کيف کارت ويزيت فيليپي مدل Slim

کوله پشتي ال سي مدل 2021 باشد که با رنگ شاد آبی‌رنگ پر‌نور و پباده سازی ساده توجه زیادی را به خویش جلب می‌کند. این محصول دوست‌داشتنی بیش تر از چرم صد درصد ارگانیک (چرم گاوی) ساخته شده که کیفیت و دوام مطلوبی را تضمین می‌کند. در کنار طراحی ساده، رنگ انرژی‌بخش و شاد آبی‌رنگ یک کدام از بیشتراز مهم‌ترین جذابیت‌های ظاهری آن محسوب می‌شود. ابعاد تقریبی کیف 19 در 10 سانتی‌متر می‌باشد که آن را در خصوصی کیف‌های کتی دسته‌بندی می‌کندو اندازه‌ای ایدئال برای این سبک از کیف‌های زنانه به لحاظ می‌رسد. نصیب بیرونی کیف با دوختی جالب طراحی شده که آن را بیش تر از آسانی کسل‌کننده‌ی مدل‌های مشابه متمایز می‌کند. بر روی این قسمت اسم اختصاری مارک ایرانی شهر چرم نیز (L.C) حک شده است. باز و بسته شدن کیف بیشتراز رویه یک زبانه‌ی دکمه‌دار صورت می‌گیرد. با باز کردن کیف شاهد فضایی کافی و منظم برای حفظ اسکناس و اشیایی نظیر کارت اعتباری و کارت ویزیت هستیم. مجموع محفظه‌های نگهداری کارت اعتباری به 7 عدد می رسد و یک نصیب نیز برای کارت ویزیت تعبیه شده است. برای نگهداری عکس هم سه قسمت در نظر گرفته شده است. محفظه‌های مراقبت اسکناس نیز دو عدد است. این دسته یک محفظه‌ی کلیپسی دارااست و یک محفظه‌ی محافظت سکه به شکل عمودی و زیپ‌دار که در کل فضای قابل‌توجهی را در اختیار کاربر قرار می‌دهد. در مجموع در‌صورتی‌که می‌خواهید یک کیف شیک و بی آلایش و باکیفیت بیشتراز برندی داخلی گزینش فرمایید یا به یک خانم مشکل‌پسند هدیه‌ای باارزش و کارآمد بدهید، این کیف چرمی ساخت باطن را می‌توان گزینه‌ای قابل‌تامل در لحاظ گرفت.
«کيف پول چرم طبيعي قدیمی چرم مدل LW45» برای علاقه ‌مندان به هنرهای سنتی ایرانی و کسانی که به دنبال آثار خاص و مخصوص هستند، می‌تواند یک گزینش خوب و قابل پذیرش باشد. روی درب این کیف پول طرحی بیش تر از خاتون و نقوش اسلیمی اصیل ایرانی به چهره برجسته حکاکی شده و در پشت کیف مجسمه پرسپولیس تخت جمشید را مشاهده می کنیم؛ که این نقوش نسبت به مسئله چرم روشن‌تر است. یک کیف پول چرمی زنانه جادار و کاربردی و مضاعف بادوام که با ظرافت و اعتنا مضاعف به وسیله هنرمندان ایرانی از مرغوب‌ترین نوع چرم گاوی اصل دوخته شده، می تواند شما را تا سال‌ها بیش تر از خرید یک کیف پول دیگر بی‌نیاز کند. این کیف پول زیبا هدیه‌ای مناسب برای بانوان طرفدار هنرهای سنتی و اصیل ایرانی است. این کیف پول زنانه دکمه‌دار دارنده 3 لت تا‌شو بوده که جای بیشتری را برای قراردادن کارت‌ها و عکس‌هایتان آماده ساخته است. دارنده چند محفظه جدا بیش تر از نیز و جیب‌های مختلف گران قدر و کوچک که جای کافی برای قراردان تمام لوازم و مدارک اضطراری را برای شما فراهم می‌کند. 10 جیب اختصاصی کارت‌های اعتباری و عابر بانک و نیز یک فضای آلبوم‌دار جهت کارت شناسایی در این کیف قرار دارد. یک محفظه جای اسکناس، یک جیب زیپ دار دلخواه اشیا ریز بیش تر از دیگر امکانات این کیف است.
«کيف پول چرم طبيعي قدیمی چرم گونه LW46-3» با نقوش برجسته ابتکاری برند کهن چرم, حس نوستالژی هر بیننده‌ای را برمی‌انگیزد. نقوش اصیل ایرانی که به شیوه‌ای هنرمندانه و سنتی بر روی چرم حک شده زیبایی فعالیت را دو‌چندان کرده که اصطلاحا به آن سوخت روی چرم اطلاق می‌شود. نقش روی کیف، خاتون ایرانی که پرنده خوشبختی روی راز آن به پرواز درآمده می‌باشد به شکل برجسته و واضح تر از زمینه‌ تیره چرم بوده که این فعالیت به رویه سنتی و هنرمندانه‌ای انجام شده است. درون این کیف به شش بخش مجزا تقسیم شده که در یک بخش آن زیپ تعبیه شده، همچنین پشت در کیف هفت منزلت برای کارت اعتباری و سایر کارت‌ها اضطراری وجود دارد. همینطور جای عکس و کارت شناسایی هم در این کیف در لحاظ گرفته شده است. در کل با اعتنا به چرم ارگانیک محصول و همچنین امکانات مختلف این کیف می‌توان اظهار کرد این محصول یک گزینه‌ی مطلوب برای سخت‌پسندان است.
چرم‌های طبیعی و صنعتی از پرمصرف‌ترین گونه مواد و متریالی می‌باشند که در عرصه ایجاد پوشاک و انواع کیف کفش بکار می‌روند. چرم‌های طبیعی بیش تر از پوست حیواناتی چون گاو، گاومیش و دیگرحیوانات؛ در طی عمیات چرم سازی و دباغی حاصل می‌شود. «کیف پول چرمی مثالین» یکی‌از بیشتراز انواع زیبای تولیدها گالری مثالین بوده که در قالب کیف پول زنانه ارایه می شود. چرم استفاده شده در این محصول، چرم بزی طبیعی‌ست و کیفیت بالایی دارد. این کیف پول سه لت بوده، فضای زیادی برای اسکناس، سکه و کارت‌های بانکی شما مهیا می‌کند. نحوه بسته شدن این محصول به‌صورت دکمه‌ای مگنتی بوده که امنیت خوبی به پول و کارت های شما می‌دهد. بانوانی که علاقمند به داشتن کیف پولی جادار و دارنده فضای جداگانه برای سکه هستند، میتوانند این کیف زیبا را گزینش نمایند. برای مراقبت طولانی دوران تولیدها چرمی، می‌بایست فقط با واکس ارگانیک آن ها را تمیز نمود. یادآور می‌شویم که برای تمیز کردن هرمحصولی که بیشتراز چرم طبیعی تنظیم شده باشد، بیشتراز واکس و روغن های منحصر به فرد چرم طبیعی به کار گیری کنید.
کیف ‌‌پول‌ها برای حمل و تفکیک منظم پول‌ها طراحی شده اند و بسته به قشر و جنسیتی که بیش تر از آن به کار گیری می‌کنند چهره و رنگ‌های متنوعی به‌ خود می‌گیرند. کیف جیبی چرم ارگانیک مدل LP18 بیشتراز برند شناخته شده و معتبر سابق چرم با رنگ مشکی و گیرای خود بیش تر از چرم طبیعی اعلاء بوده و رنگرزی آن به‌صورت دست رنگ و توسط استادکاران صنایع دستی در 5 نوبت رنگ شده و رنگ تا مغز چرم نفوذ کرده است. باز و بسته کردن این کیف راحت بوده و به شکل تاشو و فارغ از به کار گیری بیش تر از دکمه یا این که زیپ است. این کیف جیبی چرم مردانه دارنده دو لت بوده که بدون فایده از زیپ و دکمه و… بر روی هم تا می شوند. بر روی هر لت یک صفحه ی چرمی تا شده که بر روی نصیب بیرونی خود 3 جای کارت عمودی با پباده سازی خاص و یک جای کارت بی آلایش و بر روی قسمت داخلی خود که بر روی لت ها تا می شود یک جای عکس دارد. بدنه‌ی اساسی کیف جائی برای اسکناس هایتان دارد. بیشتراز باطن زیپی بر روی قسمتی که تا می شود تعبیه شده است. بر روی یک لت 3 جای کارت افقی و و بر روی لت دیگر یک جای عکس وجود دارد. این کیف چرمی با وزن 85 گرم به طول 12 و عرض 10 سانتی‌متر فراوان خوش دست بوده و با جاکارتی‌های فراوانی که داراست میتواند خواسته‌های دوست داران خویش را تامین کند
داشتن یک جاکارتی برای آقایان و بانوانی که برای هر وسیله‌ای جای مخصوصی دارند، اهمیت بالایی دارد. مارک «NB.Co» یکی‌از بیشتراز شایسته ترین جاکارتی‌های چرمی و فلزی را پباده سازی و تولید کرده است. این کیف کوچک با اسم «NB208 Coffee» شناخته می‌شود. جاکارتی موردبحث ابعادی 6.5 × 10 سانتی‌متری دارد. این ابعاد برای جاشدن در کیف دستی یا این که جیب لباس‌های شما کاملاً دلخواه است. این جاکارتی ادغام زیبا و هنرمندانه‌ای بیش تر از چرم مصنوعی و فلز است. جاکارتی به‌صورت مگنتی (آهنربایی) باز و بسته می‌شود. طرح مدرن این جاکارتی شما را شیک‌تر و آراسته‌تر نشان می‌دهد. پوشش داخل جاکارتی بیش تر از جنس چرم است. این پوشش نرم بیشتراز سرخوردن کارت‌ها و تولید سروصدا جلوگیری می‌کند. با توجه به وزن 40 گرمی این جاکارتی می‌توانید آن را همه‌جا به ملازم داشته باشید. رنگ قهوه‌ای این جاکارتی چرمی به‌راحتی با کیف و کفش‌‌های روزمره و تیره‌رنگ شما ست می‌شود. برای محافظت بیشتراز کارت‌های اعتباری مهمتان می‌توانید روی این کیف حساب ویژه‌ای باز کنید. دوخت درشت و برجسته‌ی دور این جاکارتی آن را زیباتر کرده است. خرید جاکارتی NB.Co NB208 Coffee با دقت به طرح زیبا، کیفیت ایجا بالا، بها مطلوب و پوشش داخلی چرمی‌اش برای شما خوشحال‌کننده خواهد بود.
کیف پول «شهر چرم» (Leather City) دلخواه استفاده‌ی آقایان است و رنگ قهوه‌ای تیره‌ی آن که مشابه رنگ مشکی میباشد که ظاهر ساده‌ی آن به سلیقه‌ی آقایان نزدیک‌تر است. کیف پول جور «3-132412» بیشتراز چرم صد درصد ارگانیک گاوی ساخته شده است و بافتی بسیار نرم و لطیف دارد. کیف پول کتی شهر چرم ابعادی معادل 19 × 9.5 × 3 سانتی‌متر دارد که فراوان جادار بوده و برای قرارگیری لوازم متفاوت محفظه‌های جداگانه دارد. وزن کیف 147 گرم می باشد و به‌وسیله‌ی یک دکمه به‌سادگی باز و بسته می‌شود. کیف پول شهر چرم شش عدد جای کارت اعتباری، پنج جای کارت ویزیت است. برای نگهداری سکه‌های ریز و درشت هم محلی زیپ‌دار در کیف پول شهر چرم قرار داده شده است. طرح روی کیف الگانت نام دارد و این طرح زیبایی کیف را چندین برابر کرده است. یک محفظه‌ی زیپ‌دار در پشت کیف قرار دارااست که اشیای کوچک را می‌توانید در آن قرار دهید. شهر چرم انتخابی دلخواه برای یک کیف پول ایده‌آل است.
برای این‌که مدام اسکناس‌های صاف و دسته‌بندی شده‌ای داشته باشید فایده بیشتراز یک کیف پول خوب اضطراری به حیث می‌رسد. یک کدام از از کیف‌های پولی که برای آقایان ساخته شده «D0250» نام دارد. این کیف را مارک ایرانی «چرم مشهد» طراحی و ایجاد می‌کند. کیف بیش تر از چرم گاوی تهیه و تنظیم شده است. روی کیف طرح معروف و دوست‌داشتنی خلبانی چاپ شده است. این کیف برای حفظ در کت و جیب شلوار مطلوب است. روی این کیف قهوه‌ای‌رنگ نشان تجاری چرم مشهد حک شده است. با اعتنا به ابعاد 12 × 1 × 9.5 سانتی‌متری این کیف جابجایی و حفظ آن خیلی مشقت بار نخواهد بود. این کیف از آن کیف‌هایی می باشد که تا دلتان بخواهد جا برای مراقبت کارت اعتباری، کارت ویزیت و سکه دارد. برای کارت‌های اعتباری شما 6 محفظه در لحاظ گرفته شده است. با وجود این تعداد جای مشخص مدام تمام کارت‌های اعتباری‌تان را در اختیار خواهید داشت. برای کارت ویزیت‌ها 4 محفظه وجود دارد. یک جای مشخص و دلخواه برای عکس‌های فردی و خصوصی شما در حیث گرفته شده است. ویژگی کلیدی و مخصوص این کیف وجود یک جاکارتی با قابلیت غیر وابسته شدن است. این جاکارتی 3 جای کارت و 1 جا برای حفظ عکس دارد. در مواقعی که به یکی بیشتراز این دو تکه‌ی کیف احتیاج ندارید، می‌توانید آن را غیر وابسته کنید. این کیف برای هدیه دادن به آقایان جوان یک کدام از از بهترین انتخاب‌های شما خواهد بود.
کیف پول کتی و زنانه‌ی نوع «D294» از مارک معتبر و دوستداشتنی «چرم مشهد» (Mashad Leather) ابعادی معادل 19 × 10 سانتی‌متر دارااست که ابعادش برای باطن کیف دستی زنانه مطلوب است. کیف پول زنانه‌ی چرم مشهذد به‌وسیله‌ی دکمه باز و بسته شده و استفاده‌ی فراوان آسانی دارد. وزن کیف پول معادل 175 گرم است. باطن کیف 8 محل برای کارت ویزیت، 6 محل برای کارت ویزیت و یک جیب زیپ‌دار قرار دارد. اشیای کوچکی نظیر سکه، سیمکارت و چیزهای کوچک دیگر را می‌توان درون محفظه‌ی زیپ‌دار قرار داد. خارج از کیف نیز یک محفظه‌ی زیپ‌دار وجود دارد. کیف پول زنانه‌ی مدل D294 بیشتراز چرم صد درصد طبیعی گاوی با طرح فلوتر ساخته شده می باشد که طرح فلوتر چرم یه خرده بیشتراز سادگی کیف کم کرده است. برند چرم مشهد برندی ایرانی میباشد که هم پباده سازی و هم ساخت آن باطن ایران انجام می‌شود. کیفیت عالی، ماندگاری بالا و طرح‌های زیبای محصول ها چرمی این برند فاکتورهایی می‌باشد که به‌واسطه‌ی آنها محبوبیت متعددی به‌دست آورده است.
کیف پول دسته «D0245C» مارک «چرم مشهد» (Mashad Leather) کیفی زنانه است. کیف پول گونه «D0245C» چرمی می باشد و بیشتراز چرم صد درصد ارگانیک گاوی ساخته شده که برنامه ای ساده دارد. بافت کیف پول بسیار نرم و لطیف می باشد و از کیفیت بالایی برخوردار میباشد که سال‌ها بدون نگرانی بیش تر از خراب و فرسوده شدن، می‌توانید بیش تر از آون به کار گیری کنید. کیف پول زنانه‌ی چرم مشهد از دسته کتی هست که برای بانوان می بایست در کیف دستی‌شان قرار بگیرد. وزن کیف پول 142 گرم است. کیف پول هیچ‌گونه دکمه، زیپ و مگنت ندارد و به‌صورت معمولی باز و بسته می‌شود. 19 عدد جای کارت اعتباری و 3 عدد جای کارت ویزیت در کیف پول نوع D0245C مو جود است؛ 2 محل هم برای قراردادن عکس در کیف وجود دارد. 3 محفظه‌ی جداگانه برای قرارگیری اسکناس در لحاظ شده است. کیف پول زنانه‌ی چرم مشهد دوقسمتی هست که نیز می توانند به‌صورت جداگانه مورد به کار گیری قرار بگیرند و هم به‌همراه یکدیگر. ابعاد کلی کیف پول 2 × 10 × 19 سانتی‌متر است و قسمتی که جدا می‌شود ابعادی کمی کوچکتر دارد. در کیف پول چرم مشهد محلی برای قرارگیری سیمکارت نیز وجود دارد. بر روی کیف پول لوگوی چرم مشهد حک شده و این کیف می‌تواند هدیه‌ای مناسب هم باشد.

کیف پول چرم مدل «D5530» از مارک «چرم مشهد» (Mashad Leather) همان‌طور که بیشتراز ظاهرش معین است برای آقایان طراحی و ساخته شده است. رنگ مشکی به کیف پول جذابیت بیشتری بخشیده و این رنگ برای استفاده‌ی آقایان زیاد مناسب است. جور D5530 کیفی جیبی است و ابعاد 11 × 9 × 1.7 سانتی‌متری آن به‌راحتی در جیب جا می‌گیرد. کیف پول 68 گرم وزن داراست و مشخص و معلوم می باشد که قابلیت حمل آسانی هم دارد و در صورتیکه نخواستید آن را در جیبتان بگذارید به‌راحتی در کیفتان هم جا می‌شود. کیف پول چرم مشهد دارای 9 جا برای کارت اعتباری، 2 جا برای کارت ویزیت و یک محفظه‌ی قرارگیری اسکناس است. کیف پول مردانه‌ی چرم مشهد بیشتراز چرم صد درصد ارگانیک گاوی ساخته شده و بافتی زیاد نرم و لطیف دارد. طرح معمولی و کلاسیک کیف با سلیقه‌ی ساده‌پسند آقایان بیشتر گونه درمی‌آید. برند چرم مشهد سال‌هاست که در زمینه‌ی پباده سازی و تولید وسایل چرمی زنانه و مردانه کار دارد و کیفیت ایجا بالایش آن را به برندی دوست داستنی درمیان همگی تبدیل کرده است.
کیف پول زنانه‌ی دسته «90813-5» از برند «شهر چرم» (Leather City)، یک نمونه از کیف‌های کوچک به طول 16، پهنا 10.5 و ضخامت 3 سانتی‌متر است. این کیف پول بیش تر از چرم صدردصد ارگانیک ساخته شده و کیفیت دوخت دوچندان خوبی هم دارد. این کیف پول به رنگ قهوه‌ای میباشد و به وسیله دکمه‌ی مگنتی بسته می‌شود. داخل آن 7 شیار برای نگهداری کارت‌های اعتباری تعبیه شده هست و 2 شیار برای مراقبت کارت‌های ویزیت دارد. همینطور برای نگهداری عکس محلی دلخواه برای 2 �