کيف رودوشي مارال مدل Edward

یکی از ساده‌ترین و درعین‌حال زیباترین کیف‌های «درسا» (Dorsa) با اسم «3757» شناخته می‌شود. این کیف اداری مردانه بیش تر از چرم ارگانیک گاوی ساخته شده است. کیف با طرح چرم کلاسیک هورس تزیین شده و با حالت صافش حس سادگی و مینیمال را به بیننده منتقل می‌کند. درست در میانه‌های کیف یک قفل فلزی عمل گذاشته شده است. کيف پول شهر چرم مدل 5-122185 قفل نقره‌ای‌رنگ با یک کلید باز و بسته می‌شود. با وجود چنین قفلی کیف شما بوسیله افراد دیگر به‌راحتی باز نخواهد شد. دسته‌ی چرمی و ضخیم کیف با دو حلقه‌ی فلزی به بالای کیف متصل شده است. این دسته بیشتراز مقاومت بالایی در برابر وزن و فشار برخوردار است. کیف با رنگ سیاهش به‌راحتی با لباس‌های گوناگون آقایان ست می‌شود. ابعاد این کیف برابر با 11 × 30.5 × 41 سانتی‌متر است. این اندازه برای یک کیف دستی و اداری کاملاً منطقی به حیث می‌رسد. آستر کیف بیش تر از پارچه تهیه و تنظیم شده و باطن کیف را نرم‌تر و زیباتر کرده است. بند برزنتی این کیف به‌راحتی از آن جدا می‌شود. در محفظه‌ی کلیدی دو جای مطمئن برای حفظ خودکار یا این که خودنویس شما در لحاظ گرفته شده است. جاکلیدی داخل محفظه‌ی حیاتی به بدنه دوخته شده و برای نگهداری کلیدهای شما کاملاً مطلوب به نظر می‌رسد. سه محفظه‌ی گران قدر برای حفظ اسناد و مدارک مهم شما در این کیف طراحی شده است. کیف اداری درسا 3757 با در حیث داشتن چرم مرغوب، کیفیت ساخت بالا، ابعاد مناسب، برند شناخته‌شده و جیب‌های متعدد و کاربردی‌اش قیمت خرید متعددی دارد.


کیف دستی دسته «108» از برند «یاک» (Yak) دلخواه استفاده‌ی بانوان است. ابعاد کیف زنانه‌ی یاک معادل 32 × 13.5 × 24.5 سانتی‌متر است. کیف یاک از چرم تصنعی ساخته شده و به رنگ طوسی می‌باشد که این رنگ را به‌راحتی می‌توان با لباس‌ها و تیپ‌های متفاوت هماهنگ کرد. آستر کیف نیز از جنس جیر مرغوب ساخته شده است. محفظه‌ی با اهمیت کیف به وسیله‌ی یک زیپ باز و بسته می‌شود. این کیف دارنده یک جیب فرنگی و سه عدد جیب داخلی است. دسته 108 یاک کیفی جادار و زیباست که راحت می‌توانید لوازم موردنیازتان را با خود حمل کنید. این کیف دارنده دو دسته‌ی کوتاه به ارتفاع 10.5 سانتی‌متر میباشد که به صورت دستی گزینه فایده قرار می گیرد و معمولا برای مهمانی‌ها و مجالس کاربرد دارد. روی جیب فرنگی کیف، سگکی طلایی‌رنگ و فلزی قرار گرفته که زیبایی ظاهری آن را ارتقا داده است.

کیف مدل «111068F-5» بیش تر از برند «شهر چرم» (Leather City) بیشتراز جنس چرم صددرصد طبیعی (چرم گاوی) باکیفیت و فراوان نرم و لطیف ساخته شده است. روی کیف بیش تر از طرح «فلوتر» استفاده شده که به زیباترشدن ظواهر آن امداد فراوانی کرده است. رنگ قهوه‌ای روشن کیف شهر چرم بیش تر از آن نوع رنگ‌هایی هست که به‌راحتی با انواع خرقه و کفش هماهنگ خواهد شد. کیف جور 111068F-5 دارنده ابعاد 7 × 16 × 20 سانتی‌متر می باشد و کیفی با سایز متوسط محسوب می شود که نه‌تنها به‌خوبی می‌توانید لوازم خویش را باطن آن قرار دهید، بلکه قابلیت حمل آسانی هم دارد. آستر داخلی کیف پارچه‌ای است. کیف توسط دکمه و زیپ باز و بسته می‌شود. کیف رودوشی گونه 111068F-5 دارنده یک بند بلند میباشد که می‌توانید آن را به‌صورت صاف و یا این که کج روی دوش خویش بیندازید و در ضمن این بند قابلیت تهیه و تنظیم و کوتاه و بلندشدن دارد که جداشدنی هم هست. درون کیف دارنده دو جیب هست که یکی معمولی و دیگری زیپ‌دار بوده و در محفظه‌ی اصلی کیف قرار دارد. یک جیب زیپ‌دار در پشت کیف و یک جیب زیپ‌دار در جلوی کیف دیده می‌شود. یک جیب بی آلایش هم زیر زبانه‌ی کیف قرار داده شده است. به‌طورکلی کیف گونه 111068F-5 شهر چرم کیفی زیبا با سایز مطلوب و جیب‌های دوچندان می باشد که قیمت خرید بالایی دارد.

کیف اداری چرم مشعد نوع A5556 بیشتراز چرم ارگانیک ساخته شده و نیز برای خانم‌ها و نیز برای آقایان مطلوب است. چرم طبیعی ظاهر کیف را بسیار شیک کرده است. بیشتراز طرف دیگر چرم مقاومت بالا و عمر طولانی خواهد داشت. برای یک کیف اداری تعداد محفظه‌ها اهمیت متعددی دارد. همچنین محفظه‌ها بایستی طوری طراحی شده باشند که فرد بتواند ترازو متعددی وسایل و مدارک را در آن جای دهد در عین این که، کیف نامرتب و نا مرتب نشود. جور A5556 دارای 3 عدد جیب داخلی و 1 عدد جیب خارجی است. محفظه‌ی خارجی بیشتراز گونه زیپ‌دار می باشد و پشت کیف قرار گرفته است. همچنین محفظه‌ی حساس هم زیپی می‌باشد و دو قست تقسیم شده است. درون کیف یک محفظه‌ی گران قدر زیپی، جای کارت و خودکار قابل مشاهده هستند. گفتنی هست دسته A5556 به شکل دستی و رودوشی قابل فایده می‌باشد و یک بند رودوشی داراست که بوسیله سگک تهیه و تنظیم می‌شود. در پایان این که آستر داخلی کیف پارچه می‌باشد و درب آن به چهره مگنتی بسته می‌شود. مگنتی بودن درب باز و بسته کردن آن را بسیار بی آلایش می‌کند.

کیف رودوشی دسته «Edward» بیشتراز برنن «مارال چرم» (Maral Leather) از چرم صد درصد ارگانیک گاوی ساخته شده و طرح کلاسیک (ساده) دارد. کیف چرمی مارال به رنگ قهوه‌ای پر‌نور می‌باشد که هم برای بانوان و نیز برای آقایان قابلیت استفاده دارد. جنس آستر کیف پارچه‌ای است. ابعاد کلی کیف حدوداً 19.5 × 25 × 8.5 سانتی‌متر میباشد که حمل آسانی داشته و جادار و بسیار خوش‌دست است. کیف به وسیله‌ی زیپ باز و بسته می گردد و علاوه‌بر یک دسته‌ی کوتاه در نصیب بالایی یک بند قابل تنظیم با قابلیت جداشدن به بیشترین ارتفاع 157 سانتی‌متر هم داراست که در چهره عدم مایحتاج می‌توان آن را قطع کرده و فقط از مدل استفاده کرد. کیف رودوشی مارال چرم دارای شش عدد جیب داخلی و سه عدد جیب فرنگی است. کیف داری یک جیب داخلی ساده، یک جیب داخلی زیپ‌دار، دو جا برای نگهداری مداد و یک جا برای قراردادن کارت اعتباری و یک کارت ویزیت است؛ همچنین کیف رودوشی گونه Edward دارای دو جیب فرنگی زیپ‌دار و یک جیب خارجی با دکمه‌ی مگنتی هم هست. کیف رودوشی جادار و زیبای مارال کاربرد بالایی دارد و مهم‌ترین نکته‌ی آن این میباشد که برای بانوان و هم برای آقایان می‌تواند مورد استفاده قرار بگیرد و رنگ آن طوری است که ست کردن آن با انواع لباس‌ها کار ساده‌ای است.

کیف اداری مردانه‌ی «چرم مشهد» مدل «Mashad Leather A5534» بیش تر از جذاب‌ترین و باکیفیت‌ترین کیف‌های اداری چرمی می باشد که با ادغام رنگ و پباده سازی جذابش بی‌شک اعتنا آقایان بسیاری را به خویش جلب می‌کند. هر مرد شیک‌پوشی به نیکی می‌داند که خاص پوشیدن یا به عبارت بهتر خوب‌پوشیدن و به کار گیری بیشتراز بهترین و شیک‌ترین اکسسوری‌ها، تداعی‌گر مفهوم توان خواهد بود. در این بین، کیف اداری یکی از بیش تر از کاربردی‌ترین انواع این اکسسوری‌ها میباشد که انتخاب صحیح و شایسته ترین آن برای اکثر اوقات آقایان بیش تر از کارمند گرفته تا مدیرعامل اهمیت بسیاری دارد. کیف اداری چرم مشهد جور «A5534» را می‌توان یکی بیش تر از جذاب‌ترین و زیباترین انواع کیف‌های اداری برشمرد که از جنس چرم طبیعی با طرحی نسبتا ساده ساخته شده است. این کیف اداری از یک زبانه‌ی حیاتی برخوردار هست که با یک دکمه‌ی مگنتی بسته شده و پس از باز شدن، دسترسی به محفظه‌ی زیپ‌دار کلیدی را میسر می‌سازد. در نصیب رویی کیف و ذیل زبانه، یک محفظه‌ی گران قدر پباده سازی شده که باطن آن یک جیب زیپ‌‌دار، دو جای مداد و یک جای کارت نیز به چشم می‌خورد. داخل محفظه‌ی حساس هم یک جیب زیپ‌دار طراحی شده و محفظه‌ی بیشتری را به شکل مجزا در اختیار کاربر قرار می‌دهد. علاوه بر این دو قسمت، در قسمت رویه‌ی کیف و بخش پشتی هم شاهد یک جیب گران قدر زیپ‌دار هستیم. طراحی و دوخت کیف تماما نشان بیش تر از ظرافت و کیفیت ایجا قابل‌توجه این جور دارند. علاوه بر دوخت بدنه‌ی اصلی کیف، چه بسا در دوخت و طراحی دسته‌های مهم هم شاهد دقت فراوانی هستیم. با دقت به محفظه‌های مختلف کیف و همینطور طراحی زبانه‌ی اصلی، دسته‌ها روی بدنه‌ی با اهمیت دوخته و بیش تر از تحت این زبانه رد شده‌اند که شایسته ترین ارگونومی و ماندگاری کیف را به همپا داشته باشد. گفتنی می باشد همراه کیف یک کاور پارچه‌ای و همینطور یک بند بلند قابل قطع شدن هم عرضه شده است. بند بلند به راحتی بیشتراز رویه دو حلقه‌ی فلزی طرفین کیف به بدنه‌ی اساسی متصل شده و امکان حمل کیف روی دوش را آماده می‌سازد. در مجموع در صورتی‌که شما نیز از آن نوع بیشتراز افرادی هستید که به زیبایی و کیفیت پوشش و اکسسوری‌های خویش اهمیت می‌دهید این نوع بی‌شک یکی‌از بیش تر از بهترین و کارآمدترین گزینه‌های قابل‌تامل بوده و البته هدیه‌ای باارزش و قابل‌توجه نیز محسوب می‌شود.

کیف رودوشی گونه «Vandad» بیش تر از برنن «مارال چرم» (Maral Leather) بیشتراز چرم صد درصد طبیعی گاوی ساخته شده و طرح فلوتر دارد. کیف چرمی مارال به رنگ قهوه‌ای روشن می باشد که هم برای بانوان و هم برای آقایان قابلیت فایده دارد. جنس آستر کیف پارچه‌ای است. ابعاد کلی کیف حدوداً 21.5 × 23.5 × 6 سانتی‌متر می باشد که حمل آسانی داشته و جادار و زیاد خوش‌دست است. نحوه‌ی باز و بسته شدن کیف مگنتی است. کیف مارال چرم دسته Vandad دارنده یک بند رودوشی با قابلیت تغییر‌و تحول اندازه و تهیه و تنظیم طول میباشد که حداکثر طول آن به 163 سانتی‌متر می‌رسد. کیف رودوشی مارال چرم دارای شش عدد جیب داخلی و چهار عدد جیب خارجی است. کیف داری یک محفظه‌ی اصلی، چهار جیب داخلی معمولی و دو عدد جیب داخلی زیپ‌دار است. همچنین کیف رودوشی دسته Vandad دارنده دو جیب فرنگی با دکمه‌ی مگنتی و دو جیب خارجی زیپ‌دار هم هست. کیف رودوشی جادار و زیبای مارال کاربرد بالایی دارد و مهم‌ترین نکته‌ی آن این می باشد که رنگ قهوه‌ای آن را به‌راحتی می‌توان با انواع لباس‌ها و تیپ‌ها هماهنگ کرد.

محصولات چرمي انزوروسي ايتاليا كه از برند‌هاي دوست داستنی اروپايي در صنعت چرم بوده در سال 1970 تاسيس شده و فعاليت مي‌كند. اين كشور كه رتبه‌ي يك جهاني اين حرفه را داراست داراي قوي‌ترين صنعت دباغي در دنیا است. دباغي چرم اين محصولات با رنگ‌هاي پيگمنت طبيعي و ماندگاري دايمي بیش تر از حرفه‌اي‌ترين روش‌ها بوده و براي محيط زيست بي‌زيان و مطابق استاندارد‌هاي ايتالياست. 11007 از كيف‌هاي اداري پر‌حجم و جديد انزوروسي است. در طراحي آن تمام نياز‌هاي روزانه گزینه حیث و كارآمد بودن جهت تمام نياز‌هاي شما پاسخ گوست. داراي سه محفظه اصلي بوده كه به وسیله زيپ باز و بسته مي‌شود و در محفظه اولیه علاوه بر قابليت حمل اسناد و مدارك سه عدد جا خودكاري و دو جيب مناسب براي حمل تلفن ملازم و يا اكسسوري الكترونيكي نظیر هارد اكسترنال و ساير وسايل شما طراحي شده است. در محفظه وسط يك جاي لپ‌تاپ دلخواه تا سايز 15 اينچي قرار مي‌گيرد. طبله سوم 11007 مطلوب حمل اسناد و مدارك بوده و داخل آن نیز يك جيب زيپي براي نگهداري بیش تر از وسايل كوچكتر نظیر كيف پول و غيره تعبيه شده است.

کیف مردانه‌ی نوع «A5533» از مارک معتبر «چرم مشهد» (Mashad Leather) کیفی اداری میباشد که به رنگ قهوه‌ای تیره بوده و این رنگ را به راحتی می‌توان با انواع لباس‌ها و تیپ‌ها هماهنگ کرد. کیف گونه A5533 بیش تر از چرم صد درصد طبیعی گاوی ساخته شده که طرح چرم آن معمولی است. ابعاد کیف حدوداً 8 × 39 × 28 سانتی‌متر می‌باشد و به وسیله‌ی قفل رمزدار باز و بسته میشود و با وجود این قفل‌ها وسایل درون کیف امنیت بیشتری خواهند داشت. کیف اداری چرم مشهد دارنده یک دسته‌ی کوتاه و ثابت و همچنین یک بند بلند است که به چهره رودوشی نیز می‌تواند مسئله فایده قرار بگیرد. بند رودوشی قابل جداشدن می‌باشد که در چهره عدم فایده می‌توانید آن را بیش تر از کیف قطع کرده و فقط بیش تر از دسته‌ی اثبات فایده کنید؛ همینطور بند بلند رودوشی قابلیت تنظیم دارد. کیف دارنده پنج جیب ساده، دو محفظه برای کارت اعتباری و دو محفظه برای حفظ خود کار و همین‌طور یک جیب زیپ‌دار است که تحت در کیف قرار گرفته‌اند و غیر وابسته بیشتراز محفظه‌ی کلیدی هستند. در قسمت پشتی کیف هم یک جیب زیپ‌دار وجود دارد که جیب خارجی محسوب می‌شود. به طور کلی کیف دسته A5533 چرم مشهد نیز جادار و زیباست و هم بیشتراز کیفیت بالایی برخوردار است.

كيف اداري يكي از وسايليست كه گزینش دلخواه آن براي اکثر وقت ها افراد در هر سمتي كه میباشند اهميت زيادي دارد. «كيف اداري چرم مصنوعي جهان كد 2020» با طرحي اسپورت و شيك داراي فضاي كافي جهت وسايل يك دانشجو و يا كارمند است. اين كيف در بخش جلويي خود داراي يك قفل فلزي به رنگ طلائي بوده كه به رويه ‌اي كه بر روي بدنه اصلي كيف سوار شده، متصل می‌باشد و وظيفه‌ي قفل كردن در كيف را برعهده دارد. همچنين يك هدايت كننده ادامه بند ميباشد كه زيبايي و اصالت آنرا بيشتر ميكند. در قسمت پشت اين كيف چرمي يك زيپ وجود داراست كه جايي مطلوب براي برخي وسايل و مدارك میباشد و فارغ از نياز به باز كردن قفل فلزي مي‌توان از آن به کار گیری كرد. با دو گونه چرمي تعبيه شده در بالاي كيف كه از داخل رويه رد شده‌اند مي‌توان علاوه بر وضعیت رودوشي، كيف را به ‌صورت دستي نيز حمل نمود. دوخت روشن بر روي چرم قهوه‌اي كار را زيبا و جالب نموده است. اين كيف اداري داراي دو گونه نسبتا بلند و يك بند بلند رو دوشي نيز هست. در كل مي‌توان اين كيف را با جيب‌هاي متعدد، معیار مناسب، دسته‌ي مستحكم، بند دوشي قابل تنظيم و… يك گزينه دلخواه براي خريد و يا هديه دادن به افراد برنا بر شمرد. اين محصول بیشتراز توليدات شركت «جهان نما» بوده كه سال‌هاست در زمينه توليدات چرم فعاليت مي‌كند. جهت نگهداري خوب تر و سلامت ماندن اين محصولات، اين كيف‌ها را نبايد مستقيم بر روي زمين و آسفالت و… قرار دهيد و بیش تر از قرار دادن در معرض حرارت مستقيم و زياد آفتاب به بازه طولاني در جاهايي مثل زير شيشه اتومبيل نيز جلوگيري كنيد. براي تميز كردن كيف بیش تر از هيچ گونه آستون يا اسپري‌هاي تميزكننده به کار گیری نكنيد و فقط با حوله يا دستمال نخي مرطوب مرحله چرم را تميز كنيد.

کیف رودوشی گونه «1-111074» مارک «شهر چرم» (Leather City) هم برای بانوان و نیز برای آقایان قابل فایده می‌باشد �