کیف دستی چرم طبیعی کهن چرم مدل Pf23

�ین جیب‌ها محلی برای مراقبت یک تبلت یا این که آی‌پد با صفحه‌نمایش تا 10 اینچ پباده سازی شده است. همچنین باطن یکی دیگر بیش تر از این جیب‌ها تعدادی جیب کوچک‌تر هم وجود دارد که می‌توانید بیش تر از آنها برای محافظت کارت، گوشی موبایل، هندزفری، کابل شارژ، خودکار، جور کلید و دیگر لوازم از این قبیل سود بگیرید. در پشت بدنه‌ی این کیف پدهای ضدتعریق به‌کاررفته تا از کمردرد و تعرق کمر کاربر توقف ‌کند. دسته‌ی محکم جانور در بالای بدنه، برای حمل دستی کیف پباده سازی شده است. همینطور در پشت آن دو بند قابل تهیه و تنظیم کوله‌پشتی هم وجود دارااست که امکان حمل کیف به‌ صورت کوله را برای شما فراهم می‌کند. این محصول برای محافظت و حمل یک لپ‌تاپ‌ 15.6 تا 16.4 اینچی ملازم با لوازم جانبی بیشتراز قبیل شارژر، ماوس، کتاب‌ها و لباس‌هایتان مطلوب خواهد بود.

کوله‌پشتی «کترپیلار» گونه «CAT-112» دارای ابعادی دلخواه لپ‌تاپ 15.6 تا 16.4 اینچی است. کیف CAT-112 روی بند‌های رودوشی خویش دارای درگاه‌های 3.5 میلی‌متری هدفون و USB است. این درگاه‌ها بیش تر از باطن کیف به چهره کابل ادامه دارا‌هستند و به دستگاه موردنظر شما وصل می‌شوند. وجود این درگاه‌ها روی بندها منجر می شود شما بتوانید گوشی موبایل خویش را هنگامی که خارج بیشتراز کیف است شارژ نمائید و با هدفون یا هندزفری خویش به موسیقی دستگاهی که در لپ‌تاپ میباشد گوش دهید. این محفظه بیش تر از سلول‌های هوا (Aircell) پوشانده شده است و این سلول‌ها میتوانند ضربه‌های وارد شونده را دفع کنند تا به بدنه لپ‌تاپ آسیبی نرسد.

سه عدد جیب حیاتی بزرگ در این کوله‌پشتی تعبیه شده می باشد و به غیر بیشتراز این‌ها یک جیب زیپی کوچک نیز در جلو آن دیده می‌شود. جاکارتی چرم طبیعی دستدوز گلیما مدل 263 منحصر لپ ‌تاپ در جیب بزرگ عقب‌تر واقع شده که با بندی چسبی محکم می‌شود. کیف CAT-112 با بهره‌گیری از بندهای پهن و پد‌های ضدتعریق به‌راحتی و با خستگی دیرهنگام حمل می‌شود. گفتنی است این کاور دارنده کاوری برای حفاظت در هنگام باران میباشد و با وجود آن خیالتان در روزهای بارانی راحت خواهد بود.

کوله‌پشتی لپ‌تاپ «ریواکیس» جور 8165، دو محفظه وسیع زیپی دارد که فضای کافی برای نگهداری تبلت، لپ‌تاپ‌های 15.6 اینچی و لوازم شخصی یا کتاب و مدارک را در اختیار کاربرش قرار می‌دهد. دو طرف کوله دو جیب کوچک زیپی دارد و نمای روبرویی ظاهری بی آلایش بیشتراز کنار هم قرار به چنگ آوردن سه نوار پهن عمودی دارد. کوله‌پشتی 8165 از خصوصی «Narita» تولید ها ریوا کیس می باشد و مانند بیشتر کیف‌ها بیش تر از پلی‌استر ساخته شده است. وزنش در حدود 795 گرم است و چنانچه بیشتراز روبرو به آن نگاه کنید، 440 میلی‌متر طول، 310 میلی‌متر پهنا و 120 میلی‌متر ضخامت دارد. همان‌طور که گفته شد فضای داخلی کوله دربرگیرنده دو بخش مجزا و چسبیده به هم می باشد که به وسیله زیپ بسته می‌شوند. بخش جلویی یک جیب زیپی و یک جیب وسیع برای حفظ اسناد و مدارک دارد. بخش پشتی هم ‌محلی برای نگهداری لپ‌تاپ داراست که می تواند لپ‌تاپ‌هایی تا 15.6 اینچ را در خویش جای دهد. دیواره‌های این نصیب پوششی ضخیم دارااست تا بیش تر از لپ‌تاپ در برابر ضربه محافظت کند. به این دیواره یک جیب دوخته شده می باشد که محلی برای مراقبت تبلت هایی تا 10.1 اینچ است. ولی بیرون کوله؛ در قسمت جلویی صرفا یک جیب زیپی کوچک وجود دارد. در طرفین هم دو جیب زیپی کوچک برای نگهداری، کابل، شارژر، پاور بانک و … دیده می‌شود. در قسمت پشت، پد نرمی دوخته شده می باشد که هم تعرق را کاهش می هد و نیز به همراه بندهای پهن کوله‌پشتی، حمل کوله را آسان‌تر و خستگی را کم‌تر می‌کند. در قسمت بالایی هم دسته‌ای به بدنه کوله دوخته شده هست که در هنگام مایحتاج به حمل کوله به‌صورت دستی، به کار می‌آید.

کوله‌پشتی لپ‌تاپ «الکسا» مدل «ALX3035» فضای امنی برای مراقبت لپ‌تاپ‌های 15.6 تا 16.4 اینچی داراست و داشتن کاور باران، جیب تبلت، فضای زیاد، پشتی راحت و کاور باران بیشتراز دیگر ویژگی‌های آن است. این کوله از برزنت ضد آب ساخته شده هست و با داشتن 480 میلی‌متر طول، 350 میلی‌متر پهنا و 200 میلی‌متر ضخامت، وزنی حدود 1200 گرم دارد. فضای کوله شامل دو بخش کلیدی می‌شود. محفظه‌هایی گران قدر که برای نگهداری لپ‌تاپ تنظیم شده میباشد و محلی برای سایر لوازم و تجهیزات. اما جیب‌های بیرونی نیز بخش دیگری هستند. در قسمت جلویی دو جیب بیرونی زیپی وجود دارااست که عرضی به‌اندازه پهنای کوله دارا هستند و ارتفاع هرکدام تقریبا نصب طول کوله هست و درونشان جیب‌های دیگری برای مراقبت کارت، مداد و اقلام کوچکی مثل آن‌هاست. یک جیب توری نیز برای محافظت بطری آب یا این که قمقمه‌های کوچک به نصیب جانبی کوله دوخته شده است. بخشی که برای حفظ لپ‌تاپ در حیث گرفته شده است، پوششی بیش تر از سلول‌های هوا (همان Aircell) داراست که می تواند آن را در برابر ضربات و برخوردها حفظ کند. در کنار آن جیبی هم برای حفظ تبلت و آی‌پد هایی تا 10 اینچ و محلی برای مراقبت هدفون در لحاظ گرفته شده است. پشتی کوله برجستگی‌هایی دارد به گردش آزادانه هوا یاری می‌نماید و فشار کوله بر روی کمر را کاهش می‌دهد. در صورتیکه سازه بر وضعیت کار یا این که تحصیلتان ما یحتاج دارید که کوله‌پشتی لپ‌تاپتان را مدت‌های زیادی حمل کنید، یا این که وضعیت آب و هوایی متغیری را تجربه کنید، خرید این کوله گزینش هوشمندانه ایست.

اين کوله پشتي فارغ از در حیث به دست آوردن دستگاه در باطن آن 650 گرم وزن داراست و ابعاد آن به‌صورتي اندازه‌گيري شده که براي نگه‌داري يک لپ‌تاپ 16 اينچي دلخواه خواهد بود. اين جور بیش تر از کيف‌هاي ريواکيس بدنه‌اي بیش تر از جنس پلي استر و ضد آب دارند. طول آنان 43 سانتي‌متر، پهنا اين کيف 30.5 و ارتفاعش 9.3 سانتي متر است. شرکت توليد کننده اين محصول را به‌صورتي طراحي و توليد کرده که قابليت حمل به سه شیوه دستي، کوله پشتي و رودوشي را دارد. دو بند دستي جانور در آن به‌صورت افقي و بالاي بدنه‌ قرار گرفته‌اند. بند رودوشي دو طرف کيف را در برمي‌گيرد و قابليت تنظيم و قطع شدن بیش تر از بدنه را دارد. همچنين بندهاي کوله پشتي آن در پشت بدنه‌ طراحي شده‌اند و قابليت تنظيم شدن را دارند. شما مي‌توانيد در چهره نياز نداشتن به بندهاي کوله پشتي، آنان را داخل جيب زيپي جان دار در پشت بدنه‌ي کيف قرار داده و مخفي کنيد.
در اين محصول يک محفظه‌ي اصلي قرار دارد که فضاي کافي براي نگهداري يک لپ‌تاپ و دو تبلت 10.1 اينچي را دارد. همچنين در اين محفظه اندکي جاي خالي وجود دارد که مي‌توانيد بیشتراز آن براي نگهداري کتاب، شارژر و ماوس دستگاه خویش استفاده کنيد. در جلوي آن يک جيب زيپي وسیع و تعدادي جيب کوچک‌تر در درون آن قرار گرفته است. شما مي‌توانيد در اين جيب خودکار، گوشي موبايل، هندزفري و ديگر لوازم از اين قبيل را قرار داده و با خویش حمل کنيد. همچنين يک جيب زيپي عمودي نیز در کنار آن تعبيه شده که شما مي‌توانيد مدارک خویش را باطن آن نگهداري کرده و در مواقع نياز به آن ها دسترسي داشته باشيد.
کوله‌پشتی لپ‌تاپ لکسین مناسب برای لپ‌تاپ‌های تا 16.4 اینچی است. جنس بدنه آن پلی-استر است. دارنده محفظه‌ای برای محافظت لپ‌تاپ بوده که به‌صورت زیپی باز و بسته می‌شود. کوله‌پشتی لکسین دارای جیب‌های داخلی متعددی برای حفظ لوازم جانبی است. در قسمت جلویی کوله‌پشتی جیب دیگری طراحی‌شده که به‌صورت زیپی باز و بسته می‌شود. روی بدنه آن دسته‌ای طراحی‌شده که قابلیت حمل به‌صورت دستی را برای شما فراهم می‌کند. در نصیب پشتی آن دو بند تعبیه‌شده که قابلیت حمل و جابجایی به‌صورت کوله‌پشتی را برای شما مهیا می‌کند. روی بدنه آن برند لکسین حک‌شده و ترکیب رنگ‌بندی و ظاهر معمولی آن، جلوه‌ای خاص به آن بخشیده است. آب و ضربه ازجمله مواردی می‌باشند که می توانند لپ‌تاپ شما را تهدید کنند. بیش تر از طرفی یک لپ‌تاپ می تواند دارای لوازم جانبی دیگری مانند ماوس، هارداکسترنال و یک سری مورد دیگر باشد. بسته به‌اندازه‌ی لپ‌تاپی که دارید، می‌توانید کیف یا کوله متناسب با معیار آن را تهیه و تنظیم کنید.

کوله‌پشتی لپ‌تاپ «ریوا کیس» جور 8125 بیشتراز پلی‌استر ساخته شده هست و ابزاری مطلوب برای حمل و محافظت از لپ‌تاپ‌های 14 اینچی است. این کوله محلی برای مراقبت لپ‌تاپ، تبلت و چند جیب کوچک و بزرگ برای محافظت لوازم ریزودرشت و امکانات جانبی دارد. این کوله بیش تر از محرمانه «Narita» تولیدات ریوا کیس می‌باشد که همچون دیگر تولیدها این شرکت، بیش تر از کیفیت، زیبایی و تداوم بالایی برخوردار است. همان‌طور که اشاره شد جنس این کوله از پلی‌استر است. در حدود 625 گرم وزن داراست و بیشتراز نمای روبرو 355 میلی‌متر طول، 290 میلی‌متر عرض و چیزی حدود 70 میلی‌متر هم ضخامت دارد. فضای کلی کوله دربرگیرنده یک بخش میباشد و چندین جیب کوچک و وسیع داخلی و خارجی دارد. داخل کوله محلی برای حفظ لپ‌تاپ وجود دارااست که دیواره‌های ضخیمش آن را در برابر ضربه نگهداری می‌کند. همچنین جیبی هم برای مراقبت تبلت هایی تا 10.1 اینچی در این قسمت چشم می‌شود. یک جیب داخلی زیپی بخش دیگری از فضای داخلی کوله را تشکیل می‌دهد. ولی بیرون کوله، در طرفین دو جیب زیپی وجود دارد که برای مراقبت بطری آب، شارژر همراه، خود کار یا این که نظیر آن‌ها مناسب است. پشت کوله در محل تماس با کمر، بافتی نرم برای کاهش خستگی و تعریق به کوله دوخته‌شده میباشد و یک جیب زیپی کوچک برای حفظ پول یا مدارک شناسایی وجود دارد. همینطور روی بند کوله‌پشتی نیز جیب برای مراقبت گوشی موبایل یا دستگاه پخش موسیقی قابل‌حمل تعبیه شده است. کوله‌پشتی 8125 طراحی ساده و به‌دوراز طرح و نقشی دارد. این دستور می تواند توجه افرادی که بیش تر از زرق‌وبرق و طرح‌های شلوغ دوری مینمایند را به خود جلب کند.

کیف لپ‌تاپ «کاترپیلار» دسته «CAT-720» برای لپ‌تاپ‌های 15.6 تا 16.4 اینچی ساخته شده است؛ حدود یک کیلوگرم وزن دارد و قسمت داخلی آن یک سری جیب دارد که می‌توانید لوازم گزینه نیازتان را در این جیب‌ها قرار دهید. گفتنی است این کیف در حالتی‌که 90 درجه چرخانده شود، قابلیت به کار گیری به عنوان کوله‌پشتی را دارااست و با دو بند روی شانه‌ها قرار می‌گیرد. پوشش داخلی محفظه‌ی لپ‌تاپ این کیف، بیش تر از سلول‌های هوا (Aircell) بهره‌مند است. جیب‌های این کیف محل مناسبی برای قراردادن گوشی موبایل، کیف پول، پاوربانک، کابل‌ها و… هستند. این کیف بیشتراز بندی رودوشی بهره‌مند است که با وجود پد پهن روی آن، شانه‌ی‌ کاربر دیرتر خسته می‌شود. این بند، نیز قابلیت تهیه دارااست و نیز می‌توانید آن را از کیف جدا کنید. در قسمت بالای کیف «CAT-720» دسته‌ای برای حمل دستی کیف وجود دارااست و این گونه مانند بند رودوشی دارای قسمتی پهن است تا کیف بهتر در دست قرار گیرد و فشار وارده به آن کاهش یابد. کیف CAT-720 کاترپیلار بیشتراز پلی‌استر ساخته شده میباشد و جیب‌های حیاتی آن از روش زیپ باز و بسته می‌شوند. محفظه‌ی مخصوص لپ‌تاپ در این کیف کاترپیلار (Catterpillar) بیشتراز سلول‌های هوا (Aircell) ساخته شده میباشد و این پوشش بیش تر از واردشدن ضربات به بدنه‌ی لپ‌تاپ جلوگیری می‌کند.
کیف لپ‌تاپ «جی بگ» مدل «Elit 3-2» برای لپ‌تاپ‌های 15اینچی پباده سازی شده و فارغ از درنظرگرفتن لوازم درون آن، 1096 گرم وزن دارد. این کیف 9 سانتی‌متر ضخامت، 35 سانتی‌متر پهنا و 41 سانتی‌متر ارتفاع دارد. نحوه‌ی باز و بسته شدن جیب‌ها در آن زیپی است و به‌سادگی باز خواهد شد. در این جور یک محفظه‌ی اصلی وجود دارااست که برای نگهداری بیش تر از لپ‌تاپ 15اینچی شما دلخواه است؛ همچنین در این محفظه فضای کافی برای مراقبت بیش تر از لوازم جانبی دستگاه بیش تر از قبیل شارژر و ماوس هم وجود دارد. در این مدل بیش تر از کیف لپ‌تاپ‌های جی بگ فضایی نیز برای نگهداری از لوازم جانبی نظیر هارد اکسترنال و پاوربانک وجود دارد.

در این کیف علاوه‌بر محفظه‌های اصلی یک جیب زیپی کوچک نیز جلوی کیف تعبیه شده است. محفظه‌ی نگهداری بیشتراز لپ‌تاپ با استفاده از پوشش داخلی سلول‌های هوا (Aircell) پوشانده شده تا از لپ‌تاپ به‌خوبی حفظ شود. در این دسته یک بند رودوشی قابل تنظیم و جداشدن وجود دارد. شما با فایده بیشتراز این بند می‌توانید کیف را به شکل رودوشی ملازم خویش داشته باشید. بالای بدنه‌ی آن هم دو دسته قرار گرفته تا بیش تر از آن ها برای حمل کیف به صورت دستی استفاده کنید؛ همچنین این مدل دو بند کوله پشتی هم داراست تا در چهره موردنیاز قابلیت حمل کیف به چهره کوله‌پشتی را داشته باشید.

لپ‌تاپ‌ها جز لوازم الکترونيکي می باشند که علاوه بر کاربرد در محيط عمل و منزل، به حافظه پرتابل و قابل‌حمل بودنشان، بیش تر از همراهان هميشگي کاربران هستند. البته با آمدن گوشي‌هاي هوشمند و تبلت ها، حضور لپ‌تاپ‌ها ملازم افراد کمي کمرنگ شده میباشد اما هرگز نمي‌توان تبلت و گوشي‌هاي هوشمند را به‌طورقطع جايگزيني براي لپ‌تاپ‌ها دانست، حداقل تاکنون.
همراه داشتن کامپيوترهاي قابل‌حمل بیشتراز محلي به محل ديگر، به خاطر قيمت آنها و صدالبته به خاطر راحتي خویش کاربر و حفظ و نگهداري بهتر از داده ها داخل آن‌ها(از صدمات و برخوردهاي ناشي از حمل‌ونقل) نيازمند کيف‌هايي میباشد که براي همين کار طراحي‌شده باشند. کيف‌هاي لپ‌تاپ داراي انواعي چون کيف‌دستي و کوله‌پشتي هستند و بر پایه بزرگي صفحه‌نمايش ، داراي اندازه‌هاي استانداردي می‌باشند که هنگام خريد آنها بايد در نظر گرفته شوند. اين استاندارد براي اين تعيين‌شده است که راحت‌تر و سريع‌تر بتوان کيف‌هاي مطلوب براي هر لپ‌تاپ را دسته‌بندي کرد.
داشتن لايه محافظ، محلي براي نگهداري تبلت، موبايل، تجهيزات جانبي، جيب‌هاي داخلي و بيروني، محلي براي نگهداري اسناد، ضد آب ، سبک و مقاوم بودن ازجمله مواردي می‌باشند که سبب تنوع، برتري و گاهي ضعف يک شرکت يا برند توليدکننده اين کيف‌ها است.

کوله‌پشتی لپ تاپ «الکسا» نوع «ALX098» دلخواه لپ