کيف رو دوشي زنانه شهر چرم مدل 39494

آن را در پی خواهد داشت. بندهایی که در پشت این کوله قرار دارند هم دارنده فوم داخلی بوده تا وزن کوله‌پشتی بر روی شانه‌ها فشار کمتری آورده و بتوان با راحتی بیشتری آن را جابه‌جا کرد. علاوه بر دو بند دوشی، یک‌بند بر روی سینه و کمر هم قرار داراست تا در برهه زمانی حمل کوله بتوان تسلط بیشتری داشت. نصیب پشتی نیز دارنده فوم مشبک بوده که منجر به هواخوری طولانی تر و درنتیجه کاهش تعریق در برهه زمانی حمل کوله می‌شود. یک کدام از از ویژگی‌های جالب این کوله نیز محفظه خروجی نی کمل بک بوده که امداد می‌نماید تا در زمان پیمایش بتوان به سادگی بیش تر از درون کوله‌پشتی آب نوشید. کوله‌پشتی های کلورادو جور Phablu ساختاری سفت و طراحی مناسبی دارد که آن را به یک گزینه عالی برای فایده در برنامه‌های کوتاه‌مدت بدل می‌سازد.
«کوله‌پشتی آديداس» جور «Stellasport Graphic» بیش تر از پباده سازی دلخواه برای استفاده هنگام فعالیت‌های روزانه برخوردار است. ویژگی‌های زیادی در یک کوله‌پشتی خوب وجود دارا‌هستند که بیش تر از جمله‌ی آن ها جنس و ابعاد است. این کوله‌پشتی رویه‌ای از جنس پلی‌استر دارد. کيف پول گالري ستاک کد 81022 این گونه به ادله به کار گیری بیشتراز الیاف تصنعی در ساختار پارچه قابل‌قبول است؛ درعین‌حال وسایل مازاد شما منجر خستگی کمر نخواهند شد و به‌راحتی لوازم مایحتاج خویش را در آن قرار خواهید داد. همچنین پلی‌استر به این کوله‌پشتی استمرار و استحکام می‌بخشد؛ درنتیجه بعد از استفاده‌ی طولانی‌مدت یا این که مکرر پاره نمی‌شود؛ زیرا دربرابر فشارهای مکانیکی نیز مقاوم است. کوله‌پشتی آدیداس به تکنولوژی Climacool در نصیب پشت کوله‌پشتی مجهز می‌باشد و شما در زمان حمل دوبندی، احساس گرما و رطوبت ناشی بیش تر از تعریق نخواهید داشت. کوله‌پشتی آديداس نوع Stellasport Graphic به دو چهره دوبندی و دستی قابل‌حمل هست و با اعتنا به نحوه‌ی حمل، به‌آسانی آن را جابه‌جا خواهید کرد. همینطور با داشتن پد در روی بندها برای حمل به‌صورت کوله‌پشتی می‌توانید با این محصول به انجام عمل روزمره بپردازید.

کوله‌پشتی «پوما» مدل«Dark Shadow» بدنه‌ای بیش تر از پلی‌استر دارد که سبب استحکام و مقاومت آن می‌شود. این خصوصیت از فشارهای مکانیکی یا این که ساییدگی در حین حمل وسایل پرهیز می کند و با اطمینان‌خاطر بیشتری وسایل خود را با کوله‌پشتی پوما حمل خواهید کرد. بیش تر از دیگر نتایج به کار گیری از پلی‌استر در طراحی بدنه‌ی این کوله‌پشتی وزن سبک آن می‌باشد تا شما با گذاشتن وسایل اضافه‌ی خود نیز احساس سنگینی نکنید و بیش تر از حمل آن خسته نشوید. به‌علاوه این کوله‌پشتی با داشتن یک مدل برای حمل دستی و دو بند با قابلیت تغییر سایز سگکی انتخابی مطلوب است؛ زیرا جابه‌جایی آن برای شما با توجه به نحوه‌ی حمل تغییر‌و تحول مینماید و راحتی بیشتری را مهیا می‌آورد. به‌علاوه این کوله‌پشتی با داشتن فضای مناسب، دسترسی آسان تمام وسایل شما را امکان‌پذیر می‌کند. همچنین دارنده دو جیب مشبک در قسمت کنار میباشد که با قراردادن بطری یا این که قمقمه‌ی خود در هنگام عمل روزمره، تشنه نخواهید شد. به علت ساختار مشبک در قسمت پشتی کوله‌پشتی پوما مدلDark Shadow ، محل قرارگیری آن روی کمر در گیر تعریق نمی‌شود؛ زیرا جریان هوا مدام در نصیب پشت کوله‌پشتی وجود دارد.

ما به شما اين اطمينان را مي‌دهيم كه كوله‌پشتي «آكوا‌اسفير» (Aqua Sphere) جور (Royal) بهترين كوله‌پشتي ساخته‌شده براي شنا و ورزش‌هاي آبي است، زيرا به‌اندازه‌ي كافي جا براي انواع لوازم شنا، حوله و لباس‌هاي خيس و همچنين لوازم كوچك دارد. قسمت‌هاي مختلف اين كوله‌پشتي كه كارايي‌هاي متفاوتي دارا هستند به‌خوبي بیشتراز نیز جدا‌شده‌اند؛ به‌نحوي كه بخشي كه براي لباس‌هاي خيس طراحي‌شده ضد‌آب بوده و به‌هيچ‌وجه رطوبت را به ديگر قسمت‌هاي كيف منتقل نمي‌كند، اين قسمت به‌شكل يك كيف كوچك در وسط كوله قرار‌دارد كه نیز از داخل جيب اصلي و هم بیشتراز زيپ زير كوله‌پشتي در دسترس است. جيب اصلي كوله‌پشتي از حجم بالايي برخوردار‌است و به‌راحتي مي‌توان انواع لوازم شنا همچون حوله، كلاه، عينك، فين، كفي، تخته شنا، گوش‌گير و دماغ‌گير را در آن جاي اعطا کرد و به لطف تعداد جيب‌هاي بالا هركدام از لوازم جاي مخصوص خود را دارند. با وجود بند‌هاي پد‌دار و راحت اين كوله‌پشتي و كمك بند قفل‌دار جلويي شما هنگام حمل كوله‌پشتي هيچ‌گونه فشار اضافي را احساس نمي‌كنيد. كيفيت مثال‌زدني آكوا‌اسفير، اين مارک خوش‌نام ايتاليايي به تمامی اثبات شده‌است و به کار گیری بیشتراز اين كوله‌پشتي همچون ديگر لوازم خوش‌ساخت اين برند، حس رضايت را در خريدار ايجاد مي‌كند.

كوله پشتي لي نينگ مدل ABSL071-2 جنسي باكيفيت و حجمي دلخواه براي حمل وسايل روزمره شما دارد. طراحي و ابعاد اين كيف جادار حمل وسايل شما در طول روز را آسان مي‌كند. اين كوله پشتي داراي يك جور در بالاي خویش می باشد تا به شکل دستي حمل شده يا هر زماني كه نياز داشتيد آن را در دست نگه داريد. علاوه بر اين داراي دو بند براي حمل به صورت كوله‌پشتي می‌باشد تا راحتي بيشتري را در طول روز بیش تر از جابه‌جا كردن اين كيف داشته باشيد. همچنين كيف لينينگ بسيار سبك بوده و شما با قرار دادن وسايلي طولانی تر در آن احساس سنگيني نكرده و به‌آساني براي بازه برهه زمانی بيشتري آن را حمل خواهيد كرد. كوله پشتي لي نينگ گونه ABSL071-2 با جنسي بادوام و جيب‌هايي مناسب براي به کار گیری روزمره انتخابي سنجيده براي قراردادن تمام لوازم مسئله نياز شما خواهد بود.

«کوله‌پشتی فاکس مدل Lets Ride» گزینه‌ای مناسب و سنجیده برای اشخاصی که به کیفیت و ظاهر یک محصول دقت دارند. این کوله‌پشتی فاکس از پلی‌استر تهیه‌شده که بیشتراز ایجاد تعریق در نصیب پشتی آن و بوی نامطبوع ناشی بیش تر از تعریق نیز توقف خواهد کرد. این کوله‌پشتی جزء آن گونه از کوله‌پشتی‌های کارآمد بوده که برای سفر،محل فعالیت یا ورزش نیز مناسب خواهد بود. این کوله‌پشتی دارنده جیب بیرونی بوده که می‌توانید لوازم مسئله مایحتاج خویش که دسترسی پرسرعت به آن ها برایتان اصلی هست باطن آن بگذارید. همچنین در قسمت پشت آن فضایی با روش مشبک در نظر گرفته‌ شده که تنفس و هواخوری را ارتقا خواهد بخشید تا در فصل تابستان با حمل این کوله هوای خنک و مطبوع را تجربه کنید. این کوله دارای سه دسته بوده است. یک دسته برای حمل دستی و دو بند برای حمل رودوشی که به کار گیری بیشتراز این کوله را برای شما راحت‌تر کرده است. نحوه باز و بسته شدن این کوله‌پشتی هم به شکل زیپ بوده است. این کوله انتخابی مناسب برای بانوان و آقایان خواهد بود.

«کوله‌پشتی کوهنوردي 22 ليتري هاي کلورادو» مدل «Khumbu Air » در ابعاد و حجمی مطلوب عرضه گردیده است. برای پباده سازی این کوله‌پشتی بیش تر از الیاف مصنوعی پلی‌استر طراحی‌شده است. این جنس سبب ساز میگردد کیف بیشتراز وزنی سبک برخوردار باشد. از خصوصیت دیگر آن به مقاومت بالای بدنه اشاره می‌شود که بعد بیش تر از فایده طولانی‌مدت و مستمر بیشتراز آن دچار پارگی یا ساییدگی نخواهد شد. همینطور رطوبت را به خود جذب کرده و قابلیت خشک شدن پرسرعت را نیز دارد. این امر موجب می گردد تا وسایل شما سلامت در درون کیف باقی بماند. علاوه بر این کوله‌پشتی های کلورادو دارنده دو بند با قابلیت تهیه سایز می باشد که با پباده سازی پدی فومی راحتی بیشتری را برای شما به ارمغان می‌آورد. دسته‌ای هم برای حمل دستی سبب گزینش شما برای جابه‌جا کردن این کوله‌پشتی است. «کوله‌پشتی کوهنوردي 22 ليتري هاي کلورادو» گونه «Khumbu Air » با داشتن جیبی برای قرار دادن قمقمه یا بطری آب خود می‌توانید از کوهنوردی لذت بیشتری ببرید.

کوله پشتی «ریباک» جور «Foundation» بیشتراز رنگ زیبایی برخوردار بوده که در به عبارتی نگاه اولیه نظر هر کسی را به خویش جلب می‌کند. این کوله‌پشتی همچنین به شکلی ساخت شده که حجم مناسبی دارااست و می‌تواند یار و همدم نیکی برای سفرهای درون‌شهری باشد. پارچه استفاده‌شده برای ایجاد این محصول بیشتراز جنس الیاف تصنعی پلی‌استری است. پلی‌استر استفاده‌شده بیشتراز مقاومت نیکی برخوردار بوده و باعث به تولید ساختاری بادوام برای این محصول می‌شود. برای حمل این کوله سه جور در نظر گرفته‌شده که یک کدام از در بالا و دو جور دیگر در پشت قرار دارند. این بندهای پشتی دارای فوم‌های داخلی و به شکل مشبک هستند. این فوم‌ها کمک می‌نمایند تا ساختاری منعطف برای دسته‌ها به وجود بیاید و بتوان در دوران حمل کوله‌پشتی راحتی بیشتری داشت و فشار کمتری به شانه‌ها وارد شود. ساختار مشبک بندها نیز هواخوری مناسبی ایجاد کرده و بیش تر از تعریق تراز پوست می‌کاهد. کوله‌پشتی ریباک جور Foundation با دارا بودن طراحی دلخواه و راحت، تعیین نیکی برای به کار گیری روزانه و سفرهای درون‌شهری خواهد بود.

«کوله‌پشتی مردانه فاکس نوع Lets Ride Falcon» انتخابی مطلوب و شیک برای افرادی که می‌خواهند در حین سفر یا این که فعالیتی راحتی را تجربه کنند. این کوله‌پشتی که از جنس پلی‌استر تنظیم ‌شده بیش تر از کیفیت و تلاش بالایی هم برخوردار بوده که بیش تر از تولید تعریق در قسمت پشت کوله و تولید بوی نامطبوع ناشی بیشتراز تعریق هم پرهیز خواهد کرد. گفتنی می باشد که این کوله دارای دو جور بوده که یک دسته برای حمل دستی و دیگری دو بند رودوشی بوده که برای حمل روی دوش هم مطلوب خواهد بود. این کوله دارنده یک جیب بیرونی بوده که می‌توانید لوازم ضروری خود را زمانه آن جای دهید. گفتنی میباشد که این کوله دارنده دو جیب مشبک بوده که می‌توانید قمقمه یا بطری خود را درون آن جای‌ داده و نهایت لذت را با این کوله تجربه کنید. این را باید متذکر شد که در قسمت پشت این کوله ساختاری مشبک تشکیل ‌شده که هواخوری را ارتقاء داده است. این کوله انتخابی دلخواه برای شما خواهد بود.
کوله پشتی «361 درجه» گونه «1032» به صورتی ساخت شده که می‌تواند برای به کار گیری روزمره و ورزشی گزینه‌ی مناسبی باشد. برای تولید این محصول از پارچه‌ای از جنس الیاف تصنعی و مصنوعی به کار گیری شده است. این پارچه دارنده مقاومت نیکی بوده و به تولید ساختاری بادوام برای کوله‌پشتی باعث می‌شود. تولید‌کننده برای این کوله‌پشتی جیب‌های بیرونی هم در لحاظ گرفته که کمک میکنند تا قمقمه یا وسایلی که بایستی در دسترس باشند را بتوان به شکل بهتری به یار و همدم داشت. برای حمل این کوله سه گونه تعبیه شده که یکی‌از بیش تر از آن ها در بالا و دودسته دیگر به چهره بند‌های کوله‌ای در پشت قرار دارند. بندهای پشتی دارنده فوم داخلی می باشند که امداد میکند تا در زمان حمل کوله‌پشتی راحتی بتوان بیشتری را تجربه اعلام‌کرد و فشار کمتری نیز به شانه‌ها وارد شود. کوله پشتی 361 درجه نوع 1032 با ویژگی‌ها و ساختاری که دارد، گزینه نیکی برای حمل وسایل روزمره خواهد بود.


به دوش انداختن یک کوله‌پشتی شاید مثل به دست گرفتن یک کیف رسمی نباشد، اما قطعا بسیار راحت‌تر است. کوله‌پشتی‌ های سیرا جور H04-034 Composite ظرفیتی برابر با 20 لیتر دارد که آن را به یک کوله شهری مناسب بدل می‌سازد. این کوله علاوه بر محفظه اصلی دو جیب بیرونی نیز دارد که می‌توان در آنها وسایلی که می بایست در دسترس باشند را قرار داد. علاوه بر این دو جیب زیپ‌دار در جلوی کوله، دو جیب توری هم در کناره‌های کوله قرار دارا‌هستند که می‌توان در آنان وسایلی مانند بطری آب را قرار بخشید تا حتی در‌صورتی‌که آب بیش تر از بطری خارج شد هم لوازم داخل کوله خشک بمانند. در کناره‌های کوله دو بند قرار داده شده‌اند که به چهره سگکی می‌توان میزان آن‌ها را تغییر تحول داد. برای نمونه در زمانی که وسایل متعددی به همراه ندارید و کوله به استدلال خالی بودن شکل بدی به خویش می‌گیرد، خوبتر می باشد که این بند‌ها را سفت فرمایید تا ظاهر کوله خالی خوب تر باشد و همینطور وسایل در درون آن تکان کمتری بخورند. این کوله را می‌توان با فایده بیش تر از مدل بالایی و یا بند‌هایی که در پشت قرار دارا هستند حمل کرد. اما حمل کوله با انداختن صرفا یکی‌از بیش تر از بند‌های رو دوشی آن توصیه نمی‌شود، زیرا این کار در دراز مدت میتواند در شکل شانه‌ها تاثیر بگذارد. بند‌های پشتی قابلیت تهیه میزان دارا‌هستند تا هر کسی بتواند بنا به ما یحتاج خویش اندازه آنها را تغییر تحول دهد. کوله‌پشتی های سیرا دسته H04-034 Composite به دلیل داشتن جیب‌های مختلف می‌تواند یک گزینه مطلوب برای به کار گیری روزمره باشد.

کوله پشتي هاي سيرا مدل 39W-001 Beetle با پباده سازی زیبایی که دارااست انتخابی دلخواه برای کسانی خواهد بود که به زیبایی و کیفیت محصولاتی که به کار گیری می‌کنند، اهمیت می‌دهند. این کوله‌پشتی دارای ابعادی مطلوب بوده که فضای داخلی مناسبی را در اختیار شما قرار خواهد بخشید تا بتوانید به امداد آن وسایل مورد موردنیاز خود را همراه داشته باشید. همینطور جیب‌های گوناگون داخلی و خارجی این کوله‌پشتی به شما امداد خواهد اعلام کرد تا وسایل حتمی خویش را برای استفاده راحت‌تر در دسترس قرار دهید. این کوله‌پشتی دارنده سه جور بوده؛ به صورتی یک جور در بالای آن برای حمل به صورت دستی و دو بند برای حمل به صورت کوله‌ای بر روی آن قرار دارد. بندهای این کوله‌پشتی از قابلیت تهیه میزان به صورت سگکی برخوردار بوده تا شما بتوانید در چهره مایحتاج معیار آن را به مقدار مطلوب خود تغییر دهید. پارچه منش این کوله‌پشتی دارنده ساختاری از جنس پلی‌استر بوده که با ساخت وزنی سبک به شما در جابه‌جایی راحت‌تر آن کمک خواهد کرد.

این کوله‌پشتی همینطور دارنده طراحی مناسبی بوده که به شما کمک خواهد اظهار‌کرد تا با فایده بیشتراز آن اشتباهات کمتری را تجربه کنید. برای مثال پد فومی قرار گرفته شده در پشت این کوله‌پشتی با توقف بیشتراز وارد داخل شدن فشار بیش از حد به پشت شما، به راحتی بیش تر شما یاری خواهد کرد. همچنین وجود این پد با جذب رطوبت به خود منجر شده تا با تعریق کمتر در حوزه‌ کمر، تراز پوست شما همچنا