کيف پول شهر چرم مدل 5-122185

�کس 3×4 وجود دارد. این کیف یک محفظه و یک محفظه‌ی زیپ‌دار برای محافظت اسکناس دارد. این کیف پول به‌راحتی درون انواع کیف‌های دستی و رودوشی جای می‌گیرد. روی کیف و در گوشه‌ی پایینی آن، حروف I.C درج شده که مخفف نام مارک است. چرم شهر با فایده بیش تر از چرم طبیعی، سعی کرده که تولیدات کاربردی و درعین‌حال به‌روز و زیبا ایجاد و عرضه کند.
کیف پول برند کاردستی با گونه (KDW325) با طراحی خوش‌رنگ و جذابی عرضه شده است. طراحی روی کیف بسیار رنگارنگ و با احساس است. در پباده سازی این کیف پول بیش تر از رنگ آبی‌رنگ با پباده سازی تایپوگرافی و انیمیشنی رنگارنگ یک میز تا پشت کیف به کار گیری شده است. کیف جیبی نوع (KDW325) دارای یک بند چرمی قهوه‌ای رنگ برای مراقبت بیش تر از محتویات و بستن کیف است. کیف پول پارچه‌ای در نصیب داخلی به چهره یکدست مشکی تعبیه شده و به چهره ساده یا این که به اصطلاح کتابی باز خواهد شد. کیف پول کاردستی با ابعاد 12 × 10 سانتی‌متر فضای زیادی در جیب یا کیف شما نخواهد گرفت. با وجود فضای متعددی که در این کیف تعبیه شده، وزنی معادل 75 گرم دارااست و ضخامتی معادل 2 سانتی‌متر برایش در نظر گرفته شده است. پارچه استفاده شده در این کیف پول مقاومت متعددی را ارائه می‌کند؛ بیشتراز اینرو همراه مناسبی به صورت روزانه خواهد بود. کیف پولی مناسب جوانان خوش‌ذوق و هنرپسند با پباده سازی ایرانی تهیه شده از پارچه مخمل کوبیده و چاپ سابلیمیشن که رنگ های آن به شدت دیدنی و شفاف است. این کیف دارای فضای قابل توجهی برای حفظ از کارت اعتباری، ویزیت است. KDW325 یک انتخاب دیدنی و دوست‌داشتنی به عنوان هدیه خواهد بود.
جلد مدل چک چرمی برند «درسا» (Dorsa) دسته «1159» بیش تر از چرم صد درصد ارگانیک گاوی ساخته شده که بیشتراز لطافت و مرغوبیت بالایی برخوردار است. جلد دسته بازنگری درسا به ادله ظاهر معمولی و رنگ قهوه‌ای تیره طولانی تر برای آقایان مناسب است. طرح چرم کروکو می باشد که به جلد زیبایی بیشتری بخشیده است. ابعاد جلد معادل 1.5 × 11 × 26 سانتی‌متر می باشد و دسته بازنگری به راحتی در آن قرار گرفته و جلد و برگه‌های آن تا نخواهد شد. درسا 124 گرم وزن دارد و قابلیت حمل آسانی دارد. نحوه‌ی باز و بسته شدن جلد نوع بازنگری معمولی است. جلد جور چک درسا علاوه‌بر محل نگهداری گونه بازنگری دارای چهار محفظه‌ی قرارگیری کارت ویزیت و همینطور محلی برای قرارگیری مداد دارد. جلد مدل بازنگری درسا وسیله‌ای کاربردی برای افرادی است که استفاده‌ی زیادی از جور چک دارا هستند و همچنین می‌توان درون این جلد پول، کارت ویزیت و اعتباری و خود کار نیز قرار داد.
اگر به کیف‌‌پول‌های کتی قهوه‌ای‌رنگ علاقه دارید، یک کدام از بیش تر از زیباترین و به‌صرفه‌ترین این گونه کیف‌ها را به شما معرفی می‌کنیم. کیف موردبحث «YL409-3» نام دارد. این کیف را مارک «NB.Co» طراحی و تولید می‌کند. کیف از چرم تصنعی تهیه و تنظیم شده است. چنانچه عالی به کیف دقت کنید، متوجه این گزینه می‌شوید که بیش تر از لحاظ ظاهری چیزی بیشتراز کیف‌های چرمی مرغوب و درجه‌یک کم ندارد. ابعاد آن در حدود 10 × 19 سانتی‌متر است. با دقت به این اندازه، به حیث میرسد مشکلی بابت حفظ آن در جیب کت یا پالتوی خود نداشته باشید. کیف با رنگ قهوه‌ای‌اش، برای ست‌شدن با کمربند و کفش‌های چرمی و قهوه‌ای‌رنگ عالی است. وزن 110 گرمی این نوع در موقعیت خالی برای یک کیف بزرگ و جادار خیلی منطقی به لحاظ می‌رسد. کیف کاملا ساده باز و بسته می‌شود. برای باز و بسته‌کردن YL409-3 دیگر مزاحمت و وقت‌گیری مگنت یا این که دکمه را نخواهید داشت. با اعتنا به وجود 4 محفظه برای نگهداری اسکناس‌، می‌توانید آن ها را به‌راحتی دسته‌بندی فرمایید و خیلی سرعت بالا به اسکناس موردنیازتان دسترسی داشته باشید. درون کیف یک محفظه برای حفظ عکس خاطره‌انگیز شما در نظر گرفته شده است. با وجود 5 محل دلخواه برای مراقبت کارت‌های اعتباری، مهم‌ترین کارت‌هایتان مدام در دسترس خواهند بود. خرید کیف ان بی.کو YL409-3 با درنظرداشتن ابعاد نه‌چندان بزرگ، وزن سبک، محفظه‌های کاربردی و به‌اندازه، رنگ و طراحی زیبا و ارزش نه‌چندان بالایش برای شما به تجربه‌ای شیرین تبدیل خواهد شد. این کیف را می‌توانید به اشخاصی که دوستشان دارید، هدیه دهید.
هماهنگ کردن کیف پول با دیگر اقلام چرم مسئله استفاده، عمل سختی نخواهد بود. کیف پول چرمی برند ایرانی «چرم مشهد» (Mashad Leather) با مدل (D0580) فضای زیادی در جیب اشغال نخواهد اعلام‌کرد و اما محفظه‌های متعددی برای حفظ بیشتراز اسکناس و انواع متعدد کارت‌های اعتباری و ویزیت دارد. این کیف پول به شکل جیبی پباده سازی شده است و به وسیله‌ی یک دکمه باز و بسته خواهد شد. چرم به کار گیری شده در این کیف پول با تضمین 100 درصدی از مارک شناخته شده‌ی چرم مشهد در لحاظ گرفته شده است. با باز کردن دکمه این کیف پول، دو محفظه‌ی جداگانه نمایان خواهد شد. در یک طرف 5 عدد جاکارتی و یک محفظه محافظت عکس در لحاظ گرفته شده می‌باشد و در طرف دیگر سه محفظه کارت اعتباری، یک محفظه‌ی کارت ویزیت و یک محفظه برای محافظت بیشتراز سکه پباده سازی شده که با یک دکمه باز و بسته می‌شود. بر روی کیف پول نماد برند چرم مشهد به صورت فلزی براق قرار گرفته است. کیف پول (D0580) در ابعاد 11.5 × 10 سانتی‌متر می‌باشد و رنگی قهوه‌ای با چرم ساده دارد. برای حفظ از اسکناس یک محفظه مطلوب تعبیه شده است. برند ایرانی چرم مشهد این کیف پول را برای استفاده‌ی آقایان خوش‌پوش پباده سازی کرده میباشد و با دقت به کیفیت آن، همراه طولانی مدتی برای شما خواهد بود.
كيف پول كتي طرح سوسماري چرم زانكو توليد شده بیش تر از بهترين چرم طبيعي كه بر روي چرم كيف طرح سوسماري چاپ شده كه زيبايي خاصي به كيف داده و داراي 5 عدد جاكارتي ،يك آلبوم بزرگ و يك البوم كوچك عكس ،يك جيب زيپ دار در درون كيف و جاي پول و مدارك مي باشد جاي پول كيف مي اقتدار يك بسته صد تايي در داخل ان قرار بخشید اين كيف پول با طراحي زيبا و كيفيت عالي هديه ايي مناسب براي مشگل بسندان مي باشد
کیف پول چرمی مارک ایرانی «چرم مشهد» (Mashad Leather) با گونه (D0249) عرضه شده می باشد و فضای زیاد مناسبی برای محافظت از اسکناس و کارت‌های اعتباری شما خواهد داشت. این کیف پول به چهره جیبی طراحی شده هست و به شکل کتابی یا معمولی باز و بسته خواهد شد. چرم استفاده شده در این کیف پول با تضمین 100 درصدی از مارک شناخته شده‌ی چرم مشهد در حیث گرفته شده است. در نگاه اولیه به قسمت روی کیف یک محفظه توجه‌تان را جلب خواهد کرد. در این محفظه یک جاکارتی چرم قرار گرفته که مسلما عمل شما را برای نظم طولانی تر کارت‌های اعتباری‌تان آسوده خواهد کرد. در یک طرف این جاکارتی محفظه‌ای برای مراقبت عکس تعبیه شده که روکشی طوری چهره دارااست و در طرف دیگر سه محفظه برای مراقبت کارت اعتباری طراحی شده است. در کنج روی کیف نماد برند چرم مشهد به شکل فلزی براق قرار گرفته است. کیف پول (D0249) در ابعاد 12.5 × 10 × 2 سانتی‌متر میباشد و ظاهری به رنگ قهوه‌ای پر‌نور دارد. برای نگهداری بیشتراز کارت اعتباری‌های متنوع خود نگران فضای جداگانه نباشید، این کیف پول فارغ از در نظر دریافت کردن جاکارتی جداگانه، به اندازه‌ی 7 عدد محفظه برای کارت اعتباری داراست و دسترسی نیکی برای این آن‌ها وجود خواهد داشت. فضای مسئله نیاز برای کارت‌های ویزیت که در ابعاد متفاوت می‌باشند نیز برابر با 3 محفظه است. در قسمت میانی کیف یک محفظه برای قرار دادن سکه پباده سازی شده است که به وسیله‌ی یک زیپ بسته خواهد شد. کیف پول چرم مشهد یک تعیین عالی و ایده‌آل است و از تمامی محتویات به خوبی نگهداری خواهد کرد.
کیف پول چرمی «چرم مشهد» (Mashad Leather) جور «D0186» یک کدام از بیش تر از کیف‌های زیبا و باکیفیت کتی می‌باشد که با پباده سازی شیک و جذابی بیش تر از سوی این برند ایرانی معرفی و عرضه شده است. کیف کتی D0186 با رویه‌ی صد درصد چرم (چرم گاوی) طراحی شده و به صورت زیپی باز و بسته می‌شود. در کنار این گونه یک حلقه‌ی فلزی نیز تعبیه شده که امکان اتصال یک بند مچی کوتاه و زیبای چرمی را میسر می‌سازد. این گونه در ابعاد تقریبی بیست در ده سانتی‌متر طراحی شده که برای این سبک ابعادی استاندارد و همه‌پسند است. این کیف کتی بیش تر از سه محفظه‌ی به هم‌دوخته شده برخوردار میباشد و طراحی جالب آن محفظه‌ی زیپ‌دار دیگری را باطن کیف در اختیار شما قرار می دهد که می‌توان بیشتراز آن به عنوان محل محافظت سکه یا اشیای مشابه به کار گیری کرد. در نصیب داخلی این کیف کتی چرمی محفظه‌های حفظ کارت ویزیت و کارت اعتباری به اندازه‌ی مطلوبی در نظر گرفته شده که به تلاش آن می‌افزاید. گفتنی میباشد این نوع در سه رنگ مشکی، قهوه‌ای و زرشکی عرضه شده که میتواند در کنار کیفیت، زیبایی و همت بیش تر از نظر رنگ‌بندی نیز تنوع مناسبی را برای سلیقه‌های گوناگون به همراه دارد.
جلد دسته بازنگری چرمی مارک «درسا» (Dorsa) مدل «1161» بیش تر از چرم صد درصد طبیعی گاوی ساخته شده که بیش تر از لطافت و مرغوبیت بالایی برخوردار است. جلد نوع بررسی درسا به دلیل ظاهر بی آلایش و رنگ مشکی طولانی تر برای آقایان مناسب است. ابعاد جلد معادل 1.5 × 11 × 26 سانتی‌متر است و دسته بررسی به راحتی در آن قرار گرفته و جلد و برگه‌های آن تا نخواهد شد. درسا 135 گرم وزن دارااست و قابلیت حمل آسانی دارد. نحوه‌ی باز و بسته شدن جلد گونه بررسی معمولی است. جلد جور چک درسا علاوه‌بر محل مراقبت نوع بررسی دارای چهار محفظه‌ی قرارگیری کارت ویزیت و همچنین محلی برای قرارگیری مداد دارد. جلد مدل بازنگری درسا وسیله‌ای کاربردی برای افرادی می‌باشد که استفاده‌ی متعددی از نوع بازنگری دارا هستند و همچنین می‌توان داخل این جلد پول، کارت ویزیت و اعتباری و خودکار نیز قرار داد.

یکی بیش تر از جادارترین کیف کارت‌های «ان‌بی.کو» (NB.Co) با نام «YL418-7» شناخته می‌شود. نوع YL418-7 دارای 26 محفظه برای مراقبت کارت ویزیت است. با وجود چنین ظرفیتی به نظر میرسد که تمام کارت‌های موردنیازتان را مدام به همپا خواهید داشت. این محفظه‌های نرم و شفاف بیش تر از جنس پلاستیک ساخته ‌شده‌اند. با توجه به چهار محفظه‌ی محکم برای محافظت کارت‌های اعتباری، تا حد زیادی بیشتراز به یار و همدم داشتن کیف‌های گران قدر بی‌نیاز خواهید شد. این کیف از چرم تصنعی تهیه و تنظیم شده میباشد و مقاومت بالایی دربرابر فشار و گرما دارد. با توجه به وزن 77گرمی YL418-7 کیف دستی یا کوله‌پشتی شما سنگین نخواهد شد. ابعاد کیف برابر با 7.5 × 10 سانتی‌متر است. این ابعاد جای زیادی را در کیف شما اشغال نخواهد کرد. رنگ قهوه‌ای و مشکی کیف کارت موردبحث به‌راحتی با وسایل، کیف و کفش قهوه‌ای و مشکی شما ست می‌شود. این کیف به‌وسیله‌ی یک دکمه باز و بسته می‌شود. کیف کارت NB.Co YL418-7 با درنظرداشتن وزن سبک، ابعاد نه‌چندان بزرگ، پباده سازی زیبا و رنگ‌های زیبایش قیمت خرید بالایی دارد.
بسیاری بیشتراز مغازه‌دارها و فروشنده‌ها برای به‌دست‌آوردن مشتریان تازه کارت ویزیت خویش را به آنها می‌دهند. سوای شک هیچ‌فردی به حفظ همه‌ی کارت‌ ویزیت‌ها علاقه ندارد؛ البته در این بین، همیشه کارت‌هایی میباشند که قیمت محافظت داشته باشند. «فیلیپی» به همین منظور کیف‌های کارت ویزیت بسیاری را طراحی و ایجاد کرده که گونه «Slim» یکی بیشتراز آن‌هاست. این مدل همان‌طور که بیشتراز اسمش پیداست مضاعف نازک ساخته شده و ضخامتی برابر با 1 سانتی‌متر دارد. جنس استفاده‌شده برای ایجا این کیف چرم است. چرم استفاده‌شده تداوم بالایی دارااست و باعث داشتن ظاهر‌ی زیبا برای این کیف می‌شود. تداوم بالای کیف سبب ساز میگردد تا با خیالی راحت برای مدت‌ها بیشتراز آن استفاده نمائید و مطمئن باشید که کارت‌های ویزیت کلیدی برای شما، سالم خواهند ماند. این کیف علاوه‌بر رویه‌ی چرمی قابی فلزی نیز دارد که سبب ساز ساختار مستحکم‌تر این محصول می‌شود. باز و بسته کردن درِ این کیف به وسیله‌ی آهن‌ربایی که در آن تعبیه شده کار ساده‌ای است. به برهان وجود همین آهن‌ربا می‌توان اطمینان داشت که کارت‌ها بیشتراز کیف بیرون نخواهند ریخت. این کیف به استدلال سایز پاره ای که دارد، در جیب پیراهن و شلوار جا شده و می‌توان آن را به‌سادگی حمل کرد. کیف کارت ویزیت فیلیپی نوع Slim یک کیف زیباست که میتواند به‌خوبی بیشتراز کارت‌های ویزیت محافظت کند.
کیف پول چرمی «چرم مشهد» (Mashad Leather) دسته «D0241» از کیف‌های کتی مردانه هست که با طراحی زیبا و کیفیتی عالی از سوی این برند مطرح ایرانی معرفی و عرضه شده است. این کیف بیش تر از رویه‌ی صد درصد چرم در رنگ‌های مشکی و عسلی (قهوه‌ای روشن) برخوردار میباشد که در کنار کیفیت و ماندگاری مطلوب، با طرح ارگانیک و زیبایی همراه است. کیف طراحی کلاسیکی داراست و به صورت معمولی باز و بسته می‌شود. بر روی کیف در کنار طرح ساده تنها عنصری که مشاهده می‌شود، نشان یا لوگوی این مجموعه چرم مشهد (Mashad Leather) است که به صورت فلزی در گوشه‌ای از کیف عمل شده است. با باز کردن کیف شاهد یک محفظه‌ی مرکزی و یک محل قرار گیری مداد یا قلم هستیم. پباده سازی هوشمندانه‌ی محفظه‌ی وسطی موجب میگردد در شکل فایده بیش تر از جا خودکاری کیف به راحتی و سوای تولید برآمدگی ناخوشایند بسته شود. کیف پول چرم طبیعی کهن چرم مدل LW45/2 سفت تمام محفظه‌ها به ویژه دوخت به دور دو نصیب حساس کیف هم نشان بیشتراز کیفیت و ماندگاری قابل‌توجه آن دارد. این مدل چهار محفظه برای محافظت اسکناس و دو محل برای محافظت عکس داراست که یکی از روی محفظه‌ی وسطی و دیگری روی نصیب داخلی و کلیدی کیف قرار گرفته است. علاوه بر این تعداد قابل توجهی از محل‌های مراقبت کارت ویزیت و کارت‌های اعتباری نیز در حیث گرفته شده که آن را به یک کیف کلاسیک، شیک و کارآمد برای هر مرد شیک‌پوشی تبدیل می‌کند.
شركت چرم آنيل، توليد كننده انواع تولیدات چرمي مشتمل بر كيف، كفش، كمربند، كت، جاكليدي و انواع ست هاي چرمي مي باشد. اين شركت تولیدها خود را بیشتراز چرم اصل با كيفيت بالا تهيه مي كند. طرح هاي محصول ها ب�