کيف رودوشي مارال مدل Edward

یکی بیش تر از ساده‌ترین و درعین‌حال زیباترین کیف‌های «درسا» (Dorsa) با نام «3757» شناخته می‌شود. این کیف اداری مردانه بیشتراز چرم طبیعی گاوی ساخته شده است. کیف با طرح چرم کلاسیک هورس تزیین شده و با وضعیت صافش حس آسانی و مینیمال را به بیننده منتقل می‌کند. درست در میانه‌های کیف یک قفل فلزی فعالیت نهاده شده است. این قفل نقره‌ای‌رنگ با یک کلید باز و بسته می‌شود. با وجود چنین قفلی کیف شما توسط افراد دیگر به‌راحتی باز نخواهد شد. دسته‌ی چرمی و ضخیم کیف با دو حلقه‌ی فلزی به بالای کیف متصل شده است. این جور از مقاومت بالایی در برابر وزن و فشار برخوردار است. کیف با رنگ سیاهش به‌راحتی با لباس‌های متفاوت آقایان ست می‌شود. ابعاد این کیف برابر با 11 × 30.5 × 41 سانتی‌متر است. این اندازه برای یک کیف دستی و اداری کاملاً منطقی به حیث می‌رسد. آستر کیف بیشتراز پارچه تهیه شده و باطن کیف را نرم‌تر و زیباتر کرده است. بند برزنتی این کیف به‌راحتی از آن قطع می‌شود. در محفظه‌ی کلیدی دو جای مطمئن برای نگهداری خودکار یا این که خودنویس شما در حیث گرفته شده است. جاکلیدی داخل محفظه‌ی با اهمیت به بدنه دوخته شده و برای حفظ کلیدهای شما کاملاً دلخواه به نظر می‌رسد. سه محفظه‌ی وسیع برای مراقبت اسناد و مدارک با اهمیت شما در این کیف پباده سازی شده است. کیف اداری درسا 3757 با در حیث داشتن چرم مرغوب، کیفیت تولید بالا، ابعاد مناسب، برند شناخته‌شده و جیب‌های متعدد و کاربردی‌اش قیمت خرید زیادی دارد.

کیف دستی نوع «108» بیش تر از برند «یاک» (Yak) مناسب استفاده‌ی بانوان است. ابعاد کیف زنانه‌ی یاک معادل 32 × 13.5 × 24.5 سانتی‌متر است. کیف یاک بیش تر از چرم تصنعی ساخته شده و به رنگ طوسی می‌باشد که این رنگ را به‌راحتی می‌توان با لباس‌ها و تیپ‌های متفاوت هماهنگ کرد. آستر کیف نیز بیش تر از جنس جیر مرغوب ساخته شده است. محفظه‌ی دارای اهمیت کیف به وسیله‌ی یک زیپ باز و بسته می‌شود. این کیف دارای یک جیب فرنگی و سه عدد جیب داخلی است. دسته 108 یاک کیفی جادار و زیباست که راحت می‌توانید لوازم موردنیازتان را با خویش حمل کنید. این کیف دارای دو دسته‌ی کوتاه به ارتفاع 10.5 سانتی‌متر میباشد که به چهره دستی مسئله به کار گیری قرار می گیرد و معمولا برای مهمانی‌ها و مجالس کاربرد دارد. روی جیب فرنگی کیف، سگکی طلایی‌رنگ و فلزی قرار گرفته که زیبایی ظاهری آن را ارتقاء داده است.

کیف دسته «111068F-5» بیشتراز برند «شهر چرم» (Leather City) بیشتراز جنس چرم صددرصد طبیعی (چرم گاوی) باکیفیت و فراوان نرم و لطیف ساخته شده است. روی کیف از طرح «فلوتر» فایده شده که به زیباترشدن ظاهر آن کمک فراوانی کرده است. رنگ قهوه‌ای واضح کیف شهر چرم از آن دسته رنگ‌هایی میباشد که به‌راحتی با انواع لباس و کفش هماهنگ خواهد شد. کیف نوع 111068F-5 دارای ابعاد 7 × 16 × 20 سانتی‌متر می‌باشد و کیفی با سایز متوسط محسوب میگردد که نه‌تنها به‌خوبی می‌توانید لوازم خود را باطن آن قرار دهید، بلکه قابلیت حمل آسانی هم دارد. آستر داخلی کیف پارچه‌ای است. کیف توسط دکمه و زیپ باز و بسته می‌شود. کیف رودوشی دسته 111068F-5 دارنده یک بند بلند می‌باشد که می‌توانید آن را به‌صورت صاف و یا این که کج روی دوش خویش بیندازید و در ضمن این بند قابلیت تنظیم و کوتاه و بلندشدن دارد که جداشدنی هم هست. باطن کیف دارای دو جیب میباشد که یکی‌از معمولی و دیگری زیپ‌دار بوده و در محفظه‌ی اصلی کیف قرار دارد. یک جیب زیپ‌دار در پشت کیف و یک جیب زیپ‌دار در جلوی کیف دیده می‌شود. یک جیب معمولی نیز ذیل زبانه‌ی کیف قرار داده شده است. به‌طورکلی کیف جور 111068F-5 شهر چرم کیفی زیبا با سایز مناسب و جیب‌های بسیار می باشد که قیمت خرید بالایی دارد.

کیف اداری چرم مشعد گونه A5556 بیشتراز چرم ارگانیک ساخته شده و نیز برای خانم‌ها و نیز برای آقایان مطلوب است. چرم طبیعی ظواهر کیف را فراوان شیک کرده است. بیش تر از طرف دیگر چرم مقاومت بالا و قدمت طولانی خواهد داشت. برای یک کیف اداری تعداد محفظه‌ها اهمیت متعددی دارد. همچنین محفظه‌ها می بایست طوری طراحی شده باشند که فرد بتواند مقدار متعددی وسایل و مدارک را در آن جای دهد در عین این که، کیف نامرتب و شلوغ نشود. مدل A5556 دارای 3 عدد جیب داخلی و 1 عدد جیب خارجی است. محفظه‌ی فرنگی بیشتراز جور زیپ‌دار می باشد و پشت کیف قرار گرفته است. همینطور محفظه‌ی حیاتی هم زیپی می‌باشد و دو قست تقسیم شده است. درون کیف یک محفظه‌ی گران قدر زیپی، جای کارت و خود کار قابل مشاهده هستند. گفتنی میباشد دسته A5556 به صورت دستی و رودوشی قابل استفاده می‌باشد و یک بند رودوشی داراست که توسط سگک تهیه و تنظیم می‌شود. در پایان این که آستر داخلی کیف پارچه می باشد و درب آن به صورت مگنتی بسته می‌شود. مگنتی بودن درب باز و بسته کردن آن را دوچندان بی آلایش می‌کند.

کیف رودوشی نوع «Edward» بیشتراز برنن «مارال چرم» (Maral Leather) بیشتراز چرم صد درصد طبیعی گاوی ساخته شده و طرح کلاسیک (ساده) دارد. کیف چرمی مارال به رنگ قهوه‌ای روشن است که هم برای بانوان و نیز برای آقایان قابلیت استفاده دارد. جنس آستر کیف پارچه‌ای است. ابعاد کلی کیف حدوداً 19.5 × 25 × 8.5 سانتی‌متر می‌باشد که حمل آسانی داشته و جادار و زیاد خوش‌دست است. کیف به وسیله‌ی زیپ باز و بسته میشود و علاوه‌بر یک دسته‌ی کوتاه در قسمت بالایی یک بند قابل تنظیم با قابلیت جداشدن به بیشترین طول 157 سانتی‌متر نیز دارد که در صورت عدم ما یحتاج می‌توان آن را جدا کرده و تنها از گونه به کار گیری کرد. کیف رودوشی مارال چرم دارای شش عدد جیب داخلی و سه عدد جیب فرنگی است. کیف داری یک جیب داخلی ساده، یک جیب داخلی زیپ‌دار، دو جا برای محافظت خودکار و یک جا برای قراردادن کارت اعتباری و یک کارت ویزیت است؛ همینطور کیف رودوشی گونه Edward دارای دو جیب فرنگی زیپ‌دار و یک جیب فرنگی با دکمه‌ی مگنتی هم هست. کیف رودوشی جادار و زیبای مارال کاربرد بالایی دارااست و مهم‌ترین نکته‌ی آن این می باشد که برای بانوان و نیز برای آقایان میتواند مسئله به کار گیری قرار بگیرد و رنگ آن طوری است که ست کردن آن با انواع لباس‌ها عمل ساده‌ای است.

کیف اداری مردانه‌ی «چرم مشهد» دسته «Mashad Leather A5534» از جذاب‌ترین و باکیفیت‌ترین کیف‌های اداری چرمی میباشد که با ادغام رنگ و طراحی جذابش بی‌شک توجه آقایان اکثری را به خویش جلب می‌کند. هر مرد شیک‌پوشی به خوبی می‌داند که خاص پوشیدن یا این که به عبارت خوب تر خوب‌پوشیدن و استفاده از شایسته ترین و شیک‌ترین اکسسوری‌ها، تداعی‌گر مفهوم اقتدار خواهد بود. در این بین، کیف اداری یکی‌از از کاربردی‌ترین انواع این اکسسوری‌ها است که تعیین درست و بهترین آن برای اکثر وقت ها آقایان بیش تر از کارمند گرفته تا مدیرعامل اهمیت اکثری دارد. کیف اداری چرم مشهد مدل «A5534» را می‌توان یکی‌از بیشتراز جذاب‌ترین و زیباترین انواع کیف‌های اداری برشمرد که از جنس چرم ارگانیک با برنامه ای نسبتا بی آلایش ساخته شده است. این کیف اداری بیش تر از یک زبانه‌ی حساس برخوردار می‌باشد که با یک دکمه‌ی مگنتی بسته شده و پس بیشتراز باز شدن، دسترسی به محفظه‌ی زیپ‌دار حساس را میسر می‌سازد. در قسمت رویی کیف و زیر زبانه، یک محفظه‌ی گران قدر پباده سازی شده که درون آن یک جیب زیپ‌‌دار، دو جای خود کار و یک جای کارت هم به دیده می‌خورد. درون محفظه‌ی کلیدی هم یک جیب زیپ‌دار طراحی شده و محفظه‌ی بیشتری را به چهره مجزا در اختیار کاربر قرار می‌دهد. علاوه بر این دو قسمت، در قسمت رویه‌ی کیف و بخش پشتی هم شاهد یک جیب بزرگ زیپ‌دار هستیم. پباده سازی و دوخت کیف تماما نشان از ظرافت و کیفیت ایجا قابل‌توجه این دسته دارند. علاوه بر دوخت بدنه‌ی کلیدی کیف، حتی در دوخت و طراحی دسته‌های دارای اهمیت نیز شاهد اعتنا فراوانی هستیم. با دقت به محفظه‌های گوناگون کیف و همینطور پباده سازی زبانه‌ی اصلی، دسته‌ها روی بدنه‌ی دارای اهمیت دوخته و بیشتراز ذیل این زبانه رد شده‌اند که بهترین ارگونومی و ماندگاری کیف را به ملازم داشته باشد. گفتنی میباشد ملازم کیف یک کاور پارچه‌ای و همچنین یک بند بلند قابل جدا شدن نیز عرضه شده است. بند بلند به راحتی بیش تر از روش دو حلقه‌ی فلزی طرفین کیف به بدنه‌ی کلیدی متصل شده و امکان حمل کیف روی دوش را فراهم می‌سازد. در مجموع در‌حالتی که شما هم بیشتراز آن دسته از افرادی هستید که به زیبایی و کیفیت پوشش و اکسسوری‌های خویش اهمیت می‌دهید این مدل بی‌شک یکی‌از از بهترین و کارآمدترین گزینه‌های قابل‌تامل بوده و البته هدیه‌ای باارزش و قابل‌توجه هم محسوب می‌شود.

کیف رودوشی نوع «Vandad» بیشتراز برنن «مارال چرم» (Maral Leather) از چرم صد درصد ارگانیک گاوی ساخته شده و طرح فلوتر دارد. کیف چرمی مارال به رنگ قهوه‌ای روشن می‌باشد که نیز برای بانوان و هم برای آقایان قابلیت به کار گیری دارد. جنس آستر کیف پارچه‌ای است. ابعاد کلی کیف حدوداً 21.5 × 23.5 × 6 سانتی‌متر می‌باشد که حمل آسانی داشته و جادار و فراوان خوش‌دست است. جاکارتي ان بي.کو مدل NB208 Coffee ‌ی باز و بسته شدن کیف مگنتی است. کیف مارال چرم گونه Vandad دارای یک بند رودوشی با قابلیت تغییر‌و تحول اندازه و تنظیم ارتفاع میباشد که حداکثر طول آن به 163 سانتی‌متر می‌رسد. کیف رودوشی مارال چرم دارنده شش عدد جیب داخلی و چهار عدد جیب خارجی است. کیف داری یک محفظه‌ی اصلی، چهار جیب داخلی ساده و دو عدد جیب داخلی زیپ‌دار است. همینطور کیف رودوشی نوع Vandad دارای دو جیب خارجی با دکمه‌ی مگنتی و دو جیب فرنگی زیپ‌دار هم هست. کیف رودوشی جادار و زیبای مارال کاربرد بالایی داراست و مهم‌ترین نکته‌ی آن این هست که رنگ قهوه‌ای آن را به‌راحتی می‌توان با انواع لباس‌ها و تیپ‌ها هماهنگ کرد.

محصولات چرمي انزوروسي ايتاليا كه بیشتراز برند‌هاي محبوب اروپايي در صنعت چرم بوده در سال 1970 تاسيس شده و فعاليت مي‌كند. اين كشور كه رتبه‌ي يك جهاني اين حرفه را داراست داراي قوي‌ترين صنعت دباغي در دنیا است. دباغي چرم اين محصولات با رنگ‌هاي پيگمنت طبيعي و ماندگاري دايمي از حرفه‌اي‌ترين روش‌ها بوده و براي محيط زيست بي‌زيان و مطابق استاندارد‌هاي ايتالياست. 11007 از كيف‌هاي اداري پر‌حجم و جديد انزوروسي است. در طراحي آن تمام نياز‌هاي روزانه مورد لحاظ و كارآمد بودن جهت تمام نياز‌هاي شما پاسخ گوست. داراي سه محفظه اصلي بوده كه بوسیله زيپ باز و بسته مي‌شود و در محفظه اول علاوه بر قابليت حمل اسناد و مدارك سه عدد جا خودكاري و دو جيب دلخواه براي حمل تلفن همپا و يا اكسسوري الكترونيكي مانند هارد اكسترنال و ساير وسايل شما طراحي شده است. در محفظه وسط يك جاي لپ‌تاپ مطلوب تا سايز 15 اينچي قرار مي‌گيرد. طبله سوم 11007 مطلوب حمل اسناد و مدارك بوده و داخل آن هم يك جيب زيپي براي نگهداري بیشتراز وسايل كوچكتر نظیر كيف پول و غيره تعبيه شده است.

کیف مردانه‌ی دسته «A5533» بیش تر از مارک معتبر «چرم مشهد» (Mashad Leather) کیفی اداری است که به رنگ قهوه‌ای تیره بوده و این رنگ را به راحتی می‌توان با انواع لباس‌ها و تیپ‌ها هماهنگ کرد. کیف دسته A5533 از چرم صد درصد ارگانیک گاوی ساخته شده که طرح چرم آن بی آلایش است. ابعاد کیف حدوداً 8 × 39 × 28 سانتی‌متر می باشد و به وسیله‌ی قفل رمزدار باز و بسته میگردد و با وجود این قفل‌ها وسایل درون کیف امنیت بیشتری خواهند داشت. کیف اداری چرم مشهد دارای یک دسته‌ی کوتاه و اثبات و همینطور یک بند بلند است که به صورت رودوشی نیز میتواند مسئله به کار گیری قرار بگیرد. بند رودوشی قابل جداشدن میباشد که در چهره عدم فایده می‌توانید آن را بیش تر از کیف قطع کرده و فقط بیش تر از دسته‌ی ثابت به کار گیری کنید؛ همچنین بند بلند رودوشی قابلیت تنظیم دارد. کیف دارنده پنج جیب ساده، دو محفظه برای کارت اعتباری و دو محفظه برای حفظ خود کار و همین‌طور یک جیب زیپ‌دار میباشد که زیر در کیف قرار گرفته‌اند و غیر وابسته بیشتراز محفظه‌ی اصلی هستند. در نصیب پشتی کیف هم یک جیب زیپ‌دار وجود دارااست که جیب فرنگی محسوب می‌شود. به طور کلی کیف گونه A5533 چرم مشهد نیز جادار و زیباست و هم بیشتراز کیفیت بالایی برخوردار است.

كيف اداري يكي بیشتراز وسايليست كه انتخاب مطلوب آن براي اکثر اوقات افراد در هر سمتي كه می‌باشند اهميت زيادي دارد. «كيف اداري چرم مصنوعي عالم كد 2020» با طرحي اسپورت و شيك داراي فضاي كافي جهت وسايل يك دانشجو و يا كارمند است. اين كيف در بخش جلويي خویش داراي يك قفل فلزي به رنگ طلائي بوده كه به رويه ‌اي كه بر روي بدنه اصلي كيف سوار شده، متصل می‌باشد و وظيفه‌ي قفل كردن در كيف را برعهده دارد. همچنين يك هدايت كننده ادامه بند ميباشد كه زيبايي و اصالت آنرا بيشتر ميكند. در نصیب پشت اين كيف چرمي يك زيپ وجود دارد كه جايي مطلوب براي برخي وسايل و مدارك می‌باشد و بدون نياز به باز كردن قفل فلزي مي‌توان از آن فایده كرد. با دو گونه چرمي تعبيه شده در بالاي كيف كه از باطن رويه رد شده‌اند مي‌توان علاوه بر موقعیت رودوشي، كيف را به ‌صورت دستي نيز حمل نمود. دوخت روشن بر روي چرم قهوه‌اي كار را زيبا و دیدنی نموده است. اين كيف اداري داراي دو نوع نسبتا بلند و يك بند بلند رو دوشي نيز هست. در كل مي‌توان اين كيف را با جيب‌هاي متعدد، میزان مناسب، دسته‌ي مستحكم، بند دوشي قابل تنظيم و… يك گزينه دلخواه براي خريد و يا هديه دادن به افراد برنا بر شمرد. اين محصول بیش تر از توليدات شركت «جهان نما» بوده كه سال‌هاست در زمينه توليدات چرم فعاليت مي‌كند. جهت نگهداري خوب تر و سلامت ماندن اين محصولات، اين كيف‌ها را نبايد مستقيم بر روي زمين و آسفالت و… قرار دهيد و بیش تر از قرار دادن در معرض حرارت مستقيم و زياد آفتاب به بازه زمانی طولاني در جاهايي نظیر زير شيشه اتومبيل نيز جلوگيري كنيد. براي تميز كردن كيف بیش تر از هيچ دسته آستون يا اسپري‌هاي تميزكننده استفاده نكنيد و فقط با حوله يا دستمال نخي مرطوب مرحله چرم را تميز كنيد.

کیف رودوشی گونه «1-111074» برند «شهر چرم» (Leather City) هم برای بانوان و نیز برای آقایان قابل فایده است �