کيف رودوشي مارال مدل Edward

یکی از ساده‌ترین و درعین‌حال زیباترین کیف‌های «درسا» (Dorsa) با اسم «3757» شناخته می‌شود. این کیف اداری مردانه بیشتراز چرم ارگانیک گاوی ساخته شده است. کیف با طرح چرم کلاسیک هورس تزیین شده و با شرایط صافش حس آسانی و مینیمال را به بیننده منتقل می‌کند. درست در میانه‌های کیف یک قفل فلزی فعالیت گذارده شده است. این قفل نقره‌ای‌رنگ با یک کلید باز و بسته می‌شود. با وجود چنین قفلی کیف شما توسط افراد دیگر به‌راحتی باز نخواهد شد. دسته‌ی چرمی و ضخیم کیف با دو حلقه‌ی فلزی به بالای کیف متصل شده است. این دسته بیش تر از مقاومت بالایی در برابر وزن و فشار برخوردار است. کیف با رنگ سیاهش به‌راحتی با لباس‌های مختلف آقایان ست می‌شود. ابعاد این کیف برابر با 11 × 30.5 × 41 سانتی‌متر است. این میزان برای یک کیف دستی و اداری کاملاً منطقی به حیث می‌رسد. آستر کیف بیش تر از پارچه تهیه شده و داخل کیف را نرم‌تر و زیباتر کرده است. بند برزنتی این کیف به‌راحتی بیشتراز آن غیر وابسته می‌شود. در محفظه‌ی کلیدی دو جای مطمئن برای نگهداری مداد یا خودنویس شما در لحاظ گرفته شده است. جاکلیدی باطن محفظه‌ی حساس به بدنه دوخته شده و برای مراقبت کلیدهای شما کاملاً مناسب به نظر می‌رسد. سه محفظه‌ی گران قدر برای نگهداری اسناد و مدارک حساس شما در این کیف طراحی شده است. کیف اداری درسا 3757 با در لحاظ داشتن چرم مرغوب، کیفیت ایجا بالا، ابعاد مناسب، مارک شناخته‌شده و جیب‌های مختلف و کاربردی‌اش قیمت خرید زیادی دارد.

کیف دستی دسته «108» از برند «یاک» (Yak) مناسب استفاده‌ی بانوان است. ابعاد کیف زنانه‌ی یاک معادل 32 × 13.5 × 24.5 سانتی‌متر است. کیف یاک از چرم تصنعی ساخته شده و به رنگ طوسی است که این رنگ را به‌راحتی می‌توان با لباس‌ها و تیپ‌های متفاوت هماهنگ کرد. آستر کیف نیز بیش تر از جنس جیر مرغوب ساخته شده است. محفظه‌ی مهم کیف به وسیله‌ی یک زیپ باز و بسته می‌شود. این کیف دارای یک جیب فرنگی و سه عدد جیب داخلی است. گونه 108 یاک کیفی جادار و زیباست که راحت می‌توانید لوازم موردنیازتان را با خود حمل کنید. این کیف دارای دو دسته‌ی کوتاه به ارتفاع 10.5 سانتی‌متر هست که به شکل دستی مورد فایده قرار می‌گیرد و معمولا برای مهمانی‌ها و مجالس کاربرد دارد. روی جیب فرنگی کیف، سگکی طلایی‌رنگ و فلزی قرار گرفته که زیبایی ظاهری آن را ارتقاء داده است.

کیف جور «111068F-5» بیشتراز مارک «شهر چرم» (Leather City) از جنس چرم صددرصد ارگانیک (چرم گاوی) باکیفیت و مضاعف نرم و لطیف ساخته شده است. روی کیف بیشتراز طرح «فلوتر» استفاده شده که به زیباترشدن ظاهر آن یاری فراوانی کرده است. رنگ قهوه‌ای پر‌نور کیف شهر چرم بیشتراز آن دسته رنگ‌هایی میباشد که به‌راحتی با انواع خرقه و کفش هماهنگ خواهد شد. کیف جور 111068F-5 دارای ابعاد 7 × 16 × 20 سانتی‌متر است و کیفی با سایز متوسط محسوب میگردد که نه‌تنها به‌خوبی می‌توانید لوازم خود را درون آن قرار دهید، بلکه قابلیت حمل آسانی نیز دارد. آستر داخلی کیف پارچه‌ای است. کیف توسط دکمه و زیپ باز و بسته می‌شود. کیف رودوشی دسته 111068F-5 دارنده یک بند بلند می باشد که می‌توانید آن را به‌صورت صاف و یا کج روی دوش خویش بیندازید و در ضمن این بند قابلیت تنظیم و کوتاه و بلندشدن داراست که جداشدنی هم هست. درون کیف دارنده دو جیب هست که یکی بی آلایش و دیگری زیپ‌دار بوده و در محفظه‌ی اصلی کیف قرار دارد. یک جیب زیپ‌دار در پشت کیف و یک جیب زیپ‌دار در جلوی کیف دیده می‌شود. یک جیب بی آلایش هم ذیل زبانه‌ی کیف قرار داده شده است. به‌طورکلی کیف جور 111068F-5 شهر چرم کیفی زیبا با سایز دلخواه و جیب‌های مضاعف میباشد که قیمت خرید بالایی دارد.

کیف اداری چرم مشعد دسته A5556 بیشتراز چرم طبیعی ساخته شده و نیز برای خانم‌ها و هم برای آقایان دلخواه است. چرم طبیعی ظاهر کیف را بسیار شیک کرده است. بیشتراز طرف دیگر چرم مقاومت بالا و قدمت طولانی خواهد داشت. برای یک کیف اداری تعداد محفظه‌ها اهمیت متعددی دارد. همچنین محفظه‌ها بایستی طوری طراحی شده باشند که فرد بتواند مقدار متعددی وسایل و مدارک را در آن جای دهد در عین این که، کیف نامرتب و نا مرتب نشود. جور A5556 دارنده 3 عدد جیب داخلی و 1 عدد جیب فرنگی است. محفظه‌ی فرنگی بیشتراز دسته زیپ‌دار می باشد و پشت کیف قرار گرفته است. همینطور محفظه‌ی اصلی نیز زیپی می‌باشد و دو قست تقسیم شده است. درون کیف یک محفظه‌ی وسیع زیپی، جای کارت و خود کار قابل مشاهده هستند. گفتنی می باشد جور A5556 به چهره دستی و رودوشی قابل فایده می باشد و یک بند رودوشی دارااست که به وسیله سگک تنظیم می‌شود. در پایان این که آستر داخلی کیف پارچه است و درب آن به چهره مگنتی بسته می‌شود. مگنتی بودن درب باز و بسته کردن آن را زیاد بی آلایش می‌کند.

کیف رودوشی نوع «Edward» بیشتراز برنن «مارال چرم» (Maral Leather) بیش تر از چرم صد درصد طبیعی گاوی ساخته شده و طرح کلاسیک (ساده) دارد. کیف چرمی مارال به رنگ قهوه‌ای روشن است که هم برای بانوان و نیز برای آقایان قابلیت به کار گیری دارد. جنس آستر کیف پارچه‌ای است. ابعاد کلی کیف حدوداً 19.5 × 25 × 8.5 سانتی‌متر میباشد که حمل آسانی داشته و جادار و زیاد خوش‌دست است. کیف به وسیله‌ی زیپ باز و بسته میگردد و علاوه‌بر یک دسته‌ی کوتاه در قسمت بالایی یک بند قابل تنظیم با قابلیت جداشدن به بیشترین طول 157 سانتی‌متر نیز دارااست که در چهره عدم مایحتاج می‌توان آن را قطع کرده و تنها از نوع فایده کرد. کیف رودوشی مارال چرم دارنده شش عدد جیب داخلی و سه عدد جیب خارجی است. کیف داری یک جیب داخلی ساده، یک جیب داخلی زیپ‌دار، دو جا برای محافظت خودکار و یک جا برای قراردادن کارت اعتباری و یک کارت ویزیت است؛ همچنین کیف رودوشی گونه Edward دارنده دو جیب خارجی زیپ‌دار و یک جیب فرنگی با دکمه‌ی مگنتی هم هست. کیف رودوشی جادار و زیبای مارال کاربرد بالایی دارد و مهم‌ترین نکته‌ی آن این میباشد که برای بانوان و نیز برای آقایان میتواند مورد استفاده قرار بگیرد و رنگ آن طوری میباشد که ست کردن آن با انواع لباس‌ها کار ساده‌ای است.

کیف اداری مردانه‌ی «چرم مشهد» نوع «Mashad Leather A5534» از جذاب‌ترین و باکیفیت‌ترین کیف‌های اداری چرمی می باشد که با ترکیب رنگ و پباده سازی جذابش بی‌شک دقت آقایان بسیاری را به خویش جلب می‌کند. هر مرد شیک‌پوشی به خوبی می‌داند که خاص پوشیدن یا این که به عبارت خوبتر خوب‌پوشیدن و استفاده بیشتراز شایسته ترین و شیک‌ترین اکسسوری‌ها، تداعی‌گر مفهوم توان خواهد بود. در این بین، کیف اداری یکی بیش تر از کاربردی‌ترین انواع این اکسسوری‌ها می باشد که انتخاب صحیح و بهترین آن برای اکثر اوقات آقایان بیش تر از کارمند گرفته تا مدیرعامل اهمیت بسیاری دارد. کیف اداری چرم مشهد نوع «A5534» را می‌توان یکی‌از از جذاب‌ترین و زیباترین انواع کیف‌های اداری برشمرد که از جنس چرم طبیعی با طرحی نسبتا بی آلایش ساخته شده است. این کیف اداری بیش تر از یک زبانه‌ی اساسی برخوردار است که با یک دکمه‌ی مگنتی بسته شده و پس بیشتراز باز شدن، دسترسی به محفظه‌ی زیپ‌دار کلیدی را میسر می‌سازد. در نصیب رویی کیف و ذیل زبانه، یک محفظه‌ی بزرگ پباده سازی شده که درون آن یک جیب زیپ‌‌دار، دو جای خودکار و یک جای کارت نیز به چشم می‌خورد. داخل محفظه‌ی کلیدی هم یک جیب زیپ‌دار پباده سازی شده و محفظه‌ی بیشتری را به صورت مجزا در اختیار کاربر قرار می‌دهد. علاوه بر این دو قسمت، در قسمت رویه‌ی کیف و بخش پشتی نیز شاهد یک جیب بزرگ زیپ‌دار هستیم. پباده سازی و دوخت کیف تماما نشان بیش تر از ظرافت و کیفیت تولید قابل‌توجه این نوع دارند. علاوه بر دوخت بدنه‌ی حیاتی کیف، چه بسا در دوخت و طراحی دسته‌های دارای اهمیت نیز شاهد اعتنا فراوانی هستیم. با دقت به محفظه‌های متعدد کیف و همچنین طراحی زبانه‌ی اصلی، دسته‌ها روی بدنه‌ی اصلی دوخته و از تحت این زبانه رد شده‌اند که شایسته ترین ارگونومی و ماندگاری کیف را به یار و همدم داشته باشد. گفتنی است یار و همدم کیف یک کاور پارچه‌ای و همینطور یک بند بلند قابل قطع شدن نیز عرضه شده است. بند بلند به راحتی از روش دو حلقه‌ی فلزی طرفین کیف به بدنه‌ی حساس متصل شده و قابلیت و امکان حمل کیف روی دوش را فراهم می‌سازد. در مجموع در صورتی‌که شما هم بیش تر از آن دسته از افرادی هستید که به زیبایی و کیفیت پوشش و اکسسوری‌های خویش اهمیت می‌دهید این جور بی‌شک یک کدام از بیشتراز بهترین و کارآمدترین گزینه‌های قابل‌تامل بوده و اما هدیه‌ای باارزش و قابل‌توجه هم محسوب می‌شود.

کیف رودوشی جور «Vandad» بیش تر از برنن «مارال چرم» (Maral Leather) بیش تر از چرم صد درصد طبیعی گاوی ساخته شده و طرح فلوتر دارد. کیف چرمی مارال به رنگ قهوه‌ای پر‌نور میباشد که نیز برای بانوان و نیز برای آقایان قابلیت به کار گیری دارد. جنس آستر کیف پارچه‌ای است. ابعاد کلی کیف حدوداً 21.5 × 23.5 × 6 سانتی‌متر می باشد که حمل آسانی داشته و جادار و بسیار خوش‌دست است. نحوه‌ی باز و بسته شدن کیف مگنتی است. کیف مارال چرم مدل Vandad دارنده یک بند رودوشی با قابلیت تغییر معیار و تهیه و تنظیم طول هست که حداکثر ارتفاع آن به 163 سانتی‌متر می‌رسد. کیف رودوشی مارال چرم دارای شش عدد جیب داخلی و چهار عدد جیب فرنگی است. کیف داری یک محفظه‌ی اصلی، چهار جیب داخلی بی آلایش و دو عدد جیب داخلی زیپ‌دار است. همینطور کیف رودوشی جور Vandad دارای دو جیب فرنگی با دکمه‌ی مگنتی و دو جیب خارجی زیپ‌دار نیز هست. کیف رودوشی جادار و زیبای مارال کاربرد بالایی دارد و مهم‌ترین نکته‌ی آن این است که رنگ قهوه‌ای آن را به‌راحتی می‌توان با انواع لباس‌ها و تیپ‌ها هماهنگ کرد.

محصولات چرمي انزوروسي ايتاليا كه بیش تر از برند‌هاي دوست داستنی اروپايي در صنعت چرم بوده در سال 1970 تاسيس شده و فعاليت مي‌كند. اين كشور كه رتبه‌ي يك جهاني اين حرفه را داراست داراي قوي‌ترين صنعت دباغي در جهان است. دباغي چرم اين تولیدها با رنگ‌هاي پيگمنت طبيعي و ماندگاري دايمي بیشتراز حرفه‌اي‌ترين روش‌ها بوده و براي محيط زيست بي‌زيان و مطابق استاندارد‌هاي ايتالياست. 11007 بیشتراز كيف‌هاي اداري پر‌حجم و جديد انزوروسي است. در طراحي آن تمام نياز‌هاي روزانه مسئله نظر و كارآمد بودن جهت تمام نياز‌هاي شما پاسخ گوست. داراي سه محفظه اصلي بوده كه به وسیله زيپ باز و بسته مي‌شود و در محفظه اولیه علاوه بر قابليت حمل اسناد و مدارك سه عدد جا خودكاري و دو جيب دلخواه براي حمل تلفن همراه و يا اكسسوري الكترونيكي مثل هارد اكسترنال و ساير وسايل شما طراحي شده است. در محفظه وسط يك جاي لپ‌تاپ مناسب تا سايز 15 اينچي قرار مي‌گيرد. طبله سوم 11007 دلخواه حمل اسناد و مدارك بوده و داخل آن هم يك جيب زيپي براي نگهداري بیش تر از وسايل كوچكتر نظیر كيف پول و غيره تعبيه شده است.

کیف مردانه‌ی جور «A5533» بیشتراز برند معتبر «چرم مشهد» (Mashad Leather) کیفی اداری هست که به رنگ قهوه‌ای تیره بوده و این رنگ را به راحتی می‌توان با انواع لباس‌ها و تیپ‌ها هماهنگ کرد. کیف مدل A5533 بیشتراز چرم صد درصد ارگانیک گاوی ساخته شده که طرح چرم آن بی آلایش است. ابعاد کیف حدوداً 8 × 39 × 28 سانتی‌متر است و به وسیله‌ی قفل رمزدار باز و بسته می‌شود و با وجود این قفل‌ها وسایل درون کیف امنیت بیشتری خواهند داشت. کیف اداری چرم مشهد دارای یک دسته‌ی کوتاه و ثابت و همچنین یک بند بلند می باشد که به شکل رودوشی هم می تواند مسئله استفاده قرار بگیرد. بند رودوشی قابل جداشدن است که در شکل عدم فایده می‌توانید آن را از کیف قطع کرده و صرفا بیش تر از دسته‌ی اثبات به کار گیری کنید؛ همینطور بند بلند رودوشی قابلیت تنظیم دارد. کیف دارنده پنج جیب ساده، دو محفظه برای کارت اعتباری و دو محفظه برای نگهداری خود کار و همین‌طور یک جیب زیپ‌دار هست که زیر در کیف قرار گرفته‌اند و قطع بیشتراز محفظه‌ی مهم هستند. کيف پول گالري ستاک کد 81022 قسمت پشتی کیف نیز یک جیب زیپ‌دار وجود دارااست که جیب فرنگی محسوب می‌شود. به طور کلی کیف گونه A5533 چرم مشهد نیز جادار و زیباست و هم بیشتراز کیفیت بالایی برخوردار است.


كيف اداري يكي بیش تر از وسايليست كه گزینش مناسب آن براي اکثر زمان ها افراد در هر سمتي كه هستند اهميت زيادي دارد. «كيف اداري چرم مصنوعي دنیا كد 2020» با طرحي اسپورت و شيك داراي فضاي كافي جهت وسايل يك دانشجو و يا كارمند است. اين كيف در بخش جلويي خود داراي يك قفل فلزي به رنگ طلائي بوده كه به رويه ‌اي كه بر روي بدنه اصلي كيف سوار شده، متصل هست و وظيفه‌ي قفل كردن در كيف را برعهده دارد. همچنين يك هدايت كننده ادامه بند ميباشد كه زيبايي و اصالت آنرا بيشتر ميكند. در قسمت پشت اين كيف چرمي يك زيپ وجود داراست كه جايي مطلوب براي برخي وسايل و مدارك است و فارغ از نياز به باز كردن قفل فلزي مي‌توان از آن استفاده كرد. با دو جور چرمي تعبيه شده در بالاي كيف كه از داخل رويه رد شده‌اند مي‌توان علاوه بر وضعیت رودوشي، كيف را به ‌صورت دستي نيز حمل نمود. دوخت واضح بر روي چرم قهوه‌اي كار را زيبا و جذاب نموده است. اين كيف اداري داراي دو گونه نسبتا بلند و يك بند بلند رو دوشي نيز هست. در كل مي‌توان اين كيف را با جيب‌هاي متعدد، میزان مناسب، دسته‌ي مستحكم، بند دوشي قابل تنظيم و… يك گزينه دلخواه براي خريد و يا هديه دادن به افراد جوان بر شمرد. اين محصول از توليدات شركت «جهان نما» بوده كه سال‌هاست در زمينه توليدات چرم فعاليت مي‌كند. جهت نگهداري خوبتر و سالم ماندن اين محصولات، اين كيف‌ها را نبايد مستقيم بر روي زمين و آسفالت و… قرار دهيد و بیش تر از قرار دادن در معرض حرارت مستقيم و زياد آفتاب به برهه زمانی طولاني در جاهايي مثل زير شيشه اتومبيل نيز جلوگيري كنيد. براي تميز كردن كيف بیش تر از هيچ جور آستون يا اسپري‌هاي تميزكننده استفاده نكنيد و صرفا با حوله يا دستمال نخي مرطوب سطح چرم را تميز كنيد.

کیف رودوشی جور «1-111074» برند «شهر چرم» (Leather City) هم برای بانوان و هم برای آقایان قابل به کار گیری میباشد �