کيف کارت ويزيت فيليپي مدل Slim

هست که با رنگ شاد آبی روشن و پباده سازی ساده اعتنا متعددی را به خویش جلب می‌کند. این محصول دوست‌داشتنی بیشتراز چرم صد درصد ارگانیک (چرم گاوی) ساخته شده که کیفیت و دوام مطلوبی را تضمین می‌کند. در کنار پباده سازی ساده، رنگ انرژی‌بخش و شاد آبی یک کدام از از مهم‌ترین جذابیت‌های ظاهری آن محسوب می‌شود. ابعاد تقریبی کیف 19 در 10 سانتی‌متر هست که آن را در محرمانه کیف‌های کتی دسته‌بندی می‌کندو اندازه‌ای ایدئال برای این سبک بیشتراز کیف‌های زنانه به حیث می‌رسد. نصیب بیرونی کیف با دوختی جذاب طراحی شده که آن را بیشتراز آسانی کسل‌کننده‌ی مدل‌های مشابه متمایز می‌کند. بر روی این نصیب اسم اختصاری برند ایرانی شهر چرم هم (L.C) حک شده است. باز و بسته شدن کیف از طریق یک زبانه‌ی دکمه‌دار صورت می‌گیرد. با باز کردن کیف شاهد فضایی کافی و منظم برای حفظ اسکناس و اشیایی مثل کارت اعتباری و کارت ویزیت هستیم. مجموع محفظه‌های نگهداری کارت اعتباری به 7 عدد می رسد و یک قسمت هم برای کارت ویزیت تعبیه شده است. برای مراقبت عکس هم سه نصیب در حیث گرفته شده است. محفظه‌های مراقبت اسکناس نیز دو عدد است. این نوع یک محفظه‌ی کلیپسی دارد و یک محفظه‌ی حفظ سکه به صورت عمودی و زیپ‌دار که در کل فضای قابل‌توجهی را در اختیار کاربر قرار می‌دهد. در مجموع در‌حالتی که می‌خواهید یک کیف شیک و بی آلایش و باکیفیت بیش تر از برندی داخلی گزینش نمایید یا این که به یک خانم مشکل‌پسند هدیه‌ای باارزش و کارآمد بدهید، این کیف چرمی ایجا درون را می‌توان گزینه‌ای قابل‌تامل در حیث گرفت.
«کيف پول چرم طبيعي کهن چرم مدل LW45» برای علاقه ‌مندان به هنرهای سنتی ایرانی و کسانی که به دنبال آثار خاص و منحصربه‌فرد هستند، می تواند یک گزینش عالی و قابل پذیرش باشد. روی درب این کیف پول برنامه ای بیش تر از خاتون و نقوش اسلیمی اصیل ایرانی به چهره برجسته حکاکی شده و در پشت کیف مجسمه پرسپولیس تخت جمشید را مشاهده می کنیم؛ که این نقوش نسبت به مسئله چرم روشن‌تر است. یک کیف پول چرمی زنانه جادار و کاربردی و دوچندان بادوام که با ظرافت و توجه مضاعف به وسیله هنرمندان ایرانی از مرغوب‌ترین گونه چرم گاوی اصل دوخته شده، می‌تواند شما را تا سال‌ها بیشتراز خرید یک کیف پول دیگر بی‌نیاز کند. این کیف پول زیبا هدیه‌ای مطلوب برای بانوان طرفدار هنرهای سنتی و اصیل ایرانی است. این کیف پول زنانه دکمه‌دار دارنده 3 لت تا‌شو بوده که جای بیشتری را برای قراردادن کارت‌ها و عکس‌هایتان فراهم ساخته است. دارنده چند محفظه غیر وابسته بیش تر از هم و جیب‌های گوناگون گران قدر و کوچک که جای کافی برای قراردان تمام لوازم و مدارک واجب را برای شما مهیا می‌کند. 10 جیب مخصوص کارت‌های اعتباری و عابر بانک و هم یک فضای آلبوم‌دار جهت کارت شناسایی در این کیف قرار دارد. یک محفظه جای اسکناس، یک جیب زیپ دار مناسب اشیا ریز از دیگر امکانات این کیف است.
«کيف پول چرم طبيعي قدیمی چرم دسته LW46-3» با نقوش برجسته ابتکاری برند کهن چرم, حس نوستالژی هر بیننده‌ای را برمی‌انگیزد. نقوش اصیل ایرانی که به شیوه‌ای هنرمندانه و سنتی بر روی چرم حک شده زیبایی کار را دو‌چندان کرده که اصطلاحا به آن سوخت روی چرم اطلاق می‌شود. نقش روی کیف، خاتون ایرانی که پرنده خوشبختی روی راز آن به پرواز درآمده میباشد به صورت برجسته و پر‌نور تر بیشتراز زمینه‌ تیره چرم بوده که این عمل به منش سنتی و هنرمندانه‌ای انجام شده است. درون این کیف به شش بخش مجزا تقسیم شده که در یک بخش آن زیپ تعبیه شده، همچنین پشت در کیف هفت مقام برای کارت اعتباری و سایر کارت‌ها اضطراری وجود دارد. همچنین جای عکس و کارت شناسایی نیز در این کیف در نظر گرفته شده است. کیف پول چرم طبیعی کهن چرم مدل LW45/2 کل با توجه به چرم ارگانیک محصول و همینطور امکانات مختلف این کیف می‌توان بیان کرد این محصول یک گزینه‌ی مطلوب برای سخت‌پسندان است.
چرم‌های طبیعی و صنعتی از پرمصرف‌ترین دسته مواد و متریالی می باشند که در عرصه تولید پوشاک و انواع کیف کفش بکار می‌روند. چرم‌های طبیعی بیش تر از پوست حیواناتی چون گاو، گاومیش و دیگرحیوانات؛ در طی عمیات چرم سازی و دباغی حاصل می‌شود. «کیف پول چرمی مثالین» یک کدام از از انواع زیبای تولید ها گالری مثالین بوده که در قالب کیف پول زنانه ارایه می شود. چرم استفاده شده در این محصول، چرم بزی طبیعی‌ست و کیفیت بالایی دارد. این کیف پول سه لت بوده، فضای زیادی برای اسکناس، سکه و کارت‌های بانکی شما فراهم می‌کند. نحوه بسته شدن این محصول به‌صورت دکمه‌ای مگنتی بوده که امنیت خیر و خوبی به پول و کارت های شما می‌دهد. بانوانی که علاقمند به داشتن کیف پولی جادار و دارای فضای جداگانه برای سکه هستند، میتوانند این کیف زیبا را تعیین نمایند. برای محافظت طولانی دوران محصول ها چرمی، می‌بایست صرفا با واکس طبیعی آن ها را تمیز نمود. یادآور می‌شویم که برای تمیز کردن هرمحصولی که از چرم طبیعی تهیه شده باشد، از واکس و روغن های منحصر چرم طبیعی به کار گیری کنید.

کیف ‌‌پول‌ها برای حمل و تفکیک منظم پول‌ها طراحی شده اند و بسته به قشر و جنسیتی که از آن استفاده می‌کنند شکل و رنگ‌های متنوعی به‌ خویش می‌گیرند. کیف جیبی چرم طبیعی گونه LP18 بیشتراز برند شناخته شده و معتبر دیرین چرم با رنگ مشکی و گیرای خویش بیش تر از چرم ارگانیک اعلاء بوده و رنگرزی آن به‌صورت دست رنگ و بوسیله استادکاران صنایع دستی در 5 نوبت رنگ شده و رنگ تا مغز چرم نفوذ کرده است. باز و بسته کردن این کیف راحت بوده و به چهره تاشو و سوای استفاده بیش تر از دکمه یا این که زیپ است. این کیف جیبی چرم مردانه دارای دو لت بوده که سوای به کار گیری از زیپ و دکمه و… بر روی نیز تا می شوند. بر روی هر لت یک صفحه ی چرمی تا شده که بر روی قسمت بیرونی خویش 3 جای کارت عمودی با طراحی خاص و یک جای کارت معمولی و بر روی قسمت داخلی خود که بر روی لت ها تا می شود یک جای عکس دارد. بدنه‌ی با اهمیت کیف جائی برای اسکناس هایتان دارد. بیش تر از باطن زیپی بر روی قسمتی که تا می شود تعبیه شده است. بر روی یک لت 3 جای کارت افقی و و بر روی لت دیگر یک جای عکس وجود دارد. این کیف چرمی با وزن 85 گرم به طول 12 و عرض 10 سانتی‌متر مضاعف خوش دست بوده و با جاکارتی‌های فراوانی که دارد میتواند خواسته‌های طرف داران خویش را تامین کند
داشتن یک جاکارتی برای آقایان و بانوانی که برای هر وسیله‌ای جای مخصوصی دارند، اهمیت بالایی دارد. مارک «NB.Co» یکی از بیشتراز شایسته ترین جاکارتی‌های چرمی و فلزی را پباده سازی و تولید کرده است. این کیف کوچک با نام «NB208 Coffee» شناخته می‌شود. جاکارتی موردبحث ابعادی 6.5 × 10 سانتی‌متری دارد. این ابعاد برای جاشدن در کیف دستی یا جیب لباس‌های شما کاملاً مناسب است. این جاکارتی ترکیب زیبا و هنرمندانه‌ای بیشتراز چرم تصنعی و فلز است. جاکارتی به‌صورت مگنتی (آهنربایی) باز و بسته می‌شود. طرح مدرن این جاکارتی شما را شیک‌تر و آراسته‌تر نشان می‌دهد. پوشش درون جاکارتی بیشتراز جنس چرم است. این پوشش نرم از سرخوردن کارت‌ها و ساخت سروصدا جلوگیری می‌کند. با دقت به وزن 40 گرمی این جاکارتی می‌توانید آن را همه‌جا به همپا داشته باشید. رنگ قهوه‌ای این جاکارتی چرمی به‌راحتی با کیف و کفش‌‌های روزمره و تیره‌رنگ شما ست می‌شود. برای حفظ بیش تر از کارت‌های اعتباری مهمتان می‌توانید روی این کیف حساب ویژه‌ای باز کنید. دوخت درشت و برجسته‌ی دور این جاکارتی آن را زیباتر کرده است. خرید جاکارتی NB.Co NB208 Coffee با دقت به طرح زیبا، کیفیت ساخت بالا، قیمت دلخواه و پوشش داخلی چرمی‌اش برای شما خوشحال‌کننده خواهد بود.
کیف پول «شهر چرم» (Leather City) مناسب استفاده‌ی آقایان میباشد و رنگ قهوه‌ای تیره‌ی آن که مشابه رنگ مشکی است که ظواهر ساده‌ی آن به سلیقه‌ی آقایان نزدیک‌تر است. کیف پول مدل «3-132412» از چرم صد درصد ارگانیک گاوی ساخته شده میباشد و بافتی بسیار نرم و لطیف دارد. کیف پول کتی شهر چرم ابعادی معادل 19 × 9.5 × 3 سانتی‌متر داراست که مضاعف جادار بوده و برای قرارگیری لوازم مختلف محفظه‌های جداگانه دارد. وزن کیف 147 گرم می باشد و به‌وسیله‌ی یک دکمه به‌سادگی باز و بسته می‌شود. کیف پول شهر چرم شش عدد جای کارت اعتباری، پنج جای کارت ویزیت است. برای محافظت سکه‌های ریز و درشت نیز محلی زیپ‌دار در کیف پول شهر چرم قرار داده شده است. طرح روی کیف الگانت اسم دارااست و این طرح زیبایی کیف را یک سری برابر کرده است. یک محفظه‌ی زیپ‌دار در پشت کیف قرار دارااست که اشیای کوچک را می‌توانید در آن قرار دهید. شهر چرم انتخابی مطلوب برای یک کیف پول ایده‌آل است.
برای این‌که مدام اسکناس‌های صاف و دسته‌بندی شده‌ای داشته باشید فایده بیش تر از یک کیف پول عالی لازم به حیث می‌رسد. یکی‌از بیشتراز کیف‌های پولی که برای آقایان ساخته شده «D0250» نام دارد. این کیف را مارک ایرانی «چرم مشهد» پباده سازی و ایجاد می‌کند. کیف بیش تر از چرم گاوی تهیه و تنظیم شده است. روی کیف طرح معروف و دوست‌داشتنی خلبانی چاپ شده است. این کیف برای محافظت در کت و جیب شلوار مناسب است. روی این کیف قهوه‌ای‌رنگ نشان تجاری چرم مشهد حک شده است. با اعتنا به ابعاد 12 × 1 × 9.5 سانتی‌متری این کیف جابجایی و مراقبت آن خیلی طاقت فرسا نخواهد بود. این کیف بیشتراز آن کیف‌هایی می باشد که تا دلتان بخواهد جا برای محافظت کارت اعتباری، کارت ویزیت و سکه دارد. برای کارت‌های اعتباری شما 6 محفظه در لحاظ گرفته شده است. با وجود این تعداد جای معین مدام تمام کارت‌های اعتباری‌تان را در اختیار خواهید داشت. برای کارت ویزیت‌ها 4 محفظه وجود دارد. یک جای مشخص و مطلوب برای عکس‌های شخصی و خصوصی شما در لحاظ گرفته شده است. خصوصیت کلیدی و منحصربه‌فرد این کیف وجود یک جاکارتی با قابلیت قطع شدن است. این جاکارتی 3 جای کارت و 1 جا برای نگهداری عکس دارد. در مواقعی که به یکی‌از بیشتراز این دو تکه‌ی کیف احتیاج ندارید، می‌توانید آن را غیر وابسته کنید. این کیف برای هدیه دادن به آقایان جوان یکی از بیشتراز شایسته ترین انتخاب‌های شما خواهد بود.
کیف پول کتی و زنانه‌ی مدل «D294» از برند معتبر و دوست داستنی «چرم مشهد» (Mashad Leather) ابعادی معادل 19 × 10 سانتی‌متر داراست که ابعادش برای باطن کیف دستی زنانه مطلوب است. کیف پول زنانه‌ی چرم مشهذد به‌وسیله‌ی دکمه باز و بسته شده و استفاده‌ی فراوان آسانی دارد. وزن کیف پول معادل 175 گرم است. داخل کیف 8 محل برای کارت ویزیت، 6 محل برای کارت ویزیت و یک جیب زیپ‌دار قرار دارد. اشیای کوچکی مثل سکه، سیمکارت و چیزهای کوچک دیگر را می‌توان داخل محفظه‌ی زیپ‌دار قرار داد. بیرون از کیف نیز یک محفظه‌ی زیپ‌دار وجود دارد. کیف پول زنانه‌ی مدل D294 بیش تر از چرم صد درصد طبیعی گاوی با طرح فلوتر ساخته شده می باشد که طرح فلوتر چرم یه خرده بیشتراز سادگی کیف کم کرده است. برند چرم مشهد برندی ایرانی هست که هم پباده سازی و نیز ساخت آن درون ایران انجام می‌شود. کیفیت عالی، ماندگاری بالا و طرح‌های زیبای محصولات چرمی این مارک فاکتورهایی میباشد که به‌واسطه‌ی آن ها محبوبیت متعددی به‌دست آورده است.
کیف پول جور «D0245C» برند «چرم مشهد» (Mashad Leather) کیفی زنانه است. کیف پول گونه «D0245C» چرمی هست و بیش تر از چرم صد درصد ارگانیک گاوی ساخته شده که طرحی بی آلایش دارد. بافت کیف پول بسیار نرم و لطیف می‌باشد و بیش تر از کیفیت بالایی برخوردار میباشد که سال‌ها بدون نگرانی بیشتراز حاد و فرسوده شدن، می‌توانید بیشتراز آون به کار گیری کنید. کیف پول زنانه‌ی چرم مشهد بیش تر از دسته کتی هست که برای بانوان می بایست در کیف دستی‌شان قرار بگیرد. وزن کیف پول 142 گرم است. کیف پول هیچ‌گونه دکمه، زیپ و مگنت ندارد و به‌صورت معمولی باز و بسته می‌شود. 19 عدد جای کارت اعتباری و 3 عدد جای کارت ویزیت در کیف پول نوع D0245C مو جود است؛ 2 محل نیز برای قراردادن عکس در کیف وجود دارد. 3 محفظه‌ی جداگانه برای قرارگیری اسکناس در لحاظ شده است. کیف پول زنانه‌ی چرم مشهد دوقسمتی میباشد که هم می‌توانند به‌صورت جداگانه مسئله استفاده قرار بگیرند و هم به‌همراه یکدیگر. ابعاد کلی کیف پول 2 × 10 × 19 سانتی‌متر می‌باشد و قسمتی که قطع میگردد ابعادی پاره ای کوچکتر دارد. در کیف پول چرم مشهد محلی برای قرارگیری سیمکارت نیز وجود دارد. بر روی کیف پول لوگوی چرم مشهد حک شده و این کیف می تواند هدیه‌ای دلخواه هم باشد.
کیف پول چرم دسته «D5530» از برند «چرم مشهد» (Mashad Leather) همان‌طور که بیش تر از ظاهرش معین هست برای آقایان پباده سازی و ساخته شده است. رنگ مشکی به کیف پول جذابیت بیشتری بخشیده و این رنگ برای استفاده‌ی آقایان فراوان مطلوب است. گونه D5530 کیفی جیبی است و ابعاد 11 × 9 × 1.7 سانتی‌متری آن به‌راحتی در جیب جا می‌گیرد. کیف پول 68 گرم وزن دارااست و معین است که قابلیت حمل آسانی نیز داراست و در حالتی که نخواستید آن را در جیبتان بگذارید به‌راحتی در کیفتان هم جا می‌شود. کیف پول چرم مشهد دارای 9 جا برای کارت اعتباری، 2 جا برای کارت ویزیت و یک محفظه‌ی قرارگیری اسکناس است. کیف پول مردانه‌ی چرم مشهد بیش تر از چرم صد درصد ارگانیک گاوی ساخته شده و بافتی بسیار نرم و لطیف دارد. طرح ساده و کلاسیک کیف با سلیقه‌ی ساده‌پسند آقایان اضافه مدل درمی‌آید. مارک چرم مشهد سال‌هاست که در زمینه‌ی پباده سازی و ایجاد وسایل چرمی زنانه و مردانه کار دارد و کیفیت ایجا بالایش آن را به برندی محبوب درمیان تمامی تبدیل کرده است.
کیف پول زنانه‌ی نوع «90813-5» بیشتراز مارک «شهر چرم» (Leather City)، یک نمونه بیشتراز کیف‌های کوچک به طول 16، پهنا 10.5 و ضخامت 3 سانتی‌متر است. این کیف پول بیش تر از چرم صدردصد ارگانیک ساخته شده و کیفیت دوخت فراوان نیکی نیز دارد. این کیف پول به رنگ قهوه‌ای می باشد و به وسیله دکمه‌ی مگنتی بسته می‌شود. باطن آن 7 شیار برای محافظت کارت‌های اعتباری تعبیه شده است و 2 شیار برای مراقبت کارت‌های ویزیت دارد. همینطور برای محافظت عکس محلی مطلوب برای 2 �