کیف دستی چرم طبیعی کهن چرم مدل Pf23

�ین جیب‌ها محلی برای نگهداری یک تبلت یا آی‌پد با صفحه‌نمایش تا 10 اینچ پباده سازی شده است. همینطور درون یک کدام از دیگر از این جیب‌ها یک سری جیب کوچک‌تر نیز وجود دارااست که می‌توانید بیشتراز آنان برای نگهداری کارت، گوشی موبایل، هندزفری، کابل شارژ، خودکار، گونه کلید و دیگر لوازم از این قبیل فایده بگیرید. در پشت بدنه‌ی این کیف پدهای ضدتعریق به‌کاررفته تا از کمردرد و تعرق کمر کاربر جلوگیری ‌کند. دسته‌ی سفت جانور در بالای بدنه، برای حمل دستی کیف طراحی شده است. همینطور در پشت آن دو بند قابل تهیه و تنظیم کوله‌پشتی نیز وجود داراست که امکان حمل کیف به‌ شکل کوله را برای شما مهیا می‌کند. این محصول برای حفظ و حمل یک لپ‌تاپ‌ 15.6 تا 16.4 اینچی همپا با لوازم جانبی بیش تر از قبیل شارژر، ماوس، کتاب‌ها و لباس‌هایتان دلخواه خواهد بود.

کوله‌پشتی «کترپیلار» گونه «CAT-112» دارای ابعادی دلخواه لپ‌تاپ 15.6 تا 16.4 اینچی است. کیف CAT-112 روی بند‌های رودوشی خود دارنده درگاه‌های 3.5 میلی‌متری هدفون و USB است. این درگاه‌ها بیش تر از درون کیف به شکل کابل ادامه دارا هستند و به دستگاه موردنظر شما وصل می‌شوند. وجود این درگاه‌ها روی بندها باعث می شود شما بتوانید گوشی موبایل خویش را هنگامی که خارج از کیف میباشد شارژ کنید و با هدفون یا هندزفری خویش به موسیقی دستگاهی که در لپ‌تاپ می باشد گوش دهید. این محفظه بیش تر از سلول‌های هوا (Aircell) پوشانده شده است و این سلول‌ها می‌توانند ضربه‌های وارد شونده را دفع نمایند تا به بدنه لپ‌تاپ آسیبی نرسد.

سه عدد جیب دارای اهمیت بزرگ در این کوله‌پشتی تعبیه شده میباشد و به غیر بیش تر از این‌ها یک جیب زیپی کوچک نیز در جلو آن چشم می‌شود. محفظه منحصر به فرد لپ ‌تاپ در جیب گران قدر عقب‌تر واقع شده که با بندی چسبی محکم می‌شود. کیف CAT-112 با بهره‌گیری از بندهای پهن و پد‌های ضدتعریق به‌راحتی و با خستگی دیرهنگام حمل می‌شود. گفتنی می‌باشد این کاور دارای کاوری برای حفاظت در هنگام باران می‌باشد و با وجود آن خیالتان در روزهای بارانی راحت خواهد بود.

کوله‌پشتی لپ‌تاپ «ریواکیس» دسته 8165، دو محفظه گران قدر زیپی داراست که فضای کافی برای محافظت تبلت، لپ‌تاپ‌های 15.6 اینچی و لوازم فردی یا این که کتاب و مدارک را در اختیار کاربرش قرار می‌دهد. دو طرف کوله دو جیب کوچک زیپی دارااست و نمای روبرویی ظاهری بی آلایش بیشتراز کنار نیز قرار دریافت کردن سه نوار پهن عمودی دارد. کوله‌پشتی 8165 بیش تر از محرمانه «Narita» تولیدات ریوا کیس هست و مانند طولانی تر کیف‌ها بیش تر از پلی‌استر ساخته شده است. وزنش در حدود 795 گرم می‌باشد و اگر بیش تر از روبرو به آن نگاه کنید، 440 میلی‌متر طول، 310 میلی‌متر پهنا و 120 میلی‌متر ضخامت دارد. همان‌طور که گفته شد فضای داخلی کوله دربرگیرنده دو بخش مجزا و چسبیده به هم می باشد که به وسیله زیپ بسته می‌شوند. بخش جلویی یک جیب زیپی و یک جیب گران قدر برای نگهداری اسناد و مدارک دارد. بخش پشتی نیز ‌محلی برای نگهداری لپ‌تاپ دارااست که می‌تواند لپ‌تاپ‌هایی تا 15.6 اینچ را در خود جای دهد. دیواره‌های این نصیب پوششی ضخیم داراست تا بیش تر از لپ‌تاپ در برابر ضربه نگهداری کند. به این دیواره یک جیب دوخته شده است که محلی برای حفظ تبلت هایی تا 10.1 اینچ است. البته بیرون کوله؛ در قسمت جلویی صرفا یک جیب زیپی کوچک وجود دارد. در طرفین نیز دو جیب زیپی کوچک برای نگهداری، کابل، شارژر، پاور بانک و … دیده می‌شود. در قسمت پشت، پد نرمی دوخته شده می‌باشد که هم تعرق را کاهش می هد و نیز به یار و همدم بندهای پهن کوله‌پشتی، حمل کوله را آسان‌تر و خستگی را کم‌تر می‌کند. در نصیب بالایی نیز دسته‌ای به بدنه کوله دوخته شده میباشد که در هنگام مایحتاج به حمل کوله به‌صورت دستی، به کار می‌آید.

کوله‌پشتی لپ‌تاپ «الکسا» نوع «ALX3035» فضای امنی برای محافظت لپ‌تاپ‌های 15.6 تا 16.4 اینچی داراست و داشتن کاور باران، جیب تبلت، فضای زیاد، پشتی راحت و کاور باران از دیگر ویژگی‌های آن است. این کوله از برزنت ضد آب ساخته شده هست و با داشتن 480 میلی‌متر طول، 350 میلی‌متر عرض و 200 میلی‌متر ضخامت، وزنی حدود 1200 گرم دارد. فضای کوله مشتمل بر دو بخش اساسی می‌شود. محفظه‌هایی وسیع که برای مراقبت لپ‌تاپ تهیه شده می باشد و محلی برای سایر لوازم و تجهیزات. ولی جیب‌های بیرونی نیز بخش دیگری هستند. در قسمت جلویی دو جیب بیرونی زیپی وجود دارد که عرضی به‌اندازه پهنای کوله دارا هستند و ارتفاع هرکدام تقریبا نصب ارتفاع کوله می‌باشد و درونشان جیب‌های دیگری برای محافظت کارت، مداد و اقلام کوچکی نظیر آن‌هاست. یک جیب توری نیز برای نگهداری بطری آب یا این که قمقمه‌های کوچک به نصیب جانبی کوله دوخته شده است. بخشی که برای مراقبت لپ‌تاپ در حیث گرفته شده است، پوششی بیش تر از سلول‌های هوا (همان Aircell) دارد که میتواند آن را در برابر ضربات و برخوردها نگهداری کند. در کنار آن جیبی هم برای حفظ تبلت و آی‌پد هایی تا 10 اینچ و محلی برای حفظ هدفون در لحاظ گرفته شده است. پشتی کوله برجستگی‌هایی داراست به گردش آزادانه هوا کمک میکند و فشار کوله بر روی کمر را کاهش می‌دهد. در‌حالتی که سازه بر موقعیت کار یا این که تحصیلتان مایحتاج دارید که کوله‌پشتی لپ‌تاپتان را مدت‌های زیادی حمل کنید، یا موقعیت آب و هوایی متغیری را تجربه کنید، خرید این کوله انتخاب هوشمندانه ایست.

اين کوله پشتي بدون در حیث گرفتن دستگاه در باطن آن 650 گرم وزن داراست و ابعاد آن به‌صورتي اندازه‌گيري شده که براي نگه‌داري يک لپ‌تاپ 16 اينچي دلخواه خواهد بود. اين گونه بیشتراز کيف‌هاي ريواکيس بدنه‌اي از جنس پلي استر و ضد آب دارند. طول آنها 43 سانتي‌متر، پهنا اين کيف 30.5 و ارتفاعش 9.3 سانتي متر است. این مجموعه توليد کننده اين محصول را به‌صورتي طراحي و توليد کرده که قابليت حمل به سه خط مش دستي، کوله پشتي و رودوشي را دارد. دو بند دستي مو جود در آن به‌صورت افقي و بالاي بدنه‌ قرار گرفته‌اند. بند رودوشي دو طرف کيف را در برمي‌گيرد و قابليت تنظيم و جدا شدن بیشتراز بدنه را دارد. همچنين بندهاي کوله پشتي آن در پشت بدنه‌ طراحي شده‌اند و قابليت تنظيم شدن را دارند. شما مي‌توانيد در چهره نياز نداشتن به بندهاي کوله پشتي، آنها را داخل جيب زيپي مو جود در پشت بدنه‌ي کيف قرار داده و مخفي کنيد.
در اين محصول يک محفظه‌ي اصلي قرار دارد که فضاي کافي براي نگهداري يک لپ‌تاپ و دو تبلت 10.1 اينچي را دارد. همچنين در اين محفظه اندکي جاي خالي وجود دارد که مي‌توانيد از آن براي نگهداري کتاب، شارژر و ماوس دستگاه خویش فایده کنيد. در جلوي آن يک جيب زيپي وسیع و تعدادي جيب کوچک‌تر در درون آن قرار گرفته است. شما مي‌توانيد در اين جيب خودکار، گوشي موبايل، هندزفري و ديگر لوازم بیشتراز اين قبيل را قرار داده و با خود حمل کنيد. همچنين يک جيب زيپي عمودي نیز در کنار آن تعبيه شده که شما مي‌توانيد مدارک خود را درون آن نگهداري کرده و در مواقع نياز به آن‌ها دسترسي داشته باشيد.
کوله‌پشتی لپ‌تاپ لکسین مطلوب برای لپ‌تاپ‌های تا 16.4 اینچی است. جنس بدنه آن پلی-استر است. دارنده محفظه‌ای برای محافظت لپ‌تاپ بوده که به‌صورت زیپی باز و بسته می‌شود. کوله‌پشتی لکسین دارنده جیب‌های داخلی متعددی برای محافظت لوازم جانبی است. در قسمت جلویی کوله‌پشتی جیب دیگری طراحی‌شده که به‌صورت زیپی باز و بسته می‌شود. روی بدنه آن دسته‌ای طراحی‌شده که قابلیت حمل به‌صورت دستی را برای شما فراهم می‌کند. کيف رو دوشي زنانه شهر چرم مدل 39494 قسمت پشتی آن دو بند تعبیه‌شده که قابلیت حمل و جابجایی به‌صورت کوله‌پشتی را برای شما فراهم می‌کند. روی بدنه آن برند لکسین حک‌شده و ترکیب رنگ‌بندی و ظاهر ساده آن، جلوه‌ای خاص به آن بخشیده است. آب و ضربه ازجمله مواقعی می باشند که می توانند لپ‌تاپ شما را تهدید کنند. بیش تر از طرفی یک لپ‌تاپ می‌تواند دارای لوازم جانبی دیگری نظیر ماوس، هارداکسترنال و یک سری مسئله دیگر باشد. بسته به‌اندازه‌ی لپ‌تاپی که دارید، می‌توانید کیف یا این که کوله متناسب با میزان آن را تنظیم کنید.

کوله‌پشتی لپ‌تاپ «ریوا کیس» گونه 8125 بیشتراز پلی‌استر ساخته شده هست و ابزاری دلخواه برای حمل و نگهداری بیش تر از لپ‌تاپ‌های 14 اینچی است. این کوله محلی برای مراقبت لپ‌تاپ، تبلت و چندین جیب کوچک و وسیع برای نگهداری لوازم ریزودرشت و تجهیزات جانبی دارد. این کوله از سری «Narita» تولید ها ریوا کیس می‌باشد که همچون دیگر تولید ها این شرکت، از کیفیت، زیبایی و استمرار بالایی برخوردار است. همان‌طور که اشاره شد جنس این کوله از پلی‌استر است. در حدود 625 گرم وزن دارد و بیشتراز نمای روبرو 355 میلی‌متر طول، 290 میلی‌متر عرض و چیزی حدود 70 میلی‌متر نیز ضخامت دارد. فضای کلی کوله دربرگیرنده یک بخش میباشد و تعدادی جیب کوچک و بزرگ داخلی و خارجی دارد. داخل کوله محلی برای مراقبت لپ‌تاپ وجود داراست که دیواره‌های ضخیمش آن را در برابر ضربه نگهداری می‌کند. همینطور جیبی هم برای نگهداری تبلت هایی تا 10.1 اینچی در این نصیب دیده می‌شود. یک جیب داخلی زیپی بخش دیگری بیشتراز فضای داخلی کوله را تشکیل می‌دهد. ولی بیرون کوله، در طرفین دو جیب زیپی وجود داراست که برای نگهداری بطری آب، شارژر همراه، خود کار یا مانند آن‌ها دلخواه است. پشت کوله در محل تماس با کمر، بافتی نرم برای کاهش خستگی و تعریق به کوله دوخته‌شده است و یک جیب زیپی کوچک برای مراقبت پول یا مدارک شناسایی وجود دارد. همچنین روی بند کوله‌پشتی نیز جیب برای نگهداری گوشی موبایل یا دستگاه پخش موسیقی قابل‌حمل تعبیه شده است. کوله‌پشتی 8125 پباده سازی بی آلایش و به‌دوراز طرح و نقشی دارد. این فرمان می‌تواند توجه افرادی که بیشتراز زرق‌وبرق و طرح‌های شلوغ دوری می کنند را به خویش جلب کند.

کیف لپ‌تاپ «کاترپیلار» گونه «CAT-720» برای لپ‌تاپ‌های 15.6 تا 16.4 اینچی ساخته شده است؛ حدود یک کیلوگرم وزن دارااست و نصیب داخلی آن یک سری جیب دارد که می‌توانید لوازم مسئله نیازتان را در این جیب‌ها قرار دهید. گفتنی هست این کیف در صورتی 90 درجه چرخانده شود، قابلیت استفاده به عنوان کوله‌پشتی را داراست و با دو بند روی شانه‌ها قرار می‌گیرد. پوشش داخلی محفظه‌ی لپ‌تاپ این کیف، بیش تر از سلول‌های هوا (Aircell) بهره‌مند است. جیب‌های این کیف محل مناسبی برای قراردادن گوشی موبایل، کیف پول، پاوربانک، کابل‌ها و… هستند. این کیف بیش تر از بندی رودوشی بهره‌مند می باشد که با وجود پد پهن روی آن، شانه‌ی‌ کاربر دیرتر خسته می‌شود. این بند، هم قابلیت تهیه داراست و نیز می‌توانید آن را بیشتراز کیف جدا کنید. در نصیب بالای کیف «CAT-720» دسته‌ای برای حمل دستی کیف وجود دارد و این مدل نظیر بند رودوشی دارای قسمتی پهن است تا کیف خوبتر در دست قرار گیرد و فشار وارده به آن کاهش یابد. کیف CAT-720 کاترپیلار از پلی‌استر ساخته شده هست و جیب‌های دارای اهمیت آن از رویه زیپ باز و بسته می‌شوند. محفظه‌ی منحصر به فرد لپ‌تاپ در این کیف کاترپیلار (Catterpillar) بیشتراز سلول‌های هوا (Aircell) ساخته شده می‌باشد و این پوشش بیشتراز واردشدن ضربات به بدنه‌ی لپ‌تاپ پرهیز می‌کند.
کیف لپ‌تاپ «جی بگ» مدل «Elit 3-2» برای لپ‌تاپ‌های 15اینچی پباده سازی شده و بدون درنظرگرفتن لوازم داخل آن، 1096 گرم وزن دارد. این کیف 9 سانتی‌متر ضخامت، 35 سانتی‌متر پهنا و 41 سانتی‌متر طول دارد. نحوه‌ی باز و بسته شدن جیب‌ها در آن زیپی است و به‌سادگی باز خواهد شد. در این مدل یک محفظه‌ی مهم وجود داراست که برای محافظت از لپ‌تاپ 15اینچی شما دلخواه است؛ همچنین در این محفظه فضای کافی برای محافظت از لوازم جانبی دستگاه بیش تر از قبیل شارژر و ماوس هم وجود دارد. در این مدل بیشتراز کیف لپ‌تاپ‌های جی بگ فضایی نیز برای حفظ بیش تر از لوازم جانبی نظیر هارد اکسترنال و پاوربانک وجود دارد.


در این کیف علاوه‌بر محفظه‌های کلیدی یک جیب زیپی کوچک هم جلوی کیف تعبیه شده است. محفظه‌ی حفظ بیشتراز لپ‌تاپ با به کار گیری بیش تر از پوشش داخلی سلول‌های هوا (Aircell) پوشانده شده تا از لپ‌تاپ به‌خوبی نگهداری شود. در این دسته یک بند رودوشی قابل تهیه و جداشدن وجود دارد. شما با استفاده بیش تر از این بند می‌توانید کیف را به صورت رودوشی یار و همدم خود داشته باشید. بالای بدنه‌ی آن نیز دو گونه قرار گرفته تا بیش تر از آنها برای حمل کیف به شکل دستی استفاده کنید؛ همینطور این مدل دو بند کوله پشتی هم دارد تا در شکل نیاز قابلیت و امکان حمل کیف به صورت کوله‌پشتی را داشته باشید.

لپ‌تاپ‌ها جز لوازم الکترونيکي میباشند که علاوه بر کاربرد در محيط کار و منزل، به حافظه پرتابل و قابل‌حمل بودنشان، بیش تر از همراهان هميشگي کاربران هستند. البته با آمدن گوشي‌هاي هوشمند و تبلت ها، حضور لپ‌تاپ‌ها همپا افراد کمي کمرنگ شده است اما هرگز نمي‌توان تبلت و گوشي‌هاي هوشمند را به‌طورقطع جايگزيني براي لپ‌تاپ‌ها دانست، حداقل تاکنون.
همراه داشتن کامپيوترهاي قابل‌حمل بیشتراز محلي به محل ديگر، به خاطر قيمت آنان و صدالبته به حافظه راحتي خویش کاربر و نگهداری و نگهداري خوبتر بیشتراز اطلاعات باطن آن‌ها(از صدمات و برخوردهاي ناشي از حمل‌ونقل) نيازمند کيف‌هايي هست که براي همين کار طراحي‌شده باشند. کيف‌هاي لپ‌تاپ داراي انواعي زیرا کيف‌دستي و کوله‌پشتي هستند و بر اساس بزرگي صفحه‌نمايش ، داراي اندازه‌هاي استانداردي میباشند که هنگام خريد آنان بايد در لحاظ گرفته شوند. اين استاندارد براي اين تعيين‌شده است که راحت‌تر و سريع‌تر بتوان کيف‌هاي دلخواه براي هر لپ‌تاپ را دسته‌بندي کرد.
داشتن لايه محافظ، محلي براي نگهداري تبلت، موبايل، تجهيزات جانبي، جيب‌هاي داخلي و بيروني، محلي براي نگهداري اسناد، ضد آب ، سبک و مقاوم بودن ازجمله مواردي هستند که سبب تنوع، برتري و گاهي ضعف يک این موسسه يا برند توليدکننده اين کيف‌ها است.

کوله‌پشتی لپ تاپ «الکسا» نوع «ALX098» مناسب لپ