کیف دستی چرم طبیعی کهن چرم مدل Pf23

�ین جیب‌ها محلی برای محافظت یک تبلت یا آی‌پد با صفحه‌نمایش تا 10 اینچ طراحی شده است. همچنین باطن یک کدام از دیگر بیش تر از این جیب‌ها یک سری جیب کوچک‌تر هم وجود دارد که می‌توانید بیش تر از آنها برای نگهداری کارت، گوشی موبایل، هندزفری، کابل شارژ، خودکار، جور کلید و دیگر لوازم از این قبیل فایده بگیرید. در پشت بدنه‌ی این کیف پدهای ضدتعریق به‌کاررفته تا بیش تر از کمردرد و تعرق کمر کاربر جلوگیری ‌کند. دسته‌ی محکم مو جود در بالای بدنه، برای حمل دستی کیف طراحی شده است. همچنین در پشت آن دو بند قابل تهیه کوله‌پشتی هم وجود دارد که امکان حمل کیف به‌ صورت کوله را برای شما آماده می‌کند. این محصول برای مراقبت و حمل یک لپ‌تاپ‌ 15.6 تا 16.4 اینچی ملازم با لوازم جانبی بیشتراز قبیل شارژر، ماوس، کتاب‌ها و لباس‌هایتان دلخواه خواهد بود.

کوله‌پشتی «کترپیلار» دسته «CAT-112» دارنده ابعادی مناسب لپ‌تاپ 15.6 تا 16.4 اینچی است. کیف CAT-112 روی بند‌های رودوشی خود دارنده درگاه‌های 3.5 میلی‌متری هدفون و USB است. این درگاه‌ها بیشتراز درون کیف به شکل کابل ادامه دارند و به دستگاه موردنظر شما وصل می‌شوند. وجود این درگاه‌ها روی بندها باعث می‌شود شما بتوانید گوشی موبایل خویش را زمانی که خارج بیشتراز کیف هست شارژ فرمایید و با هدفون یا هندزفری خویش به موسیقی دستگاهی که در لپ‌تاپ می‌باشد گوش دهید. این محفظه از سلول‌های هوا (Aircell) پوشانده شده هست و این سلول‌ها می توانند ضربه‌های وارد شونده را دفع نمایند تا به بدنه لپ‌تاپ آسیبی نرسد.

سه عدد جیب حیاتی وسیع در این کوله‌پشتی تعبیه شده می‌باشد و به غیر از این‌ها یک جیب زیپی کوچک نیز در جلو آن دیده می‌شود. محفظه منحصر به فرد لپ ‌تاپ در جیب بزرگ عقب‌تر واقع شده که با بندی چسبی محکم می‌شود. کیف CAT-112 با بهره‌گیری بیش تر از بندهای پهن و پد‌های ضدتعریق به‌راحتی و با خستگی دیرهنگام حمل می‌شود. گفتنی می‌باشد این کاور دارای کاوری برای حفاظت در هنگام باران هست و با وجود آن خیالتان در روزهای بارانی راحت خواهد بود.

کوله‌پشتی لپ‌تاپ «ریواکیس» نوع 8165، دو محفظه گران قدر زیپی داراست که فضای کافی برای مراقبت تبلت، لپ‌تاپ‌های 15.6 اینچی و لوازم فردی یا کتاب و مدارک را در اختیار کاربرش قرار می‌دهد. دو طرف کوله دو جیب کوچک زیپی داراست و نمای روبرویی ظاهری معمولی بیش تر از کنار نیز قرار به چنگ آوردن سه نوار پهن عمودی دارد. کوله‌پشتی 8165 بیشتراز سری «Narita» محصول ها ریوا کیس می باشد و مثل بیش تر کیف‌ها از پلی‌استر ساخته شده است. وزنش در حدود 795 گرم میباشد و در صورتی‌که بیش تر از روبرو به آن نگاه کنید، 440 میلی‌متر طول، 310 میلی‌متر عرض و 120 میلی‌متر ضخامت دارد. همان‌طور که گفته شد فضای داخلی کوله دربرگیرنده دو بخش مجزا و چسبیده به هم است که بوسیله زیپ بسته می‌شوند. بخش جلویی یک جیب زیپی و یک جیب وسیع برای حفظ اسناد و مدارک دارد. بخش پشتی نیز ‌محلی برای محافظت لپ‌تاپ داراست که می‌تواند لپ‌تاپ‌هایی تا 15.6 اینچ را در خویش جای دهد. دیواره‌های این نصیب پوششی ضخیم داراست تا از لپ‌تاپ در برابر ضربه حفظ کند. به این دیواره یک جیب دوخته شده می باشد که محلی برای حفظ تبلت هایی تا 10.1 اینچ است. البته بیرون کوله؛ در قسمت جلویی صرفا یک جیب زیپی کوچک وجود دارد. در طرفین نیز دو جیب زیپی کوچک برای نگهداری، کابل، شارژر، پاور بانک و … کیف دسته چک چرمی گلیما مدل 219 می‌شود. در قسمت پشت، پد نرمی دوخته شده می باشد که نیز تعرق را کاهش می هد و نیز به همراه بندهای پهن کوله‌پشتی، حمل کوله را آسان‌تر و خستگی را کم‌تر می‌کند. در قسمت بالایی هم دسته‌ای به بدنه کوله دوخته شده میباشد که در هنگام مایحتاج به حمل کوله به‌صورت دستی، به کار می‌آید.

کوله‌پشتی لپ‌تاپ «الکسا» گونه «ALX3035» فضای امنی برای نگهداری لپ‌تاپ‌های 15.6 تا 16.4 اینچی داراست و داشتن کاور باران، جیب تبلت، فضای زیاد، پشتی راحت و کاور باران بیش تر از دیگر ویژگی‌های آن است. این کوله از برزنت ضد آب ساخته شده میباشد و با داشتن 480 میلی‌متر طول، 350 میلی‌متر عرض و 200 میلی‌متر ضخامت، وزنی حدود 1200 گرم دارد. فضای کوله مشتمل بر دو بخش حیاتی می‌شود. محفظه‌هایی بزرگ که برای محافظت لپ‌تاپ تهیه شده میباشد و محلی برای سایر لوازم و تجهیزات. اما جیب‌های بیرونی نیز بخش دیگری هستند. در نصیب جلویی دو جیب بیرونی زیپی وجود دارد که عرضی به‌اندازه پهنای کوله دارند و طول هرکدام تقریبا نصب طول کوله می‌باشد و درونشان جیب‌های دیگری برای محافظت کارت، مداد و اقلام کوچکی مانند آن‌هاست. یک جیب توری نیز برای محافظت بطری آب یا این که قمقمه‌های کوچک به قسمت جانبی کوله دوخته شده است. بخشی که برای محافظت لپ‌تاپ در لحاظ گرفته شده است، پوششی بیش تر از سلول‌های هوا (همان Aircell) دارد که میتواند آن را در برابر ضربات و برخوردها حفظ کند. در کنار آن جیبی نیز برای مراقبت تبلت و آی‌پد هایی تا 10 اینچ و محلی برای محافظت هدفون در نظر گرفته شده است. پشتی کوله برجستگی‌هایی داراست به گردش آزادانه هوا امداد می‌نماید و فشار کوله بر روی کمر را کاهش می‌دهد. در صورتی سازه بر وضعیت عمل یا این که تحصیلتان نیاز دارید که کوله‌پشتی لپ‌تاپتان را مدت‌های متعددی حمل کنید، یا این که حالت آب و هوایی متغیری را تجربه کنید، خرید این کوله گزینش هوشمندانه ایست.

اين کوله پشتي فارغ از در نظر به دست آوردن دستگاه در درون آن 650 گرم وزن داراست و ابعاد آن به‌صورتي اندازه‌گيري شده که براي نگه‌داري يک لپ‌تاپ 16 اينچي دلخواه خواهد بود. اين نوع بیشتراز کيف‌هاي ريواکيس بدنه‌اي از جنس پلي استر و ضد آب دارند. ارتفاع آن ها 43 سانتي‌متر، عرض اين کيف 30.5 و ارتفاعش 9.3 سانتي متر است. شرکت توليد کننده اين محصول را به‌صورتي طراحي و توليد کرده که قابليت حمل به سه رویه دستي، کوله پشتي و رودوشي را دارد. دو بند دستي جانور در آن به‌صورت افقي و بالاي بدنه‌ قرار گرفته‌اند. بند رودوشي دو طرف کيف را در برمي‌گيرد و قابليت تنظيم و قطع شدن بیش تر از بدنه را دارد. همچنين بندهاي کوله پشتي آن در پشت بدنه‌ طراحي شده‌اند و قابليت تنظيم شدن را دارند. شما مي‌توانيد در شکل نياز نداشتن به بندهاي کوله پشتي، آنان را درون جيب زيپي مو جود در پشت بدنه‌ي کيف قرار داده و مخفي کنيد.
در اين محصول يک محفظه‌ي اصلي قرار داراست که فضاي کافي براي نگهداري يک لپ‌تاپ و دو تبلت 10.1 اينچي را دارد. همچنين در اين محفظه اندکي جاي خالي وجود دارد که مي‌توانيد بیشتراز آن براي نگهداري کتاب، شارژر و ماوس دستگاه خویش استفاده کنيد. در جلوي آن يک جيب زيپي بزرگ و تعدادي جيب کوچک‌تر در داخل آن قرار گرفته است. شما مي‌توانيد در اين جيب خودکار، گوشي موبايل، هندزفري و ديگر لوازم بیشتراز اين قبيل را قرار داده و با خود حمل کنيد. همچنين يک جيب زيپي عمودي هم در کنار آن تعبيه شده که شما مي‌توانيد مدارک خود را باطن آن نگهداري کرده و در مواقع نياز به آن ها دسترسي داشته باشيد.
کوله‌پشتی لپ‌تاپ لکسین دلخواه برای لپ‌تاپ‌های تا 16.4 اینچی است. جنس بدنه آن پلی-استر است. دارنده محفظه‌ای برای حفظ لپ‌تاپ بوده که به‌صورت زیپی باز و بسته می‌شود. کوله‌پشتی لکسین دارنده جیب‌های داخلی متعددی برای محافظت لوازم جانبی است. در قسمت جلویی کوله‌پشتی جیب دیگری طراحی‌شده که به‌صورت زیپی باز و بسته می‌شود. روی بدنه آن دسته‌ای طراحی‌شده که قابلیت حمل به‌صورت دستی را برای شما فراهم می‌کند. در قسمت پشتی آن دو بند تعبیه‌شده که قابلیت حمل و جابجایی به‌صورت کوله‌پشتی را برای شما فراهم می‌کند. روی بدنه آن برند لکسین حک‌شده و ترکیب رنگ‌بندی و ظاهر ساده آن، جلوه‌ای خاص به آن بخشیده است. آب و ضربه ازجمله مواردی می باشند که می‌توانند لپ‌تاپ شما را تهدید کنند. از طرفی یک لپ‌تاپ می تواند دارای لوازم جانبی دیگری نظیر ماوس، هارداکسترنال و یک‌سری گزینه دیگر باشد. بسته به‌اندازه‌ی لپ‌تاپی که دارید، می‌توانید کیف یا این که کوله متناسب با معیار آن را تنظیم کنید.

کوله‌پشتی لپ‌تاپ «ریوا کیس» گونه 8125 بیشتراز پلی‌استر ساخته شده می باشد و ابزاری مطلوب برای حمل و مراقبت از لپ‌تاپ‌های 14 اینچی است. این کوله محلی برای نگهداری لپ‌تاپ، تبلت و یک‌سری جیب کوچک و گران قدر برای محافظت لوازم ریزودرشت و امکانات جانبی دارد. این کوله از سری «Narita» محصول ها ریوا کیس هست که همچون دیگر محصول ها این شرکت، بیشتراز کیفیت، زیبایی و تداوم بالایی برخوردار است. همان‌طور که اشاره شد جنس این کوله بیش تر از پلی‌استر است. در حدود 625 گرم وزن دارااست و بیش تر از نمای روبرو 355 میلی‌متر طول، 290 میلی‌متر عرض و چیزی حدود 70 میلی‌متر نیز ضخامت دارد. فضای کلی کوله مشتمل بر یک بخش میباشد و تعدادی جیب کوچک و گران قدر داخلی و فرنگی دارد. باطن کوله محلی برای حفظ لپ‌تاپ وجود دارااست که دیواره‌های ضخیمش آن را در برابر ضربه حفظ می‌کند. همچنین جیبی هم برای مراقبت تبلت هایی تا 10.1 اینچی در این نصیب چشم می‌شود. یک جیب داخلی زیپی بخش دیگری از فضای داخلی کوله را تشکیل می‌دهد. اما بیرون کوله، در طرفین دو جیب زیپی وجود دارد که برای حفظ بطری آب، شارژر همراه، خود کار یا مانند آن‌ها مطلوب است. پشت کوله در محل تماس با کمر، بافتی نرم برای کاهش خستگی و تعریق به کوله دوخته‌شده هست و یک جیب زیپی کوچک برای حفظ پول یا این که مدارک شناسایی وجود دارد. همچنین روی بند کوله‌پشتی نیز جیب برای مراقبت گوشی موبایل یا دستگاه پخش موسیقی قابل‌حمل تعبیه شده است. کوله‌پشتی 8125 پباده سازی بی آلایش و به‌دوراز طرح و نقشی دارد. این امر می تواند توجه افرادی که بیش تر از زرق‌وبرق و طرح‌های نا مرتب دوری می نمایند را به خویش جلب کند.

کیف لپ‌تاپ «کاترپیلار» مدل «CAT-720» برای لپ‌تاپ‌های 15.6 تا 16.4 اینچی ساخته شده است؛ حدود یک کیلوگرم وزن دارااست و نصیب داخلی آن چندین جیب داراست که می‌توانید لوازم گزینه نیازتان را در این جیب‌ها قرار دهید. گفتنی می باشد این کیف در صورتی 90 درجه چرخانده شود، قابلیت فایده به عنوان کوله‌پشتی را داراست و با دو بند روی شانه‌ها قرار می‌گیرد. پوشش داخلی محفظه‌ی لپ‌تاپ این کیف، از سلول‌های هوا (Aircell) بهره‌مند است. جیب‌های این کیف محل مناسبی برای قراردادن گوشی موبایل، کیف پول، پاوربانک، کابل‌ها و… هستند. این کیف از بندی رودوشی بهره‌مند است که با وجود پد پهن روی آن، شانه‌ی‌ کاربر دیرتر خسته می‌شود. این بند، نیز قابلیت تهیه داراست و نیز می‌توانید آن را بیش تر از کیف غیر وابسته کنید. در قسمت بالای کیف «CAT-720» دسته‌ای برای حمل دستی کیف وجود داراست و این گونه مثل بند رودوشی دارنده قسمتی پهن می باشد تا کیف خوب تر در دست قرار گیرد و فشار وارده به آن کاهش یابد. کیف CAT-720 کاترپیلار بیش تر از پلی‌استر ساخته شده میباشد و جیب‌های حساس آن بیش تر از رویه زیپ باز و بسته می‌شوند. محفظه‌ی مخصوص لپ‌تاپ در این کیف کاترپیلار (Catterpillar) بیشتراز سلول‌های هوا (Aircell) ساخته شده است و این پوشش بیشتراز واردشدن ضربات به بدنه‌ی لپ‌تاپ پرهیز می‌کند.
کیف لپ‌تاپ «جی بگ» جور «Elit 3-2» برای لپ‌تاپ‌های 15اینچی پباده سازی شده و سوای درنظرگرفتن لوازم داخل آن، 1096 گرم وزن دارد. این کیف 9 سانتی‌متر ضخامت، 35 سانتی‌متر پهنا و 41 سانتی‌متر طول دارد. نحوه‌ی باز و بسته شدن جیب‌ها در آن زیپی می‌باشد و به‌سادگی باز خواهد شد. در این نوع یک محفظه‌ی حیاتی وجود دارد که برای حفظ از لپ‌تاپ 15اینچی شما دلخواه است؛ همچنین در این محفظه فضای کافی برای محافظت از لوازم جانبی دستگاه از قبیل شارژر و ماوس نیز وجود دارد. در این دسته از کیف لپ‌تاپ‌های جی بگ فضایی نیز برای محافظت بیش تر از لوازم جانبی نظیر هارد اکسترنال و پاوربانک وجود دارد.

در این کیف علاوه‌بر محفظه‌های با اهمیت یک جیب زیپی کوچک نیز جلوی کیف تعبیه شده است. محفظه‌ی مراقبت از لپ‌تاپ با استفاده از پوشش داخلی سلول‌های هوا (Aircell) پوشانده شده تا از لپ‌تاپ به‌خوبی نگهداری شود. در این جور یک بند رودوشی قابل تهیه و جداشدن وجود دارد. شما با به کار گیری بیشتراز این بند می‌توانید کیف را به چهره رودوشی ملازم خود داشته باشید. بالای بدنه‌ی آن هم دو دسته قرار گرفته تا بیشتراز آنها برای حمل کیف به صورت دستی استفاده کنید؛ همینطور این دسته دو بند کوله پشتی هم داراست تا در شکل ما یحتاج قابلیت حمل کیف به شکل کوله‌پشتی را داشته باشید.

لپ‌تاپ‌ها جز لوازم الکترونيکي می‌باشند که علاوه بر کاربرد در محيط کار و منزل، به خاطر پرتابل و قابل‌حمل بودنشان، بیشتراز همراهان هميشگي کاربران هستند. اما با داخل شدن گوشي‌هاي هوشمند و تبلت ها، حضور لپ‌تاپ‌ها یار و همدم افراد کمي کمرنگ شده می‌باشد ولی هرگز نمي‌توان تبلت و گوشي‌هاي هوشمند را به‌طورقطع جايگزيني براي لپ‌تاپ‌ها دانست، حداقل تاکنون.
همراه داشتن کامپيوترهاي قابل‌حمل بیش تر از محلي به محل ديگر، به خیال قيمت آن ها و صدالبته به حافظه راحتي خود کاربر و حفظ و نگهداري بهتر بیش تر از داده ها باطن آن‌ها(از صدمات و برخوردهاي ناشي بیشتراز حمل‌ونقل) نيازمند کيف‌هايي هست که براي همين فعالیت طراحي‌شده باشند. کيف‌هاي لپ‌تاپ داراي انواعي چون کيف‌دستي و کوله‌پشتي هستند و بر اساس بزرگي صفحه‌نمايش ، داراي اندازه‌هاي استانداردي هستند که هنگام خريد آن ها بايد در لحاظ گرفته شوند. اين استاندارد براي اين تعيين‌شده است که راحت‌تر و سريع‌تر بتوان کيف‌هاي مناسب براي هر لپ‌تاپ را دسته‌بندي کرد.
داشتن لايه محافظ، محلي براي نگهداري تبلت، موبايل، تجهيزات جانبي، جيب‌هاي داخلي و بيروني، محلي براي نگهداري اسناد، ضد آب ، سبک و مقاوم بودن ازجمله مواردي می‌باشند که منجر تنوع، برتري و گاهي ضعف يک این موسسه يا مارک توليدکننده اين کيف‌ها است.

کوله‌پشتی لپ تاپ «الکسا» جور «ALX098» مطلوب لپ