کیف پول واته کد B002

�ا خانم‌ها توصیه می‌کنیم. برای حفظ از کارت اعتباری‌های متنوع خویش نگران فضای جداگانه نباشید، این کیف پول به اندازه‌ی 18 عدد محفظه برای کارت اعتباری در نظر گرفته است. دسترسی خوبی برای این کارت‌های اعتباری وجود دارااست و محل مراقبت اسکناس نیز به چهره عمودی در حیث گرفته شده است. فضای مورد نیاز برای کارت‌های ویزیت که در ابعاد متفاوت می‌باشند نیز برابر با 5 محفظه است. برند درسا این کیف پول را به عنوان یک تعیین ایده‌آل عرضه کرده است.
کیف پول چرمی «چرم مشهد» (Mashad Leather) مدل «D0185» یکی‌از بیش تر از انواع کیف‌های کتی برای بانوان می‌باشد که از جنس چرم و با طراحی و کیفیت قابل‌توجهی معرفی و عرضه شده است. این نوع از جنس چرم طبیعی ساخته شده و با طراحی متفاوت و جالب خویش از جمله مدل‌های شیک و جالب برای سلیقه‌های گوناگون بانوان محسوب می‌شود. کیف کتی چرم مشهد گونه D0185 در کنار محفظه‌های متعددی که در اختیار کاربر قرار می‌دهد، این امکان را میسر می‌سازد تا در چهره تمایل محفظه‌ی وسطی را از کیف غیر وابسته فرمایید تا بیش تر از ضمن استفاده از فضای اصلی، کیف وزن کمتری داشته باشد. محل حفظ سکه، محل مراقبت عکس و همچنین تعداد قابل‌توجهی از محفظه‌های ویژه‌ی کارت ویزیت و کارت اعتباری محفظه‌هایی هستند که برای این دسته مد نظر قرار گرفته است. در قسمتی از طرفین کیف، یک بند مچی چرمی هم تعبیه شده که با یک حلقه‌ی فلزی به کیف متصل می‌شود. باز و بسته‌کردن این کیف شیک و باکیفیت بیشتراز رویه یک قفل دکمه‌ای در نصیب وسط چهره میگیرد که در مدل خویش برای این سبک از کیف زنانه، دیدنی و کارآمد است. در کنار طرح معمولی و زیبای رویه، فقط عنصر دیگری که مشاهده می‌شود، لوگوی مارک چرم مشهد می باشد که به چهره فلزی روی کیف نقش بسته است. در مجموع در شرایطی‌که قصد خرید یک کیف کارآمد، زیبا و باکیفیت را دارید این جور انتخابی قابل‌تامل و با تنوع رنگی که داراست هدیه‌ای همه‌پسند، کارآمد و دوست‌داشتنی خواهد بود.
کیف پول‌های مردانه بایستی به شکلی طراحی شوند که علاوه بر زیبایی به‌خوبی بیش تر از اسکناس‌ها و مدارک شما مراقبت کنند. یکی‌از از کیف‌هایی که با این خصوصیات ساخته شده «3755» اسم دارد. این کیف زیبا را مارک ایرانی و معتبر «درسا» (Dorsa) طراحی و تولید می‌کند. کیف موردبحث بیش تر از چرم گاوی ساخته شده است. کیف پول 3755 هیچ زیپ یا این که دکمه‌ای برای باز و بسته‌شدن ندارد. برای باز و بسته کردن این کیف کافی است تا بیش تر از وسط آن را تا کرده و ببندید. روی کیف طرح کروکو فعالیت شده است. این طرح حس دست کشیدن روی پوست کروکودیل را در شما تولید می‌کند. روی کیف نشان تجاری درسا چشم می‌‌شود. با توجه به ابعاد کوچک کیف 3755 می‌توانید آن را در جیب شلوارتان هم نگه‌دارید. این کیف ابعادی معادل 10 × 12.5 × 2.5 سانتی‌متر دارد. این اندازه کیف را فراوان خوش‌دست کرده است. برای محافظت سکه‌های شما در این کیف یک محفظه‌ی جادار و سفت تعبیه شده است. با وجود چنین محفظه‌ای دیگر نگران سروصدا کردن سکه‌ها در جیبتان نخواهید بود. این کیف برای هدیه دادن به آقایان فراوان مطلوب به نظر می‌رسد. خرید کیف درسا 3755 با اعتنا به کیفیت تولید بالا، ابعاد دلخواه و رنگ مشکی و براقش برای شما مضاعف خوشحال‌کننده به حیث می‌رسد.
یکی از گزینه‌های زیاد مناسب برای ساخت و دوخت محصولاتی بیش تر از قبیل کیف و کفش چرم می‌باشد زیرا نیز تداوم خوبی، نیز طیف رنگی و هم کیفیت وظاهر خیر و خوبی دارد. چرم‌ها انواع مختلفی دارند، که می‌توان از چرم گاوی، چرم بزی و چرم شترمرغ نام برد. «کيف پول گالري ستاک کد 81024» نمونه زیبایی از تولیدها چرمی و بیشتراز محصول ها گالری ستاک است. این محصول به‌صورت کیفی مستطیل‌شکل (کتی) بوده و حنایی‌رنگ چشم می‌شود. نصیب داخلی دربرگیرنده سه عدد جیب برای اسکناس و سه عدد جیب کوچک برای سکه و یا این که مواقعی چون عکس و کارت ویزیت می‌شود. قسمت بیرونی این محصول بیش تر از اشبالت ( مانند نصیب داخلی) می باشد که توسط بندی قهوه‌ای رنگ و یک دکمه فشاری بسته می‌شود. این اثر میتواند هدیه خیر و خوبی برای یک دوست و یا همسرتان باشد. برای نگهداری بیشتراز محصولات اشبالت خوبتر میباشد صرفا با ابزاری زیرا پرزگیر تمیز شوند تا کیفیت همیشگی‌شان نگهداری شود.
کیف پول برای همگی ما نقش مهم دارد و در سبک‌ترین شرایط بیرون وارد شدن از خانه هم همراهی‌‌مان می‌کند. کیف پول چرمی برند ایرانی «درسا» (Dorsa) به صورت جیبی پباده سازی شده و فضای متعددی در کیف یا این که جیب شما اشغال نخواهد کرد. کیف پول مدل (2204) در ابعاد 12 × 9 × 1 سانتی‌متر می باشد و ظاهری به رنگ مشکی دارد. چرم استفاده شده در این کیف پول جنسی بیش تر از چرم ارگانیک بیش تر از نوع گاوی رفلکس داراست و تضمین خیر و خوبی برای کیفیت آن محسوب خواهد شد. این کیف به چهره کتابی یا این که معمولی باز خواهد شد و بر روی آن برند درسا به زیبایی حک شده است. در نصیب داخلی، دو محفظه به صورت افقی برای محافظت از اسکناس لحاظ شده که البته بسته شدن کیف سبب ساز خم شده آن خواهد شد. برای کارت اعتباری یا این که ویزیت خیالتان راحت باشد که به تعداد زیادی فضا برای حفظ بیشتراز آنها مجهز است. چهار عدد محفظه‌ی عمودی در یک طرف کیف پول و چهار عدد دیگر در طرف دیگر کیف تعبیه شده که دسترسی را برای کارت‌های اعتباری راحت می‌کند. در هر طرف دو عدد محفظه هم با ابعاد بزرگتر طراحی شده که برای کارت‌های ویزیت با ابعاد متنوع مناسب خواهد بود. این کیف پول چرم میتواند یک تعیین زیبا و شکیل برای آقایان باشد یا چه بسا هدیه‌ای دیدنی برای مناسبتی ایده‌آل. مارک درسا حدود 20 سال میباشد که در زمینه‌ی اکسسوری و لوازم لوکس فعالیت کرده و توانسته یکی بیش تر از بهترین‌های آن در میهن باشد.

طراحی «کیف پول دیرین چرم مدل F3-1» فراوان معمولی و شکیل بوده که همین فرمان سبب ساز محبوبیت آن می‌شود. بر روی قسمت جلوی کیف دوختی با خطوط شیبدار وجود دارد که سبب شده تا رخ کیف همانند یک پاکت نامه‌ی چرمی زیبا به لحاظ برسد. همچنین رنگ عسلی زیبا بر جذابیت آن افزوده است. طراحی دوچندان کاربردی این کیف جیبی شامل دو لت و یک جاکارتی قطع شونده بوده ه یک کدام از بیشتراز لت‌های این کیف پول بر روی خود 5 جای کارت و لت دیگر یک جای عکس دارد. یک جاکارتی در باطن کیف وجود دارد که می توان آن را نیز به چهره جداگانه فایده کرد. این کیف پول جیبی مضاعف زیبا بیشتراز چرم گاوی طبیعی ساخته شده است. این دسته چرم بیشتراز جور دباغی شده با گیاه ساخت می‌شود. این محصول بیش تر از محصول ها این موسسه «کهن چرم» بوده که سال‌هاست در مورد تولیدات چرم عمل می‌کند. جهت حفظ خوب تر و تندرست ماندن این محصولات، بیش تر از قرار دادن در معرض حرارت مستقیم و زیاد آفتاب به بازه زمانی طولانی در جاهایی مانند تحت شیشه اتومبیل جلوگیری کنید. برای تمیز کردن کیف بیش تر از هیچ نوع آستون یا این که اسپری‌های تمیزکننده استفاده نکنید و فقط با حوله یا دستمال نخی مرطوب سطح چرم را تمیز کنید.
اکسسوری‌های چرمی جذابیت زیادی دارا هستند و در تعیین آنها می بایست ترکیبی از زیبایی، کیفیت و هماهنگی با دیگر اقلام مورداستفاده‌تان را در نظر داشته باشید. کیف پول فوق محصول مارک ایرانی «شهر چرم» (Leather City) بوده که با مدل «122144-6» شناخته می‌شود. این کیف محفظه‌ی مضاعف جاداری برای محافظت بیش تر از مدارک دارد. روی کیف آرم برند شهر چرم به چهره مخفف «LC» حک شده است. این کیف به وسیله‌ی زبانه‌ای فلزی روی کیف بسته می‌شود. با بازکردن کیف فضای زیادی برای حفظ بیشتراز کارت اعتباری، اسکناس، سکه یا این که چه بسا عکس تعبیه شده است. این محفظه‌ی جادار و جالب از جنس چرم طبیعی (گاوی) ساخته ‌شده‌ است. کیف بیش تر از چرم ارگانیک تنظیم شده و مقاومت بالایی دربرابر فشار و گرما دارد. کیف پاسپورتی 122144-6 با طول 19 سانتی‌متر و پهنا 10 سانتی‌متر و ضخامت 3 سانتی‌متر طراحی شده است. رنگ قهوه‌ای عسلی کیف چرم مشهد به‌راحتی با وسایل، کیف و کفش مناسبش ست می شود و میتواند همپا خیر و خوبی برای شما باشد. برای کارت‌های اعتباری متنوع خود نگران نباشید؛ زیرا 12 عدد محفظه جهت حفظ بیشتراز آن‌ها تعبیه شده است. یک محفظه‌ی زیپ‌دار هم در پشت کیف قرار دارد که برای مراقبت از سکه دلخواه به حیث می رسد و دسترسی پرسرعت و نیکی دارد. کیف پول 122144-6 بیش تر از برند شناخته‌شده‌ی شهر چرم، با طراحی زیبا و وزن نسبتا کم، رنگ دیدنی و کیفیت و عملکرد عالی، گزینه‌ای فوق‌العاده برای علاقه‌مندان کیف چرم خواهد بود.
کیف پول چرمی مارک ایرانی «درسا» (Dorsa) با نوع (11275) عرضه شده می باشد و فضای مضاعف مناسبی برای مراقبت بیشتراز اسکناس و کارت‌های اعتباری شما خواهد داشت. این کیف پول به چهره کتی یا به اصطلاح پالتویی پباده سازی شده و برای بستن و باز کردن آن بیش تر از یک به دور زیپ به کار گیری شده است. این زیپ باعث میگردد تا اطمینان بیشتری از حفظ مدارک‌تان به هنگام حمل داشته باشید. محفظه‌ی عمودی موجد برای اسکناس به گونه‌ای پباده سازی شده که آسیبی به آن وارد نشود و نیازی به خم شدن آن‌ها نشود. کیف پول (11275) در ابعاد 12 × 21 × 3 سانتی‌متر هست و ظاهری به رنگ مشکی دارد. چرم به کار گیری شده در این کیف پول جنسی بیشتراز چرم طبیعی بیشتراز دسته گاوی با طرح لیزارد دارااست و سطح براق آن جذابیت متعددی ساخت کرده است. طرح مشکی و براق با رگه‌هایی به روی چرم، ظاهر این کیف را تا حد متعددی به شکل مجلسی و شکیل تبدیل کرده و استفاده‌ی آن را بسته به سلیقه به آقایان یا این که خانم‌ها توصیه می‌کنیم. برای نگهداری بیشتراز کارت اعتباری‌های متنوع خود نگران فضای جداگانه نباشید، این کیف پول به اندازه‌ی 8 عدد محفظه برای کارت اعتباری داراست و دسترسی خیر و خوبی برای این آنان وجود خواهد داشت. فضای گزینه مایحتاج برای کارت‌های ویزیت که در ابعاد متعدد میباشند هم برابر با 4 محفظه است. در قسمت میانی کیف یک محفظه برای قرار دادن سکه طراحی شده هست که به وسیله‌ی یک زیپ بسته خواهد شد. کیف پول چرمی درسا یک تعیین عالی و ایده‌آل میباشد و از کلیه محتویات به خوبی محافظت خواهد کرد.
کیف پول مارک ایرانی «شهر چرم» (Leather City) با گونه (133122-3) برای استفاده‌ی آقایان عالی به نظر می‌رسد. این کیف بیشتراز طراحی ساده‌ای برخوردار است و ابعاد مناسبی دارد. در طراحی این کیف پول از طرح فلوتر چرم به کار گیری شده و مارک شهر چرم این کیف را به چهره کتی (پالتویی) عرضه کرده است. برای باز کردن این کیف پول می بایست بیش تر از بند روی کیف فایده فرمایید و سپس به صورت معمولی یا این که به اصطلاح کتابی باز خواهد شد. البته برای این کیف دو محفظه در کنار نیز در نظر گرفته شده می باشد که برای مراقبت کارت اعتباری و ویزیت و غیره عالی به لحاظ می‌رسد. این کیف پول با ابعاد 20 × 10.5 سانتی‌متر ابعاد مناسبی برای مدارک و ملزومات شما خواهد داشت. با وجود فضای زیادی که در این کیف تعبیه شده، وزنی معادل کوله پشتي هاي سيرا مدل H04-034 Composite گرم دارااست که به عنوان یک چرم وزن خوبی خواهد بود. چرم فایده شده در این کیف پول مقاومت متعددی را ارائه می‌کند؛ بیش تر از اینرو ملازم مناسبی به شکل روزانه خواهد بود. برای مراقبت کارت‌های اعتباری خود نگران نباشید که 11 عدد محفظه برای آن‌ها لحاظ شده است. کیف پول (133122-3) دارنده فضای قابل توجهی برای حفظ بیشتراز کارت ویزیت و اسکناس یا این که چه بسا عکس است. برند ایرانی شهر چرم این کیف پول را برای استفاده‌ی آقایان پباده سازی و عرضه کرده است.
کیف پول «شهر چرم» گونه «122185-5» یکی بیشتراز محصولات باکیفیت این برند ایرانی می باشد که از پباده سازی همه‌پسند و کیفیتی دلخواه منفعت می‌برد. این کیف که از لحاظ طراحی در مجموعه کیف‌‌پول‌های کتی دسته‌بندی می‌شود، با توجه به معیار و رنگ، یک کیف یونیسکس یا مردانه‌زنانه به‌شمار می‌رود. جنس این کیف چرم صددرصد ارگانیک بیشتراز جور گاوی (Calf Leather) است که با طرح همه‌پسند الگانت، توجه بخش اعظمی را به خود جلب می‌کند. یک کدام از از مواقعی که به جذابیت ظاهری این کیف پول افزوده، پباده سازی دوردوخت و برخورداری بیش تر از یک بند برای باز و بسته‌کردن آن است. با بازکردن کیف، شاهد دو محفظه‌ی اساسی برای مراقبت اسکناس و محفظه‌های گوناگون و متنوع دیگر خواهید بود. برای این کیف، سیزده شیار یا این که محل حفظ کارت اعتباری، دو محل محافظت کارت ویزیت و دو محل مجزا برای مراقبت عکس در لحاظ گرفته شده می باشد که نشان بیش تر از پباده سازی کارآمد آن دارد. یک محفظه‌ی کارآمد دیگر که در کیف‌های پول نو شاهد آن هستیم، محل نگهداری سیم‌کارت است که در این مدل، دو عدد کنار نیز طراحی و تعبیه شده است. بدین‌ترتیب همواره می‌توانید سیم‌کارت بیشتر یا دوم خود را در محلی امن و مطمئن محافظت نمایید و با خویش به همپا داشته باشید. در مجموع این جور را می‌توان یک کیف پول کتی شیک، باکیفیت و اما کارآمد برشمرد که با دقت به کیفیت خوب چرم و طراحی زیبا، هدیه‌ای دوست‌داشتنی نیز محسوب می‌شود.
رنگ قهوه‌ای پر‌نور و ملایم «کیف پول چرم طبیعی دیرین چرم گونه LpK1-1» را می‌توان با کیف دستی یا کفش و خرقه ست کرد و با بیشتر طیفه‌ای رنگی مطابقت دارد. پباده سازی فراوان کاربردی این کیف شامل؛ دو لت بوده که هر یک دارنده جای کارت به شکل افقی و عمودی و بدنه ی حیاتی جای اسکناس است. این محصول با طرح بی آلایش و خود دوستداشتنی افراد بی آلایش پسند است. این کیف پول جیبی فراوان زیبا بیش تر از چرم گاوی طبیعی ساخته شده و چرم طبیعی گزینه فایده در این کیف از جور چرم گاوی فرنگیست. پباده سازی نوع LpK 1-1 زیاد بی آلایش و شکیل بوده که همین دستور سبب ساز محبوبیت آن می‌شود. سفارش ما به شما «کیف پول جیبی چرم طبیعی کهن چرم مدل LpK1-1» است که در عین جادار بودن مضاعف سبک و خوش دست است. جهت مراقبت خوبتر و تندرست ماندن این محصولات، بیش تر از قرار دادن در معرض حرارت بدون واسطه و دوچندان آفتاب به زمان طولانی در جاهایی مثل ذیل شیشه اتومبیل نیز جلوگیری کنید. برای تمیز کردن کیف از هیچ نوع آستون یا این که اسپری‌های تمیزکننده استفاده نکنید و تنها با حوله یا این که دستمال نخی مرطوب سطح چرم را