کيف رودوشي مارال مدل Edward

یکی از ساده‌ترین و درعین‌حال زیباترین کیف‌های «درسا» (Dorsa) با اسم «3757» شناخته می‌شود. این کیف اداری مردانه از چرم ارگانیک گاوی ساخته شده است. کیف با طرح چرم کلاسیک هورس تزیین شده و با موقعیت صافش حس آسانی و مینیمال را به بیننده منتقل می‌کند. صحیح در میانه‌های کیف یک قفل فلزی فعالیت گذاشته شده است. این قفل نقره‌ای‌رنگ با یک کلید باز و بسته می‌شود. با وجود چنین قفلی کیف شما به وسیله افراد دیگر به‌راحتی باز نخواهد شد. دسته‌ی چرمی و ضخیم کیف با دو حلقه‌ی فلزی به بالای کیف متصل شده است. این گونه از مقاومت بالایی در برابر وزن و فشار برخوردار است. کیف با رنگ سیاهش به‌راحتی با لباس‌های متفاوت آقایان ست می‌شود. ابعاد این کیف برابر با 11 × 30.5 × 41 سانتی‌متر است. این اندازه برای یک کیف دستی و اداری کاملاً منطقی به نظر می‌رسد. آستر کیف بیش تر از پارچه تنظیم شده و باطن کیف را نرم‌تر و زیباتر کرده است. بند برزنتی این کیف به‌راحتی بیش تر از آن جدا می‌شود. در محفظه‌ی اساسی دو جای مطمئن برای نگهداری خود کار یا این که خودنویس شما در لحاظ گرفته شده است. جاکلیدی درون محفظه‌ی اساسی به بدنه دوخته شده و برای مراقبت کلیدهای شما کاملاً مطلوب به لحاظ می‌رسد. سه محفظه‌ی بزرگ برای مراقبت اسناد و مدارک حیاتی شما در این کیف طراحی شده است. کیف اداری درسا 3757 با در نظر داشتن چرم مرغوب، کیفیت ساخت بالا، ابعاد مناسب، برند شناخته‌شده و جیب‌های متعدد و کاربردی‌اش ارزش خرید متعددی دارد.

کیف دستی گونه «108» بیش تر از مارک «یاک» (Yak) مطلوب استفاده‌ی بانوان است. ابعاد کیف زنانه‌ی یاک معادل 32 × 13.5 × 24.5 سانتی‌متر است. کیف یاک بیشتراز چرم تصنعی ساخته شده و به رنگ طوسی می‌باشد که این رنگ را به‌راحتی می‌توان با لباس‌ها و تیپ‌های متفاوت هماهنگ کرد. آستر کیف نیز بیشتراز جنس جیر مرغوب ساخته شده است. محفظه‌ی دارای اهمیت کیف به وسیله‌ی یک زیپ باز و بسته می‌شود. این کیف دارنده یک جیب خارجی و سه عدد جیب داخلی است. دسته 108 یاک کیفی جادار و زیباست که راحت می‌توانید لوازم موردنیازتان را با خود حمل کنید. این کیف دارنده دو دسته‌ی کوتاه به ارتفاع 10.5 سانتی‌متر میباشد که به صورت دستی مسئله فایده قرار می‌گیرد و معمولا برای مهمانی‌ها و مجالس کاربرد دارد. روی جیب خارجی کیف، سگکی طلایی‌رنگ و فلزی قرار گرفته که زیبایی ظاهری آن را افزایش داده است.

کیف جور «111068F-5» بیشتراز مارک «شهر چرم» (Leather City) بیشتراز جنس چرم صددرصد طبیعی (چرم گاوی) باکیفیت و دوچندان نرم و لطیف ساخته شده است. روی کیف بیش تر از طرح «فلوتر» فایده شده که به زیباترشدن ظواهر آن امداد فراوانی کرده است. رنگ قهوه‌ای پر‌نور کیف شهر چرم بیش تر از آن مدل رنگ‌هایی می‌باشد که به‌راحتی با انواع خرقه و کفش هماهنگ خواهد شد. کیف دسته 111068F-5 دارنده ابعاد 7 × 16 × 20 سانتی‌متر هست و کیفی با سایز متوسط محسوب میگردد که نه‌تنها به‌خوبی می‌توانید لوازم خود را درون آن قرار دهید، بلکه قابلیت حمل آسانی هم دارد. آستر داخلی کیف پارچه‌ای است. کیف به وسیله دکمه و زیپ باز و بسته می‌شود. کیف رودوشی دسته 111068F-5 دارنده یک بند بلند هست که می‌توانید آن را به‌صورت صاف و یا کج روی دوش خویش بیندازید و در ضمن این بند قابلیت تنظیم و کوتاه و بلندشدن دارااست که جداشدنی هم هست. داخل کیف دارنده دو جیب هست که یکی بی آلایش و دیگری زیپ‌دار بوده و در محفظه‌ی دارای اهمیت کیف قرار دارد. یک جیب زیپ‌دار در پشت کیف و یک جیب زیپ‌دار در جلوی کیف چشم می‌شود. یک جیب معمولی هم زیر زبانه‌ی کیف قرار داده شده است. به‌طورکلی کیف مدل 111068F-5 شهر چرم کیفی زیبا با سایز مناسب و جیب‌های بسیار میباشد که بها خرید بالایی دارد.

کیف اداری چرم مشعد گونه A5556 بیشتراز چرم ارگانیک ساخته شده و هم برای خانم‌ها و هم برای آقایان مطلوب است. چرم ارگانیک ظواهر کیف را زیاد شیک کرده است. بیش تر از طرف دیگر چرم مقاومت بالا و عمر طولانی خواهد داشت. برای یک کیف اداری تعداد محفظه‌ها اهمیت متعددی دارد. همچنین محفظه‌ها می بایست طوری پباده سازی شده باشند که فرد بتواند میزان متعددی وسایل و مدارک را در آن جای دهد در عین این که، کیف نامرتب و به هم ریخته نشود. جور A5556 دارای 3 عدد جیب داخلی و 1 عدد جیب خارجی است. محفظه‌ی فرنگی بیشتراز مدل زیپ‌دار هست و پشت کیف قرار گرفته است. همچنین محفظه‌ی حساس نیز زیپی است و دو قست تقسیم شده است. داخل کیف یک محفظه‌ی گران قدر زیپی، جای کارت و خودکار قابل مشاهده هستند. گفتنی می باشد مدل A5556 به چهره دستی و رودوشی قابل به کار گیری می باشد و یک بند رودوشی دارااست که بوسیله سگک تهیه و تنظیم می‌شود. در پایان این که آستر داخلی کیف پارچه هست و درب آن به صورت مگنتی بسته می‌شود. مگنتی بودن درب باز و بسته کردن آن را مضاعف بی آلایش می‌کند.

کیف رودوشی نوع «Edward» بیشتراز برنن «مارال چرم» (Maral Leather) از چرم صد درصد طبیعی گاوی ساخته شده و طرح کلاسیک (ساده) دارد. کیف چرمی مارال به رنگ قهوه‌ای روشن است که نیز برای بانوان و هم برای آقایان قابلیت فایده دارد. جنس آستر کیف پارچه‌ای است. ابعاد کلی کیف حدوداً 19.5 × 25 × 8.5 سانتی‌متر است که حمل آسانی داشته و جادار و بسیار خوش‌دست است. کیف به وسیله‌ی زیپ باز و بسته می‌شود و علاوه‌بر یک دسته‌ی کوتاه در قسمت بالایی یک بند قابل تنظیم با قابلیت جداشدن به بیشترین ارتفاع 157 سانتی‌متر نیز دارد که در شکل عدم مایحتاج می‌توان آن را قطع کرده و صرفا بیش تر از دسته فایده کرد. کیف رودوشی مارال چرم دارای شش عدد جیب داخلی و سه عدد جیب خارجی است. کیف داری یک جیب داخلی ساده، یک جیب داخلی زیپ‌دار، دو جا برای مراقبت خود کار و یک جا برای قراردادن کارت اعتباری و یک کارت ویزیت است؛ همینطور کیف رودوشی نوع Edward دارنده دو جیب خارجی زیپ‌دار و یک جیب خارجی با دکمه‌ی مگنتی نیز هست. کيف دوشي زنانه شهر چرم مدل 39519 رودوشی جادار و زیبای مارال کاربرد بالایی دارااست و مهم‌ترین نکته‌ی آن این می‌باشد که برای بانوان و هم برای آقایان می تواند گزینه استفاده قرار بگیرد و رنگ آن طوری می باشد که ست کردن آن با انواع لباس‌ها کار ساده‌ای است.

کیف اداری مردانه‌ی «چرم مشهد» گونه «Mashad Leather A5534» از جذاب‌ترین و باکیفیت‌ترین کیف‌های اداری چرمی میباشد که با ادغام رنگ و طراحی جذابش بی‌شک اعتنا آقایان بخش اعظمی را به خویش جلب می‌کند. هر مرد شیک‌پوشی به خیر و خوبی می‌داند که خاص پوشیدن یا به عبارت بهتر خوب‌پوشیدن و فایده بیش تر از بهترین و شیک‌ترین اکسسوری‌ها، تداعی‌گر مفهوم توان خواهد بود. در این بین، کیف اداری یکی از از کاربردی‌ترین انواع این اکسسوری‌ها میباشد که تعیین صحیح و بهترین آن برای اکثر وقت ها آقایان از کارمند گرفته تا مدیرعامل اهمیت بسیاری دارد. کیف اداری چرم مشهد گونه «A5534» را می‌توان یک کدام از بیش تر از جذاب‌ترین و زیباترین انواع کیف‌های اداری برشمرد که از جنس چرم ارگانیک با برنامه ای نسبتا معمولی ساخته شده است. این کیف اداری از یک زبانه‌ی حساس برخوردار می باشد که با یک دکمه‌ی مگنتی بسته شده و پس بیشتراز باز شدن، دسترسی به محفظه‌ی زیپ‌دار اصلی را میسر می‌سازد. در نصیب رویی کیف و تحت زبانه، یک محفظه‌ی بزرگ پباده سازی شده که داخل آن یک جیب زیپ‌‌دار، دو جای خودکار و یک جای کارت نیز به دیده می‌خورد. داخل محفظه‌ی حیاتی نیز یک جیب زیپ‌دار طراحی شده و محفظه‌ی بیشتری را به شکل مجزا در اختیار کاربر قرار می‌دهد. علاوه بر این دو قسمت، در قسمت رویه‌ی کیف و بخش پشتی هم شاهد یک جیب بزرگ زیپ‌دار هستیم. طراحی و دوخت کیف تماما نشان بیشتراز ظرافت و کیفیت ایجا قابل‌توجه این نوع دارند. علاوه بر دوخت بدنه‌ی اصلی کیف، چه بسا در دوخت و طراحی دسته‌های اساسی هم شاهد توجه فراوانی هستیم. با اعتنا به محفظه‌های متفاوت کیف و همینطور پباده سازی زبانه‌ی اصلی، دسته‌ها روی بدنه‌ی اساسی دوخته و بیشتراز ذیل این زبانه رد شده‌اند که شایسته ترین ارگونومی و ماندگاری کیف را به یار و همدم داشته باشد. گفتنی میباشد همپا کیف یک کاور پارچه‌ای و همچنین یک بند بلند قابل غیر وابسته شدن هم عرضه شده است. بند بلند به راحتی از رویه دو حلقه‌ی فلزی طرفین کیف به بدنه‌ی حساس متصل شده و امکان حمل کیف روی دوش را آماده می‌سازد. در مجموع درصورتی که شما هم بیش تر از آن دسته از افرادی هستید که به زیبایی و کیفیت پوشش و اکسسوری‌های خود اهمیت می‌دهید این گونه بی‌شک یکی بیشتراز بهترین و کارآمدترین گزینه‌های قابل‌تامل بوده و اما هدیه‌ای باارزش و قابل‌توجه نیز محسوب می‌شود.

کیف رودوشی مدل «Vandad» بیشتراز برنن «مارال چرم» (Maral Leather) از چرم صد درصد ارگانیک گاوی ساخته شده و طرح فلوتر دارد. کیف چرمی مارال به رنگ قهوه‌ای واضح است که هم برای بانوان و هم برای آقایان قابلیت به کار گیری دارد. جنس آستر کیف پارچه‌ای است. ابعاد کلی کیف حدوداً 21.5 × 23.5 × 6 سانتی‌متر است که حمل آسانی داشته و جادار و مضاعف خوش‌دست است. نحوه‌ی باز و بسته شدن کیف مگنتی است. کیف مارال چرم گونه Vandad دارنده یک بند رودوشی با قابلیت تغییر اندازه و تهیه ارتفاع می‌باشد که حداکثر ارتفاع آن به 163 سانتی‌متر می‌رسد. کیف رودوشی مارال چرم دارنده شش عدد جیب داخلی و چهار عدد جیب خارجی است. کیف داری یک محفظه‌ی اصلی، چهار جیب داخلی بی آلایش و دو عدد جیب داخلی زیپ‌دار است. همینطور کیف رودوشی نوع Vandad دارای دو جیب خارجی با دکمه‌ی مگنتی و دو جیب خارجی زیپ‌دار هم هست. کیف رودوشی جادار و زیبای مارال کاربرد بالایی دارااست و مهم‌ترین نکته‌ی آن این می‌باشد که رنگ قهوه‌ای آن را به‌راحتی می‌توان با انواع لباس‌ها و تیپ‌ها هماهنگ کرد.

محصولات چرمي انزوروسي ايتاليا كه از برند‌هاي دوست داستنی اروپايي در صنعت چرم بوده در سال 1970 تاسيس شده و فعاليت مي‌كند. اين كشور كه رتبه‌ي يك جهاني اين حرفه را داراست داراي قوي‌ترين صنعت دباغي در عالم است. دباغي چرم اين تولید ها با رنگ‌هاي پيگمنت طبيعي و ماندگاري دايمي از حرفه‌اي‌ترين روش‌ها بوده و براي محيط زيست بي‌زيان و مطابق استاندارد‌هاي ايتالياست. 11007 بیشتراز كيف‌هاي اداري پر‌حجم و جديد انزوروسي است. در طراحي آن تمام نياز‌هاي روزانه مورد نظر و كارآمد بودن جهت تمام نياز‌هاي شما پاسخ گوست. داراي سه محفظه اصلي بوده كه توسط زيپ باز و بسته مي‌شود و در محفظه اولیه علاوه بر قابليت حمل اسناد و مدارك سه عدد جا خودكاري و دو جيب دلخواه براي حمل تلفن یار و همدم و يا اكسسوري الكترونيكي مثل هارد اكسترنال و ساير وسايل شما طراحي شده است. در محفظه وسط يك جاي لپ‌تاپ مناسب تا سايز 15 اينچي قرار مي‌گيرد. طبله سوم 11007 مطلوب حمل اسناد و مدارك بوده و داخل آن هم يك جيب زيپي براي نگهداري بیشتراز وسايل كوچكتر مانند كيف پول و غيره تعبيه شده است.

کیف مردانه‌ی دسته «A5533» بیشتراز مارک معتبر «چرم مشهد» (Mashad Leather) کیفی اداری می باشد که به رنگ قهوه‌ای تیره بوده و این رنگ را به راحتی می‌توان با انواع لباس‌ها و تیپ‌ها هماهنگ کرد. کیف دسته A5533 بیشتراز چرم صد درصد ارگانیک گاوی ساخته شده که طرح چرم آن ساده است. ابعاد کیف حدوداً 8 × 39 × 28 سانتی‌متر می‌باشد و به وسیله‌ی قفل رمزدار باز و بسته می گردد و با وجود این قفل‌ها وسایل درون کیف امنیت بیشتری خواهند داشت. کیف اداری چرم مشهد دارنده یک دسته‌ی کوتاه و اثبات و همچنین یک بند بلند هست که به صورت رودوشی هم می تواند مسئله به کار گیری قرار بگیرد. بند رودوشی قابل جداشدن هست که در چهره عدم فایده می‌توانید آن را از کیف غیر وابسته کرده و فقط بیش تر از دسته‌ی ثابت استفاده کنید؛ همچنین بند بلند رودوشی قابلیت تنظیم دارد. کیف دارای پنج جیب ساده، دو محفظه برای کارت اعتباری و دو محفظه برای حفظ خود کار و همین‌طور یک جیب زیپ‌دار است که زیر در کیف قرار گرفته‌اند و جدا بیش تر از محفظه‌ی کلیدی هستند. در نصیب پشتی کیف نیز یک جیب زیپ‌دار وجود داراست که جیب فرنگی محسوب می‌شود. به طور کلی کیف نوع A5533 چرم مشهد هم جادار و زیباست و نیز بیشتراز کیفیت بالایی برخوردار است.

كيف اداري يكي بیشتراز وسايليست كه گزینش مناسب آن براي اکثر زمان ها افراد در هر سمتي كه میباشند اهميت زيادي دارد. «كيف اداري چرم مصنوعي جهان كد 2020» با طرحي اسپورت و شيك داراي فضاي كافي جهت وسايل يك دانشجو و يا كارمند است. اين كيف در بخش جلويي خویش داراي يك قفل فلزي به رنگ طلائي بوده كه به رويه ‌اي كه بر روي بدنه اصلي كيف سوار شده، متصل میباشد و وظيفه‌ي قفل كردن در كيف را برعهده دارد. همچنين يك هدايت كننده ادامه بند ميباشد كه زيبايي و اصالت آنرا بيشتر ميكند. در نصیب پشت اين كيف چرمي يك زيپ وجود داراست كه جايي دلخواه براي برخي وسايل و مدارك میباشد و سوای نياز به باز كردن قفل فلزي مي‌توان بیشتراز آن فایده كرد. با دو گونه چرمي تعبيه شده در بالاي كيف كه بیشتراز درون رويه رد شده‌اند مي‌توان علاوه بر حالت رودوشي، كيف را به ‌صورت دستي نيز حمل نمود. دوخت روشن بر روي چرم قهوه‌اي كار را زيبا و جذاب نموده است. اين كيف اداري داراي دو نوع نسبتا بلند و يك بند بلند رو دوشي نيز هست. در كل مي‌توان اين كيف را با جيب‌هاي متعدد، معیار مناسب، دسته‌ي مستحكم، بند دوشي قابل تنظيم و… يك گزينه مطلوب براي خريد و يا هديه دادن به افراد برنا بر شمرد. اين محصول از توليدات شركت «جهان نما» بوده كه سال‌هاست در زمينه توليدات چرم فعاليت مي‌كند. جهت نگهداري بهتر و سلامت ماندن اين محصولات، اين كيف‌ها را نبايد مستقيم بر روي زمين و آسفالت و… قرار دهيد و بیشتراز قرار دادن در معرض حرارت مستقيم و زياد آفتاب به دوران طولاني در جاهايي نظیر زير شيشه اتومبيل نيز جلوگيري كنيد. براي تميز كردن كيف بیش تر از هيچ جور آستون يا اسپري‌هاي تميزكننده استفاده نكنيد و صرفا با حوله يا دستمال نخي مرطوب تراز چرم را تميز كنيد.

کیف رودوشی گونه «1-111074» برند «شهر چرم» (Leather City) نیز برای بانوان و نیز برای آقایان قابل فایده می‌باشد �