کیف دستی چرم طبیعی کهن چرم مدل Pf23

�ین جیب‌ها محلی برای نگهداری یک تبلت یا آی‌پد با صفحه‌نمایش تا 10 اینچ پباده سازی شده است. همچنین داخل یکی دیگر از این جیب‌ها یکسری جیب کوچک‌تر هم وجود دارد که می‌توانید بیشتراز آن‌ها برای نگهداری کارت، گوشی موبایل، هندزفری، کابل شارژ، خودکار، گونه کلید و دیگر لوازم از این قبیل استفاده بگیرید. در پشت بدنه‌ی این کیف پدهای ضدتعریق به‌کاررفته تا بیش تر از کمردرد و تعرق کمر کاربر پرهیز ‌کند. دسته‌ی سفت موجود در بالای بدنه، برای حمل دستی کیف پباده سازی شده است. همچنین در پشت آن دو بند قابل تهیه کوله‌پشتی نیز وجود دارد که قابلیت و امکان حمل کیف به‌ صورت کوله را برای شما آماده می‌کند. این محصول برای مراقبت و حمل یک لپ‌تاپ‌ 15.6 تا 16.4 اینچی همپا با لوازم جانبی از قبیل شارژر، ماوس، کتاب‌ها و لباس‌هایتان مناسب خواهد بود.

کوله‌پشتی «کترپیلار» مدل «CAT-112» دارنده ابعادی دلخواه لپ‌تاپ 15.6 تا 16.4 اینچی است. کیف CAT-112 روی بند‌های رودوشی خویش دارای درگاه‌های 3.5 میلی‌متری هدفون و USB است. این درگاه‌ها بیشتراز باطن کیف به شکل کابل ادامه دارا هستند و به دستگاه موردنظر شما وصل می‌شوند. وجود این درگاه‌ها روی بندها سبب ساز می گردد شما بتوانید گوشی موبایل خود را زمانی که خارج بیشتراز کیف است شارژ نمائید و با هدفون یا این که هندزفری خویش به موسیقی دستگاهی که در لپ‌تاپ میباشد گوش دهید. این محفظه بیش تر از سلول‌های هوا (Aircell) پوشانده شده میباشد و این سلول‌ها می توانند ضربه‌های وارد شونده را دفع کنند تا به بدنه لپ‌تاپ آسیبی نرسد.

سه عدد جیب اساسی گران قدر در این کوله‌پشتی تعبیه شده است و به غیر بیش تر از این‌ها یک جیب زیپی کوچک هم در جلو آن دیده می‌شود. محفظه منحصر به فرد لپ ‌تاپ در جیب بزرگ عقب‌تر واقع شده که با بندی چسبی سفت می‌شود. کیف CAT-112 با بهره‌گیری بیشتراز بندهای پهن و پد‌های ضدتعریق به‌راحتی و با خستگی دیرهنگام حمل می‌شود. گفتنی می‌باشد این کاور دارای کاوری برای حفاظت در هنگام باران می‌باشد و با وجود آن خیالتان در روزهای بارانی راحت خواهد بود.

کوله‌پشتی لپ‌تاپ «ریواکیس» نوع 8165، دو محفظه وسیع زیپی دارد که فضای کافی برای مراقبت تبلت، لپ‌تاپ‌های 15.6 اینچی و لوازم فردی یا کتاب و مدارک را در اختیار کاربرش قرار می‌دهد. دو طرف کوله دو جیب کوچک زیپی دارد و نمای روبرویی ظاهری معمولی بیشتراز کنار هم قرار تصاحب کردن سه نوار پهن عمودی دارد. کوله‌پشتی 8165 از سری «Narita» تولیدها ریوا کیس هست و مثل اضافه کیف‌ها بیش تر از پلی‌استر ساخته شده است. وزنش در حدود 795 گرم میباشد و در صورتی‌که بیش تر از روبرو به آن نگاه کنید، 440 میلی‌متر طول، 310 میلی‌متر عرض و 120 میلی‌متر ضخامت دارد. همان‌طور که گفته شد فضای داخلی کوله دربرگیرنده دو بخش مجزا و چسبیده به هم می باشد که به وسیله زیپ بسته می‌شوند. بخش جلویی یک جیب زیپی و یک جیب گران قدر برای محافظت اسناد و مدارک دارد. بخش پشتی نیز ‌محلی برای محافظت لپ‌تاپ دارد که می‌تواند لپ‌تاپ‌هایی تا 15.6 اینچ را در خویش جای دهد. دیواره‌های این قسمت پوششی ضخیم دارااست تا بیش تر از لپ‌تاپ در برابر ضربه مراقبت کند. به این دیواره یک جیب دوخته شده است که محلی برای نگهداری تبلت هایی تا 10.1 اینچ است. اما بیرون کوله؛ در نصیب جلویی صرفا یک جیب زیپی کوچک وجود دارد. در طرفین نیز دو جیب زیپی کوچک برای نگهداری، کابل، شارژر، پاور بانک و … چشم می‌شود. در نصیب پشت، پد نرمی دوخته شده است که هم تعرق را کاهش می هد و نیز به همراه بندهای پهن کوله‌پشتی، حمل کوله را آسان‌تر و خستگی را کم‌تر می‌کند. در نصیب بالایی نیز دسته‌ای به بدنه کوله دوخته شده می‌باشد که در هنگام نیاز به حمل کوله به‌صورت دستی، به عمل می‌آید.

کوله‌پشتی لپ‌تاپ «الکسا» جور «ALX3035» فضای امنی برای محافظت لپ‌تاپ‌های 15.6 تا 16.4 اینچی داراست و داشتن کاور باران، جیب تبلت، فضای زیاد، پشتی راحت و کاور باران بیش تر از دیگر ویژگی‌های آن است. این کوله بیشتراز برزنت ضد آب ساخته شده می باشد و با داشتن 480 میلی‌متر طول، 350 میلی‌متر پهنا و 200 میلی‌متر ضخامت، وزنی حدود 1200 گرم دارد. فضای کوله دربرگیرنده دو بخش اساسی می‌شود. محفظه‌هایی بزرگ که برای حفظ لپ‌تاپ تهیه شده هست و محلی برای سایر لوازم و تجهیزات. البته جیب‌های بیرونی نیز بخش دیگری هستند. در قسمت جلویی دو جیب بیرونی زیپی وجود دارد که عرضی به‌اندازه پهنای کوله دارا‌هستند و ارتفاع هرکدام تقریبا نصب ارتفاع کوله است و درونشان جیب‌های دیگری برای نگهداری کارت، خود کار و اقلام کوچکی مثل آن‌هاست. یک جیب توری نیز برای محافظت بطری آب یا قمقمه‌های کوچک به قسمت جانبی کوله دوخته شده است. بخشی که برای محافظت لپ‌تاپ در نظر گرفته شده است، پوششی بیشتراز سلول‌های هوا (همان Aircell) دارااست که می‌تواند آن را در برابر ضربات و برخوردها حفظ کند. در کنار آن جیبی نیز برای مراقبت تبلت و آی‌پد هایی تا 10 اینچ و محلی برای نگهداری هدفون در لحاظ گرفته شده است. پشتی کوله برجستگی‌هایی دارااست به گردش آزادانه هوا امداد مینماید و فشار کوله بر روی کمر را کاهش می‌دهد. چنانچه سازه بر موقعیت کار یا تحصیلتان نیاز دارید که کوله‌پشتی لپ‌تاپتان را مدت‌های زیادی حمل کنید، یا این که حالت آب و هوایی متغیری را تجربه کنید، خرید این کوله گزینش هوشمندانه ایست.

اين کوله پشتي سوای در نظر به چنگ آوردن دستگاه در باطن آن 650 گرم وزن داراست و ابعاد آن به‌صورتي اندازه‌گيري شده که براي نگه‌داري يک لپ‌تاپ 16 اينچي دلخواه خواهد بود. اين جور از کيف‌هاي ريواکيس بدنه‌اي از جنس پلي استر و ضد آب دارند. ارتفاع آنان 43 سانتي‌متر، پهنا اين کيف 30.5 و ارتفاعش 9.3 سانتي متر است. این مجموعه توليد کننده اين محصول را به‌صورتي طراحي و توليد کرده که قابليت حمل به سه روش دستي، کوله پشتي و رودوشي را دارد. دو بند دستي مو جود در آن به‌صورت افقي و بالاي بدنه‌ قرار گرفته‌اند. بند رودوشي دو طرف کيف را در برمي‌گيرد و قابليت تنظيم و جدا شدن از بدنه را دارد. همچنين بندهاي کوله پشتي آن در پشت بدنه‌ طراحي شده‌اند و قابليت تنظيم شدن را دارند. شما مي‌توانيد در شکل نياز نداشتن به بندهاي کوله پشتي، آن‌ها را داخل جيب زيپي جانور در پشت بدنه‌ي کيف قرار داده و مخفي کنيد.
در اين محصول يک محفظه‌ي اصلي قرار دارد که فضاي کافي براي نگهداري يک لپ‌تاپ و دو تبلت 10.1 اينچي را دارد. همچنين در اين محفظه اندکي جاي خالي وجود دارد که مي‌توانيد بیش تر از آن براي نگهداري کتاب، شارژر و ماوس دستگاه خود به کار گیری کنيد. در جلوي آن يک جيب زيپي وسیع و تعدادي جيب کوچک‌تر در داخل آن قرار گرفته است. شما مي‌توانيد در اين جيب خودکار، گوشي موبايل، هندزفري و ديگر لوازم بیشتراز اين قبيل را قرار داده و با خویش حمل کنيد. همچنين يک جيب زيپي عمودي نیز در کنار آن تعبيه شده که شما مي‌توانيد مدارک خود را باطن آن نگهداري کرده و در مواقع نياز به آنان دسترسي داشته باشيد.

کوله‌پشتی لپ‌تاپ لکسین مطلوب برای لپ‌تاپ‌های تا 16.4 اینچی است. جنس بدنه آن پلی-استر است. دارنده محفظه‌ای برای حفظ لپ‌تاپ بوده که به‌صورت زیپی باز و بسته می‌شود. کوله‌پشتی لکسین دارنده جیب‌های داخلی متعددی برای مراقبت لوازم جانبی است. در نصیب جلویی کوله‌پشتی جیب دیگری طراحی‌شده که به‌صورت زیپی باز و بسته می‌شود. روی بدنه آن دسته‌ای طراحی‌شده که قابلیت حمل به‌صورت دستی را برای شما آماده می‌کند. در قسمت پشتی آن دو بند تعبیه‌شده که قابلیت حمل و جابجایی به‌صورت کوله‌پشتی را برای شما آماده می‌کند. روی بدنه آن مارک لکسین حک‌شده و مخلوط رنگ‌بندی و ظواهر بی آلایش آن، جلوه‌ای خاص به آن بخشیده است. آب و ضربه ازجمله مواردی می باشند که میتوانند لپ‌تاپ شما را تهدید کنند. از طرفی یک لپ‌تاپ می تواند دارنده لوازم جانبی دیگری نظیر ماوس، هارداکسترنال و چندین مسئله دیگر باشد. بسته به‌اندازه‌ی لپ‌تاپی که دارید، می‌توانید کیف یا کوله متناسب با میزان آن را تهیه کنید.

کوله‌پشتی لپ‌تاپ «ریوا کیس» جور 8125 بیش تر از پلی‌استر ساخته شده هست و ابزاری مناسب برای حمل و نگهداری بیش تر از لپ‌تاپ‌های 14 اینچی است. این کوله محلی برای نگهداری لپ‌تاپ، تبلت و تعدادی جیب کوچک و وسیع برای محافظت لوازم ریزودرشت و تجهیزات جانبی دارد. این کوله از خصوصی «Narita» محصولات ریوا کیس می باشد که همچون دیگر تولید ها این شرکت، بیش تر از کیفیت، زیبایی و دوام بالایی برخوردار است. کیف دسته چک چرمی گلیما مدل 219 ‌طور که اشاره شد جنس این کوله از پلی‌استر است. در حدود 625 گرم وزن داراست و از نمای روبرو 355 میلی‌متر طول، 290 میلی‌متر عرض و چیزی حدود 70 میلی‌متر نیز ضخامت دارد. فضای کلی کوله شامل یک بخش هست و چند جیب کوچک و وسیع داخلی و خارجی دارد. داخل کوله محلی برای مراقبت لپ‌تاپ وجود داراست که دیواره‌های ضخیمش آن را در برابر ضربه مراقبت می‌کند. همینطور جیبی نیز برای نگهداری تبلت هایی تا 10.1 اینچی در این قسمت چشم می‌شود. یک جیب داخلی زیپی بخش دیگری بیشتراز فضای داخلی کوله را تشکیل می‌دهد. البته بیرون کوله، در طرفین دو جیب زیپی وجود دارد که برای حفظ بطری آب، شارژر همراه، خود کار یا مثل آن‌ها مناسب است. پشت کوله در محل تماس با کمر، بافتی نرم برای کاهش خستگی و تعریق به کوله دوخته‌شده میباشد و یک جیب زیپی کوچک برای نگهداری پول یا این که مدارک شناسایی وجود دارد. همچنین روی بند کوله‌پشتی نیز جیب برای محافظت گوشی موبایل یا این که دستگاه پخش موسیقی قابل‌حمل تعبیه شده است. کوله‌پشتی 8125 طراحی بی آلایش و به‌دوراز طرح و نقشی دارد. این دستور می تواند اعتنا افرادی که بیش تر از زرق‌وبرق و طرح‌های نامرتب دوری می‌نمایند را به خود جلب کند.

کیف لپ‌تاپ «کاترپیلار» دسته «CAT-720» برای لپ‌تاپ‌های 15.6 تا 16.4 اینچی ساخته شده است؛ حدود یک کیلوگرم وزن دارد و قسمت داخلی آن چندین جیب دارااست که می‌توانید لوازم مورد نیازتان را در این جیب‌ها قرار دهید. گفتنی میباشد این کیف در‌حالتی که 90 درجه چرخانده شود، قابلیت فایده به عنوان کوله‌پشتی را دارااست و با دو بند روی شانه‌ها قرار می‌گیرد. پوشش داخلی محفظه‌ی لپ‌تاپ این کیف، بیش تر از سلول‌های هوا (Aircell) بهره‌مند است. جیب‌های این کیف محل مناسبی برای قراردادن گوشی موبایل، کیف پول، پاوربانک، کابل‌ها و… هستند. این کیف بیشتراز بندی رودوشی بهره‌مند است که با وجود پد پهن روی آن، شانه‌ی‌ کاربر دیرتر خسته می‌شود. این بند، نیز قابلیت تهیه داراست و نیز می‌توانید آن را بیشتراز کیف قطع کنید. در نصیب بالای کیف «CAT-720» دسته‌ای برای حمل دستی کیف وجود دارااست و این جور مانند بند رودوشی دارای قسمتی پهن می باشد تا کیف خوب تر در دست قرار گیرد و فشار وارده به آن کاهش یابد. کیف CAT-720 کاترپیلار بیشتراز پلی‌استر ساخته شده است و جیب‌های کلیدی آن بیش تر از طریق زیپ باز و بسته می‌شوند. محفظه‌ی منحصر به فرد لپ‌تاپ در این کیف کاترپیلار (Catterpillar) از سلول‌های هوا (Aircell) ساخته شده است و این پوشش بیشتراز واردشدن ضربات به بدنه‌ی لپ‌تاپ پرهیز می‌کند.
کیف لپ‌تاپ «جی بگ» گونه «Elit 3-2» برای لپ‌تاپ‌های 15اینچی پباده سازی شده و سوای درنظرگرفتن لوازم درون آن، 1096 گرم وزن دارد. این کیف 9 سانتی‌متر ضخامت، 35 سانتی‌متر عرض و 41 سانتی‌متر ارتفاع دارد. نحوه‌ی باز و بسته شدن جیب‌ها در آن زیپی هست و به‌سادگی باز خواهد شد. در این مدل یک محفظه‌ی مهم وجود دارااست که برای حفظ بیش تر از لپ‌تاپ 15اینچی شما دلخواه است؛ همچنین در این محفظه فضای کافی برای محافظت بیش تر از لوازم جانبی دستگاه بیش تر از قبیل شارژر و ماوس هم وجود دارد. در این گونه بیشتراز کیف لپ‌تاپ‌های جی بگ فضایی نیز برای حفظ از لوازم جانبی مانند هارد اکسترنال و پاوربانک وجود دارد.

در این کیف علاوه‌بر محفظه‌های کلیدی یک جیب زیپی کوچک هم جلوی کیف تعبیه شده است. محفظه‌ی محافظت از لپ‌تاپ با فایده بیش تر از پوشش داخلی سلول‌های هوا (Aircell) پوشانده شده تا بیش تر از لپ‌تاپ به‌خوبی محافظت شود. در این گونه یک بند رودوشی قابل تنظیم و جداشدن وجود دارد. شما با به کار گیری بیشتراز این بند می‌توانید کیف را به صورت رودوشی همراه خویش داشته باشید. بالای بدنه‌ی آن هم دو گونه قرار گرفته تا بیشتراز آن ها برای حمل کیف به شکل دستی استفاده کنید؛ همچنین این جور دو بند کوله پشتی نیز دارد تا در شکل ما یحتاج قابلیت حمل کیف به شکل کوله‌پشتی را داشته باشید.

لپ‌تاپ‌ها جز لوازم الکترونيکي می‌باشند که علاوه بر کاربرد در محيط فعالیت و منزل، به خیال پرتابل و قابل‌حمل بودنشان، بیش تر از همراهان هميشگي کاربران هستند. اما با آمدن گوشي‌هاي هوشمند و تبلت ها، حضور لپ‌تاپ‌ها همپا افراد کمي کمرنگ شده میباشد البته هرگز نمي‌توان تبلت و گوشي‌هاي هوشمند را به‌طورقطع جايگزيني براي لپ‌تاپ‌ها دانست، حداقل تاکنون.
همراه داشتن کامپيوترهاي قابل‌حمل از محلي به محل ديگر، به حافظه قيمت آنها و صدالبته به خاطر راحتي خود کاربر و نگهداری و نگهداري خوب تر از داده ها داخل آن‌ها(از صدمات و برخوردهاي ناشي بیشتراز حمل‌ونقل) نيازمند کيف‌هايي میباشد که براي همين عمل طراحي‌شده باشند. کيف‌هاي لپ‌تاپ داراي انواعي زیرا کيف‌دستي و کوله‌پشتي میباشند و بر مبنا بزرگي صفحه‌نمايش ، داراي اندازه‌هاي استانداردي هستند که هنگام خريد آنها بايد در لحاظ گرفته شوند. اين استاندارد براي اين تعيين‌شده می باشد که راحت‌تر و سريع‌تر بتوان کيف‌هاي مطلوب براي هر لپ‌تاپ را دسته‌بندي کرد.
داشتن لايه محافظ، محلي براي نگهداري تبلت، موبايل، تجهيزات جانبي، جيب‌هاي داخلي و بيروني، محلي براي نگهداري اسناد، ضد آب ، سبک و مقاوم بودن ازجمله مواردي هستند که سبب ساز تنوع، برتري و گاهي ضعف يک این موسسه يا مارک توليدکننده اين کيف‌ها است.

کوله‌پشتی لپ تاپ «الکسا» نوع «ALX098» مناسب لپ