کيف رودوشي مارال مدل Edward

یکی بیش تر از ساده‌ترین و درعین‌حال زیباترین کیف‌های «درسا» (Dorsa) با اسم «3757» شناخته می‌شود. این کیف اداری مردانه بیش تر از چرم ارگانیک گاوی ساخته شده است. کیف با طرح چرم کلاسیک هورس تزیین شده و با شرایط صافش حس سادگی و مینیمال را به بیننده منتقل می‌کند. صحیح در میانه‌های کیف یک قفل فلزی کار گذارده شده است. این قفل نقره‌ای‌رنگ با یک کلید باز و بسته می‌شود. با وجود چنین قفلی کیف شما به وسیله افراد دیگر به‌راحتی باز نخواهد شد. دسته‌ی چرمی و ضخیم کیف با دو حلقه‌ی فلزی به بالای کیف متصل شده است. این جور از مقاومت بالایی در برابر وزن و فشار برخوردار است. کیف با رنگ سیاهش به‌راحتی با لباس‌های متفاوت آقایان ست می‌شود. ابعاد این کیف برابر با 11 × 30.5 × 41 سانتی‌متر است. این معیار برای یک کیف دستی و اداری کاملاً منطقی به حیث می‌رسد. آستر کیف از پارچه تهیه شده و باطن کیف را نرم‌تر و زیباتر کرده است. بند برزنتی این کیف به‌راحتی بیشتراز آن جدا می‌شود. در محفظه‌ی اساسی دو جای مطمئن برای مراقبت خودکار یا خودنویس شما در لحاظ گرفته شده است. جاکلیدی باطن محفظه‌ی اساسی به بدنه دوخته شده و برای نگهداری کلیدهای شما کاملاً مناسب به نظر می‌رسد. سه محفظه‌ی گران قدر برای نگهداری اسناد و مدارک با اهمیت شما در این کیف پباده سازی شده است. کیف اداری درسا 3757 با در حیث داشتن چرم مرغوب، کیفیت تولید بالا، ابعاد مناسب، مارک شناخته‌شده و جیب‌های متفاوت و کاربردی‌اش بها خرید زیادی دارد.

کیف دستی نوع «108» بیش تر از مارک «یاک» (Yak) مناسب استفاده‌ی بانوان است. ابعاد کیف زنانه‌ی یاک معادل 32 × 13.5 × 24.5 سانتی‌متر است. کیف یاک بیشتراز چرم تصنعی ساخته شده و به رنگ طوسی میباشد که این رنگ را به‌راحتی می‌توان با لباس‌ها و تیپ‌های متفاوت هماهنگ کرد. آستر کیف هم بیشتراز جنس جیر مرغوب ساخته شده است. محفظه‌ی با اهمیت کیف به وسیله‌ی یک زیپ باز و بسته می‌شود. این کیف دارنده یک جیب خارجی و سه عدد جیب داخلی است. مدل 108 یاک کیفی جادار و زیباست که راحت می‌توانید لوازم موردنیازتان را با خود حمل کنید. این کیف دارنده دو دسته‌ی کوتاه به ارتفاع 10.5 سانتی‌متر میباشد که به چهره دستی مسئله استفاده قرار می‌گیرد و معمولا برای مهمانی‌ها و مجالس کاربرد دارد. روی جیب فرنگی کیف، سگکی طلایی‌رنگ و فلزی قرار گرفته که زیبایی ظاهری آن را ارتقاء داده است.

کیف جور «111068F-5» از مارک «شهر چرم» (Leather City) بیشتراز جنس چرم صددرصد طبیعی (چرم گاوی) باکیفیت و زیاد نرم و لطیف ساخته شده است. کیف پول چرم طبیعی کهن چرم مدل LW45/2 کیف بیش تر از طرح «فلوتر» فایده شده که به زیباترشدن ظاهر آن یاری فراوانی کرده است. رنگ قهوه‌ای پر‌نور کیف شهر چرم بیشتراز آن گونه رنگ‌هایی است که به‌راحتی با انواع لباس و کفش هماهنگ خواهد شد. کیف گونه 111068F-5 دارای ابعاد 7 × 16 × 20 سانتی‌متر می‌باشد و کیفی با سایز متوسط محسوب میشود که نه‌تنها به‌خوبی می‌توانید لوازم خود را داخل آن قرار دهید، بلکه قابلیت حمل آسانی نیز دارد. آستر داخلی کیف پارچه‌ای است. کیف بوسیله دکمه و زیپ باز و بسته می‌شود. کیف رودوشی نوع 111068F-5 دارای یک بند بلند می باشد که می‌توانید آن را به‌صورت صاف و یا این که کج روی دوش خویش بیندازید و در ضمن این بند قابلیت تهیه و کوتاه و بلندشدن دارد که جداشدنی نیز هست. درون کیف دارای دو جیب می‌باشد که یک کدام از بی آلایش و دیگری زیپ‌دار بوده و در محفظه‌ی اساسی کیف قرار دارد. یک جیب زیپ‌دار در پشت کیف و یک جیب زیپ‌دار در جلوی کیف چشم می‌شود. یک جیب معمولی نیز زیر زبانه‌ی کیف قرار داده شده است. به‌طورکلی کیف جور 111068F-5 شهر چرم کیفی زیبا با سایز مطلوب و جیب‌های بسیار هست که ارزش خرید بالایی دارد.

کیف اداری چرم مشعد جور A5556 بیشتراز چرم ارگانیک ساخته شده و هم برای خانم‌ها و هم برای آقایان مطلوب است. چرم طبیعی ظاهر کیف را زیاد شیک کرده است. بیش تر از طرف دیگر چرم مقاومت بالا و عمر طولانی خواهد داشت. برای یک کیف اداری تعداد محفظه‌ها اهمیت متعددی دارد. همینطور محفظه‌ها باید طوری طراحی شده باشند که فرد بتواند مقدار زیادی وسایل و مدارک را در آن جای دهد در عین این که، کیف نامرتب و به هم ریخته نشود. مدل A5556 دارنده 3 عدد جیب داخلی و 1 عدد جیب خارجی است. محفظه‌ی خارجی بیش تر از گونه زیپ‌دار هست و پشت کیف قرار گرفته است. همچنین محفظه‌ی دارای اهمیت نیز زیپی می باشد و دو قست تقسیم شده است. داخل کیف یک محفظه‌ی وسیع زیپی، جای کارت و مداد قابل مشاهده هستند. گفتنی می باشد جور A5556 به صورت دستی و رودوشی قابل فایده هست و یک بند رودوشی دارد که توسط سگک تهیه و تنظیم می‌شود. در پایان این که آستر داخلی کیف پارچه است و درب آن به چهره مگنتی بسته می‌شود. مگنتی بودن درب باز و بسته کردن آن را فراوان ساده می‌کند.

کیف رودوشی دسته «Edward» از برنن «مارال چرم» (Maral Leather) بیش تر از چرم صد درصد طبیعی گاوی ساخته شده و طرح کلاسیک (ساده) دارد. کیف چرمی مارال به رنگ قهوه‌ای روشن است که نیز برای بانوان و هم برای آقایان قابلیت استفاده دارد. جنس آستر کیف پارچه‌ای است. ابعاد کلی کیف حدوداً 19.5 × 25 × 8.5 سانتی‌متر میباشد که حمل آسانی داشته و جادار و دوچندان خوش‌دست است. کیف به وسیله‌ی زیپ باز و بسته می شود و علاوه‌بر یک دسته‌ی کوتاه در قسمت بالایی یک بند قابل تهیه با قابلیت جداشدن به بیشترین ارتفاع 157 سانتی‌متر نیز داراست که در شکل عدم ما یحتاج می‌توان آن را جدا کرده و تنها بیشتراز مدل به کار گیری کرد. کیف رودوشی مارال چرم دارنده شش عدد جیب داخلی و سه عدد جیب فرنگی است. کیف داری یک جیب داخلی ساده، یک جیب داخلی زیپ‌دار، دو جا برای حفظ مداد و یک جا برای قراردادن کارت اعتباری و یک کارت ویزیت است؛ همچنین کیف رودوشی جور Edward دارنده دو جیب خارجی زیپ‌دار و یک جیب خارجی با دکمه‌ی مگنتی نیز هست. کیف رودوشی جادار و زیبای مارال کاربرد بالایی دارد و مهم‌ترین نکته‌ی آن این می باشد که برای بانوان و هم برای آقایان می تواند گزینه استفاده قرار بگیرد و رنگ آن طوری می‌باشد که ست کردن آن با انواع لباس‌ها کار ساده‌ای است.

کیف اداری مردانه‌ی «چرم مشهد» نوع «Mashad Leather A5534» بیش تر از جذاب‌ترین و باکیفیت‌ترین کیف‌های اداری چرمی می باشد که با مخلوط رنگ و پباده سازی جذابش بی‌شک توجه آقایان اکثری را به خویش جلب می‌کند. هر مرد شیک‌پوشی به خیر می‌داند که خاص پوشیدن یا این که به عبارت خوبتر خوب‌پوشیدن و فایده بیشتراز شایسته ترین و شیک‌ترین اکسسوری‌ها، تداعی‌گر مفهوم اقتدار خواهد بود. در این بین، کیف اداری یکی از کاربردی‌ترین انواع این اکسسوری‌ها می‌باشد که گزینش درست و شایسته ترین آن برای اغلب آقایان از کارمند گرفته تا مدیرعامل اهمیت اکثری دارد. کیف اداری چرم مشهد مدل «A5534» را می‌توان یکی‌از از جذاب‌ترین و زیباترین انواع کیف‌های اداری برشمرد که بیشتراز جنس چرم طبیعی با طرحی نسبتا بی آلایش ساخته شده است. این کیف اداری بیش تر از یک زبانه‌ی حیاتی برخوردار می باشد که با یک دکمه‌ی مگنتی بسته شده و پس بیش تر از باز شدن، دسترسی به محفظه‌ی زیپ‌دار مهم را میسر می‌سازد. در نصیب رویی کیف و تحت زبانه، یک محفظه‌ی وسیع پباده سازی شده که داخل آن یک جیب زیپ‌‌دار، دو جای خود کار و یک جای کارت هم به دیده می‌خورد. درون محفظه‌ی دارای اهمیت هم یک جیب زیپ‌دار پباده سازی شده و محفظه‌ی بیشتری را به شکل مجزا در اختیار کاربر قرار می‌دهد. علاوه بر این دو قسمت، در نصیب رویه‌ی کیف و بخش پشتی هم شاهد یک جیب وسیع زیپ‌دار هستیم. پباده سازی و دوخت کیف تماما نشان بیشتراز ظرافت و کیفیت ایجا قابل‌توجه این دسته دارند. علاوه بر دوخت بدنه‌ی با اهمیت کیف، چه بسا در دوخت و پباده سازی دسته‌های دارای اهمیت هم شاهد اعتنا فراوانی هستیم. با توجه به محفظه‌های گوناگون کیف و همچنین پباده سازی زبانه‌ی اصلی، دسته‌ها روی بدنه‌ی مهم دوخته و بیش تر از ذیل این زبانه رد شده‌اند که بهترین ارگونومی و ماندگاری کیف را به همراه داشته باشد. گفتنی است ملازم کیف یک کاور پارچه‌ای و همینطور یک بند بلند قابل قطع شدن نیز عرضه شده است. بند بلند به راحتی بیشتراز طریق دو حلقه‌ی فلزی طرفین کیف به بدنه‌ی با اهمیت متصل شده و امکان حمل کیف روی دوش را فراهم می‌سازد. در مجموع در شرایطی که شما نیز از آن نوع از افرادی هستید که به زیبایی و کیفیت پوشش و اکسسوری‌های خود اهمیت می‌دهید این نوع بی‌شک یکی بیشتراز شایسته ترین و کارآمدترین گزینه‌های قابل‌تامل بوده و اما هدیه‌ای باارزش و قابل‌توجه نیز محسوب می‌شود.

کیف رودوشی جور «Vandad» بیش تر از برنن «مارال چرم» (Maral Leather) بیش تر از چرم صد درصد ارگانیک گاوی ساخته شده و طرح فلوتر دارد. کیف چرمی مارال به رنگ قهوه‌ای پر‌نور میباشد که نیز برای بانوان و نیز برای آقایان قابلیت استفاده دارد. جنس آستر کیف پارچه‌ای است. ابعاد کلی کیف حدوداً 21.5 × 23.5 × 6 سانتی‌متر است که حمل آسانی داشته و جادار و زیاد خوش‌دست است. نحوه‌ی باز و بسته شدن کیف مگنتی است. کیف مارال چرم جور Vandad دارای یک بند رودوشی با قابلیت تغییر‌و تحول معیار و تهیه ارتفاع می باشد که حداکثر طول آن به 163 سانتی‌متر می‌رسد. کیف رودوشی مارال چرم دارنده شش عدد جیب داخلی و چهار عدد جیب فرنگی است. کیف داری یک محفظه‌ی اصلی، چهار جیب داخلی ساده و دو عدد جیب داخلی زیپ‌دار است. همینطور کیف رودوشی نوع Vandad دارنده دو جیب فرنگی با دکمه‌ی مگنتی و دو جیب فرنگی زیپ‌دار هم هست. کیف رودوشی جادار و زیبای مارال کاربرد بالایی دارد و مهم‌ترین نکته‌ی آن این است که رنگ قهوه‌ای آن را به‌راحتی می‌توان با انواع لباس‌ها و تیپ‌ها هماهنگ کرد.

محصولات چرمي انزوروسي ايتاليا كه از برند‌هاي دوستداشتنی اروپايي در صنعت چرم بوده در سال 1970 تاسيس شده و فعاليت مي‌كند. اين كشور كه رتبه‌ي يك جهاني اين حرفه را داراست داراي قوي‌ترين صنعت دباغي در جهان است. دباغي چرم اين تولید ها با رنگ‌هاي پيگمنت طبيعي و ماندگاري دايمي بیشتراز حرفه‌اي‌ترين روش‌ها بوده و براي محيط زيست بي‌زيان و مطابق استاندارد‌هاي ايتالياست. 11007 از كيف‌هاي اداري پر‌حجم و جديد انزوروسي است. در طراحي آن تمام نياز‌هاي روزانه مورد لحاظ و كارآمد بودن جهت تمام نياز‌هاي شما پاسخ گوست. داراي سه محفظه اصلي بوده كه بوسیله زيپ باز و بسته مي‌شود و در محفظه اول علاوه بر قابليت حمل اسناد و مدارك سه عدد جا خودكاري و دو جيب دلخواه براي حمل تلفن یار و همدم و يا اكسسوري الكترونيكي نظیر هارد اكسترنال و ساير وسايل شما طراحي شده است. در محفظه وسط يك جاي لپ‌تاپ دلخواه تا سايز 15 اينچي قرار مي‌گيرد. طبله سوم 11007 دلخواه حمل اسناد و مدارك بوده و داخل آن نیز يك جيب زيپي براي نگهداري بیشتراز وسايل كوچكتر مثل كيف پول و غيره تعبيه شده است.

کیف مردانه‌ی گونه «A5533» از برند معتبر «چرم مشهد» (Mashad Leather) کیفی اداری می باشد که به رنگ قهوه‌ای تیره بوده و این رنگ را به راحتی می‌توان با انواع لباس‌ها و تیپ‌ها هماهنگ کرد. کیف دسته A5533 بیش تر از چرم صد درصد ارگانیک گاوی ساخته شده که طرح چرم آن معمولی است. ابعاد کیف حدوداً 8 × 39 × 28 سانتی‌متر میباشد و به وسیله‌ی قفل رمزدار باز و بسته میشود و با وجود این قفل‌ها وسایل داخل کیف امنیت بیشتری خواهند داشت. کیف اداری چرم مشهد دارنده یک دسته‌ی کوتاه و اثبات و همینطور یک بند بلند هست که به صورت رودوشی نیز می‌تواند مورد استفاده قرار بگیرد. بند رودوشی قابل جداشدن میباشد که در شکل عدم به کار گیری می‌توانید آن را از کیف جدا کرده و صرفا بیشتراز دسته‌ی اثبات فایده کنید؛ همچنین بند بلند رودوشی قابلیت تهیه دارد. کیف دارنده پنج جیب ساده، دو محفظه برای کارت اعتباری و دو محفظه برای مراقبت خودکار و همین‌طور یک جیب زیپ‌دار می باشد که تحت در کیف قرار گرفته‌اند و قطع از محفظه‌ی حیاتی هستند. در نصیب پشتی کیف نیز یک جیب زیپ‌دار وجود دارد که جیب خارجی محسوب می‌شود. به طور کلی کیف نوع A5533 چرم مشهد نیز جادار و زیباست و نیز از کیفیت بالایی برخوردار است.

كيف اداري يكي بیش تر از وسايليست كه انتخاب دلخواه آن براي اغلب افراد در هر سمتي كه می‌باشند اهميت زيادي دارد. «كيف اداري چرم مصنوعي عالم كد 2020» با طرحي اسپورت و شيك داراي فضاي كافي جهت وسايل يك دانشجو و يا كارمند است. اين كيف در بخش جلويي خویش داراي يك قفل فلزي به رنگ طلائي بوده كه به رويه ‌اي كه بر روي بدنه اصلي كيف سوار شده، متصل میباشد و وظيفه‌ي قفل كردن در كيف را برعهده دارد. همچنين يك هدايت كننده ادامه بند ميباشد كه زيبايي و اصالت آنرا بيشتر ميكند. در قسمت پشت اين كيف چرمي يك زيپ وجود دارد كه جايي مناسب براي برخي وسايل و مدارك میباشد و فارغ از نياز به باز كردن قفل فلزي مي‌توان بیشتراز آن فایده كرد. با دو مدل چرمي تعبيه شده در بالاي كيف كه بیشتراز درون رويه رد شده‌اند مي‌توان علاوه بر شرایط رودوشي، كيف را به ‌صورت دستي نيز حمل نمود. دوخت پر‌نور بر روي چرم قهوه‌اي كار را زيبا و دیدنی نموده است. اين كيف اداري داراي دو نوع نسبتا بلند و يك بند بلند رو دوشي نيز هست. در كل مي‌توان اين كيف را با جيب‌هاي متعدد، میزان مناسب، دسته‌ي مستحكم، بند دوشي قابل تنظيم و… يك گزينه مناسب براي خريد و يا هديه دادن به افراد جوان بر شمرد. اين محصول از توليدات شركت «جهان نما» بوده كه سال‌هاست در زمينه توليدات چرم فعاليت مي‌كند. جهت نگهداري بهتر و تندرست ماندن اين محصولات، اين كيف‌ها را نبايد مستقيم بر روي زمين و آسفالت و… قرار دهيد و از قرار دادن در معرض حرارت مستقيم و زياد آفتاب به برهه زمانی طولاني در جاهايي مثل زير شيشه اتومبيل نيز جلوگيري كنيد. براي تميز كردن كيف بیشتراز هيچ مدل آستون يا اسپري‌هاي تميزكننده استفاده نكنيد و فقط با حوله يا دستمال نخي مرطوب سطح چرم را تميز كنيد.


کیف رودوشی نوع «1-111074» مارک «شهر چرم» (Leather City) هم برای بانوان و نیز برای آقایان قابل فایده می‌باشد �