کيف پول شهر چرم مدل 5-122185

�کس 3×4 وجود دارد. این کیف یک محفظه و یک محفظه‌ی زیپ‌دار برای حفظ اسکناس دارد. این کیف پول به‌راحتی باطن انواع کیف‌های دستی و رودوشی جای می‌گیرد. روی کیف و در گوشه‌ی پایینی آن، حروف I.C درج شده که مخفف اسم برند است. چرم شهر با استفاده بیشتراز چرم طبیعی، سعی کرده که تولیدها کاربردی و درعین‌حال به‌روز و زیبا ساخت و عرضه کند.
کیف پول مارک کاردستی با دسته (KDW325) با طراحی خوش‌رنگ و جذابی عرضه شده است. پباده سازی روی کیف بسیار رنگارنگ و با احساس است. در پباده سازی این کیف پول از رنگ آبی‌رنگ با طراحی تایپوگرافی و انیمیشنی رنگارنگ یک میز تا پشت کیف به کار گیری شده است. کیف جیبی جور (KDW325) دارنده یک بند چرمی قهوه‌ای رنگ برای محافظت بیش تر از محتویات و بستن کیف است. کیف پول پارچه‌ای در نصیب داخلی به چهره یکدست مشکی تعبیه شده و به شکل معمولی یا این که به اصطلاح کتابی باز خواهد شد. کیف پول کاردستی با ابعاد 12 × 10 سانتی‌متر فضای متعددی در جیب یا این که کیف شما نخواهد گرفت. با وجود فضای زیادی که در این کیف تعبیه شده، وزنی معادل 75 گرم دارااست و ضخامتی معادل 2 سانتی‌متر برایش در لحاظ گرفته شده است. پارچه فایده شده در این کیف پول مقاومت متعددی را ارائه می‌کند؛ بیشتراز اینرو همراه مناسبی به صورت روزانه خواهد بود. کیف پولی مناسب جوانان خوش‌ذوق و هنرپسند با طراحی ایرانی تهیه و تنظیم شده بیشتراز پارچه مخمل کوبیده و چاپ سابلیمیشن که رنگ های آن به شدت جالب و شفاف است. این کیف دارای فضای قابل توجهی برای محافظت بیش تر از کارت اعتباری، ویزیت است. KDW325 یک تعیین جذاب و دوست‌داشتنی به عنوان هدیه خواهد بود.
جلد گونه بررسی چرمی مارک «درسا» (Dorsa) جور «1159» بیش تر از چرم صد درصد طبیعی گاوی ساخته شده که از لطافت و مرغوبیت بالایی برخوردار است. جلد نوع بررسی درسا به ادله ظاهر بی آلایش و رنگ قهوه‌ای تیره اضافه برای آقایان مناسب است. طرح چرم کروکو میباشد که به جلد زیبایی بیشتری بخشیده است. ابعاد جلد معادل 1.5 × 11 × 26 سانتی‌متر می‌باشد و مدل چک به راحتی در آن قرار گرفته و جلد و برگه‌های آن تا نخواهد شد. درسا 124 گرم وزن داراست و قابلیت حمل آسانی دارد. نحوه‌ی باز و بسته شدن جلد گونه چک معمولی است. جلد گونه بررسی درسا علاوه‌بر محل مراقبت دسته چک دارای چهار محفظه‌ی قرارگیری کارت ویزیت و همینطور محلی برای قرارگیری خود کار دارد. جلد جور بررسی درسا وسیله‌ای کاربردی برای افرادی میباشد که استفاده‌ی متعددی از مدل چک دارند و همینطور می‌توان داخل این جلد پول، کارت ویزیت و اعتباری و خودکار نیز قرار داد.
اگر به کیف‌‌پول‌های کتی قهوه‌ای‌رنگ علاقه دارید، یکی‌از بیشتراز زیباترین و به‌صرفه‌ترین این جور کیف‌ها را به شما معرفی می‌کنیم. کیف موردبحث «YL409-3» اسم دارد. این کیف را مارک «NB.Co» پباده سازی و ایجاد می‌کند. کیف بیشتراز چرم تصنعی و مصنوعی تهیه شده است. اگر خوب به کیف توجه کنید، متوجه این موضوع می‌شوید که بیش تر از لحاظ ظاهری چیزی بیش تر از کیف‌های چرمی مرغوب و درجه‌یک کم ندارد. ابعاد آن در حدود 10 × 19 سانتی‌متر است. با دقت به این اندازه، به حیث می‌رسد مشکلی بابت مراقبت آن در جیب کت یا این که پالتوی خود نداشته باشید. کیف با رنگ قهوه‌ای‌اش، برای ست‌شدن با کمربند و کفش‌های چرمی و قهوه‌ای‌رنگ عالی است. وزن 110 گرمی این نوع در موقعیت خالی برای یک کیف بزرگ و جادار خیلی منطقی به لحاظ می‌رسد. کیف کاملا بی آلایش باز و بسته می‌شود. برای باز و بسته‌کردن YL409-3 دیگر مزاحمت و وقت‌گیری مگنت یا این که دکمه را نخواهید داشت. با توجه به وجود 4 محفظه برای حفظ اسکناس‌، می‌توانید آن‌ها را به‌راحتی دسته‌بندی کنید و خیلی سرعت بالا به اسکناس موردنیازتان دسترسی داشته باشید. باطن کیف یک محفظه برای نگهداری عکس خاطره‌انگیز شما در لحاظ گرفته شده است. با وجود 5 محل دلخواه برای نگهداری کارت‌های اعتباری، مهم‌ترین کارت‌هایتان همیشه در دسترس خواهند بود. خرید کیف ان بی.کو YL409-3 با درنظرداشتن ابعاد نه‌چندان بزرگ، وزن سبک، محفظه‌های کاربردی و به‌اندازه، رنگ و پباده سازی زیبا و قیمت نه‌چندان بالایش برای شما به تجربه‌ای شیرین تبدیل خواهد شد. کیف دستی چرم طبیعی کهن چرم مدل Pf23 کیف را می‌توانید به افرادی که دوستشان دارید، هدیه دهید.
هماهنگ کردن کیف پول با دیگر اقلام چرم مسئله استفاده، عمل سختی نخواهد بود. کیف پول چرمی مارک ایرانی «چرم مشهد» (Mashad Leather) با گونه (D0580) فضای متعددی در جیب اشغال نخواهد کرد و البته محفظه‌های متعددی برای محافظت بیشتراز اسکناس و انواع مختلف کارت‌های اعتباری و ویزیت دارد. این کیف پول به شکل جیبی پباده سازی شده میباشد و به وسیله‌ی یک دکمه باز و بسته خواهد شد. چرم فایده شده در این کیف پول با تضمین 100 درصدی بیش تر از مارک شناخته شده‌ی چرم مشهد در لحاظ گرفته شده است. با باز کردن دکمه این کیف پول، دو محفظه‌ی جداگانه هویدا خواهد شد. در یک طرف 5 عدد جاکارتی و یک محفظه محافظت عکس در لحاظ گرفته شده است و در طرف دیگر سه محفظه کارت اعتباری، یک محفظه‌ی کارت ویزیت و یک محفظه برای مراقبت از سکه طراحی شده که با یک دکمه باز و بسته می‌شود. بر روی کیف پول نماد مارک چرم مشهد به صورت فلزی درخشان قرار گرفته است. کیف پول (D0580) در ابعاد 11.5 × 10 سانتی‌متر هست و رنگی قهوه‌ای با چرم بی آلایش دارد. برای مراقبت بیشتراز اسکناس یک محفظه مناسب تعبیه شده است. مارک ایرانی چرم مشهد این کیف پول را برای استفاده‌ی آقایان خوش‌پوش پباده سازی کرده می‌باشد و با اعتنا به کیفیت آن، ملازم طولانی مدتی برای شما خواهد بود.
كيف پول كتي طرح سوسماري چرم زانكو توليد شده بیشتراز بهترين چرم طبيعي كه بر روي چرم كيف طرح سوسماري چاپ شده كه زيبايي خاصي به كيف داده و داراي 5 عدد جاكارتي ،يك آلبوم بزرگ و يك البوم كوچك عكس ،يك جيب زيپ دار در باطن كيف و جاي پول و مدارك مي باشد جاي پول كيف مي توانایی يك بسته صد تايي در درون ان قرار اعطا کرد اين كيف پول با طراحي زيبا و كيفيت عالي هديه ايي مطلوب براي مشگل بسندان مي باشد
کیف پول چرمی برند ایرانی «چرم مشهد» (Mashad Leather) با گونه (D0249) عرضه شده هست و فضای بسیار مناسبی برای مراقبت بیشتراز اسکناس و کارت‌های اعتباری شما خواهد داشت. این کیف پول به چهره جیبی طراحی شده هست و به شکل کتابی یا معمولی باز و بسته خواهد شد. چرم استفاده شده در این کیف پول با تضمین 100 درصدی بیش تر از برند شناخته شده‌ی چرم مشهد در حیث گرفته شده است. در نگاه اولیه به قسمت روی کیف یک محفظه توجه‌تان را جلب خواهد کرد. در این محفظه یک جاکارتی چرم قرار گرفته که مسلما عمل شما را برای نظم طولانی تر کارت‌های اعتباری‌تان آسوده خواهد کرد. در یک طرف این جاکارتی محفظه‌ای برای نگهداری عکس تعبیه شده که روکشی طوری صورت داراست و در طرف دیگر سه محفظه برای محافظت کارت اعتباری طراحی شده است. در کنج روی کیف نماد مارک چرم مشهد به صورت فلزی براق قرار گرفته است. کیف پول (D0249) در ابعاد 12.5 × 10 × 2 سانتی‌متر هست و ظاهری به رنگ قهوه‌ای واضح دارد. برای نگهداری از کارت اعتباری‌های متنوع خویش نگران فضای جداگانه نباشید، این کیف پول بدون در لحاظ به چنگ آوردن جاکارتی جداگانه، به اندازه‌ی 7 عدد محفظه برای کارت اعتباری دارد و دسترسی نیکی برای این آنان وجود خواهد داشت. فضای مسئله ما یحتاج برای کارت‌های ویزیت که در ابعاد متفاوت هستند هم برابر با 3 محفظه است. در نصیب میانی کیف یک محفظه برای قرار دادن سکه پباده سازی شده می باشد که به وسیله‌ی یک زیپ بسته خواهد شد. کیف پول چرم مشهد یک تعیین عالی و ایده‌آل هست و از همه محتویات به خیر محافظت خواهد کرد.
کیف پول چرمی «چرم مشهد» (Mashad Leather) مدل «D0186» یکی‌از بیش تر از کیف‌های زیبا و باکیفیت کتی هست که با طراحی شیک و جذابی از سوی این مارک ایرانی معرفی و عرضه شده است. کیف کتی D0186 با رویه‌ی صد درصد چرم (چرم گاوی) طراحی شده و به شکل زیپی باز و بسته می‌شود. در کنار این نوع یک حلقه‌ی فلزی هم تعبیه شده که قابلیت اتصال یک بند مچی کوتاه و زیبای چرمی را میسر می‌سازد. این مدل در ابعاد تقریبی بیست در ده سانتی‌متر طراحی شده که برای این سبک ابعادی استاندارد و همه‌پسند است. این کیف کتی از سه محفظه‌ی به هم‌دوخته شده برخوردار می باشد و طراحی دیدنی آن محفظه‌ی زیپ‌دار دیگری را داخل کیف در اختیار شما قرار می دهد که می‌توان بیش تر از آن به عنوان محل حفظ سکه یا این که اشیای مشابه استفاده کرد. در قسمت داخلی این کیف کتی چرمی محفظه‌های نگهداری کارت ویزیت و کارت اعتباری به اندازه‌ی مطلوبی در لحاظ گرفته شده که به عملکرد آن می‌افزاید. گفتنی می باشد این مدل در سه رنگ مشکی، قهوه‌ای و زرشکی عرضه شده که میتواند در کنار کیفیت، زیبایی و کارایی از لحاظ رنگ‌بندی هم تنوع مناسبی را برای سلیقه‌های متفاوت به ملازم دارد.
جلد دسته بازنگری چرمی مارک «درسا» (Dorsa) گونه «1161» بیشتراز چرم صد درصد ارگانیک گاوی ساخته شده که بیش تر از لطافت و مرغوبیت بالایی برخوردار است. جلد نوع چک درسا به ادله ظاهر بی آلایش و رنگ مشکی طولانی تر برای آقایان مناسب است. ابعاد جلد معادل 1.5 × 11 × 26 سانتی‌متر می باشد و نوع بازنگری به راحتی در آن قرار گرفته و جلد و برگه‌های آن تا نخواهد شد. درسا 135 گرم وزن دارااست و قابلیت حمل آسانی دارد. نحوه‌ی باز و بسته شدن جلد مدل بازنگری بی آلایش است. جلد نوع بررسی درسا علاوه‌بر محل حفظ گونه بازنگری دارای چهار محفظه‌ی قرارگیری کارت ویزیت و همچنین محلی برای قرارگیری خود کار دارد. جلد مدل بازنگری درسا وسیله‌ای کاربردی برای افرادی می‌باشد که استفاده‌ی متعددی بیشتراز دسته بازنگری دارند و همینطور می‌توان داخل این جلد پول، کارت ویزیت و اعتباری و خودکار نیز قرار داد.
یکی از جادارترین کیف کارت‌های «ان‌بی.کو» (NB.Co) با نام «YL418-7» شناخته می‌شود. جور YL418-7 دارای 26 محفظه برای محافظت کارت ویزیت است. با وجود چنین ظرفیتی به نظر می‌رسد که تمام کارت‌های موردنیازتان را مدام به یار و همدم خواهید داشت. این محفظه‌های نرم و شفاف از جنس پلاستیک ساخته ‌شده‌اند. با اعتنا به چهار محفظه‌ی محکم برای مراقبت کارت‌های اعتباری، تا حد متعددی بیش تر از به یار و همدم داشتن کیف‌های وسیع بی‌نیاز خواهید شد. این کیف از چرم مصنوعی تنظیم شده میباشد و مقاومت بالایی دربرابر فشار و گرما دارد. با اعتنا به وزن 77گرمی YL418-7 کیف دستی یا این که کوله‌پشتی شما سنگین نخواهد شد. ابعاد کیف برابر با 7.5 × 10 سانتی‌متر است. این ابعاد جای متعددی را در کیف شما اشغال نخواهد کرد. رنگ قهوه‌ای و مشکی کیف کارت موردبحث به‌راحتی با وسایل، کیف و کفش قهوه‌ای و مشکی شما ست می‌شود. این کیف به‌وسیله‌ی یک دکمه باز و بسته می‌شود. کیف کارت NB.Co YL418-7 با درنظرداشتن وزن سبک، ابعاد نه‌چندان بزرگ، طراحی زیبا و رنگ‌های زیبایش ارزش خرید بالایی دارد.

بسیاری از مغازه‌دارها و فروشنده‌ها برای به‌دست‌آوردن مشتریان جدید کارت ویزیت خویش را به آن‌ها می‌دهند. فارغ از شک هیچ‌فردی به حفظ همه‌ی کارت‌ ویزیت‌ها علاقه ندارد؛ ولی در این بین، مدام کارت‌هایی می باشند که ارزش نگهداری داشته باشند. «فیلیپی» به همین مراد کیف‌های کارت ویزیت اکثری را پباده سازی و تولید کرده که دسته «Slim» یکی از از آن‌هاست. این گونه همان‌طور که بیش تر از اسمش پیداست زیاد نازک ساخته شده و ضخامتی برابر با 1 سانتی‌متر دارد. جنس استفاده‌شده برای تولید این کیف چرم است. چرم استفاده‌شده استمرار بالایی داراست و باعث داشتن ظاهر‌ی زیبا برای این کیف می‌شود. دوام بالای کیف سبب ساز میشود تا با خیالی راحت برای مدت‌ها بیش تر از آن استفاده کنید و مطمئن باشید که کارت‌های ویزیت حساس برای شما، سالم خواهند ماند. این کیف علاوه‌بر رویه‌ی چرمی قابی فلزی نیز دارااست که منجر ساختار مستحکم‌تر این محصول می‌شود. باز و بسته کردن درِ این کیف به وسیله‌ی آهن‌ربایی که در آن تعبیه شده فعالیت ساده‌ای است. به دلیل وجود همین آهن‌ربا می‌توان اطمینان داشت که کارت‌ها از کیف بیرون نخواهند ریخت. این کیف به استدلال سایز یه خرده که دارد، در جیب پیراهن و شلوار جا شده و می‌توان آن را به‌سادگی حمل کرد. کیف کارت ویزیت فیلیپی گونه Slim یک کیف زیباست که می تواند به‌خوبی بیش تر از کارت‌های ویزیت نگهداری کند.
کیف پول چرمی «چرم مشهد» (Mashad Leather) نوع «D0241» بیشتراز کیف‌های کتی مردانه می باشد که با طراحی زیبا و کیفیتی عالی بیشتراز سوی این برند مطرح ایرانی معرفی و عرضه شده است. این کیف بیشتراز رویه‌ی صد درصد چرم در رنگ‌های مشکی و عسلی (قهوه‌ای روشن) برخوردار می‌باشد که در کنار کیفیت و ماندگاری مطلوب، با طرح طبیعی و زیبایی همراه است. کیف پباده سازی کلاسیکی دارااست و به صورت ساده باز و بسته می‌شود. بر روی کیف در کنار طرح ساده صرفا عنصری که مشاهده می‌شود، نشان یا لوگوی این موسسه چرم مشهد (Mashad Leather) می باشد که به چهره فلزی در گوشه‌ای بیش تر از کیف عمل شده است. با باز کردن کیف شاهد یک محفظه‌ی مرکزی و یک محل قرار گیری خود کار یا قلم هستیم. پباده سازی هوشمندانه‌ی محفظه‌ی وسطی موجب می گردد در شکل فایده از جا خودکاری کیف به راحتی و فارغ از تولید برآمدگی ناخوشایند بسته شود. دوخت سفت تمام محفظه‌ها به ویژه دوخت به دور دو نصیب دارای اهمیت کیف هم نشان از کیفیت و ماندگاری قابل‌توجه آن دارد. این جور چهار محفظه برای محافظت اسکناس و دو محل برای حفظ عکس دارد که یکی‌از روی محفظه‌ی وسطی و دیگری روی نصیب داخلی و حساس کیف قرار گرفته است. علاوه بر این تعداد قابل توجهی بیش تر از محل‌های حفظ کارت ویزیت و کارت‌های اعتباری نیز در لحاظ گرفته شده که آن را به یک کیف کلاسیک، شیک و کارآمد برای هر مرد شیک‌پوشی تبدیل می‌کند.
شركت چرم آنيل، توليد كننده انواع تولیدها چرمي دربرگیرنده كيف، كفش، كمربند، كت، جاكليدي و انواع ست هاي چرمي مي باشد. اين شركت تولیدها خود را از چرم اصل با كيفيت بالا تهيه مي كند. طرح هاي تولیدها ب�