 یک محفظه‌ی بزرگ دیگر نیز تعبیه شده که با فایده بیش تر از زیپ باز و بسته می‌شود. این محفظه ابعاد بزرگی داراست و برای نگهداری از لوازم شخصی بیشتراز قبیل کتاب و مداک مطلوب است. همینطور در این دسته یک محفظه‌ی بزرگ زیپی دیگر هم قرار گرفته که با به کار گیری بیش تر از جیب‌های کوچک داخلی پوشانده شده است. این جیب‌ها برای قرار دادن وسایلی مثل کابل، هندزفری، گوشی موبایل، پاور بانک و غیره طراحی شده‌اند و استفاده بیشتراز آن ها آسان است.

کیف لپ‌تاپ الکسا دسته ALX400 به صورتی طراحی شده که قابلیت استفاده به عنوان کوله‌پشتی، رودوشی و دستی را خواهد داشت. در این کیف یک بند رودوشی قابل تهیه و غیر وابسته شدن وجود دارد و بالای آن هم دو مدل قرار گرفته تا با استفاده بیشتراز آن ها قابلیت حمل کیف به چهره دستی را داشته باشید. همچنین پشت بدنه این کیف دو بند قابل تنظیم هم وجود دارااست که به عنوان بندهای کوله‌پشتی فایده می‌شوند.

این کوله‌پشتی یکی‌از از سری تولیدها «سامسونیت» هست که برای لپ‌تاپ‌های 15.6اینچی طراحی شده‌اند. نوع «Fomma» با استفاده بیش تر از پلی‌استر ساخته شده‌ می باشد و 700 گرم وزن دارد؛ همینطور ابعاد این کوله‌پشتی 80×360×420 میلی‌متر میباشند و نحوه باز و بسته شدن جیب‌های آن زیپی است. محفظه‌ی اصلی این کوله، فضای کافی برای حمل و مراقبت یک لپ‌تاپ 15.6اینچی دارد. اما این محفظه فقط با قراردادن یک لپ‌تاپ 15.6اینچی لبریز نمی‌شود و شما می‌توانید لوازم جانبی لپ‌تاپ از قبیل شارژر و ماوس و آیپد خود را درون آن بگذارید. جلوی این کوله‌پشتی یک جیب وسیع تعبیه شده می‌باشد که با استفاده از زیپ باز و بسته می‌شود؛ همچنین درون آن یک‌سری جیب کوچک‌تر برای نگهداری بیشتراز لوازم شخصی گزینه نیازتان، نظیر کتاب طراحی شده است.

یک جیب زیپی دیگر و چندین جیب کوچک‌تر باطن آن، از دیگر فضاهای این کوله‌پشتی هستند. در این جیب فضای کافی برای نگهداری و حمل لوازم جانبی کوچکی بیش تر از قبیل کابل، هندزفری، دفترچه یادداشت و گوشی موبایل هم وجود دارد. این دسته از محصولات سامسونیت در دسته‌ی کوله‌پشتی‌ها قرار میگیرد و پشت آن دو بند قابل تنظیم وجود داراست و شما می‌توانید این بندها را براساس جثه خویش تنظیم کنید؛ همچنین این گونه قابلیت اتصال به دسته‌ی تلسکوپی چمدان را دارااست و یک گونه نیز بالای آن تعبیه شده می‌باشد تا برای حمل کوله‌پشتی به صورت دستی هیچ مشکلی نداشته باشید.

کوله‌پشتی لپ‌تاپ تارگوس مناسب برای لپ‌تاپ‌های 15.4 تا 16 اینچی با ابعاد استاندارد است. دارای محفظه‌ی مجزا برای مراقبت لپ‌تاپ است. محفظه قرارگیری لپ‌تاپ دارای یک زیپ بوده که از دو طرف باز و بسته می‌شود، پس شما ناچار نیستید همیشه ازیک‌طرف آن را بازکنید. در نصیب جلویی آن دارنده جیبی برای مراقبت لوازم جانبی می باشد که نحوه باز و بسته شدن آن به‌صورت زیپی است. در یک‌طرف آن جیبی برای مراقبت قمقمه آب طراحی‌شده که به‌صورت توری چهره است. در قسمت جانبی آن جیبی وجود دارااست که به‌صورت زیپی باز و بسته می‌شود. روی بدنه آن دسته‌ای تعبیه‌شده که قابلیت حمل و جابه‌جایی به‌صورت دستی را برای شما فراهم می‌کند. در نصیب پشتی آن دو بند وجود داراست که قابلیت حمل به‌صورت کوله‌پشتی را به وجود می‌آورد. علاوه بر آن در به عبارتی محل پد ضد تعریق هم تعبیه‌شده است. مارک تارگوس روی بدنه آن حک‌شده و ترکیب رنگ‌بندی آن زیبایی خاصی به آن بخشیده است. بعد بیشتراز تنظیم لپ‌تاپ موردنظر خود، ما یحتاج به یک حافظ عالی برای آن دارید تا بتوانید در علیه ضربه، خط و خش بیش تر از آن حفظ کنید. آب و ضربه ازجمله مواردی می‌باشند که میتوانند لپ‌تاپ شمارا تهدید کنند. بیشتراز طرفی یک لپ‌تاپ می تواند دارای لوازم جانبی دیگری مثل کابل، شارژر، هارد اکسترنال و تعدادی مورد دیگر باشد. بسته به مدل لپ‌تاپی که دارید، می‌توانید کیف یا کوله متناسب با میزان آن را تهیه کنید.

با به کار گیری بیش تر از اين کوله پشتي، مي‌توانيد يک لپ‌تاپ 15.6 اينچي، يک تبلت 10.1 اينچي و لوازم جانبي مورد نياز دستگاه‌تان بیش تر از قبيل شارژر و ماوس را به‌سادگي با خویش حمل کرده و بیشتراز آن ها در برابر خط‌وخش و آسيب‌هاي احتمالي که ممکن هست از طريق ضربه به بدنه‌ي آن وارد شود، محافظت کنيد. وزن اين کيف 700 گرم و ابعاد آن به ترتيب طول، پهنا و ارتفاع 42، 31 و 14.5 سانتي‌متر است. همچنين ابعاد داخلي آن 4.5 × 29.5 × 39.5 سانتي‌متر هستند. محفظه‌ي اصلي در اين کيف فضاي کافي براي نگهداري يک لپ‌تاپ، يک تبلت، کتاب، مدارک و لوازم جانبي بیش تر از قبيل شارژر و ماوس را دارد. همچنين در اين محفظه، يک جيب زيپي وجود دارد که شما مي‌توانيد با استفاده بیشتراز آن کيف پول يا مدارک خویش را نگهداري کرده و به‌سادگي با خویش حمل کنيد. در جلوي بدنه اين محصول يک جيب زيپي گران قدر قرار گرفته که قابليت نگهداري گوشي موبايل، پاور بانک و هارد اکسترنال را دارد. لپ‌تاپ يکي بیشتراز گران‌ترين لوازمي میباشد که بسياري بیش تر از افراد در طول روز با آن سروکار خواهند داشت. بر همين اساس محافظت بیش تر از اين دستگاه‌ها در برابر خط‌وخش و ضربه‌هاي احتمالي که ممکن میباشد به بدنه وارد شده و موجب آسيب‌هاي کوچک و بزرگ شود، اهميت زيادي دارد. اين محصول يک شیوه مطلوب و ايمن براي حمل لپ‌تاپ و لوازم جانبي دستگاه شما محسوب مي‌شود. شما براي حمل دستگاه خود با به کار گیری بیشتراز اين محصول مي‌توانيد بیشتراز بند دستي يا کوله پشتي آن فایده بگيريد. در بالاي بدنه‌ي اين کيف، دو بند براي حمل دستي تعبيه شده تا بتوانيد کيفتان را به‌سادگي با خویش حمل کنيد؛ همچنين در پشت بدنه‌ي آن دو بند کوله‌پشتي قرار گرفته که قابليت تنظيم دارند و شما مي‌توانيد براساس سليقه‌ي خویش بیشتراز يکي بیش تر از آن ها استفاده کنيد.

کوله‌پشتی لپ‌تاپ «CITI-PRO CT03» محصول «امریکن توریستر» می‌باشد و ابعادی مناسب حفظ لپ‌تاپ 15.4 اینچی دارد. این کوله‌پشتی بیش تر از نایلون مقاوم ساخته شده و در برابر نفوذ قطرات آب مقاوم است. این کوله‌پشتی امریکن توریستر (American Tourister) در باطن یکی بیشتراز جیب‌های خویش دارای جامدادی است. این جامدادی قابلیت غیر وابسته شدن بیشتراز کیف را دارد. محفظه حیاتی آن دربرگیرنده محل مراقبت لپ‌تاپ و فضای کافی برای حفظ لوازم جانبی مثل ماوس، هارد اکسترنال و دیگر وسایل مشابه است. در این کیف لپ‌تاپ به کمک بندی چسبی در جای خویش سفت میشود و با جابه‌جا شدن کیف در معرض خطر نخواهد بود. این کوله‌پشتی امریکن توریستر دارنده مکانی برای قرار دادن تبلت 7 اینچی است.

کوله‌پشتی CITI-PRO CT03 حدود 700 گرم وزن دارد و پدهایی در قسمت پشت خویش دارد که نیز از تعریق بدن می‌کاهند هم سبب ساز میشوند کاربر بعد بیش تر از حمل کوله‌پشتی به‌صورت طولانی‌مدت کمتر خسته شود. باطن جیبی که در جلوی آن قرار دارد؛ جیب‌های کوچکتری هم وجود داراست که محل مناسبی برای گوشی موبایل، خودکار، خود کار و وسایل دیگر هستند. به‌این ترتیب برای یافتن این دست وسایل مایحتاج نمی باشد در محفظه وسیع جستجو کنید. مانند بیشتر کوله پشتی‌ها جور CITI-PRO CT03 هم دو عدد بند رودوشی داراست که پهن و راحت ساخته شده‌اند و برای افراد متفاوت آن‌طور که راحت‌تر می‌باشند تنظیم می‌شوند. در صورتیکه تمایل داشتید آن را به‌صورت دستی حمل فرمائید بیشتراز دسته‌ای که در بالای آن وجود دارااست فایده کنید. ارتفاع این کوله‌پشتی 45 سانتی و عرض آن 33 سانتی‌متر است. علاوه به راین ضخامت آن 20 سانتی‌متر است. در صورتی لپ‌تاپ 15.4 اینچی خود را در این کیف قرار بدهید می‌توانید اکثری از وسایل خویش را در آن بگذارید سوای این‌که روی بدنه‌ی لپ‌تاپ خط و خش ساخت کنند و خوبتر است مواظب ضربه‌های خیلی سفت باشید.

این جور بیشتراز کوله‌پشتی‌های «الکسا» بدنه‌ای بیش تر از جنس برزنت و مقاوم در برابر رطوبت دارد. اما در این کوله یک کاور باران نیز وجود دارد که می‌توانید در آب و هوای بارانی آن را روی کیف کشیده و از خیس‌شدن لوازمتان توقف کنید. در این کیف یک محفظه‌ی مهم برای حفظ لپ‌تاپ پباده سازی شده که به‌وسیله‌ی زیپ باز و بسته می‌شود. دیواره‌های این محفظه ضخیم می باشند و با فایده بیش تر از سلول‌های هوا (Aircell) پوشانده شده‌اند. در جلوی این کیف دو جیب بیرونی بزرگ قرار گرفته که برای دسته‌بندی و نگهداری از لوازم شخصی شما فراوان مطلوب خواهند بود. در یکی‌از از �