کيف کارت ويزيت فيليپي مدل Slim

می‌باشد که با رنگ شاد آبی رنگ روشن و طراحی بی آلایش اعتنا متعددی را به خود جلب می‌کند. این محصول دوست‌داشتنی بیش تر از چرم صد درصد طبیعی (چرم گاوی) ساخته شده که کیفیت و دوام مطلوبی را تضمین می‌کند. در کنار طراحی ساده، رنگ انرژی‌بخش و شاد آبی رنگ یک کدام از بیشتراز مهم‌ترین جذابیت‌های ظاهری آن محسوب می‌شود. ابعاد تقریبی کیف 19 در 10 سانتی‌متر می‌باشد که آن را در خصوصی کیف‌های کتی دسته‌بندی می‌کندو اندازه‌ای ایدئال برای این سبک از کیف‌های زنانه به نظر می‌رسد. نصیب بیرونی کیف با دوختی دیدنی طراحی شده که آن را بیش تر از آسانی کسل‌کننده‌ی مدل‌های مشابه متمایز می‌کند. بر روی این قسمت اسم اختصاری مارک ایرانی شهر چرم نیز (L.C) حک شده است. باز و بسته شدن کیف از روش یک زبانه‌ی دکمه‌دار چهره می‌گیرد. با باز کردن کیف شاهد فضایی کافی و منظم برای حفظ اسکناس و اشیایی نظیر کارت اعتباری و کارت ویزیت هستیم. مجموع محفظه‌های نگهداری کارت اعتباری به 7 عدد میرسد و یک نصیب نیز برای کارت ویزیت تعبیه شده است. برای حفظ عکس نیز سه قسمت در نظر گرفته شده است. محفظه‌های محافظت اسکناس نیز دو عدد است. این مدل یک محفظه‌ی کلیپسی دارد و یک محفظه‌ی نگهداری سکه به صورت عمودی و زیپ‌دار که در کل فضای قابل‌توجهی را در اختیار کاربر قرار می‌دهد. در مجموع در حالتی که می‌خواهید یک کیف شیک و معمولی و باکیفیت بیشتراز برندی داخلی تعیین فرمائید یا این که به یک خانم مشکل‌پسند هدیه‌ای باارزش و کارآمد بدهید، این کیف چرمی ایجا درون را می‌توان گزینه‌ای قابل‌تامل در لحاظ گرفت.
«کيف پول چرم طبيعي دیرین چرم دسته LW45» برای علاقه ‌مندان به هنرهای سنتی ایرانی و افرادی که به دنبال آثار خاص و منحصر به فرد هستند، میتواند یک گزینش عالی و قابل قبول باشد. روی درب این کیف پول طرحی از خاتون و نقوش اسلیمی اصیل ایرانی به چهره برجسته حکاکی شده و در پشت کیف مجسمه پرسپولیس تخت جمشید را مشاهده می کنیم؛ که این نقوش نسبت به قضیه چرم روشن‌تر است. یک کیف پول چرمی زنانه جادار و کاربردی و فراوان بادوام که با ظرافت و دقت زیاد بوسیله هنرمندان ایرانی بیشتراز مرغوب‌ترین نوع چرم گاوی اصل دوخته شده، میتواند شما را تا سال‌ها بیش تر از خرید یک کیف پول دیگر بی‌نیاز کند. این کیف پول زیبا هدیه‌ای دلخواه برای بانوان طرفدار هنرهای سنتی و اصیل ایرانی است. این کیف پول زنانه دکمه‌دار دارنده 3 لت تا‌شو بوده که جای بیشتری را برای قراردادن کارت‌ها و عکس‌هایتان مهیا ساخته است. دارنده تعدادی محفظه غیر وابسته از نیز و جیب‌های متعدد وسیع و کوچک که جای کافی برای قراردان تمام لوازم و مدارک اضطراری را برای شما مهیا می‌کند. 10 جیب منحصر به فرد کارت‌های اعتباری و عابر بانک و نیز یک فضای آلبوم‌دار جهت کارت شناسایی در این کیف قرار دارد. یک محفظه جای اسکناس، یک جیب زیپ دار مطلوب اشیا ریز بیشتراز دیگر امکانات این کیف است.
«کيف پول چرم طبيعي سابق چرم گونه LW46-3» با نقوش برجسته ابتکاری برند کهن چرم, حس نوستالژی هر بیننده‌ای را برمی‌انگیزد. نقوش اصیل ایرانی که به شیوه‌ای هنرمندانه و سنتی بر روی چرم حک شده زیبایی عمل را دو‌چندان کرده که اصطلاحا به آن سوخت روی چرم اطلاق می‌شود. نقش روی کیف، خاتون ایرانی که پرنده خوشبختی روی سر آن به پرواز درآمده میباشد به صورت برجسته و واضح تر بیش تر از زمینه‌ تیره چرم بوده که این فعالیت به خط مش سنتی و هنرمندانه‌ای انجام شده است. داخل این کیف به شش بخش مجزا تقسیم شده که در یک بخش آن زیپ تعبیه شده، همچنین پشت در کیف هفت مقام برای کارت اعتباری و سایر کارت‌ها حتمی وجود دارد. همینطور جای عکس و کارت شناسایی نیز در این کیف در لحاظ گرفته شده است. در کل با اعتنا به چرم طبیعی محصول و همچنین امکانات گوناگون این کیف می‌توان گفت این محصول یک گزینه‌ی دلخواه برای سخت‌پسندان است.
چرم‌های طبیعی و صنعتی از پرمصرف‌ترین مدل مواد و متریالی هستند که در عرصه تولید پوشاک و انواع کیف کفش بکار می‌روند. چرم‌های ارگانیک بیش تر از پوست حیواناتی چون گاو، گاومیش و دیگرحیوانات؛ در طی عمیات چرم سازی و دباغی حاصل می‌شود. «کیف پول چرمی مثالین» یک کدام از از انواع زیبای تولید ها گالری مثالین بوده که در قالب کیف پول زنانه ارایه می شود. چرم به کار گیری شده در این محصول، چرم بزی طبیعی‌ست و کیفیت بالایی دارد. این کیف پول سه لت بوده، فضای زیادی برای اسکناس، سکه و کارت‌های بانکی شما مهیا می‌کند. نحوه بسته شدن این محصول به‌صورت دکمه‌ای مگنتی بوده که امنیت خیر به پول و کارت های شما می‌دهد. بانوانی که علاقمند به داشتن کیف پولی جادار و دارنده فضای جداگانه برای سکه هستند، می توانند این کیف زیبا را تعیین نمایند. برای محافظت طولانی بازه زمانی تولیدها چرمی، می‌بایست تنها با واکس طبیعی آن ها را تمیز نمود. یادآور می‌شویم که برای تمیز کردن هرمحصولی که بیش تر از چرم طبیعی تنظیم شده باشد، بیشتراز واکس و روغن های منحصر به فرد چرم ارگانیک به کار گیری کنید.
کیف ‌‌پول‌ها برای حمل و تفکیک منظم پول‌ها پباده سازی شده اند و بسته به قشر و جنسیتی که بیش تر از آن به کار گیری می کنند صورت و رنگ‌های متنوعی به‌ خویش می‌گیرند. کیف جیبی چرم طبیعی نوع LP18 بیشتراز برند شناخته شده و معتبر قدیمی چرم با رنگ مشکی و گیرای خویش بیشتراز چرم طبیعی اعلاء بوده و رنگرزی آن به‌صورت دست رنگ و بوسیله استادکاران صنایع دستی در 5 نوبت رنگ شده و رنگ تا مغز چرم نفوذ کرده است. باز و بسته کردن این کیف راحت بوده و به صورت تاشو و بدون فایده بیشتراز دکمه یا این که زیپ است. این کیف جیبی چرم مردانه دارنده دو لت بوده که فارغ از استفاده از زیپ و دکمه و… بر روی هم تا می شوند. بر روی هر لت یک صفحه ی چرمی تا شده که بر روی نصیب بیرونی خود 3 جای کارت عمودی با طراحی خاص و یک جای کارت بی آلایش و بر روی نصیب داخلی خویش که بر روی لت ها تا می شود یک جای عکس دارد. بدنه‌ی اساسی کیف جائی برای اسکناس هایتان دارد. از درون زیپی بر روی قسمتی که تا می شود تعبیه شده است. بر روی یک لت 3 جای کارت افقی و و بر روی لت دیگر یک جای عکس وجود دارد. این کیف چرمی با وزن 85 گرم به طول 12 و عرض 10 سانتی‌متر بسیار خوش دست بوده و با جاکارتی‌های فراوانی که دارااست میتواند خواسته‌های هواداران خویش را تامین کند
داشتن یک جاکارتی برای آقایان و بانوانی که برای هر وسیله‌ای جای مخصوصی دارند، اهمیت بالایی دارد. برند «NB.Co» یکی‌از بیش تر از بهترین جاکارتی‌های چرمی و فلزی را پباده سازی و تولید کرده است. این کیف کوچک با نام «NB208 Coffee» شناخته می‌شود. جاکارتی موردبحث ابعادی 6.5 × 10 سانتی‌متری دارد. این ابعاد برای جاشدن در کیف دستی یا جیب لباس‌های شما کاملاً مطلوب است. این جاکارتی ادغام زیبا و هنرمندانه‌ای از چرم مصنوعی و فلز است. جاکارتی به‌صورت مگنتی (آهنربایی) باز و بسته می‌شود. طرح مدرن این جاکارتی شما را شیک‌تر و آراسته‌تر نشان می‌دهد. پوشش درون جاکارتی بیشتراز جنس چرم است. این پوشش نرم بیشتراز سرخوردن کارت‌ها و تولید سروصدا پرهیز می‌کند. با دقت به وزن 40 گرمی این جاکارتی می‌توانید آن را همه‌جا به همپا داشته باشید. رنگ قهوه‌ای این جاکارتی چرمی به‌راحتی با کیف و کفش‌‌های روزمره و تیره‌رنگ شما ست می‌شود. برای مراقبت بیشتراز کارت‌های اعتباری مهمتان می‌توانید روی این کیف حساب ویژه‌ای باز کنید. دوخت درشت و برجسته‌ی به دور این جاکارتی آن را زیباتر کرده است. خرید جاکارتی NB.Co NB208 Coffee با دقت به طرح زیبا، کیفیت ایجا بالا، ارزش مناسب و پوشش داخلی چرمی‌اش برای شما خوشحال‌کننده خواهد بود.
کیف پول «شهر چرم» (Leather City) دلخواه استفاده‌ی آقایان می باشد و رنگ قهوه‌ای تیره‌ی آن که مشابه رنگ مشکی میباشد که ظاهر ساده‌ی آن به سلیقه‌ی آقایان نزدیک‌تر است. کیف پول مدل «3-132412» بیش تر از چرم صد درصد ارگانیک گاوی ساخته شده می‌باشد و بافتی فراوان نرم و لطیف دارد. کیف پول کتی شهر چرم ابعادی معادل 19 × 9.5 × 3 سانتی‌متر دارااست که دوچندان جادار بوده و برای قرارگیری لوازم گوناگون محفظه‌های جداگانه دارد. وزن کیف 147 گرم می‌باشد و به‌وسیله‌ی یک دکمه به‌سادگی باز و بسته می‌شود. کیف پول شهر چرم شش عدد جای کارت اعتباری، پنج جای کارت ویزیت است. برای نگهداری سکه‌های ریز و درشت هم محلی زیپ‌دار در کیف پول شهر چرم قرار داده شده است. طرح روی کیف الگانت اسم دارااست و این طرح زیبایی کیف را چند برابر کرده است. یک محفظه‌ی زیپ‌دار در پشت کیف قرار دارد که اشیای کوچک را می‌توانید در آن قرار دهید. شهر چرم انتخابی مناسب برای یک کیف پول ایده‌آل است.
برای این‌که همیشه اسکناس‌های صاف و دسته‌بندی شده‌ای داشته باشید به کار گیری بیش تر از یک کیف پول عالی حتمی به حیث می‌رسد. یکی‌از از کیف‌های پولی که برای آقایان ساخته شده «D0250» نام دارد. این کیف را مارک ایرانی «چرم مشهد» پباده سازی و تولید می‌کند. کیف بیش تر از چرم گاوی تهیه و تنظیم شده است. روی کیف طرح معروف و دوست‌داشتنی خلبانی چاپ شده است. این کیف برای حفظ در کت و جیب شلوار مناسب است. روی این کیف قهوه‌ای‌رنگ نشان تجاری چرم مشهد حک شده است. کيف رو دوشي زنانه شهر چرم مدل 39494 توجه به ابعاد 12 × 1 × 9.5 سانتی‌متری این کیف جابجایی و مراقبت آن خیلی سخت نخواهد بود. این کیف از آن کیف‌هایی می باشد که تا دلتان بخواهد جا برای مراقبت کارت اعتباری، کارت ویزیت و سکه دارد. برای کارت‌های اعتباری شما 6 محفظه در لحاظ گرفته شده است. با وجود این تعداد جای معلوم همیشه تمام کارت‌های اعتباری‌تان را در اختیار خواهید داشت. برای کارت ویزیت‌ها 4 محفظه وجود دارد. یک جای معلوم و دلخواه برای عکس‌های فردی و خصوصی شما در نظر گرفته شده است. خصوصیت حساس و منحصربه‌فرد این کیف وجود یک جاکارتی با قابلیت غیر وابسته شدن است. این جاکارتی 3 جای کارت و 1 جا برای نگهداری عکس دارد. در مواقعی که به یکی از این دو تکه‌ی کیف احتیاج ندارید، می‌توانید آن را قطع کنید. این کیف برای هدیه دادن به آقایان جوان یکی از بهترین انتخاب‌های شما خواهد بود.
کیف پول کتی و زنانه‌ی مدل «D294» بیشتراز برند معتبر و دوستداشتنی «چرم مشهد» (Mashad Leather) ابعادی معادل 19 × 10 سانتی‌متر دارااست که ابعادش برای داخل کیف دستی زنانه دلخواه است. کیف پول زنانه‌ی چرم مشهذد به‌وسیله‌ی دکمه باز و بسته شده و استفاده‌ی زیاد آسانی دارد. وزن کیف پول معادل 175 گرم است. درون کیف 8 محل برای کارت ویزیت، 6 محل برای کارت ویزیت و یک جیب زیپ‌دار قرار دارد. اشیای کوچکی نظیر سکه، سیمکارت و چیزهای کوچک دیگر را می‌توان باطن محفظه‌ی زیپ‌دار قرار داد. بیرون بیش تر از کیف نیز یک محفظه‌ی زیپ‌دار وجود دارد. کیف پول زنانه‌ی مدل D294 بیشتراز چرم صد درصد ارگانیک گاوی با طرح فلوتر ساخته شده می باشد که طرح فلوتر چرم مقداری بیشتراز سادگی کیف کم کرده است. مارک چرم مشهد برندی ایرانی هست که نیز طراحی و هم تولید آن داخل ایران انجام می‌شود. کیفیت عالی، ماندگاری بالا و طرح‌های زیبای محصولات چرمی این مارک فاکتورهایی میباشد که به‌واسطه‌ی آنها محبوبیت متعددی به‌دست آورده است.
کیف پول نوع «D0245C» مارک «چرم مشهد» (Mashad Leather) کیفی زنانه است. کیف پول جور «D0245C» چرمی هست و از چرم صد درصد ارگانیک گاوی ساخته شده که طرحی معمولی دارد. بافت کیف پول دوچندان نرم و لطیف میباشد و بیشتراز کیفیت بالایی برخوردار می‌باشد که سال‌ها بدون نگرانی از وخیم و فرسوده شدن، می‌توانید بیشتراز آون استفاده کنید. کیف پول زنانه‌ی چرم مشهد از مدل کتی می‌باشد که برای بانوان باید در کیف دستی‌شان قرار بگیرد. وزن کیف پول 142 گرم است. کیف پول هیچ‌گونه دکمه، زیپ و مگنت ندارد و به‌صورت بی آلایش باز و بسته می‌شود. 19 عدد جای کارت اعتباری و 3 عدد جای کارت ویزیت در کیف پول نوع D0245C جان دار است؛ 2 محل نیز برای قراردادن عکس در کیف وجود دارد. 3 محفظه‌ی جداگانه برای قرارگیری اسکناس در لحاظ شده است. کیف پول زنانه‌ی چرم مشهد دوقسمتی می باشد که نیز میتوانند به‌صورت جداگانه گزینه فایده قرار بگیرند و نیز به‌همراه یکدیگر. ابعاد کلی کیف پول 2 × 10 × 19 سانتی‌متر است و قسمتی که جدا می گردد ابعادی یه خرده کوچکتر دارد. در کیف پول چرم مشهد محلی برای قرارگیری سیمکارت هم وجود دارد. بر روی کیف پول لوگوی چرم مشهد حک شده و این کیف میتواند هدیه‌ای مطلوب هم باشد.
کیف پول چرم نوع «D5530» بیشتراز برند «چرم مشهد» (Mashad Leather) همان‌طور که بیشتراز ظاهرش مشخص و معلوم است برای آقایان طراحی و ساخته شده است. رنگ مشکی به کیف پول جذابیت بیشتری بخشیده و این رنگ برای استفاده‌ی آقایان بسیار مطلوب است. مدل D5530 کیفی جیبی هست و ابعاد 11 × 9 × 1.7 سانتی‌متری آن به‌راحتی در جیب جا می‌گیرد. کیف پول 68 گرم وزن داراست و مشخص می باشد که قابلیت حمل آسانی نیز دارد و در صورتیکه نخواستید آن را در جیبتان بگذارید به‌راحتی در کیفتان هم جا می‌شود. کیف پول چرم مشهد دارای 9 جا برای کارت اعتباری، 2 جا برای کارت ویزیت و یک محفظه‌ی قرارگیری اسکناس است. کیف پول مردانه‌ی چرم مشهد بیش تر از چرم صد درصد ارگانیک گاوی ساخته شده و بافتی فراوان نرم و لطیف دارد. طرح معمولی و کلاسیک کیف با سلیقه‌ی ساده‌پسند آقایان اضافه مدل درمی‌آید. مارک چرم مشهد سال‌هاست که در زمینه‌ی طراحی و تولید وسایل چرمی زنانه و مردانه عمل دارد و کیفیت ایجا بالایش آن را به برندی محبوب درمیان کلیه تبدیل کرده است.

کیف پول زنانه‌ی نوع «90813-5» از برند «شهر چرم» (Leather City)، یک نمونه بیشتراز کیف‌های کوچک به ارتفاع 16، پهنا 10.5 و ضخامت 3 سانتی‌متر است. این کیف پول بیش تر از چرم صدردصد ارگانیک ساخته شده و کیفیت دوخت مضاعف خیر و خوبی نیز دارد. این کیف پول به رنگ قهوه‌ای میباشد و بوسیله دکمه‌ی مگنتی بسته می‌شود. باطن آن 7 شیار برای حفظ کارت‌های اعتباری تعبیه شده می‌باشد و 2 شیار برای نگهداری کارت‌های ویزیت دارد. همینطور برای حفظ عکس محلی دلخواه برای 2 �