کيف رو دوشي زنانه شهر چرم مدل 39494

آن را در پی خواهد داشت. بندهایی که در پشت این کوله قرار دارا‌هستند نیز دارنده فوم داخلی بوده تا وزن کوله‌پشتی بر روی شانه‌ها فشار کمتری آورده و بتوان با راحتی بیشتری آن را جابه‌جا کرد. علاوه بر دو بند دوشی، یک‌بند بر روی سینه و کمر هم قرار دارااست تا در زمان حمل کوله بتوان تسلط بیشتری داشت. نصیب پشتی هم دارای فوم مشبک بوده که سبب ساز به هواخوری طولانی تر و درنتیجه کاهش تعریق در برهه زمانی حمل کوله می‌شود. یکی از از ویژگی‌های جذاب این کوله نیز محفظه خروجی نی کمل بک بوده که یاری می‌کند تا در دوران پیمایش بتوان به آسانی بیشتراز داخل کوله‌پشتی آب نوشید. کوله‌پشتی های کلورادو نوع Phablu ساختاری سفت و پباده سازی مناسبی دارااست که آن را به یک گزینه عالی برای استفاده در برنامه‌های کوتاه‌مدت بدل می‌سازد.

«کوله‌پشتی آديداس» مدل «Stellasport Graphic» بیش تر از طراحی مناسب برای استفاده هنگام فعالیت‌های روزانه برخوردار است. ویژگی‌های زیادی در یک کوله‌پشتی خوب وجود دارا‌هستند که بیشتراز جمله‌ی آن‌ها جنس و ابعاد است. کيف رودوشي مارال مدل Edward کوله‌پشتی رویه‌ای بیش تر از جنس پلی‌استر دارد. وزن این مدل به ادله به کار گیری از الیاف تصنعی و مصنوعی در ساختار پارچه قابل‌قبول است؛ درعین‌حال وسایل اضافی شما سبب ساز خستگی کمر نخواهند شد و به‌راحتی لوازم نیاز خود را در آن قرار خواهید داد. همچنین پلی‌استر به این کوله‌پشتی دوام و استحکام می‌بخشد؛ درنتیجه بعد بیش تر از استفاده‌ی طولانی‌مدت یا این که مکرر پاره نمی‌شود؛ زیرا دربرابر فشارهای مکانیکی هم مقاوم است. کوله‌پشتی آدیداس به تکنولوژی Climacool در قسمت پشت کوله‌پشتی مجهز میباشد و شما در دوران حمل دوبندی، احساس گرما و رطوبت ناشی از تعریق نخواهید داشت. کوله‌پشتی آديداس نوع Stellasport Graphic به دو چهره دوبندی و دستی قابل‌حمل می‌باشد و با توجه به نحوه‌ی حمل، به‌آسانی آن را جابه‌جا خواهید کرد. همینطور با داشتن پد در روی بندها برای حمل به‌صورت کوله‌پشتی می‌توانید با این محصول به انجام فعالیت روزمره بپردازید.

کوله‌پشتی «پوما» مدل«Dark Shadow» بدنه‌ای از پلی‌استر دارااست که باعث استحکام و مقاومت آن می‌شود. این ویژگی بیشتراز فشارهای مکانیکی یا ساییدگی در حین حمل وسایل جلوگیری میکند و با اطمینان‌خاطر بیشتری وسایل خود را با کوله‌پشتی پوما حمل خواهید کرد. از دیگر نتایج به کار گیری بیش تر از پلی‌استر در پباده سازی بدنه‌ی این کوله‌پشتی وزن سبک آن میباشد تا شما با گذاشتن وسایل اضافه‌ی خویش هم احساس سنگینی نکنید و بیشتراز حمل آن خسته نشوید. به‌علاوه این کوله‌پشتی با داشتن یک دسته برای حمل دستی و دو بند با قابلیت تغییر تحول سایز سگکی انتخابی دلخواه است؛ زیرا جابه‌جایی آن برای شما با دقت به نحوه‌ی حمل تغییر و تحول می‌کند و راحتی بیشتری را مهیا می‌آورد. به‌علاوه این کوله‌پشتی با داشتن فضای مناسب، دسترسی آسان تمام وسایل شما را امکان‌پذیر می‌کند. همینطور دارای دو جیب مشبک در قسمت کنار می‌باشد که با قراردادن بطری یا قمقمه‌ی خود در هنگام عمل روزمره، تشنه نخواهید شد. به علت ساختار مشبک در قسمت پشتی کوله‌پشتی پوما مدلDark Shadow ، محل قرارگیری آن روی کمر دچار تعریق نمی‌شود؛ زیرا جریان هوا همیشه در نصیب پشت کوله‌پشتی وجود دارد.

ما به شما اين اطمينان را مي‌دهيم كه كوله‌پشتي «آكوا‌اسفير» (Aqua Sphere) جور (Royal) بهترين كوله‌پشتي ساخته‌شده براي شنا و ورزش‌هاي آبي است، زيرا به‌اندازه‌ي كافي جا براي انواع لوازم شنا، حوله و لباس‌هاي خيس و همچنين لوازم كوچك دارد. قسمت‌هاي متفاوت اين كوله‌پشتي كه كارايي‌هاي متفاوتي دارا هستند به‌خوبي بیش تر از نیز جدا‌شده‌اند؛ به‌نحوي كه بخشي كه براي لباس‌هاي خيس طراحي‌شده ضد‌آب بوده و به‌هيچ‌وجه رطوبت را به ديگر قسمت‌هاي كيف منتقل نمي‌كند، اين نصیب به‌شكل يك كيف كوچك در وسط كوله قرار‌دارد كه هم بیشتراز درون جيب اصلي و نیز بیشتراز زيپ زير كوله‌پشتي در دسترس است. جيب اصلي كوله‌پشتي بیش تر از حجم بالايي برخوردار‌است و به‌راحتي مي‌توان انواع لوازم شنا همچون حوله، كلاه، عينك، فين، كفي، تخته شنا، گوش‌گير و دماغ‌گير را در آن جاي داد و به لطف تعداد جيب‌هاي بالا هركدام از لوازم جاي اختصاصی خود را دارند. با وجود بند‌هاي پد‌دار و راحت اين كوله‌پشتي و كمك بند قفل‌دار جلويي شما هنگام حمل كوله‌پشتي هيچ‌گونه فشار اضافي را احساس نمي‌كنيد. كيفيت مثال‌زدني آكوا‌اسفير، اين برند خوش‌نام ايتاليايي به تمامی اثبات شده‌است و فایده بیش تر از اين كوله‌پشتي همچون ديگر لوازم خوش‌ساخت اين برند، حس رضايت را در خريدار ايجاد مي‌كند.

كوله پشتي لي نينگ مدل ABSL071-2 جنسي باكيفيت و حجمي دلخواه براي حمل وسايل روزمره شما دارد. طراحي و ابعاد اين كيف جادار حمل وسايل شما در ارتفاع روز را آسان مي‌كند. اين كوله پشتي داراي يك گونه در بالاي خویش است تا به صورت دستي حمل شده يا هر زماني كه نياز داشتيد آن را در دست نگه داريد. علاوه بر اين داراي دو بند براي حمل به شکل كوله‌پشتي می باشد تا راحتي بيشتري را در طول روز بیشتراز جابه‌جا كردن اين كيف داشته باشيد. همچنين كيف لينينگ بسيار سبك بوده و شما با قرار دادن وسايلي اضافه در آن احساس سنگيني نكرده و به‌آساني براي برهه زمانی زمان بيشتري آن را حمل خواهيد كرد. كوله پشتي لي نينگ جور ABSL071-2 با جنسي بادوام و جيب‌هايي دلخواه براي فایده روزمره انتخابي سنجيده براي قراردادن تمام لوازم مورد نياز شما خواهد بود.

«کوله‌پشتی فاکس نوع Lets Ride» گزینه‌ای مطلوب و سنجیده برای اشخاصی که به کیفیت و ظواهر یک محصول دقت دارند. این کوله‌پشتی فاکس از پلی‌استر تهیه‌شده که بیشتراز تولید تعریق در قسمت پشتی آن و بوی نامطبوع ناشی بیشتراز تعریق هم توقف خواهد کرد. این کوله‌پشتی جزو آن جور بیش تر از کوله‌پشتی‌های کارآمد بوده که برای سفر،محل فعالیت یا این که ورزش هم مناسب خواهد بود. این کوله‌پشتی دارنده جیب بیرونی بوده که می‌توانید لوازم مسئله نیاز خویش که دسترسی پر سرعت به آن ها برایتان اساسی میباشد باطن آن بگذارید. همینطور در نصیب پشت آن فضایی با روش مشبک در حیث گرفته‌ شده که تنفس و هواخوری را ارتقاء خواهد بخشید تا در فصل تابستان با حمل این کوله هوای خنک و مطبوع را تجربه کنید. این کوله دارنده سه دسته بوده است. یک مدل برای حمل دستی و دو بند برای حمل رودوشی که فایده بیش تر از این کوله را برای شما راحت‌تر کرده است. نحوه باز و بسته شدن این کوله‌پشتی نیز به شکل زیپ بوده است. این کوله انتخابی دلخواه برای بانوان و آقایان خواهد بود.

«کوله‌پشتی کوهنوردي 22 ليتري هاي کلورادو» جور «Khumbu Air » در ابعاد و حجمی مناسب عرضه گردیده است. برای پباده سازی این کوله‌پشتی از الیاف تصنعی و مصنوعی پلی‌استر طراحی‌شده است. این جنس سبب ساز میشود کیف بیشتراز وزنی سبک برخوردار باشد. بیش تر از خصوصیت دیگر آن به مقاومت بالای بدنه اشاره میگردد که بعد از استفاده طولانی‌مدت و مستمر بیشتراز آن در گیر پارگی یا این که ساییدگی نخواهد شد. همینطور رطوبت را به خود جذب کرده و قابلیت خشک شدن پرسرعت را هم دارد. این امر موجب میگردد تا وسایل شما سلامت در درون کیف باقی بماند. علاوه بر این کوله‌پشتی های کلورادو دارنده دو بند با قابلیت تهیه سایز هست که با طراحی پدی فومی راحتی بیشتری را برای شما به ارمغان می‌آورد. دسته‌ای هم برای حمل دستی سبب گزینش شما برای جابه‌جا کردن این کوله‌پشتی است. «کوله‌پشتی کوهنوردي 22 ليتري هاي کلورادو» نوع «Khumbu Air » با داشتن جیبی برای قرار دادن قمقمه یا این که بطری آب خویش می‌توانید بیش تر از کوهنوردی لذت بیشتری ببرید.

کوله پشتی «ریباک» مدل «Foundation» بیشتراز رنگ زیبایی برخوردار بوده که در همان نگاه نخستین لحاظ هر کسی را به خویش جلب می‌کند. این کوله‌پشتی همینطور به شکلی تولید شده که حجم مناسبی دارااست و میتواند ملازم خوبی برای سفرهای درون‌شهری باشد. پارچه استفاده‌شده برای تولید این محصول بیش تر از جنس الیاف تصنعی پلی‌استری است. پلی‌استر استفاده‌شده بیشتراز مقاومت خیر برخوردار بوده و منجر به ایجاد ساختاری بادوام برای این محصول می‌شود. برای حمل این کوله سه گونه در حیث گرفته‌شده که یکی از در بالا و دو مدل دیگر در پشت قرار دارند. این بندهای پشتی دارای فوم‌های داخلی و به چهره مشبک هستند. این فوم‌ها یاری میکنند تا ساختاری منعطف برای دسته‌ها به وجود بیاید و بتوان در برهه زمانی حمل کوله‌پشتی راحتی بیشتری داشت و فشار کمتری به شانه‌ها وارد شود. ساختار مشبک بندها هم هواخوری مناسبی تولید کرده و بیشتراز تعریق سطح پوست می‌کاهد. کوله‌پشتی ریباک جور Foundation با دارا بودن طراحی مطلوب و راحت، تعیین نیکی برای به کار گیری روزانه و سفرهای درون‌شهری خواهد بود.

«کوله‌پشتی مردانه فاکس نوع Lets Ride Falcon» انتخابی مطلوب و شیک برای کسانی که می‌خواهند در حین سفر یا این که فعالیتی راحتی را تجربه کنند. این کوله‌پشتی که بیش تر از جنس پلی‌استر تنظیم ‌شده از کیفیت و کارایی بالایی نیز برخوردار بوده که از تولید تعریق در قسمت پشت کوله و ایجاد بوی نامطبوع ناشی بیشتراز تعریق نیز پرهیز خواهد کرد. گفتنی میباشد که این کوله دارای دو جور بوده که یک جور برای حمل دستی و دیگری دو بند رودوشی بوده که برای حمل روی دوش نیز مطلوب خواهد بود. این کوله دارای یک جیب بیرونی بوده که می‌توانید لوازم اضطراری خویش را زمانه آن جای دهید. گفتنی است که این کوله دارای دو جیب مشبک بوده که می‌توانید قمقمه یا بطری خود را داخل آن جای‌ داده و غایت لذت را با این کوله تجربه کنید. این را بایستی متذکر شد که در نصیب پشت این کوله ساختاری مشبک تشکیل ‌شده که هواخوری را ارتقا داده است. این کوله انتخابی مناسب برای شما خواهد بود.
کوله پشتی «361 درجه» نوع «1032» به صورتی ساخت شده که می تواند برای فایده روزمره و ورزشی گزینه‌ی مناسبی باشد. برای ساخت این محصول از پارچه‌ای از جنس الیاف مصنوعی استفاده شده است. این پارچه دارای مقاومت خیر و خوبی بوده و به ساخت ساختاری بادوام برای کوله‌پشتی منجر می‌شود. تولید‌کننده برای این کوله‌پشتی جیب‌های بیرونی نیز در حیث گرفته که یاری می نمایند تا قمقمه یا این که وسایلی که بایستی در دسترس باشند را بتوان به شکل بهتری به همراه داشت. برای حمل این کوله سه گونه تعبیه شده که یکی‌از بیش تر از آن‌ها در بالا و دودسته دیگر به صورت بند‌های کوله‌ای در پشت قرار دارند. بندهای پشتی دارنده فوم داخلی هستند که امداد می‌کند تا در دوران حمل کوله‌پشتی راحتی بتوان بیشتری را تجربه کرد و فشار کمتری نیز به شانه‌ها وارد شود. کوله پشتی 361 درجه دسته 1032 با ویژگی‌ها و ساختاری که دارد، گزینه خوبی برای حمل وسایل روزمره خواهد بود.

به دوش انداختن یک کوله‌پشتی احتمال دارد مانند به دست دریافت کردن یک کیف رسمی نباشد، البته قطعا فراوان راحت‌تر است. کوله‌پشتی‌ های سیرا نوع H04-034 Composite ظرفیتی برابر با 20 لیتر داراست که آن را به یک کوله شهری مناسب بدل می‌سازد. این کوله علاوه بر محفظه حیاتی دو جیب بیرونی نیز دارااست که می‌توان در آنها وسایلی که می بایست در دسترس باشند را قرار داد. علاوه بر این دو جیب زیپ‌دار در جلوی کوله، دو جیب توری نیز در کناره‌های کوله قرار دارا هستند که می‌توان در آنان وسایلی نظیر بطری آب را قرار داد تا حتی در صورتی‌که آب بیش تر از بطری بیرون شد هم لوازم باطن کوله خشک بمانند. در کناره‌های کوله دو بند قرار داده شده‌اند که به چهره سگکی می‌توان میزان آنها را تغییر و تحول داد. برای مثال در وقتی که وسایل زیادی به همپا ندارید و کوله به دلیل خالی بودن شکل بدی به خود می‌گیرد، بهتر می باشد که این بند‌ها را سفت کنید تا ظواهر کوله خالی خوبتر باشد و همینطور وسایل در باطن آن تکان کمتری بخورند. این کوله را می‌توان با فایده بیش تر از نوع بالایی و یا این که بند‌هایی که در پشت قرار دارند حمل کرد. البته حمل کوله با انداختن تنها یک کدام از بیش تر از بند‌های رو دوشی آن توصیه نمی‌شود، زیرا این عمل در دراز برهه زمانی میتواند در چهره شانه‌ها تاثیر بگذارد. بند‌های پشتی قابلیت تنظیم میزان دارا‌هستند تا هر کسی بتواند سازه به ما یحتاج خود اندازه آن‌ها را تغییر دهد. کوله‌پشتی های سیرا جور H04-034 Composite به استدلال داشتن جیب‌های متفاوت میتواند یک گزینه مطلوب برای به کار گیری روزمره باشد.

کوله پشتي هاي سيرا نوع 39W-001 Beetle با طراحی زیبایی که دارد انتخابی مطلوب برای افرادی خواهد بود که به زیبایی و کیفیت محصولاتی که فایده می‌کنند، اهمیت می‌دهند. این کوله‌پشتی دارای ابعادی دلخواه بوده که فضای داخلی مناسبی را در اختیار شما قرار خواهد اعطا کرد تا بتوانید به یاری آن وسایل مسئله ما یحتاج خود را همراه داشته باشید. همچنین جیب‌های متعدد داخلی و خارجی این کوله‌پشتی به شما یاری خواهد اظهار‌کرد تا وسایل حتمی خود را برای به کار گیری راحت‌تر در دسترس قرار دهید. این کوله‌پشتی دارای سه مدل بوده؛ به صورتی یک جور در بالای آن برای حمل به چهره دستی و دو بند برای حمل به صورت کوله‌ای بر روی آن قرار دارد. بندهای این کوله‌پشتی بیش تر از قابلیت تهیه و تنظیم معیار به صورت سگکی برخوردار بوده تا شما بتوانید در صورت موردنیاز میزان آن را به میزان مناسب خود تغییر‌و تحول دهید. پارچه رویه این کوله‌پشتی دارای ساختاری بیش تر از جنس پلی‌استر بوده که با ساخت وزنی سبک به شما در جابه‌جایی راحت‌تر آن یاری خواهد کرد.

این کوله‌پشتی همچنین دارای طراحی مناسبی بوده که به شما یاری خواهد اعلام‌کرد تا با به کار گیری از آن مشکلات کمتری را تجربه کنید. برای مثال پد فومی قرار گرفته شده در پشت این کوله‌پشتی با توقف بیش تر از وارد داخل شدن فشار بیش بیشتراز حد به پشت شما، به راحتی طولانی تر شما کمک خواهد کرد. همینطور وجود این پد با جذب رطوبت به خویش منجر شده تا با تعریق کمتر در منطقه کمر، تراز پوست شما همچنا