کيف رو دوشي زنانه شهر چرم مدل 39494

آن را در پی خواهد داشت. بندهایی که در پشت این کوله قرار دارا‌هستند هم دارای فوم داخلی بوده تا وزن کوله‌پشتی بر روی شانه‌ها فشار کمتری آورده و بتوان با راحتی بیشتری آن را جابه‌جا کرد. علاوه بر دو بند دوشی، یک‌بند بر روی سینه و کمر هم قرار داراست تا در برهه زمانی حمل کوله بتوان تسلط بیشتری داشت. نصیب پشتی هم دارای فوم مشبک بوده که سبب ساز به هواخوری بیشتر و درنتیجه کاهش تعریق در زمان حمل کوله می‌شود. یکی از بیشتراز ویژگی‌های جذاب این کوله نیز محفظه خروجی نی کمل بک بوده که امداد مینماید تا در زمان پیمایش بتوان به سادگی از درون کوله‌پشتی آب نوشید. کوله‌پشتی های کلورادو مدل Phablu ساختاری سفت و پباده سازی مناسبی دارااست که آن را به یک گزینه خوب برای فایده در برنامه‌های کوتاه‌مدت بدل می‌سازد.
«کوله‌پشتی آديداس» گونه «Stellasport Graphic» بیشتراز پباده سازی دلخواه برای به کار گیری هنگام فعالیت‌های روزانه برخوردار است. ویژگی‌های متعددی در یک کوله‌پشتی عالی وجود دارا‌هستند که از جمله‌ی آن ها جنس و ابعاد است. این کوله‌پشتی رویه‌ای بیشتراز جنس پلی‌استر دارد. وزن این نوع به برهان فایده از الیاف تصنعی در ساختار پارچه قابل‌قبول است؛ درعین‌حال وسایل مازاد شما سبب خستگی کمر نخواهند شد و به‌راحتی لوازم مایحتاج خود را در آن قرار خواهید داد. همچنین پلی‌استر به این کوله‌پشتی استمرار و استحکام می‌بخشد؛ درنتیجه بعد از استفاده‌ی طولانی‌مدت یا مکرر پاره نمی‌شود؛ زیرا دربرابر فشارهای مکانیکی هم مقاوم است. کوله‌پشتی آدیداس به تکنولوژی Climacool در قسمت پشت کوله‌پشتی مجهز هست و شما در برهه زمانی حمل دوبندی، احساس گرما و رطوبت ناشی از تعریق نخواهید داشت. کوله‌پشتی آديداس گونه Stellasport Graphic به دو صورت دوبندی و دستی قابل‌حمل می‌باشد و با توجه به نحوه‌ی حمل، به‌آسانی آن را جابه‌جا خواهید کرد. همچنین با داشتن پد در روی بندها برای حمل به‌صورت کوله‌پشتی می‌توانید با این محصول به انجام فعالیت روزمره بپردازید.

کوله‌پشتی «پوما» مدل«Dark Shadow» بدنه‌ای بیش تر از پلی‌استر داراست که سبب ساز استحکام و مقاومت آن می‌شود. این ویژگی بیشتراز فشارهای مکانیکی یا این که ساییدگی در حین حمل وسایل جلوگیری میکند و با اطمینان‌خاطر بیشتری وسایل خویش را با کوله‌پشتی پوما حمل خواهید کرد. بیشتراز دیگر نتایج به کار گیری از پلی‌استر در پباده سازی بدنه‌ی این کوله‌پشتی وزن سبک آن می‌باشد تا شما با گذاشتن وسایل اضافه‌ی خود نیز احساس سنگینی نکنید و از حمل آن خسته نشوید. به‌علاوه این کوله‌پشتی با داشتن یک مدل برای حمل دستی و دو بند با قابلیت تغییر‌و تحول سایز سگکی انتخابی مناسب است؛ زیرا جابه‌جایی آن برای شما با توجه به نحوه‌ی حمل تغییر‌و تحول می نماید و راحتی بیشتری را مهیا می‌آورد. به‌علاوه این کوله‌پشتی با داشتن فضای مناسب، دسترسی آسان تمام وسایل شما را امکان‌پذیر می‌کند. همینطور دارنده دو جیب مشبک در قسمت کنار است که با قراردادن بطری یا این که قمقمه‌ی خویش در هنگام عمل روزمره، تشنه نخواهید شد. به علت ساختار مشبک در قسمت پشتی کوله‌پشتی پوما مدلDark Shadow ، محل قرارگیری آن روی کمر در گیر تعریق نمی‌شود؛ زیرا جریان هوا مدام در قسمت پشت کوله‌پشتی وجود دارد.

ما به شما اين اطمينان را مي‌دهيم كه كوله‌پشتي «آكوا‌اسفير» (Aqua Sphere) نوع (Royal) بهترين كوله‌پشتي ساخته‌شده براي شنا و ورزش‌هاي آبي است، زيرا به‌اندازه‌ي كافي جا براي انواع لوازم شنا، حوله و لباس‌هاي خيس و همچنين لوازم كوچك دارد. قسمت‌هاي متفاوت اين كوله‌پشتي كه كارايي‌هاي متفاوتي دارا‌هستند به‌خوبي از نیز جدا‌شده‌اند؛ به‌نحوي كه بخشي كه براي لباس‌هاي خيس طراحي‌شده ضد‌آب بوده و به‌هيچ‌وجه رطوبت را به ديگر قسمت‌هاي كيف منتقل نمي‌كند، اين نصیب به‌شكل يك كيف كوچك در وسط كوله قرار‌دارد كه هم بیشتراز درون جيب اصلي و نیز بیشتراز زيپ زير كوله‌پشتي در دسترس است. جيب اصلي كوله‌پشتي از حجم بالايي برخوردار‌است و به‌راحتي مي‌توان انواع لوازم شنا همچون حوله، كلاه، عينك، فين، كفي، تخته شنا، گوش‌گير و دماغ‌گير را در آن جاي بخشید و به لطف تعداد جيب‌هاي بالا هركدام بیش تر از لوازم جاي مخصوص خود را دارند. با وجود بند‌هاي پد‌دار و راحت اين كوله‌پشتي و كمك بند قفل‌دار جلويي شما هنگام حمل كوله‌پشتي هيچ‌گونه فشار اضافي را احساس نمي‌كنيد. كيفيت مثال‌زدني آكوا‌اسفير، اين برند خوش‌نام ايتاليايي به تمامی اثبات شده‌است و استفاده بیشتراز اين كوله‌پشتي همچون ديگر لوازم خوش‌ساخت اين برند، حس رضايت را در خريدار ايجاد مي‌كند.

كوله پشتي لي نينگ دسته ABSL071-2 جنسي باكيفيت و حجمي مناسب براي حمل وسايل روزمره شما دارد. طراحي و ابعاد اين كيف جادار حمل وسايل شما در ارتفاع روز را آسان مي‌كند. اين كوله پشتي داراي يك گونه در بالاي خویش می باشد تا به صورت دستي حمل شده يا هر زماني كه نياز داشتيد آن را در دست نگه داريد. علاوه بر اين داراي دو بند براي حمل به چهره كوله‌پشتي میباشد تا راحتي بيشتري را در ارتفاع روز از جابه‌جا كردن اين كيف داشته باشيد. همچنين كيف لينينگ بسيار سبك بوده و شما با قرار دادن وسايلي بیشتر در آن احساس سنگيني نكرده و به‌آساني براي مقطع زمان بيشتري آن را حمل خواهيد كرد. كوله پشتي لي نينگ جور ABSL071-2 با جنسي بادوام و جيب‌هايي مناسب براي استفاده روزمره انتخابي سنجيده براي قراردادن تمام لوازم مورد نياز شما خواهد بود.

کيف دوشي زنانه شهر چرم مدل 39519 کوله‌پشتی فاکس دسته Lets Ride» گزینه‌ای مناسب و سنجیده برای اشخاصی که به کیفیت و ظواهر یک محصول دقت دارند. این کوله‌پشتی فاکس بیش تر از پلی‌استر تهیه‌شده که از تولید تعریق در قسمت پشتی آن و بوی نامطبوع ناشی بیشتراز تعریق نیز توقف خواهد کرد. این کوله‌پشتی جزء آن جور بیش تر از کوله‌پشتی‌های کارآمد بوده که برای سفر،محل فعالیت یا ورزش نیز مطلوب خواهد بود. این کوله‌پشتی دارای جیب بیرونی بوده که می‌توانید لوازم مورد مایحتاج خویش که دسترسی پر سرعت به آن ها برایتان کلیدی میباشد باطن آن بگذارید. همچنین در قسمت پشت آن فضایی با خط مش مشبک در نظر گرفته‌ شده که تنفس و هواخوری را ارتقا خواهد داد تا در فصل تابستان با حمل این کوله هوای خنک و مطبوع را تجربه کنید. این کوله دارای سه دسته بوده است. یک گونه برای حمل دستی و دو بند برای حمل رودوشی که به کار گیری بیش تر از این کوله را برای شما راحت‌تر کرده است. نحوه باز و بسته شدن این کوله‌پشتی هم به چهره زیپ بوده است. این کوله انتخابی دلخواه برای بانوان و آقایان خواهد بود.

«کوله‌پشتی کوهنوردي 22 ليتري هاي کلورادو» مدل «Khumbu Air » در ابعاد و حجمی مناسب عرضه گردیده است. برای پباده سازی این کوله‌پشتی از الیاف تصنعی و مصنوعی پلی‌استر طراحی‌شده است. این جنس باعث می گردد کیف بیش تر از وزنی سبک برخوردار باشد. بیش تر از خصوصیت دیگر آن به مقاومت بالای بدنه اشاره می شود که بعد بیش تر از فایده طولانی‌مدت و مستمر بیشتراز آن مبتلا پارگی یا ساییدگی نخواهد شد. همینطور رطوبت را به خود جذب کرده و قابلیت خشک شدن سریع را نیز دارد. این فرمان موجب میگردد تا وسایل شما سالم در باطن کیف باقی بماند. علاوه بر این کوله‌پشتی های کلورادو دارنده دو بند با قابلیت تهیه سایز میباشد که با پباده سازی پدی فومی راحتی بیشتری را برای شما به ارمغان می‌آورد. دسته‌ای نیز برای حمل دستی سبب ساز انتخاب شما برای جابه‌جا کردن این کوله‌پشتی است. «کوله‌پشتی کوهنوردي 22 ليتري هاي کلورادو» دسته «Khumbu Air » با داشتن جیبی برای قرار دادن قمقمه یا این که بطری آب خود می‌توانید بیش تر از کوهنوردی لذت بیشتری ببرید.

کوله پشتی «ریباک» جور «Foundation» بیش تر از رنگ زیبایی برخوردار بوده که در به عبارتی نگاه اولیه نظر هر کسی را به خویش جلب می‌کند. این کوله‌پشتی همینطور به شکلی تولید شده که حجم مناسبی دارااست و میتواند یار و همدم خوبی برای سفرهای درون‌شهری باشد. پارچه استفاده‌شده برای تولید این محصول بیشتراز جنس الیاف تصنعی و مصنوعی پلی‌استری است. پلی‌استر استفاده‌شده از مقاومت نیکی برخوردار بوده و سبب به تولید ساختاری بادوام برای این محصول می‌شود. برای حمل این کوله سه گونه در نظر گرفته‌شده که یکی‌از در بالا و دو نوع دیگر در پشت قرار دارند. این بندهای پشتی دارای فوم‌های داخلی و به چهره مشبک هستند. این فوم‌ها امداد مینمایند تا ساختاری منعطف برای دسته‌ها به وجود بیاید و بتوان در زمان حمل کوله‌پشتی راحتی بیشتری داشت و فشار کمتری به شانه‌ها وارد شود. ساختار مشبک بندها هم هواخوری مناسبی تولید کرده و بیشتراز تعریق سطح پوست می‌کاهد. کوله‌پشتی ریباک نوع Foundation با دارا بودن پباده سازی مناسب و راحت، گزینش خیر برای به کار گیری روزانه و سفرهای درون‌شهری خواهد بود.

«کوله‌پشتی مردانه فاکس جور Lets Ride Falcon» انتخابی مطلوب و شیک برای اشخاصی که می‌خواهند در حین سفر یا فعالیتی راحتی را تجربه کنند. این کوله‌پشتی که از جنس پلی‌استر تهیه و تنظیم ‌شده بیش تر از کیفیت و عملکرد بالایی هم برخوردار بوده که بیش تر از ایجاد تعریق در نصیب پشت کوله و تولید بوی نامطبوع ناشی بیش تر از تعریق نیز جلوگیری خواهد کرد. گفتنی میباشد که این کوله دارای دو دسته بوده که یک گونه برای حمل دستی و دیگری دو بند رودوشی بوده که برای حمل روی دوش هم مناسب خواهد بود. این کوله دارای یک جیب بیرونی بوده که می‌توانید لوازم لازم خود را مجال آن جای دهید. گفتنی میباشد که این کوله دارنده دو جیب مشبک بوده که می‌توانید قمقمه یا این که بطری خود را داخل آن جای‌ داده و غایت لذت را با این کوله تجربه کنید. این را می بایست متذکر شد که در قسمت پشت این کوله ساختاری مشبک تشکیل ‌شده که هواخوری را ارتقا داده است. این کوله انتخابی مطلوب برای شما خواهد بود.
کوله پشتی «361 درجه» گونه «1032» به صورتی ساخت شده که میتواند برای استفاده روزمره و ورزشی گزینه‌ی مناسبی باشد. برای ساخت این محصول از پارچه‌ای بیشتراز جنس الیاف مصنوعی به کار گیری شده است. این پارچه دارنده مقاومت خیر بوده و به ساخت ساختاری بادوام برای کوله‌پشتی باعث می‌شود. تولید‌کننده برای این کوله‌پشتی جیب‌های بیرونی نیز در حیث گرفته که کمک می کنند تا قمقمه یا وسایلی که می بایست در دسترس باشند را بتوان به چهره بهتری به همراه داشت. برای حمل این کوله سه گونه تعبیه شده که یک کدام از بیشتراز آن‌ها در بالا و دودسته دیگر به صورت بند‌های کوله‌ای در پشت قرار دارند. بندهای پشتی دارنده فوم داخلی هستند که امداد می‌نماید تا در دوران حمل کوله‌پشتی راحتی بتوان بیشتری را تجربه اعلام کرد و فشار کمتری نیز به شانه‌ها وارد شود. کوله پشتی 361 درجه نوع 1032 با ویژگی‌ها و ساختاری که دارد، گزینه نیکی برای حمل وسایل روزمره خواهد بود.

به دوش انداختن یک کوله‌پشتی شاید مثل به دست به چنگ آوردن یک کیف رسمی نباشد، ولی قطعا مضاعف راحت‌تر است. کوله‌پشتی‌ های سیرا مدل H04-034 Composite ظرفیتی برابر با 20 لیتر دارااست که آن را به یک کوله شهری مناسب بدل می‌سازد. این کوله علاوه بر محفظه اساسی دو جیب بیرونی هم دارد که می‌توان در آن‌ها وسایلی که باید در دسترس باشند را قرار داد. علاوه بر این دو جیب زیپ‌دار در جلوی کوله، دو جیب توری نیز در کناره‌های کوله قرار دارا‌هستند که می‌توان در آن ها وسایلی نظیر بطری آب را قرار بخشید تا چه بسا در صورتی‌که آب بیش تر از بطری بیرون شد نیز لوازم داخل کوله خشک بمانند. در کناره‌های کوله دو بند قرار داده شده‌اند که به شکل سگکی می‌توان میزان آنان را تغییر و تحول داد. برای مثال در وقتی که وسایل زیادی به همپا ندارید و کوله به دلیل خالی بودن شکل بدی به خود می‌گیرد، بهتر میباشد که این بند‌ها را سفت فرمایید تا ظواهر کوله خالی خوبتر باشد و همچنین وسایل در داخل آن تکان کمتری بخورند. این کوله را می‌توان با استفاده بیشتراز دسته بالایی و یا بند‌هایی که در پشت قرار دارا‌هستند حمل کرد. اما حمل کوله با انداختن فقط یک کدام از بیشتراز بند‌های رو دوشی آن توصیه نمی‌شود، زیرا این عمل در دراز بازه زمانی می‌تواند در چهره شانه‌ها تاثیر بگذارد. بند‌های پشتی قابلیت تهیه اندازه دارا هستند تا هر کسی بتواند بنا به مایحتاج خود معیار آنان را تغییر و تحول دهد. کوله‌پشتی های سیرا نوع H04-034 Composite به برهان داشتن جیب‌های متفاوت می تواند یک گزینه دلخواه برای به کار گیری روزمره باشد.

کوله پشتي هاي سيرا گونه 39W-001 Beetle با طراحی زیبایی که دارد انتخابی مناسب برای افرادی خواهد بود که به زیبایی و کیفیت محصولاتی که فایده می‌کنند، اهمیت می‌دهند. این کوله‌پشتی دارای ابعادی مطلوب بوده که فضای داخلی مناسبی را در اختیار شما قرار خواهد بخشید تا بتوانید به امداد آن وسایل مسئله موردنیاز خویش را همپا داشته باشید. همینطور جیب‌های متعدد داخلی و خارجی این کوله‌پشتی به شما امداد خواهد اعلام کرد تا وسایل حتمی خود را برای استفاده راحت‌تر در دسترس قرار دهید. این کوله‌پشتی دارای سه جور بوده؛ به صورتی یک گونه در بالای آن برای حمل به شکل دستی و دو بند برای حمل به شکل کوله‌ای بر روی آن قرار دارد. بندهای این کوله‌پشتی بیشتراز قابلیت تهیه و تنظیم میزان به چهره سگکی برخوردار بوده تا شما بتوانید در صورت نیاز معیار آن را به ترازو مناسب خویش تغییر و تحول دهید. پارچه خط مش این کوله‌پشتی دارنده ساختاری از جنس پلی‌استر بوده که با ساخت وزنی سبک به شما در جابه‌جایی راحت‌تر آن کمک خواهد کرد.

این کوله‌پشتی همچنین دارنده طراحی مناسبی بوده که به شما کمک خواهد اعلام کرد تا با فایده از آن مشکل‌ها کمتری را تجربه کنید. برای نمونه پد فومی قرار گرفته شده در پشت این کوله‌پشتی با توقف از وارد وارد شدن فشار بیش از حد به پشت شما، به راحتی طولانی تر شما امداد خواهد کرد. همینطور وجود این پد با جذب رطوبت به خود سبب شده تا با تعریق کمتر در منطقه کمر، مرحله پوست شما همچنا