کيف رو دوشي زنانه شهر چرم مدل 39494

آن را در پی خواهد داشت. بندهایی که در پشت این کوله قرار دارا هستند نیز دارنده فوم داخلی بوده تا وزن کوله‌پشتی بر روی شانه‌ها فشار کمتری آورده و بتوان با راحتی بیشتری آن را جابه‌جا کرد. علاوه بر دو بند دوشی، یک‌بند بر روی سینه و کمر نیز قرار داراست تا در دوران حمل کوله بتوان تسلط بیشتری داشت. قسمت پشتی هم دارای فوم مشبک بوده که باعث به هواخوری طولانی تر و درنتیجه کاهش تعریق در زمان حمل کوله می‌شود. یکی از بیش تر از ویژگی‌های جالب این کوله نیز محفظه خروجی نی کمل بک بوده که کمک می‌کند تا در زمان پیمایش بتوان به آسانی از داخل کوله‌پشتی آب نوشید. کوله‌پشتی های کلورادو نوع Phablu ساختاری سفت و طراحی مناسبی دارد که آن را به یک گزینه خوب برای به کار گیری در برنامه‌های کوتاه‌مدت بدل می‌سازد.
«کوله‌پشتی آديداس» دسته «Stellasport Graphic» بیش تر از طراحی مناسب برای استفاده هنگام فعالیت‌های روزانه برخوردار است. ویژگی‌های متعددی در یک کوله‌پشتی خوب وجود دارند که بیشتراز جمله‌ی آنها جنس و ابعاد است. این کوله‌پشتی رویه‌ای بیش تر از جنس پلی‌استر دارد. وزن این گونه به دلیل به کار گیری از الیاف تصنعی و مصنوعی در ساختار پارچه قابل‌قبول است؛ درعین‌حال وسایل مازاد شما منجر خستگی کمر نخواهند شد و به‌راحتی لوازم موردنیاز خویش را در آن قرار خواهید داد. همچنین پلی‌استر به این کوله‌پشتی تداوم و استحکام می‌بخشد؛ درنتیجه بعد بیش تر از استفاده‌ی طولانی‌مدت یا مکرر پاره نمی‌شود؛ زیرا دربرابر فشارهای مکانیکی هم مقاوم است. کوله‌پشتی آدیداس به تکنولوژی Climacool در نصیب پشت کوله‌پشتی مجهز می‌باشد و شما در زمان حمل دوبندی، احساس گرما و رطوبت ناشی بیش تر از تعریق نخواهید داشت. کوله‌پشتی آديداس دسته Stellasport Graphic به دو شکل دوبندی و دستی قابل‌حمل می باشد و با توجه به نحوه‌ی حمل، به‌آسانی آن را جابه‌جا خواهید کرد. همینطور با داشتن پد در روی بندها برای حمل به‌صورت کوله‌پشتی می‌توانید با این محصول به انجام فعالیت روزمره بپردازید.

کوله‌پشتی «پوما» مدل«Dark Shadow» بدنه‌ای بیش تر از پلی‌استر دارااست که باعث استحکام و مقاومت آن می‌شود. این خصوصیت از فشارهای مکانیکی یا ساییدگی در حین حمل وسایل جلوگیری میکند و با اطمینان‌خاطر بیشتری وسایل خویش را با کوله‌پشتی پوما حمل خواهید کرد. بیشتراز دیگر نتایج استفاده بیشتراز پلی‌استر در پباده سازی بدنه‌ی این کوله‌پشتی وزن سبک آن می‌باشد تا شما با گذاشتن وسایل اضافه‌ی خود هم احساس سنگینی نکنید و بیشتراز حمل آن خسته نشوید. به‌علاوه این کوله‌پشتی با داشتن یک دسته برای حمل دستی و دو بند با قابلیت تغییر و تحول سایز سگکی انتخابی مطلوب است؛ زیرا جابه‌جایی آن برای شما با دقت به نحوه‌ی حمل تغییر و تحول می‌نماید و راحتی بیشتری را فراهم می‌آورد. به‌علاوه این کوله‌پشتی با داشتن فضای مناسب، دسترسی آسان تمام وسایل شما را امکان‌پذیر می‌کند. همچنین دارای دو جیب مشبک در قسمت کنار هست که با قراردادن بطری یا این که قمقمه‌ی خویش در هنگام کار روزمره، تشنه نخواهید شد. به علت ساختار مشبک در نصیب پشتی کوله‌پشتی پوما مدلDark Shadow ، محل قرارگیری آن روی کمر دچار تعریق نمی‌شود؛ زیرا جریان هوا مدام در نصیب پشت کوله‌پشتی وجود دارد.

ما به شما اين اطمينان را مي‌دهيم كه كوله‌پشتي «آكوا‌اسفير» (Aqua Sphere) جور (Royal) بهترين كوله‌پشتي ساخته‌شده براي شنا و ورزش‌هاي آبي است، زيرا به‌اندازه‌ي كافي جا براي انواع لوازم شنا، حوله و لباس‌هاي خيس و همچنين لوازم كوچك دارد. قسمت‌هاي مختلف اين كوله‌پشتي كه كارايي‌هاي متفاوتي دارا‌هستند به‌خوبي بیشتراز نیز جدا‌شده‌اند؛ به‌نحوي كه بخشي كه براي لباس‌هاي خيس طراحي‌شده ضد‌آب بوده و به‌هيچ‌وجه رطوبت را به ديگر قسمت‌هاي كيف منتقل نمي‌كند، اين قسمت به‌شكل يك كيف كوچك در وسط كوله قرار‌دارد كه نیز از درون جيب اصلي و هم بیشتراز زيپ زير كوله‌پشتي در دسترس است. جيب اصلي كوله‌پشتي بیش تر از حجم بالايي برخوردار‌است و به‌راحتي مي‌توان انواع لوازم شنا همچون حوله، كلاه، عينك، فين، كفي، تخته شنا، گوش‌گير و دماغ‌گير را در آن جاي اعطا کرد و به لطف تعداد جيب‌هاي بالا هركدام بیشتراز لوازم جاي اختصاصی خود را دارند. با وجود بند‌هاي پد‌دار و راحت اين كوله‌پشتي و كمك بند قفل‌دار جلويي شما هنگام حمل كوله‌پشتي هيچ‌گونه فشار اضافي را احساس نمي‌كنيد. كيفيت مثال‌زدني آكوا‌اسفير، اين برند خوش‌نام ايتاليايي به همه اثبات شده‌است و استفاده بیش تر از اين كوله‌پشتي همچون ديگر لوازم خوش‌ساخت اين برند، حس رضايت را در خريدار ايجاد مي‌كند.

كوله پشتي لي نينگ نوع ABSL071-2 جنسي باكيفيت و حجمي مناسب براي حمل وسايل روزمره شما دارد. طراحي و ابعاد اين كيف جادار حمل وسايل شما در طول روز را آسان مي‌كند. اين كوله پشتي داراي يك جور در بالاي خود می‌باشد تا به صورت دستي حمل شده يا هر زماني كه نياز داشتيد آن را در دست نگه داريد. علاوه بر اين داراي دو بند براي حمل به صورت كوله‌پشتي هست تا راحتي بيشتري را در طول روز بیشتراز جابه‌جا كردن اين كيف داشته باشيد. همچنين كيف لينينگ بسيار سبك بوده و شما با قرار دادن وسايلي بیشتر در آن احساس سنگيني نكرده و به‌آساني براي برهه زمانی زمان بيشتري آن را حمل خواهيد كرد. كوله پشتي لي نينگ دسته ABSL071-2 با جنسي بادوام و جيب‌هايي مطلوب براي به کار گیری روزمره انتخابي سنجيده براي قراردادن تمام لوازم مسئله نياز شما خواهد بود.

«کوله‌پشتی فاکس نوع Lets Ride» گزینه‌ای مناسب و سنجیده برای افرادی که به کیفیت و ظواهر یک محصول دقت دارند. این کوله‌پشتی فاکس از پلی‌استر تهیه‌شده که بیش تر از تولید تعریق در نصیب پشتی آن و بوی نامطبوع ناشی بیشتراز تعریق نیز پرهیز خواهد کرد. این کوله‌پشتی بخشی از آن دسته بیش تر از کوله‌پشتی‌های کارآمد بوده که برای سفر،محل کار یا ورزش نیز مطلوب خواهد بود. این کوله‌پشتی دارای جیب بیرونی بوده که می‌توانید لوازم مورد موردنیاز خویش که دسترسی سریع به آن ها برایتان اساسی میباشد درون آن بگذارید. همینطور در نصیب پشت آن فضایی با خط مش مشبک در نظر گرفته‌ شده که تنفس و هواخوری را ارتقا خواهد داد تا در فصل تابستان با حمل این کوله هوای خنک و مطبوع را تجربه کنید. این کوله دارای سه دسته بوده است. یک گونه برای حمل دستی و دو بند برای حمل رودوشی که به کار گیری بیشتراز این کوله را برای شما راحت‌تر کرده است. نحوه باز و بسته شدن این کوله‌پشتی نیز به چهره زیپ بوده است. این کوله انتخابی دلخواه برای بانوان و آقایان خواهد بود.

«کوله‌پشتی کوهنوردي 22 ليتري هاي کلورادو» مدل «Khumbu Air » در ابعاد و حجمی دلخواه عرضه گردیده است. برای طراحی این کوله‌پشتی از الیاف تصنعی پلی‌استر طراحی‌شده است. این جنس منجر میگردد کیف بیشتراز وزنی سبک برخوردار باشد. بیش تر از ویژگی دیگر آن به مقاومت بالای بدنه اشاره می شود که بعد بیش تر از استفاده طولانی‌مدت و مستمر بیشتراز آن در گیر پارگی یا ساییدگی نخواهد شد. همچنین رطوبت را به خود جذب کرده و قابلیت خشک شدن سرعت بالا را هم دارد. کوله پشتي شهر چرم مدل 1719 دستور موجب میگردد تا وسایل شما تندرست در درون کیف باقی بماند. علاوه بر این کوله‌پشتی های کلورادو دارای دو بند با قابلیت تهیه و تنظیم سایز هست که با طراحی پدی فومی راحتی بیشتری را برای شما به ارمغان می‌آورد. دسته‌ای نیز برای حمل دستی سبب تعیین شما برای جابه‌جا کردن این کوله‌پشتی است. «کوله‌پشتی کوهنوردي 22 ليتري هاي کلورادو» گونه «Khumbu Air » با داشتن جیبی برای قرار دادن قمقمه یا بطری آب خویش می‌توانید بیش تر از کوهنوردی لذت بیشتری ببرید.

کوله پشتی «ریباک» گونه «Foundation» از رنگ زیبایی برخوردار بوده که در همان نگاه اولیه لحاظ هر کسی را به خویش جلب می‌کند. این کوله‌پشتی همینطور به شکلی ایجاد شده که حجم مناسبی دارااست و می تواند همراه خیر برای سفرهای درون‌شهری باشد. پارچه استفاده‌شده برای ساخت این محصول از جنس الیاف مصنوعی پلی‌استری است. پلی‌استر استفاده‌شده بیش تر از مقاومت خیر برخوردار بوده و سبب ساز به ایجاد ساختاری بادوام برای این محصول می‌شود. برای حمل این کوله سه مدل در حیث گرفته‌شده که یکی از در بالا و دو نوع دیگر در پشت قرار دارند. این بندهای پشتی دارای فوم‌های داخلی و به شکل مشبک هستند. این فوم‌ها کمک می نمایند تا ساختاری منعطف برای دسته‌ها به وجود بیاید و بتوان در زمان حمل کوله‌پشتی راحتی بیشتری داشت و فشار کمتری به شانه‌ها وارد شود. ساختار مشبک بندها هم هواخوری مناسبی ساخت کرده و بیش تر از تعریق تراز پوست می‌کاهد. کوله‌پشتی ریباک مدل Foundation با دارا بودن طراحی مناسب و راحت، تعیین خیر و خوبی برای فایده روزانه و سفرهای درون‌شهری خواهد بود.

«کوله‌پشتی مردانه فاکس جور Lets Ride Falcon» انتخابی مطلوب و شیک برای افرادی که می‌خواهند در حین سفر یا این که فعالیتی راحتی را تجربه کنند. این کوله‌پشتی که بیش تر از جنس پلی‌استر تهیه و تنظیم ‌شده از کیفیت و کارایی بالایی هم برخوردار بوده که بیشتراز ساخت تعریق در قسمت پشت کوله و ایجاد بوی نامطبوع ناشی بیشتراز تعریق هم توقف خواهد کرد. گفتنی می باشد که این کوله دارای دو مدل بوده که یک دسته برای حمل دستی و دیگری دو بند رودوشی بوده که برای حمل روی دوش هم مطلوب خواهد بود. این کوله دارنده یک جیب بیرونی بوده که می‌توانید لوازم واجب خود را دوره آن جای دهید. گفتنی هست که این کوله دارای دو جیب مشبک بوده که می‌توانید قمقمه یا این که بطری خود را باطن آن جای‌ داده و غایت لذت را با این کوله تجربه کنید. این را بایستی متذکر شد که در نصیب پشت این کوله ساختاری مشبک تشکیل ‌شده که هواخوری را ارتقا داده است. این کوله انتخابی مناسب برای شما خواهد بود.
کوله پشتی «361 درجه» گونه «1032» به صورتی ساخت شده که می تواند برای فایده روزمره و ورزشی گزینه‌ی مناسبی باشد. برای ایجاد این محصول بیشتراز پارچه‌ای بیش تر از جنس الیاف تصنعی فایده شده است. این پارچه دارنده مقاومت نیکی بوده و به ساخت ساختاری بادوام برای کوله‌پشتی سبب ساز می‌شود. تولید‌کننده برای این کوله‌پشتی جیب‌های بیرونی نیز در لحاظ گرفته که کمک میکنند تا قمقمه یا وسایلی که باید در دسترس باشند را بتوان به شکل بهتری به همپا داشت. برای حمل این کوله سه نوع تعبیه شده که یک کدام از بیشتراز آن ها در بالا و دودسته دیگر به صورت بند‌های کوله‌ای در پشت قرار دارند. بندهای پشتی دارنده فوم داخلی میباشند که کمک می‌کند تا در زمان حمل کوله‌پشتی راحتی بتوان بیشتری را تجربه اعلام‌کرد و فشار کمتری هم به شانه‌ها وارد شود. کوله پشتی 361 درجه دسته 1032 با ویژگی‌ها و ساختاری که دارد، گزینه خیر برای حمل وسایل روزمره خواهد بود.

به دوش انداختن یک کوله‌پشتی احتمالا مثل به دست تصاحب کردن یک کیف قانونی نباشد، البته قطعا مضاعف راحت‌تر است. کوله‌پشتی‌ های سیرا مدل H04-034 Composite ظرفیتی برابر با 20 لیتر دارد که آن را به یک کوله شهری دلخواه بدل می‌سازد. این کوله علاوه بر محفظه حیاتی دو جیب بیرونی نیز دارااست که می‌توان در آنان وسایلی که باید در دسترس باشند را قرار داد. علاوه بر این دو جیب زیپ‌دار در جلوی کوله، دو جیب توری نیز در کناره‌های کوله قرار دارا هستند که می‌توان در آنان وسایلی نظیر بطری آب را قرار داد تا چه بسا در شرایطی‌که آب بیشتراز بطری بیرون شد هم لوازم باطن کوله خشک بمانند. در کناره‌های کوله دو بند قرار داده شده‌اند که به چهره سگکی می‌توان اندازه آنان را تغییر و تحول داد. برای مثال در زمانی که وسایل متعددی به همپا ندارید و کوله به استدلال خالی بودن صورت بدی به خویش می‌گیرد، خوب تر میباشد که این بند‌ها را سفت فرمایید تا ظواهر کوله خالی خوب تر باشد و همینطور وسایل در داخل آن تکان کمتری بخورند. این کوله را می‌توان با به کار گیری از گونه بالایی و یا بند‌هایی که در پشت قرار دارند حمل کرد. ولی حمل کوله با انداختن فقط یکی از بیش تر از بند‌های رو دوشی آن توصیه نمی‌شود، زیرا این کار در دراز برهه زمانی می‌تواند در چهره شانه‌ها تاثیر بگذارد. بند‌های پشتی قابلیت تهیه اندازه دارا هستند تا هر کسی بتواند سازه به نیاز خویش اندازه آن ها را تغییر دهد. کوله‌پشتی های سیرا گونه H04-034 Composite به استدلال داشتن جیب‌های گوناگون میتواند یک گزینه مناسب برای به کار گیری روزمره باشد.


کوله پشتي هاي سيرا گونه 39W-001 Beetle با طراحی زیبایی که دارد انتخابی مناسب برای کسانی خواهد بود که به زیبایی و کیفیت محصولاتی که فایده می‌کنند، اهمیت می‌دهند. این کوله‌پشتی دارای ابعادی دلخواه بوده که فضای داخلی مناسبی را در اختیار شما قرار خواهد بخشید تا بتوانید به کمک آن وسایل مسئله نیاز خویش را همپا داشته باشید. همینطور جیب‌های متفاوت داخلی و فرنگی این کوله‌پشتی به شما کمک خواهد اعلام کرد تا وسایل ضروری خویش را برای فایده راحت‌تر در دسترس قرار دهید. این کوله‌پشتی دارای سه نوع بوده؛ به صورتی یک گونه در بالای آن برای حمل به چهره دستی و دو بند برای حمل به چهره کوله‌ای بر روی آن قرار دارد. بندهای این کوله‌پشتی از قابلیت تهیه میزان به شکل سگکی برخوردار بوده تا شما بتوانید در چهره ما یحتاج معیار آن را به مقدار مطلوب خود تغییر دهید. پارچه راه و روش این کوله‌پشتی دارنده ساختاری بیش تر از جنس پلی‌استر بوده که با ساخت وزنی سبک به شما در جابه‌جایی راحت‌تر آن کمک خواهد کرد.

این کوله‌پشتی همچنین دارای پباده سازی مناسبی بوده که به شما کمک خواهد اظهار‌کرد تا با به کار گیری بیشتراز آن اشتباهات کمتری را تجربه کنید. برای نمونه پد فومی قرار گرفته شده در پشت این کوله‌پشتی با جلوگیری بیشتراز وارد آمدن فشار بیش بیشتراز حد به پشت شما، به راحتی بیشتر شما یاری خواهد کرد. همینطور وجود این پد با جذب رطوبت به خود سبب شده تا با تعریق کمتر در حیطه کمر، سطح پوست شما همچنا