کيف رودوشي مارال مدل Edward

یکی از ساده‌ترین و درعین‌حال زیباترین کیف‌های «درسا» (Dorsa) با نام «3757» شناخته می‌شود. این کیف اداری مردانه بیشتراز چرم طبیعی گاوی ساخته شده است. کیف با طرح چرم کلاسیک هورس تزیین شده و با موقعیت صافش حس سادگی و مینیمال را به بیننده منتقل می‌کند. درست در میانه‌های کیف یک قفل فلزی فعالیت گذاشته شده است. این قفل نقره‌ای‌رنگ با یک کلید باز و بسته می‌شود. با وجود چنین قفلی کیف شما بوسیله افراد دیگر به‌راحتی باز نخواهد شد. دسته‌ی چرمی و ضخیم کیف با دو حلقه‌ی فلزی به بالای کیف متصل شده است. این جور از مقاومت بالایی در برابر وزن و فشار برخوردار است. کیف با رنگ سیاهش به‌راحتی با لباس‌های متفاوت آقایان ست می‌شود. ابعاد این کیف برابر با 11 × 30.5 × 41 سانتی‌متر است. این معیار برای یک کیف دستی و اداری کاملاً منطقی به حیث می‌رسد. آستر کیف بیشتراز پارچه تهیه و تنظیم شده و باطن کیف را نرم‌تر و زیباتر کرده است. بند برزنتی این کیف به‌راحتی از آن غیر وابسته می‌شود. در محفظه‌ی اساسی دو جای مطمئن برای حفظ خودکار یا خودنویس شما در حیث گرفته شده است. جاکلیدی باطن محفظه‌ی حیاتی به بدنه دوخته شده و برای مراقبت کلیدهای شما کاملاً دلخواه به نظر می‌رسد. سه محفظه‌ی بزرگ برای حفظ اسناد و مدارک مهم شما در این کیف پباده سازی شده است. کیف اداری درسا 3757 با در لحاظ داشتن چرم مرغوب، کیفیت تولید بالا، ابعاد مناسب، مارک شناخته‌شده و جیب‌های متعدد و کاربردی‌اش ارزش خرید زیادی دارد.

کیف دستی گونه «108» بیشتراز برند «یاک» (Yak) مطلوب استفاده‌ی بانوان است. ابعاد کیف زنانه‌ی یاک معادل 32 × 13.5 × 24.5 سانتی‌متر است. کیف یاک بیشتراز چرم تصنعی و مصنوعی ساخته شده و به رنگ طوسی می باشد که این رنگ را به‌راحتی می‌توان با لباس‌ها و تیپ‌های متفاوت هماهنگ کرد. آستر کیف هم از جنس جیر مرغوب ساخته شده است. محفظه‌ی دارای اهمیت کیف به وسیله‌ی یک زیپ باز و بسته می‌شود. این کیف دارنده یک جیب خارجی و سه عدد جیب داخلی است. جور 108 یاک کیفی جادار و زیباست که راحت می‌توانید لوازم موردنیازتان را با خود حمل کنید. این کیف دارنده دو دسته‌ی کوتاه به ارتفاع 10.5 سانتی‌متر میباشد که به چهره دستی مسئله به کار گیری قرار می‌گیرد و معمولا برای مهمانی‌ها و مجالس کاربرد دارد. روی جیب فرنگی کیف، سگکی طلایی‌رنگ و فلزی قرار گرفته که زیبایی ظاهری آن را افزایش داده است.

کیف جور «111068F-5» بیش تر از مارک «شهر چرم» (Leather City) بیشتراز جنس چرم صددرصد طبیعی (چرم گاوی) باکیفیت و مضاعف نرم و لطیف ساخته شده است. روی کیف از طرح «فلوتر» فایده شده که به زیباترشدن ظاهر آن امداد فراوانی کرده است. رنگ قهوه‌ای روشن کیف شهر چرم بیشتراز آن گونه رنگ‌هایی میباشد که به‌راحتی با انواع لباس و کفش هماهنگ خواهد شد. کیف مدل 111068F-5 دارنده ابعاد 7 × 16 × 20 سانتی‌متر است و کیفی با سایز متوسط محسوب میشود که نه‌تنها به‌خوبی می‌توانید لوازم خود را باطن آن قرار دهید، بلکه قابلیت حمل آسانی نیز دارد. آستر داخلی کیف پارچه‌ای است. کیف پول کهن چرم مدل Lwk48 توسط دکمه و زیپ باز و بسته می‌شود. کیف رودوشی مدل 111068F-5 دارای یک بند بلند می باشد که می‌توانید آن را به‌صورت صاف و یا این که کج روی دوش خود بیندازید و در ضمن این بند قابلیت تنظیم و کوتاه و بلندشدن دارااست که جداشدنی هم هست. داخل کیف دارنده دو جیب می‌باشد که یک کدام از معمولی و دیگری زیپ‌دار بوده و در محفظه‌ی اصلی کیف قرار دارد. یک جیب زیپ‌دار در پشت کیف و یک جیب زیپ‌دار در جلوی کیف دیده می‌شود. یک جیب معمولی هم تحت زبانه‌ی کیف قرار داده شده است. به‌طورکلی کیف نوع 111068F-5 شهر چرم کیفی زیبا با سایز دلخواه و جیب‌های بسیار هست که بها خرید بالایی دارد.

کیف اداری چرم مشعد جور A5556 از چرم طبیعی ساخته شده و هم برای خانم‌ها و هم برای آقایان دلخواه است. چرم ارگانیک ظواهر کیف را فراوان شیک کرده است. بیش تر از طرف دیگر چرم مقاومت بالا و عمر طولانی خواهد داشت. برای یک کیف اداری تعداد محفظه‌ها اهمیت متعددی دارد. همینطور محفظه‌ها بایستی طوری پباده سازی شده باشند که فرد بتواند مقدار متعددی وسایل و مدارک را در آن جای دهد در عین این که، کیف نامرتب و شلوغ نشود. نوع A5556 دارنده 3 عدد جیب داخلی و 1 عدد جیب خارجی است. محفظه‌ی خارجی از دسته زیپ‌دار است و پشت کیف قرار گرفته است. همینطور محفظه‌ی اساسی نیز زیپی میباشد و دو قست تقسیم شده است. داخل کیف یک محفظه‌ی وسیع زیپی، جای کارت و خودکار قابل مشاهده هستند. گفتنی می باشد نوع A5556 به چهره دستی و رودوشی قابل به کار گیری هست و یک بند رودوشی دارد که بوسیله سگک تهیه و تنظیم می‌شود. در پایان این که آستر داخلی کیف پارچه است و درب آن به صورت مگنتی بسته می‌شود. مگنتی بودن درب باز و بسته کردن آن را مضاعف ساده می‌کند.

کیف رودوشی گونه «Edward» از برنن «مارال چرم» (Maral Leather) بیشتراز چرم صد درصد طبیعی گاوی ساخته شده و طرح کلاسیک (ساده) دارد. کیف چرمی مارال به رنگ قهوه‌ای پر‌نور است که نیز برای بانوان و هم برای آقایان قابلیت استفاده دارد. جنس آستر کیف پارچه‌ای است. ابعاد کلی کیف حدوداً 19.5 × 25 × 8.5 سانتی‌متر میباشد که حمل آسانی داشته و جادار و بسیار خوش‌دست است. کیف به وسیله‌ی زیپ باز و بسته می شود و علاوه‌بر یک دسته‌ی کوتاه در قسمت بالایی یک بند قابل تهیه و تنظیم با قابلیت جداشدن به بیشترین ارتفاع 157 سانتی‌متر هم دارااست که در صورت عدم نیاز می‌توان آن را غیر وابسته کرده و صرفا از مدل فایده کرد. کیف رودوشی مارال چرم دارای شش عدد جیب داخلی و سه عدد جیب فرنگی است. کیف داری یک جیب داخلی ساده، یک جیب داخلی زیپ‌دار، دو جا برای نگهداری خود کار و یک جا برای قراردادن کارت اعتباری و یک کارت ویزیت است؛ همینطور کیف رودوشی جور Edward دارنده دو جیب خارجی زیپ‌دار و یک جیب فرنگی با دکمه‌ی مگنتی هم هست. کیف رودوشی جادار و زیبای مارال کاربرد بالایی داراست و مهم‌ترین نکته‌ی آن این میباشد که برای بانوان و هم برای آقایان می تواند مورد فایده قرار بگیرد و رنگ آن طوری می‌باشد که ست کردن آن با انواع لباس‌ها فعالیت ساده‌ای است.

کیف اداری مردانه‌ی «چرم مشهد» گونه «Mashad Leather A5534» از جذاب‌ترین و باکیفیت‌ترین کیف‌های اداری چرمی می باشد که با ترکیب رنگ و طراحی جذابش بی‌شک دقت آقایان بخش اعظمی را به خویش جلب می‌کند. هر مرد شیک‌پوشی به خوبی می‌داند که خاص پوشیدن یا به عبارت خوبتر خوب‌پوشیدن و استفاده بیشتراز بهترین و شیک‌ترین اکسسوری‌ها، تداعی‌گر مفهوم قدرت خواهد بود. در این بین، کیف اداری یک کدام از از کاربردی‌ترین انواع این اکسسوری‌ها هست که تعیین درست و بهترین آن برای اکثر وقت ها آقایان از کارمند گرفته تا مدیرعامل اهمیت بسیاری دارد. کیف اداری چرم مشهد نوع «A5534» را می‌توان یک کدام از از جذاب‌ترین و زیباترین انواع کیف‌های اداری برشمرد که از جنس چرم ارگانیک با طرحی نسبتا بی آلایش ساخته شده است. این کیف اداری بیش تر از یک زبانه‌ی کلیدی برخوردار است که با یک دکمه‌ی مگنتی بسته شده و پس بیش تر از باز شدن، دسترسی به محفظه‌ی زیپ‌دار با اهمیت را میسر می‌سازد. در نصیب رویی کیف و ذیل زبانه، یک محفظه‌ی گران قدر پباده سازی شده که درون آن یک جیب زیپ‌‌دار، دو جای خود کار و یک جای کارت هم به دیده می‌خورد. داخل محفظه‌ی کلیدی هم یک جیب زیپ‌دار پباده سازی شده و محفظه‌ی بیشتری را به شکل مجزا در اختیار کاربر قرار می‌دهد. علاوه بر این دو قسمت، در قسمت رویه‌ی کیف و بخش پشتی هم شاهد یک جیب وسیع زیپ‌دار هستیم. طراحی و دوخت کیف تماما نشان از ظرافت و کیفیت تولید قابل‌توجه این مدل دارند. علاوه بر دوخت بدنه‌ی با اهمیت کیف، حتی در دوخت و طراحی دسته‌های حیاتی نیز شاهد اعتنا فراوانی هستیم. با توجه به محفظه‌های متفاوت کیف و همچنین طراحی زبانه‌ی اصلی، دسته‌ها روی بدنه‌ی اساسی دوخته و بیشتراز ذیل این زبانه رد شده‌اند که بهترین ارگونومی و ماندگاری کیف را به همراه داشته باشد. گفتنی می‌باشد همپا کیف یک کاور پارچه‌ای و همچنین یک بند بلند قابل جدا شدن نیز عرضه شده است. بند بلند به راحتی بیشتراز طریق دو حلقه‌ی فلزی طرفین کیف به بدنه‌ی اساسی متصل شده و قابلیت و امکان حمل کیف روی دوش را آماده می‌سازد. در مجموع چنانچه شما نیز از آن دسته بیش تر از افرادی هستید که به زیبایی و کیفیت پوشش و اکسسوری‌های خود اهمیت می‌دهید این دسته بی‌شک یکی از بیشتراز بهترین و کارآمدترین گزینه‌های قابل‌تامل بوده و ولی هدیه‌ای باارزش و قابل‌توجه هم محسوب می‌شود.

کیف رودوشی نوع «Vandad» از برنن «مارال چرم» (Maral Leather) از چرم صد درصد طبیعی گاوی ساخته شده و طرح فلوتر دارد. کیف چرمی مارال به رنگ قهوه‌ای واضح می باشد که هم برای بانوان و هم برای آقایان قابلیت فایده دارد. جنس آستر کیف پارچه‌ای است. ابعاد کلی کیف حدوداً 21.5 × 23.5 × 6 سانتی‌متر می باشد که حمل آسانی داشته و جادار و بسیار خوش‌دست است. نحوه‌ی باز و بسته شدن کیف مگنتی است. کیف مارال چرم دسته Vandad دارنده یک بند رودوشی با قابلیت تغییر تحول اندازه و تنظیم ارتفاع می باشد که حداکثر طول آن به 163 سانتی‌متر می‌رسد. کیف رودوشی مارال چرم دارنده شش عدد جیب داخلی و چهار عدد جیب فرنگی است. کیف داری یک محفظه‌ی اصلی، چهار جیب داخلی ساده و دو عدد جیب داخلی زیپ‌دار است. همینطور کیف رودوشی مدل Vandad دارنده دو جیب فرنگی با دکمه‌ی مگنتی و دو جیب فرنگی زیپ‌دار هم هست. کیف رودوشی جادار و زیبای مارال کاربرد بالایی دارد و مهم‌ترین نکته‌ی آن این می‌باشد که رنگ قهوه‌ای آن را به‌راحتی می‌توان با انواع لباس‌ها و تیپ‌ها هماهنگ کرد.

محصولات چرمي انزوروسي ايتاليا كه از برند‌هاي دوستداشتنی اروپايي در صنعت چرم بوده در سال 1970 تاسيس شده و فعاليت مي‌كند. اين كشور كه رتبه‌ي يك جهاني اين حرفه را داراست داراي قوي‌ترين صنعت دباغي در دنیا است. دباغي چرم اين محصولات با رنگ‌هاي پيگمنت طبيعي و ماندگاري دايمي بیش تر از حرفه‌اي‌ترين روش‌ها بوده و براي محيط زيست بي‌زيان و مطابق استاندارد‌هاي ايتالياست. 11007 بیش تر از كيف‌هاي اداري پر‌حجم و جديد انزوروسي است. در طراحي آن تمام نياز‌هاي روزانه مورد نظر و كارآمد بودن جهت تمام نياز‌هاي شما پاسخ گوست. داراي سه محفظه اصلي بوده كه توسط زيپ باز و بسته مي‌شود و در محفظه اولیه علاوه بر قابليت حمل اسناد و مدارك سه عدد جا خودكاري و دو جيب مناسب براي حمل تلفن یار و همدم و يا اكسسوري الكترونيكي مانند هارد اكسترنال و ساير وسايل شما طراحي شده است. در محفظه وسط يك جاي لپ‌تاپ مناسب تا سايز 15 اينچي قرار مي‌گيرد. طبله سوم 11007 مطلوب حمل اسناد و مدارك بوده و داخل آن هم يك جيب زيپي براي نگهداري بیشتراز وسايل كوچكتر مثل كيف پول و غيره تعبيه شده است.

کیف مردانه‌ی دسته «A5533» بیشتراز برند معتبر «چرم مشهد» (Mashad Leather) کیفی اداری میباشد که به رنگ قهوه‌ای تیره بوده و این رنگ را به راحتی می‌توان با انواع لباس‌ها و تیپ‌ها هماهنگ کرد. کیف نوع A5533 از چرم صد درصد طبیعی گاوی ساخته شده که طرح چرم آن ساده است. ابعاد کیف حدوداً 8 × 39 × 28 سانتی‌متر است و به وسیله‌ی قفل رمزدار باز و بسته می‌شود و با وجود این قفل‌ها وسایل درون کیف امنیت بیشتری خواهند داشت. کیف اداری چرم مشهد دارای یک دسته‌ی کوتاه و اثبات و همینطور یک بند بلند می‌باشد که به صورت رودوشی نیز می تواند گزینه فایده قرار بگیرد. بند رودوشی قابل جداشدن می باشد که در صورت عدم استفاده می‌توانید آن را بیشتراز کیف جدا کرده و صرفا از دسته‌ی اثبات استفاده کنید؛ همینطور بند بلند رودوشی قابلیت تهیه دارد. کیف دارنده پنج جیب ساده، دو محفظه برای کارت اعتباری و دو محفظه برای نگهداری خودکار و همین‌طور یک جیب زیپ‌دار میباشد که تحت در کیف قرار گرفته‌اند و جدا بیش تر از محفظه‌ی اساسی هستند. در نصیب پشتی کیف نیز یک جیب زیپ‌دار وجود دارد که جیب فرنگی محسوب می‌شود. به طور کلی کیف گونه A5533 چرم مشهد نیز جادار و زیباست و نیز از کیفیت بالایی برخوردار است.

كيف اداري يكي بیشتراز وسايليست كه تعیین مناسب آن براي اکثر وقت ها افراد در هر سمتي كه میباشند اهميت زيادي دارد. «كيف اداري چرم مصنوعي دنیا كد 2020» با طرحي اسپورت و شيك داراي فضاي كافي جهت وسايل يك دانشجو و يا كارمند است. اين كيف در بخش جلويي خویش داراي يك قفل فلزي به رنگ طلائي بوده كه به رويه ‌اي كه بر روي بدنه اصلي كيف سوار شده، متصل هست و وظيفه‌ي قفل كردن در كيف را برعهده دارد. همچنين يك هدايت كننده ادامه بند ميباشد كه زيبايي و اصالت آنرا بيشتر ميكند. در قسمت پشت اين كيف چرمي يك زيپ وجود دارد كه جايي مطلوب براي برخي وسايل و مدارك می‌باشد و بدون نياز به باز كردن قفل فلزي مي‌توان از آن استفاده كرد. با دو دسته چرمي تعبيه شده در بالاي كيف كه از باطن رويه رد شده‌اند مي‌توان علاوه بر حالت رودوشي، كيف را به ‌صورت دستي نيز حمل نمود. دوخت واضح بر روي چرم قهوه‌اي كار را زيبا و جالب نموده است. اين كيف اداري داراي دو دسته نسبتا بلند و يك بند بلند رو دوشي نيز هست. در كل مي‌توان اين كيف را با جيب‌هاي متعدد، معیار مناسب، دسته‌ي مستحكم، بند دوشي قابل تنظيم و… يك گزينه دلخواه براي خريد و يا هديه دادن به افراد جوان بر شمرد. اين محصول از توليدات شركت «جهان نما» بوده كه سال‌هاست در زمينه توليدات چرم فعاليت مي‌كند. جهت نگهداري خوبتر و سالم ماندن اين محصولات، اين كيف‌ها را نبايد مستقيم بر روي زمين و آسفالت و… قرار دهيد و بیشتراز قرار دادن در معرض حرارت مستقيم و زياد آفتاب به دوران طولاني در جاهايي نظیر زير شيشه اتومبيل نيز جلوگيري كنيد. براي تميز كردن كيف از هيچ گونه آستون يا اسپري‌هاي تميزكننده استفاده نكنيد و فقط با حوله يا دستمال نخي مرطوب سطح چرم را تميز كنيد.

کیف رودوشی نوع «1-111074» برند «شهر چرم» (Leather City) هم برای بانوان و نیز برای آقایان قابل فایده است �