کيف کارت ويزيت فيليپي مدل Slim

می باشد که با رنگ شاد آبی روشن و طراحی ساده دقت متعددی را به خود جلب می‌کند. این محصول دوست‌داشتنی از چرم صد درصد طبیعی (چرم گاوی) ساخته شده که کیفیت و تداوم مطلوبی را تضمین می‌کند. در کنار پباده سازی ساده، رنگ انرژی‌بخش و شاد آبی رنگ یکی از از مهم‌ترین جذابیت‌های ظاهری آن محسوب می‌شود. ابعاد تقریبی کیف 19 در 10 سانتی‌متر هست که آن را در خصوصی کیف‌های کتی دسته‌بندی می‌کندو اندازه‌ای ایدئال برای این سبک بیش تر از کیف‌های زنانه به لحاظ می‌رسد. نصیب بیرونی کیف با دوختی جذاب پباده سازی شده که آن را از آسانی کسل‌کننده‌ی مدل‌های مشابه متمایز می‌کند. بر روی این قسمت اسم اختصاری برند ایرانی شهر چرم نیز (L.C) حک شده است. باز و بسته شدن کیف بیش تر از روش یک زبانه‌ی دکمه‌دار چهره می‌گیرد. با باز کردن کیف شاهد فضایی کافی و منظم برای مراقبت اسکناس و اشیایی مانند کارت اعتباری و کارت ویزیت هستیم. مجموع محفظه‌های محافظت کارت اعتباری به 7 عدد می‌رسد و یک قسمت هم برای کارت ویزیت تعبیه شده است. برای نگهداری عکس نیز سه نصیب در نظر گرفته شده است. محفظه‌های نگهداری اسکناس هم دو عدد است. این جور یک محفظه‌ی کلیپسی دارااست و یک محفظه‌ی مراقبت سکه به شکل عمودی و زیپ‌دار که در کل فضای قابل‌توجهی را در اختیار کاربر قرار می‌دهد. در مجموع در‌صورتی‌که می‌خواهید یک کیف شیک و بی آلایش و باکیفیت از برندی داخلی گزینش نمائید یا به یک خانم مشکل‌پسند هدیه‌ای باارزش و کارآمد بدهید، این کیف چرمی ساخت داخل را می‌توان گزینه‌ای قابل‌تامل در لحاظ گرفت.
«کيف پول چرم طبيعي کهن چرم نوع LW45» برای علاقه ‌مندان به هنرهای سنتی ایرانی و افرادی که به دنبال آثار خاص و اختصاصی هستند، می‌تواند یک گزینش عالی و قابل قبول باشد. روی درب این کیف پول طرحی از خاتون و نقوش اسلیمی اصیل ایرانی به چهره برجسته حکاکی شده و در پشت کیف مجسمه پرسپولیس تخت جمشید را مشاهده می کنیم؛ که این نقوش نسبت به موضوع چرم روشن‌تر است. یک کیف پول چرمی زنانه جادار و کاربردی و زیاد بادوام که با ظرافت و توجه مضاعف به وسیله هنرمندان ایرانی بیشتراز مرغوب‌ترین گونه چرم گاوی اصل دوخته شده، می تواند شما را تا سال‌ها بیش تر از خرید یک کیف پول دیگر بی‌نیاز کند. این کیف پول زیبا هدیه‌ای دلخواه برای بانوان طرفدار هنرهای سنتی و اصیل ایرانی است. این کیف پول زنانه دکمه‌دار دارای 3 لت تا‌شو بوده که جای بیشتری را برای قراردادن کارت‌ها و عکس‌هایتان فراهم ساخته است. دارنده چند محفظه جدا از هم و جیب‌های مختلف گران قدر و کوچک که جای کافی برای قراردان تمام لوازم و مدارک حتمی را برای شما مهیا می‌کند. 10 جیب منحصر به فرد کارت‌های اعتباری و عابر بانک و هم یک فضای آلبوم‌دار جهت کارت شناسایی در این کیف قرار دارد. یک محفظه جای اسکناس، یک جیب زیپ دار مطلوب اشیا ریز بیشتراز دیگر امکانات این کیف است.
«کيف پول چرم طبيعي دیرین چرم دسته LW46-3» با نقوش برجسته ابتکاری مارک دیرین چرم, حس نوستالژی هر بیننده‌ای را برمی‌انگیزد. نقوش اصیل ایرانی که به شیوه‌ای هنرمندانه و سنتی بر روی چرم حک شده زیبایی کار را دو‌چندان کرده که اصطلاحا به آن سوخت روی چرم اطلاق می‌شود. نقش روی کیف، خاتون ایرانی که پرنده خوشبختی روی رمز آن به پرواز درآمده میباشد به شکل برجسته و واضح تر بیشتراز زمینه‌ تیره چرم بوده که این کار به منش سنتی و هنرمندانه‌ای انجام شده است. باطن این کیف به شش بخش مجزا تقسیم شده که در یک بخش آن زیپ تعبیه شده، همینطور پشت در کیف هفت منزلت برای کارت اعتباری و سایر کارت‌ها اضطراری وجود دارد. همینطور جای عکس و کارت شناسایی نیز در این کیف در لحاظ گرفته شده است. در کل با توجه به چرم ارگانیک محصول و همینطور امکانات مختلف این کیف می‌توان خاطرنشان کرد این محصول یک گزینه‌ی مناسب برای سخت‌پسندان است.
چرم‌های ارگانیک و صنعتی بیشتراز پرمصرف‌ترین جور مواد و متریالی می‌باشند که در عرصه تولید پوشاک و انواع کیف کفش بکار می‌روند. چرم‌های ارگانیک بیشتراز پوست حیواناتی چون گاو، گاومیش و دیگرحیوانات؛ در طی عمیات چرم سازی و دباغی حاصل می‌شود. «کیف پول چرمی مثالین» یک کدام از از انواع زیبای تولیدها گالری مثالین بوده که در قالب کیف پول زنانه ارایه می شود. چرم به کار گیری شده در این محصول، چرم بزی طبیعی‌ست و کیفیت بالایی دارد. این کیف پول سه لت بوده، فضای زیادی برای اسکناس، سکه و کارت‌های بانکی شما فراهم می‌کند. نحوه بسته شدن این محصول به‌صورت دکمه‌ای مگنتی بوده که امنیت نیکی به پول و کارت های شما می‌دهد. بانوانی که علاقمند به داشتن کیف پولی جادار و دارای فضای جداگانه برای سکه هستند، می‌توانند این کیف زیبا را انتخاب نمایند. برای نگهداری طولانی بازه محصول ها چرمی، می‌بایست تنها با واکس طبیعی آن ها را تمیز نمود. یادآور می‌شویم که برای تمیز کردن هرمحصولی که بیشتراز چرم طبیعی تنظیم شده باشد، بیشتراز واکس و روغن های منحصر به فرد چرم طبیعی استفاده کنید.
کیف ‌‌پول‌ها برای حمل و تفکیک منظم پول‌ها پباده سازی شده اند و بسته به قشر و جنسیتی که بیش تر از آن استفاده می‌نمایند چهره و رنگ‌های متنوعی به‌ خود می‌گیرند. کیف جیبی چرم ارگانیک مدل LP18 از مارک شناخته شده و معتبر کهن چرم با رنگ مشکی و گیرای خود بیش تر از چرم طبیعی اعلاء بوده و رنگرزی آن به‌صورت دست رنگ و به وسیله استادکاران صنایع دستی در 5 نوبت رنگ شده و رنگ تا مغز چرم نفوذ کرده است. باز و بسته کردن این کیف راحت بوده و به صورت تاشو و سوای فایده از دکمه یا زیپ است. این کیف جیبی چرم مردانه دارنده دو لت بوده که بدون به کار گیری بیشتراز زیپ و دکمه و… بر روی هم تا می شوند. بر روی هر لت یک صفحه ی چرمی تا شده که بر روی نصیب بیرونی خویش 3 جای کارت عمودی با پباده سازی خاص و یک جای کارت بی آلایش و بر روی نصیب داخلی خویش که بر روی لت ها تا می شود یک جای عکس دارد. بدنه‌ی حساس کیف جائی برای اسکناس هایتان دارد. از داخل زیپی بر روی قسمتی که تا می شود تعبیه شده است. بر روی یک لت 3 جای کارت افقی و و بر روی لت دیگر یک جای عکس وجود دارد. این کیف چرمی با وزن 85 گرم به ارتفاع 12 و عرض 10 سانتی‌متر بسیار خوش دست بوده و با جاکارتی‌های فراوانی که دارااست میتواند خواسته‌های طرف داران خویش را تامین کند
داشتن یک جاکارتی برای آقایان و بانوانی که برای هر وسیله‌ای جای مخصوصی دارند، اهمیت بالایی دارد. برند «NB.Co» یکی‌از از بهترین جاکارتی‌های چرمی و فلزی را طراحی و تولید کرده است. این کیف کوچک با نام «NB208 Coffee» شناخته می‌شود. جاکارتی موردبحث ابعادی 6.5 × 10 سانتی‌متری دارد. این ابعاد برای جاشدن در کیف دستی یا جیب لباس‌های شما کاملاً مطلوب است. این جاکارتی ترکیب زیبا و هنرمندانه‌ای بیش تر از چرم مصنوعی و فلز است. جاکارتی به‌صورت مگنتی (آهنربایی) باز و بسته می‌شود. طرح مدرن این جاکارتی شما را شیک‌تر و آراسته‌تر نشان می‌دهد. پوشش درون جاکارتی بیشتراز جنس چرم است. این پوشش نرم بیشتراز سرخوردن کارت‌ها و ایجاد سروصدا توقف می‌کند. با توجه به وزن 40 گرمی این جاکارتی می‌توانید آن را همه‌جا به همپا داشته باشید. رنگ قهوه‌ای این جاکارتی چرمی به‌راحتی با کیف و کفش‌‌های روزمره و تیره‌رنگ شما ست می‌شود. برای مراقبت بیشتراز کارت‌های اعتباری مهمتان می‌توانید روی این کیف حساب ویژه‌ای باز کنید. دوخت درشت و برجسته‌ی بدور این جاکارتی آن را زیباتر کرده است. خرید جاکارتی NB.Co NB208 Coffee با توجه به طرح زیبا، کیفیت ایجا بالا، ارزش مناسب و پوشش داخلی چرمی‌اش برای شما خوشحال‌کننده خواهد بود.
کیف پول «شهر چرم» (Leather City) مناسب استفاده‌ی آقایان هست و رنگ قهوه‌ای تیره‌ی آن که مشابه رنگ مشکی هست که ظاهر ساده‌ی آن به سلیقه‌ی آقایان نزدیک‌تر است. کیف پول گونه «3-132412» بیشتراز چرم صد درصد طبیعی گاوی ساخته شده می باشد و بافتی زیاد نرم و لطیف دارد. کیف پول کتی شهر چرم ابعادی معادل 19 × 9.5 × 3 سانتی‌متر دارد که زیاد جادار بوده و برای قرارگیری لوازم مختلف محفظه‌های جداگانه دارد. وزن کیف 147 گرم می باشد و به‌وسیله‌ی یک دکمه به‌سادگی باز و بسته می‌شود. کیف پول شهر چرم شش عدد جای کارت اعتباری، پنج جای کارت ویزیت است. برای محافظت سکه‌های ریز و درشت هم محلی زیپ‌دار در کیف پول شهر چرم قرار داده شده است. طرح روی کیف الگانت اسم دارااست و این طرح زیبایی کیف را یکسری برابر کرده است. یک محفظه‌ی زیپ‌دار در پشت کیف قرار داراست که اشیای کوچک را می‌توانید در آن قرار دهید. شهر چرم انتخابی مطلوب برای یک کیف پول ایده‌آل است.

برای این‌که همیشه اسکناس‌های صاف و دسته‌بندی شده‌ای داشته باشید به کار گیری بیشتراز یک کیف پول عالی ضروری به حیث می‌رسد. یکی از از کیف‌های پولی که برای آقایان ساخته شده «D0250» اسم دارد. این کیف را مارک ایرانی «چرم مشهد» پباده سازی و تولید می‌کند. کیف بیشتراز چرم گاوی تهیه شده است. روی کیف طرح معروف و دوست‌داشتنی خلبانی چاپ شده است. این کیف برای مراقبت در کت و جیب شلوار دلخواه است. روی این کیف قهوه‌ای‌رنگ نشان تجاری چرم مشهد حک شده است. با دقت به ابعاد 12 × 1 × 9.5 سانتی‌متری این کیف جابجایی و مراقبت آن خیلی مشقت بار نخواهد بود. این کیف از آن کیف‌هایی است که تا دلتان بخواهد جا برای مراقبت کارت اعتباری، کارت ویزیت و سکه دارد. برای کارت‌های اعتباری شما 6 محفظه در حیث گرفته شده است. با وجود این تعداد جای مشخص و معلوم مدام تمام کارت‌های اعتباری‌تان را در اختیار خواهید داشت. برای کارت ویزیت‌ها 4 محفظه وجود دارد. یک جای مشخص و معلوم و مناسب برای عکس‌های فردی و خصوصی شما در لحاظ گرفته شده است. خصوصیت حیاتی و مخصوص این کیف وجود یک جاکارتی با قابلیت غیر وابسته شدن است. کيف پول شهر چرم مدل 5-122185 جاکارتی 3 جای کارت و 1 جا برای حفظ عکس دارد. در مواقعی که به یک کدام از بیشتراز این دو تکه‌ی کیف احتیاج ندارید، می‌توانید آن را جدا کنید. این کیف برای هدیه دادن به آقایان جوان یک کدام از از بهترین انتخاب‌های شما خواهد بود.
کیف پول کتی و زنانه‌ی گونه «D294» از مارک معتبر و محبوب «چرم مشهد» (Mashad Leather) ابعادی معادل 19 × 10 سانتی‌متر دارد که ابعادش برای باطن کیف دستی زنانه دلخواه است. کیف پول زنانه‌ی چرم مشهذد به‌وسیله‌ی دکمه باز و بسته شده و استفاده‌ی دوچندان آسانی دارد. وزن کیف پول معادل 175 گرم است. داخل کیف 8 محل برای کارت ویزیت، 6 محل برای کارت ویزیت و یک جیب زیپ‌دار قرار دارد. اشیای کوچکی مانند سکه، سیمکارت و چیزهای کوچک دیگر را می‌توان باطن محفظه‌ی زیپ‌دار قرار داد. خارج از کیف نیز یک محفظه‌ی زیپ‌دار وجود دارد. کیف پول زنانه‌ی گونه D294 بیش تر از چرم صد درصد طبیعی گاوی با طرح فلوتر ساخته شده است که طرح فلوتر چرم پاره ای بیشتراز آسانی کیف کم کرده است. مارک چرم مشهد برندی ایرانی می باشد که نیز طراحی و هم ساخت آن باطن ایران انجام می‌شود. کیفیت عالی، ماندگاری بالا و طرح‌های زیبای تولیدات چرمی این مارک فاکتورهایی است که به‌واسطه‌ی آنها محبوبیت متعددی به‌دست آورده است.
کیف پول جور «D0245C» برند «چرم مشهد» (Mashad Leather) کیفی زنانه است. کیف پول گونه «D0245C» چرمی می باشد و بیشتراز چرم صد درصد ارگانیک گاوی ساخته شده که برنامه ای بی آلایش دارد. بافت کیف پول فراوان نرم و لطیف هست و بیش تر از کیفیت بالایی برخوردار است که سال‌ها سوای نگرانی بیش تر از وخیم و فرسوده شدن، می‌توانید بیش تر از آون فایده کنید. کیف پول زنانه‌ی چرم مشهد بیشتراز گونه کتی میباشد که برای بانوان باید در کیف دستی‌شان قرار بگیرد. وزن کیف پول 142 گرم است. کیف پول هیچ‌گونه دکمه، زیپ و مگنت ندارد و به‌صورت معمولی باز و بسته می‌شود. 19 عدد جای کارت اعتباری و 3 عدد جای کارت ویزیت در کیف پول مدل D0245C مو جود است؛ 2 محل نیز برای قراردادن عکس در کیف وجود دارد. 3 محفظه‌ی جداگانه برای قرارگیری اسکناس در لحاظ شده است. کیف پول زنانه‌ی چرم مشهد دوقسمتی می‌باشد که هم می توانند به‌صورت جداگانه مورد استفاده قرار بگیرند و هم به‌همراه یکدیگر. ابعاد کلی کیف پول 2 × 10 × 19 سانتی‌متر میباشد و قسمتی که غیر وابسته می‌شود ابعادی کمی کوچکتر دارد. در کیف پول چرم مشهد محلی برای قرارگیری سیمکارت هم وجود دارد. بر روی کیف پول لوگوی چرم مشهد حک شده و این کیف می تواند هدیه‌ای مناسب هم باشد.
کیف پول چرم دسته «D5530» از مارک «چرم مشهد» (Mashad Leather) همان‌طور که بیش تر از ظاهرش معلوم می باشد برای آقایان پباده سازی و ساخته شده است. رنگ مشکی به کیف پول جذابیت بیشتری بخشیده و این رنگ برای استفاده‌ی آقایان فراوان مناسب است. دسته D5530 کیفی جیبی است و ابعاد 11 × 9 × 1.7 سانتی‌متری آن به‌راحتی در جیب جا می‌گیرد. کیف پول 68 گرم وزن داراست و مشخص و معلوم هست که قابلیت حمل آسانی هم دارد و در‌صورتی‌که نخواستید آن را در جیبتان بگذارید به‌راحتی در کیفتان نیز جا می‌شود. کیف پول چرم مشهد دارنده 9 جا برای کارت اعتباری، 2 جا برای کارت ویزیت و یک محفظه‌ی قرارگیری اسکناس است. کیف پول مردانه‌ی چرم مشهد بیشتراز چرم صد درصد طبیعی گاوی ساخته شده و بافتی زیاد نرم و لطیف دارد. طرح ساده و کلاسیک کیف با سلیقه‌ی ساده‌پسند آقایان بیش تر دسته درمی‌آید. مارک چرم مشهد سال‌هاست که در زمینه‌ی پباده سازی و ساخت وسایل چرمی زنانه و مردانه عمل دارد و کیفیت تولید بالایش آن را به برندی دوستداشتنی درمیان تمامی تبدیل کرده است.
کیف پول زنانه‌ی نوع «90813-5» بیش تر از برند «شهر چرم» (Leather City)، یک نمونه از کیف‌های کوچک به طول 16، عرض 10.5 و ضخامت 3 سانتی‌متر است. این کیف پول از چرم صدردصد طبیعی ساخته شده و کیفیت دوخت مضاعف خیر نیز دارد. این کیف پول به رنگ قهوه‌ای می باشد و به وسیله دکمه‌ی مگنتی بسته می‌شود. باطن آن 7 شیار برای نگهداری کارت‌های اعتباری تعبیه شده است و 2 شیار برای نگهداری کارت‌های ویزیت دارد. همچنین برای محافظت عکس محلی مطلوب برای 2 �