کيف پول شهر چرم مدل 5-122185

�کس 3×4 وجود دارد. این کیف یک محفظه و یک محفظه‌ی زیپ‌دار برای حفظ اسکناس دارد. این کیف پول به‌راحتی درون انواع کیف‌های دستی و رودوشی جای می‌گیرد. روی کیف و در گوشه‌ی پایینی آن، حروف I.C درج شده که مخفف نام مارک است. چرم شهر با به کار گیری بیش تر از چرم طبیعی، سعی کرده که تولیدات کاربردی و درعین‌حال به‌روز و زیبا ساخت و عرضه کند.
کیف پول مارک کاردستی با گونه (KDW325) با طراحی خوش‌رنگ و جذابی عرضه شده است. پباده سازی روی کیف زیاد رنگارنگ و با احساس است. در پباده سازی این کیف پول از رنگ آبی رنگ با پباده سازی تایپوگرافی و انیمیشنی رنگارنگ یک میز تا پشت کیف به کار گیری شده است. کیف جیبی دسته (KDW325) دارنده یک بند چرمی قهوه‌ای رنگ برای حفظ بیشتراز محتویات و بستن کیف است. کیف پول پارچه‌ای در قسمت داخلی به صورت یکدست مشکی تعبیه شده و به صورت بی آلایش یا این که به اصطلاح کتابی باز خواهد شد. کیف پول کاردستی با ابعاد 12 × 10 سانتی‌متر فضای زیادی در جیب یا کیف شما نخواهد گرفت. با وجود فضای متعددی که در این کیف تعبیه شده، وزنی معادل 75 گرم دارااست و ضخامتی معادل 2 سانتی‌متر برایش در حیث گرفته شده است. پارچه فایده شده در این کیف پول مقاومت متعددی را ارائه می‌کند؛ بیش تر از اینرو همپا مناسبی به چهره روزانه خواهد بود. کیف پولی مناسب جوانان خوش‌ذوق و هنرپسند با طراحی ایرانی تهیه و تنظیم شده بیش تر از پارچه مخمل کوبیده و چاپ سابلیمیشن که رنگ های آن به شدت جذاب و شفاف است. این کیف دارنده فضای قابل توجهی برای حفظ از کارت اعتباری، ویزیت است. KDW325 یک انتخاب دیدنی و دوست‌داشتنی به عنوان هدیه خواهد بود.
جلد مدل چک چرمی مارک «درسا» (Dorsa) دسته «1159» بیش تر از چرم صد درصد ارگانیک گاوی ساخته شده که بیش تر از لطافت و مرغوبیت بالایی برخوردار است. جلد گونه چک درسا به ادله ظاهر ساده و رنگ قهوه‌ای تیره طولانی تر برای آقایان مطلوب است. طرح چرم کروکو هست که به جلد زیبایی بیشتری بخشیده است. ابعاد جلد معادل 1.5 × 11 × 26 سانتی‌متر می باشد و مدل بازنگری به راحتی در آن قرار گرفته و جلد و برگه‌های آن تا نخواهد شد. درسا 124 گرم وزن دارااست و قابلیت حمل آسانی دارد. نحوه‌ی باز و بسته شدن جلد مدل بازنگری بی آلایش است. جلد جور چک درسا علاوه‌بر محل مراقبت جور بازنگری دارنده چهار محفظه‌ی قرارگیری کارت ویزیت و همینطور محلی برای قرارگیری خود کار دارد. جلد گونه چک درسا وسیله‌ای کاربردی برای افرادی است که استفاده‌ی زیادی بیشتراز مدل بررسی دارا‌هستند و همچنین می‌توان باطن این جلد پول، کارت ویزیت و اعتباری و خود کار نیز قرار داد.
اگر به کیف‌‌پول‌های کتی قهوه‌ای‌رنگ علاقه دارید، یکی از زیباترین و به‌صرفه‌ترین این گونه کیف‌ها را به شما معرفی می‌کنیم. کیف موردبحث «YL409-3» اسم دارد. این کیف را برند «NB.Co» طراحی و ایجاد می‌کند. کیف بیشتراز چرم تصنعی تهیه و تنظیم شده است. در‌صورتی‌که خوب به کیف توجه کنید، متوجه این مورد می‌شوید که بیشتراز نظر ظاهری چیزی بیش تر از کیف‌های چرمی مرغوب و درجه‌یک کم ندارد. ابعاد آن در حدود 10 × 19 سانتی‌متر است. با دقت به این اندازه، به نظر میرسد مشکلی بابت نگهداری آن در جیب کت یا این که پالتوی خویش نداشته باشید. کیف با رنگ قهوه‌ای‌اش، برای ست‌شدن با کمربند و کفش‌های چرمی و قهوه‌ای‌رنگ عالی است. وزن 110 گرمی این نوع در شرایط خالی برای یک کیف گران قدر و جادار خیلی منطقی به حیث می‌رسد. کیف به طور کامل ساده باز و بسته می‌شود. برای باز و بسته‌کردن YL409-3 دیگر مزاحمت و وقت‌گیری مگنت یا این که دکمه را نخواهید داشت. با توجه به وجود 4 محفظه برای محافظت اسکناس‌، می‌توانید آن ها را به‌راحتی دسته‌بندی فرمائید و خیلی پر سرعت به اسکناس موردنیازتان دسترسی داشته باشید. باطن کیف یک محفظه برای مراقبت عکس خاطره‌انگیز شما در لحاظ گرفته شده است. با وجود 5 محل دلخواه برای محافظت کارت‌های اعتباری، مهم‌ترین کارت‌هایتان مدام در دسترس خواهند بود. خرید کیف ان بی.کو YL409-3 با درنظرداشتن ابعاد نه‌چندان بزرگ، وزن سبک، محفظه‌های کاربردی و به‌اندازه، رنگ و پباده سازی زیبا و ارزش نه‌چندان بالایش برای شما به تجربه‌ای شیرین تبدیل خواهد شد. این کیف را می‌توانید به افرادی که دوستشان دارید، هدیه دهید.
هماهنگ کردن کیف پول با دیگر اقلام چرم مسئله استفاده، عمل سختی نخواهد بود. کیف پول چرمی مارک ایرانی «چرم مشهد» (Mashad Leather) با مدل (D0580) فضای زیادی در جیب اشغال نخواهد کرد و البته محفظه‌های زیادی برای نگهداری از اسکناس و انواع مختلف کارت‌های اعتباری و ویزیت دارد. این کیف پول به شکل جیبی پباده سازی شده هست و به وسیله‌ی یک دکمه باز و بسته خواهد شد. چرم به کار گیری شده در این کیف پول با تضمین 100 درصدی بیش تر از مارک شناخته شده‌ی چرم مشهد در نظر گرفته شده است. با باز کردن دکمه این کیف پول، دو محفظه‌ی جداگانه بارز خواهد شد. در یک طرف 5 عدد جاکارتی و یک محفظه محافظت عکس در لحاظ گرفته شده است و در طرف دیگر سه محفظه کارت اعتباری، یک محفظه‌ی کارت ویزیت و یک محفظه برای محافظت بیش تر از سکه پباده سازی شده که با یک دکمه باز و بسته می‌شود. بر روی کیف پول نماد مارک چرم مشهد به صورت فلزی براق قرار گرفته است. کیف پول (D0580) در ابعاد 11.5 × 10 سانتی‌متر می‌باشد و رنگی قهوه‌ای با چرم بی آلایش دارد. برای مراقبت بیشتراز اسکناس یک محفظه مطلوب تعبیه شده است. برند ایرانی چرم مشهد این کیف پول را برای استفاده‌ی آقایان خوش‌پوش طراحی کرده میباشد و با توجه به کیفیت آن، ملازم طولانی مدتی برای شما خواهد بود.

كيف پول كتي طرح سوسماري چرم زانكو توليد شده بیشتراز بهترين چرم طبيعي كه بر روي چرم كيف طرح سوسماري چاپ شده كه زيبايي خاصي به كيف داده و داراي 5 عدد جاكارتي ،يك آلبوم وسیع و يك البوم كوچك عكس ،يك جيب زيپ دار در درون كيف و جاي پول و مدارك مي باشد جاي پول كيف مي توان يك بسته صد تايي در داخل ان قرار داد اين كيف پول با طراحي زيبا و كيفيت عالي هديه ايي مناسب براي مشگل بسندان مي باشد
کیف پول چرمی برند ایرانی «چرم مشهد» (Mashad Leather) با دسته (D0249) عرضه شده می باشد و فضای بسیار مناسبی برای نگهداری بیشتراز اسکناس و کارت‌های اعتباری شما خواهد داشت. این کیف پول به صورت جیبی طراحی شده می‌باشد و به چهره کتابی یا این که ساده باز و بسته خواهد شد. چرم به کار گیری شده در این کیف پول با تضمین 100 درصدی بیش تر از برند شناخته شده‌ی چرم مشهد در لحاظ گرفته شده است. در نگاه اولیه به نصیب روی کیف یک محفظه توجه‌تان را جلب خواهد کرد. در این محفظه یک جاکارتی چرم قرار گرفته که مسلما کار شما را برای نظم بیشتر کارت‌های اعتباری‌تان آسوده خواهد کرد. در یک طرف این جاکارتی محفظه‌ای برای محافظت عکس تعبیه شده که روکشی طوری صورت دارد و در طرف دیگر سه محفظه برای مراقبت کارت اعتباری پباده سازی شده است. در کنج روی کیف نماد مارک چرم مشهد به شکل فلزی براق قرار گرفته است. کیف پول (D0249) در ابعاد 12.5 × 10 × 2 سانتی‌متر می‌باشد و ظاهری به رنگ قهوه‌ای واضح دارد. برای مراقبت بیش تر از کارت اعتباری‌های متنوع خود نگران فضای جداگانه نباشید، این کیف پول سوای در لحاظ گرفتن جاکارتی جداگانه، به اندازه‌ی 7 عدد محفظه برای کارت اعتباری دارد و دسترسی نیکی برای این آن ها وجود خواهد داشت. فضای گزینه موردنیاز برای کارت‌های ویزیت که در ابعاد گوناگون هستند نیز برابر با 3 محفظه است. در نصیب میانی کیف یک محفظه برای قرار دادن سکه طراحی شده می‌باشد که به وسیله‌ی یک زیپ بسته خواهد شد. کیف پول چرم مشهد یک تعیین عالی و ایده‌آل می باشد و از همگی محتویات به خوبی محافظت خواهد کرد.
کیف پول چرمی «چرم مشهد» (Mashad Leather) نوع «D0186» یکی‌از بیش تر از کیف‌های زیبا و باکیفیت کتی هست که با پباده سازی شیک و جذابی بیشتراز سوی این مارک ایرانی معرفی و عرضه شده است. کیف کتی D0186 با رویه‌ی صد درصد چرم (چرم گاوی) پباده سازی شده و به صورت زیپی باز و بسته می‌شود. در کنار این مدل یک حلقه‌ی فلزی نیز تعبیه شده که امکان اتصال یک بند مچی کوتاه و زیبای چرمی را میسر می‌سازد. این مدل در ابعاد تقریبی بیست در ده سانتی‌متر پباده سازی شده که برای این سبک ابعادی استاندارد و همه‌پسند است. این کیف کتی بیش تر از سه محفظه‌ی به هم‌دوخته شده برخوردار هست و پباده سازی جذاب آن محفظه‌ی زیپ‌دار دیگری را باطن کیف در اختیار شما قرار می دهد که می‌توان از آن به عنوان محل نگهداری سکه یا اشیای مشابه فایده کرد. در نصیب داخلی این کیف کتی چرمی محفظه‌های محافظت کارت ویزیت و کارت اعتباری به اندازه‌ی مطلوبی در حیث گرفته شده که به کارایی آن می‌افزاید. گفتنی میباشد این جور در سه رنگ مشکی، قهوه‌ای و زرشکی عرضه شده که می تواند در کنار کیفیت، زیبایی و سعی بیشتراز لحاظ رنگ‌بندی نیز تنوع مناسبی را برای سلیقه‌های متعدد به ملازم دارد.
جلد جور بازنگری چرمی مارک «درسا» (Dorsa) دسته «1161» از چرم صد درصد ارگانیک گاوی ساخته شده که از لطافت و مرغوبیت بالایی برخوردار است. جلد جور بررسی درسا به دلیل ظواهر بی آلایش و رنگ مشکی اضافه برای آقایان مطلوب است. ابعاد جلد معادل 1.5 × 11 × 26 سانتی‌متر است و جور چک به راحتی در آن قرار گرفته و جلد و برگه‌های آن تا نخواهد شد. درسا 135 گرم وزن دارد و قابلیت حمل آسانی دارد. نحوه‌ی باز و بسته شدن جلد جور چک بی آلایش است. جلد دسته بازنگری درسا علاوه‌بر محل محافظت گونه بازنگری دارای چهار محفظه‌ی قرارگیری کارت ویزیت و همینطور محلی برای قرارگیری خود کار دارد. جلد مدل بررسی درسا وسیله‌ای کاربردی برای افرادی است که استفاده‌ی زیادی بیش تر از دسته بررسی دارا هستند و همینطور می‌توان درون این جلد پول، کارت ویزیت و اعتباری و خودکار نیز قرار داد.
یکی بیش تر از جادارترین کیف کارت‌های «ان‌بی.کو» (NB.Co) با نام «YL418-7» شناخته می‌شود. نوع YL418-7 دارای 26 محفظه برای مراقبت کارت ویزیت است. با وجود چنین ظرفیتی به حیث می‌رسد که تمام کارت‌های موردنیازتان را مدام به ملازم خواهید داشت. این محفظه‌های نرم و شفاف از جنس پلاستیک ساخته ‌شده‌اند. با دقت به چهار محفظه‌ی محکم برای محافظت کارت‌های اعتباری، تا حد زیادی بیشتراز به یار و همدم داشتن کیف‌های وسیع بی‌نیاز خواهید شد. این کیف بیش تر از چرم تصنعی و مصنوعی تهیه و تنظیم شده است و مقاومت بالایی دربرابر فشار و گرما دارد. با اعتنا به وزن 77گرمی YL418-7 کیف دستی یا کوله‌پشتی شما سنگین نخواهد شد. ابعاد کیف برابر با 7.5 × 10 سانتی‌متر است. این ابعاد جای متعددی را در کیف شما اشغال نخواهد کرد. رنگ قهوه‌ای و مشکی کیف کارت موردبحث به‌راحتی با وسایل، کیف و کفش قهوه‌ای و مشکی شما ست می‌شود. این کیف به‌وسیله‌ی یک دکمه باز و بسته می‌شود. کیف کارت NB.Co YL418-7 با درنظرداشتن وزن سبک، ابعاد نه‌چندان بزرگ، طراحی زیبا و رنگ‌های زیبایش ارزش خرید بالایی دارد.
کيف رو دوشي زنانه شهر چرم مدل 39494 بیش تر از مغازه‌دارها و فروشنده‌ها برای به‌دست‌آوردن مشتریان نو کارت ویزیت خود را به آنها می‌دهند. فارغ از شک هیچ‌فردی به حفظ همه‌ی کارت‌ ویزیت‌ها علاقه ندارد؛ اما در این بین، همیشه کارت‌هایی می‌باشند که بها محافظت داشته باشند. «فیلیپی» به همین مراد کیف‌های کارت ویزیت بسیاری را پباده سازی و ساخت کرده که مدل «Slim» یکی‌از بیش تر از آن‌هاست. این دسته همان‌طور که بیشتراز اسمش پیداست فراوان نازک ساخته شده و ضخامتی برابر با 1 سانتی‌متر دارد. جنس استفاده‌شده برای ایجا این کیف چرم است. چرم استفاده‌شده تداوم بالایی دارااست و منجر داشتن ظاهر‌ی زیبا برای این کیف می‌شود. دوام بالای کیف باعث میشود تا با خیالی راحت برای مدت‌ها از آن به کار گیری کنید و مطمئن باشید که کارت‌های ویزیت کلیدی برای شما، سالم خواهند ماند. این کیف علاوه‌بر رویه‌ی چرمی قابی فلزی نیز داراست که منجر ساختار مستحکم‌تر این محصول می‌شود. باز و بسته کردن درِ این کیف به وسیله‌ی آهن‌ربایی که در آن تعبیه شده فعالیت ساده‌ای است. به برهان وجود همین آهن‌ربا می‌توان اطمینان داشت که کارت‌ها بیشتراز کیف بیرون نخواهند ریخت. این کیف به ادله سایز کمی که دارد، در جیب پیراهن و شلوار جا شده و می‌توان آن را به‌سادگی حمل کرد. کیف کارت ویزیت فیلیپی نوع Slim یک کیف زیباست که می تواند به‌خوبی بیش تر از کارت‌های ویزیت مراقبت کند.
کیف پول چرمی «چرم مشهد» (Mashad Leather) دسته «D0241» بیش تر از کیف‌های کتی مردانه می‌باشد که با طراحی زیبا و کیفیتی عالی بیشتراز سوی این برند مطرح ایرانی معرفی و عرضه شده است. این کیف بیش تر از رویه‌ی صد درصد چرم در رنگ‌های مشکی و عسلی (قهوه‌ای روشن) برخوردار است که در کنار کیفیت و ماندگاری مطلوب، با طرح ارگانیک و زیبایی یار و همدم است. کیف طراحی کلاسیکی دارااست و به صورت ساده باز و بسته می‌شود. بر روی کیف در کنار طرح ساده صرفا عنصری که مشاهده می‌شود، نشان یا لوگوی این موسسه چرم مشهد (Mashad Leather) می‌باشد که به صورت فلزی در گوشه‌ای بیشتراز کیف فعالیت شده است. با باز کردن کیف شاهد یک محفظه‌ی مرکزی و یک محل قرار گیری خود کار یا قلم هستیم. پباده سازی هوشمندانه‌ی محفظه‌ی وسطی موجب می‌شود در چهره استفاده بیشتراز جا خودکاری کیف به راحتی و بدون ساخت برآمدگی ناخوشایند بسته شود. دوخت محکم تمام محفظه‌ها به ویژه دوخت بدور دو نصیب حساس کیف هم نشان بیشتراز کیفیت و ماندگاری قابل‌توجه آن دارد. این نوع چهار محفظه برای محافظت اسکناس و دو محل برای مراقبت عکس دارااست که یک کدام از روی محفظه‌ی وسطی و دیگری روی نصیب داخلی و دارای اهمیت کیف قرار گرفته است. علاوه بر این تعداد قابل توجهی بیشتراز محل‌های مراقبت کارت ویزیت و کارت‌های اعتباری هم در نظر گرفته شده که آن را به یک کیف کلاسیک، شیک و کارآمد برای هر مرد شیک‌پوشی تبدیل می‌کند.
شركت چرم آنيل، توليد كننده انواع تولیدها چرمي شامل كيف، كفش، كمربند، كت، جاكليدي و انواع ست هاي چرمي مي باشد. اين شركت تولید ها خود را از چرم اصل با كيفيت بالا تهيه مي كند. طرح هاي محصول ها ب�