کيف رو دوشي زنانه شهر چرم مدل 39494

آن را در پی خواهد داشت. بندهایی که در پشت این کوله قرار دارا هستند نیز دارای فوم داخلی بوده تا وزن کوله‌پشتی بر روی شانه‌ها فشار کمتری آورده و بتوان با راحتی بیشتری آن را جابه‌جا کرد. علاوه بر دو بند دوشی، یک‌بند بر روی سینه و کمر نیز قرار دارد تا در زمان حمل کوله بتوان تسلط بیشتری داشت. قسمت پشتی هم دارنده فوم مشبک بوده که سبب ساز به هواخوری طولانی تر و درنتیجه کاهش تعریق در برهه زمانی حمل کوله می‌شود. یکی از ویژگی‌های جذاب این کوله نیز محفظه خروجی نی کمل بک بوده که امداد می‌کند تا در برهه زمانی پیمایش بتوان به آسانی از داخل کوله‌پشتی آب نوشید. کوله‌پشتی های کلورادو نوع Phablu ساختاری سفت و طراحی مناسبی دارااست که آن را به یک گزینه خوب برای به کار گیری در برنامه‌های کوتاه‌مدت بدل می‌سازد.
«کوله‌پشتی آديداس» جور «Stellasport Graphic» بیش تر از طراحی دلخواه برای به کار گیری هنگام فعالیت‌های روزانه برخوردار است. ویژگی‌های متعددی در یک کوله‌پشتی خوب وجود دارا هستند که از جمله‌ی آنها جنس و ابعاد است. این کوله‌پشتی رویه‌ای بیش تر از جنس پلی‌استر دارد. وزن این دسته به دلیل به کار گیری بیشتراز الیاف مصنوعی در ساختار پارچه قابل‌قبول است؛ درعین‌حال وسایل مازاد شما سبب خستگی کمر نخواهند شد و به‌راحتی لوازم موردنیاز خویش را در آن قرار خواهید داد. همچنین پلی‌استر به این کوله‌پشتی دوام و استحکام می‌بخشد؛ درنتیجه بعد بیشتراز استفاده‌ی طولانی‌مدت یا این که مکرر پاره نمی‌شود؛ زیرا دربرابر فشارهای مکانیکی نیز مقاوم است. کوله پشتي کوهنوردي 16 ليتري بلک دايموند مدل Bullet 16 ‌پشتی آدیداس به تکنولوژی Climacool در قسمت پشت کوله‌پشتی مجهز میباشد و شما در زمان حمل دوبندی، احساس گرما و رطوبت ناشی از تعریق نخواهید داشت. کوله‌پشتی آديداس گونه Stellasport Graphic به دو چهره دوبندی و دستی قابل‌حمل هست و با اعتنا به نحوه‌ی حمل، به‌آسانی آن را جابه‌جا خواهید کرد. همچنین با داشتن پد در روی بندها برای حمل به‌صورت کوله‌پشتی می‌توانید با این محصول به انجام فعالیت روزمره بپردازید.

کوله‌پشتی «پوما» مدل«Dark Shadow» بدنه‌ای از پلی‌استر داراست که سبب استحکام و مقاومت آن می‌شود. این خصوصیت بیشتراز فشارهای مکانیکی یا ساییدگی در حین حمل وسایل جلوگیری می‌نماید و با اطمینان‌خاطر بیشتری وسایل خود را با کوله‌پشتی پوما حمل خواهید کرد. بیش تر از دیگر نتایج به کار گیری از پلی‌استر در طراحی بدنه‌ی این کوله‌پشتی وزن سبک آن میباشد تا شما با گذاشتن وسایل اضافه‌ی خویش هم احساس سنگینی نکنید و بیش تر از حمل آن خسته نشوید. به‌علاوه این کوله‌پشتی با داشتن یک نوع برای حمل دستی و دو بند با قابلیت تغییر و تحول سایز سگکی انتخابی مطلوب است؛ زیرا جابه‌جایی آن برای شما با توجه به نحوه‌ی حمل تغییر‌و تحول می نماید و راحتی بیشتری را مهیا می‌آورد. به‌علاوه این کوله‌پشتی با داشتن فضای مناسب، دسترسی آسان تمام وسایل شما را امکان‌پذیر می‌کند. همینطور دارای دو جیب مشبک در نصیب کنار هست که با قراردادن بطری یا این که قمقمه‌ی خود در هنگام کار روزمره، تشنه نخواهید شد. به علت ساختار مشبک در نصیب پشتی کوله‌پشتی پوما مدلDark Shadow ، محل قرارگیری آن روی کمر مبتلا تعریق نمی‌شود؛ زیرا جریان هوا همیشه در نصیب پشت کوله‌پشتی وجود دارد.

ما به شما اين اطمينان را مي‌دهيم كه كوله‌پشتي «آكوا‌اسفير» (Aqua Sphere) جور (Royal) بهترين كوله‌پشتي ساخته‌شده براي شنا و ورزش‌هاي آبي است، زيرا به‌اندازه‌ي كافي جا براي انواع لوازم شنا، حوله و لباس‌هاي خيس و همچنين لوازم كوچك دارد. قسمت‌هاي گوناگون اين كوله‌پشتي كه كارايي‌هاي متفاوتي دارا هستند به‌خوبي از نیز جدا‌شده‌اند؛ به‌نحوي كه بخشي كه براي لباس‌هاي خيس طراحي‌شده ضد‌آب بوده و به‌هيچ‌وجه رطوبت را به ديگر قسمت‌هاي كيف منتقل نمي‌كند، اين نصیب به‌شكل يك كيف كوچك در وسط كوله قرار‌دارد كه هم بیش تر از باطن جيب اصلي و نیز بیشتراز زيپ زير كوله‌پشتي در دسترس است. جيب اصلي كوله‌پشتي از حجم بالايي برخوردار‌است و به‌راحتي مي‌توان انواع لوازم شنا همچون حوله، كلاه، عينك، فين، كفي، تخته شنا، گوش‌گير و دماغ‌گير را در آن جاي اعطا کرد و به لطف تعداد جيب‌هاي بالا هركدام بیش تر از لوازم جاي منحصر به فرد خود را دارند. با وجود بند‌هاي پد‌دار و راحت اين كوله‌پشتي و كمك بند قفل‌دار جلويي شما هنگام حمل كوله‌پشتي هيچ‌گونه فشار اضافي را احساس نمي‌كنيد. كيفيت مثال‌زدني آكوا‌اسفير، اين مارک خوش‌نام ايتاليايي به همگی اثبات شده‌است و به کار گیری بیشتراز اين كوله‌پشتي همچون ديگر لوازم خوش‌ساخت اين برند، حس رضايت را در خريدار ايجاد مي‌كند.

كوله پشتي لي نينگ گونه ABSL071-2 جنسي باكيفيت و حجمي مطلوب براي حمل وسايل روزمره شما دارد. طراحي و ابعاد اين كيف جادار حمل وسايل شما در طول روز را آسان مي‌كند. اين كوله پشتي داراي يك دسته در بالاي خویش می‌باشد تا به شکل دستي حمل شده يا هر زماني كه نياز داشتيد آن را در دست نگه داريد. علاوه بر اين داراي دو بند براي حمل به صورت كوله‌پشتي می‌باشد تا راحتي بيشتري را در ارتفاع روز از جابه‌جا كردن اين كيف داشته باشيد. همچنين كيف لينينگ بسيار سبك بوده و شما با قرار دادن وسايلي اضافه در آن احساس سنگيني نكرده و به‌آساني براي زمان دوران بيشتري آن را حمل خواهيد كرد. كوله پشتي لي نينگ نوع ABSL071-2 با جنسي بادوام و جيب‌هايي دلخواه براي فایده روزمره انتخابي سنجيده براي قراردادن تمام لوازم مسئله نياز شما خواهد بود.

«کوله‌پشتی فاکس جور Lets Ride» گزینه‌ای دلخواه و سنجیده برای افرادی که به کیفیت و ظواهر یک محصول اعتنا دارند. این کوله‌پشتی فاکس بیش تر از پلی‌استر تهیه‌شده که از ساخت تعریق در نصیب پشتی آن و بوی نامطبوع ناشی از تعریق نیز توقف خواهد کرد. این کوله‌پشتی بخشی از آن جور بیشتراز کوله‌پشتی‌های کارآمد بوده که برای سفر،محل عمل یا ورزش نیز مناسب خواهد بود. این کوله‌پشتی دارای جیب بیرونی بوده که می‌توانید لوازم مورد مایحتاج خود که دسترسی پر سرعت به آن ها برایتان دارای اهمیت است درون آن بگذارید. همچنین در نصیب پشت آن فضایی با راه و روش مشبک در حیث گرفته‌ شده که تنفس و هواخوری را ارتقا خواهد اعطا کرد تا در فصل تابستان با حمل این کوله هوای خنک و مطبوع را تجربه کنید. این کوله دارای سه دسته بوده است. یک نوع برای حمل دستی و دو بند برای حمل رودوشی که به کار گیری از این کوله را برای شما راحت‌تر کرده است. نحوه باز و بسته شدن این کوله‌پشتی هم به چهره زیپ بوده است. این کوله انتخابی مناسب برای بانوان و آقایان خواهد بود.

«کوله‌پشتی کوهنوردي 22 ليتري هاي کلورادو» گونه «Khumbu Air » در ابعاد و حجمی مناسب عرضه گردیده است. برای پباده سازی این کوله‌پشتی از الیاف مصنوعی پلی‌استر طراحی‌شده است. این جنس باعث میگردد کیف بیشتراز وزنی سبک برخوردار باشد. از ویژگی دیگر آن به مقاومت بالای بدنه اشاره می شود که بعد بیشتراز فایده طولانی‌مدت و مستمر بیشتراز آن مبتلا پارگی یا ساییدگی نخواهد شد. همچنین رطوبت را به خود جذب کرده و قابلیت خشک شدن پر سرعت را هم دارد. این امر موجب می گردد تا وسایل شما سلامت در باطن کیف باقی بماند. علاوه بر این کوله‌پشتی های کلورادو دارای دو بند با قابلیت تهیه و تنظیم سایز می‌باشد که با طراحی پدی فومی راحتی بیشتری را برای شما به ارمغان می‌آورد. دسته‌ای نیز برای حمل دستی باعث تعیین شما برای جابه‌جا کردن این کوله‌پشتی است. «کوله‌پشتی کوهنوردي 22 ليتري هاي کلورادو» مدل «Khumbu Air » با داشتن جیبی برای قرار دادن قمقمه یا بطری آب خود می‌توانید بیش تر از کوهنوردی لذت بیشتری ببرید.

کوله پشتی «ریباک» گونه «Foundation» بیشتراز رنگ زیبایی برخوردار بوده که در همان نگاه نخستین لحاظ هر کسی را به خود جلب می‌کند. این کوله‌پشتی همینطور به شکلی ایجاد شده که حجم مناسبی دارد و می تواند یار و همدم خیر و خوبی برای سفرهای درون‌شهری باشد. پارچه استفاده‌شده برای ساخت این محصول بیشتراز جنس الیاف تصنعی و مصنوعی پلی‌استری است. پلی‌استر استفاده‌شده بیشتراز مقاومت نیکی برخوردار بوده و سبب ساز به ساخت ساختاری بادوام برای این محصول می‌شود. برای حمل این کوله سه نوع در نظر گرفته‌شده که یک کدام از در بالا و دو جور دیگر در پشت قرار دارند. این بندهای پشتی دارای فوم‌های داخلی و به شکل مشبک هستند. این فوم‌ها یاری می‌کنند تا ساختاری منعطف برای دسته‌ها به وجود بیاید و بتوان در برهه زمانی حمل کوله‌پشتی راحتی بیشتری داشت و فشار کمتری به شانه‌ها وارد شود. ساختار مشبک بندها هم هواخوری مناسبی تولید کرده و از تعریق سطح پوست می‌کاهد. کوله‌پشتی ریباک گونه Foundation با دارا بودن پباده سازی مطلوب و راحت، انتخاب خوبی برای استفاده روزانه و سفرهای درون‌شهری خواهد بود.

«کوله‌پشتی مردانه فاکس نوع Lets Ride Falcon» انتخابی دلخواه و شیک برای اشخاصی که می‌خواهند در حین سفر یا این که فعالیتی راحتی را تجربه کنند. این کوله‌پشتی که بیشتراز جنس پلی‌استر تهیه و تنظیم ‌شده از کیفیت و عملکرد بالایی نیز برخوردار بوده که بیش تر از تولید تعریق در قسمت پشت کوله و تولید بوی نامطبوع ناشی بیشتراز تعریق نیز توقف خواهد کرد. گفتنی میباشد که این کوله دارای دو جور بوده که یک نوع برای حمل دستی و دیگری دو بند رودوشی بوده که برای حمل روی دوش نیز مناسب خواهد بود. این کوله دارنده یک جیب بیرونی بوده که می‌توانید لوازم ضروری خویش را مجال آن جای دهید. گفتنی هست که این کوله دارنده دو جیب مشبک بوده که می‌توانید قمقمه یا این که بطری خویش را درون آن جای‌ داده و غایت لذت را با این کوله تجربه کنید. این را بایستی متذکر شد که در نصیب پشت این کوله ساختاری مشبک تشکیل ‌شده که هواخوری را ارتقا داده است. این کوله انتخابی دلخواه برای شما خواهد بود.
کوله پشتی «361 درجه» مدل «1032» به صورتی ایجاد شده که می‌تواند برای فایده روزمره و ورزشی گزینه‌ی مناسبی باشد. برای تولید این محصول بیشتراز پارچه‌ای از جنس الیاف تصنعی به کار گیری شده است. این پارچه دارای مقاومت خیر و خوبی بوده و به ایجاد ساختاری بادوام برای کوله‌پشتی سبب می‌شود. تولید‌کننده برای این کوله‌پشتی جیب‌های بیرونی هم در حیث گرفته که یاری مینمایند تا قمقمه یا وسایلی که باید در دسترس باشند را بتوان به شکل بهتری به ملازم داشت. برای حمل این کوله سه گونه تعبیه شده که یکی از بیش تر از آنان در بالا و دودسته دیگر به چهره بند‌های کوله‌ای در پشت قرار دارند. بندهای پشتی دارای فوم داخلی می باشند که کمک می نماید تا در زمان حمل کوله‌پشتی راحتی بتوان بیشتری را تجربه اعلام‌کرد و فشار کمتری هم به شانه‌ها وارد شود. کوله پشتی 361 درجه مدل 1032 با ویژگی‌ها و ساختاری که دارد، گزینه نیکی برای حمل وسایل روزمره خواهد بود.

به دوش انداختن یک کوله‌پشتی احتمال دارد مثل به دست دریافت کردن یک کیف رسمی نباشد، ولی قطعا دوچندان راحت‌تر است. کوله‌پشتی‌ های سیرا مدل H04-034 Composite ظرفیتی برابر با 20 لیتر داراست که آن را به یک کوله شهری مناسب بدل می‌سازد. این کوله علاوه بر محفظه مهم دو جیب بیرونی هم داراست که می‌توان در آنها وسایلی که باید در دسترس باشند را قرار داد. علاوه بر این دو جیب زیپ‌دار در جلوی کوله، دو جیب توری هم در کناره‌های کوله قرار دارا‌هستند که می‌توان در آنها وسایلی مانند بطری آب را قرار اعطا کرد تا حتی در حالتی‌که آب بیش تر از بطری خارج شد نیز لوازم درون کوله خشک بمانند. در کناره‌های کوله دو بند قرار داده شده‌اند که به شکل سگکی می‌توان اندازه آن‌ها را تغییر داد. برای نمونه در هنگامی که وسایل متعددی به یار و همدم ندارید و کوله به دلیل خالی بودن چهره بدی به خود می‌گیرد، بهتر می‌باشد که این بند‌ها را سفت کنید تا ظاهر کوله خالی خوبتر باشد و همچنین وسایل در درون آن تکان کمتری بخورند. این کوله را می‌توان با فایده از نوع بالایی و یا بند‌هایی که در پشت قرار دارند حمل کرد. البته حمل کوله با انداختن صرفا یک کدام از از بند‌های رو دوشی آن توصیه نمی‌شود، زیرا این فعالیت در دراز مدت می تواند در چهره شانه‌ها تاثیر بگذارد. بند‌های پشتی قابلیت تهیه و تنظیم معیار دارا‌هستند تا هر کسی بتواند سازه به مایحتاج خود اندازه آن ها را تغییر تحول دهد. کوله‌پشتی های سیرا گونه H04-034 Composite به عامل داشتن جیب‌های متفاوت می تواند یک گزینه مناسب برای استفاده روزمره باشد.

کوله پشتي هاي سيرا نوع 39W-001 Beetle با پباده سازی زیبایی که داراست انتخابی مطلوب برای افرادی خواهد بود که به زیبایی و کیفیت محصولاتی که به کار گیری می‌کنند، اهمیت می‌دهند. این کوله‌پشتی دارای ابعادی مناسب بوده که فضای داخلی مناسبی را در اختیار شما قرار خواهد اعطا کرد تا بتوانید به امداد آن وسایل گزینه مایحتاج خویش را ملازم داشته باشید. همینطور جیب‌های مختلف داخلی و فرنگی این کوله‌پشتی به شما یاری خواهد اعلام کرد تا وسایل واجب خود را برای استفاده راحت‌تر در دسترس قرار دهید. این کوله‌پشتی دارای سه دسته بوده؛ به صورتی یک دسته در بالای آن برای حمل به چهره دستی و دو بند برای حمل به چهره کوله‌ای بر روی آن قرار دارد. بندهای این کوله‌پشتی بیش تر از قابلیت تنظیم معیار به چهره سگکی برخوردار بوده تا شما بتوانید در شکل موردنیاز معیار آن را به ترازو مناسب خویش تغییر‌و تحول دهید. پارچه راه و روش این کوله‌پشتی دارنده ساختاری بیشتراز جنس پلی‌استر بوده که با تولید وزنی سبک به شما در جابه‌جایی راحت‌تر آن کمک خواهد کرد.

این کوله‌پشتی همینطور دارنده طراحی مناسبی بوده که به شما امداد خواهد اظهار کرد تا با فایده از آن مشکل‌ها کمتری را تجربه کنید. برای نمونه پد فومی قرار گرفته شده در پشت این کوله‌پشتی با جلوگیری بیشتراز وارد آمدن فشار بیش بیشتراز حد به پشت شما، به راحتی بیشتر شما کمک خواهد کرد. همچنین وجود این پد با جذب رطوبت به خویش باعث شده تا با تعریق کمتر در حیطه کمر، تراز پوست شما همچنا