کيف پول شهر چرم مدل 5-122185

�کس 3×4 وجود دارد. این کیف یک محفظه و یک محفظه‌ی زیپ‌دار برای مراقبت اسکناس دارد. این کیف پول به‌راحتی درون انواع کیف‌های دستی و رودوشی جای می‌گیرد. روی کیف و در گوشه‌ی پایینی آن، حروف I.C درج شده که مخفف نام برند است. چرم شهر با استفاده بیشتراز چرم طبیعی، سعی کرده که محصولات کاربردی و درعین‌حال به‌روز و زیبا ایجاد و عرضه کند.
کیف پول مارک کاردستی با جور (KDW325) با پباده سازی خوش‌رنگ و جذابی عرضه شده است. طراحی روی کیف مضاعف رنگارنگ و با احساس است. در پباده سازی این کیف پول بیشتراز رنگ آبی با طراحی تایپوگرافی و انیمیشنی رنگارنگ یک میز تا پشت کیف استفاده شده است. کیف جیبی مدل (KDW325) دارنده یک بند چرمی قهوه‌ای رنگ برای حفظ از محتویات و بستن کیف است. کیف پول پارچه‌ای در نصیب داخلی به صورت یکدست مشکی تعبیه شده و به شکل ساده یا به اصطلاح کتابی باز خواهد شد. کیف پول کاردستی با ابعاد 12 × 10 سانتی‌متر فضای متعددی در جیب یا کیف شما نخواهد گرفت. با وجود فضای متعددی که در این کیف تعبیه شده، وزنی معادل 75 گرم دارااست و ضخامتی معادل 2 سانتی‌متر برایش در لحاظ گرفته شده است. پارچه استفاده شده در این کیف پول مقاومت متعددی را ارائه می‌کند؛ بیش تر از اینرو یار و همدم مناسبی به صورت روزانه خواهد بود. کیف پولی مناسب جوانان خوش‌ذوق و هنرپسند با پباده سازی ایرانی تهیه شده بیشتراز پارچه مخمل کوبیده و چاپ سابلیمیشن که رنگ های آن به شدت جذاب و شفاف است. این کیف دارای فضای قابل توجهی برای حفظ از کارت اعتباری، ویزیت است. KDW325 یک گزینش جالب و دوست‌داشتنی به عنوان هدیه خواهد بود.
جلد نوع چک چرمی مارک «درسا» (Dorsa) مدل «1159» بیشتراز چرم صد درصد طبیعی گاوی ساخته شده که بیش تر از لطافت و مرغوبیت بالایی برخوردار است. جلد جور چک درسا به دلیل ظاهر بی آلایش و رنگ قهوه‌ای تیره اضافه برای آقایان مطلوب است. طرح چرم کروکو می باشد که به جلد زیبایی بیشتری بخشیده است. ابعاد جلد معادل 1.5 × 11 × 26 سانتی‌متر می باشد و نوع بررسی به راحتی در آن قرار گرفته و جلد و برگه‌های آن تا نخواهد شد. درسا 124 گرم وزن داراست و قابلیت حمل آسانی دارد. نحوه‌ی باز و بسته شدن جلد گونه چک ساده است. جلد جور چک درسا علاوه‌بر محل حفظ گونه بررسی دارای چهار محفظه‌ی قرارگیری کارت ویزیت و همینطور محلی برای قرارگیری خودکار دارد. جلد نوع بررسی درسا وسیله‌ای کاربردی برای افرادی میباشد که استفاده‌ی متعددی بیشتراز نوع چک دارا هستند و همینطور می‌توان داخل این جلد پول، کارت ویزیت و اعتباری و مداد نیز قرار داد.
اگر به کیف‌‌پول‌های کتی قهوه‌ای‌رنگ علاقه دارید، یک کدام از بیشتراز زیباترین و به‌صرفه‌ترین این جور کیف‌ها را به شما معرفی می‌کنیم. کیف موردبحث «YL409-3» اسم دارد. این کیف را برند «NB.Co» پباده سازی و ساخت می‌کند. کیف بیشتراز چرم مصنوعی تنظیم شده است. چنانچه خوب به کیف دقت کنید، متوجه این گزینه می‌شوید که بیشتراز نظر ظاهری چیزی از کیف‌های چرمی مرغوب و درجه‌یک کم ندارد. ابعاد آن در حدود 10 × 19 سانتی‌متر است. با اعتنا به این اندازه، به لحاظ میرسد مشکلی بابت نگهداری آن در جیب کت یا پالتوی خویش نداشته باشید. کیف با رنگ قهوه‌ای‌اش، برای ست‌شدن با کمربند و کفش‌های چرمی و قهوه‌ای‌رنگ عالی است. وزن 110 گرمی این دسته در موقعیت خالی برای یک کیف گران قدر و جادار خیلی منطقی به نظر می‌رسد. کیف کاملا ساده باز و بسته می‌شود. برای باز و بسته‌کردن YL409-3 دیگر مزاحمت و وقت‌گیری مگنت یا این که دکمه را نخواهید داشت. با اعتنا به وجود 4 محفظه برای محافظت اسکناس‌، می‌توانید آنها را به‌راحتی دسته‌بندی نمایید و خیلی سریع به اسکناس موردنیازتان دسترسی داشته باشید. درون کیف یک محفظه برای حفظ عکس خاطره‌انگیز شما در نظر گرفته شده است. با وجود 5 محل دلخواه برای محافظت کارت‌های اعتباری، مهم‌ترین کارت‌هایتان مدام در دسترس خواهند بود. خرید کیف ان بی.کو YL409-3 با درنظرداشتن ابعاد نه‌چندان بزرگ، وزن سبک، محفظه‌های کاربردی و به‌اندازه، رنگ و پباده سازی زیبا و بها نه‌چندان بالایش برای شما به تجربه‌ای شیرین تبدیل خواهد شد. این کیف را می‌توانید به افرادی که دوستشان دارید، هدیه دهید.
هماهنگ کردن کیف پول با دیگر اقلام چرم مورد استفاده، کار سختی نخواهد بود. کیف پول چرمی مارک ایرانی «چرم مشهد» (Mashad Leather) با نوع (D0580) فضای زیادی در جیب اشغال نخواهد اظهار کرد و البته محفظه‌های زیادی برای مراقبت بیشتراز اسکناس و انواع متعدد کارت‌های اعتباری و ویزیت دارد. این کیف پول به چهره جیبی پباده سازی شده می‌باشد و به وسیله‌ی یک دکمه باز و بسته خواهد شد. چرم به کار گیری شده در این کیف پول با تضمین 100 درصدی بیش تر از برند شناخته شده‌ی چرم مشهد در حیث گرفته شده است. با باز کردن دکمه این کیف پول، دو محفظه‌ی جداگانه بارز خواهد شد. در یک طرف 5 عدد جاکارتی و یک محفظه حفظ عکس در لحاظ گرفته شده میباشد و در طرف دیگر سه محفظه کارت اعتباری، یک محفظه‌ی کارت ویزیت و یک محفظه برای حفظ بیشتراز سکه پباده سازی شده که با یک دکمه باز و بسته می‌شود. بر روی کیف پول نماد برند چرم مشهد به چهره فلزی درخشان قرار گرفته است. کیف پول (D0580) در ابعاد 11.5 × 10 سانتی‌متر می‌باشد و رنگی قهوه‌ای با چرم معمولی دارد. برای حفظ از اسکناس یک محفظه دلخواه تعبیه شده است. مارک ایرانی چرم مشهد این کیف پول را برای استفاده‌ی آقایان خوش‌پوش طراحی کرده میباشد و با اعتنا به کیفیت آن، همراه طولانی مدتی برای شما خواهد بود.
كيف پول كتي طرح سوسماري چرم زانكو توليد شده بیشتراز بهترين چرم طبيعي كه بر روي چرم كيف طرح سوسماري چاپ شده كه زيبايي خاصي به كيف داده و داراي 5 عدد جاكارتي ،يك آلبوم وسیع و يك البوم كوچك عكس ،يك جيب زيپ دار در داخل كيف و جاي پول و مدارك مي باشد جاي پول كيف مي اقتدار يك بسته صد تايي در درون ان قرار داد اين كيف پول با طراحي زيبا و كيفيت عالي هديه ايي مطلوب براي مشگل بسندان مي باشد
کیف پول چرمی مارک ایرانی «چرم مشهد» (Mashad Leather) با نوع (D0249) عرضه شده است و فضای دوچندان مناسبی برای محافظت از اسکناس و کارت‌های اعتباری شما خواهد داشت. این کیف پول به چهره جیبی طراحی شده می باشد و به صورت کتابی یا بی آلایش باز و بسته خواهد شد. چرم فایده شده در این کیف پول با تضمین 100 درصدی از مارک شناخته شده‌ی چرم مشهد در نظر گرفته شده است. در نگاه اولیه به نصیب روی کیف یک محفظه توجه‌تان را جلب خواهد کرد. در این محفظه یک جاکارتی چرم قرار گرفته که مسلما فعالیت شما را برای نظم طولانی تر کارت‌های اعتباری‌تان آسوده خواهد کرد. در یک طرف این جاکارتی محفظه‌ای برای نگهداری عکس تعبیه شده که روکشی طوری صورت دارااست و در طرف دیگر سه محفظه برای نگهداری کارت اعتباری پباده سازی شده است. در کنج روی کیف نماد برند چرم مشهد به صورت فلزی درخشان قرار گرفته است. کیف پول (D0249) در ابعاد 12.5 × 10 × 2 سانتی‌متر می‌باشد و ظاهری به رنگ قهوه‌ای واضح دارد. برای محافظت بیشتراز کارت اعتباری‌های متنوع خویش نگران فضای جداگانه نباشید، این کیف پول بدون در حیث گرفتن جاکارتی جداگانه، به اندازه‌ی 7 عدد محفظه برای کارت اعتباری داراست و دسترسی خیر برای این آنان وجود خواهد داشت. فضای مسئله نیاز برای کارت‌های ویزیت که در ابعاد متعدد هستند نیز برابر با 3 محفظه است. در قسمت میانی کیف یک محفظه برای قرار دادن سکه طراحی شده می باشد که به وسیله‌ی یک زیپ بسته خواهد شد. کیف پول چرم مشهد یک گزینش عالی و ایده‌آل است و از همه محتویات به خیر نگهداری خواهد کرد.
کیف پول چرمی «چرم مشهد» (Mashad Leather) گونه «D0186» یک کدام از بیش تر از کیف‌های زیبا و باکیفیت کتی است که با طراحی شیک و جذابی بیش تر از سوی این مارک ایرانی معرفی و عرضه شده است. کیف کتی D0186 با رویه‌ی صد درصد چرم (چرم گاوی) پباده سازی شده و به صورت زیپی باز و بسته می‌شود. در کنار این گونه یک حلقه‌ی فلزی هم تعبیه شده که قابلیت اتصال یک بند مچی کوتاه و زیبای چرمی را میسر می‌سازد. این نوع در ابعاد تقریبی بیست در ده سانتی‌متر پباده سازی شده که برای این سبک ابعادی استاندارد و همه‌پسند است. این کیف کتی بیش تر از سه محفظه‌ی به هم‌دوخته شده برخوردار هست و طراحی جالب آن محفظه‌ی زیپ‌دار دیگری را درون کیف در اختیار شما قرار می‌دهد که می‌توان بیش تر از آن به عنوان محل نگهداری سکه یا این که اشیای مشابه به کار گیری کرد. در نصیب داخلی این کیف کتی چرمی محفظه‌های محافظت کارت ویزیت و کارت اعتباری به اندازه‌ی مطلوبی در حیث گرفته شده که به کارایی آن می‌افزاید. گفتنی می‌باشد این نوع در سه رنگ مشکی، قهوه‌ای و زرشکی عرضه شده که میتواند در کنار کیفیت، زیبایی و سعی بیش تر از حیث رنگ‌بندی نیز تنوع مناسبی را برای سلیقه‌های متفاوت به ملازم دارد.
جلد گونه چک چرمی برند «درسا» (Dorsa) دسته «1161» بیش تر از چرم صد درصد ارگانیک گاوی ساخته شده که بیش تر از لطافت و مرغوبیت بالایی برخوردار است. جلد جور چک درسا به ادله ظواهر بی آلایش و رنگ مشکی بیشتر برای آقایان مطلوب است. ابعاد جلد معادل 1.5 × 11 × 26 سانتی‌متر هست و نوع چک به راحتی در آن قرار گرفته و جلد و برگه‌های آن تا نخواهد شد. درسا 135 گرم وزن داراست و قابلیت حمل آسانی دارد. نحوه‌ی باز و بسته شدن جلد مدل چک بی آلایش است. جلد مدل بازنگری درسا علاوه‌بر محل مراقبت نوع چک دارای چهار محفظه‌ی قرارگیری کارت ویزیت و همچنین محلی برای قرارگیری خود کار دارد. جلد مدل چک درسا وسیله‌ای کاربردی برای افرادی است که استفاده‌ی متعددی بیش تر از نوع چک دارا هستند و همینطور می‌توان درون این جلد پول، کارت ویزیت و اعتباری و خود کار نیز قرار داد.
یکی بیشتراز جادارترین کیف کارت‌های «ان‌بی.کو» (NB.Co) با اسم «YL418-7» شناخته می‌شود. گونه YL418-7 دارنده 26 محفظه برای حفظ کارت ویزیت است. با وجود چنین ظرفیتی به نظر می‌رسد که تمام کارت‌های موردنیازتان را همیشه به ملازم خواهید داشت. این محفظه‌های نرم و شفاف بیشتراز جنس پلاستیک ساخته ‌شده‌اند. با اعتنا به چهار محفظه‌ی محکم برای نگهداری کارت‌های اعتباری، تا حد متعددی بیش تر از به همراه داشتن کیف‌های وسیع بی‌نیاز خواهید شد. این کیف بیشتراز چرم تصنعی تنظیم شده می باشد و مقاومت بالایی دربرابر فشار و گرما دارد. با توجه به وزن 77گرمی YL418-7 کیف دستی یا این که کوله‌پشتی شما سنگین نخواهد شد. کیف پول چرم طبیعی کهن چرم مدل LW45/2 کیف برابر با 7.5 × 10 سانتی‌متر است. این ابعاد جای زیادی را در کیف شما اشغال نخواهد کرد. رنگ قهوه‌ای و مشکی کیف کارت موردبحث به‌راحتی با وسایل، کیف و کفش قهوه‌ای و مشکی شما ست می‌شود. این کیف به‌وسیله‌ی یک دکمه باز و بسته می‌شود. کیف کارت NB.Co YL418-7 با درنظرداشتن وزن سبک، ابعاد نه‌چندان بزرگ، پباده سازی زیبا و رنگ‌های زیبایش ارزش خرید بالایی دارد.
بسیاری بیش تر از مغازه‌دارها و فروشنده‌ها برای به‌دست‌آوردن مشتریان جدید کارت ویزیت خود را به آنان می‌دهند. فارغ از شک هیچ‌فردی به محافظت همه‌ی کارت‌ ویزیت‌ها علاقه ندارد؛ البته در این بین، همیشه کارت‌هایی می‌باشند که قیمت مراقبت داشته باشند. «فیلیپی» به همین مراد کیف‌های کارت ویزیت بسیاری را پباده سازی و ساخت کرده که گونه «Slim» یکی از بیشتراز آن‌هاست. این دسته همان‌طور که بیشتراز اسمش پیداست فراوان نازک ساخته شده و ضخامتی برابر با 1 سانتی‌متر دارد. جنس استفاده‌شده برای ساخت این کیف چرم است. چرم استفاده‌شده تداوم بالایی دارد و سبب ساز داشتن ظاهر‌ی زیبا برای این کیف می‌شود. استمرار بالای کیف سبب می‌شود تا با خیالی راحت برای مدت‌ها از آن به کار گیری نمایید و مطمئن باشید که کارت‌های ویزیت حساس برای شما، تندرست خواهند ماند. این کیف علاوه‌بر رویه‌ی چرمی قابی فلزی هم دارد که سبب ساز ساختار مستحکم‌تر این محصول می‌شود. باز و بسته کردن درِ این کیف به وسیله‌ی آهن‌ربایی که در آن تعبیه شده عمل ساده‌ای است. به عامل وجود همین آهن‌ربا می‌توان اطمینان داشت که کارت‌ها بیشتراز کیف بیرون نخواهند ریخت. این کیف به دلیل سایز پاره ای که دارد، در جیب پیراهن و شلوار جا شده و می‌توان آن را به‌سادگی حمل کرد. کیف کارت ویزیت فیلیپی نوع Slim یک کیف زیباست که میتواند به‌خوبی از کارت‌های ویزیت محافظت کند.

کیف پول چرمی «چرم مشهد» (Mashad Leather) جور «D0241» از کیف‌های کتی مردانه هست که با پباده سازی زیبا و کیفیتی عالی بیشتراز سوی این مارک مطرح ایرانی معرفی و عرضه شده است. این کیف از رویه‌ی صد درصد چرم در رنگ‌های مشکی و عسلی (قهوه‌ای روشن) برخوردار می‌باشد که در کنار کیفیت و ماندگاری مطلوب، با طرح ارگانیک و زیبایی همراه است. کیف طراحی کلاسیکی دارااست و به شکل بی آلایش باز و بسته می‌شود. بر روی کیف در کنار طرح معمولی صرفا عنصری که مشاهده می‌شود، نشان یا این که لوگوی این مجموعه چرم مشهد (Mashad Leather) می‌باشد که به صورت فلزی در گوشه‌ای از کیف عمل شده است. با باز کردن کیف شاهد یک محفظه‌ی مرکزی و یک محل قرار گیری خودکار یا قلم هستیم. پباده سازی هوشمندانه‌ی محفظه‌ی وسطی موجب می گردد در چهره استفاده بیش تر از جا خودکاری کیف به راحتی و فارغ از تولید برآمدگی ناخوشایند بسته شود. دوخت سفت تمام محفظه‌ها به ویژه دوخت دور دو نصیب حیاتی کیف نیز نشان بیش تر از کیفیت و ماندگاری قابل‌توجه آن دارد. این نوع چهار محفظه برای نگهداری اسکناس و دو محل برای حفظ عکس داراست که یکی روی محفظه‌ی وسطی و دیگری روی نصیب داخلی و حیاتی کیف قرار گرفته است. علاوه بر این تعداد قابل توجهی بیش تر از محل‌های محافظت کارت ویزیت و کارت‌های اعتباری نیز در لحاظ گرفته شده که آن را به یک کیف کلاسیک، شیک و کارآمد برای هر مرد شیک‌پوشی تبدیل می‌کند.
شركت چرم آنيل، توليد كننده انواع محصولات چرمي دربرگیرنده كيف، كفش، كمربند، كت، جاكليدي و انواع ست هاي چرمي مي باشد. اين شركت تولیدات خویش را از چرم اصل با كيفيت بالا تهيه مي كند. طرح هاي تولید ها ب�