کيف پول شهر چرم مدل 5-122185

�کس 3×4 وجود دارد. این کیف یک محفظه و یک محفظه‌ی زیپ‌دار برای مراقبت اسکناس دارد. این کیف پول به‌راحتی درون انواع کیف‌های دستی و رودوشی جای می‌گیرد. روی کیف و در گوشه‌ی پایینی آن، حروف I.C درج شده که مخفف نام برند است. چرم شهر با فایده بیشتراز چرم طبیعی، سعی کرده که تولید ها کاربردی و درعین‌حال به‌روز و زیبا ایجاد و عرضه کند.
کیف پول برند کاردستی با جور (KDW325) با پباده سازی خوش‌رنگ و جذابی عرضه شده است. پباده سازی روی کیف دوچندان رنگارنگ و با احساس است. در پباده سازی این کیف پول بیشتراز رنگ آبی با پباده سازی تایپوگرافی و انیمیشنی رنگارنگ یک میز تا پشت کیف فایده شده است. کیف جیبی مدل (KDW325) دارنده یک بند چرمی قهوه‌ای رنگ برای نگهداری بیش تر از محتویات و بستن کیف است. کیف پول پارچه‌ای در نصیب داخلی به صورت یکدست مشکی تعبیه شده و به صورت معمولی یا به اصطلاح کتابی باز خواهد شد. کیف پول کاردستی با ابعاد 12 × 10 سانتی‌متر فضای زیادی در جیب یا این که کیف شما نخواهد گرفت. با وجود فضای متعددی که در این کیف تعبیه شده، وزنی معادل 75 گرم دارااست و ضخامتی معادل 2 سانتی‌متر برایش در حیث گرفته شده است. پارچه به کار گیری شده در این کیف پول مقاومت متعددی را ارائه می‌کند؛ بیشتراز اینرو همپا مناسبی به شکل روزانه خواهد بود. کیف پولی دلخواه جوانان خوش‌ذوق و هنرپسند با طراحی ایرانی تنظیم شده بیشتراز پارچه مخمل کوبیده و چاپ سابلیمیشن که رنگ های آن به شدت جالب و شفاف است. این کیف دارای فضای قابل توجهی برای محافظت بیشتراز کارت اعتباری، ویزیت است. KDW325 یک انتخاب دیدنی و دوست‌داشتنی به عنوان هدیه خواهد بود.
جلد جور بررسی چرمی برند «درسا» (Dorsa) جور «1159» بیشتراز چرم صد درصد طبیعی گاوی ساخته شده که بیشتراز لطافت و مرغوبیت بالایی برخوردار است. جلد گونه بازنگری درسا به دلیل ظاهر ساده و رنگ قهوه‌ای تیره اضافه برای آقایان مناسب است. طرح چرم کروکو می باشد که به جلد زیبایی بیشتری بخشیده است. ابعاد جلد معادل 1.5 × 11 × 26 سانتی‌متر است و نوع چک به راحتی در آن قرار گرفته و جلد و برگه‌های آن تا نخواهد شد. درسا 124 گرم وزن داراست و قابلیت حمل آسانی دارد. نحوه‌ی باز و بسته شدن جلد مدل بازنگری ساده است. جلد دسته چک درسا علاوه‌بر محل حفظ مدل بازنگری دارای چهار محفظه‌ی قرارگیری کارت ویزیت و همچنین محلی برای قرارگیری خود کار دارد. جلد نوع بازنگری درسا وسیله‌ای کاربردی برای افرادی است که استفاده‌ی زیادی بیش تر از نوع بررسی دارا هستند و همینطور می‌توان درون این جلد پول، کارت ویزیت و اعتباری و خودکار هم قرار داد.
اگر به کیف‌‌پول‌های کتی قهوه‌ای‌رنگ علاقه دارید، یکی‌از از زیباترین و به‌صرفه‌ترین این مدل کیف‌ها را به شما معرفی می‌کنیم. کیف موردبحث «YL409-3» اسم دارد. این کیف را برند «NB.Co» پباده سازی و تولید می‌کند. کیف از چرم تصنعی و مصنوعی تهیه و تنظیم شده است. در‌حالتی که خوب به کیف اعتنا کنید، متوجه این موضوع می‌شوید که بیش تر از نظر ظاهری چیزی بیش تر از کیف‌های چرمی مرغوب و درجه‌یک کم ندارد. ابعاد آن در حدود 10 × 19 سانتی‌متر است. با اعتنا به این اندازه، به لحاظ می‌رسد مشکلی بابت محافظت آن در جیب کت یا این که پالتوی خود نداشته باشید. کیف با رنگ قهوه‌ای‌اش، برای ست‌شدن با کمربند و کفش‌های چرمی و قهوه‌ای‌رنگ عالی است. وزن 110 گرمی این مدل در شرایط خالی برای یک کیف بزرگ و جادار خیلی منطقی به حیث می‌رسد. کیف به طور کامل بی آلایش باز و بسته می‌شود. برای باز و بسته‌کردن YL409-3 دیگر مزاحمت و وقت‌گیری مگنت یا دکمه را نخواهید داشت. با دقت به وجود 4 محفظه برای حفظ اسکناس‌، می‌توانید آن ها را به‌راحتی دسته‌بندی فرمائید و خیلی سرعت بالا به اسکناس موردنیازتان دسترسی داشته باشید. درون کیف یک محفظه برای نگهداری عکس خاطره‌انگیز شما در نظر گرفته شده است. با وجود 5 محل مناسب برای حفظ کارت‌های اعتباری، مهم‌ترین کارت‌هایتان همیشه در دسترس خواهند بود. خرید کیف ان بی.کو YL409-3 با درنظرداشتن ابعاد نه‌چندان بزرگ، وزن سبک، محفظه‌های کاربردی و به‌اندازه، رنگ و طراحی زیبا و بها نه‌چندان بالایش برای شما به تجربه‌ای شیرین تبدیل خواهد شد. کوله پشتي ال سي مدل 2021 کیف را می‌توانید به افرادی که دوستشان دارید، هدیه دهید.
هماهنگ کردن کیف پول با دیگر اقلام چرم مورد استفاده، عمل سختی نخواهد بود. کیف پول چرمی برند ایرانی «چرم مشهد» (Mashad Leather) با نوع (D0580) فضای متعددی در جیب اشغال نخواهد اظهار‌کرد و البته محفظه‌های زیادی برای مراقبت از اسکناس و انواع گوناگون کارت‌های اعتباری و ویزیت دارد. این کیف پول به چهره جیبی پباده سازی شده می باشد و به وسیله‌ی یک دکمه باز و بسته خواهد شد. چرم استفاده شده در این کیف پول با تضمین 100 درصدی از مارک شناخته شده‌ی چرم مشهد در لحاظ گرفته شده است. با باز کردن دکمه این کیف پول، دو محفظه‌ی جداگانه بارز خواهد شد. در یک طرف 5 عدد جاکارتی و یک محفظه محافظت عکس در نظر گرفته شده هست و در طرف دیگر سه محفظه کارت اعتباری، یک محفظه‌ی کارت ویزیت و یک محفظه برای محافظت از سکه طراحی شده که با یک دکمه باز و بسته می‌شود. بر روی کیف پول نماد مارک چرم مشهد به شکل فلزی براق قرار گرفته است. کیف پول (D0580) در ابعاد 11.5 × 10 سانتی‌متر می باشد و رنگی قهوه‌ای با چرم معمولی دارد. برای نگهداری بیشتراز اسکناس یک محفظه مناسب تعبیه شده است. مارک ایرانی چرم مشهد این کیف پول را برای استفاده‌ی آقایان خوش‌پوش طراحی کرده می باشد و با دقت به کیفیت آن، همپا طولانی مدتی برای شما خواهد بود.
كيف پول كتي طرح سوسماري چرم زانكو توليد شده بیشتراز بهترين چرم طبيعي كه بر روي چرم كيف طرح سوسماري چاپ شده كه زيبايي خاصي به كيف داده و داراي 5 عدد جاكارتي ،يك آلبوم گران قدر و يك البوم كوچك عكس ،يك جيب زيپ دار در باطن كيف و جاي پول و مدارك مي باشد جاي پول كيف مي اقتدار يك بسته صد تايي در داخل ان قرار داد اين كيف پول با طراحي زيبا و كيفيت عالي هديه ايي مناسب براي مشگل بسندان مي باشد
کیف پول چرمی مارک ایرانی «چرم مشهد» (Mashad Leather) با مدل (D0249) عرضه شده می باشد و فضای فراوان مناسبی برای نگهداری بیش تر از اسکناس و کارت‌های اعتباری شما خواهد داشت. این کیف پول به صورت جیبی پباده سازی شده می‌باشد و به چهره کتابی یا این که بی آلایش باز و بسته خواهد شد. چرم به کار گیری شده در این کیف پول با تضمین 100 درصدی بیشتراز برند شناخته شده‌ی چرم مشهد در لحاظ گرفته شده است. در نگاه اول به نصیب روی کیف یک محفظه توجه‌تان را جلب خواهد کرد. در این محفظه یک جاکارتی چرم قرار گرفته که مسلما فعالیت شما را برای نظم اضافه کارت‌های اعتباری‌تان آسوده خواهد کرد. در یک طرف این جاکارتی محفظه‌ای برای نگهداری عکس تعبیه شده که روکشی طوری چهره دارااست و در طرف دیگر سه محفظه برای مراقبت کارت اعتباری پباده سازی شده است. در کنج روی کیف نماد برند چرم مشهد به شکل فلزی براق قرار گرفته است. کیف پول (D0249) در ابعاد 12.5 × 10 × 2 سانتی‌متر است و ظاهری به رنگ قهوه‌ای واضح دارد. برای مراقبت بیشتراز کارت اعتباری‌های متنوع خود نگران فضای جداگانه نباشید، این کیف پول بدون در لحاظ گرفتن جاکارتی جداگانه، به اندازه‌ی 7 عدد محفظه برای کارت اعتباری دارااست و دسترسی خوبی برای این آنها وجود خواهد داشت. فضای مسئله مایحتاج برای کارت‌های ویزیت که در ابعاد متعدد می‌باشند نیز برابر با 3 محفظه است. در نصیب میانی کیف یک محفظه برای قرار دادن سکه طراحی شده میباشد که به وسیله‌ی یک زیپ بسته خواهد شد. کیف پول چرم مشهد یک انتخاب عالی و ایده‌آل می‌باشد و از تمامی محتویات به نیکی مراقبت خواهد کرد.
کیف پول چرمی «چرم مشهد» (Mashad Leather) دسته «D0186» یک کدام از از کیف‌های زیبا و باکیفیت کتی می باشد که با پباده سازی شیک و جذابی از سوی این برند ایرانی معرفی و عرضه شده است. کیف کتی D0186 با رویه‌ی صد درصد چرم (چرم گاوی) پباده سازی شده و به چهره زیپی باز و بسته می‌شود. در کنار این گونه یک حلقه‌ی فلزی هم تعبیه شده که قابلیت اتصال یک بند مچی کوتاه و زیبای چرمی را میسر می‌سازد. این گونه در ابعاد تقریبی بیست در ده سانتی‌متر طراحی شده که برای این سبک ابعادی استاندارد و همه‌پسند است. این کیف کتی از سه محفظه‌ی به هم‌دوخته شده برخوردار می‌باشد و پباده سازی جذاب آن محفظه‌ی زیپ‌دار دیگری را داخل کیف در اختیار شما قرار می‌دهد که می‌توان بیشتراز آن به عنوان محل مراقبت سکه یا این که اشیای مشابه به کار گیری کرد. در نصیب داخلی این کیف کتی چرمی محفظه‌های نگهداری کارت ویزیت و کارت اعتباری به اندازه‌ی مطلوبی در لحاظ گرفته شده که به سعی آن می‌افزاید. گفتنی می‌باشد این دسته در سه رنگ مشکی، قهوه‌ای و زرشکی عرضه شده که می‌تواند در کنار کیفیت، زیبایی و سعی بیش تر از حیث رنگ‌بندی نیز تنوع مناسبی را برای سلیقه‌های گوناگون به همپا دارد.
جلد گونه بررسی چرمی برند «درسا» (Dorsa) نوع «1161» از چرم صد درصد ارگانیک گاوی ساخته شده که بیشتراز لطافت و مرغوبیت بالایی برخوردار است. جلد مدل بررسی درسا به ادله ظاهر بی آلایش و رنگ مشکی اضافه برای آقایان مطلوب است. ابعاد جلد معادل 1.5 × 11 × 26 سانتی‌متر است و دسته بازنگری به راحتی در آن قرار گرفته و جلد و برگه‌های آن تا نخواهد شد. درسا 135 گرم وزن دارد و قابلیت حمل آسانی دارد. نحوه‌ی باز و بسته شدن جلد جور بازنگری بی آلایش است. جلد مدل بررسی درسا علاوه‌بر محل محافظت دسته بازنگری دارنده چهار محفظه‌ی قرارگیری کارت ویزیت و همچنین محلی برای قرارگیری خودکار دارد. جلد مدل بازنگری درسا وسیله‌ای کاربردی برای افرادی می‌باشد که استفاده‌ی زیادی بیش تر از نوع چک دارند و همچنین می‌توان درون این جلد پول، کارت ویزیت و اعتباری و مداد هم قرار داد.
یکی از جادارترین کیف کارت‌های «ان‌بی.کو» (NB.Co) با اسم «YL418-7» شناخته می‌شود. نوع YL418-7 دارای 26 محفظه برای حفظ کارت ویزیت است. با وجود چنین ظرفیتی به لحاظ می رسد که تمام کارت‌های موردنیازتان را مدام به ملازم خواهید داشت. این محفظه‌های نرم و شفاف از جنس پلاستیک ساخته ‌شده‌اند. با دقت به چهار محفظه‌ی محکم برای مراقبت کارت‌های اعتباری، تا حد متعددی از به همراه داشتن کیف‌های بزرگ بی‌نیاز خواهید شد. این کیف از چرم تصنعی و مصنوعی تهیه شده است و مقاومت بالایی دربرابر فشار و گرما دارد. با دقت به وزن 77گرمی YL418-7 کیف دستی یا کوله‌پشتی شما سنگین نخواهد شد. ابعاد کیف برابر با 7.5 × 10 سانتی‌متر است. این ابعاد جای زیادی را در کیف شما اشغال نخواهد کرد. رنگ قهوه‌ای و مشکی کیف کارت موردبحث به‌راحتی با وسایل، کیف و کفش قهوه‌ای و مشکی شما ست می‌شود. این کیف به‌وسیله‌ی یک دکمه باز و بسته می‌شود. کیف کارت NB.Co YL418-7 با درنظرداشتن وزن سبک، ابعاد نه‌چندان بزرگ، طراحی زیبا و رنگ‌های زیبایش بها خرید بالایی دارد.
بسیاری بیش تر از مغازه‌دارها و فروشنده‌ها برای به‌دست‌آوردن مشتریان جدید کارت ویزیت خود را به آن ها می‌دهند. سوای شک هیچ‌فردی به محافظت همه‌ی کارت‌ ویزیت‌ها علاقه ندارد؛ البته در این بین، مدام کارت‌هایی میباشند که قیمت حفظ داشته باشند. «فیلیپی» به همین خواسته کیف‌های کارت ویزیت اکثری را طراحی و ایجاد کرده که نوع «Slim» یکی‌از از آن‌هاست. این دسته همان‌طور که بیش تر از اسمش پیداست مضاعف نازک ساخته شده و ضخامتی برابر با 1 سانتی‌متر دارد. جنس استفاده‌شده برای ایجا این کیف چرم است. چرم استفاده‌شده استمرار بالایی دارد و سبب ساز داشتن ظاهر‌ی زیبا برای این کیف می‌شود. تداوم بالای کیف باعث میگردد تا با خیالی راحت برای مدت‌ها بیشتراز آن استفاده فرمائید و مطمئن باشید که کارت‌های ویزیت حساس برای شما، تندرست خواهند ماند. این کیف علاوه‌بر رویه‌ی چرمی قابی فلزی نیز دارد که باعث ساختار مستحکم‌تر این محصول می‌شود. باز و بسته کردن درِ این کیف به وسیله‌ی آهن‌ربایی که در آن تعبیه شده فعالیت ساده‌ای است. به عامل وجود همین آهن‌ربا می‌توان اطمینان داشت که کارت‌ها بیشتراز کیف بیرون نخواهند ریخت. این کیف به عامل سایز مقداری که دارد، در جیب پیراهن و شلوار جا شده و می‌توان آن را به‌سادگی حمل کرد. کیف کارت ویزیت فیلیپی نوع Slim یک کیف زیباست که می تواند به‌خوبی از کارت‌های ویزیت مراقبت کند.

کیف پول چرمی «چرم مشهد» (Mashad Leather) مدل «D0241» از کیف‌های کتی مردانه هست که با طراحی زیبا و کیفیتی عالی بیشتراز سوی این برند مطرح ایرانی معرفی و عرضه شده است. این کیف از رویه‌ی صد درصد چرم در رنگ‌های مشکی و عسلی (قهوه‌ای روشن) برخوردار هست که در کنار کیفیت و ماندگاری مطلوب، با طرح ارگانیک و زیبایی ملازم است. کیف طراحی کلاسیکی داراست و به صورت بی آلایش باز و بسته می‌شود. بر روی کیف در کنار طرح ساده تنها عنصری که مشاهده می‌شود، نشان یا لوگوی این موسسه چرم مشهد (Mashad Leather) می باشد که به صورت فلزی در گوشه‌ای از کیف عمل شده است. با باز کردن کیف شاهد یک محفظه‌ی مرکزی و یک محل قرار گیری خودکار یا این که قلم هستیم. پباده سازی هوشمندانه‌ی محفظه‌ی وسطی موجب می گردد در شکل فایده از جا خودکاری کیف به راحتی و سوای ایجاد برآمدگی ناخوشایند بسته شود. دوخت محکم تمام محفظه‌ها به ویژه دوخت دور دو نصیب حیاتی کیف نیز نشان بیشتراز کیفیت و ماندگاری قابل‌توجه آن دارد. این گونه چهار محفظه برای مراقبت اسکناس و دو محل برای حفظ عکس دارد که یکی روی محفظه‌ی وسطی و دیگری روی نصیب داخلی و با اهمیت کیف قرار گرفته است. علاوه بر این تعداد قابل توجهی بیشتراز محل‌های نگهداری کارت ویزیت و کارت‌های اعتباری نیز در لحاظ گرفته شده که آن را به یک کیف کلاسیک، شیک و کارآمد برای هر مرد شیک‌پوشی تبدیل می‌کند.
شركت چرم آنيل، توليد كننده انواع تولیدات چرمي دربرگیرنده كيف، كفش، كمربند، كت، جاكليدي و انواع ست هاي چرمي مي باشد. اين شركت محصول ها خود را بیشتراز چرم اصل با كيفيت بالا تهيه مي كند. طرح هاي تولیدات ب�