کيف پول شهر چرم مدل 5-122185

�کس 3×4 وجود دارد. این کیف یک محفظه و یک محفظه‌ی زیپ‌دار برای محافظت اسکناس دارد. این کیف پول به‌راحتی باطن انواع کیف‌های دستی و رودوشی جای می‌گیرد. روی کیف و در گوشه‌ی پایینی آن، حروف I.C درج شده که مخفف اسم مارک است. چرم شهر با به کار گیری بیشتراز چرم طبیعی، سعی کرده که محصولات کاربردی و درعین‌حال به‌روز و زیبا تولید و عرضه کند.
کیف پول مارک کاردستی با دسته (KDW325) با طراحی خوش‌رنگ و جذابی عرضه شده است. طراحی روی کیف دوچندان رنگارنگ و با احساس است. در طراحی این کیف پول از رنگ آبی رنگ با طراحی تایپوگرافی و انیمیشنی رنگارنگ یک میز تا پشت کیف به کار گیری شده است. کیف جیبی مدل (KDW325) دارنده یک بند چرمی قهوه‌ای رنگ برای محافظت بیش تر از محتویات و بستن کیف است. کیف پول پارچه‌ای در نصیب داخلی به صورت یکدست مشکی تعبیه شده و به شکل معمولی یا این که به اصطلاح کتابی باز خواهد شد. کیف پول کاردستی با ابعاد 12 × 10 سانتی‌متر فضای متعددی در جیب یا این که کیف شما نخواهد گرفت. با وجود فضای متعددی که در این کیف تعبیه شده، وزنی معادل 75 گرم داراست و ضخامتی معادل 2 سانتی‌متر برایش در حیث گرفته شده است. پارچه استفاده شده در این کیف پول مقاومت زیادی را ارائه می‌کند؛ از اینرو همپا مناسبی به صورت روزانه خواهد بود. کیف پولی مطلوب جوانان خوش‌ذوق و هنرپسند با طراحی ایرانی تهیه شده بیش تر از پارچه مخمل کوبیده و چاپ سابلیمیشن که رنگ های آن به شدت دیدنی و شفاف است. این کیف دارنده فضای قابل توجهی برای مراقبت بیشتراز کارت اعتباری، ویزیت است. KDW325 یک گزینش دیدنی و دوست‌داشتنی به عنوان هدیه خواهد بود.
جلد جور بررسی چرمی برند «درسا» (Dorsa) مدل «1159» بیش تر از چرم صد درصد ارگانیک گاوی ساخته شده که از لطافت و مرغوبیت بالایی برخوردار است. جلد دسته چک درسا به ادله ظواهر بی آلایش و رنگ قهوه‌ای تیره بیش تر برای آقایان مناسب است. طرح چرم کروکو میباشد که به جلد زیبایی بیشتری بخشیده است. ابعاد جلد معادل 1.5 × 11 × 26 سانتی‌متر می باشد و جور بازنگری به راحتی در آن قرار گرفته و جلد و برگه‌های آن تا نخواهد شد. درسا 124 گرم وزن دارد و قابلیت حمل آسانی دارد. نحوه‌ی باز و بسته شدن جلد مدل بررسی ساده است. جلد نوع بررسی درسا علاوه‌بر محل نگهداری دسته بازنگری دارنده چهار محفظه‌ی قرارگیری کارت ویزیت و همینطور محلی برای قرارگیری خود کار دارد. جلد گونه بازنگری درسا وسیله‌ای کاربردی برای افرادی می باشد که استفاده‌ی زیادی از دسته چک دارا‌هستند و همچنین می‌توان درون این جلد پول، کارت ویزیت و اعتباری و خودکار هم قرار داد.
اگر به کیف‌‌پول‌های کتی قهوه‌ای‌رنگ علاقه دارید، یکی از بیشتراز زیباترین و به‌صرفه‌ترین این مدل کیف‌ها را به شما معرفی می‌کنیم. کیف موردبحث «YL409-3» اسم دارد. این کیف را مارک «NB.Co» پباده سازی و ساخت می‌کند. کیف از چرم مصنوعی تهیه و تنظیم شده است. در‌صورتی‌که عالی به کیف توجه کنید، متوجه این موضوع می‌شوید که بیشتراز حیث ظاهری چیزی از کیف‌های چرمی مرغوب و درجه‌یک کم ندارد. ابعاد آن در حدود 10 × 19 سانتی‌متر است. کيف پول شهر چرم مدل 5-122185 اعتنا به این اندازه، به حیث می رسد مشکلی بابت نگهداری آن در جیب کت یا پالتوی خود نداشته باشید. کیف با رنگ قهوه‌ای‌اش، برای ست‌شدن با کمربند و کفش‌های چرمی و قهوه‌ای‌رنگ عالی است. وزن 110 گرمی این نوع در وضعیت خالی برای یک کیف گران قدر و جادار خیلی منطقی به نظر می‌رسد. کیف کاملا ساده باز و بسته می‌شود. برای باز و بسته‌کردن YL409-3 دیگر مزاحمت و وقت‌گیری مگنت یا دکمه را نخواهید داشت. با دقت به وجود 4 محفظه برای نگهداری اسکناس‌، می‌توانید آنها را به‌راحتی دسته‌بندی نمائید و خیلی سریع به اسکناس موردنیازتان دسترسی داشته باشید. باطن کیف یک محفظه برای حفظ عکس خاطره‌انگیز شما در لحاظ گرفته شده است. با وجود 5 محل مناسب برای محافظت کارت‌های اعتباری، مهم‌ترین کارت‌هایتان همیشه در دسترس خواهند بود. خرید کیف ان بی.کو YL409-3 با درنظرداشتن ابعاد نه‌چندان بزرگ، وزن سبک، محفظه‌های کاربردی و به‌اندازه، رنگ و طراحی زیبا و ارزش نه‌چندان بالایش برای شما به تجربه‌ای شیرین تبدیل خواهد شد. این کیف را می‌توانید به افرادی که دوستشان دارید، هدیه دهید.
هماهنگ کردن کیف پول با دیگر اقلام چرم گزینه استفاده، عمل سختی نخواهد بود. کیف پول چرمی مارک ایرانی «چرم مشهد» (Mashad Leather) با مدل (D0580) فضای متعددی در جیب اشغال نخواهد اظهار‌کرد و ولی محفظه‌های متعددی برای حفظ بیش تر از اسکناس و انواع مختلف کارت‌های اعتباری و ویزیت دارد. این کیف پول به شکل جیبی پباده سازی شده است و به وسیله‌ی یک دکمه باز و بسته خواهد شد. چرم استفاده شده در این کیف پول با تضمین 100 درصدی بیش تر از مارک شناخته شده‌ی چرم مشهد در نظر گرفته شده است. با باز کردن دکمه این کیف پول، دو محفظه‌ی جداگانه هویدا خواهد شد. در یک طرف 5 عدد جاکارتی و یک محفظه محافظت عکس در نظر گرفته شده هست و در طرف دیگر سه محفظه کارت اعتباری، یک محفظه‌ی کارت ویزیت و یک محفظه برای حفظ از سکه پباده سازی شده که با یک دکمه باز و بسته می‌شود. بر روی کیف پول نماد برند چرم مشهد به شکل فلزی درخشان قرار گرفته است. کیف پول (D0580) در ابعاد 11.5 × 10 سانتی‌متر میباشد و رنگی قهوه‌ای با چرم ساده دارد. برای نگهداری از اسکناس یک محفظه مطلوب تعبیه شده است. مارک ایرانی چرم مشهد این کیف پول را برای استفاده‌ی آقایان خوش‌پوش طراحی کرده هست و با توجه به کیفیت آن، همپا طولانی مدتی برای شما خواهد بود.
كيف پول كتي طرح سوسماري چرم زانكو توليد شده بیشتراز بهترين چرم طبيعي كه بر روي چرم كيف طرح سوسماري چاپ شده كه زيبايي خاصي به كيف داده و داراي 5 عدد جاكارتي ،يك آلبوم گران قدر و يك البوم كوچك عكس ،يك جيب زيپ دار در درون كيف و جاي پول و مدارك مي باشد جاي پول كيف مي توانایی يك بسته صد تايي در درون ان قرار بخشید اين كيف پول با طراحي زيبا و كيفيت عالي هديه ايي دلخواه براي مشگل بسندان مي باشد
کیف پول چرمی مارک ایرانی «چرم مشهد» (Mashad Leather) با جور (D0249) عرضه شده هست و فضای دوچندان مناسبی برای حفظ از اسکناس و کارت‌های اعتباری شما خواهد داشت. این کیف پول به صورت جیبی طراحی شده می‌باشد و به شکل کتابی یا معمولی باز و بسته خواهد شد. چرم استفاده شده در این کیف پول با تضمین 100 درصدی بیشتراز مارک شناخته شده‌ی چرم مشهد در حیث گرفته شده است. در نگاه نخستین به نصیب روی کیف یک محفظه توجه‌تان را جلب خواهد کرد. در این محفظه یک جاکارتی چرم قرار گرفته که مسلما عمل شما را برای نظم طولانی تر کارت‌های اعتباری‌تان آسوده خواهد کرد. در یک طرف این جاکارتی محفظه‌ای برای حفظ عکس تعبیه شده که روکشی طوری چهره دارااست و در طرف دیگر سه محفظه برای مراقبت کارت اعتباری پباده سازی شده است. در کنج روی کیف نماد مارک چرم مشهد به چهره فلزی درخشان قرار گرفته است. کیف پول (D0249) در ابعاد 12.5 × 10 × 2 سانتی‌متر است و ظاهری به رنگ قهوه‌ای پر‌نور دارد. برای نگهداری از کارت اعتباری‌های متنوع خویش نگران فضای جداگانه نباشید، این کیف پول فارغ از در نظر تصاحب کردن جاکارتی جداگانه، به اندازه‌ی 7 عدد محفظه برای کارت اعتباری دارد و دسترسی خوبی برای این آن ها وجود خواهد داشت. فضای مورد ما یحتاج برای کارت‌های ویزیت که در ابعاد متعدد می باشند نیز برابر با 3 محفظه است. در نصیب میانی کیف یک محفظه برای قرار دادن سکه طراحی شده است که به وسیله‌ی یک زیپ بسته خواهد شد. کیف پول چرم مشهد یک انتخاب عالی و ایده‌آل هست و از کلیه محتویات به خوبی مراقبت خواهد کرد.
کیف پول چرمی «چرم مشهد» (Mashad Leather) مدل «D0186» یکی از از کیف‌های زیبا و باکیفیت کتی است که با طراحی شیک و جذابی از سوی این مارک ایرانی معرفی و عرضه شده است. کیف کتی D0186 با رویه‌ی صد درصد چرم (چرم گاوی) طراحی شده و به چهره زیپی باز و بسته می‌شود. در کنار این گونه یک حلقه‌ی فلزی نیز تعبیه شده که امکان اتصال یک بند مچی کوتاه و زیبای چرمی را میسر می‌سازد. این گونه در ابعاد تقریبی بیست در ده سانتی‌متر طراحی شده که برای این سبک ابعادی استاندارد و همه‌پسند است. این کیف کتی بیش تر از سه محفظه‌ی به هم‌دوخته شده برخوردار میباشد و پباده سازی جذاب آن محفظه‌ی زیپ‌دار دیگری را باطن کیف در اختیار شما قرار میدهد که می‌توان بیش تر از آن به عنوان محل محافظت سکه یا اشیای مشابه به کار گیری کرد. در قسمت داخلی این کیف کتی چرمی محفظه‌های نگهداری کارت ویزیت و کارت اعتباری به اندازه‌ی مطلوبی در لحاظ گرفته شده که به سعی آن می‌افزاید. گفتنی می‌باشد این گونه در سه رنگ مشکی، قهوه‌ای و زرشکی عرضه شده که می تواند در کنار کیفیت، زیبایی و عملکرد بیشتراز حیث رنگ‌بندی هم تنوع مناسبی را برای سلیقه‌های متفاوت به همراه دارد.
جلد گونه بررسی چرمی مارک «درسا» (Dorsa) نوع «1161» بیشتراز چرم صد درصد ارگانیک گاوی ساخته شده که بیش تر از لطافت و مرغوبیت بالایی برخوردار است. جلد جور بررسی درسا به دلیل ظاهر ساده و رنگ مشکی اضافه برای آقایان دلخواه است. ابعاد جلد معادل 1.5 × 11 × 26 سانتی‌متر است و دسته بررسی به راحتی در آن قرار گرفته و جلد و برگه‌های آن تا نخواهد شد. درسا 135 گرم وزن دارااست و قابلیت حمل آسانی دارد. نحوه‌ی باز و بسته شدن جلد دسته چک بی آلایش است. جلد جور چک درسا علاوه‌بر محل حفظ دسته بازنگری دارای چهار محفظه‌ی قرارگیری کارت ویزیت و همینطور محلی برای قرارگیری خودکار دارد. جلد مدل بازنگری درسا وسیله‌ای کاربردی برای افرادی می باشد که استفاده‌ی زیادی بیش تر از دسته چک دارند و همچنین می‌توان درون این جلد پول، کارت ویزیت و اعتباری و خودکار نیز قرار داد.
یکی از جادارترین کیف کارت‌های «ان‌بی.کو» (NB.Co) با اسم «YL418-7» شناخته می‌شود. گونه YL418-7 دارنده 26 محفظه برای حفظ کارت ویزیت است. با وجود چنین ظرفیتی به نظر می‌رسد که تمام کارت‌های موردنیازتان را همیشه به همپا خواهید داشت. این محفظه‌های نرم و شفاف بیشتراز جنس پلاستیک ساخته ‌شده‌اند. با توجه به چهار محفظه‌ی محکم برای مراقبت کارت‌های اعتباری، تا حد زیادی بیشتراز به یار و همدم داشتن کیف‌های وسیع بی‌نیاز خواهید شد. این کیف بیش تر از چرم تصنعی تهیه و تنظیم شده می باشد و مقاومت بالایی دربرابر فشار و گرما دارد. با دقت به وزن 77گرمی YL418-7 کیف دستی یا این که کوله‌پشتی شما سنگین نخواهد شد. ابعاد کیف برابر با 7.5 × 10 سانتی‌متر است. این ابعاد جای زیادی را در کیف شما اشغال نخواهد کرد. رنگ قهوه‌ای و مشکی کیف کارت موردبحث به‌راحتی با وسایل، کیف و کفش قهوه‌ای و مشکی شما ست می‌شود. این کیف به‌وسیله‌ی یک دکمه باز و بسته می‌شود. کیف کارت NB.Co YL418-7 با درنظرداشتن وزن سبک، ابعاد نه‌چندان بزرگ، پباده سازی زیبا و رنگ‌های زیبایش قیمت خرید بالایی دارد.
بسیاری بیشتراز مغازه‌دارها و فروشنده‌ها برای به‌دست‌آوردن مشتریان نو کارت ویزیت خویش را به آنان می‌دهند. سوای شک هیچ‌فردی به محافظت همه‌ی کارت‌ ویزیت‌ها علاقه ندارد؛ اما در این بین، مدام کارت‌هایی میباشند که بها محافظت داشته باشند. «فیلیپی» به همین خواسته کیف‌های کارت ویزیت اکثری را پباده سازی و ایجاد کرده که جور «Slim» یک کدام از بیش تر از آن‌هاست. این مدل همان‌طور که بیش تر از اسمش پیداست زیاد نازک ساخته شده و ضخامتی برابر با 1 سانتی‌متر دارد. جنس استفاده‌شده برای ساخت این کیف چرم است. چرم استفاده‌شده تداوم بالایی داراست و سبب ساز داشتن ظاهر‌ی زیبا برای این کیف می‌شود. دوام بالای کیف منجر می شود تا با خیالی راحت برای مدت‌ها بیشتراز آن به کار گیری فرمائید و مطمئن باشید که کارت‌های ویزیت مهم برای شما، تندرست خواهند ماند. این کیف علاوه‌بر رویه‌ی چرمی قابی فلزی نیز دارااست که منجر ساختار مستحکم‌تر این محصول می‌شود. باز و بسته کردن درِ این کیف به وسیله‌ی آهن‌ربایی که در آن تعبیه شده عمل ساده‌ای است. به برهان وجود همین آهن‌ربا می‌توان اطمینان داشت که کارت‌ها بیشتراز کیف بیرون نخواهند ریخت. این کیف به استدلال سایز کمی که دارد، در جیب پیراهن و شلوار جا شده و می‌توان آن را به‌سادگی حمل کرد. کیف کارت ویزیت فیلیپی گونه Slim یک کیف زیباست که میتواند به‌خوبی بیشتراز کارت‌های ویزیت مراقبت کند.
کیف پول چرمی «چرم مشهد» (Mashad Leather) دسته «D0241» بیش تر از کیف‌های کتی مردانه می‌باشد که با طراحی زیبا و کیفیتی عالی از سوی این برند مطرح ایرانی معرفی و عرضه شده است. این کیف از رویه‌ی صد درصد چرم در رنگ‌های مشکی و عسلی (قهوه‌ای روشن) برخوردار میباشد که در کنار کیفیت و ماندگاری مطلوب، با طرح طبیعی و زیبایی همراه است. کیف پباده سازی کلاسیکی دارااست و به چهره بی آلایش باز و بسته می‌شود. بر روی کیف در کنار طرح بی آلایش فقط عنصری که مشاهده می‌شود، نشان یا لوگوی این موسسه چرم مشهد (Mashad Leather) می‌باشد که به صورت فلزی در گوشه‌ای بیش تر از کیف فعالیت شده است. با باز کردن کیف شاهد یک محفظه‌ی مرکزی و یک محل قرار گیری مداد یا قلم هستیم. پباده سازی هوشمندانه‌ی محفظه‌ی وسطی موجب می شود در شکل استفاده بیشتراز جا خودکاری کیف به راحتی و فارغ از ساخت برآمدگی ناخوشایند بسته شود. دوخت محکم تمام محفظه‌ها به ویژه دوخت بدور دو نصیب مهم کیف نیز نشان بیشتراز کیفیت و ماندگاری قابل‌توجه آن دارد. این نوع چهار محفظه برای حفظ اسکناس و دو محل برای حفظ عکس دارااست که یک کدام از روی محفظه‌ی وسطی و دیگری روی نصیب داخلی و اساسی کیف قرار گرفته است. علاوه بر این تعداد قابل توجهی بیشتراز محل‌های مراقبت کارت ویزیت و کارت‌های اعتباری نیز در لحاظ گرفته شده که آن را به یک کیف کلاسیک، شیک و کارآمد برای هر مرد شیک‌پوشی تبدیل می‌کند.
شركت چرم آنيل، توليد كننده انواع تولیدها چرمي شامل كيف، كفش، كمربند، كت، جاكليدي و انواع ست هاي چرمي مي باشد. اين شركت محصولات خویش را بیش تر از چرم اصل با كيفيت بالا تهيه مي كند. طرح هاي تولیدها ب�