کيف کارت ويزيت فيليپي مدل Slim

می باشد که با رنگ شاد آبی رنگ واضح و پباده سازی معمولی اعتنا زیادی را به خویش جلب می‌کند. این محصول دوست‌داشتنی بیش تر از چرم صد درصد طبیعی (چرم گاوی) ساخته شده که کیفیت و استمرار مطلوبی را تضمین می‌کند. در کنار طراحی ساده، رنگ انرژی‌بخش و شاد آبی رنگ یکی‌از از مهم‌ترین جذابیت‌های ظاهری آن محسوب می‌شود. ابعاد تقریبی کیف 19 در 10 سانتی‌متر هست که آن را در سری کیف‌های کتی دسته‌بندی می‌کندو اندازه‌ای ایدئال برای این سبک از کیف‌های زنانه به حیث می‌رسد. نصیب بیرونی کیف با دوختی جالب پباده سازی شده که آن را از سادگی کسل‌کننده‌ی مدل‌های مشابه متمایز می‌کند. بر روی این قسمت نام اختصاری برند ایرانی شهر چرم هم (L.C) حک شده است. باز و بسته شدن کیف از روش یک زبانه‌ی دکمه‌دار صورت می‌گیرد. با باز کردن کیف شاهد فضایی کافی و منظم برای نگهداری اسکناس و اشیایی مثل کارت اعتباری و کارت ویزیت هستیم. مجموع محفظه‌های محافظت کارت اعتباری به 7 عدد می‌رسد و یک نصیب نیز برای کارت ویزیت تعبیه شده است. برای حفظ عکس هم سه قسمت در لحاظ گرفته شده است. محفظه‌های محافظت اسکناس نیز دو عدد است. این مدل یک محفظه‌ی کلیپسی دارااست و یک محفظه‌ی مراقبت سکه به شکل عمودی و زیپ‌دار که در کل فضای قابل‌توجهی را در اختیار کاربر قرار می‌دهد. در مجموع در‌حالتی که می‌خواهید یک کیف شیک و بی آلایش و باکیفیت از برندی داخلی گزینش فرمایید یا به یک خانم مشکل‌پسند هدیه‌ای باارزش و کارآمد بدهید، این کیف چرمی ایجا درون را می‌توان گزینه‌ای قابل‌تامل در لحاظ گرفت.
«کيف پول چرم طبيعي کهن چرم نوع LW45» برای علاقه ‌مندان به هنرهای سنتی ایرانی و اشخاصی که به دنبال آثار خاص و مخصوص هستند، می تواند یک گزینش خوب و قابل قبول باشد. روی درب این کیف پول برنامه ای بیشتراز خاتون و نقوش اسلیمی اصیل ایرانی به شکل برجسته حکاکی شده و در پشت کیف مجسمه پرسپولیس تخت جمشید را مشاهده می کنیم؛ که این نقوش نسبت به مسئله چرم روشن‌تر است. یک کیف پول چرمی زنانه جادار و کاربردی و مضاعف بادوام که با ظرافت و توجه زیاد به وسیله هنرمندان ایرانی بیشتراز مرغوب‌ترین دسته چرم گاوی اصل دوخته شده، می‌تواند شما را تا سال‌ها بیش تر از خرید یک کیف پول دیگر بی‌نیاز کند. این کیف پول زیبا هدیه‌ای مناسب برای بانوان طرفدار هنرهای سنتی و اصیل ایرانی است. این کیف پول زنانه دکمه‌دار دارای 3 لت تا‌شو بوده که جای بیشتری را برای قراردادن کارت‌ها و عکس‌هایتان مهیا ساخته است. دارنده یکسری محفظه قطع از نیز و جیب‌های گوناگون گران قدر و کوچک که جای کافی برای قراردان تمام لوازم و مدارک ضروری را برای شما مهیا می‌کند. 10 جیب مخصوص کارت‌های اعتباری و عابر بانک و هم یک فضای آلبوم‌دار جهت کارت شناسایی در این کیف قرار دارد. یک محفظه جای اسکناس، یک جیب زیپ دار مطلوب اشیا ریز بیشتراز دیگر امکانات این کیف است.
«کيف پول چرم طبيعي دیرین چرم گونه LW46-3» با نقوش برجسته ابتکاری برند کهن چرم, حس نوستالژی هر بیننده‌ای را برمی‌انگیزد. نقوش اصیل ایرانی که به شیوه‌ای هنرمندانه و سنتی بر روی چرم حک شده زیبایی عمل را دو‌چندان کرده که اصطلاحا به آن سوخت روی چرم اطلاق می‌شود. نقش روی کیف، خاتون ایرانی که پرنده خوشبختی روی راز آن به پرواز درآمده می‌باشد به صورت برجسته و روشن تر از زمینه‌ تیره چرم بوده که این کار به خط مش سنتی و هنرمندانه‌ای انجام شده است. باطن این کیف به شش بخش مجزا تقسیم شده که در یک بخش آن زیپ تعبیه شده، همینطور پشت در کیف هفت جایگاه برای کارت اعتباری و سایر کارت‌ها لازم وجود دارد. همچنین جای عکس و کارت شناسایی هم در این کیف در نظر گرفته شده است. در کل با دقت به چرم ارگانیک محصول و همچنین امکانات مختلف این کیف می‌توان اعلام‌کرد این محصول یک گزینه‌ی مطلوب برای سخت‌پسندان است.
چرم‌های طبیعی و صنعتی بیشتراز پرمصرف‌ترین دسته مواد و متریالی می‌باشند که در عرصه ایجاد پوشاک و انواع کیف کفش بکار می‌روند. چرم‌های ارگانیک بیشتراز پوست حیواناتی زیرا گاو، گاومیش و دیگرحیوانات؛ در طی عمیات چرم سازی و دباغی حاصل می‌شود. «کیف پول چرمی مثالین» یک کدام از از انواع زیبای تولیدات گالری مثالین بوده که در قالب کیف پول زنانه ارایه می شود. چرم فایده شده در این محصول، چرم بزی طبیعی‌ست و کیفیت بالایی دارد. این کیف پول سه لت بوده، فضای متعددی برای اسکناس، سکه و کارت‌های بانکی شما فراهم می‌کند. نحوه بسته شدن این محصول به‌صورت دکمه‌ای مگنتی بوده که امنیت نیکی به پول و کارت های شما می‌دهد. بانوانی که علاقمند به داشتن کیف پولی جادار و دارای فضای جداگانه برای سکه هستند، می‌توانند این کیف زیبا را تعیین نمایند. برای مراقبت طولانی دوران محصول ها چرمی، می‌بایست تنها با واکس ارگانیک آن ها را تمیز نمود. یادآور می‌شویم که برای تمیز کردن هرمحصولی که از چرم طبیعی تهیه و تنظیم شده باشد، بیش تر از واکس و روغن های منحصر چرم ارگانیک فایده کنید.

کیف ‌‌پول‌ها برای حمل و تفکیک منظم پول‌ها پباده سازی شده اند و بسته به قشر و جنسیتی که از آن به کار گیری می نمایند شکل و رنگ‌های متنوعی به‌ خود می‌گیرند. کیف جیبی چرم طبیعی گونه LP18 از برند شناخته شده و معتبر قدیمی چرم با رنگ مشکی و گیرای خود بیشتراز چرم طبیعی اعلاء بوده و رنگرزی آن به‌صورت دست رنگ و بوسیله استادکاران صنایع دستی در 5 نوبت رنگ شده و رنگ تا مغز چرم نفوذ کرده است. باز و بسته کردن این کیف راحت بوده و به چهره تاشو و سوای به کار گیری از دکمه یا این که زیپ است. این کیف جیبی چرم مردانه دارای دو لت بوده که فارغ از فایده بیش تر از زیپ و دکمه و… بر روی هم تا می شوند. بر روی هر لت یک صفحه ی چرمی تا شده که بر روی نصیب بیرونی خویش 3 جای کارت عمودی با پباده سازی خاص و یک جای کارت ساده و بر روی قسمت داخلی خود که بر روی لت ها تا می شود یک جای عکس دارد. بدنه‌ی اصلی کیف جائی برای اسکناس هایتان دارد. بیش تر از درون زیپی بر روی قسمتی که تا می شود تعبیه شده است. بر روی یک لت 3 جای کارت افقی و و بر روی لت دیگر یک جای عکس وجود دارد. این کیف چرمی با وزن 85 گرم به طول 12 و عرض 10 سانتی‌متر زیاد خوش دست بوده و با جاکارتی‌های فراوانی که دارااست میتواند خواسته‌های علاقه مندان خود را تامین کند
داشتن یک جاکارتی برای آقایان و بانوانی که برای هر وسیله‌ای جای مخصوصی دارند، اهمیت بالایی دارد. مارک «NB.Co» یک کدام از بیشتراز شایسته ترین جاکارتی‌های چرمی و فلزی را طراحی و ساخت کرده است. این کیف کوچک با نام «NB208 Coffee» شناخته می‌شود. جاکارتی موردبحث ابعادی 6.5 × 10 سانتی‌متری دارد. این ابعاد برای جاشدن در کیف دستی یا جیب لباس‌های شما کاملاً مناسب است. این جاکارتی ترکیب زیبا و هنرمندانه‌ای بیشتراز چرم مصنوعی و فلز است. جاکارتی به‌صورت مگنتی (آهنربایی) باز و بسته می‌شود. طرح مدرن این جاکارتی شما را شیک‌تر و آراسته‌تر نشان می‌دهد. پوشش داخل جاکارتی بیش تر از جنس چرم است. این پوشش نرم بیشتراز سرخوردن کارت‌ها و تولید سروصدا پرهیز می‌کند. با دقت به وزن 40 گرمی این جاکارتی می‌توانید آن را همه‌جا به همپا داشته باشید. رنگ قهوه‌ای این جاکارتی چرمی به‌راحتی با کیف و کفش‌‌های روزمره و تیره‌رنگ شما ست می‌شود. برای حفظ از کارت‌های اعتباری مهمتان می‌توانید روی این کیف حساب ویژه‌ای باز کنید. دوخت درشت و برجسته‌ی بدور این جاکارتی آن را زیباتر کرده است. خرید جاکارتی NB.Co NB208 Coffee با توجه به طرح زیبا، کیفیت ایجا بالا، بها مناسب و پوشش داخلی چرمی‌اش برای شما خوشحال‌کننده خواهد بود.
کیف پول «شهر چرم» (Leather City) مطلوب استفاده‌ی آقایان است و رنگ قهوه‌ای تیره‌ی آن که مشابه رنگ مشکی هست که ظاهر ساده‌ی آن به سلیقه‌ی آقایان نزدیک‌تر است. کیف پول دسته «3-132412» بیش تر از چرم صد درصد طبیعی گاوی ساخته شده می‌باشد و بافتی دوچندان نرم و لطیف دارد. کیف پول کتی شهر چرم ابعادی معادل 19 × 9.5 × 3 سانتی‌متر دارااست که مضاعف جادار بوده و برای قرارگیری لوازم متعدد محفظه‌های جداگانه دارد. وزن کیف 147 گرم است و به‌وسیله‌ی یک دکمه به‌سادگی باز و بسته می‌شود. کیف پول شهر چرم شش عدد جای کارت اعتباری، پنج جای کارت ویزیت است. برای حفظ سکه‌های ریز و درشت نیز محلی زیپ‌دار در کیف پول شهر چرم قرار داده شده است. طرح روی کیف الگانت نام دارد و این طرح زیبایی کیف را یکسری برابر کرده است. یک محفظه‌ی زیپ‌دار در پشت کیف قرار دارااست که اشیای کوچک را می‌توانید در آن قرار دهید. شهر چرم انتخابی مناسب برای یک کیف پول ایده‌آل است.
برای این‌که همیشه اسکناس‌های صاف و دسته‌بندی شده‌ای داشته باشید به کار گیری بیش تر از یک کیف پول عالی اضطراری به نظر می‌رسد. یکی از از کیف‌های پولی که برای آقایان ساخته شده «D0250» نام دارد. این کیف را برند ایرانی «چرم مشهد» طراحی و تولید می‌کند. کیف بیشتراز چرم گاوی تنظیم شده است. روی کیف طرح معروف و دوست‌داشتنی خلبانی چاپ شده است. این کیف برای محافظت در کت و جیب شلوار مطلوب است. کيف دوشي زنانه شهر چرم مدل 39519 این کیف قهوه‌ای‌رنگ نشان تجاری چرم مشهد حک شده است. با توجه به ابعاد 12 × 1 × 9.5 سانتی‌متری این کیف جابجایی و مراقبت آن خیلی دشوار نخواهد بود. این کیف بیش تر از آن کیف‌هایی هست که تا دلتان بخواهد جا برای مراقبت کارت اعتباری، کارت ویزیت و سکه دارد. برای کارت‌های اعتباری شما 6 محفظه در لحاظ گرفته شده است. با وجود این تعداد جای معلوم همیشه تمام کارت‌های اعتباری‌تان را در اختیار خواهید داشت. برای کارت ویزیت‌ها 4 محفظه وجود دارد. یک جای معلوم و مناسب برای عکس‌های فردی و خصوصی شما در نظر گرفته شده است. ویژگی مهم و منحصربه‌فرد این کیف وجود یک جاکارتی با قابلیت غیر وابسته شدن است. این جاکارتی 3 جای کارت و 1 جا برای نگهداری عکس دارد. در مواقعی که به یکی‌از از این دو تکه‌ی کیف احتیاج ندارید، می‌توانید آن را غیر وابسته کنید. این کیف برای هدیه دادن به آقایان برنا یکی از بهترین انتخاب‌های شما خواهد بود.
کیف پول کتی و زنانه‌ی دسته «D294» از برند معتبر و دوست داستنی «چرم مشهد» (Mashad Leather) ابعادی معادل 19 × 10 سانتی‌متر دارااست که ابعادش برای باطن کیف دستی زنانه مناسب است. کیف پول زنانه‌ی چرم مشهذد به‌وسیله‌ی دکمه باز و بسته شده و استفاده‌ی زیاد آسانی دارد. وزن کیف پول معادل 175 گرم است. داخل کیف 8 محل برای کارت ویزیت، 6 محل برای کارت ویزیت و یک جیب زیپ‌دار قرار دارد. اشیای کوچکی مانند سکه، سیمکارت و چیزهای کوچک دیگر را می‌توان درون محفظه‌ی زیپ‌دار قرار داد. بیرون بیش تر از کیف نیز یک محفظه‌ی زیپ‌دار وجود دارد. کیف پول زنانه‌ی مدل D294 بیشتراز چرم صد درصد طبیعی گاوی با طرح فلوتر ساخته شده هست که طرح فلوتر چرم کمی از آسانی کیف کم کرده است. برند چرم مشهد برندی ایرانی می باشد که هم پباده سازی و نیز ساخت آن داخل ایران انجام می‌شود. کیفیت عالی، ماندگاری بالا و طرح‌های زیبای تولید ها چرمی این برند فاکتورهایی هست که به‌واسطه‌ی آنها محبوبیت متعددی به‌دست آورده است.
کیف پول مدل «D0245C» مارک «چرم مشهد» (Mashad Leather) کیفی زنانه است. کیف پول جور «D0245C» چرمی می‌باشد و بیش تر از چرم صد درصد طبیعی گاوی ساخته شده که برنامه ای معمولی دارد. بافت کیف پول فراوان نرم و لطیف می باشد و بیشتراز کیفیت بالایی برخوردار می‌باشد که سال‌ها سوای نگرانی از خراب و فرسوده شدن، می‌توانید از آون به کار گیری کنید. کیف پول زنانه‌ی چرم مشهد بیشتراز جور کتی میباشد که برای بانوان بایستی در کیف دستی‌شان قرار بگیرد. وزن کیف پول 142 گرم است. کیف پول هیچ‌گونه دکمه، زیپ و مگنت ندارد و به‌صورت معمولی باز و بسته می‌شود. 19 عدد جای کارت اعتباری و 3 عدد جای کارت ویزیت در کیف پول جور D0245C جان دار است؛ 2 محل نیز برای قراردادن عکس در کیف وجود دارد. 3 محفظه‌ی جداگانه برای قرارگیری اسکناس در لحاظ شده است. کیف پول زنانه‌ی چرم مشهد دوقسمتی میباشد که نیز می‌توانند به‌صورت جداگانه مسئله استفاده قرار بگیرند و نیز به‌همراه یکدیگر. ابعاد کلی کیف پول 2 × 10 × 19 سانتی‌متر می باشد و قسمتی که قطع می شود ابعادی یه خرده کوچکتر دارد. در کیف پول چرم مشهد محلی برای قرارگیری سیمکارت هم وجود دارد. بر روی کیف پول لوگوی چرم مشهد حک شده و این کیف می‌تواند هدیه‌ای دلخواه نیز باشد.
کیف پول چرم مدل «D5530» بیش تر از برند «چرم مشهد» (Mashad Leather) همان‌طور که از ظاهرش معین هست برای آقایان پباده سازی و ساخته شده است. رنگ مشکی به کیف پول جذابیت بیشتری بخشیده و این رنگ برای استفاده‌ی آقایان فراوان مناسب است. نوع D5530 کیفی جیبی است و ابعاد 11 × 9 × 1.7 سانتی‌متری آن به‌راحتی در جیب جا می‌گیرد. کیف پول 68 گرم وزن دارااست و معین می‌باشد که قابلیت حمل آسانی نیز دارااست و چنانچه نخواستید آن را در جیبتان بگذارید به‌راحتی در کیفتان نیز جا می‌شود. کیف پول چرم مشهد دارای 9 جا برای کارت اعتباری، 2 جا برای کارت ویزیت و یک محفظه‌ی قرارگیری اسکناس است. کیف پول مردانه‌ی چرم مشهد بیشتراز چرم صد درصد ارگانیک گاوی ساخته شده و بافتی بسیار نرم و لطیف دارد. طرح معمولی و کلاسیک کیف با سلیقه‌ی ساده‌پسند آقایان اضافه جور درمی‌آید. برند چرم مشهد سال‌هاست که در زمینه‌ی پباده سازی و ایجاد وسایل چرمی زنانه و مردانه عمل دارد و کیفیت تولید بالایش آن را به برندی محبوب درمیان همه تبدیل کرده است.
کیف پول زنانه‌ی دسته «90813-5» از برند «شهر چرم» (Leather City)، یک نمونه از کیف‌های کوچک به طول 16، عرض 10.5 و ضخامت 3 سانتی‌متر است. این کیف پول از چرم صدردصد ارگانیک ساخته شده و کیفیت دوخت دوچندان خیر هم دارد. این کیف پول به رنگ قهوه‌ای میباشد و بوسیله دکمه‌ی مگنتی بسته می‌شود. درون آن 7 شیار برای نگهداری کارت‌های اعتباری تعبیه شده می‌باشد و 2 شیار برای نگهداری کارت‌های ویزیت دارد. همچنین برای نگهداری عکس محلی مطلوب برای 2 �