کیف دستی چرم طبیعی کهن چرم مدل Pf23

�ین جیب‌ها محلی برای نگهداری یک تبلت یا این که آی‌پد با صفحه‌نمایش تا 10 اینچ پباده سازی شده است. همینطور داخل یکی‌از دیگر بیش تر از این جیب‌ها چندین جیب کوچک‌تر هم وجود دارد که می‌توانید بیش تر از آن‌ها برای محافظت کارت، گوشی موبایل، هندزفری، کابل شارژ، خودکار، گونه کلید و دیگر لوازم بیش تر از این قبیل منفعت بگیرید. در پشت بدنه‌ی این کیف پدهای ضدتعریق به‌کاررفته تا از کمردرد و تعرق کمر کاربر جلوگیری ‌کند. دسته‌ی سفت مو جود در بالای بدنه، برای حمل دستی کیف پباده سازی شده است. همینطور در پشت آن دو بند قابل تنظیم کوله‌پشتی نیز وجود دارد که امکان حمل کیف به‌ چهره کوله را برای شما فراهم می‌کند. این محصول برای مراقبت و حمل یک لپ‌تاپ‌ 15.6 تا 16.4 اینچی ملازم با لوازم جانبی از قبیل شارژر، ماوس، کتاب‌ها و لباس‌هایتان مطلوب خواهد بود.

کوله‌پشتی «کترپیلار» گونه «CAT-112» دارنده ابعادی مطلوب لپ‌تاپ 15.6 تا 16.4 اینچی است. کیف CAT-112 روی بند‌های رودوشی خود دارنده درگاه‌های 3.5 میلی‌متری هدفون و USB است. این درگاه‌ها بیشتراز باطن کیف به چهره کابل ادامه دارند و به دستگاه موردنظر شما وصل می‌شوند. وجود این درگاه‌ها روی بندها سبب می شود شما بتوانید گوشی موبایل خویش را زمانی که خارج از کیف می باشد شارژ فرمائید و با هدفون یا هندزفری خود به موسیقی دستگاهی که در لپ‌تاپ هست گوش دهید. این محفظه بیشتراز سلول‌های هوا (Aircell) پوشانده شده هست و این سلول‌ها می توانند ضربه‌های وارد شونده را دفع کنند تا به بدنه لپ‌تاپ آسیبی نرسد.

سه عدد جیب کلیدی وسیع در این کوله‌پشتی تعبیه شده هست و به غیر بیش تر از این‌ها یک جیب زیپی کوچک هم در جلو آن چشم می‌شود. محفظه اختصاصی لپ ‌تاپ در جیب بزرگ عقب‌تر واقع شده که با بندی چسبی محکم می‌شود. کیف CAT-112 با بهره‌گیری از بندهای پهن و پد‌های ضدتعریق به‌راحتی و با خستگی دیرهنگام حمل می‌شود. گفتنی هست این کاور دارنده کاوری برای حفاظت در هنگام باران می باشد و با وجود آن خیالتان در روزهای بارانی راحت خواهد بود.

کوله‌پشتی لپ‌تاپ «ریواکیس» جور 8165، دو محفظه گران قدر زیپی داراست که فضای کافی برای حفظ تبلت، لپ‌تاپ‌های 15.6 اینچی و لوازم شخصی یا کتاب و مدارک را در اختیار کاربرش قرار می‌دهد. دو طرف کوله دو جیب کوچک زیپی دارد و نمای روبرویی ظاهری معمولی بیش تر از کنار هم قرار تصاحب کردن سه نوار پهن عمودی دارد. کوله‌پشتی 8165 بیش تر از خصوصی «Narita» تولیدات ریوا کیس است و مثل اضافه کیف‌ها از پلی‌استر ساخته شده است. وزنش در حدود 795 گرم می‌باشد و در صورتیکه بیش تر از روبرو به آن نگاه کنید، 440 میلی‌متر طول، 310 میلی‌متر عرض و 120 میلی‌متر ضخامت دارد. کيف پول شهر چرم مدل 5-122185 ‌طور که گفته شد فضای داخلی کوله شامل دو بخش مجزا و چسبیده به هم میباشد که به وسیله زیپ بسته می‌شوند. بخش جلویی یک جیب زیپی و یک جیب بزرگ برای مراقبت اسناد و مدارک دارد. بخش پشتی نیز ‌محلی برای نگهداری لپ‌تاپ دارد که میتواند لپ‌تاپ‌هایی تا 15.6 اینچ را در خویش جای دهد. دیواره‌های این قسمت پوششی ضخیم دارد تا بیش تر از لپ‌تاپ در برابر ضربه مراقبت کند. به این دیواره یک جیب دوخته شده می باشد که محلی برای مراقبت تبلت هایی تا 10.1 اینچ است. اما بیرون کوله؛ در نصیب جلویی صرفا یک جیب زیپی کوچک وجود دارد. در طرفین نیز دو جیب زیپی کوچک برای نگهداری، کابل، شارژر، پاور بانک و … دیده می‌شود. در نصیب پشت، پد نرمی دوخته شده است که هم تعرق را کاهش می هد و هم به همپا بندهای پهن کوله‌پشتی، حمل کوله را آسان‌تر و خستگی را کم‌تر می‌کند. در قسمت بالایی هم دسته‌ای به بدنه کوله دوخته شده می‌باشد که در هنگام نیاز به حمل کوله به‌صورت دستی، به فعالیت می‌آید.

کوله‌پشتی لپ‌تاپ «الکسا» مدل «ALX3035» فضای امنی برای حفظ لپ‌تاپ‌های 15.6 تا 16.4 اینچی دارااست و داشتن کاور باران، جیب تبلت، فضای زیاد، پشتی راحت و کاور باران بیش تر از دیگر ویژگی‌های آن است. این کوله از برزنت ضد آب ساخته شده می باشد و با داشتن 480 میلی‌متر طول، 350 میلی‌متر عرض و 200 میلی‌متر ضخامت، وزنی حدود 1200 گرم دارد. فضای کوله مشتمل بر دو بخش اساسی می‌شود. محفظه‌هایی بزرگ که برای حفظ لپ‌تاپ تهیه شده هست و محلی برای سایر لوازم و تجهیزات. ولی جیب‌های بیرونی هم بخش دیگری هستند. در قسمت جلویی دو جیب بیرونی زیپی وجود داراست که عرضی به‌اندازه پهنای کوله دارند و ارتفاع هرکدام تقریبا نصب ارتفاع کوله می‌باشد و درونشان جیب‌های دیگری برای محافظت کارت، مداد و اقلام کوچکی نظیر آن‌هاست. یک جیب توری هم برای مراقبت بطری آب یا قمقمه‌های کوچک به قسمت جانبی کوله دوخته شده است. بخشی که برای محافظت لپ‌تاپ در حیث گرفته شده است، پوششی از سلول‌های هوا (همان Aircell) دارااست که می تواند آن را در برابر ضربات و برخوردها نگهداری کند. در کنار آن جیبی هم برای حفظ تبلت و آی‌پد هایی تا 10 اینچ و محلی برای مراقبت هدفون در حیث گرفته شده است. پشتی کوله برجستگی‌هایی دارد به گردش آزادانه هوا یاری می‌نماید و فشار کوله بر روی کمر را کاهش می‌دهد. درصورتی که بنا بر شرایط فعالیت یا تحصیلتان ما یحتاج دارید که کوله‌پشتی لپ‌تاپتان را مدت‌های متعددی حمل کنید، یا وضعیت آب و هوایی متغیری را تجربه کنید، خرید این کوله تعیین هوشمندانه ایست.

اين کوله پشتي بدون در حیث دریافت کردن دستگاه در درون آن 650 گرم وزن دارااست و ابعاد آن به‌صورتي اندازه‌گيري شده که براي نگه‌داري يک لپ‌تاپ 16 اينچي مناسب خواهد بود. اين مدل بیشتراز کيف‌هاي ريواکيس بدنه‌اي از جنس پلي استر و ضد آب دارند. طول آنها 43 سانتي‌متر، عرض اين کيف 30.5 و ارتفاعش 9.3 سانتي متر است. این موسسه توليد کننده اين محصول را به‌صورتي طراحي و توليد کرده که قابليت حمل به سه روش دستي، کوله پشتي و رودوشي را دارد. دو بند دستي جانور در آن به‌صورت افقي و بالاي بدنه‌ قرار گرفته‌اند. بند رودوشي دو طرف کيف را در برمي‌گيرد و قابليت تنظيم و قطع شدن بیشتراز بدنه را دارد. همچنين بندهاي کوله پشتي آن در پشت بدنه‌ طراحي شده‌اند و قابليت تنظيم شدن را دارند. شما مي‌توانيد در صورت نياز نداشتن به بندهاي کوله پشتي، آنها را داخل جيب زيپي موجود در پشت بدنه‌ي کيف قرار داده و مخفي کنيد.
در اين محصول يک محفظه‌ي اصلي قرار دارااست که فضاي کافي براي نگهداري يک لپ‌تاپ و دو تبلت 10.1 اينچي را دارد. همچنين در اين محفظه اندکي جاي خالي وجود دارااست که مي‌توانيد بیشتراز آن براي نگهداري کتاب، شارژر و ماوس دستگاه خویش استفاده کنيد. در جلوي آن يک جيب زيپي وسیع و تعدادي جيب کوچک‌تر در باطن آن قرار گرفته است. شما مي‌توانيد در اين جيب خودکار، گوشي موبايل، هندزفري و ديگر لوازم بیشتراز اين قبيل را قرار داده و با خویش حمل کنيد. همچنين يک جيب زيپي عمودي هم در کنار آن تعبيه شده که شما مي‌توانيد مدارک خویش را درون آن نگهداري کرده و در مواقع نياز به آن‌ها دسترسي داشته باشيد.
کوله‌پشتی لپ‌تاپ لکسین مناسب برای لپ‌تاپ‌های تا 16.4 اینچی است. جنس بدنه آن پلی-استر است. دارنده محفظه‌ای برای محافظت لپ‌تاپ بوده که به‌صورت زیپی باز و بسته می‌شود. کوله‌پشتی لکسین دارای جیب‌های داخلی متعددی برای محافظت لوازم جانبی است. در قسمت جلویی کوله‌پشتی جیب دیگری طراحی‌شده که به‌صورت زیپی باز و بسته می‌شود. روی بدنه آن دسته‌ای طراحی‌شده که قابلیت حمل به‌صورت دستی را برای شما آماده می‌کند. در قسمت پشتی آن دو بند تعبیه‌شده که قابلیت حمل و جابجایی به‌صورت کوله‌پشتی را برای شما مهیا می‌کند. روی بدنه آن برند لکسین حک‌شده و مخلوط رنگ‌بندی و ظواهر بی آلایش آن، جلوه‌ای خاص به آن بخشیده است. آب و ضربه ازجمله مواقعی می‌باشند که می توانند لپ‌تاپ شما را تهدید کنند. بیشتراز طرفی یک لپ‌تاپ می‌تواند دارنده لوازم جانبی دیگری مثل ماوس، هارداکسترنال و یک سری گزینه دیگر باشد. بسته به‌اندازه‌ی لپ‌تاپی که دارید، می‌توانید کیف یا کوله متناسب با معیار آن را تنظیم کنید.

کوله‌پشتی لپ‌تاپ «ریوا کیس» گونه 8125 از پلی‌استر ساخته شده هست و ابزاری مناسب برای حمل و نگهداری بیشتراز لپ‌تاپ‌های 14 اینچی است. این کوله محلی برای نگهداری لپ‌تاپ، تبلت و یک‌سری جیب کوچک و بزرگ برای محافظت لوازم ریزودرشت و امکانات جانبی دارد. این کوله از محرمانه «Narita» تولید ها ریوا کیس هست که همچون دیگر محصول ها این شرکت، بیشتراز کیفیت، زیبایی و استمرار بالایی برخوردار است. همان‌طور که اشاره شد جنس این کوله بیش تر از پلی‌استر است. در حدود 625 گرم وزن داراست و بیشتراز نمای روبرو 355 میلی‌متر طول، 290 میلی‌متر عرض و چیزی حدود 70 میلی‌متر هم ضخامت دارد. فضای کلی کوله شامل یک بخش هست و یکسری جیب کوچک و وسیع داخلی و فرنگی دارد. باطن کوله محلی برای مراقبت لپ‌تاپ وجود دارااست که دیواره‌های ضخیمش آن را در برابر ضربه محافظت می‌کند. همچنین جیبی هم برای مراقبت تبلت هایی تا 10.1 اینچی در این نصیب چشم می‌شود. یک جیب داخلی زیپی بخش دیگری از فضای داخلی کوله را تشکیل می‌دهد. البته بیرون کوله، در طرفین دو جیب زیپی وجود داراست که برای محافظت بطری آب، شارژر همراه، خودکار یا نظیر آنان دلخواه است. پشت کوله در محل تماس با کمر، بافتی نرم برای کاهش خستگی و تعریق به کوله دوخته‌شده می باشد و یک جیب زیپی کوچک برای حفظ پول یا مدارک شناسایی وجود دارد. همینطور روی بند کوله‌پشتی نیز جیب برای مراقبت گوشی موبایل یا دستگاه پخش موسیقی قابل‌حمل تعبیه شده است. کوله‌پشتی 8125 طراحی بی آلایش و به‌دوراز طرح و نقشی دارد. این دستور میتواند دقت افرادی که بیشتراز زرق‌وبرق و طرح‌های نا مرتب دوری می کنند را به خود جلب کند.

کیف لپ‌تاپ «کاترپیلار» جور «CAT-720» برای لپ‌تاپ‌های 15.6 تا 16.4 اینچی ساخته شده است؛ حدود یک کیلوگرم وزن دارد و قسمت داخلی آن یک سری جیب داراست که می‌توانید لوازم گزینه نیازتان را در این جیب‌ها قرار دهید. گفتنی میباشد این کیف در حالتی که 90 درجه چرخانده شود، قابلیت استفاده به عنوان کوله‌پشتی را داراست و با دو بند روی شانه‌ها قرار می‌گیرد. پوشش داخلی محفظه‌ی لپ‌تاپ این کیف، بیشتراز سلول‌های هوا (Aircell) بهره‌مند است. جیب‌های این کیف محل مناسبی برای قراردادن گوشی موبایل، کیف پول، پاوربانک، کابل‌ها و… هستند. این کیف از بندی رودوشی بهره‌مند است که با وجود پد پهن روی آن، شانه‌ی‌ کاربر دیرتر خسته می‌شود. این بند، نیز قابلیت تنظیم دارااست و نیز می‌توانید آن را بیش تر از کیف جدا کنید. در نصیب بالای کیف «CAT-720» دسته‌ای برای حمل دستی کیف وجود دارد و این دسته نظیر بند رودوشی دارنده قسمتی پهن هست تا کیف خوب تر در دست قرار گیرد و فشار وارده به آن کاهش یابد. کیف CAT-720 کاترپیلار بیش تر از پلی‌استر ساخته شده میباشد و جیب‌های مهم آن از رویه زیپ باز و بسته می‌شوند. محفظه‌ی اختصاصی لپ‌تاپ در این کیف کاترپیلار (Catterpillar) بیشتراز سلول‌های هوا (Aircell) ساخته شده می باشد و این پوشش بیش تر از واردشدن ضربات به بدنه‌ی لپ‌تاپ توقف می‌کند.
کیف لپ‌تاپ «جی بگ» نوع «Elit 3-2» برای لپ‌تاپ‌های 15اینچی طراحی شده و بدون درنظرگرفتن لوازم درون آن، 1096 گرم وزن دارد. این کیف 9 سانتی‌متر ضخامت، 35 سانتی‌متر عرض و 41 سانتی‌متر طول دارد. نحوه‌ی باز و بسته شدن جیب‌ها در آن زیپی می باشد و به‌سادگی باز خواهد شد. در این گونه یک محفظه‌ی دارای اهمیت وجود داراست که برای حفظ بیش تر از لپ‌تاپ 15اینچی شما دلخواه است؛ همینطور در این محفظه فضای کافی برای مراقبت بیش تر از لوازم جانبی دستگاه بیش تر از قبیل شارژر و ماوس نیز وجود دارد. در این نوع بیش تر از کیف لپ‌تاپ‌های جی بگ فضایی نیز برای مراقبت از لوازم جانبی نظیر هارد اکسترنال و پاوربانک وجود دارد.

در این کیف علاوه‌بر محفظه‌های اساسی یک جیب زیپی کوچک هم جلوی کیف تعبیه شده است. محفظه‌ی محافظت بیش تر از لپ‌تاپ با استفاده بیشتراز پوشش داخلی سلول‌های هوا (Aircell) پوشانده شده تا بیش تر از لپ‌تاپ به‌خوبی مراقبت شود. در این جور یک بند رودوشی قابل تنظیم و جداشدن وجود دارد. شما با به کار گیری از این بند می‌توانید کیف را به صورت رودوشی ملازم خویش داشته باشید. بالای بدنه‌ی آن نیز دو دسته قرار گرفته تا بیش تر از آن‌ها برای حمل کیف به چهره دستی فایده کنید؛ همچنین این گونه دو بند کوله پشتی نیز دارد تا در چهره مایحتاج امکان حمل کیف به چهره کوله‌پشتی را داشته باشید.

لپ‌تاپ‌ها جز لوازم الکترونيکي می باشند که علاوه بر کاربرد در محيط عمل و منزل، به حافظه پرتابل و قابل‌حمل بودنشان، بیشتراز همراهان هميشگي کاربران هستند. ولی با داخل شدن گوشي‌هاي هوشمند و تبلت ها، حضور لپ‌تاپ‌ها ملازم افراد کمي کمرنگ شده میباشد اما هرگز نمي‌توان تبلت و گوشي‌هاي هوشمند را به‌طورقطع جايگزيني براي لپ‌تاپ‌ها دانست، حداقل تاکنون.
همراه داشتن کامپيوترهاي قابل‌حمل بیش تر از محلي به محل ديگر، به خاطر قيمت آن‌ها و صدالبته به خاطر راحتي خویش کاربر و حفظ و نگهداري خوبتر از داده ها داخل آن‌ها(از صدمات و برخوردهاي ناشي بیش تر از حمل‌ونقل) نيازمند کيف‌هايي است که براي همين فعالیت طراحي‌شده باشند. کيف‌هاي لپ‌تاپ داراي انواعي زیرا کيف‌دستي و کوله‌پشتي هستند و بر شالوده بزرگي صفحه‌نمايش ، داراي اندازه‌هاي استانداردي می باشند که هنگام خريد آن ها بايد در لحاظ گرفته شوند. اين استاندارد براي اين تعيين‌شده می‌باشد که راحت‌تر و سريع‌تر بتوان کيف‌هاي دلخواه براي هر لپ‌تاپ را دسته‌بندي کرد.
داشتن لايه محافظ، محلي براي نگهداري تبلت، موبايل، تجهيزات جانبي، جيب‌هاي داخلي و بيروني، محلي براي نگهداري اسناد، ضد آب ، سبک و مقاوم بودن ازجمله مواردي هستند که سبب تنوع، برتري و گاهي ضعف يک شرکت يا مارک توليدکننده اين کيف‌ها است.

کوله‌پشتی لپ تاپ «الکسا» مدل «ALX098» مطلوب لپ