کيف رودوشي مارال مدل Edward

یکی از ساده‌ترین و درعین‌حال زیباترین کیف‌های «درسا» (Dorsa) با نام «3757» شناخته می‌شود. این کیف اداری مردانه از چرم ارگانیک گاوی ساخته شده است. کیف با طرح چرم کلاسیک هورس تزیین شده و با حالت صافش حس سادگی و مینیمال را به بیننده منتقل می‌کند. درست در میانه‌های کیف یک قفل فلزی فعالیت گذارده شده است. این قفل نقره‌ای‌رنگ با یک کلید باز و بسته می‌شود. با وجود چنین قفلی کیف شما توسط افراد دیگر به‌راحتی باز نخواهد شد. دسته‌ی چرمی و ضخیم کیف با دو حلقه‌ی فلزی به بالای کیف متصل شده است. این جور بیش تر از مقاومت بالایی در برابر وزن و فشار برخوردار است. کیف با رنگ سیاهش به‌راحتی با لباس‌های متفاوت آقایان ست می‌شود. ابعاد این کیف برابر با 11 × 30.5 × 41 سانتی‌متر است. این اندازه برای یک کیف دستی و اداری کاملاً منطقی به حیث می‌رسد. آستر کیف از پارچه تهیه شده و درون کیف را نرم‌تر و زیباتر کرده است. بند برزنتی این کیف به‌راحتی از آن جدا می‌شود. در محفظه‌ی حیاتی دو جای مطمئن برای محافظت خودکار یا این که خودنویس شما در لحاظ گرفته شده است. جاکلیدی داخل محفظه‌ی کلیدی به بدنه دوخته شده و برای محافظت کلیدهای شما کاملاً مناسب به حیث می‌رسد. سه محفظه‌ی بزرگ برای محافظت اسناد و مدارک کلیدی شما در این کیف طراحی شده است. کیف اداری درسا 3757 با در لحاظ داشتن چرم مرغوب، کیفیت ساخت بالا، ابعاد مناسب، مارک شناخته‌شده و جیب‌های متفاوت و کاربردی‌اش قیمت خرید متعددی دارد.

کیف دستی مدل «108» بیشتراز مارک «یاک» (Yak) مطلوب استفاده‌ی بانوان است. ابعاد کیف زنانه‌ی یاک معادل 32 × 13.5 × 24.5 سانتی‌متر است. کیف یاک از چرم مصنوعی ساخته شده و به رنگ طوسی می باشد که این رنگ را به‌راحتی می‌توان با لباس‌ها و تیپ‌های متفاوت هماهنگ کرد. آستر کیف هم بیش تر از جنس جیر مرغوب ساخته شده است. محفظه‌ی کلیدی کیف به وسیله‌ی یک زیپ باز و بسته می‌شود. این کیف دارنده یک جیب فرنگی و سه عدد جیب داخلی است. مدل 108 یاک کیفی جادار و زیباست که راحت می‌توانید لوازم موردنیازتان را با خویش حمل کنید. این کیف دارای دو دسته‌ی کوتاه به ارتفاع 10.5 سانتی‌متر می باشد که به چهره دستی گزینه به کار گیری قرار میگیرد و معمولا برای مهمانی‌ها و مجالس کاربرد دارد. روی جیب فرنگی کیف، سگکی طلایی‌رنگ و فلزی قرار گرفته که زیبایی ظاهری آن را ارتقا داده است.

کیف گونه «111068F-5» بیشتراز مارک «شهر چرم» (Leather City) از جنس چرم صددرصد ارگانیک (چرم گاوی) باکیفیت و فراوان نرم و لطیف ساخته شده است. روی کیف بیشتراز طرح «فلوتر» به کار گیری شده که به زیباترشدن ظواهر آن امداد فراوانی کرده است. رنگ قهوه‌ای واضح کیف شهر چرم بیش تر از آن جور رنگ‌هایی است که به‌راحتی با انواع خرقه و کفش هماهنگ خواهد شد. کیف گونه 111068F-5 دارای ابعاد 7 × 16 × 20 سانتی‌متر میباشد و کیفی با سایز متوسط محسوب میشود که نه‌تنها به‌خوبی می‌توانید لوازم خود را درون آن قرار دهید، بلکه قابلیت حمل آسانی نیز دارد. آستر داخلی کیف پارچه‌ای است. کیف بوسیله دکمه و زیپ باز و بسته می‌شود. کیف رودوشی نوع 111068F-5 دارای یک بند بلند می باشد که می‌توانید آن را به‌صورت صاف و یا این که کج روی دوش خویش بیندازید و در ضمن این بند قابلیت تنظیم و کوتاه و بلندشدن دارد که جداشدنی هم هست. داخل کیف دارای دو جیب هست که یکی معمولی و دیگری زیپ‌دار بوده و در محفظه‌ی اصلی کیف قرار دارد. یک جیب زیپ‌دار در پشت کیف و یک جیب زیپ‌دار در جلوی کیف چشم می‌شود. یک جیب معمولی نیز زیر زبانه‌ی کیف قرار داده شده است. به‌طورکلی کیف نوع 111068F-5 شهر چرم کیفی زیبا با سایز مطلوب و جیب‌های فراوان میباشد که بها خرید بالایی دارد.

کیف اداری چرم مشعد مدل A5556 بیشتراز چرم ارگانیک ساخته شده و نیز برای خانم‌ها و هم برای آقایان مطلوب است. چرم ارگانیک ظواهر کیف را مضاعف شیک کرده است. بیشتراز طرف دیگر چرم مقاومت بالا و قدمت طولانی خواهد داشت. برای یک کیف اداری تعداد محفظه‌ها اهمیت متعددی دارد. همچنین محفظه‌ها بایستی طوری طراحی شده باشند که فرد بتواند مقدار متعددی وسایل و مدارک را در آن جای دهد در عین این که، کیف نامرتب و نامرتب نشود. نوع A5556 دارنده 3 عدد جیب داخلی و 1 عدد جیب فرنگی است. محفظه‌ی خارجی بیش تر از مدل زیپ‌دار است و پشت کیف قرار گرفته است. همچنین محفظه‌ی کلیدی هم زیپی است و دو قست تقسیم شده است. درون کیف یک محفظه‌ی بزرگ زیپی، جای کارت و خود کار قابل مشاهده هستند. گفتنی میباشد جور A5556 به صورت دستی و رودوشی قابل فایده می باشد و یک بند رودوشی دارااست که توسط سگک تهیه و تنظیم می‌شود. در پایان این که آستر داخلی کیف پارچه میباشد و درب آن به چهره مگنتی بسته می‌شود. مگنتی بودن درب باز و بسته کردن آن را دوچندان معمولی می‌کند.

کیف رودوشی دسته «Edward» بیش تر از برنن «مارال چرم» (Maral Leather) از چرم صد درصد ارگانیک گاوی ساخته شده و طرح کلاسیک (ساده) دارد. کیف چرمی مارال به رنگ قهوه‌ای پر‌نور می باشد که هم برای بانوان و نیز برای آقایان قابلیت به کار گیری دارد. جنس آستر کیف پارچه‌ای است. کوله پشتي هاي سيرا مدل H04-034 Composite کلی کیف حدوداً 19.5 × 25 × 8.5 سانتی‌متر است که حمل آسانی داشته و جادار و بسیار خوش‌دست است. کیف به وسیله‌ی زیپ باز و بسته می شود و علاوه‌بر یک دسته‌ی کوتاه در نصیب بالایی یک بند قابل تنظیم با قابلیت جداشدن به بیشترین طول 157 سانتی‌متر نیز دارااست که در شکل عدم موردنیاز می‌توان آن را قطع کرده و تنها بیش تر از دسته استفاده کرد. کیف رودوشی مارال چرم دارای شش عدد جیب داخلی و سه عدد جیب خارجی است. کیف داری یک جیب داخلی ساده، یک جیب داخلی زیپ‌دار، دو جا برای مراقبت خود کار و یک جا برای قراردادن کارت اعتباری و یک کارت ویزیت است؛ همینطور کیف رودوشی مدل Edward دارای دو جیب خارجی زیپ‌دار و یک جیب فرنگی با دکمه‌ی مگنتی هم هست. کیف رودوشی جادار و زیبای مارال کاربرد بالایی دارااست و مهم‌ترین نکته‌ی آن این میباشد که برای بانوان و هم برای آقایان می‌تواند گزینه فایده قرار بگیرد و رنگ آن طوری میباشد که ست کردن آن با انواع لباس‌ها کار ساده‌ای است.

کیف اداری مردانه‌ی «چرم مشهد» نوع «Mashad Leather A5534» بیش تر از جذاب‌ترین و باکیفیت‌ترین کیف‌های اداری چرمی می‌باشد که با ترکیب رنگ و پباده سازی جذابش بی‌شک دقت آقایان بخش اعظمی را به خود جلب می‌کند. هر مرد شیک‌پوشی به خیر می‌داند که خاص پوشیدن یا به عبارت بهتر خوب‌پوشیدن و استفاده بیش تر از شایسته ترین و شیک‌ترین اکسسوری‌ها، تداعی‌گر مفهوم قدرت خواهد بود. در این بین، کیف اداری یکی از کاربردی‌ترین انواع این اکسسوری‌ها میباشد که گزینش درست و شایسته ترین آن برای اغلب آقایان بیش تر از کارمند گرفته تا مدیرعامل اهمیت اکثری دارد. کیف اداری چرم مشهد مدل «A5534» را می‌توان یک کدام از بیشتراز جذاب‌ترین و زیباترین انواع کیف‌های اداری برشمرد که بیشتراز جنس چرم ارگانیک با برنامه ای نسبتا بی آلایش ساخته شده است. این کیف اداری بیشتراز یک زبانه‌ی دارای اهمیت برخوردار است که با یک دکمه‌ی مگنتی بسته شده و پس بیش تر از باز شدن، دسترسی به محفظه‌ی زیپ‌دار اساسی را میسر می‌سازد. در نصیب رویی کیف و تحت زبانه، یک محفظه‌ی گران قدر پباده سازی شده که درون آن یک جیب زیپ‌‌دار، دو جای خود کار و یک جای کارت نیز به چشم می‌خورد. باطن محفظه‌ی با اهمیت نیز یک جیب زیپ‌دار پباده سازی شده و محفظه‌ی بیشتری را به شکل مجزا در اختیار کاربر قرار می‌دهد. علاوه بر این دو قسمت، در قسمت رویه‌ی کیف و بخش پشتی هم شاهد یک جیب بزرگ زیپ‌دار هستیم. پباده سازی و دوخت کیف تماما نشان از ظرافت و کیفیت تولید قابل‌توجه این نوع دارند. علاوه بر دوخت بدنه‌ی حساس کیف، حتی در دوخت و پباده سازی دسته‌های حساس نیز شاهد توجه فراوانی هستیم. با اعتنا به محفظه‌های مختلف کیف و همچنین طراحی زبانه‌ی اصلی، دسته‌ها روی بدنه‌ی مهم دوخته و بیشتراز ذیل این زبانه رد شده‌اند که بهترین ارگونومی و ماندگاری کیف را به همپا داشته باشد. گفتنی می‌باشد همپا کیف یک کاور پارچه‌ای و همینطور یک بند بلند قابل غیر وابسته شدن نیز عرضه شده است. بند بلند به راحتی بیشتراز طریق دو حلقه‌ی فلزی طرفین کیف به بدنه‌ی کلیدی متصل شده و قابلیت و امکان حمل کیف روی دوش را آماده می‌سازد. در مجموع در شرایطی که شما هم بیش تر از آن مدل بیشتراز افرادی هستید که به زیبایی و کیفیت پوشش و اکسسوری‌های خود اهمیت می‌دهید این جور بی‌شک یکی از از بهترین و کارآمدترین گزینه‌های قابل‌تامل بوده و البته هدیه‌ای باارزش و قابل‌توجه هم محسوب می‌شود.

کیف رودوشی گونه «Vandad» بیشتراز برنن «مارال چرم» (Maral Leather) بیشتراز چرم صد درصد طبیعی گاوی ساخته شده و طرح فلوتر دارد. کیف چرمی مارال به رنگ قهوه‌ای پر‌نور می‌باشد که هم برای بانوان و نیز برای آقایان قابلیت به کار گیری دارد. جنس آستر کیف پارچه‌ای است. ابعاد کلی کیف حدوداً 21.5 × 23.5 × 6 سانتی‌متر می باشد که حمل آسانی داشته و جادار و مضاعف خوش‌دست است. نحوه‌ی باز و بسته شدن کیف مگنتی است. کیف مارال چرم مدل Vandad دارای یک بند رودوشی با قابلیت تغییر و تحول میزان و تنظیم طول می باشد که حداکثر ارتفاع آن به 163 سانتی‌متر می‌رسد. کیف رودوشی مارال چرم دارنده شش عدد جیب داخلی و چهار عدد جیب خارجی است. کیف داری یک محفظه‌ی اصلی، چهار جیب داخلی معمولی و دو عدد جیب داخلی زیپ‌دار است. همچنین کیف رودوشی گونه Vandad دارای دو جیب فرنگی با دکمه‌ی مگنتی و دو جیب خارجی زیپ‌دار هم هست. کیف رودوشی جادار و زیبای مارال کاربرد بالایی دارااست و مهم‌ترین نکته‌ی آن این می باشد که رنگ قهوه‌ای آن را به‌راحتی می‌توان با انواع لباس‌ها و تیپ‌ها هماهنگ کرد.

محصولات چرمي انزوروسي ايتاليا كه بیشتراز برند‌هاي دوست داستنی اروپايي در صنعت چرم بوده در سال 1970 تاسيس شده و فعاليت مي‌كند. اين كشور كه رتبه‌ي يك جهاني اين حرفه را داراست داراي قوي‌ترين صنعت دباغي در دنیا است. دباغي چرم اين تولید ها با رنگ‌هاي پيگمنت طبيعي و ماندگاري دايمي از حرفه‌اي‌ترين روش‌ها بوده و براي محيط زيست بي‌زيان و مطابق استاندارد‌هاي ايتالياست. 11007 از كيف‌هاي اداري پر‌حجم و جديد انزوروسي است. در طراحي آن تمام نياز‌هاي روزانه گزینه لحاظ و كارآمد بودن جهت تمام نياز‌هاي شما پاسخ گوست. داراي سه محفظه اصلي بوده كه بوسیله زيپ باز و بسته مي‌شود و در محفظه نخستین علاوه بر قابليت حمل اسناد و مدارك سه عدد جا خودكاري و دو جيب دلخواه براي حمل تلفن یار و همدم و يا اكسسوري الكترونيكي مثل هارد اكسترنال و ساير وسايل شما طراحي شده است. در محفظه وسط يك جاي لپ‌تاپ مطلوب تا سايز 15 اينچي قرار مي‌گيرد. طبله سوم 11007 مناسب حمل اسناد و مدارك بوده و داخل آن هم يك جيب زيپي براي نگهداري از وسايل كوچكتر مانند كيف پول و غيره تعبيه شده است.


کیف مردانه‌ی مدل «A5533» بیش تر از مارک معتبر «چرم مشهد» (Mashad Leather) کیفی اداری می باشد که به رنگ قهوه‌ای تیره بوده و این رنگ را به راحتی می‌توان با انواع لباس‌ها و تیپ‌ها هماهنگ کرد. کیف جور A5533 بیش تر از چرم صد درصد طبیعی گاوی ساخته شده که طرح چرم آن بی آلایش است. ابعاد کیف حدوداً 8 × 39 × 28 سانتی‌متر است و به وسیله‌ی قفل رمزدار باز و بسته می گردد و با وجود این قفل‌ها وسایل درون کیف امنیت بیشتری خواهند داشت. کیف اداری چرم مشهد دارای یک دسته‌ی کوتاه و ثابت و همچنین یک بند بلند می باشد که به شکل رودوشی هم می‌تواند گزینه به کار گیری قرار بگیرد. بند رودوشی قابل جداشدن هست که در شکل عدم فایده می‌توانید آن را بیشتراز کیف غیر وابسته کرده و تنها از دسته‌ی ثابت فایده کنید؛ همینطور بند بلند رودوشی قابلیت تهیه و تنظیم دارد. کیف دارای پنج جیب ساده، دو محفظه برای کارت اعتباری و دو محفظه برای نگهداری خودکار و همین‌طور یک جیب زیپ‌دار می‌باشد که زیر در کیف قرار گرفته‌اند و قطع بیشتراز محفظه‌ی حساس هستند. در نصیب پشتی کیف هم یک جیب زیپ‌دار وجود دارااست که جیب فرنگی محسوب می‌شود. به طور کلی کیف مدل A5533 چرم مشهد هم جادار و زیباست و نیز بیش تر از کیفیت بالایی برخوردار است.

كيف اداري يكي بیشتراز وسايليست كه گزینش مطلوب آن براي اغلب افراد در هر سمتي كه میباشند اهميت زيادي دارد. «كيف اداري چرم مصنوعي جهان كد 2020» با طرحي اسپورت و شيك داراي فضاي كافي جهت وسايل يك دانشجو و يا كارمند است. اين كيف در بخش جلويي خود داراي يك قفل فلزي به رنگ طلائي بوده كه به رويه ‌اي كه بر روي بدنه اصلي كيف سوار شده، متصل هست و وظيفه‌ي قفل كردن در كيف را برعهده دارد. همچنين يك هدايت كننده ادامه بند ميباشد كه زيبايي و اصالت آنرا بيشتر ميكند. در قسمت پشت اين كيف چرمي يك زيپ وجود داراست كه جايي دلخواه براي برخي وسايل و مدارك هست و بدون نياز به باز كردن قفل فلزي مي‌توان بیشتراز آن استفاده كرد. با دو جور چرمي تعبيه شده در بالاي كيف كه بیشتراز درون رويه رد شده‌اند مي‌توان علاوه بر حالت رودوشي، كيف را به ‌صورت دستي نيز حمل نمود. دوخت روشن بر روي چرم قهوه‌اي كار را زيبا و دیدنی نموده است. اين كيف اداري داراي دو مدل نسبتا بلند و يك بند بلند رو دوشي نيز هست. در كل مي‌توان اين كيف را با جيب‌هاي متعدد، اندازه مناسب، دسته‌ي مستحكم، بند دوشي قابل تنظيم و… يك گزينه مطلوب براي خريد و يا هديه دادن به افراد برنا بر شمرد. اين محصول بیش تر از توليدات شركت «جهان نما» بوده كه سال‌هاست در زمينه توليدات چرم فعاليت مي‌كند. جهت نگهداري بهتر و سلامت ماندن اين محصولات، اين كيف‌ها را نبايد مستقيم بر روي زمين و آسفالت و… قرار دهيد و از قرار دادن در معرض حرارت مستقيم و زياد آفتاب به زمان طولاني در جاهايي نظیر زير شيشه اتومبيل نيز جلوگيري كنيد. براي تميز كردن كيف بیشتراز هيچ گونه آستون يا اسپري‌هاي تميزكننده به کار گیری نكنيد و تنها با حوله يا دستمال نخي مرطوب تراز چرم را تميز كنيد.

کیف رودوشی گونه «1-111074» مارک «شهر چرم» (Leather City) نیز برای بانوان و نیز برای آقایان قابل استفاده است �