کيف رودوشي مارال مدل Edward

یکی بیشتراز ساده‌ترین و درعین‌حال زیباترین کیف‌های «درسا» (Dorsa) با نام «3757» شناخته می‌شود. این کیف اداری مردانه بیشتراز چرم طبیعی گاوی ساخته شده است. کیف با طرح چرم کلاسیک هورس تزیین شده و با وضعیت صافش حس آسانی و مینیمال را به بیننده منتقل می‌کند. درست در میانه‌های کیف یک قفل فلزی فعالیت گذاشته شده است. این قفل نقره‌ای‌رنگ با یک کلید باز و بسته می‌شود. با وجود چنین قفلی کیف شما توسط افراد دیگر به‌راحتی باز نخواهد شد. دسته‌ی چرمی و ضخیم کیف با دو حلقه‌ی فلزی به بالای کیف متصل شده است. این نوع بیش تر از مقاومت بالایی در برابر وزن و فشار برخوردار است. کیف با رنگ سیاهش به‌راحتی با لباس‌های متفاوت آقایان ست می‌شود. ابعاد این کیف برابر با 11 × 30.5 × 41 سانتی‌متر است. این معیار برای یک کیف دستی و اداری کاملاً منطقی به نظر می‌رسد. آستر کیف بیشتراز پارچه تهیه و تنظیم شده و باطن کیف را نرم‌تر و زیباتر کرده است. بند برزنتی این کیف به‌راحتی بیشتراز آن جدا می‌شود. در محفظه‌ی کلیدی دو جای مطمئن برای محافظت خودکار یا این که خودنویس شما در لحاظ گرفته شده است. جاکلیدی درون محفظه‌ی کلیدی به بدنه دوخته شده و برای مراقبت کلیدهای شما کاملاً مطلوب به حیث می‌رسد. سه محفظه‌ی گران قدر برای نگهداری اسناد و مدارک اصلی شما در این کیف طراحی شده است. کیف اداری درسا 3757 با در نظر داشتن چرم مرغوب، کیفیت تولید بالا، ابعاد مناسب، مارک شناخته‌شده و جیب‌های مختلف و کاربردی‌اش بها خرید زیادی دارد.

کیف دستی جور «108» از برند «یاک» (Yak) مناسب استفاده‌ی بانوان است. ابعاد کیف زنانه‌ی یاک معادل 32 × 13.5 × 24.5 سانتی‌متر است. کیف یاک بیشتراز چرم تصنعی و مصنوعی ساخته شده و به رنگ طوسی می باشد که این رنگ را به‌راحتی می‌توان با لباس‌ها و تیپ‌های متفاوت هماهنگ کرد. آستر کیف نیز بیش تر از جنس جیر مرغوب ساخته شده است. محفظه‌ی با اهمیت کیف به وسیله‌ی یک زیپ باز و بسته می‌شود. این کیف دارای یک جیب خارجی و سه عدد جیب داخلی است. گونه 108 یاک کیفی جادار و زیباست که راحت می‌توانید لوازم موردنیازتان را با خویش حمل کنید. این کیف دارنده دو دسته‌ی کوتاه به ارتفاع 10.5 سانتی‌متر می باشد که به صورت دستی مسئله به کار گیری قرار میگیرد و معمولا برای مهمانی‌ها و مجالس کاربرد دارد. روی جیب خارجی کیف، سگکی طلایی‌رنگ و فلزی قرار گرفته که زیبایی ظاهری آن را ارتقاء داده است.

کیف گونه «111068F-5» بیش تر از برند «شهر چرم» (Leather City) از جنس چرم صددرصد طبیعی (چرم گاوی) باکیفیت و زیاد نرم و لطیف ساخته شده است. روی کیف از طرح «فلوتر» به کار گیری شده که به زیباترشدن ظواهر آن کمک فراوانی کرده است. رنگ قهوه‌ای روشن کیف شهر چرم از آن نوع رنگ‌هایی هست که به‌راحتی با انواع جامه و کفش هماهنگ خواهد شد. کیف مدل 111068F-5 دارنده ابعاد 7 × 16 × 20 سانتی‌متر می باشد و کیفی با سایز متوسط محسوب میگردد که نه‌تنها به‌خوبی می‌توانید لوازم خویش را درون آن قرار دهید، بلکه قابلیت حمل آسانی نیز دارد. کوله پشتي کوهنوردي 70 ليتري بريدج دل مدل Adventure داخلی کیف پارچه‌ای است. کیف به وسیله دکمه و زیپ باز و بسته می‌شود. کیف رودوشی دسته 111068F-5 دارای یک بند بلند می باشد که می‌توانید آن را به‌صورت صاف و یا این که کج روی دوش خود بیندازید و در ضمن این بند قابلیت تنظیم و کوتاه و بلندشدن دارد که جداشدنی هم هست. باطن کیف دارنده دو جیب میباشد که یکی بی آلایش و دیگری زیپ‌دار بوده و در محفظه‌ی اصلی کیف قرار دارد. یک جیب زیپ‌دار در پشت کیف و یک جیب زیپ‌دار در جلوی کیف چشم می‌شود. یک جیب معمولی نیز زیر زبانه‌ی کیف قرار داده شده است. به‌طورکلی کیف دسته 111068F-5 شهر چرم کیفی زیبا با سایز مناسب و جیب‌های بسیار میباشد که قیمت خرید بالایی دارد.

کیف اداری چرم مشعد مدل A5556 بیشتراز چرم ارگانیک ساخته شده و نیز برای خانم‌ها و هم برای آقایان مطلوب است. چرم ارگانیک ظواهر کیف را فراوان شیک کرده است. از طرف دیگر چرم مقاومت بالا و عمر طولانی خواهد داشت. برای یک کیف اداری تعداد محفظه‌ها اهمیت متعددی دارد. همینطور محفظه‌ها بایستی طوری طراحی شده باشند که فرد بتواند ترازو زیادی وسایل و مدارک را در آن جای دهد در عین این که، کیف نامرتب و به هم ریخته نشود. دسته A5556 دارنده 3 عدد جیب داخلی و 1 عدد جیب فرنگی است. محفظه‌ی خارجی از نوع زیپ‌دار هست و پشت کیف قرار گرفته است. همچنین محفظه‌ی کلیدی نیز زیپی می‌باشد و دو قست تقسیم شده است. درون کیف یک محفظه‌ی بزرگ زیپی، جای کارت و خودکار قابل مشاهده هستند. گفتنی میباشد جور A5556 به چهره دستی و رودوشی قابل استفاده می باشد و یک بند رودوشی دارد که به وسیله سگک تهیه می‌شود. در پایان این که آستر داخلی کیف پارچه می باشد و درب آن به صورت مگنتی بسته می‌شود. مگنتی بودن درب باز و بسته کردن آن را بسیار ساده می‌کند.

کیف رودوشی جور «Edward» از برنن «مارال چرم» (Maral Leather) بیشتراز چرم صد درصد طبیعی گاوی ساخته شده و طرح کلاسیک (ساده) دارد. کیف چرمی مارال به رنگ قهوه‌ای روشن میباشد که نیز برای بانوان و نیز برای آقایان قابلیت فایده دارد. جنس آستر کیف پارچه‌ای است. ابعاد کلی کیف حدوداً 19.5 × 25 × 8.5 سانتی‌متر می باشد که حمل آسانی داشته و جادار و بسیار خوش‌دست است. کیف به وسیله‌ی زیپ باز و بسته می‌شود و علاوه‌بر یک دسته‌ی کوتاه در قسمت بالایی یک بند قابل تنظیم با قابلیت جداشدن به بیشترین ارتفاع 157 سانتی‌متر نیز دارااست که در شکل عدم مایحتاج می‌توان آن را قطع کرده و تنها از دسته فایده کرد. کیف رودوشی مارال چرم دارنده شش عدد جیب داخلی و سه عدد جیب فرنگی است. کیف داری یک جیب داخلی ساده، یک جیب داخلی زیپ‌دار، دو جا برای مراقبت مداد و یک جا برای قراردادن کارت اعتباری و یک کارت ویزیت است؛ همچنین کیف رودوشی جور Edward دارنده دو جیب فرنگی زیپ‌دار و یک جیب فرنگی با دکمه‌ی مگنتی نیز هست. کیف رودوشی جادار و زیبای مارال کاربرد بالایی داراست و مهم‌ترین نکته‌ی آن این است که برای بانوان و نیز برای آقایان میتواند مسئله به کار گیری قرار بگیرد و رنگ آن طوری می‌باشد که ست کردن آن با انواع لباس‌ها فعالیت ساده‌ای است.

کیف اداری مردانه‌ی «چرم مشهد» نوع «Mashad Leather A5534» از جذاب‌ترین و باکیفیت‌ترین کیف‌های اداری چرمی می باشد که با ادغام رنگ و طراحی جذابش بی‌شک دقت آقایان بسیاری را به خود جلب می‌کند. هر مرد شیک‌پوشی به خیر و خوبی می‌داند که خاص پوشیدن یا به عبارت خوبتر خوب‌پوشیدن و فایده بیشتراز بهترین و شیک‌ترین اکسسوری‌ها، تداعی‌گر مفهوم اقتدار خواهد بود. در این بین، کیف اداری یکی از بیشتراز کاربردی‌ترین انواع این اکسسوری‌ها هست که گزینش صحیح و بهترین آن برای اکثر اوقات آقایان از کارمند گرفته تا مدیرعامل اهمیت بسیاری دارد. کیف اداری چرم مشهد جور «A5534» را می‌توان یکی‌از بیش تر از جذاب‌ترین و زیباترین انواع کیف‌های اداری برشمرد که بیشتراز جنس چرم ارگانیک با برنامه ای نسبتا معمولی ساخته شده است. این کیف اداری بیش تر از یک زبانه‌ی اصلی برخوردار می باشد که با یک دکمه‌ی مگنتی بسته شده و پس از باز شدن، دسترسی به محفظه‌ی زیپ‌دار کلیدی را میسر می‌سازد. در قسمت رویی کیف و تحت زبانه، یک محفظه‌ی گران قدر پباده سازی شده که درون آن یک جیب زیپ‌‌دار، دو جای مداد و یک جای کارت نیز به چشم می‌خورد. داخل محفظه‌ی دارای اهمیت هم یک جیب زیپ‌دار طراحی شده و محفظه‌ی بیشتری را به چهره مجزا در اختیار کاربر قرار می‌دهد. علاوه بر این دو قسمت، در نصیب رویه‌ی کیف و بخش پشتی هم شاهد یک جیب گران قدر زیپ‌دار هستیم. پباده سازی و دوخت کیف تماما نشان از ظرافت و کیفیت تولید قابل‌توجه این گونه دارند. علاوه بر دوخت بدنه‌ی اساسی کیف، چه بسا در دوخت و طراحی دسته‌های حساس نیز شاهد توجه فراوانی هستیم. با دقت به محفظه‌های متعدد کیف و همچنین پباده سازی زبانه‌ی اصلی، دسته‌ها روی بدنه‌ی حساس دوخته و بیش تر از ذیل این زبانه رد شده‌اند که شایسته ترین ارگونومی و ماندگاری کیف را به همپا داشته باشد. گفتنی می باشد یار و همدم کیف یک کاور پارچه‌ای و همچنین یک بند بلند قابل قطع شدن هم عرضه شده است. بند بلند به راحتی بیشتراز روش دو حلقه‌ی فلزی طرفین کیف به بدنه‌ی اساسی متصل شده و قابلیت حمل کیف روی دوش را مهیا می‌سازد. در مجموع در صورتی شما نیز بیشتراز آن جور بیشتراز افرادی هستید که به زیبایی و کیفیت پوشش و اکسسوری‌های خویش اهمیت می‌دهید این گونه بی‌شک یکی از بیش تر از بهترین و کارآمدترین گزینه‌های قابل‌تامل بوده و البته هدیه‌ای باارزش و قابل‌توجه هم محسوب می‌شود.


کیف رودوشی گونه «Vandad» از برنن «مارال چرم» (Maral Leather) بیش تر از چرم صد درصد طبیعی گاوی ساخته شده و طرح فلوتر دارد. کیف چرمی مارال به رنگ قهوه‌ای روشن است که نیز برای بانوان و هم برای آقایان قابلیت استفاده دارد. جنس آستر کیف پارچه‌ای است. ابعاد کلی کیف حدوداً 21.5 × 23.5 × 6 سانتی‌متر میباشد که حمل آسانی داشته و جادار و فراوان خوش‌دست است. نحوه‌ی باز و بسته شدن کیف مگنتی است. کیف مارال چرم گونه Vandad دارای یک بند رودوشی با قابلیت تغییر‌و تحول اندازه و تنظیم طول میباشد که حداکثر طول آن به 163 سانتی‌متر می‌رسد. کیف رودوشی مارال چرم دارای شش عدد جیب داخلی و چهار عدد جیب فرنگی است. کیف داری یک محفظه‌ی اصلی، چهار جیب داخلی ساده و دو عدد جیب داخلی زیپ‌دار است. همینطور کیف رودوشی مدل Vandad دارای دو جیب فرنگی با دکمه‌ی مگنتی و دو جیب فرنگی زیپ‌دار هم هست. کیف رودوشی جادار و زیبای مارال کاربرد بالایی دارد و مهم‌ترین نکته‌ی آن این هست که رنگ قهوه‌ای آن را به‌راحتی می‌توان با انواع لباس‌ها و تیپ‌ها هماهنگ کرد.

محصولات چرمي انزوروسي ايتاليا كه از برند‌هاي دوستداشتنی اروپايي در صنعت چرم بوده در سال 1970 تاسيس شده و فعاليت مي‌كند. اين كشور كه رتبه‌ي يك جهاني اين حرفه را داراست داراي قوي‌ترين صنعت دباغي در جهان است. دباغي چرم اين محصولات با رنگ‌هاي پيگمنت طبيعي و ماندگاري دايمي از حرفه‌اي‌ترين روش‌ها بوده و براي محيط زيست بي‌زيان و مطابق استاندارد‌هاي ايتالياست. 11007 از كيف‌هاي اداري پر‌حجم و جديد انزوروسي است. در طراحي آن تمام نياز‌هاي روزانه مسئله نظر و كارآمد بودن جهت تمام نياز‌هاي شما پاسخ گوست. داراي سه محفظه اصلي بوده كه به وسیله زيپ باز و بسته مي‌شود و در محفظه نخستین علاوه بر قابليت حمل اسناد و مدارك سه عدد جا خودكاري و دو جيب مناسب براي حمل تلفن یار و همدم و يا اكسسوري الكترونيكي نظیر هارد اكسترنال و ساير وسايل شما طراحي شده است. در محفظه وسط يك جاي لپ‌تاپ مطلوب تا سايز 15 اينچي قرار مي‌گيرد. طبله سوم 11007 مناسب حمل اسناد و مدارك بوده و باطن آن هم يك جيب زيپي براي نگهداري بیش تر از وسايل كوچكتر مثل كيف پول و غيره تعبيه شده است.

کیف مردانه‌ی گونه «A5533» از برند معتبر «چرم مشهد» (Mashad Leather) کیفی اداری میباشد که به رنگ قهوه‌ای تیره بوده و این رنگ را به راحتی می‌توان با انواع لباس‌ها و تیپ‌ها هماهنگ کرد. کیف دسته A5533 از چرم صد درصد طبیعی گاوی ساخته شده که طرح چرم آن معمولی است. ابعاد کیف حدوداً 8 × 39 × 28 سانتی‌متر هست و به وسیله‌ی قفل رمزدار باز و بسته می گردد و با وجود این قفل‌ها وسایل درون کیف امنیت بیشتری خواهند داشت. کیف اداری چرم مشهد دارنده یک دسته‌ی کوتاه و اثبات و همینطور یک بند بلند هست که به شکل رودوشی نیز می تواند مسئله به کار گیری قرار بگیرد. بند رودوشی قابل جداشدن می‌باشد که در صورت عدم فایده می‌توانید آن را بیشتراز کیف غیر وابسته کرده و صرفا بیش تر از دسته‌ی ثابت استفاده کنید؛ همینطور بند بلند رودوشی قابلیت تهیه و تنظیم دارد. کیف دارنده پنج جیب ساده، دو محفظه برای کارت اعتباری و دو محفظه برای مراقبت خود کار و همین‌طور یک جیب زیپ‌دار میباشد که ذیل در کیف قرار گرفته‌اند و جدا بیش تر از محفظه‌ی دارای اهمیت هستند. در نصیب پشتی کیف هم یک جیب زیپ‌دار وجود دارد که جیب خارجی محسوب می‌شود. به طور کلی کیف جور A5533 چرم مشهد هم جادار و زیباست و نیز از کیفیت بالایی برخوردار است.

كيف اداري يكي بیش تر از وسايليست كه گزینش مطلوب آن براي اکثر وقت ها افراد در هر سمتي كه می‌باشند اهميت زيادي دارد. «كيف اداري چرم مصنوعي جهان كد 2020» با طرحي اسپورت و شيك داراي فضاي كافي جهت وسايل يك دانشجو و يا كارمند است. اين كيف در بخش جلويي خویش داراي يك قفل فلزي به رنگ طلائي بوده كه به رويه ‌اي كه بر روي بدنه اصلي كيف سوار شده، متصل هست و وظيفه‌ي قفل كردن در كيف را برعهده دارد. همچنين يك هدايت كننده ادامه بند ميباشد كه زيبايي و اصالت آنرا بيشتر ميكند. در نصیب پشت اين كيف چرمي يك زيپ وجود داراست كه جايي مطلوب براي برخي وسايل و مدارك میباشد و سوای نياز به باز كردن قفل فلزي مي‌توان از آن استفاده كرد. با دو گونه چرمي تعبيه شده در بالاي كيف كه بیشتراز باطن رويه رد شده‌اند مي‌توان علاوه بر وضعیت رودوشي، كيف را به ‌صورت دستي نيز حمل نمود. دوخت واضح بر روي چرم قهوه‌اي كار را زيبا و جالب نموده است. اين كيف اداري داراي دو جور نسبتا بلند و يك بند بلند رو دوشي نيز هست. در كل مي‌توان اين كيف را با جيب‌هاي متعدد، معیار مناسب، دسته‌ي مستحكم، بند دوشي قابل تنظيم و… يك گزينه دلخواه براي خريد و يا هديه دادن به افراد برنا بر شمرد. اين محصول از توليدات شركت «جهان نما» بوده كه سال‌هاست در زمينه توليدات چرم فعاليت مي‌كند. جهت نگهداري خوب تر و تندرست ماندن اين محصولات، اين كيف‌ها را نبايد مستقيم بر روي زمين و آسفالت و… قرار دهيد و از قرار دادن در معرض حرارت مستقيم و زياد آفتاب به بازه طولاني در جاهايي نظیر زير شيشه اتومبيل نيز جلوگيري كنيد. براي تميز كردن كيف بیش تر از هيچ گونه آستون يا اسپري‌هاي تميزكننده فایده نكنيد و تنها با حوله يا دستمال نخي مرطوب مرحله چرم را تميز كنيد.

کیف رودوشی نوع «1-111074» برند «شهر چرم» (Leather City) نیز برای بانوان و هم برای آقایان قابل به کار گیری هست �