کيف رودوشي مارال مدل Edward

یکی بیشتراز ساده‌ترین و درعین‌حال زیباترین کیف‌های «درسا» (Dorsa) با اسم «3757» شناخته می‌شود. این کیف اداری مردانه بیش تر از چرم ارگانیک گاوی ساخته شده است. کیف با طرح چرم کلاسیک هورس تزیین شده و با وضعیت صافش حس آسانی و مینیمال را به بیننده منتقل می‌کند. صحیح در میانه‌های کیف یک قفل فلزی عمل گذاشته شده است. این قفل نقره‌ای‌رنگ با یک کلید باز و بسته می‌شود. با وجود چنین قفلی کیف شما توسط افراد دیگر به‌راحتی باز نخواهد شد. دسته‌ی چرمی و ضخیم کیف با دو حلقه‌ی فلزی به بالای کیف متصل شده است. این دسته از مقاومت بالایی در برابر وزن و فشار برخوردار است. کیف با رنگ سیاهش به‌راحتی با لباس‌های متعدد آقایان ست می‌شود. ابعاد این کیف برابر با 11 × 30.5 × 41 سانتی‌متر است. این معیار برای یک کیف دستی و اداری کاملاً منطقی به لحاظ می‌رسد. آستر کیف بیشتراز پارچه تهیه و تنظیم شده و درون کیف را نرم‌تر و زیباتر کرده است. بند برزنتی این کیف به‌راحتی بیشتراز آن جدا می‌شود. در محفظه‌ی کلیدی دو جای مطمئن برای حفظ خود کار یا خودنویس شما در نظر گرفته شده است. جاکلیدی داخل محفظه‌ی کلیدی به بدنه دوخته شده و برای محافظت کلیدهای شما کاملاً مناسب به حیث می‌رسد. سه محفظه‌ی گران قدر برای مراقبت اسناد و مدارک با اهمیت شما در این کیف طراحی شده است. کیف اداری درسا 3757 با در نظر داشتن چرم مرغوب، کیفیت تولید بالا، ابعاد مناسب، برند شناخته‌شده و جیب‌های گوناگون و کاربردی‌اش ارزش خرید زیادی دارد.

کیف دستی گونه «108» از مارک «یاک» (Yak) مناسب استفاده‌ی بانوان است. ابعاد کیف زنانه‌ی یاک معادل 32 × 13.5 × 24.5 سانتی‌متر است. کیف یاک بیشتراز چرم تصنعی و مصنوعی ساخته شده و به رنگ طوسی می باشد که این رنگ را به‌راحتی می‌توان با لباس‌ها و تیپ‌های متفاوت هماهنگ کرد. آستر کیف هم بیشتراز جنس جیر مرغوب ساخته شده است. محفظه‌ی اساسی کیف به وسیله‌ی یک زیپ باز و بسته می‌شود. این کیف دارای یک جیب فرنگی و سه عدد جیب داخلی است. مدل 108 یاک کیفی جادار و زیباست که راحت می‌توانید لوازم موردنیازتان را با خود حمل کنید. این کیف دارای دو دسته‌ی کوتاه به ارتفاع 10.5 سانتی‌متر میباشد که به صورت دستی مورد فایده قرار می گیرد و معمولا برای مهمانی‌ها و مجالس کاربرد دارد. کیف دستی چرم طبیعی کهن چرم مدل Pf23 جیب خارجی کیف، سگکی طلایی‌رنگ و فلزی قرار گرفته که زیبایی ظاهری آن را افزایش داده است.

کیف نوع «111068F-5» بیشتراز برند «شهر چرم» (Leather City) از جنس چرم صددرصد طبیعی (چرم گاوی) باکیفیت و دوچندان نرم و لطیف ساخته شده است. روی کیف بیشتراز طرح «فلوتر» فایده شده که به زیباترشدن ظواهر آن یاری فراوانی کرده است. رنگ قهوه‌ای پر‌نور کیف شهر چرم از آن گونه رنگ‌هایی هست که به‌راحتی با انواع جامه و کفش هماهنگ خواهد شد. کیف مدل 111068F-5 دارای ابعاد 7 × 16 × 20 سانتی‌متر می‌باشد و کیفی با سایز متوسط محسوب میگردد که نه‌تنها به‌خوبی می‌توانید لوازم خود را باطن آن قرار دهید، بلکه قابلیت حمل آسانی هم دارد. آستر داخلی کیف پارچه‌ای است. کیف توسط دکمه و زیپ باز و بسته می‌شود. کیف رودوشی جور 111068F-5 دارنده یک بند بلند می باشد که می‌توانید آن را به‌صورت صاف و یا کج روی دوش خویش بیندازید و در ضمن این بند قابلیت تهیه و کوتاه و بلندشدن داراست که جداشدنی نیز هست. باطن کیف دارای دو جیب می باشد که یکی‌از بی آلایش و دیگری زیپ‌دار بوده و در محفظه‌ی با اهمیت کیف قرار دارد. یک جیب زیپ‌دار در پشت کیف و یک جیب زیپ‌دار در جلوی کیف چشم می‌شود. یک جیب معمولی نیز زیر زبانه‌ی کیف قرار داده شده است. به‌طورکلی کیف نوع 111068F-5 شهر چرم کیفی زیبا با سایز مطلوب و جیب‌های زیاد می‌باشد که ارزش خرید بالایی دارد.

کیف اداری چرم مشعد نوع A5556 بیش تر از چرم طبیعی ساخته شده و نیز برای خانم‌ها و هم برای آقایان مناسب است. چرم طبیعی ظاهر کیف را بسیار شیک کرده است. بیش تر از طرف دیگر چرم مقاومت بالا و قدمت طولانی خواهد داشت. برای یک کیف اداری تعداد محفظه‌ها اهمیت متعددی دارد. همینطور محفظه‌ها باید طوری طراحی شده باشند که فرد بتواند ترازو زیادی وسایل و مدارک را در آن جای دهد در عین این که، کیف نامرتب و نامرتب نشود. مدل A5556 دارنده 3 عدد جیب داخلی و 1 عدد جیب فرنگی است. محفظه‌ی خارجی از گونه زیپ‌دار است و پشت کیف قرار گرفته است. همچنین محفظه‌ی حیاتی هم زیپی هست و دو قست تقسیم شده است. درون کیف یک محفظه‌ی گران قدر زیپی، جای کارت و خودکار قابل مشاهده هستند. گفتنی می‌باشد مدل A5556 به صورت دستی و رودوشی قابل استفاده است و یک بند رودوشی دارد که به وسیله سگک تهیه و تنظیم می‌شود. در پایان این که آستر داخلی کیف پارچه می باشد و درب آن به صورت مگنتی بسته می‌شود. مگنتی بودن درب باز و بسته کردن آن را دوچندان بی آلایش می‌کند.


کیف رودوشی جور «Edward» بیشتراز برنن «مارال چرم» (Maral Leather) بیشتراز چرم صد درصد طبیعی گاوی ساخته شده و طرح کلاسیک (ساده) دارد. کیف چرمی مارال به رنگ قهوه‌ای واضح است که نیز برای بانوان و هم برای آقایان قابلیت استفاده دارد. جنس آستر کیف پارچه‌ای است. ابعاد کلی کیف حدوداً 19.5 × 25 × 8.5 سانتی‌متر است که حمل آسانی داشته و جادار و بسیار خوش‌دست است. کیف به وسیله‌ی زیپ باز و بسته می‌شود و علاوه‌بر یک دسته‌ی کوتاه در قسمت بالایی یک بند قابل تهیه با قابلیت جداشدن به بیشترین ارتفاع 157 سانتی‌متر هم دارد که در صورت عدم موردنیاز می‌توان آن را قطع کرده و فقط بیشتراز جور به کار گیری کرد. کیف رودوشی مارال چرم دارنده شش عدد جیب داخلی و سه عدد جیب فرنگی است. کیف داری یک جیب داخلی ساده، یک جیب داخلی زیپ‌دار، دو جا برای مراقبت خودکار و یک جا برای قراردادن کارت اعتباری و یک کارت ویزیت است؛ همینطور کیف رودوشی گونه Edward دارنده دو جیب فرنگی زیپ‌دار و یک جیب خارجی با دکمه‌ی مگنتی هم هست. کیف رودوشی جادار و زیبای مارال کاربرد بالایی داراست و مهم‌ترین نکته‌ی آن این است که برای بانوان و هم برای آقایان میتواند مسئله فایده قرار بگیرد و رنگ آن طوری می‌باشد که ست کردن آن با انواع لباس‌ها کار ساده‌ای است.

کیف اداری مردانه‌ی «چرم مشهد» نوع «Mashad Leather A5534» از جذاب‌ترین و باکیفیت‌ترین کیف‌های اداری چرمی می باشد که با ادغام رنگ و طراحی جذابش بی‌شک توجه آقایان اکثری را به خود جلب می‌کند. هر مرد شیک‌پوشی به خوبی می‌داند که خاص پوشیدن یا به عبارت بهتر خوب‌پوشیدن و فایده بیشتراز شایسته ترین و شیک‌ترین اکسسوری‌ها، تداعی‌گر مفهوم قدرت خواهد بود. در این بین، کیف اداری یکی‌از بیش تر از کاربردی‌ترین انواع این اکسسوری‌ها میباشد که گزینش درست و شایسته ترین آن برای اکثر اوقات آقایان از کارمند گرفته تا مدیرعامل اهمیت بسیاری دارد. کیف اداری چرم مشهد جور «A5534» را می‌توان یکی از جذاب‌ترین و زیباترین انواع کیف‌های اداری برشمرد که بیشتراز جنس چرم طبیعی با برنامه ای نسبتا معمولی ساخته شده است. این کیف اداری از یک زبانه‌ی مهم برخوردار میباشد که با یک دکمه‌ی مگنتی بسته شده و پس از باز شدن، دسترسی به محفظه‌ی زیپ‌دار با اهمیت را میسر می‌سازد. در نصیب رویی کیف و تحت زبانه، یک محفظه‌ی وسیع طراحی شده که داخل آن یک جیب زیپ‌‌دار، دو جای خودکار و یک جای کارت هم به چشم می‌خورد. داخل محفظه‌ی با اهمیت نیز یک جیب زیپ‌دار طراحی شده و محفظه‌ی بیشتری را به چهره مجزا در اختیار کاربر قرار می‌دهد. علاوه بر این دو قسمت، در قسمت رویه‌ی کیف و بخش پشتی نیز شاهد یک جیب گران قدر زیپ‌دار هستیم. پباده سازی و دوخت کیف تماما نشان از ظرافت و کیفیت ساخت قابل‌توجه این جور دارند. علاوه بر دوخت بدنه‌ی با اهمیت کیف، چه بسا در دوخت و پباده سازی دسته‌های دارای اهمیت هم شاهد اعتنا فراوانی هستیم. با توجه به محفظه‌های گوناگون کیف و همچنین پباده سازی زبانه‌ی اصلی، دسته‌ها روی بدنه‌ی حساس دوخته و بیش تر از ذیل این زبانه رد شده‌اند که بهترین ارگونومی و ماندگاری کیف را به یار و همدم داشته باشد. گفتنی میباشد همراه کیف یک کاور پارچه‌ای و همچنین یک بند بلند قابل قطع شدن هم عرضه شده است. بند بلند به راحتی بیشتراز روش دو حلقه‌ی فلزی طرفین کیف به بدنه‌ی اصلی متصل شده و امکان حمل کیف روی دوش را آماده می‌سازد. در مجموع در‌حالتی که شما هم از آن نوع بیش تر از افرادی هستید که به زیبایی و کیفیت پوشش و اکسسوری‌های خویش اهمیت می‌دهید این دسته بی‌شک یکی از شایسته ترین و کارآمدترین گزینه‌های قابل‌تامل بوده و البته هدیه‌ای باارزش و قابل‌توجه نیز محسوب می‌شود.

کیف رودوشی گونه «Vandad» از برنن «مارال چرم» (Maral Leather) بیش تر از چرم صد درصد طبیعی گاوی ساخته شده و طرح فلوتر دارد. کیف چرمی مارال به رنگ قهوه‌ای روشن میباشد که هم برای بانوان و نیز برای آقایان قابلیت به کار گیری دارد. جنس آستر کیف پارچه‌ای است. ابعاد کلی کیف حدوداً 21.5 × 23.5 × 6 سانتی‌متر میباشد که حمل آسانی داشته و جادار و بسیار خوش‌دست است. نحوه‌ی باز و بسته شدن کیف مگنتی است. کیف مارال چرم دسته Vandad دارنده یک بند رودوشی با قابلیت تغییر میزان و تهیه و تنظیم طول هست که حداکثر طول آن به 163 سانتی‌متر می‌رسد. کیف رودوشی مارال چرم دارای شش عدد جیب داخلی و چهار عدد جیب خارجی است. کیف داری یک محفظه‌ی اصلی، چهار جیب داخلی معمولی و دو عدد جیب داخلی زیپ‌دار است. همچنین کیف رودوشی مدل Vandad دارنده دو جیب خارجی با دکمه‌ی مگنتی و دو جیب خارجی زیپ‌دار هم هست. کیف رودوشی جادار و زیبای مارال کاربرد بالایی داراست و مهم‌ترین نکته‌ی آن این می‌باشد که رنگ قهوه‌ای آن را به‌راحتی می‌توان با انواع لباس‌ها و تیپ‌ها هماهنگ کرد.

محصولات چرمي انزوروسي ايتاليا كه از برند‌هاي دوستداشتنی اروپايي در صنعت چرم بوده در سال 1970 تاسيس شده و فعاليت مي‌كند. اين كشور كه رتبه‌ي يك جهاني اين حرفه را داراست داراي قوي‌ترين صنعت دباغي در عالم است. دباغي چرم اين تولیدات با رنگ‌هاي پيگمنت طبيعي و ماندگاري دايمي بیش تر از حرفه‌اي‌ترين روش‌ها بوده و براي محيط زيست بي‌زيان و مطابق استاندارد‌هاي ايتالياست. 11007 بیش تر از كيف‌هاي اداري پر‌حجم و جديد انزوروسي است. در طراحي آن تمام نياز‌هاي روزانه مورد نظر و كارآمد بودن جهت تمام نياز‌هاي شما پاسخ گوست. داراي سه محفظه اصلي بوده كه به وسیله زيپ باز و بسته مي‌شود و در محفظه اولیه علاوه بر قابليت حمل اسناد و مدارك سه عدد جا خودكاري و دو جيب دلخواه براي حمل تلفن همراه و يا اكسسوري الكترونيكي مثل هارد اكسترنال و ساير وسايل شما طراحي شده است. در محفظه وسط يك جاي لپ‌تاپ مطلوب تا سايز 15 اينچي قرار مي‌گيرد. طبله سوم 11007 مناسب حمل اسناد و مدارك بوده و باطن آن هم يك جيب زيپي براي نگهداري بیشتراز وسايل كوچكتر مانند كيف پول و غيره تعبيه شده است.

کیف مردانه‌ی جور «A5533» بیش تر از مارک معتبر «چرم مشهد» (Mashad Leather) کیفی اداری می‌باشد که به رنگ قهوه‌ای تیره بوده و این رنگ را به راحتی می‌توان با انواع لباس‌ها و تیپ‌ها هماهنگ کرد. کیف گونه A5533 بیشتراز چرم صد درصد ارگانیک گاوی ساخته شده که طرح چرم آن بی آلایش است. ابعاد کیف حدوداً 8 × 39 × 28 سانتی‌متر می باشد و به وسیله‌ی قفل رمزدار باز و بسته می‌شود و با وجود این قفل‌ها وسایل درون کیف امنیت بیشتری خواهند داشت. کیف اداری چرم مشهد دارای یک دسته‌ی کوتاه و اثبات و همچنین یک بند بلند میباشد که به شکل رودوشی هم می تواند مورد به کار گیری قرار بگیرد. بند رودوشی قابل جداشدن است که در چهره عدم استفاده می‌توانید آن را از کیف قطع کرده و فقط از دسته‌ی ثابت استفاده کنید؛ همچنین بند بلند رودوشی قابلیت تهیه و تنظیم دارد. کیف دارنده پنج جیب ساده، دو محفظه برای کارت اعتباری و دو محفظه برای نگهداری خود کار و همین‌طور یک جیب زیپ‌دار می‌باشد که تحت در کیف قرار گرفته‌اند و جدا بیش تر از محفظه‌ی کلیدی هستند. در قسمت پشتی کیف نیز یک جیب زیپ‌دار وجود دارااست که جیب فرنگی محسوب می‌شود. به طور کلی کیف گونه A5533 چرم مشهد نیز جادار و زیباست و نیز بیشتراز کیفیت بالایی برخوردار است.

كيف اداري يكي بیشتراز وسايليست كه گزینش دلخواه آن براي اکثر وقت ها افراد در هر سمتي كه هستند اهميت زيادي دارد. «كيف اداري چرم مصنوعي جهان كد 2020» با طرحي اسپورت و شيك داراي فضاي كافي جهت وسايل يك دانشجو و يا كارمند است. اين كيف در بخش جلويي خود داراي يك قفل فلزي به رنگ طلائي بوده كه به رويه ‌اي كه بر روي بدنه اصلي كيف سوار شده، متصل می باشد و وظيفه‌ي قفل كردن در كيف را برعهده دارد. همچنين يك هدايت كننده ادامه بند ميباشد كه زيبايي و اصالت آنرا بيشتر ميكند. در نصیب پشت اين كيف چرمي يك زيپ وجود داراست كه جايي دلخواه براي برخي وسايل و مدارك می باشد و سوای نياز به باز كردن قفل فلزي مي‌توان بیش تر از آن به کار گیری كرد. با دو نوع چرمي تعبيه شده در بالاي كيف كه بیشتراز داخل رويه رد شده‌اند مي‌توان علاوه بر وضعیت رودوشي، كيف را به ‌صورت دستي نيز حمل نمود. دوخت واضح بر روي چرم قهوه‌اي كار را زيبا و جذاب نموده است. اين كيف اداري داراي دو نوع نسبتا بلند و يك بند بلند رو دوشي نيز هست. در كل مي‌توان اين كيف را با جيب‌هاي متعدد، اندازه مناسب، دسته‌ي مستحكم، بند دوشي قابل تنظيم و… يك گزينه مناسب براي خريد و يا هديه دادن به افراد جوان بر شمرد. اين محصول از توليدات شركت «جهان نما» بوده كه سال‌هاست در زمينه توليدات چرم فعاليت مي‌كند. جهت نگهداري خوب تر و سلامت ماندن اين محصولات، اين كيف‌ها را نبايد مستقيم بر روي زمين و آسفالت و… قرار دهيد و بیش تر از قرار دادن در معرض حرارت مستقيم و زياد آفتاب به بازه زمانی طولاني در جاهايي مانند زير شيشه اتومبيل نيز جلوگيري كنيد. براي تميز كردن كيف بیش تر از هيچ نوع آستون يا اسپري‌هاي تميزكننده به کار گیری نكنيد و فقط با حوله يا دستمال نخي مرطوب سطح چرم را تميز كنيد.

کیف رودوشی گونه «1-111074» برند «شهر چرم» (Leather City) هم برای بانوان و نیز برای آقایان قابل به کار گیری می باشد �