کيف کارت ويزيت فيليپي مدل Slim

است که با رنگ شاد آبی روشن و پباده سازی معمولی اعتنا زیادی را به خویش جلب می‌کند. این محصول دوست‌داشتنی بیش تر از چرم صد درصد طبیعی (چرم گاوی) ساخته شده که کیفیت و استمرار مطلوبی را تضمین می‌کند. در کنار طراحی ساده، رنگ انرژی‌بخش و شاد آبی‌رنگ یک کدام از بیش تر از مهم‌ترین جذابیت‌های ظاهری آن محسوب می‌شود. ابعاد تقریبی کیف 19 در 10 سانتی‌متر میباشد که آن را در خصوصی کیف‌های کتی دسته‌بندی می‌کندو اندازه‌ای ایدئال برای این سبک بیش تر از کیف‌های زنانه به لحاظ می‌رسد. قسمت بیرونی کیف با دوختی جذاب پباده سازی شده که آن را بیشتراز سادگی کسل‌کننده‌ی مدل‌های مشابه متمایز می‌کند. بر روی این قسمت نام اختصاری مارک ایرانی شهر چرم هم (L.C) حک شده است. باز و بسته شدن کیف از طریق یک زبانه‌ی دکمه‌دار شکل می‌گیرد. با باز کردن کیف شاهد فضایی کافی و منظم برای نگهداری اسکناس و اشیایی مانند کارت اعتباری و کارت ویزیت هستیم. مجموع محفظه‌های محافظت کارت اعتباری به 7 عدد می رسد و یک قسمت نیز برای کارت ویزیت تعبیه شده است. برای حفظ عکس هم سه قسمت در نظر گرفته شده است. محفظه‌های نگهداری اسکناس نیز دو عدد است. این جور یک محفظه‌ی کلیپسی دارد و یک محفظه‌ی محافظت سکه به صورت عمودی و زیپ‌دار که در کل فضای قابل‌توجهی را در اختیار کاربر قرار می‌دهد. در مجموع درصورتی که می‌خواهید یک کیف شیک و معمولی و باکیفیت از برندی داخلی گزینش کنید یا به یک خانم مشکل‌پسند هدیه‌ای باارزش و کارآمد بدهید، این کیف چرمی ساخت درون را می‌توان گزینه‌ای قابل‌تامل در لحاظ گرفت.
«کيف پول چرم طبيعي دیرین چرم نوع LW45» برای علاقه ‌مندان به هنرهای سنتی ایرانی و کسانی که به دنبال آثار خاص و منحصر به فرد هستند، می تواند یک تعیین خوب و قابل قبول باشد. روی درب این کیف پول برنامه ای از خاتون و نقوش اسلیمی اصیل ایرانی به چهره برجسته حکاکی شده و در پشت کیف مجسمه پرسپولیس تخت جمشید را مشاهده می کنیم؛ که این نقوش نسبت به مورد چرم روشن‌تر است. یک کیف پول چرمی زنانه جادار و کاربردی و زیاد بادوام که با ظرافت و توجه فراوان بوسیله هنرمندان ایرانی بیش تر از مرغوب‌ترین جور چرم گاوی اصل دوخته شده، میتواند شما را تا سال‌ها بیشتراز خرید یک کیف پول دیگر بی‌نیاز کند. این کیف پول زیبا هدیه‌ای مطلوب برای بانوان طرفدار هنرهای سنتی و اصیل ایرانی است. این کیف پول زنانه دکمه‌دار دارای 3 لت تا‌شو بوده که جای بیشتری را برای قراردادن کارت‌ها و عکس‌هایتان آماده ساخته است. دارنده یک‌سری محفظه جدا بیشتراز هم و جیب‌های گوناگون بزرگ و کوچک که جای کافی برای قراردان تمام لوازم و مدارک حتمی را برای شما فراهم می‌کند. 10 جیب منحصربه‌فرد کارت‌های اعتباری و عابر بانک و هم یک فضای آلبوم‌دار جهت کارت شناسایی در این کیف قرار دارد. یک محفظه جای اسکناس، یک جیب زیپ دار دلخواه اشیا ریز بیشتراز دیگر امکانات این کیف است.
«کيف پول چرم طبيعي سابق چرم دسته LW46-3» با نقوش برجسته ابتکاری مارک سابق چرم, حس نوستالژی هر بیننده‌ای را برمی‌انگیزد. نقوش اصیل ایرانی که به شیوه‌ای هنرمندانه و سنتی بر روی چرم حک شده زیبایی کار را دو‌چندان کرده که اصطلاحا به آن سوخت روی چرم اطلاق می‌شود. نقش روی کیف، خاتون ایرانی که پرنده خوشبختی روی رمز آن به پرواز درآمده هست به شکل برجسته و پر‌نور تر از زمینه‌ تیره چرم بوده که این کار به شیوه سنتی و هنرمندانه‌ای انجام شده است. درون این کیف به شش بخش مجزا تقسیم شده که در یک بخش آن زیپ تعبیه شده، همینطور پشت در کیف هفت جایگاه برای کارت اعتباری و سایر کارت‌ها حتمی وجود دارد. همچنین جای عکس و کارت شناسایی نیز در این کیف در نظر گرفته شده است. در کل با اعتنا به چرم طبیعی محصول و همچنین امکانات متفاوت این کیف می‌توان خاطرنشان کرد این محصول یک گزینه‌ی مناسب برای سخت‌پسندان است.
چرم‌های ارگانیک و صنعتی از پرمصرف‌ترین مدل مواد و متریالی میباشند که در عرصه ایجاد پوشاک و انواع کیف کفش بکار می‌روند. چرم‌های طبیعی بیش تر از پوست حیواناتی چون گاو، گاومیش و دیگرحیوانات؛ در طی عمیات چرم سازی و دباغی حاصل می‌شود. «کیف پول چرمی مثالین» یک کدام از بیش تر از انواع زیبای محصول ها گالری مثالین بوده که در قالب کیف پول زنانه ارایه می شود. چرم استفاده شده در این محصول، چرم بزی طبیعی‌ست و کیفیت بالایی دارد. این کیف پول سه لت بوده، فضای زیادی برای اسکناس، سکه و کارت‌های بانکی شما فراهم می‌کند. نحوه بسته شدن این محصول به‌صورت دکمه‌ای مگنتی بوده که امنیت خیر به پول و کارت های شما می‌دهد. بانوانی که علاقمند به داشتن کیف پولی جادار و دارای فضای جداگانه برای سکه هستند، می توانند این کیف زیبا را گزینش نمایند. برای مراقبت طولانی دوران محصولات چرمی، می‌بایست تنها با واکس ارگانیک آن ها را تمیز نمود. یادآور می‌شویم که برای تمیز کردن هرمحصولی که بیشتراز چرم ارگانیک تهیه و تنظیم شده باشد، از واکس و روغن های منحصربه‌فرد چرم ارگانیک به کار گیری کنید.
کیف ‌‌پول‌ها برای حمل و تفکیک منظم پول‌ها طراحی شده اند و بسته به قشر و جنسیتی که بیشتراز آن به کار گیری میکنند چهره و رنگ‌های متنوعی به‌ خود می‌گیرند. کیف جیبی چرم ارگانیک گونه LP18 بیشتراز برند شناخته شده و معتبر دیرین چرم با رنگ مشکی و گیرای خود بیشتراز چرم طبیعی اعلاء بوده و رنگرزی آن به‌صورت دست رنگ و بوسیله استادکاران صنایع دستی در 5 نوبت رنگ شده و رنگ تا مغز چرم نفوذ کرده است. باز و بسته کردن این کیف راحت بوده و به صورت تاشو و سوای فایده بیش تر از دکمه یا زیپ است. این کیف جیبی چرم مردانه دارای دو لت بوده که بدون فایده از زیپ و دکمه و… بر روی هم تا می شوند. بر روی هر لت یک صفحه ی چرمی تا شده که بر روی قسمت بیرونی خویش 3 جای کارت عمودی با پباده سازی خاص و یک جای کارت بی آلایش و بر روی قسمت داخلی خود که بر روی لت ها تا می شود یک جای عکس دارد. بدنه‌ی اصلی کیف جائی برای اسکناس هایتان دارد. بیش تر از باطن زیپی بر روی قسمتی که تا می شود تعبیه شده است. بر روی یک لت 3 جای کارت افقی و و بر روی لت دیگر یک جای عکس وجود دارد. این کیف چرمی با وزن 85 گرم به ارتفاع 12 و پهنا 10 سانتی‌متر دوچندان خوش دست بوده و با جاکارتی‌های فراوانی که دارد می‌تواند خواسته‌های طرف داران خود را تامین کند
داشتن یک جاکارتی برای آقایان و بانوانی که برای هر وسیله‌ای جای مخصوصی دارند، اهمیت بالایی دارد. مارک «NB.Co» یک کدام از از بهترین جاکارتی‌های چرمی و فلزی را پباده سازی و ساخت کرده است. این کیف کوچک با نام «NB208 Coffee» شناخته می‌شود. جاکارتی موردبحث ابعادی 6.5 × 10 سانتی‌متری دارد. این ابعاد برای جاشدن در کیف دستی یا این که جیب لباس‌های شما کاملاً دلخواه است. این جاکارتی ادغام زیبا و هنرمندانه‌ای بیش تر از چرم تصنعی و فلز است. جاکارتی به‌صورت مگنتی (آهنربایی) باز و بسته می‌شود. طرح مدرن این جاکارتی شما را شیک‌تر و آراسته‌تر نشان می‌دهد. پوشش باطن جاکارتی از جنس چرم است. این پوشش نرم بیش تر از سرخوردن کارت‌ها و ساخت سروصدا جلوگیری می‌کند. با توجه به وزن 40 گرمی این جاکارتی می‌توانید آن را همه‌جا به یار و همدم داشته باشید. رنگ قهوه‌ای این جاکارتی چرمی به‌راحتی با کیف و کفش‌‌های روزمره و تیره‌رنگ شما ست می‌شود. برای مراقبت از کارت‌های اعتباری مهمتان می‌توانید روی این کیف حساب ویژه‌ای باز کنید. دوخت درشت و برجسته‌ی به دور این جاکارتی آن را زیباتر کرده است. خرید جاکارتی NB.Co NB208 Coffee با توجه به طرح زیبا، کیفیت تولید بالا، ارزش دلخواه و پوشش داخلی چرمی‌اش برای شما خوشحال‌کننده خواهد بود.

کیف پول «شهر چرم» (Leather City) مناسب استفاده‌ی آقایان هست و رنگ قهوه‌ای تیره‌ی آن که مشابه رنگ مشکی است که ظواهر ساده‌ی آن به سلیقه‌ی آقایان نزدیک‌تر است. کیف پول گونه «3-132412» بیشتراز چرم صد درصد طبیعی گاوی ساخته شده میباشد و بافتی مضاعف نرم و لطیف دارد. کیف پول کتی شهر چرم ابعادی معادل 19 × 9.5 × 3 سانتی‌متر دارااست که فراوان جادار بوده و برای قرارگیری لوازم متفاوت محفظه‌های جداگانه دارد. وزن کیف 147 گرم می باشد و به‌وسیله‌ی یک دکمه به‌سادگی باز و بسته می‌شود. کیف پول شهر چرم شش عدد جای کارت اعتباری، پنج جای کارت ویزیت است. برای نگهداری سکه‌های ریز و درشت هم محلی زیپ‌دار در کیف پول شهر چرم قرار داده شده است. طرح روی کیف الگانت اسم دارااست و این طرح زیبایی کیف را تعدادی برابر کرده است. یک محفظه‌ی زیپ‌دار در پشت کیف قرار دارااست که اشیای کوچک را می‌توانید در آن قرار دهید. شهر چرم انتخابی دلخواه برای یک کیف پول ایده‌آل است.
برای این‌که مدام اسکناس‌های صاف و دسته‌بندی شده‌ای داشته باشید استفاده بیشتراز یک کیف پول عالی اضطراری به حیث می‌رسد. یکی‌از بیش تر از کیف‌های پولی که برای آقایان ساخته شده «D0250» اسم دارد. این کیف را مارک ایرانی «چرم مشهد» پباده سازی و ساخت می‌کند. کیف از چرم گاوی تنظیم شده است. روی کیف طرح معروف و دوست‌داشتنی خلبانی چاپ شده است. این کیف برای مراقبت در کت و جیب شلوار مطلوب است. روی این کیف قهوه‌ای‌رنگ نشان تجاری چرم مشهد حک شده است. با اعتنا به ابعاد 12 × 1 × 9.5 سانتی‌متری این کیف جابجایی و محافظت آن خیلی دشوار نخواهد بود. این کیف بیش تر از آن کیف‌هایی می‌باشد که تا دلتان بخواهد جا برای حفظ کارت اعتباری، کارت ویزیت و سکه دارد. برای کارت‌های اعتباری شما 6 محفظه در لحاظ گرفته شده است. کیف پول کهن چرم مدل Lp3-1 وجود این تعداد جای معین همیشه تمام کارت‌های اعتباری‌تان را در اختیار خواهید داشت. برای کارت ویزیت‌ها 4 محفظه وجود دارد. یک جای مشخص و معلوم و دلخواه برای عکس‌های فردی و خصوصی شما در لحاظ گرفته شده است. خصوصیت حساس و منحصربه‌فرد این کیف وجود یک جاکارتی با قابلیت غیر وابسته شدن است. این جاکارتی 3 جای کارت و 1 جا برای نگهداری عکس دارد. در مواقعی که به یکی‌از بیشتراز این دو تکه‌ی کیف احتیاج ندارید، می‌توانید آن را جدا کنید. این کیف برای هدیه دادن به آقایان برنا یکی‌از بیش تر از شایسته ترین انتخاب‌های شما خواهد بود.
کیف پول کتی و زنانه‌ی گونه «D294» از مارک معتبر و دوست داستنی «چرم مشهد» (Mashad Leather) ابعادی معادل 19 × 10 سانتی‌متر دارد که ابعادش برای درون کیف دستی زنانه دلخواه است. کیف پول زنانه‌ی چرم مشهذد به‌وسیله‌ی دکمه باز و بسته شده و استفاده‌ی دوچندان آسانی دارد. وزن کیف پول معادل 175 گرم است. داخل کیف 8 محل برای کارت ویزیت، 6 محل برای کارت ویزیت و یک جیب زیپ‌دار قرار دارد. اشیای کوچکی مانند سکه، سیمکارت و چیزهای کوچک دیگر را می‌توان باطن محفظه‌ی زیپ‌دار قرار داد. بیرون بیش تر از کیف هم یک محفظه‌ی زیپ‌دار وجود دارد. کیف پول زنانه‌ی نوع D294 بیش تر از چرم صد درصد ارگانیک گاوی با طرح فلوتر ساخته شده هست که طرح فلوتر چرم کمی بیش تر از آسانی کیف کم کرده است. برند چرم مشهد برندی ایرانی است که هم پباده سازی و هم ساخت آن درون ایران انجام می‌شود. کیفیت عالی، ماندگاری بالا و طرح‌های زیبای تولید ها چرمی این برند فاکتورهایی میباشد که به‌واسطه‌ی آنها محبوبیت متعددی به‌دست آورده است.
کیف پول جور «D0245C» مارک «چرم مشهد» (Mashad Leather) کیفی زنانه است. کیف پول مدل «D0245C» چرمی می باشد و از چرم صد درصد طبیعی گاوی ساخته شده که طرحی بی آلایش دارد. بافت کیف پول فراوان نرم و لطیف هست و بیش تر از کیفیت بالایی برخوردار هست که سال‌ها بدون نگرانی بیش تر از وخیم و فرسوده شدن، می‌توانید از آون فایده کنید. کیف پول زنانه‌ی چرم مشهد از دسته کتی می‌باشد که برای بانوان باید در کیف دستی‌شان قرار بگیرد. وزن کیف پول 142 گرم است. کیف پول هیچ‌گونه دکمه، زیپ و مگنت ندارد و به‌صورت بی آلایش باز و بسته می‌شود. 19 عدد جای کارت اعتباری و 3 عدد جای کارت ویزیت در کیف پول دسته D0245C جانور است؛ 2 محل نیز برای قراردادن عکس در کیف وجود دارد. 3 محفظه‌ی جداگانه برای قرارگیری اسکناس در لحاظ شده است. کیف پول زنانه‌ی چرم مشهد دوقسمتی است که نیز میتوانند به‌صورت جداگانه مورد فایده قرار بگیرند و هم به‌همراه یکدیگر. ابعاد کلی کیف پول 2 × 10 × 19 سانتی‌متر می‌باشد و قسمتی که جدا میشود ابعادی یه خرده کوچکتر دارد. در کیف پول چرم مشهد محلی برای قرارگیری سیمکارت نیز وجود دارد. بر روی کیف پول لوگوی چرم مشهد حک شده و این کیف می تواند هدیه‌ای مناسب هم باشد.
کیف پول چرم نوع «D5530» بیشتراز برند «چرم مشهد» (Mashad Leather) همان‌طور که بیشتراز ظاهرش معین هست برای آقایان طراحی و ساخته شده است. رنگ مشکی به کیف پول جذابیت بیشتری بخشیده و این رنگ برای استفاده‌ی آقایان مضاعف مناسب است. مدل D5530 کیفی جیبی هست و ابعاد 11 × 9 × 1.7 سانتی‌متری آن به‌راحتی در جیب جا می‌گیرد. کیف پول 68 گرم وزن دارد و معین است که قابلیت حمل آسانی نیز دارد و در صورتی‌که نخواستید آن را در جیبتان بگذارید به‌راحتی در کیفتان هم جا می‌شود. کیف پول چرم مشهد دارای 9 جا برای کارت اعتباری، 2 جا برای کارت ویزیت و یک محفظه‌ی قرارگیری اسکناس است. کیف پول مردانه‌ی چرم مشهد بیشتراز چرم صد درصد ارگانیک گاوی ساخته شده و بافتی بسیار نرم و لطیف دارد. طرح ساده و کلاسیک کیف با سلیقه‌ی ساده‌پسند آقایان طولانی تر دسته درمی‌آید. برند چرم مشهد سال‌هاست که در زمینه‌ی طراحی و ایجاد وسایل چرمی زنانه و مردانه فعالیت داراست و کیفیت ایجا بالایش آن را به برندی دوستداشتنی درمیان کلیه تبدیل کرده است.
کیف پول زنانه‌ی دسته «90813-5» بیش تر از مارک «شهر چرم» (Leather City)، یک نمونه بیش تر از کیف‌های کوچک به ارتفاع 16، عرض 10.5 و ضخامت 3 سانتی‌متر است. این کیف پول بیشتراز چرم صدردصد ارگانیک ساخته شده و کیفیت دوخت زیاد خیر و خوبی نیز دارد. این کیف پول به رنگ قهوه‌ای میباشد و توسط دکمه‌ی مگنتی بسته می‌شود. باطن آن 7 شیار برای محافظت کارت‌های اعتباری تعبیه شده هست و 2 شیار برای مراقبت کارت‌های ویزیت دارد. همینطور برای مراقبت عکس محلی مناسب برای 2 �