کيف رو دوشي زنانه شهر چرم مدل 39494

آن را در پی خواهد داشت. بندهایی که در پشت این کوله قرار دارا‌هستند هم دارای فوم داخلی بوده تا وزن کوله‌پشتی بر روی شانه‌ها فشار کمتری آورده و بتوان با راحتی بیشتری آن را جابه‌جا کرد. علاوه بر دو بند دوشی، یک‌بند بر روی سینه و کمر هم قرار دارد تا در برهه زمانی حمل کوله بتوان تسلط بیشتری داشت. نصیب پشتی نیز دارنده فوم مشبک بوده که سبب ساز به هواخوری بیش تر و درنتیجه کاهش تعریق در برهه زمانی حمل کوله می‌شود. یک کدام از از ویژگی‌های جذاب این کوله نیز محفظه خروجی نی کمل بک بوده که یاری می‌نماید تا در دوران پیمایش بتوان به آسانی بیش تر از درون کوله‌پشتی آب نوشید. کوله‌پشتی های کلورادو جور Phablu ساختاری سفت و طراحی مناسبی دارد که آن را به یک گزینه خوب برای فایده در برنامه‌های کوتاه‌مدت بدل می‌سازد.
«کوله‌پشتی آديداس» مدل «Stellasport Graphic» از طراحی مناسب برای فایده هنگام فعالیت‌های روزانه برخوردار است. ویژگی‌های متعددی در یک کوله‌پشتی خوب وجود دارند که بیش تر از جمله‌ی آن‌ها جنس و ابعاد است. این کوله‌پشتی رویه‌ای از جنس پلی‌استر دارد. وزن این مدل به عامل استفاده بیش تر از الیاف تصنعی در ساختار پارچه قابل‌قبول است؛ درعین‌حال وسایل مازاد شما سبب خستگی کمر نخواهند شد و به‌راحتی لوازم موردنیاز خویش را در آن قرار خواهید داد. همینطور پلی‌استر به این کوله‌پشتی دوام و استحکام می‌بخشد؛ درنتیجه بعد بیشتراز استفاده‌ی طولانی‌مدت یا این که مکرر پاره نمی‌شود؛ زیرا دربرابر فشارهای مکانیکی نیز مقاوم است. کوله‌پشتی آدیداس به تکنولوژی Climacool در نصیب پشت کوله‌پشتی مجهز هست و شما در زمان حمل دوبندی، احساس گرما و رطوبت ناشی بیشتراز تعریق نخواهید داشت. کوله‌پشتی آديداس مدل Stellasport Graphic به دو شکل دوبندی و دستی قابل‌حمل می‌باشد و با اعتنا به نحوه‌ی حمل، به‌آسانی آن را جابه‌جا خواهید کرد. همچنین با داشتن پد در روی بندها برای حمل به‌صورت کوله‌پشتی می‌توانید با این محصول به انجام فعالیت روزمره بپردازید.

کوله‌پشتی «پوما» مدل«Dark Shadow» بدنه‌ای از پلی‌استر دارد که منجر استحکام و مقاومت آن می‌شود. این خصوصیت بیشتراز فشارهای مکانیکی یا این که ساییدگی در حین حمل وسایل توقف مینماید و با اطمینان‌خاطر بیشتری وسایل خویش را با کوله‌پشتی پوما حمل خواهید کرد. بیشتراز دیگر نتایج به کار گیری بیشتراز پلی‌استر در طراحی بدنه‌ی این کوله‌پشتی وزن سبک آن است تا شما با گذاشتن وسایل اضافه‌ی خویش هم احساس سنگینی نکنید و بیشتراز حمل آن خسته نشوید. به‌علاوه این کوله‌پشتی با داشتن یک دسته برای حمل دستی و دو بند با قابلیت تغییر و تحول سایز سگکی انتخابی دلخواه است؛ زیرا جابه‌جایی آن برای شما با اعتنا به نحوه‌ی حمل تغییر‌و تحول می‌نماید و راحتی بیشتری را فراهم می‌آورد. به‌علاوه این کوله‌پشتی با داشتن فضای مناسب، دسترسی آسان تمام وسایل شما را امکان‌پذیر می‌کند. همچنین دارای دو جیب مشبک در قسمت کنار است که با قراردادن بطری یا این که قمقمه‌ی خود در هنگام فعالیت روزمره، تشنه نخواهید شد. به علت ساختار مشبک در قسمت پشتی کوله‌پشتی پوما مدلDark Shadow ، محل قرارگیری آن روی کمر در گیر تعریق نمی‌شود؛ زیرا جریان هوا مدام در نصیب پشت کوله‌پشتی وجود دارد.


ما به شما اين اطمينان را مي‌دهيم كه كوله‌پشتي «آكوا‌اسفير» (Aqua Sphere) مدل (Royal) بهترين كوله‌پشتي ساخته‌شده براي شنا و ورزش‌هاي آبي است، زيرا به‌اندازه‌ي كافي جا براي انواع لوازم شنا، حوله و لباس‌هاي خيس و همچنين لوازم كوچك دارد. قسمت‌هاي متعدد اين كوله‌پشتي كه كارايي‌هاي متفاوتي دارا‌هستند به‌خوبي بیشتراز نیز جدا‌شده‌اند؛ به‌نحوي كه بخشي كه براي لباس‌هاي خيس طراحي‌شده ضد‌آب بوده و به‌هيچ‌وجه رطوبت را به ديگر قسمت‌هاي كيف منتقل نمي‌كند، اين نصیب به‌شكل يك كيف كوچك در وسط كوله قرار‌دارد كه هم بیشتراز داخل جيب اصلي و نیز از زيپ زير كوله‌پشتي در دسترس است. جيب اصلي كوله‌پشتي بیش تر از حجم بالايي برخوردار‌است و به‌راحتي مي‌توان انواع لوازم شنا همچون حوله، كلاه، عينك، فين، كفي، تخته شنا، گوش‌گير و دماغ‌گير را در آن جاي داد و به لطف تعداد جيب‌هاي بالا هركدام بیش تر از لوازم جاي منحصر خویش را دارند. با وجود بند‌هاي پد‌دار و راحت اين كوله‌پشتي و كمك بند قفل‌دار جلويي شما هنگام حمل كوله‌پشتي هيچ‌گونه فشار اضافي را احساس نمي‌كنيد. كيفيت مثال‌زدني آكوا‌اسفير، اين برند خوش‌نام ايتاليايي به همه اثبات شده‌است و استفاده بیشتراز اين كوله‌پشتي همچون ديگر لوازم خوش‌ساخت اين برند، حس رضايت را در خريدار ايجاد مي‌كند.

كوله پشتي لي نينگ مدل ABSL071-2 جنسي باكيفيت و حجمي مطلوب براي حمل وسايل روزمره شما دارد. طراحي و ابعاد اين كيف جادار حمل وسايل شما در طول روز را آسان مي‌كند. اين كوله پشتي داراي يك گونه در بالاي خویش است تا به شکل دستي حمل شده يا هر زماني كه نياز داشتيد آن را در دست نگه داريد. علاوه بر اين داراي دو بند براي حمل به چهره كوله‌پشتي هست تا راحتي بيشتري را در ارتفاع روز از جابه‌جا كردن اين كيف داشته باشيد. همچنين كيف لينينگ بسيار سبك بوده و شما با قرار دادن وسايلي اضافه در آن احساس سنگيني نكرده و به‌آساني براي برهه زمانی زمان بيشتري آن را حمل خواهيد كرد. كوله پشتي لي نينگ نوع ABSL071-2 با جنسي بادوام و جيب‌هايي مطلوب براي فایده روزمره انتخابي سنجيده براي قراردادن تمام لوازم گزینه نياز شما خواهد بود.

«کوله‌پشتی فاکس مدل Lets Ride» گزینه‌ای دلخواه و سنجیده برای افرادی که به کیفیت و ظواهر یک محصول اعتنا دارند. این کوله‌پشتی فاکس بیش تر از پلی‌استر تهیه‌شده که از تولید تعریق در نصیب پشتی آن و بوی نامطبوع ناشی از تعریق هم جلوگیری خواهد کرد. این کوله‌پشتی قسمتی از آن جور بیش تر از کوله‌پشتی‌های کارآمد بوده که برای سفر،محل عمل یا این که ورزش نیز مطلوب خواهد بود. این کوله‌پشتی دارای جیب بیرونی بوده که می‌توانید لوازم مورد نیاز خویش که دسترسی سرعت بالا به آن ها برایتان دارای اهمیت هست درون آن بگذارید. همچنین در نصیب پشت آن فضایی با منش مشبک در لحاظ گرفته‌ شده که تنفس و هواخوری را ارتقاء خواهد داد تا در فصل تابستان با حمل این کوله هوای خنک و مطبوع را تجربه کنید. این کوله دارای سه نوع بوده است. یک جور برای حمل دستی و دو بند برای حمل رودوشی که به کار گیری بیشتراز این کوله را برای شما راحت‌تر کرده است. نحوه باز و بسته شدن این کوله‌پشتی هم به صورت زیپ بوده است. این کوله انتخابی دلخواه برای بانوان و آقایان خواهد بود.

«کوله‌پشتی کوهنوردي 22 ليتري هاي کلورادو» نوع «Khumbu Air » در ابعاد و حجمی مناسب عرضه گردیده است. برای طراحی این کوله‌پشتی بیشتراز الیاف تصنعی و مصنوعی پلی‌استر طراحی‌شده است. این جنس سبب ساز میشود کیف بیش تر از وزنی سبک برخوردار باشد. از ویژگی دیگر آن به مقاومت بالای بدنه اشاره میشود که بعد بیشتراز فایده طولانی‌مدت و مستمر از آن مبتلا پارگی یا این که ساییدگی نخواهد شد. همینطور رطوبت را به خویش جذب کرده و قابلیت خشک شدن پر سرعت را نیز دارد. این فرمان موجب می‌شود تا وسایل شما تندرست در داخل کیف باقی بماند. علاوه بر این کوله‌پشتی های کلورادو دارای دو بند با قابلیت تهیه و تنظیم سایز می‌باشد که با پباده سازی پدی فومی راحتی بیشتری را برای شما به ارمغان می‌آورد. دسته‌ای نیز برای حمل دستی سبب ساز تعیین شما برای جابه‌جا کردن این کوله‌پشتی است. «کوله‌پشتی کوهنوردي 22 ليتري هاي کلورادو» نوع «Khumbu Air » با داشتن جیبی برای قرار دادن قمقمه یا این که بطری آب خود می‌توانید از کوهنوردی لذت بیشتری ببرید.

کوله پشتی «ریباک» مدل «Foundation» از رنگ زیبایی برخوردار بوده که در همان نگاه اولیه لحاظ هر کسی را به خویش جلب می‌کند. این کوله‌پشتی همچنین به شکلی تولید شده که حجم مناسبی داراست و می تواند یار و همدم خوبی برای سفرهای درون‌شهری باشد. پارچه استفاده‌شده برای تولید این محصول بیشتراز جنس الیاف تصنعی پلی‌استری است. پلی‌استر استفاده‌شده بیشتراز مقاومت نیکی برخوردار بوده و سبب به تولید ساختاری بادوام برای این محصول می‌شود. برای حمل این کوله سه گونه در حیث گرفته‌شده که یکی از در بالا و دو جور دیگر در پشت قرار دارند. این بندهای پشتی دارنده فوم‌های داخلی و به شکل مشبک هستند. این فوم‌ها امداد می‌نمایند تا ساختاری منعطف برای دسته‌ها به وجود بیاید و بتوان در زمان حمل کوله‌پشتی راحتی بیشتری داشت و فشار کمتری به شانه‌ها وارد شود. ساختار مشبک بندها هم هواخوری مناسبی ساخت کرده و بیشتراز تعریق تراز پوست می‌کاهد. کوله‌پشتی ریباک جور Foundation با دارا بودن پباده سازی مناسب و راحت، انتخاب خیر و خوبی برای به کار گیری روزانه و سفرهای درون‌شهری خواهد بود.

«کوله‌پشتی مردانه فاکس جور Lets Ride Falcon» انتخابی مناسب و شیک برای افرادی که می‌خواهند در حین سفر یا فعالیتی راحتی را تجربه کنند. این کوله‌پشتی که بیشتراز جنس پلی‌استر تنظیم ‌شده بیش تر از کیفیت و همت بالایی هم برخوردار بوده که از ایجاد تعریق در نصیب پشت کوله و تولید بوی نامطبوع ناشی بیشتراز تعریق هم پرهیز خواهد کرد. گفتنی می باشد که این کوله دارای دو جور بوده که یک دسته برای حمل دستی و دیگری دو بند رودوشی بوده که برای حمل روی دوش هم مطلوب خواهد بود. این کوله دارای یک جیب بیرونی بوده که می‌توانید لوازم لازم خود را زمان آن جای دهید. گفتنی هست که این کوله دارای دو جیب مشبک بوده که می‌توانید قمقمه یا این که بطری خویش را داخل آن جای‌ داده و نهایت لذت را با این کوله تجربه کنید. این را بایستی متذکر شد که در نصیب پشت این کوله ساختاری مشبک تشکیل ‌شده که هواخوری را ارتقا داده است. این کوله انتخابی مطلوب برای شما خواهد بود.
کوله پشتی «361 درجه» دسته «1032» به صورتی ساخت شده که می‌تواند برای استفاده روزمره و ورزشی گزینه‌ی مناسبی باشد. برای ایجاد این محصول بیشتراز پارچه‌ای بیش تر از جنس الیاف مصنوعی فایده شده است. این پارچه دارنده مقاومت نیکی بوده و به تولید ساختاری بادوام برای کوله‌پشتی باعث می‌شود. تولید‌کننده برای این کوله‌پشتی جیب‌های بیرونی هم در نظر گرفته که کمک می کنند تا قمقمه یا وسایلی که بایستی در دسترس باشند را بتوان به چهره بهتری به همراه داشت. برای حمل این کوله سه نوع تعبیه شده که یک کدام از از آن ها در بالا و دودسته دیگر به صورت بند‌های کوله‌ای در پشت قرار دارند. بندهای پشتی دارنده فوم داخلی می‌باشند که امداد می‌نماید تا در برهه زمانی حمل کوله‌پشتی راحتی بتوان بیشتری را تجربه اعلام کرد و فشار کمتری هم به شانه‌ها وارد شود. کوله پشتی 361 درجه گونه 1032 با ویژگی‌ها و ساختاری که دارد، گزینه خیر و خوبی برای حمل وسایل روزمره خواهد بود.

به دوش انداختن یک کوله‌پشتی احتمالا مثل به دست دریافت کردن یک کیف رسمی نباشد، البته قطعا فراوان راحت‌تر است. کوله‌پشتی‌ های سیرا گونه H04-034 Composite ظرفیتی برابر با 20 لیتر دارااست که آن را به یک کوله شهری مطلوب بدل می‌سازد. این کوله علاوه بر محفظه دارای اهمیت دو جیب بیرونی هم داراست که می‌توان در آن‌ها وسایلی که می بایست در دسترس باشند را قرار داد. علاوه بر این دو جیب زیپ‌دار در جلوی کوله، دو جیب توری نیز در کناره‌های کوله قرار دارا‌هستند که می‌توان در آنان وسایلی نظیر بطری آب را قرار داد تا چه بسا در حالتی که آب از بطری خارج شد نیز لوازم باطن کوله خشک بمانند. در کناره‌های کوله دو بند قرار داده شده‌اند که به صورت سگکی می‌توان اندازه آن ها را تغییر‌و تحول داد. برای نمونه در زمانی که وسایل متعددی به همراه ندارید و کوله به ادله خالی بودن چهره بدی به خود می‌گیرد، خوب تر است که این بند‌ها را سفت نمائید تا ظاهر کوله خالی خوب تر باشد و همچنین وسایل در داخل آن تکان کمتری بخورند. این کوله را می‌توان با به کار گیری بیشتراز مدل بالایی و یا این که بند‌هایی که در پشت قرار دارا هستند حمل کرد. کيف دوشي زنانه شهر چرم مدل 39519 حمل کوله با انداختن صرفا یک کدام از از بند‌های رو دوشی آن توصیه نمی‌شود، زیرا این فعالیت در دراز زمان می‌تواند در شکل شانه‌ها تاثیر بگذارد. بند‌های پشتی قابلیت تهیه معیار دارا هستند تا هر کسی بتواند بنا به نیاز خویش اندازه آنان را تغییر دهد. کوله‌پشتی های سیرا دسته H04-034 Composite به ادله داشتن جیب‌های متفاوت می تواند یک گزینه دلخواه برای فایده روزمره باشد.

کوله پشتي هاي سيرا نوع 39W-001 Beetle با پباده سازی زیبایی که داراست انتخابی مطلوب برای اشخاصی خواهد بود که به زیبایی و کیفیت محصولاتی که به کار گیری می‌کنند، اهمیت می‌دهند. این کوله‌پشتی دارای ابعادی دلخواه بوده که فضای داخلی مناسبی را در اختیار شما قرار خواهد داد تا بتوانید به کمک آن وسایل گزینه نیاز خویش را همراه داشته باشید. همینطور جیب‌های مختلف داخلی و فرنگی این کوله‌پشتی به شما کمک خواهد اعلام‌کرد تا وسایل اضطراری خویش را برای استفاده راحت‌تر در دسترس قرار دهید. این کوله‌پشتی دارنده سه جور بوده؛ به صورتی یک نوع در بالای آن برای حمل به صورت دستی و دو بند برای حمل به صورت کوله‌ای بر روی آن قرار دارد. بندهای این کوله‌پشتی بیشتراز قابلیت تنظیم معیار به چهره سگکی برخوردار بوده تا شما بتوانید در چهره ما یحتاج میزان آن را به مقدار مناسب خویش تغییر دهید. پارچه منش این کوله‌پشتی دارای ساختاری بیشتراز جنس پلی‌استر بوده که با ساخت وزنی سبک به شما در جابه‌جایی راحت‌تر آن یاری خواهد کرد.

این کوله‌پشتی همینطور دارنده پباده سازی مناسبی بوده که به شما کمک خواهد اظهار‌کرد تا با به کار گیری از آن مشکل‌ها کمتری را تجربه کنید. برای نمونه پد فومی قرار گرفته شده در پشت این کوله‌پشتی با پرهیز بیش تر از وارد داخل شدن فشار بیش بیش تر از حد به پشت شما، به راحتی طولانی تر شما امداد خواهد کرد. همچنین وجود این پد با جذب رطوبت به خود منجر شده تا با تعریق کمتر در ناحیه کمر، سطح پوست شما همچنا