کيف رو دوشي زنانه شهر چرم مدل 39494

آن را در پی خواهد داشت. بندهایی که در پشت این کوله قرار دارند هم دارای فوم داخلی بوده تا وزن کوله‌پشتی بر روی شانه‌ها فشار کمتری آورده و بتوان با راحتی بیشتری آن را جابه‌جا کرد. علاوه بر دو بند دوشی، یک‌بند بر روی سینه و کمر نیز قرار دارد تا در دوران حمل کوله بتوان تسلط بیشتری داشت. قسمت پشتی هم دارنده فوم مشبک بوده که سبب به هواخوری طولانی تر و درنتیجه کاهش تعریق در برهه زمانی حمل کوله می‌شود. یکی از از ویژگی‌های جذاب این کوله هم محفظه خروجی نی کمل بک بوده که امداد می‌کند تا در زمان پیمایش بتوان به سادگی بیشتراز داخل کوله‌پشتی آب نوشید. کوله‌پشتی های کلورادو دسته Phablu ساختاری محکم و پباده سازی مناسبی داراست که آن را به یک گزینه عالی برای استفاده در برنامه‌های کوتاه‌مدت بدل می‌سازد.
«کوله‌پشتی آديداس» مدل «Stellasport Graphic» بیشتراز طراحی دلخواه برای استفاده هنگام فعالیت‌های روزانه برخوردار است. ویژگی‌های زیادی در یک کوله‌پشتی عالی وجود دارند که از جمله‌ی آنها جنس و ابعاد است. این کوله‌پشتی رویه‌ای بیشتراز جنس پلی‌استر دارد. وزن این دسته به ادله استفاده از الیاف تصنعی و مصنوعی در ساختار پارچه قابل‌قبول است؛ درعین‌حال وسایل مازاد شما سبب خستگی کمر نخواهند شد و به‌راحتی لوازم نیاز خویش را در آن قرار خواهید داد. همچنین پلی‌استر به این کوله‌پشتی تداوم و استحکام می‌بخشد؛ درنتیجه بعد از استفاده‌ی طولانی‌مدت یا این که مکرر پاره نمی‌شود؛ زیرا دربرابر فشارهای مکانیکی نیز مقاوم است. کوله‌پشتی آدیداس به تکنولوژی Climacool در نصیب پشت کوله‌پشتی مجهز است و شما در زمان حمل دوبندی، احساس گرما و رطوبت ناشی بیشتراز تعریق نخواهید داشت. کوله‌پشتی آديداس مدل Stellasport Graphic به دو صورت دوبندی و دستی قابل‌حمل هست و با اعتنا به نحوه‌ی حمل، به‌آسانی آن را جابه‌جا خواهید کرد. همینطور با داشتن پد در روی بندها برای حمل به‌صورت کوله‌پشتی می‌توانید با این محصول به انجام عمل روزمره بپردازید.

کوله‌پشتی «پوما» مدل«Dark Shadow» بدنه‌ای از پلی‌استر داراست که سبب ساز استحکام و مقاومت آن می‌شود. این خصوصیت بیشتراز فشارهای مکانیکی یا این که ساییدگی در حین حمل وسایل جلوگیری می نماید و با اطمینان‌خاطر بیشتری وسایل خود را با کوله‌پشتی پوما حمل خواهید کرد. از دیگر نتایج استفاده بیش تر از پلی‌استر در طراحی بدنه‌ی این کوله‌پشتی وزن سبک آن می باشد تا شما با گذاشتن وسایل اضافه‌ی خود هم احساس سنگینی نکنید و بیشتراز حمل آن خسته نشوید. به‌علاوه این کوله‌پشتی با داشتن یک نوع برای حمل دستی و دو بند با قابلیت تغییر سایز سگکی انتخابی دلخواه است؛ زیرا جابه‌جایی آن برای شما با اعتنا به نحوه‌ی حمل تغییر تحول می نماید و راحتی بیشتری را مهیا می‌آورد. به‌علاوه این کوله‌پشتی با داشتن فضای مناسب، دسترسی آسان تمام وسایل شما را امکان‌پذیر می‌کند. همینطور دارای دو جیب مشبک در نصیب کنار می‌باشد که با قراردادن بطری یا قمقمه‌ی خود در هنگام کار روزمره، تشنه نخواهید شد. به علت ساختار مشبک در نصیب پشتی کوله‌پشتی پوما مدلDark Shadow ، محل قرارگیری آن روی کمر مبتلا تعریق نمی‌شود؛ زیرا جریان هوا مدام در قسمت پشت کوله‌پشتی وجود دارد.

ما به شما اين اطمينان را مي‌دهيم كه كوله‌پشتي «آكوا‌اسفير» (Aqua Sphere) نوع (Royal) بهترين كوله‌پشتي ساخته‌شده براي شنا و ورزش‌هاي آبي است، زيرا به‌اندازه‌ي كافي جا براي انواع لوازم شنا، حوله و لباس‌هاي خيس و همچنين لوازم كوچك دارد. قسمت‌هاي متعدد اين كوله‌پشتي كه كارايي‌هاي متفاوتي دارند به‌خوبي بیشتراز نیز جدا‌شده‌اند؛ به‌نحوي كه بخشي كه براي لباس‌هاي خيس طراحي‌شده ضد‌آب بوده و به‌هيچ‌وجه رطوبت را به ديگر قسمت‌هاي كيف منتقل نمي‌كند، اين قسمت به‌شكل يك كيف كوچك در وسط كوله قرار‌دارد كه هم از داخل جيب اصلي و هم بیشتراز زيپ زير كوله‌پشتي در دسترس است. جيب اصلي كوله‌پشتي از حجم بالايي برخوردار‌است و به‌راحتي مي‌توان انواع لوازم شنا همچون حوله، كلاه، عينك، فين، كفي، تخته شنا، گوش‌گير و دماغ‌گير را در آن جاي بخشید و به لطف تعداد جيب‌هاي بالا هركدام بیش تر از لوازم جاي مخصوص خویش را دارند. با وجود بند‌هاي پد‌دار و راحت اين كوله‌پشتي و كمك بند قفل‌دار جلويي شما هنگام حمل كوله‌پشتي هيچ‌گونه فشار اضافي را احساس نمي‌كنيد. كيفيت مثال‌زدني آكوا‌اسفير، اين مارک خوش‌نام ايتاليايي به همگی اثبات شده‌است و فایده بیشتراز اين كوله‌پشتي همچون ديگر لوازم خوش‌ساخت اين برند، حس رضايت را در خريدار ايجاد مي‌كند.


كوله پشتي لي نينگ جور ABSL071-2 جنسي باكيفيت و حجمي مناسب براي حمل وسايل روزمره شما دارد. طراحي و ابعاد اين كيف جادار حمل وسايل شما در ارتفاع روز را آسان مي‌كند. اين كوله پشتي داراي يك جور در بالاي خویش هست تا به صورت دستي حمل شده يا هر زماني كه نياز داشتيد آن را در دست نگه داريد. علاوه بر اين داراي دو بند براي حمل به چهره كوله‌پشتي است تا راحتي بيشتري را در ارتفاع روز از جابه‌جا كردن اين كيف داشته باشيد. همچنين كيف لينينگ بسيار سبك بوده و شما با قرار دادن وسايلي اضافه در آن احساس سنگيني نكرده و به‌آساني براي بازه دوران بيشتري آن را حمل خواهيد كرد. كوله پشتي لي نينگ مدل ABSL071-2 با جنسي بادوام و جيب‌هايي دلخواه براي استفاده روزمره انتخابي سنجيده براي قراردادن تمام لوازم مسئله نياز شما خواهد بود.

«کوله‌پشتی فاکس گونه Lets Ride» گزینه‌ای مناسب و سنجیده برای کسانی که به کیفیت و ظاهر یک محصول دقت دارند. این کوله‌پشتی فاکس بیشتراز پلی‌استر تهیه‌شده که بیش تر از ایجاد تعریق در قسمت پشتی آن و بوی نامطبوع ناشی از تعریق نیز پرهیز خواهد کرد. این کوله‌پشتی جزو آن مدل بیش تر از کوله‌پشتی‌های کارآمد بوده که برای سفر،محل فعالیت یا این که ورزش نیز دلخواه خواهد بود. این کوله‌پشتی دارای جیب بیرونی بوده که می‌توانید لوازم مورد مایحتاج خویش که دسترسی پرسرعت به آن ها برایتان با اهمیت می‌باشد باطن آن بگذارید. همینطور در قسمت پشت آن فضایی با منش مشبک در حیث گرفته‌ شده که تنفس و هواخوری را ارتقاء خواهد بخشید تا در فصل تابستان با حمل این کوله هوای خنک و مطبوع را تجربه کنید. این کوله دارنده سه دسته بوده است. یک جور برای حمل دستی و دو بند برای حمل رودوشی که استفاده بیش تر از این کوله را برای شما راحت‌تر کرده است. نحوه باز و بسته شدن این کوله‌پشتی هم به شکل زیپ بوده است. این کوله انتخابی دلخواه برای بانوان و آقایان خواهد بود.

«کوله‌پشتی کوهنوردي 22 ليتري هاي کلورادو» جور «Khumbu Air » در ابعاد و حجمی مناسب عرضه گردیده است. برای طراحی این کوله‌پشتی بیش تر از الیاف تصنعی پلی‌استر طراحی‌شده است. این جنس باعث میشود کیف بیش تر از وزنی سبک برخوردار باشد. از خصوصیت دیگر آن به مقاومت بالای بدنه اشاره می شود که بعد بیش تر از به کار گیری طولانی‌مدت و مستمر بیش تر از آن مبتلا پارگی یا ساییدگی نخواهد شد. همینطور رطوبت را به خود جذب کرده و قابلیت خشک شدن سریع را نیز دارد. این دستور موجب میشود تا وسایل شما سلامت در داخل کیف باقی بماند. علاوه بر این کوله‌پشتی های کلورادو دارنده دو بند با قابلیت تنظیم سایز است که با پباده سازی پدی فومی راحتی بیشتری را برای شما به ارمغان می‌آورد. دسته‌ای نیز برای حمل دستی باعث گزینش شما برای جابه‌جا کردن این کوله‌پشتی است. «کوله‌پشتی کوهنوردي 22 ليتري هاي کلورادو» مدل «Khumbu Air » با داشتن جیبی برای قرار دادن قمقمه یا بطری آب خود می‌توانید از کوهنوردی لذت بیشتری ببرید.

کوله پشتی «ریباک» نوع «Foundation» بیش تر از رنگ زیبایی برخوردار بوده که در همان نگاه اولیه نظر هر کسی را به خود جلب می‌کند. این کوله‌پشتی همچنین به شکلی ساخت شده که حجم مناسبی داراست و میتواند همراه نیکی برای سفرهای درون‌شهری باشد. پارچه استفاده‌شده برای تولید این محصول بیش تر از جنس الیاف تصنعی پلی‌استری است. پلی‌استر استفاده‌شده از مقاومت خوبی برخوردار بوده و منجر به تولید ساختاری بادوام برای این محصول می‌شود. برای حمل این کوله سه گونه در نظر گرفته‌شده که یکی‌از در بالا و دو گونه دیگر در پشت قرار دارند. این بندهای پشتی دارای فوم‌های داخلی و به شکل مشبک هستند. این فوم‌ها کمک می‌کنند تا ساختاری منعطف برای دسته‌ها به وجود بیاید و بتوان در برهه زمانی حمل کوله‌پشتی راحتی بیشتری داشت و فشار کمتری به شانه‌ها وارد شود. کيف رودوشي مارال مدل Edward مشبک بندها نیز هواخوری مناسبی ایجاد کرده و بیشتراز تعریق سطح پوست می‌کاهد. کوله‌پشتی ریباک گونه Foundation با دارا بودن طراحی دلخواه و راحت، گزینش نیکی برای به کار گیری روزانه و سفرهای درون‌شهری خواهد بود.

«کوله‌پشتی مردانه فاکس جور Lets Ride Falcon» انتخابی مطلوب و شیک برای افرادی که می‌خواهند در حین سفر یا فعالیتی راحتی را تجربه کنند. این کوله‌پشتی که بیش تر از جنس پلی‌استر تنظیم ‌شده از کیفیت و تلاش بالایی هم برخوردار بوده که بیشتراز ساخت تعریق در قسمت پشت کوله و تولید بوی نامطبوع ناشی بیشتراز تعریق هم پرهیز خواهد کرد. گفتنی می‌باشد که این کوله دارنده دو گونه بوده که یک جور برای حمل دستی و دیگری دو بند رودوشی بوده که برای حمل روی دوش نیز مناسب خواهد بود. این کوله دارای یک جیب بیرونی بوده که می‌توانید لوازم اضطراری خود را مجال آن جای دهید. گفتنی میباشد که این کوله دارنده دو جیب مشبک بوده که می‌توانید قمقمه یا این که بطری خویش را داخل آن جای‌ داده و غایت لذت را با این کوله تجربه کنید. این را باید متذکر شد که در قسمت پشت این کوله ساختاری مشبک تشکیل ‌شده که هواخوری را افزایش داده است. این کوله انتخابی مطلوب برای شما خواهد بود.
کوله پشتی «361 درجه» جور «1032» به صورتی ایجاد شده که می‌تواند برای فایده روزمره و ورزشی گزینه‌ی مناسبی باشد. برای تولید این محصول بیش تر از پارچه‌ای بیش تر از جنس الیاف تصنعی به کار گیری شده است. این پارچه دارنده مقاومت خوبی بوده و به ایجاد ساختاری بادوام برای کوله‌پشتی سبب می‌شود. تولید‌کننده برای این کوله‌پشتی جیب‌های بیرونی هم در نظر گرفته که امداد می نمایند تا قمقمه یا این که وسایلی که بایستی در دسترس باشند را بتوان به چهره بهتری به یار و همدم داشت. برای حمل این کوله سه گونه تعبیه شده که یک کدام از بیش تر از آنان در بالا و دودسته دیگر به شکل بند‌های کوله‌ای در پشت قرار دارند. بندهای پشتی دارای فوم داخلی می باشند که امداد مینماید تا در دوران حمل کوله‌پشتی راحتی بتوان بیشتری را تجربه اعلام کرد و فشار کمتری هم به شانه‌ها وارد شود. کوله پشتی 361 درجه نوع 1032 با ویژگی‌ها و ساختاری که دارد، گزینه خیر برای حمل وسایل روزمره خواهد بود.

به دوش انداختن یک کوله‌پشتی احتمال دارد مانند به دست گرفتن یک کیف رسمی نباشد، البته قطعا مضاعف راحت‌تر است. کوله‌پشتی‌ های سیرا دسته H04-034 Composite ظرفیتی برابر با 20 لیتر دارد که آن را به یک کوله شهری مطلوب بدل می‌سازد. این کوله علاوه بر محفظه حیاتی دو جیب بیرونی هم داراست که می‌توان در آن‌ها وسایلی که بایستی در دسترس باشند را قرار داد. علاوه بر این دو جیب زیپ‌دار در جلوی کوله، دو جیب توری نیز در کناره‌های کوله قرار دارند که می‌توان در آنان وسایلی مثل بطری آب را قرار بخشید تا چه بسا در صورتیکه آب بیشتراز بطری بیرون شد هم لوازم باطن کوله خشک بمانند. در کناره‌های کوله دو بند قرار داده شده‌اند که به شکل سگکی می‌توان اندازه آنان را تغییر و تحول داد. برای مثال در وقتی که وسایل زیادی به همراه ندارید و کوله به ادله خالی بودن شکل بدی به خویش می‌گیرد، خوبتر میباشد که این بند‌ها را سفت فرمایید تا ظواهر کوله خالی بهتر باشد و همینطور وسایل در باطن آن تکان کمتری بخورند. این کوله را می‌توان با استفاده بیشتراز دسته بالایی و یا بند‌هایی که در پشت قرار دارا هستند حمل کرد. البته حمل کوله با انداختن فقط یکی‌از از بند‌های رو دوشی آن توصیه نمی‌شود، زیرا این کار در دراز بازه زمانی می‌تواند در صورت شانه‌ها تاثیر بگذارد. بند‌های پشتی قابلیت تنظیم معیار دارا‌هستند تا هر کسی بتواند سازه به موردنیاز خود میزان آن ها را تغییر و تحول دهد. کوله‌پشتی های سیرا نوع H04-034 Composite به استدلال داشتن جیب‌های متفاوت می‌تواند یک گزینه مناسب برای فایده روزمره باشد.

کوله پشتي هاي سيرا نوع 39W-001 Beetle با طراحی زیبایی که داراست انتخابی دلخواه برای افرادی خواهد بود که به زیبایی و کیفیت محصولاتی که استفاده می‌کنند، اهمیت می‌دهند. این کوله‌پشتی دارنده ابعادی مطلوب بوده که فضای داخلی مناسبی را در اختیار شما قرار خواهد داد تا بتوانید به یاری آن وسایل مسئله ما یحتاج خویش را یار و همدم داشته باشید. همچنین جیب‌های متعدد داخلی و خارجی این کوله‌پشتی به شما کمک خواهد اظهار‌کرد تا وسایل لازم خویش را برای استفاده راحت‌تر در دسترس قرار دهید. این کوله‌پشتی دارنده سه گونه بوده؛ به صورتی یک گونه در بالای آن برای حمل به صورت دستی و دو بند برای حمل به چهره کوله‌ای بر روی آن قرار دارد. بندهای این کوله‌پشتی بیشتراز قابلیت تهیه معیار به صورت سگکی برخوردار بوده تا شما بتوانید در شکل نیاز اندازه آن را به مقدار دلخواه خود تغییر تحول دهید. پارچه شیوه این کوله‌پشتی دارنده ساختاری بیش تر از جنس پلی‌استر بوده که با ایجاد وزنی سبک به شما در جابه‌جایی راحت‌تر آن یاری خواهد کرد.

این کوله‌پشتی همینطور دارای طراحی مناسبی بوده که به شما کمک خواهد اظهار‌کرد تا با استفاده بیش تر از آن اشتباهات کمتری را تجربه کنید. برای مثال پد فومی قرار گرفته شده در پشت این کوله‌پشتی با توقف بیشتراز وارد آمدن فشار بیش بیشتراز حد به پشت شما، به راحتی بیشتر شما امداد خواهد کرد. همینطور وجود این پد با جذب رطوبت به خود منجر شده تا با تعریق کمتر در حیطه کمر، تراز پوست شما همچنا