کیف دستی چرم طبیعی کهن چرم مدل Pf23

�ین جیب‌ها محلی برای مراقبت یک تبلت یا این که آی‌پد با صفحه‌نمایش تا 10 اینچ طراحی شده است. همینطور باطن یک کدام از دیگر از این جیب‌ها تعدادی جیب کوچک‌تر هم وجود دارد که می‌توانید بیشتراز آن ها برای محافظت کارت، گوشی موبایل، هندزفری، کابل شارژ، خودکار، دسته کلید و دیگر لوازم از این قبیل فایده بگیرید. در پشت بدنه‌ی این کیف پدهای ضدتعریق به‌کاررفته تا بیشتراز کمردرد و تعرق کمر کاربر توقف ‌کند. دسته‌ی سفت جانور در بالای بدنه، برای حمل دستی کیف پباده سازی شده است. همینطور در پشت آن دو بند قابل تهیه کوله‌پشتی نیز وجود داراست که امکان حمل کیف به‌ چهره کوله را برای شما مهیا می‌کند. این محصول برای نگهداری و حمل یک لپ‌تاپ‌ 15.6 تا 16.4 اینچی ملازم با لوازم جانبی از قبیل شارژر، ماوس، کتاب‌ها و لباس‌هایتان مناسب خواهد بود.

کوله‌پشتی «کترپیلار» دسته «CAT-112» دارای ابعادی دلخواه لپ‌تاپ 15.6 تا 16.4 اینچی است. کیف CAT-112 روی بند‌های رودوشی خویش دارنده درگاه‌های 3.5 میلی‌متری هدفون و USB است. این درگاه‌ها از داخل کیف به شکل کابل ادامه دارا‌هستند و به دستگاه موردنظر شما وصل می‌شوند. وجود این درگاه‌ها روی بندها سبب ساز می شود شما بتوانید گوشی موبایل خویش را زمانی که خارج بیشتراز کیف می باشد شارژ کنید و با هدفون یا این که هندزفری خود به موسیقی دستگاهی که در لپ‌تاپ می باشد گوش دهید. این محفظه بیش تر از سلول‌های هوا (Aircell) پوشانده شده میباشد و این سلول‌ها می توانند ضربه‌های وارد شونده را دفع نمایند تا به بدنه لپ‌تاپ آسیبی نرسد.

سه عدد جیب حساس بزرگ در این کوله‌پشتی تعبیه شده می باشد و به غیر از این‌ها یک جیب زیپی کوچک نیز در جلو آن دیده می‌شود. محفظه منحصر به فرد لپ ‌تاپ در جیب وسیع عقب‌تر واقع شده که با بندی چسبی محکم می‌شود. جاکارتي ان بي.کو مدل NB208 Coffee CAT-112 با بهره‌گیری بیش تر از بندهای پهن و پد‌های ضدتعریق به‌راحتی و با خستگی دیرهنگام حمل می‌شود. گفتنی می‌باشد این کاور دارای کاوری برای حفاظت در هنگام باران می‌باشد و با وجود آن خیالتان در روزهای بارانی راحت خواهد بود.

کوله‌پشتی لپ‌تاپ «ریواکیس» نوع 8165، دو محفظه گران قدر زیپی دارااست که فضای کافی برای حفظ تبلت، لپ‌تاپ‌های 15.6 اینچی و لوازم شخصی یا کتاب و مدارک را در اختیار کاربرش قرار می‌دهد. دو طرف کوله دو جیب کوچک زیپی دارااست و نمای روبرویی ظاهری معمولی بیش تر از کنار هم قرار تصاحب کردن سه نوار پهن عمودی دارد. کوله‌پشتی 8165 از سری «Narita» محصولات ریوا کیس می باشد و مثل بیشتر کیف‌ها بیشتراز پلی‌استر ساخته شده است. وزنش در حدود 795 گرم میباشد و در صورتی بیشتراز روبرو به آن نگاه کنید، 440 میلی‌متر طول، 310 میلی‌متر پهنا و 120 میلی‌متر ضخامت دارد. همان‌طور که گفته شد فضای داخلی کوله دربرگیرنده دو بخش مجزا و چسبیده به هم می‌باشد که بوسیله زیپ بسته می‌شوند. بخش جلویی یک جیب زیپی و یک جیب بزرگ برای محافظت اسناد و مدارک دارد. بخش پشتی هم ‌محلی برای نگهداری لپ‌تاپ دارد که میتواند لپ‌تاپ‌هایی تا 15.6 اینچ را در خویش جای دهد. دیواره‌های این قسمت پوششی ضخیم دارد تا بیشتراز لپ‌تاپ در برابر ضربه مراقبت کند. به این دیواره یک جیب دوخته شده می باشد که محلی برای مراقبت تبلت هایی تا 10.1 اینچ است. اما بیرون کوله؛ در قسمت جلویی فقط یک جیب زیپی کوچک وجود دارد. در طرفین هم دو جیب زیپی کوچک برای نگهداری، کابل، شارژر، پاور بانک و … چشم می‌شود. در نصیب پشت، پد نرمی دوخته شده میباشد که نیز تعرق را کاهش می هد و نیز به همپا بندهای پهن کوله‌پشتی، حمل کوله را آسان‌تر و خستگی را کم‌تر می‌کند. در نصیب بالایی هم دسته‌ای به بدنه کوله دوخته شده میباشد که در هنگام مایحتاج به حمل کوله به‌صورت دستی، به عمل می‌آید.

کوله‌پشتی لپ‌تاپ «الکسا» نوع «ALX3035» فضای امنی برای محافظت لپ‌تاپ‌های 15.6 تا 16.4 اینچی دارااست و داشتن کاور باران، جیب تبلت، فضای زیاد، پشتی راحت و کاور باران بیشتراز دیگر ویژگی‌های آن است. این کوله از برزنت ضد آب ساخته شده می‌باشد و با داشتن 480 میلی‌متر طول، 350 میلی‌متر پهنا و 200 میلی‌متر ضخامت، وزنی حدود 1200 گرم دارد. فضای کوله مشتمل بر دو بخش با اهمیت می‌شود. محفظه‌هایی وسیع که برای مراقبت لپ‌تاپ تنظیم شده می‌باشد و محلی برای سایر لوازم و تجهیزات. ولی جیب‌های بیرونی نیز بخش دیگری هستند. در نصیب جلویی دو جیب بیرونی زیپی وجود دارااست که عرضی به‌اندازه پهنای کوله دارا‌هستند و طول هرکدام تقریبا نصب ارتفاع کوله است و درونشان جیب‌های دیگری برای حفظ کارت، مداد و اقلام کوچکی نظیر آن‌هاست. یک جیب توری نیز برای حفظ بطری آب یا قمقمه‌های کوچک به قسمت جانبی کوله دوخته شده است. بخشی که برای مراقبت لپ‌تاپ در لحاظ گرفته شده است، پوششی بیش تر از سلول‌های هوا (همان Aircell) دارااست که می‌تواند آن را در برابر ضربات و برخوردها حفظ کند. در کنار آن جیبی نیز برای حفظ تبلت و آی‌پد هایی تا 10 اینچ و محلی برای حفظ هدفون در حیث گرفته شده است. پشتی کوله برجستگی‌هایی دارااست به گردش آزادانه هوا امداد می نماید و فشار کوله بر روی کمر را کاهش می‌دهد. در‌حالتی که سازه بر وضعیت عمل یا این که تحصیلتان نیاز دارید که کوله‌پشتی لپ‌تاپتان را مدت‌های متعددی حمل کنید، یا این که وضعیت آب و هوایی متغیری را تجربه کنید، خرید این کوله تعیین هوشمندانه ایست.

اين کوله پشتي بدون در نظر گرفتن دستگاه در باطن آن 650 گرم وزن دارااست و ابعاد آن به‌صورتي اندازه‌گيري شده که براي نگه‌داري يک لپ‌تاپ 16 اينچي مناسب خواهد بود. اين جور از کيف‌هاي ريواکيس بدنه‌اي بیش تر از جنس پلي استر و ضد آب دارند. ارتفاع آنان 43 سانتي‌متر، عرض اين کيف 30.5 و ارتفاعش 9.3 سانتي متر است. این موسسه توليد کننده اين محصول را به‌صورتي طراحي و توليد کرده که قابليت حمل به سه منش دستي، کوله پشتي و رودوشي را دارد. دو بند دستي جان دار در آن به‌صورت افقي و بالاي بدنه‌ قرار گرفته‌اند. بند رودوشي دو طرف کيف را در برمي‌گيرد و قابليت تنظيم و قطع شدن بیش تر از بدنه را دارد. همچنين بندهاي کوله پشتي آن در پشت بدنه‌ طراحي شده‌اند و قابليت تنظيم شدن را دارند. شما مي‌توانيد در صورت نياز نداشتن به بندهاي کوله پشتي، آن‌ها را باطن جيب زيپي موجود در پشت بدنه‌ي کيف قرار داده و مخفي کنيد.
در اين محصول يک محفظه‌ي اصلي قرار دارد که فضاي کافي براي نگهداري يک لپ‌تاپ و دو تبلت 10.1 اينچي را دارد. همچنين در اين محفظه اندکي جاي خالي وجود دارد که مي‌توانيد از آن براي نگهداري کتاب، شارژر و ماوس دستگاه خویش به کار گیری کنيد. در جلوي آن يک جيب زيپي وسیع و تعدادي جيب کوچک‌تر در داخل آن قرار گرفته است. شما مي‌توانيد در اين جيب خودکار، گوشي موبايل، هندزفري و ديگر لوازم از اين قبيل را قرار داده و با خویش حمل کنيد. همچنين يک جيب زيپي عمودي نیز در کنار آن تعبيه شده که شما مي‌توانيد مدارک خود را باطن آن نگهداري کرده و در مواقع نياز به آن ها دسترسي داشته باشيد.
کوله‌پشتی لپ‌تاپ لکسین مناسب برای لپ‌تاپ‌های تا 16.4 اینچی است. جنس بدنه آن پلی-استر است. دارنده محفظه‌ای برای محافظت لپ‌تاپ بوده که به‌صورت زیپی باز و بسته می‌شود. کوله‌پشتی لکسین دارای جیب‌های داخلی متعددی برای حفظ لوازم جانبی است. در قسمت جلویی کوله‌پشتی جیب دیگری طراحی‌شده که به‌صورت زیپی باز و بسته می‌شود. روی بدنه آن دسته‌ای طراحی‌شده که قابلیت حمل به‌صورت دستی را برای شما مهیا می‌کند. در نصیب پشتی آن دو بند تعبیه‌شده که قابلیت حمل و جابجایی به‌صورت کوله‌پشتی را برای شما مهیا می‌کند. روی بدنه آن مارک لکسین حک‌شده و مخلوط رنگ‌بندی و ظواهر بی آلایش آن، جلوه‌ای خاص به آن بخشیده است. آب و ضربه ازجمله مواقعی می‌باشند که میتوانند لپ‌تاپ شما را تهدید کنند. بیش تر از طرفی یک لپ‌تاپ می تواند دارنده لوازم جانبی دیگری مثل ماوس، هارداکسترنال و چندین مورد دیگر باشد. بسته به‌اندازه‌ی لپ‌تاپی که دارید، می‌توانید کیف یا کوله متناسب با اندازه آن را تنظیم کنید.

کوله‌پشتی لپ‌تاپ «ریوا کیس» دسته 8125 بیشتراز پلی‌استر ساخته شده هست و ابزاری مناسب برای حمل و نگهداری بیشتراز لپ‌تاپ‌های 14 اینچی است. این کوله محلی برای نگهداری لپ‌تاپ، تبلت و یک‌سری جیب کوچک و وسیع برای محافظت لوازم ریزودرشت و تجهیزات جانبی دارد. این کوله بیش تر از محرمانه «Narita» تولید ها ریوا کیس هست که همچون دیگر تولیدات این شرکت، بیش تر از کیفیت، زیبایی و تداوم بالایی برخوردار است. همان‌طور که اشاره شد جنس این کوله از پلی‌استر است. در حدود 625 گرم وزن دارد و از نمای روبرو 355 میلی‌متر طول، 290 میلی‌متر عرض و چیزی حدود 70 میلی‌متر هم ضخامت دارد. فضای کلی کوله شامل یک بخش می باشد و تعدادی جیب کوچک و بزرگ داخلی و فرنگی دارد. درون کوله محلی برای محافظت لپ‌تاپ وجود داراست که دیواره‌های ضخیمش آن را در برابر ضربه مراقبت می‌کند. همینطور جیبی نیز برای حفظ تبلت هایی تا 10.1 اینچی در این قسمت دیده می‌شود. یک جیب داخلی زیپی بخش دیگری بیشتراز فضای داخلی کوله را تشکیل می‌دهد. اما بیرون کوله، در طرفین دو جیب زیپی وجود دارااست که برای حفظ بطری آب، شارژر همراه، خود کار یا این که مانند آن‌ها دلخواه است. پشت کوله در محل تماس با کمر، بافتی نرم برای کاهش خستگی و تعریق به کوله دوخته‌شده میباشد و یک جیب زیپی کوچک برای حفظ پول یا مدارک شناسایی وجود دارد. همچنین روی بند کوله‌پشتی نیز جیب برای محافظت گوشی موبایل یا این که دستگاه پخش موسیقی قابل‌حمل تعبیه شده است. کوله‌پشتی 8125 طراحی معمولی و به‌دوراز طرح و نقشی دارد. این فرمان می‌تواند توجه افرادی که بیش تر از زرق‌وبرق و طرح‌های به هم ریخته دوری می نمایند را به خویش جلب کند.

کیف لپ‌تاپ «کاترپیلار» جور «CAT-720» برای لپ‌تاپ‌های 15.6 تا 16.4 اینچی ساخته شده است؛ حدود یک کیلوگرم وزن دارد و نصیب داخلی آن یک سری جیب داراست که می‌توانید لوازم مسئله نیازتان را در این جیب‌ها قرار دهید. گفتنی هست این کیف در شرایطی که 90 درجه چرخانده شود، قابلیت به کار گیری به عنوان کوله‌پشتی را دارااست و با دو بند روی شانه‌ها قرار می‌گیرد. پوشش داخلی محفظه‌ی لپ‌تاپ این کیف، بیشتراز سلول‌های هوا (Aircell) بهره‌مند است. جیب‌های این کیف محل مناسبی برای قراردادن گوشی موبایل، کیف پول، پاوربانک، کابل‌ها و… هستند. این کیف بیشتراز بندی رودوشی بهره‌مند می باشد که با وجود پد پهن روی آن، شانه‌ی‌ کاربر دیرتر خسته می‌شود. این بند، هم قابلیت تهیه و تنظیم دارد و هم می‌توانید آن را بیشتراز کیف غیر وابسته کنید. در قسمت بالای کیف «CAT-720» دسته‌ای برای حمل دستی کیف وجود دارد و این جور مانند بند رودوشی دارنده قسمتی پهن می‌باشد تا کیف خوبتر در دست قرار گیرد و فشار وارده به آن کاهش یابد. کیف CAT-720 کاترپیلار بیش تر از پلی‌استر ساخته شده است و جیب‌های اصلی آن بیش تر از رویه زیپ باز و بسته می‌شوند. محفظه‌ی اختصاصی لپ‌تاپ در این کیف کاترپیلار (Catterpillar) بیشتراز سلول‌های هوا (Aircell) ساخته شده می‌باشد و این پوشش بیشتراز واردشدن ضربات به بدنه‌ی لپ‌تاپ توقف می‌کند.
کیف لپ‌تاپ «جی بگ» مدل «Elit 3-2» برای لپ‌تاپ‌های 15اینچی طراحی شده و فارغ از درنظرگرفتن لوازم درون آن، 1096 گرم وزن دارد. این کیف 9 سانتی‌متر ضخامت، 35 سانتی‌متر عرض و 41 سانتی‌متر ارتفاع دارد. نحوه‌ی باز و بسته شدن جیب‌ها در آن زیپی می باشد و به‌سادگی باز خواهد شد. در این مدل یک محفظه‌ی حساس وجود داراست که برای نگهداری بیش تر از لپ‌تاپ 15اینچی شما مطلوب است؛ همینطور در این محفظه فضای کافی برای مراقبت از لوازم جانبی دستگاه بیش تر از قبیل شارژر و ماوس هم وجود دارد. در این مدل از کیف لپ‌تاپ‌های جی بگ فضایی هم برای حفظ بیش تر از لوازم جانبی مانند هارد اکسترنال و پاوربانک وجود دارد.

در این کیف علاوه‌بر محفظه‌های کلیدی یک جیب زیپی کوچک نیز جلوی کیف تعبیه شده است. محفظه‌ی حفظ بیشتراز لپ‌تاپ با فایده بیشتراز پوشش داخلی سلول‌های هوا (Aircell) پوشانده شده تا بیشتراز لپ‌تاپ به‌خوبی نگهداری شود. در این جور یک بند رودوشی قابل تهیه و تنظیم و جداشدن وجود دارد. شما با فایده بیشتراز این بند می‌توانید کیف را به صورت رودوشی یار و همدم خویش داشته باشید. بالای بدنه‌ی آن هم دو جور قرار گرفته تا بیشتراز آنها برای حمل کیف به شکل دستی استفاده کنید؛ همینطور این دسته دو بند کوله پشتی نیز دارد تا در چهره موردنیاز امکان حمل کیف به چهره کوله‌پشتی را داشته باشید.

لپ‌تاپ‌ها جز لوازم الکترونيکي هستند که علاوه بر کاربرد در محيط کار و منزل، به خیال پرتابل و قابل‌حمل بودنشان، از همراهان هميشگي کاربران هستند. البته با داخل شدن گوشي‌هاي هوشمند و تبلت ها، حضور لپ‌تاپ‌ها همراه افراد کمي کمرنگ شده است البته هرگز نمي‌توان تبلت و گوشي‌هاي هوشمند را به‌طورقطع جايگزيني براي لپ‌تاپ‌ها دانست، حداقل تاکنون.
همراه داشتن کامپيوترهاي قابل‌حمل بیشتراز محلي به محل ديگر، به خیال قيمت آن ها و صدالبته به خیال راحتي خویش کاربر و مراقبت و نگهداري خوبتر بیش تر از اطلاعات داخل آن‌ها(از صدمات و برخوردهاي ناشي بیش تر از حمل‌ونقل) نيازمند کيف‌هايي می باشد که براي همين عمل طراحي‌شده باشند. کيف‌هاي لپ‌تاپ داراي انواعي چون کيف‌دستي و کوله‌پشتي میباشند و بر شالوده بزرگي صفحه‌نمايش ، داراي اندازه‌هاي استانداردي هستند که هنگام خريد آنها بايد در لحاظ گرفته شوند. اين استاندارد براي اين تعيين‌شده می‌باشد که راحت‌تر و سريع‌تر بتوان کيف‌هاي مناسب براي هر لپ‌تاپ را دسته‌بندي کرد.
داشتن لايه محافظ، محلي براي نگهداري تبلت، موبايل، تجهيزات جانبي، جيب‌هاي داخلي و بيروني، محلي براي نگهداري اسناد، ضد آب ، سبک و مقاوم بودن ازجمله مواردي هستند که منجر تنوع، برتري و گاهي ضعف يک شرکت يا مارک توليدکننده اين کيف‌ها است.

کوله‌پشتی لپ تاپ «الکسا» مدل «ALX098» دلخواه لپ