کيف رو دوشي زنانه شهر چرم مدل 39494

آن را در پی خواهد داشت. بندهایی که در پشت این کوله قرار دارا‌هستند هم دارای فوم داخلی بوده تا وزن کوله‌پشتی بر روی شانه‌ها فشار کمتری آورده و بتوان با راحتی بیشتری آن را جابه‌جا کرد. علاوه بر دو بند دوشی، یک‌بند بر روی سینه و کمر هم قرار داراست تا در دوران حمل کوله بتوان تسلط بیشتری داشت. قسمت پشتی نیز دارای فوم مشبک بوده که منجر به هواخوری طولانی تر و درنتیجه کاهش تعریق در برهه زمانی حمل کوله می‌شود. یکی از بیش تر از ویژگی‌های جذاب این کوله نیز محفظه خروجی نی کمل بک بوده که امداد میکند تا در برهه زمانی پیمایش بتوان به آسانی از درون کوله‌پشتی آب نوشید. کوله‌پشتی های کلورادو مدل Phablu ساختاری سفت و پباده سازی مناسبی دارااست که آن را به یک گزینه عالی برای به کار گیری در برنامه‌های کوتاه‌مدت بدل می‌سازد.

«کوله‌پشتی آديداس» جور «Stellasport Graphic» بیشتراز طراحی مطلوب برای به کار گیری هنگام فعالیت‌های روزانه برخوردار است. ویژگی‌های متعددی در یک کوله‌پشتی خوب وجود دارند که بیش تر از جمله‌ی آنان جنس و ابعاد است. این کوله‌پشتی رویه‌ای بیشتراز جنس پلی‌استر دارد. وزن این جور به برهان فایده بیشتراز الیاف مصنوعی در ساختار پارچه قابل‌قبول است؛ درعین‌حال وسایل اضافی شما منجر خستگی کمر نخواهند شد و به‌راحتی لوازم نیاز خویش را در آن قرار خواهید داد. همچنین پلی‌استر به این کوله‌پشتی استمرار و استحکام می‌بخشد؛ درنتیجه بعد بیشتراز استفاده‌ی طولانی‌مدت یا مکرر پاره نمی‌شود؛ زیرا دربرابر فشارهای مکانیکی هم مقاوم است. کوله‌پشتی آدیداس به تکنولوژی Climacool در قسمت پشت کوله‌پشتی مجهز میباشد و شما در برهه زمانی حمل دوبندی، احساس گرما و رطوبت ناشی بیش تر از تعریق نخواهید داشت. کوله‌پشتی آديداس نوع Stellasport Graphic به دو چهره دوبندی و دستی قابل‌حمل هست و با توجه به نحوه‌ی حمل، به‌آسانی آن را جابه‌جا خواهید کرد. همچنین با داشتن پد در روی بندها برای حمل به‌صورت کوله‌پشتی می‌توانید با این محصول به انجام فعالیت روزمره بپردازید.

کوله‌پشتی «پوما» مدل«Dark Shadow» بدنه‌ای بیشتراز پلی‌استر دارد که سبب استحکام و مقاومت آن می‌شود. این ویژگی از فشارهای مکانیکی یا این که ساییدگی در حین حمل وسایل توقف می‌کند و با اطمینان‌خاطر بیشتری وسایل خویش را با کوله‌پشتی پوما حمل خواهید کرد. از دیگر نتایج فایده از پلی‌استر در طراحی بدنه‌ی این کوله‌پشتی وزن سبک آن می‌باشد تا شما با گذاشتن وسایل اضافه‌ی خویش هم احساس سنگینی نکنید و بیش تر از حمل آن خسته نشوید. به‌علاوه این کوله‌پشتی با داشتن یک نوع برای حمل دستی و دو بند با قابلیت تغییر تحول سایز سگکی انتخابی مناسب است؛ زیرا جابه‌جایی آن برای شما با اعتنا به نحوه‌ی حمل تغییر‌و تحول می‌نماید و راحتی بیشتری را مهیا می‌آورد. به‌علاوه این کوله‌پشتی با داشتن فضای مناسب، دسترسی آسان تمام وسایل شما را امکان‌پذیر می‌کند. همچنین دارای دو جیب مشبک در قسمت کنار میباشد که با قراردادن بطری یا قمقمه‌ی خود در هنگام کار روزمره، تشنه نخواهید شد. به علت ساختار مشبک در قسمت پشتی کوله‌پشتی پوما مدلDark Shadow ، محل قرارگیری آن روی کمر مبتلا تعریق نمی‌شود؛ زیرا جریان هوا مدام در نصیب پشت کوله‌پشتی وجود دارد.

ما به شما اين اطمينان را مي‌دهيم كه كوله‌پشتي «آكوا‌اسفير» (Aqua Sphere) دسته (Royal) بهترين كوله‌پشتي ساخته‌شده براي شنا و ورزش‌هاي آبي است، زيرا به‌اندازه‌ي كافي جا براي انواع لوازم شنا، حوله و لباس‌هاي خيس و همچنين لوازم كوچك دارد. قسمت‌هاي مختلف اين كوله‌پشتي كه كارايي‌هاي متفاوتي دارا‌هستند به‌خوبي بیشتراز هم جدا‌شده‌اند؛ به‌نحوي كه بخشي كه براي لباس‌هاي خيس طراحي‌شده ضد‌آب بوده و به‌هيچ‌وجه رطوبت را به ديگر قسمت‌هاي كيف منتقل نمي‌كند، اين قسمت به‌شكل يك كيف كوچك در وسط كوله قرار‌دارد كه هم از باطن جيب اصلي و نیز بیشتراز زيپ زير كوله‌پشتي در دسترس است. جيب اصلي كوله‌پشتي بیشتراز حجم بالايي برخوردار‌است و به‌راحتي مي‌توان انواع لوازم شنا همچون حوله، كلاه، عينك، فين، كفي، تخته شنا، گوش‌گير و دماغ‌گير را در آن جاي داد و به لطف تعداد جيب‌هاي بالا هركدام بیشتراز لوازم جاي مخصوص خویش را دارند. با وجود بند‌هاي پد‌دار و راحت اين كوله‌پشتي و كمك بند قفل‌دار جلويي شما هنگام حمل كوله‌پشتي هيچ‌گونه فشار اضافي را احساس نمي‌كنيد. كيفيت مثال‌زدني آكوا‌اسفير، اين برند خوش‌نام ايتاليايي به کلیه اثبات شده‌است و به کار گیری بیشتراز اين كوله‌پشتي همچون ديگر لوازم خوش‌ساخت اين برند، حس رضايت را در خريدار ايجاد مي‌كند.

كوله پشتي لي نينگ نوع ABSL071-2 جنسي باكيفيت و حجمي مناسب براي حمل وسايل روزمره شما دارد. طراحي و ابعاد اين كيف جادار حمل وسايل شما در طول روز را آسان مي‌كند. اين كوله پشتي داراي يك نوع در بالاي خویش است تا به شکل دستي حمل شده يا هر زماني كه نياز داشتيد آن را در دست نگه داريد. علاوه بر اين داراي دو بند براي حمل به شکل كوله‌پشتي هست تا راحتي بيشتري را در ارتفاع روز از جابه‌جا كردن اين كيف داشته باشيد. همچنين كيف لينينگ بسيار سبك بوده و شما با قرار دادن وسايلي اضافه در آن احساس سنگيني نكرده و به‌آساني براي مقطع زمان بيشتري آن را حمل خواهيد كرد. كوله پشتي لي نينگ مدل ABSL071-2 با جنسي بادوام و جيب‌هايي مناسب براي فایده روزمره انتخابي سنجيده براي قراردادن تمام لوازم مورد نياز شما خواهد بود.

«کوله‌پشتی فاکس دسته Lets Ride» گزینه‌ای مناسب و سنجیده برای اشخاصی که به کیفیت و ظواهر یک محصول اعتنا دارند. این کوله‌پشتی فاکس از پلی‌استر تهیه‌شده که از ایجاد تعریق در قسمت پشتی آن و بوی نامطبوع ناشی بیش تر از تعریق نیز پرهیز خواهد کرد. این کوله‌پشتی جزو آن دسته بیشتراز کوله‌پشتی‌های کارآمد بوده که برای سفر،محل کار یا ورزش هم مناسب خواهد بود. این کوله‌پشتی دارنده جیب بیرونی بوده که می‌توانید لوازم مسئله موردنیاز خود که دسترسی پر سرعت به آن ها برایتان با اهمیت می باشد درون آن بگذارید. همچنین در نصیب پشت آن فضایی با راه و روش مشبک در لحاظ گرفته‌ شده که تنفس و هواخوری را ارتقاء خواهد داد تا در فصل تابستان با حمل این کوله هوای خنک و مطبوع را تجربه کنید. این کوله دارنده سه دسته بوده است. یک دسته برای حمل دستی و دو بند برای حمل رودوشی که فایده بیشتراز این کوله را برای شما راحت‌تر کرده است. نحوه باز و بسته شدن این کوله‌پشتی هم به شکل زیپ بوده است. این کوله انتخابی دلخواه برای بانوان و آقایان خواهد بود.

«کوله‌پشتی کوهنوردي 22 ليتري هاي کلورادو» گونه «Khumbu Air » در ابعاد و حجمی دلخواه عرضه گردیده است. برای طراحی این کوله‌پشتی بیشتراز الیاف تصنعی پلی‌استر طراحی‌شده است. این جنس منجر می‌شود کیف از وزنی سبک برخوردار باشد. کيف رودوشي مارال مدل Edward تر از ویژگی دیگر آن به مقاومت بالای بدنه اشاره می شود که بعد بیش تر از فایده طولانی‌مدت و مستمر از آن در گیر پارگی یا این که ساییدگی نخواهد شد. همینطور رطوبت را به خویش جذب کرده و قابلیت خشک شدن سریع را نیز دارد. این فرمان موجب میگردد تا وسایل شما سلامت در داخل کیف باقی بماند. علاوه بر این کوله‌پشتی های کلورادو دارای دو بند با قابلیت تهیه سایز هست که با پباده سازی پدی فومی راحتی بیشتری را برای شما به ارمغان می‌آورد. دسته‌ای هم برای حمل دستی سبب انتخاب شما برای جابه‌جا کردن این کوله‌پشتی است. «کوله‌پشتی کوهنوردي 22 ليتري هاي کلورادو» دسته «Khumbu Air » با داشتن جیبی برای قرار دادن قمقمه یا بطری آب خود می‌توانید بیش تر از کوهنوردی لذت بیشتری ببرید.

کوله پشتی «ریباک» دسته «Foundation» از رنگ زیبایی برخوردار بوده که در به عبارتی نگاه نخستین حیث هر کسی را به خود جلب می‌کند. این کوله‌پشتی همینطور به شکلی ساخت شده که حجم مناسبی داراست و می تواند ملازم خیر و خوبی برای سفرهای درون‌شهری باشد. پارچه استفاده‌شده برای تولید این محصول بیشتراز جنس الیاف مصنوعی پلی‌استری است. پلی‌استر استفاده‌شده از مقاومت نیکی برخوردار بوده و سبب به ساخت ساختاری بادوام برای این محصول می‌شود. برای حمل این کوله سه دسته در لحاظ گرفته‌شده که یک کدام از در بالا و دو مدل دیگر در پشت قرار دارند. این بندهای پشتی دارنده فوم‌های داخلی و به چهره مشبک هستند. این فوم‌ها کمک می‌کنند تا ساختاری منعطف برای دسته‌ها به وجود بیاید و بتوان در زمان حمل کوله‌پشتی راحتی بیشتری داشت و فشار کمتری به شانه‌ها وارد شود. ساختار مشبک بندها نیز هواخوری مناسبی تولید کرده و از تعریق مرحله پوست می‌کاهد. کوله‌پشتی ریباک نوع Foundation با دارا بودن طراحی مناسب و راحت، انتخاب خوبی برای فایده روزانه و سفرهای درون‌شهری خواهد بود.

«کوله‌پشتی مردانه فاکس دسته Lets Ride Falcon» انتخابی مناسب و شیک برای اشخاصی که می‌خواهند در حین سفر یا این که فعالیتی راحتی را تجربه کنند. این کوله‌پشتی که از جنس پلی‌استر تنظیم ‌شده بیش تر از کیفیت و کارایی بالایی نیز برخوردار بوده که از ساخت تعریق در قسمت پشت کوله و ایجاد بوی نامطبوع ناشی از تعریق نیز توقف خواهد کرد. گفتنی میباشد که این کوله دارنده دو مدل بوده که یک نوع برای حمل دستی و دیگری دو بند رودوشی بوده که برای حمل روی دوش نیز مطلوب خواهد بود. این کوله دارنده یک جیب بیرونی بوده که می‌توانید لوازم حتمی خود را زمانه آن جای دهید. گفتنی می‌باشد که این کوله دارای دو جیب مشبک بوده که می‌توانید قمقمه یا این که بطری خویش را داخل آن جای‌ داده و غایت لذت را با این کوله تجربه کنید. این را بایستی متذکر شد که در نصیب پشت این کوله ساختاری مشبک تشکیل ‌شده که هواخوری را ارتقاء داده است. این کوله انتخابی مناسب برای شما خواهد بود.
کوله پشتی «361 درجه» گونه «1032» به صورتی ساخت شده که میتواند برای استفاده روزمره و ورزشی گزینه‌ی مناسبی باشد. برای ساخت این محصول بیشتراز پارچه‌ای بیش تر از جنس الیاف تصنعی فایده شده است. این پارچه دارنده مقاومت خیر بوده و به ایجاد ساختاری بادوام برای کوله‌پشتی منجر می‌شود. تولید‌کننده برای این کوله‌پشتی جیب‌های بیرونی هم در نظر گرفته که کمک می‌نمایند تا قمقمه یا وسایلی که می بایست در دسترس باشند را بتوان به چهره بهتری به همراه داشت. برای حمل این کوله سه مدل تعبیه شده که یکی‌از بیش تر از آنان در بالا و دودسته دیگر به چهره بند‌های کوله‌ای در پشت قرار دارند. بندهای پشتی دارای فوم داخلی می باشند که کمک می نماید تا در زمان حمل کوله‌پشتی راحتی بتوان بیشتری را تجربه اعلام‌کرد و فشار کمتری هم به شانه‌ها وارد شود. کوله پشتی 361 درجه دسته 1032 با ویژگی‌ها و ساختاری که دارد، گزینه خوبی برای حمل وسایل روزمره خواهد بود.

به دوش انداختن یک کوله‌پشتی احتمالا مثل به دست دریافت کردن یک کیف قانونی نباشد، البته قطعا دوچندان راحت‌تر است. کوله‌پشتی‌ های سیرا مدل H04-034 Composite ظرفیتی برابر با 20 لیتر داراست که آن را به یک کوله شهری دلخواه بدل می‌سازد. این کوله علاوه بر محفظه حساس دو جیب بیرونی نیز دارااست که می‌توان در آنها وسایلی که بایستی در دسترس باشند را قرار داد. علاوه بر این دو جیب زیپ‌دار در جلوی کوله، دو جیب توری هم در کناره‌های کوله قرار دارا هستند که می‌توان در آن‌ها وسایلی مثل بطری آب را قرار بخشید تا چه بسا در صورتیکه آب بیشتراز بطری بیرون شد نیز لوازم باطن کوله خشک بمانند. در کناره‌های کوله دو بند قرار داده شده‌اند که به چهره سگکی می‌توان اندازه آنان را تغییر تحول داد. برای مثال در هنگامی که وسایل زیادی به ملازم ندارید و کوله به دلیل خالی بودن چهره بدی به خود می‌گیرد، خوب تر هست که این بند‌ها را سفت کنید تا ظواهر کوله خالی بهتر باشد و همچنین وسایل در داخل آن تکان کمتری بخورند. این کوله را می‌توان با فایده از نوع بالایی و یا بند‌هایی که در پشت قرار دارند حمل کرد. ولی حمل کوله با انداختن تنها یک کدام از بیش تر از بند‌های رو دوشی آن توصیه نمی‌شود، زیرا این عمل در دراز مدت میتواند در صورت شانه‌ها تاثیر بگذارد. بند‌های پشتی قابلیت تهیه و تنظیم میزان دارا هستند تا هر کسی بتواند بنا به ما یحتاج خویش معیار آنها را تغییر‌و تحول دهد. کوله‌پشتی های سیرا دسته H04-034 Composite به ادله داشتن جیب‌های مختلف می تواند یک گزینه دلخواه برای استفاده روزمره باشد.

کوله پشتي هاي سيرا نوع 39W-001 Beetle با پباده سازی زیبایی که دارد انتخابی مطلوب برای اشخاصی خواهد بود که به زیبایی و کیفیت محصولاتی که استفاده می‌کنند، اهمیت می‌دهند. این کوله‌پشتی دارنده ابعادی دلخواه بوده که فضای داخلی مناسبی را در اختیار شما قرار خواهد بخشید تا بتوانید به کمک آن وسایل گزینه مایحتاج خویش را همراه داشته باشید. همچنین جیب‌های متفاوت داخلی و خارجی این کوله‌پشتی به شما کمک خواهد اعلام‌کرد تا وسایل لازم خویش را برای فایده راحت‌تر در دسترس قرار دهید. این کوله‌پشتی دارنده سه مدل بوده؛ به صورتی یک دسته در بالای آن برای حمل به صورت دستی و دو بند برای حمل به شکل کوله‌ای بر روی آن قرار دارد. بندهای این کوله‌پشتی بیش تر از قابلیت تهیه معیار به چهره سگکی برخوردار بوده تا شما بتوانید در چهره ما یحتاج اندازه آن را به مقدار دلخواه خویش تغییر تحول دهید. پارچه منش این کوله‌پشتی دارای ساختاری بیش تر از جنس پلی‌استر بوده که با تولید وزنی سبک به شما در جابه‌جایی راحت‌تر آن امداد خواهد کرد.

این کوله‌پشتی همچنین دارنده پباده سازی مناسبی بوده که به شما امداد خواهد کرد تا با استفاده از آن مشکلات کمتری را تجربه کنید. برای نمونه پد فومی قرار گرفته شده در پشت این کوله‌پشتی با جلوگیری بیشتراز وارد داخل شدن فشار بیش از حد به پشت شما، به راحتی بیش تر شما کمک خواهد کرد. همینطور وجود این پد با جذب رطوبت به خود باعث شده تا با تعریق کمتر در منطقه کمر، سطح پوست شما همچنا