کیف دستی چرم طبیعی کهن چرم مدل Pf23

�ین جیب‌ها محلی برای مراقبت یک تبلت یا این که آی‌پد با صفحه‌نمایش تا 10 اینچ پباده سازی شده است. همچنین درون یک کدام از دیگر از این جیب‌ها یک سری جیب کوچک‌تر هم وجود داراست که می‌توانید بیش تر از آنها برای نگهداری کارت، گوشی موبایل، هندزفری، کابل شارژ، خودکار، نوع کلید و دیگر لوازم بیش تر از این قبیل فایده بگیرید. در پشت بدنه‌ی این کیف پدهای ضدتعریق به‌کاررفته تا از کمردرد و تعرق کمر کاربر توقف ‌کند. دسته‌ی محکم موجود در بالای بدنه، برای حمل دستی کیف طراحی شده است. همچنین در پشت آن دو بند قابل تهیه کوله‌پشتی هم وجود دارد که قابلیت حمل کیف به‌ شکل کوله را برای شما فراهم می‌کند. این محصول برای نگهداری و حمل یک لپ‌تاپ‌ 15.6 تا 16.4 اینچی همراه با لوازم جانبی بیش تر از قبیل شارژر، ماوس، کتاب‌ها و لباس‌هایتان دلخواه خواهد بود.

کوله‌پشتی «کترپیلار» مدل «CAT-112» دارنده ابعادی دلخواه لپ‌تاپ 15.6 تا 16.4 اینچی است. کیف CAT-112 روی بند‌های رودوشی خود دارای درگاه‌های 3.5 میلی‌متری هدفون و USB است. این درگاه‌ها بیش تر از درون کیف به صورت کابل ادامه دارا‌هستند و به دستگاه موردنظر شما وصل می‌شوند. وجود این درگاه‌ها روی بندها سبب می شود شما بتوانید گوشی موبایل خود را هنگامی که خارج بیش تر از کیف می باشد شارژ کنید و با هدفون یا این که هندزفری خویش به موسیقی دستگاهی که در لپ‌تاپ هست گوش دهید. این محفظه بیشتراز سلول‌های هوا (Aircell) پوشانده شده است و این سلول‌ها می توانند ضربه‌های وارد شونده را دفع نمایند تا به بدنه لپ‌تاپ آسیبی نرسد.

سه عدد جیب حیاتی گران قدر در این کوله‌پشتی تعبیه شده میباشد و به غیر بیش تر از این‌ها یک جیب زیپی کوچک هم در جلو آن دیده می‌شود. محفظه مخصوص لپ ‌تاپ در جیب گران قدر عقب‌تر واقع شده که با بندی چسبی محکم می‌شود. کیف CAT-112 با بهره‌گیری بیشتراز بندهای پهن و پد‌های ضدتعریق به‌راحتی و با خستگی دیرهنگام حمل می‌شود. گفتنی میباشد این کاور دارنده کاوری برای حفاظت در هنگام باران است و با وجود آن خیالتان در روزهای بارانی راحت خواهد بود.

کوله‌پشتی لپ‌تاپ «ریواکیس» گونه 8165، دو محفظه وسیع زیپی دارد که فضای کافی برای نگهداری تبلت، لپ‌تاپ‌های 15.6 اینچی و لوازم فردی یا کتاب و مدارک را در اختیار کاربرش قرار می‌دهد. دو طرف کوله دو جیب کوچک زیپی دارد و نمای روبرویی ظاهری ساده بیشتراز کنار هم قرار دریافت کردن سه نوار پهن عمودی دارد. کوله‌پشتی 8165 از سری «Narita» تولیدات ریوا کیس میباشد و نظیر بیشتر کیف‌ها بیش تر از پلی‌استر ساخته شده است. وزنش در حدود 795 گرم است و در صورتی‌که بیش تر از روبرو به آن نگاه کنید، 440 میلی‌متر طول، 310 میلی‌متر عرض و 120 میلی‌متر ضخامت دارد. همان‌طور که گفته شد فضای داخلی کوله شامل دو بخش مجزا و چسبیده به نیز می باشد که بوسیله زیپ بسته می‌شوند. بخش جلویی یک جیب زیپی و یک جیب وسیع برای مراقبت اسناد و مدارک دارد. بخش پشتی نیز ‌محلی برای مراقبت لپ‌تاپ داراست که میتواند لپ‌تاپ‌هایی تا 15.6 اینچ را در خود جای دهد. دیواره‌های این قسمت پوششی ضخیم داراست تا بیشتراز لپ‌تاپ در برابر ضربه مراقبت کند. به این دیواره یک جیب دوخته شده هست که محلی برای حفظ تبلت هایی تا 10.1 اینچ است. ولی بیرون کوله؛ در قسمت جلویی فقط یک جیب زیپی کوچک وجود دارد. در طرفین نیز دو جیب زیپی کوچک برای نگهداری، کابل، شارژر، پاور بانک و … دیده می‌شود. در قسمت پشت، پد نرمی دوخته شده می‌باشد که نیز تعرق را کاهش می هد و هم به یار و همدم بندهای پهن کوله‌پشتی، حمل کوله را آسان‌تر و خستگی را کم‌تر می‌کند. در نصیب بالایی هم دسته‌ای به بدنه کوله دوخته شده هست که در هنگام موردنیاز به حمل کوله به‌صورت دستی، به فعالیت می‌آید.

کوله‌پشتی لپ‌تاپ «الکسا» گونه «ALX3035» فضای امنی برای حفظ لپ‌تاپ‌های 15.6 تا 16.4 اینچی داراست و داشتن کاور باران، جیب تبلت، فضای زیاد، پشتی راحت و کاور باران بیشتراز دیگر ویژگی‌های آن است. این کوله از برزنت ضد آب ساخته شده می‌باشد و با داشتن 480 میلی‌متر طول، 350 میلی‌متر پهنا و 200 میلی‌متر ضخامت، وزنی حدود 1200 گرم دارد. فضای کوله مشتمل بر دو بخش اساسی می‌شود. محفظه‌هایی وسیع که برای نگهداری لپ‌تاپ تهیه و تنظیم شده است و محلی برای سایر لوازم و تجهیزات. البته جیب‌های بیرونی نیز بخش دیگری هستند. در نصیب جلویی دو جیب بیرونی زیپی وجود دارااست که عرضی به‌اندازه پهنای کوله دارا هستند و ارتفاع هرکدام تقریبا نصب طول کوله می‌باشد و درونشان جیب‌های دیگری برای محافظت کارت، خود کار و اقلام کوچکی مانند آن‌هاست. یک جیب توری هم برای مراقبت بطری آب یا این که قمقمه‌های کوچک به قسمت جانبی کوله دوخته شده است. بخشی که برای نگهداری لپ‌تاپ در نظر گرفته شده است، پوششی بیش تر از سلول‌های هوا (همان Aircell) داراست که می تواند آن را در برابر ضربات و برخوردها نگهداری کند. در کنار آن جیبی هم برای حفظ تبلت و آی‌پد هایی تا 10 اینچ و محلی برای حفظ هدفون در نظر گرفته شده است. پشتی کوله برجستگی‌هایی دارد به گردش آزادانه هوا یاری می کند و فشار کوله بر روی کمر را کاهش می‌دهد. در صورتی‌که بنا بر وضعیت عمل یا تحصیلتان ما یحتاج دارید که کوله‌پشتی لپ‌تاپتان را مدت‌های زیادی حمل کنید، یا این که حالت آب و هوایی متغیری را تجربه کنید، خرید این کوله انتخاب هوشمندانه ایست.

اين کوله پشتي سوای در نظر به چنگ آوردن دستگاه در درون آن 650 گرم وزن دارااست و ابعاد آن به‌صورتي اندازه‌گيري شده که براي نگه‌داري يک لپ‌تاپ 16 اينچي مناسب خواهد بود. اين مدل از کيف‌هاي ريواکيس بدنه‌اي از جنس پلي استر و ضد آب دارند. طول آن‌ها 43 سانتي‌متر، عرض اين کيف 30.5 و ارتفاعش 9.3 سانتي متر است. شرکت توليد کننده اين محصول را به‌صورتي طراحي و توليد کرده که قابليت حمل به سه شیوه دستي، کوله پشتي و رودوشي را دارد. دو بند دستي موجود در آن به‌صورت افقي و بالاي بدنه‌ قرار گرفته‌اند. بند رودوشي دو طرف کيف را در برمي‌گيرد و قابليت تنظيم و غیر وابسته شدن بیش تر از بدنه را دارد. همچنين بندهاي کوله پشتي آن در پشت بدنه‌ طراحي شده‌اند و قابليت تنظيم شدن را دارند. شما مي‌توانيد در صورت نياز نداشتن به بندهاي کوله پشتي، آن‌ها را باطن جيب زيپي جانور در پشت بدنه‌ي کيف قرار داده و مخفي کنيد.
در اين محصول يک محفظه‌ي اصلي قرار دارااست که فضاي کافي براي نگهداري يک لپ‌تاپ و دو تبلت 10.1 اينچي را دارد. همچنين در اين محفظه اندکي جاي خالي وجود داراست که مي‌توانيد بیش تر از آن براي نگهداري کتاب، شارژر و ماوس دستگاه خود به کار گیری کنيد. در جلوي آن يک جيب زيپي گران قدر و تعدادي جيب کوچک‌تر در درون آن قرار گرفته است. شما مي‌توانيد در اين جيب خودکار، گوشي موبايل، هندزفري و ديگر لوازم بیش تر از اين قبيل را قرار داده و با خویش حمل کنيد. همچنين يک جيب زيپي عمودي هم در کنار آن تعبيه شده که شما مي‌توانيد مدارک خویش را داخل آن نگهداري کرده و در مواقع نياز به آنها دسترسي داشته باشيد.
کوله‌پشتی لپ‌تاپ لکسین مناسب برای لپ‌تاپ‌های تا 16.4 اینچی است. جنس بدنه آن پلی-استر است. دارنده محفظه‌ای برای حفظ لپ‌تاپ بوده که به‌صورت زیپی باز و بسته می‌شود. کوله‌پشتی لکسین دارای جیب‌های داخلی متعددی برای حفظ لوازم جانبی است. در قسمت جلویی کوله‌پشتی جیب دیگری طراحی‌شده که به‌صورت زیپی باز و بسته می‌شود. روی بدنه آن دسته‌ای طراحی‌شده که قابلیت حمل به‌صورت دستی را برای شما مهیا می‌کند. در قسمت پشتی آن دو بند تعبیه‌شده که قابلیت حمل و جابجایی به‌صورت کوله‌پشتی را برای شما آماده می‌کند. روی بدنه آن مارک لکسین حک‌شده و ترکیب رنگ‌بندی و ظاهر معمولی آن، جلوه‌ای خاص به آن بخشیده است. آب و ضربه ازجمله مواردی می‌باشند که می توانند لپ‌تاپ شما را تهدید کنند. بیشتراز طرفی یک لپ‌تاپ می تواند دارای لوازم جانبی دیگری مانند ماوس، هارداکسترنال و چند مورد دیگر باشد. بسته به‌اندازه‌ی لپ‌تاپی که دارید، می‌توانید کیف یا این که کوله متناسب با میزان آن را تهیه کنید.

کوله‌پشتی لپ‌تاپ «ریوا کیس» جور 8125 از پلی‌استر ساخته شده می باشد و ابزاری دلخواه برای حمل و نگهداری بیشتراز لپ‌تاپ‌های 14 اینچی است. این کوله محلی برای حفظ لپ‌تاپ، تبلت و یکسری جیب کوچک و گران قدر برای نگهداری لوازم ریزودرشت و تجهیزات جانبی دارد. این کوله از سری «Narita» تولیدات ریوا کیس میباشد که همچون دیگر محصول ها این شرکت، از کیفیت، زیبایی و تداوم بالایی برخوردار است. همان‌طور که اشاره شد جنس این کوله بیشتراز پلی‌استر است. در حدود 625 گرم وزن داراست و از نمای روبرو 355 میلی‌متر طول، 290 میلی‌متر پهنا و چیزی حدود 70 میلی‌متر هم ضخامت دارد. فضای کلی کوله شامل یک بخش است و چندین جیب کوچک و وسیع داخلی و فرنگی دارد. درون کوله محلی برای محافظت لپ‌تاپ وجود داراست که دیواره‌های ضخیمش آن را در برابر ضربه نگهداری می‌کند. همینطور جیبی هم برای نگهداری تبلت هایی تا 10.1 اینچی در این نصیب دیده می‌شود. یک جیب داخلی زیپی بخش دیگری بیشتراز فضای داخلی کوله را تشکیل می‌دهد. البته بیرون کوله، در طرفین دو جیب زیپی وجود دارد که برای حفظ بطری آب، شارژر همراه، خودکار یا این که نظیر آن ها دلخواه است. پشت کوله در محل تماس با کمر، بافتی نرم برای کاهش خستگی و تعریق به کوله دوخته‌شده می‌باشد و یک جیب زیپی کوچک برای حفظ پول یا مدارک شناسایی وجود دارد. همچنین روی بند کوله‌پشتی نیز جیب برای مراقبت گوشی موبایل یا این که دستگاه پخش موسیقی قابل‌حمل تعبیه شده است. کوله‌پشتی 8125 پباده سازی معمولی و به‌دوراز طرح و نقشی دارد. این فرمان می‌تواند اعتنا افرادی که بیش تر از زرق‌وبرق و طرح‌های نا مرتب دوری می کنند را به خویش جلب کند.

کیف لپ‌تاپ «کاترپیلار» مدل «CAT-720» برای لپ‌تاپ‌های 15.6 تا 16.4 اینچی ساخته شده است؛ حدود یک کیلوگرم وزن داراست و نصیب داخلی آن یک‌سری جیب دارااست که می‌توانید لوازم گزینه نیازتان را در این جیب‌ها قرار دهید. گفتنی میباشد این کیف چنانچه 90 درجه چرخانده شود، قابلیت به کار گیری به عنوان کوله‌پشتی را داراست و با دو بند روی شانه‌ها قرار می‌گیرد. پوشش داخلی محفظه‌ی لپ‌تاپ این کیف، از سلول‌های هوا (Aircell) بهره‌مند است. جیب‌های این کیف محل مناسبی برای قراردادن گوشی موبایل، کیف پول، پاوربانک، کابل‌ها و… هستند. این کیف بیش تر از بندی رودوشی بهره‌مند می‌باشد که با وجود پد پهن روی آن، شانه‌ی‌ کاربر دیرتر خسته می‌شود. این بند، هم قابلیت تنظیم داراست و نیز می‌توانید آن را از کیف جدا کنید. در قسمت بالای کیف «CAT-720» دسته‌ای برای حمل دستی کیف وجود دارد و این دسته مثل بند رودوشی دارنده قسمتی پهن هست تا کیف بهتر در دست قرار گیرد و فشار وارده به آن کاهش یابد. کیف CAT-720 کاترپیلار بیشتراز پلی‌استر ساخته شده هست و جیب‌های اصلی آن از رویه زیپ باز و بسته می‌شوند. محفظه‌ی منحصر به فرد لپ‌تاپ در این کیف کاترپیلار (Catterpillar) بیشتراز سلول‌های هوا (Aircell) ساخته شده میباشد و این پوشش بیش تر از واردشدن ضربات به بدنه‌ی لپ‌تاپ توقف می‌کند.
کیف لپ‌تاپ «جی بگ» نوع «Elit 3-2» برای لپ‌تاپ‌های 15اینچی پباده سازی شده و سوای درنظرگرفتن لوازم داخل آن، 1096 گرم وزن دارد. این کیف 9 سانتی‌متر ضخامت، 35 سانتی‌متر پهنا و 41 سانتی‌متر ارتفاع دارد. نحوه‌ی باز و بسته شدن جیب‌ها در آن زیپی است و به‌سادگی باز خواهد شد. در این دسته یک محفظه‌ی حیاتی وجود دارااست که برای نگهداری از لپ‌تاپ 15اینچی شما مطلوب است؛ همچنین در این محفظه فضای کافی برای محافظت بیش تر از لوازم جانبی دستگاه از قبیل شارژر و ماوس نیز وجود دارد. در این نوع بیش تر از کیف لپ‌تاپ‌های جی بگ فضایی هم برای نگهداری بیشتراز لوازم جانبی مانند هارد اکسترنال و پاوربانک وجود دارد.

کیف پول کهن چرم مدل Lwk48 این کیف علاوه‌بر محفظه‌های کلیدی یک جیب زیپی کوچک نیز جلوی کیف تعبیه شده است. محفظه‌ی مراقبت بیشتراز لپ‌تاپ با فایده بیشتراز پوشش داخلی سلول‌های هوا (Aircell) پوشانده شده تا از لپ‌تاپ به‌خوبی محافظت شود. در این مدل یک بند رودوشی قابل تهیه و تنظیم و جداشدن وجود دارد. شما با فایده از این بند می‌توانید کیف را به صورت رودوشی یار و همدم خود داشته باشید. بالای بدنه‌ی آن نیز دو گونه قرار گرفته تا بیشتراز آنان برای حمل کیف به صورت دستی فایده کنید؛ همچنین این جور دو بند کوله پشتی نیز دارد تا در چهره مایحتاج قابلیت حمل کیف به شکل کوله‌پشتی را داشته باشید.

لپ‌تاپ‌ها جز لوازم الکترونيکي می‌باشند که علاوه بر کاربرد در محيط کار و منزل، به خیال پرتابل و قابل‌حمل بودنشان، بیشتراز همراهان هميشگي کاربران هستند. اما با داخل شدن گوشي‌هاي هوشمند و تبلت ها، حضور لپ‌تاپ‌ها یار و همدم افراد کمي کمرنگ شده هست البته هرگز نمي‌توان تبلت و گوشي‌هاي هوشمند را به‌طورقطع جايگزيني براي لپ‌تاپ‌ها دانست، حداقل تاکنون.
همراه داشتن کامپيوترهاي قابل‌حمل از محلي به محل ديگر، به خیال قيمت آنان و صدالبته به خاطر راحتي خویش کاربر و حفظ و نگهداري خوبتر از داده ها باطن آن‌ها(از صدمات و برخوردهاي ناشي از حمل‌ونقل) نيازمند کيف‌هايي می باشد که براي همين عمل طراحي‌شده باشند. کيف‌هاي لپ‌تاپ داراي انواعي زیرا کيف‌دستي و کوله‌پشتي میباشند و بر پایه بزرگي صفحه‌نمايش ، داراي اندازه‌هاي استانداردي می‌باشند که هنگام خريد آن ها بايد در لحاظ گرفته شوند. اين استاندارد براي اين تعيين‌شده می باشد که راحت‌تر و سريع‌تر بتوان کيف‌هاي مطلوب براي هر لپ‌تاپ را دسته‌بندي کرد.
داشتن لايه محافظ، محلي براي نگهداري تبلت، موبايل، تجهيزات جانبي، جيب‌هاي داخلي و بيروني، محلي براي نگهداري اسناد، ضد آب ، سبک و مقاوم بودن ازجمله مواردي می باشند که باعث تنوع، برتري و گاهي ضعف يک این موسسه يا برند توليدکننده اين کيف‌ها است.

کوله‌پشتی لپ تاپ «الکسا» گونه «ALX098» دلخواه لپ