کيف پول شهر چرم مدل 5-122185

�کس 3×4 وجود دارد. این کیف یک محفظه و یک محفظه‌ی زیپ‌دار برای حفظ اسکناس دارد. این کیف پول به‌راحتی درون انواع کیف‌های دستی و رودوشی جای می‌گیرد. روی کیف و در گوشه‌ی پایینی آن، حروف I.C درج شده که مخفف نام برند است. چرم شهر با استفاده بیش تر از چرم طبیعی، سعی کرده که تولیدها کاربردی و درعین‌حال به‌روز و زیبا ساخت و عرضه کند.
کیف پول مارک کاردستی با نوع (KDW325) با طراحی خوش‌رنگ و جذابی عرضه شده است. پباده سازی روی کیف فراوان رنگارنگ و با احساس است. در پباده سازی این کیف پول بیش تر از رنگ آبی با طراحی تایپوگرافی و انیمیشنی رنگارنگ یک میز تا پشت کیف به کار گیری شده است. کیف جیبی نوع (KDW325) دارای یک بند چرمی قهوه‌ای رنگ برای حفظ بیش تر از محتویات و بستن کیف است. کیف پول پارچه‌ای در قسمت داخلی به صورت یکدست مشکی تعبیه شده و به چهره ساده یا این که به اصطلاح کتابی باز خواهد شد. کیف پول کاردستی با ابعاد 12 × 10 سانتی‌متر فضای زیادی در جیب یا این که کیف شما نخواهد گرفت. با وجود فضای متعددی که در این کیف تعبیه شده، وزنی معادل 75 گرم داراست و ضخامتی معادل 2 سانتی‌متر برایش در حیث گرفته شده است. پارچه به کار گیری شده در این کیف پول مقاومت زیادی را ارائه می‌کند؛ بیشتراز اینرو همپا مناسبی به چهره روزانه خواهد بود. کیف پولی مناسب جوانان خوش‌ذوق و هنرپسند با پباده سازی ایرانی تهیه و تنظیم شده بیشتراز پارچه مخمل کوبیده و چاپ سابلیمیشن که رنگ های آن به شدت دیدنی و شفاف است. این کیف دارنده فضای قابل توجهی برای محافظت بیشتراز کارت اعتباری، ویزیت است. کیف پول کهن چرم مدل Lwk48 یک گزینش جالب و دوست‌داشتنی به عنوان هدیه خواهد بود.
جلد جور چک چرمی برند «درسا» (Dorsa) نوع «1159» بیش تر از چرم صد درصد طبیعی گاوی ساخته شده که بیش تر از لطافت و مرغوبیت بالایی برخوردار است. جلد گونه چک درسا به عامل ظاهر ساده و رنگ قهوه‌ای تیره طولانی تر برای آقایان مطلوب است. طرح چرم کروکو می باشد که به جلد زیبایی بیشتری بخشیده است. ابعاد جلد معادل 1.5 × 11 × 26 سانتی‌متر هست و گونه بازنگری به راحتی در آن قرار گرفته و جلد و برگه‌های آن تا نخواهد شد. درسا 124 گرم وزن دارد و قابلیت حمل آسانی دارد. نحوه‌ی باز و بسته شدن جلد گونه چک بی آلایش است. جلد دسته چک درسا علاوه‌بر محل نگهداری جور بررسی دارنده چهار محفظه‌ی قرارگیری کارت ویزیت و همینطور محلی برای قرارگیری مداد دارد. جلد جور بازنگری درسا وسیله‌ای کاربردی برای افرادی است که استفاده‌ی زیادی بیشتراز دسته بررسی دارند و همچنین می‌توان درون این جلد پول، کارت ویزیت و اعتباری و خود کار نیز قرار داد.
اگر به کیف‌‌پول‌های کتی قهوه‌ای‌رنگ علاقه دارید، یک کدام از بیشتراز زیباترین و به‌صرفه‌ترین این جور کیف‌ها را به شما معرفی می‌کنیم. کیف موردبحث «YL409-3» اسم دارد. این کیف را مارک «NB.Co» پباده سازی و ساخت می‌کند. کیف بیش تر از چرم مصنوعی تهیه و تنظیم شده است. درصورتی که عالی به کیف اعتنا کنید، متوجه این گزینه می‌شوید که بیش تر از لحاظ ظاهری چیزی بیشتراز کیف‌های چرمی مرغوب و درجه‌یک کم ندارد. ابعاد آن در حدود 10 × 19 سانتی‌متر است. با توجه به این اندازه، به نظر می رسد مشکلی بابت حفظ آن در جیب کت یا این که پالتوی خویش نداشته باشید. کیف با رنگ قهوه‌ای‌اش، برای ست‌شدن با کمربند و کفش‌های چرمی و قهوه‌ای‌رنگ عالی است. وزن 110 گرمی این جور در شرایط خالی برای یک کیف وسیع و جادار خیلی منطقی به نظر می‌رسد. کیف تماما ساده باز و بسته می‌شود. برای باز و بسته‌کردن YL409-3 دیگر مزاحمت و وقت‌گیری مگنت یا این که دکمه را نخواهید داشت. با دقت به وجود 4 محفظه برای حفظ اسکناس‌، می‌توانید آنها را به‌راحتی دسته‌بندی نمائید و خیلی سریع به اسکناس موردنیازتان دسترسی داشته باشید. باطن کیف یک محفظه برای محافظت عکس خاطره‌انگیز شما در نظر گرفته شده است. با وجود 5 محل مطلوب برای مراقبت کارت‌های اعتباری، مهم‌ترین کارت‌هایتان همیشه در دسترس خواهند بود. خرید کیف ان بی.کو YL409-3 با درنظرداشتن ابعاد نه‌چندان بزرگ، وزن سبک، محفظه‌های کاربردی و به‌اندازه، رنگ و طراحی زیبا و قیمت نه‌چندان بالایش برای شما به تجربه‌ای شیرین تبدیل خواهد شد. این کیف را می‌توانید به کسانی که دوستشان دارید، هدیه دهید.
هماهنگ کردن کیف پول با دیگر اقلام چرم مورد استفاده، فعالیت سختی نخواهد بود. کیف پول چرمی برند ایرانی «چرم مشهد» (Mashad Leather) با دسته (D0580) فضای متعددی در جیب اشغال نخواهد اظهار کرد و اما محفظه‌های متعددی برای محافظت بیش تر از اسکناس و انواع متفاوت کارت‌های اعتباری و ویزیت دارد. این کیف پول به شکل جیبی پباده سازی شده می باشد و به وسیله‌ی یک دکمه باز و بسته خواهد شد. چرم به کار گیری شده در این کیف پول با تضمین 100 درصدی از برند شناخته شده‌ی چرم مشهد در نظر گرفته شده است. با باز کردن دکمه این کیف پول، دو محفظه‌ی جداگانه بارز خواهد شد. در یک طرف 5 عدد جاکارتی و یک محفظه محافظت عکس در لحاظ گرفته شده می‌باشد و در طرف دیگر سه محفظه کارت اعتباری، یک محفظه‌ی کارت ویزیت و یک محفظه برای مراقبت بیش تر از سکه طراحی شده که با یک دکمه باز و بسته می‌شود. بر روی کیف پول نماد برند چرم مشهد به چهره فلزی درخشان قرار گرفته است. کیف پول (D0580) در ابعاد 11.5 × 10 سانتی‌متر می‌باشد و رنگی قهوه‌ای با چرم ساده دارد. برای حفظ بیش تر از اسکناس یک محفظه مناسب تعبیه شده است. مارک ایرانی چرم مشهد این کیف پول را برای استفاده‌ی آقایان خوش‌پوش طراحی کرده هست و با توجه به کیفیت آن، همراه طولانی مدتی برای شما خواهد بود.
كيف پول كتي طرح سوسماري چرم زانكو توليد شده از بهترين چرم طبيعي كه بر روي چرم كيف طرح سوسماري چاپ شده كه زيبايي خاصي به كيف داده و داراي 5 عدد جاكارتي ،يك آلبوم بزرگ و يك البوم كوچك عكس ،يك جيب زيپ دار در داخل كيف و جاي پول و مدارك مي باشد جاي پول كيف مي اقتدار يك بسته صد تايي در داخل ان قرار اعطا کرد اين كيف پول با طراحي زيبا و كيفيت عالي هديه ايي مناسب براي مشگل بسندان مي باشد
کیف پول چرمی برند ایرانی «چرم مشهد» (Mashad Leather) با گونه (D0249) عرضه شده میباشد و فضای مضاعف مناسبی برای مراقبت بیش تر از اسکناس و کارت‌های اعتباری شما خواهد داشت. این کیف پول به چهره جیبی طراحی شده می‌باشد و به شکل کتابی یا این که ساده باز و بسته خواهد شد. چرم فایده شده در این کیف پول با تضمین 100 درصدی از مارک شناخته شده‌ی چرم مشهد در نظر گرفته شده است. در نگاه نخستین به قسمت روی کیف یک محفظه توجه‌تان را جلب خواهد کرد. در این محفظه یک جاکارتی چرم قرار گرفته که مسلما کار شما را برای نظم بیش تر کارت‌های اعتباری‌تان آسوده خواهد کرد. در یک طرف این جاکارتی محفظه‌ای برای حفظ عکس تعبیه شده که روکشی طوری صورت دارد و در طرف دیگر سه محفظه برای مراقبت کارت اعتباری پباده سازی شده است. در کنج روی کیف نماد مارک چرم مشهد به شکل فلزی براق قرار گرفته است. کیف پول (D0249) در ابعاد 12.5 × 10 × 2 سانتی‌متر است و ظاهری به رنگ قهوه‌ای واضح دارد. برای حفظ از کارت اعتباری‌های متنوع خویش نگران فضای جداگانه نباشید، این کیف پول سوای در حیث گرفتن جاکارتی جداگانه، به اندازه‌ی 7 عدد محفظه برای کارت اعتباری داراست و دسترسی خوبی برای این آنان وجود خواهد داشت. فضای مورد موردنیاز برای کارت‌های ویزیت که در ابعاد گوناگون میباشند هم برابر با 3 محفظه است. در نصیب میانی کیف یک محفظه برای قرار دادن سکه پباده سازی شده است که به وسیله‌ی یک زیپ بسته خواهد شد. کیف پول چرم مشهد یک تعیین عالی و ایده‌آل هست و بیش تر از تمامی محتویات به خوبی مراقبت خواهد کرد.
کیف پول چرمی «چرم مشهد» (Mashad Leather) دسته «D0186» یکی‌از از کیف‌های زیبا و باکیفیت کتی می‌باشد که با طراحی شیک و جذابی بیشتراز سوی این مارک ایرانی معرفی و عرضه شده است. کیف کتی D0186 با رویه‌ی صد درصد چرم (چرم گاوی) طراحی شده و به چهره زیپی باز و بسته می‌شود. در کنار این گونه یک حلقه‌ی فلزی هم تعبیه شده که امکان اتصال یک بند مچی کوتاه و زیبای چرمی را میسر می‌سازد. این نوع در ابعاد تقریبی بیست در ده سانتی‌متر طراحی شده که برای این سبک ابعادی استاندارد و همه‌پسند است. این کیف کتی بیش تر از سه محفظه‌ی به هم‌دوخته شده برخوردار میباشد و پباده سازی جالب آن محفظه‌ی زیپ‌دار دیگری را داخل کیف در اختیار شما قرار می دهد که می‌توان بیشتراز آن به عنوان محل نگهداری سکه یا اشیای مشابه استفاده کرد. در قسمت داخلی این کیف کتی چرمی محفظه‌های حفظ کارت ویزیت و کارت اعتباری به اندازه‌ی مطلوبی در لحاظ گرفته شده که به عملکرد آن می‌افزاید. گفتنی می‌باشد این گونه در سه رنگ مشکی، قهوه‌ای و زرشکی عرضه شده که می تواند در کنار کیفیت، زیبایی و عملکرد بیش تر از لحاظ رنگ‌بندی هم تنوع مناسبی را برای سلیقه‌های گوناگون به ملازم دارد.
جلد مدل بررسی چرمی برند «درسا» (Dorsa) جور «1161» از چرم صد درصد طبیعی گاوی ساخته شده که بیشتراز لطافت و مرغوبیت بالایی برخوردار است. جلد جور بررسی درسا به دلیل ظاهر معمولی و رنگ مشکی بیشتر برای آقایان دلخواه است. ابعاد جلد معادل 1.5 × 11 × 26 سانتی‌متر می‌باشد و دسته بازنگری به راحتی در آن قرار گرفته و جلد و برگه‌های آن تا نخواهد شد. درسا 135 گرم وزن دارااست و قابلیت حمل آسانی دارد. نحوه‌ی باز و بسته شدن جلد جور بررسی بی آلایش است. جلد مدل بررسی درسا علاوه‌بر محل حفظ جور بررسی دارنده چهار محفظه‌ی قرارگیری کارت ویزیت و همچنین محلی برای قرارگیری خودکار دارد. جلد نوع چک درسا وسیله‌ای کاربردی برای افرادی می باشد که استفاده‌ی متعددی بیشتراز مدل بررسی دارند و همینطور می‌توان درون این جلد پول، کارت ویزیت و اعتباری و خود کار نیز قرار داد.

یکی از جادارترین کیف کارت‌های «ان‌بی.کو» (NB.Co) با اسم «YL418-7» شناخته می‌شود. دسته YL418-7 دارای 26 محفظه برای نگهداری کارت ویزیت است. با وجود چنین ظرفیتی به نظر می‌رسد که تمام کارت‌های موردنیازتان را مدام به یار و همدم خواهید داشت. این محفظه‌های نرم و شفاف بیش تر از جنس پلاستیک ساخته ‌شده‌اند. با دقت به چهار محفظه‌ی سفت برای مراقبت کارت‌های اعتباری، تا حد متعددی از به یار و همدم داشتن کیف‌های بزرگ بی‌نیاز خواهید شد. این کیف بیشتراز چرم تصنعی و مصنوعی تهیه و تنظیم شده است و مقاومت بالایی دربرابر فشار و گرما دارد. با اعتنا به وزن 77گرمی YL418-7 کیف دستی یا کوله‌پشتی شما سنگین نخواهد شد. ابعاد کیف برابر با 7.5 × 10 سانتی‌متر است. این ابعاد جای متعددی را در کیف شما اشغال نخواهد کرد. رنگ قهوه‌ای و مشکی کیف کارت موردبحث به‌راحتی با وسایل، کیف و کفش قهوه‌ای و مشکی شما ست می‌شود. این کیف به‌وسیله‌ی یک دکمه باز و بسته می‌شود. کیف کارت NB.Co YL418-7 با درنظرداشتن وزن سبک، ابعاد نه‌چندان بزرگ، پباده سازی زیبا و رنگ‌های زیبایش قیمت خرید بالایی دارد.
بسیاری بیشتراز مغازه‌دارها و فروشنده‌ها برای به‌دست‌آوردن مشتریان تازه کارت ویزیت خویش را به آن ها می‌دهند. فارغ از شک هیچ‌فردی به مراقبت همه‌ی کارت‌ ویزیت‌ها علاقه ندارد؛ اما در این بین، همیشه کارت‌هایی میباشند که ارزش مراقبت داشته باشند. «فیلیپی» به همین خواسته کیف‌های کارت ویزیت اکثری را طراحی و ساخت کرده که نوع «Slim» یکی‌از بیشتراز آن‌هاست. این نوع همان‌طور که از اسمش پیداست مضاعف نازک ساخته شده و ضخامتی برابر با 1 سانتی‌متر دارد. جنس استفاده‌شده برای ایجا این کیف چرم است. چرم استفاده‌شده دوام بالایی دارد و منجر داشتن ظاهر‌ی زیبا برای این کیف می‌شود. دوام بالای کیف سبب ساز می‌شود تا با خیالی راحت برای مدت‌ها بیشتراز آن فایده کنید و مطمئن باشید که کارت‌های ویزیت حساس برای شما، سلامت خواهند ماند. این کیف علاوه‌بر رویه‌ی چرمی قابی فلزی نیز دارااست که سبب ساز ساختار مستحکم‌تر این محصول می‌شود. باز و بسته کردن درِ این کیف به وسیله‌ی آهن‌ربایی که در آن تعبیه شده عمل ساده‌ای است. به برهان وجود همین آهن‌ربا می‌توان اطمینان داشت که کارت‌ها از کیف بیرون نخواهند ریخت. این کیف به ادله سایز مقداری که دارد، در جیب پیراهن و شلوار جا شده و می‌توان آن را به‌سادگی حمل کرد. کیف کارت ویزیت فیلیپی نوع Slim یک کیف زیباست که میتواند به‌خوبی از کارت‌های ویزیت محافظت کند.
کیف پول چرمی «چرم مشهد» (Mashad Leather) جور «D0241» بیش تر از کیف‌های کتی مردانه می‌باشد که با طراحی زیبا و کیفیتی عالی از سوی این مارک مطرح ایرانی معرفی و عرضه شده است. این کیف بیش تر از رویه‌ی صد درصد چرم در رنگ‌های مشکی و عسلی (قهوه‌ای روشن) برخوردار است که در کنار کیفیت و ماندگاری مطلوب، با طرح ارگانیک و زیبایی ملازم است. کیف طراحی کلاسیکی دارد و به چهره ساده باز و بسته می‌شود. بر روی کیف در کنار طرح ساده فقط عنصری که مشاهده می‌شود، نشان یا این که لوگوی این مجموعه چرم مشهد (Mashad Leather) میباشد که به صورت فلزی در گوشه‌ای بیشتراز کیف عمل شده است. با باز کردن کیف شاهد یک محفظه‌ی مرکزی و یک محل قرار گیری خودکار یا قلم هستیم. پباده سازی هوشمندانه‌ی محفظه‌ی وسطی موجب می گردد در چهره استفاده از جا خودکاری کیف به راحتی و بدون ایجاد برآمدگی ناخوشایند بسته شود. دوخت سفت تمام محفظه‌ها به ویژه دوخت به دور دو قسمت اصلی کیف هم نشان بیش تر از کیفیت و ماندگاری قابل‌توجه آن دارد. این گونه چهار محفظه برای محافظت اسکناس و دو محل برای محافظت عکس دارااست که یکی روی محفظه‌ی وسطی و دیگری روی نصیب داخلی و مهم کیف قرار گرفته است. علاوه بر این تعداد قابل توجهی بیش تر از محل‌های مراقبت کارت ویزیت و کارت‌های اعتباری نیز در لحاظ گرفته شده که آن را به یک کیف کلاسیک، شیک و کارآمد برای هر مرد شیک‌پوشی تبدیل می‌کند.
شركت چرم آنيل، توليد كننده انواع محصول ها چرمي دربرگیرنده كيف، كفش، كمربند، كت، جاكليدي و انواع ست هاي چرمي مي باشد. اين شركت تولیدها خویش را از چرم اصل با كيفيت بالا تهيه مي كند. طرح هاي محصولات ب�