کیف دستی چرم طبیعی کهن چرم مدل Pf23

�ین جیب‌ها محلی برای مراقبت یک تبلت یا آی‌پد با صفحه‌نمایش تا 10 اینچ طراحی شده است. همینطور داخل یکی‌از دیگر بیشتراز این جیب‌ها یک سری جیب کوچک‌تر هم وجود داراست که می‌توانید بیشتراز آنان برای مراقبت کارت، گوشی موبایل، هندزفری، کابل شارژ، خودکار، دسته کلید و دیگر لوازم بیشتراز این قبیل منفعت بگیرید. در پشت بدنه‌ی این کیف پدهای ضدتعریق به‌کاررفته تا از کمردرد و تعرق کمر کاربر توقف ‌کند. دسته‌ی محکم مو جود در بالای بدنه، برای حمل دستی کیف پباده سازی شده است. همچنین در پشت آن دو بند قابل تهیه و تنظیم کوله‌پشتی نیز وجود دارااست که قابلیت حمل کیف به‌ صورت کوله را برای شما فراهم می‌کند. این محصول برای حفظ و حمل یک لپ‌تاپ‌ 15.6 تا 16.4 اینچی همپا با لوازم جانبی بیش تر از قبیل شارژر، ماوس، کتاب‌ها و لباس‌هایتان مطلوب خواهد بود.

کوله‌پشتی «کترپیلار» نوع «CAT-112» دارنده ابعادی مناسب لپ‌تاپ 15.6 تا 16.4 اینچی است. کیف CAT-112 روی بند‌های رودوشی خود دارنده درگاه‌های 3.5 میلی‌متری هدفون و USB است. این درگاه‌ها بیش تر از داخل کیف به صورت کابل ادامه دارا‌هستند و به دستگاه موردنظر شما وصل می‌شوند. وجود این درگاه‌ها روی بندها باعث می‌شود شما بتوانید گوشی موبایل خود را وقتی که بیرون بیشتراز کیف می باشد شارژ نمایید و با هدفون یا این که هندزفری خود به موسیقی دستگاهی که در لپ‌تاپ میباشد گوش دهید. این محفظه بیش تر از سلول‌های هوا (Aircell) پوشانده شده میباشد و این سلول‌ها می‌توانند ضربه‌های وارد شونده را دفع نمایند تا به بدنه لپ‌تاپ آسیبی نرسد.

سه عدد جیب مهم بزرگ در این کوله‌پشتی تعبیه شده هست و به غیر از این‌ها یک جیب زیپی کوچک هم در جلو آن چشم می‌شود. محفظه مخصوص لپ ‌تاپ در جیب بزرگ عقب‌تر واقع شده که با بندی چسبی محکم می‌شود. کیف CAT-112 با بهره‌گیری از بندهای پهن و پد‌های ضدتعریق به‌راحتی و با خستگی دیرهنگام حمل می‌شود. گفتنی میباشد این کاور دارنده کاوری برای حفاظت در هنگام باران می باشد و با وجود آن خیالتان در روزهای بارانی راحت خواهد بود.

کوله‌پشتی لپ‌تاپ «ریواکیس» دسته 8165، دو محفظه بزرگ زیپی داراست که فضای کافی برای محافظت تبلت، لپ‌تاپ‌های 15.6 اینچی و لوازم فردی یا کتاب و مدارک را در اختیار کاربرش قرار می‌دهد. دو طرف کوله دو جیب کوچک زیپی داراست و نمای روبرویی ظاهری ساده بیش تر از کنار نیز قرار تصاحب کردن سه نوار پهن عمودی دارد. کوله‌پشتی 8165 بیش تر از خصوصی «Narita» تولیدات ریوا کیس هست و مانند طولانی تر کیف‌ها از پلی‌استر ساخته شده است. وزنش در حدود 795 گرم می‌باشد و اگر بیش تر از روبرو به آن نگاه کنید، 440 میلی‌متر طول، 310 میلی‌متر عرض و 120 میلی‌متر ضخامت دارد. همان‌طور که گفته شد فضای داخلی کوله دربرگیرنده دو بخش مجزا و چسبیده به هم می باشد که توسط زیپ بسته می‌شوند. بخش جلویی یک جیب زیپی و یک جیب بزرگ برای محافظت اسناد و مدارک دارد. بخش پشتی نیز ‌محلی برای حفظ لپ‌تاپ داراست که می تواند لپ‌تاپ‌هایی تا 15.6 اینچ را در خویش جای دهد. دیواره‌های این نصیب پوششی ضخیم دارااست تا از لپ‌تاپ در برابر ضربه نگهداری کند. به این دیواره یک جیب دوخته شده است که محلی برای محافظت تبلت هایی تا 10.1 اینچ است. البته بیرون کوله؛ در نصیب جلویی تنها یک جیب زیپی کوچک وجود دارد. در طرفین هم دو جیب زیپی کوچک برای نگهداری، کابل، شارژر، پاور بانک و … چشم می‌شود. در قسمت پشت، پد نرمی دوخته شده میباشد که هم تعرق را کاهش می هد و نیز به همراه بندهای پهن کوله‌پشتی، حمل کوله را آسان‌تر و خستگی را کم‌تر می‌کند. در قسمت بالایی نیز دسته‌ای به بدنه کوله دوخته شده هست که در هنگام ما یحتاج به حمل کوله به‌صورت دستی، به فعالیت می‌آید.

کوله‌پشتی لپ‌تاپ «الکسا» مدل «ALX3035» فضای امنی برای حفظ لپ‌تاپ‌های 15.6 تا 16.4 اینچی دارد و داشتن کاور باران، جیب تبلت، فضای زیاد، پشتی راحت و کاور باران بیشتراز دیگر ویژگی‌های آن است. این کوله از برزنت ضد آب ساخته شده هست و با داشتن 480 میلی‌متر طول، 350 میلی‌متر پهنا و 200 میلی‌متر ضخامت، وزنی حدود 1200 گرم دارد. فضای کوله دربرگیرنده دو بخش اساسی می‌شود. محفظه‌هایی وسیع که برای مراقبت لپ‌تاپ تنظیم شده می باشد و محلی برای سایر لوازم و تجهیزات. اما جیب‌های بیرونی نیز بخش دیگری هستند. در نصیب جلویی دو جیب بیرونی زیپی وجود دارد که عرضی به‌اندازه پهنای کوله دارا هستند و ارتفاع هرکدام تقریبا نصب ارتفاع کوله می باشد و درونشان جیب‌های دیگری برای مراقبت کارت، خودکار و اقلام کوچکی مثل آن‌هاست. یک جیب توری نیز برای حفظ بطری آب یا قمقمه‌های کوچک به قسمت جانبی کوله دوخته شده است. بخشی که برای محافظت لپ‌تاپ در حیث گرفته شده است، پوششی بیشتراز سلول‌های هوا (همان Aircell) دارااست که می‌تواند آن را در برابر ضربات و برخوردها نگهداری کند. در کنار آن جیبی نیز برای مراقبت تبلت و آی‌پد هایی تا 10 اینچ و محلی برای نگهداری هدفون در لحاظ گرفته شده است. کوله پشتي هاي سيرا مدل H04-034 Composite کوله برجستگی‌هایی دارد به گردش آزادانه هوا کمک می نماید و فشار کوله بر روی کمر را کاهش می‌دهد. در صورتی سازه بر حالت عمل یا این که تحصیلتان ما یحتاج دارید که کوله‌پشتی لپ‌تاپتان را مدت‌های زیادی حمل کنید، یا این که وضعیت آب و هوایی متغیری را تجربه کنید، خرید این کوله انتخاب هوشمندانه ایست.

اين کوله پشتي فارغ از در حیث تصاحب کردن دستگاه در داخل آن 650 گرم وزن داراست و ابعاد آن به‌صورتي اندازه‌گيري شده که براي نگه‌داري يک لپ‌تاپ 16 اينچي مناسب خواهد بود. اين جور از کيف‌هاي ريواکيس بدنه‌اي از جنس پلي استر و ضد آب دارند. ارتفاع آن‌ها 43 سانتي‌متر، عرض اين کيف 30.5 و ارتفاعش 9.3 سانتي متر است. این موسسه توليد کننده اين محصول را به‌صورتي طراحي و توليد کرده که قابليت حمل به سه روش دستي، کوله پشتي و رودوشي را دارد. دو بند دستي موجود در آن به‌صورت افقي و بالاي بدنه‌ قرار گرفته‌اند. بند رودوشي دو طرف کيف را در برمي‌گيرد و قابليت تنظيم و جدا شدن بیشتراز بدنه را دارد. همچنين بندهاي کوله پشتي آن در پشت بدنه‌ طراحي شده‌اند و قابليت تنظيم شدن را دارند. شما مي‌توانيد در صورت نياز نداشتن به بندهاي کوله پشتي، آن ها را درون جيب زيپي جانور در پشت بدنه‌ي کيف قرار داده و مخفي کنيد.
در اين محصول يک محفظه‌ي اصلي قرار داراست که فضاي کافي براي نگهداري يک لپ‌تاپ و دو تبلت 10.1 اينچي را دارد. همچنين در اين محفظه اندکي جاي خالي وجود دارد که مي‌توانيد بیشتراز آن براي نگهداري کتاب، شارژر و ماوس دستگاه خویش به کار گیری کنيد. در جلوي آن يک جيب زيپي وسیع و تعدادي جيب کوچک‌تر در داخل آن قرار گرفته است. شما مي‌توانيد در اين جيب خودکار، گوشي موبايل، هندزفري و ديگر لوازم بیشتراز اين قبيل را قرار داده و با خویش حمل کنيد. همچنين يک جيب زيپي عمودي هم در کنار آن تعبيه شده که شما مي‌توانيد مدارک خود را داخل آن نگهداري کرده و در مواقع نياز به آنان دسترسي داشته باشيد.
کوله‌پشتی لپ‌تاپ لکسین دلخواه برای لپ‌تاپ‌های تا 16.4 اینچی است. جنس بدنه آن پلی-استر است. دارای محفظه‌ای برای حفظ لپ‌تاپ بوده که به‌صورت زیپی باز و بسته می‌شود. کوله‌پشتی لکسین دارای جیب‌های داخلی متعددی برای مراقبت لوازم جانبی است. در قسمت جلویی کوله‌پشتی جیب دیگری طراحی‌شده که به‌صورت زیپی باز و بسته می‌شود. روی بدنه آن دسته‌ای طراحی‌شده که قابلیت حمل به‌صورت دستی را برای شما مهیا می‌کند. در قسمت پشتی آن دو بند تعبیه‌شده که قابلیت حمل و جابجایی به‌صورت کوله‌پشتی را برای شما فراهم می‌کند. روی بدنه آن برند لکسین حک‌شده و ترکیب رنگ‌بندی و ظاهر بی آلایش آن، جلوه‌ای خاص به آن بخشیده است. آب و ضربه ازجمله مواردی می‌باشند که می‌توانند لپ‌تاپ شما را تهدید کنند. از طرفی یک لپ‌تاپ می تواند دارای لوازم جانبی دیگری مانند ماوس، هارداکسترنال و چند گزینه دیگر باشد. بسته به‌اندازه‌ی لپ‌تاپی که دارید، می‌توانید کیف یا این که کوله متناسب با اندازه آن را تهیه کنید.

کوله‌پشتی لپ‌تاپ «ریوا کیس» مدل 8125 بیشتراز پلی‌استر ساخته شده است و ابزاری دلخواه برای حمل و نگهداری از لپ‌تاپ‌های 14 اینچی است. این کوله محلی برای حفظ لپ‌تاپ، تبلت و یک‌سری جیب کوچک و گران قدر برای مراقبت لوازم ریزودرشت و تجهیزات جانبی دارد. این کوله بیشتراز خصوصی «Narita» محصول ها ریوا کیس هست که همچون دیگر محصولات این شرکت، بیشتراز کیفیت، زیبایی و استمرار بالایی برخوردار است. همان‌طور که اشاره شد جنس این کوله بیشتراز پلی‌استر است. در حدود 625 گرم وزن داراست و از نمای روبرو 355 میلی‌متر طول، 290 میلی‌متر پهنا و چیزی حدود 70 میلی‌متر نیز ضخامت دارد. فضای کلی کوله دربرگیرنده یک بخش هست و یک سری جیب کوچک و گران قدر داخلی و فرنگی دارد. درون کوله محلی برای حفظ لپ‌تاپ وجود داراست که دیواره‌های ضخیمش آن را در برابر ضربه محافظت می‌کند. همینطور جیبی نیز برای حفظ تبلت هایی تا 10.1 اینچی در این قسمت دیده می‌شود. یک جیب داخلی زیپی بخش دیگری از فضای داخلی کوله را تشکیل می‌دهد. ولی بیرون کوله، در طرفین دو جیب زیپی وجود دارد که برای نگهداری بطری آب، شارژر همراه، خود کار یا مانند آن ها مناسب است. پشت کوله در محل تماس با کمر، بافتی نرم برای کاهش خستگی و تعریق به کوله دوخته‌شده میباشد و یک جیب زیپی کوچک برای محافظت پول یا این که مدارک شناسایی وجود دارد. همچنین روی بند کوله‌پشتی نیز جیب برای نگهداری گوشی موبایل یا این که دستگاه پخش موسیقی قابل‌حمل تعبیه شده است. کوله‌پشتی 8125 طراحی معمولی و به‌دوراز طرح و نقشی دارد. این دستور می‌تواند دقت افرادی که بیشتراز زرق‌وبرق و طرح‌های نا مرتب دوری می کنند را به خویش جلب کند.

کیف لپ‌تاپ «کاترپیلار» نوع «CAT-720» برای لپ‌تاپ‌های 15.6 تا 16.4 اینچی ساخته شده است؛ حدود یک کیلوگرم وزن دارد و نصیب داخلی آن چند جیب دارد که می‌توانید لوازم مورد نیازتان را در این جیب‌ها قرار دهید. گفتنی می‌باشد این کیف در حالتی‌که 90 درجه چرخانده شود، قابلیت به کار گیری به عنوان کوله‌پشتی را داراست و با دو بند روی شانه‌ها قرار می‌گیرد. پوشش داخلی محفظه‌ی لپ‌تاپ این کیف، از سلول‌های هوا (Aircell) بهره‌مند است. جیب‌های این کیف محل مناسبی برای قراردادن گوشی موبایل، کیف پول، پاوربانک، کابل‌ها و… هستند. این کیف بیشتراز بندی رودوشی بهره‌مند می‌باشد که با وجود پد پهن روی آن، شانه‌ی‌ کاربر دیرتر خسته می‌شود. این بند، نیز قابلیت تهیه داراست و هم می‌توانید آن را بیش تر از کیف قطع کنید. در قسمت بالای کیف «CAT-720» دسته‌ای برای حمل دستی کیف وجود داراست و این دسته نظیر بند رودوشی دارنده قسمتی پهن می باشد تا کیف خوب تر در دست قرار گیرد و فشار وارده به آن کاهش یابد. کیف CAT-720 کاترپیلار بیشتراز پلی‌استر ساخته شده می باشد و جیب‌های اساسی آن بیشتراز روش زیپ باز و بسته می‌شوند. محفظه‌ی منحصر به فرد لپ‌تاپ در این کیف کاترپیلار (Catterpillar) بیشتراز سلول‌های هوا (Aircell) ساخته شده میباشد و این پوشش بیشتراز واردشدن ضربات به بدنه‌ی لپ‌تاپ پرهیز می‌کند.
کیف لپ‌تاپ «جی بگ» مدل «Elit 3-2» برای لپ‌تاپ‌های 15اینچی طراحی شده و فارغ از درنظرگرفتن لوازم درون آن، 1096 گرم وزن دارد. این کیف 9 سانتی‌متر ضخامت، 35 سانتی‌متر عرض و 41 سانتی‌متر ارتفاع دارد. نحوه‌ی باز و بسته شدن جیب‌ها در آن زیپی می‌باشد و به‌سادگی باز خواهد شد. در این نوع یک محفظه‌ی دارای اهمیت وجود دارد که برای نگهداری بیشتراز لپ‌تاپ 15اینچی شما دلخواه است؛ همچنین در این محفظه فضای کافی برای محافظت بیش تر از لوازم جانبی دستگاه بیش تر از قبیل شارژر و ماوس نیز وجود دارد. در این گونه از کیف لپ‌تاپ‌های جی بگ فضایی نیز برای نگهداری بیش تر از لوازم جانبی مانند هارد اکسترنال و پاوربانک وجود دارد.

در این کیف علاوه‌بر محفظه‌های اصلی یک جیب زیپی کوچک نیز جلوی کیف تعبیه شده است. محفظه‌ی حفظ بیشتراز لپ‌تاپ با به کار گیری بیش تر از پوشش داخلی سلول‌های هوا (Aircell) پوشانده شده تا از لپ‌تاپ به‌خوبی محافظت شود. در این جور یک بند رودوشی قابل تنظیم و جداشدن وجود دارد. شما با استفاده از این بند می‌توانید کیف را به صورت رودوشی همپا خویش داشته باشید. بالای بدنه‌ی آن نیز دو دسته قرار گرفته تا از آن‌ها برای حمل کیف به شکل دستی به کار گیری کنید؛ همینطور این نوع دو بند کوله پشتی نیز دارااست تا در شکل نیاز قابلیت و امکان حمل کیف به چهره کوله‌پشتی را داشته باشید.

لپ‌تاپ‌ها جز لوازم الکترونيکي میباشند که علاوه بر کاربرد در محيط فعالیت و منزل، به خیال پرتابل و قابل‌حمل بودنشان، بیشتراز همراهان هميشگي کاربران هستند. ولی با آمدن گوشي‌هاي هوشمند و تبلت ها، حضور لپ‌تاپ‌ها ملازم افراد کمي کمرنگ شده می باشد ولی هرگز نمي‌توان تبلت و گوشي‌هاي هوشمند را به‌طورقطع جايگزيني براي لپ‌تاپ‌ها دانست، حداقل تاکنون.
همراه داشتن کامپيوترهاي قابل‌حمل بیش تر از محلي به محل ديگر، به خیال قيمت آنان و صدالبته به حافظه راحتي خویش کاربر و نگهداری و نگهداري خوب تر بیش تر از داده ها باطن آن‌ها(از صدمات و برخوردهاي ناشي از حمل‌ونقل) نيازمند کيف‌هايي هست که براي همين عمل طراحي‌شده باشند. کيف‌هاي لپ‌تاپ داراي انواعي زیرا کيف‌دستي و کوله‌پشتي می باشند و بر پایه بزرگي صفحه‌نمايش ، داراي اندازه‌هاي استانداردي می باشند که هنگام خريد آنان بايد در نظر گرفته شوند. اين استاندارد براي اين تعيين‌شده می‌باشد که راحت‌تر و سريع‌تر بتوان کيف‌هاي دلخواه براي هر لپ‌تاپ را دسته‌بندي کرد.
داشتن لايه محافظ، محلي براي نگهداري تبلت، موبايل، تجهيزات جانبي، جيب‌هاي داخلي و بيروني، محلي براي نگهداري اسناد، ضد آب ، سبک و مقاوم بودن ازجمله مواردي می‌باشند که سبب ساز تنوع، برتري و گاهي ضعف يک شرکت يا مارک توليدکننده اين کيف‌ها است.

کوله‌پشتی لپ تاپ «الکسا» دسته «ALX098» مناسب لپ