کیف پول واته کد B002

�ا خانم‌ها پیشنهاد می‌کنیم. برای نگهداری از کارت اعتباری‌های متنوع خویش نگران فضای جداگانه نباشید، این کیف پول به اندازه‌ی 18 عدد محفظه برای کارت اعتباری در حیث گرفته است. دسترسی خیر برای این کارت‌های اعتباری وجود داراست و محل محافظت اسکناس نیز به چهره عمودی در حیث گرفته شده است. فضای مورد مایحتاج برای کارت‌های ویزیت که در ابعاد گوناگون می‌باشند نیز برابر با 5 محفظه است. مارک درسا این کیف پول را به عنوان یک انتخاب ایده‌آل عرضه کرده است.
کیف پول چرمی «چرم مشهد» (Mashad Leather) جور «D0185» یکی بیش تر از انواع کیف‌های کتی برای بانوان هست که بیشتراز جنس چرم و با پباده سازی و کیفیت قابل‌توجهی معرفی و عرضه شده است. این دسته بیش تر از جنس چرم ارگانیک ساخته شده و با طراحی متفاوت و جالب خویش بیش تر از جمله مدل‌های شیک و دیدنی برای سلیقه‌های مختلف بانوان محسوب می‌شود. کیف کتی چرم مشهد جور D0185 در کنار محفظه‌های متعددی که در اختیار کاربر قرار می‌دهد، این قابلیت را میسر می‌سازد تا در شکل تمایل محفظه‌ی وسطی را بیش تر از کیف قطع نمایید تا از ضمن به کار گیری بیش تر از فضای اصلی، کیف وزن کمتری داشته باشد. محل محافظت سکه، محل محافظت عکس و همینطور تعداد قابل‌توجهی بیشتراز محفظه‌های ویژه‌ی کارت ویزیت و کارت اعتباری محفظه‌هایی می باشند که برای این نوع مد لحاظ قرار گرفته است. در قسمتی بیش تر از طرفین کیف، یک بند مچی چرمی نیز تعبیه شده که با یک حلقه‌ی فلزی به کیف متصل می‌شود. باز و بسته‌کردن این کیف شیک و باکیفیت بیش تر از طریق یک قفل دکمه‌ای در نصیب وسط چهره می‌گیرد که در جور خود برای این سبک بیش تر از کیف زنانه، دیدنی و کارآمد است. در کنار طرح بی آلایش و زیبای رویه، فقط عنصر دیگری که مشاهده می‌شود، لوگوی مارک چرم مشهد می‌باشد که به شکل فلزی روی کیف نقش بسته است. در مجموع در‌صورتی‌که قصد خرید یک کیف کارآمد، زیبا و باکیفیت را دارید این دسته انتخابی قابل‌تامل و با تنوع رنگی که دارااست هدیه‌ای همه‌پسند، کارآمد و دوست‌داشتنی خواهد بود.
کیف پول‌های مردانه باید به شکلی طراحی شوند که علاوه بر زیبایی به‌خوبی بیش تر از اسکناس‌ها و مدارک شما نگهداری کنند. یکی از بیش تر از کیف‌هایی که با این مشخصات ساخته شده «3755» اسم دارد. این کیف زیبا را برند ایرانی و معتبر «درسا» (Dorsa) پباده سازی و تولید می‌کند. کیف موردبحث بیش تر از چرم گاوی ساخته شده است. کیف پول 3755 هیچ زیپ یا این که دکمه‌ای برای باز و بسته‌شدن ندارد. برای باز و بسته کردن این کیف کافی می‌باشد تا بیشتراز وسط آن را تا کرده و ببندید. روی کیف طرح کروکو کار شده است. این طرح حس دست کشیدن روی پوست کروکودیل را در شما تولید می‌کند. روی کیف نشان تجاری درسا چشم می‌‌شود. با دقت به ابعاد کوچک کیف 3755 می‌توانید آن را در جیب شلوارتان نیز نگه‌دارید. این کیف ابعادی معادل 10 × 12.5 × 2.5 سانتی‌متر دارد. این معیار کیف را بسیار خوش‌دست کرده است. برای محافظت سکه‌های شما در این کیف یک محفظه‌ی جادار و محکم تعبیه شده است. با وجود چنین محفظه‌ای دیگر نگران سروصدا کردن سکه‌ها در جیبتان نخواهید بود. این کیف برای هدیه دادن به آقایان بسیار دلخواه به حیث می‌رسد. خرید کیف درسا 3755 با اعتنا به کیفیت ساخت بالا، ابعاد دلخواه و رنگ مشکی و براقش برای شما مضاعف خوشحال‌کننده به نظر می‌رسد.
یکی بیشتراز گزینه‌های بسیار مناسب برای ساخت و دوخت محصولاتی از قبیل کیف و کفش چرم می‌باشد زیرا نیز تداوم خوبی، هم طیف رنگی و نیز کیفیت وظاهر خیر دارد. چرم‌ها انواع مختلفی دارند، که می‌توان از چرم گاوی، چرم بزی و چرم شترمرغ نام برد. «کيف پول گالري ستاک کد 81024» نمونه زیبایی بیشتراز محصولات چرمی و بیشتراز محصول ها گالری ستاک است. این محصول به‌صورت کیفی مستطیل‌شکل (کتی) بوده و حنایی‌رنگ دیده می‌شود. نصیب داخلی مشتمل بر سه عدد جیب برای اسکناس و سه عدد جیب کوچک برای سکه و یا مواقعی چون عکس و کارت ویزیت می‌شود. کیف دسته چک چرمی گلیما مدل 219 بیرونی این محصول بیشتراز اشبالت ( نظیر قسمت داخلی) می‌باشد که توسط بندی قهوه‌ای رنگ و یک دکمه فشاری بسته می‌شود. این اثر می‌تواند هدیه خیر برای یک دوست و یا این که همسرتان باشد. برای مراقبت بیش تر از محصولات اشبالت بهتر می‌باشد تنها با ابزاری چون پرزگیر تمیز شوند تا کیفیت همیشگی‌شان محافظت شود.

کیف پول برای تمامی ما نقش با اهمیت دارد و در سبک‌ترین موقعیت بیرون آمدن از خانه هم همراهی‌‌مان می‌کند. کیف پول چرمی برند ایرانی «درسا» (Dorsa) به صورت جیبی طراحی شده و فضای زیادی در کیف یا جیب شما اشغال نخواهد کرد. کیف پول نوع (2204) در ابعاد 12 × 9 × 1 سانتی‌متر هست و ظاهری به رنگ مشکی دارد. چرم استفاده شده در این کیف پول جنسی بیش تر از چرم طبیعی از مدل گاوی رفلکس دارد و تضمین نیکی برای کیفیت آن محسوب خواهد شد. این کیف به شکل کتابی یا معمولی باز خواهد شد و بر روی آن برند درسا به زیبایی حک شده است. در نصیب داخلی، دو محفظه به صورت افقی برای حفظ از اسکناس لحاظ شده که اما بسته شدن کیف سبب خم شده آن خواهد شد. برای کارت اعتباری یا این که ویزیت خیالتان راحت باشد که به تعداد زیادی فضا برای نگهداری بیشتراز آن ها مجهز است. چهار عدد محفظه‌ی عمودی در یک طرف کیف پول و چهار عدد دیگر در طرف دیگر کیف تعبیه شده که دسترسی را برای کارت‌های اعتباری راحت می‌کند. در هر طرف دو عدد محفظه هم با ابعاد بزرگتر پباده سازی شده که برای کارت‌های ویزیت با ابعاد متنوع دلخواه خواهد بود. این کیف پول چرم میتواند یک تعیین زیبا و شکیل برای آقایان باشد یا این که حتی هدیه‌ای جذاب برای مناسبتی ایده‌آل. برند درسا حدود 20 سال است که در زمینه‌ی اکسسوری و لوازم لوکس کار کرده و توانسته یک کدام از بیشتراز بهترین‌های آن در مرزو بوم باشد.
طراحی «کیف پول قدیمی چرم جور F3-1» مضاعف معمولی و شکیل بوده که همین فرمان باعث محبوبیت آن می‌شود. بر روی قسمت جلوی کیف دوختی با خطوط شیبدار وجود داراست که منجر شده تا رخ کیف همانند یک پاکت نامه‌ی چرمی زیبا به حیث برسد. همچنین رنگ عسلی زیبا بر جذابیت آن افزوده است. پباده سازی مضاعف کاربردی این کیف جیبی مشتمل بر دو لت و یک جاکارتی قطع شونده بوده ه یکی از بیشتراز لت‌های این کیف پول بر روی خود 5 جای کارت و لت دیگر یک جای عکس دارد. یک جاکارتی در درون کیف وجود داراست که می توان آن را نیز به صورت جداگانه استفاده کرد. این کیف پول جیبی دوچندان زیبا بیشتراز چرم گاوی طبیعی ساخته شده است. این نوع چرم بیشتراز مدل دباغی شده با گیاه ایجاد می‌شود. این محصول بیش تر از تولیدها این موسسه «کهن چرم» بوده که سال‌هاست در مسئله محصول ها چرم فعالیت می‌کند. جهت نگهداری بهتر و سلامت ماندن این محصولات، بیشتراز قرار دادن در معرض حرارت مستقیم و دوچندان آفتاب به برهه زمانی طولانی در جاهایی نظیر تحت شیشه اتومبیل توقف کنید. برای تمیز کردن کیف از هیچ نوع آستون یا این که اسپری‌های تمیزکننده به کار گیری نکنید و تنها با حوله یا دستمال نخی مرطوب مرحله چرم را تمیز کنید.
اکسسوری‌های چرمی جذابیت زیادی دارند و در تعیین آنان می بایست ترکیبی از زیبایی، کیفیت و هماهنگی با دیگر اقلام مورداستفاده‌تان را در حیث داشته باشید. کیف پول فوق محصول مارک ایرانی «شهر چرم» (Leather City) بوده که با مدل «122144-6» شناخته می‌شود. این کیف محفظه‌ی زیاد جاداری برای نگهداری بیش تر از مدارک دارد. روی کیف آرم مارک شهر چرم به چهره مخفف «LC» حک شده است. این کیف به وسیله‌ی زبانه‌ای فلزی روی کیف بسته می‌شود. با بازکردن کیف فضای زیادی برای مراقبت بیش تر از کارت اعتباری، اسکناس، سکه یا این که چه بسا عکس تعبیه شده است. این محفظه‌ی جادار و جذاب بیش تر از جنس چرم ارگانیک (گاوی) ساخته ‌شده‌ است. کیف بیشتراز چرم ارگانیک تهیه شده و مقاومت بالایی دربرابر فشار و گرما دارد. کیف پاسپورتی 122144-6 با طول 19 سانتی‌متر و پهنا 10 سانتی‌متر و ضخامت 3 سانتی‌متر طراحی شده است. رنگ قهوه‌ای عسلی کیف چرم مشهد به‌راحتی با وسایل، کیف و کفش مناسبش ست می شود و میتواند همپا نیکی برای شما باشد. برای کارت‌های اعتباری متنوع خویش نگران نباشید؛ زیرا 12 عدد محفظه جهت نگهداری بیش تر از آن‌ها تعبیه شده است. یک محفظه‌ی زیپ‌دار نیز در پشت کیف قرار دارااست که برای حفظ بیش تر از سکه دلخواه به نظر می‌رسد و دسترسی سریع و نیکی دارد. کیف پول 122144-6 بیشتراز مارک شناخته‌شده‌ی شهر چرم، با طراحی زیبا و وزن نسبتا کم، رنگ جالب و کیفیت و عملکرد عالی، گزینه‌ای فوق‌العاده برای علاقه‌مندان کیف چرم خواهد بود.
کیف پول چرمی مارک ایرانی «درسا» (Dorsa) با جور (11275) عرضه شده است و فضای مضاعف مناسبی برای حفظ از اسکناس و کارت‌های اعتباری شما خواهد داشت. این کیف پول به چهره کتی یا به اصطلاح پالتویی طراحی شده و برای بستن و باز کردن آن بیش تر از یک بدور زیپ فایده شده است. این زیپ سبب ساز می گردد تا اطمینان بیشتری از مراقبت مدارک‌تان به هنگام حمل داشته باشید. محفظه‌ی عمودی موجد برای اسکناس به گونه‌ای پباده سازی شده که آسیبی به آن وارد نشود و نیازی به خم شدن آن‌ها نشود. کیف پول (11275) در ابعاد 12 × 21 × 3 سانتی‌متر میباشد و ظاهری به رنگ مشکی دارد. چرم استفاده شده در این کیف پول جنسی بیشتراز چرم طبیعی از مدل گاوی با طرح لیزارد داراست و سطح براق آن جذابیت متعددی ساخت کرده است. طرح مشکی و درخشان با رگه‌هایی به روی چرم، ظاهر این کیف را تا حد زیادی به صورت مجلسی و شکیل تبدیل کرده و استفاده‌ی آن را بسته به سلیقه به آقایان یا خانم‌ها توصیه می‌کنیم. برای محافظت از کارت اعتباری‌های متنوع خود نگران فضای جداگانه نباشید، این کیف پول به اندازه‌ی 8 عدد محفظه برای کارت اعتباری داراست و دسترسی خوبی برای این آنها وجود خواهد داشت. فضای مورد موردنیاز برای کارت‌های ویزیت که در ابعاد گوناگون می باشند نیز برابر با 4 محفظه است. در قسمت میانی کیف یک محفظه برای قرار دادن سکه پباده سازی شده می باشد که به وسیله‌ی یک زیپ بسته خواهد شد. کیف پول چرمی درسا یک تعیین عالی و ایده‌آل هست و بیشتراز همه محتویات به خیر و خوبی حفظ خواهد کرد.
کیف پول مارک ایرانی «شهر چرم» (Leather City) با دسته (133122-3) برای استفاده‌ی آقایان عالی به نظر می‌رسد. این کیف بیشتراز پباده سازی ساده‌ای برخوردار می باشد و ابعاد مناسبی دارد. در پباده سازی این کیف پول از طرح فلوتر چرم استفاده شده و برند شهر چرم این کیف را به شکل کتی (پالتویی) عرضه کرده است. برای باز کردن این کیف پول بایستی از بند روی کیف استفاده نمائید و سپس به شکل بی آلایش یا این که به اصطلاح کتابی باز خواهد شد. ولی برای این کیف دو محفظه در کنار نیز در نظر گرفته شده است که برای محافظت کارت اعتباری و ویزیت و غیره عالی به حیث می‌رسد. این کیف پول با ابعاد 20 × 10.5 سانتی‌متر ابعاد مناسبی برای مدارک و ملزومات شما خواهد داشت. با وجود فضای متعددی که در این کیف تعبیه شده، وزنی معادل 166 گرم دارد که به عنوان یک چرم وزن خیر خواهد بود. چرم استفاده شده در این کیف پول مقاومت زیادی را ارائه می‌کند؛ بیش تر از اینرو همراه مناسبی به چهره روزانه خواهد بود. برای حفظ کارت‌های اعتباری خود نگران نباشید که 11 عدد محفظه برای آنان لحاظ شده است. کیف پول (133122-3) دارای فضای قابل توجهی برای حفظ از کارت ویزیت و اسکناس یا چه بسا عکس است. مارک ایرانی شهر چرم این کیف پول را برای استفاده‌ی آقایان پباده سازی و عرضه کرده است.
کیف پول «شهر چرم» جور «122185-5» یکی بیشتراز تولیدات باکیفیت این مارک ایرانی میباشد که از طراحی همه‌پسند و کیفیتی دلخواه بهره می‌برد. این کیف که از لحاظ طراحی در گروه کیف‌‌پول‌های کتی دسته‌بندی می‌شود، با توجه به معیار و رنگ، یک کیف یونیسکس یا مردانه‌زنانه به‌شمار می‌رود. جنس این کیف چرم صددرصد ارگانیک بیش تر از نوع گاوی (Calf Leather) می باشد که با طرح همه‌پسند الگانت، اعتنا بخش اعظمی را به خود جلب می‌کند. یکی بیشتراز مواردی که به جذابیت ظاهری این کیف پول افزوده، پباده سازی دوردوخت و برخورداری بیش تر از یک بند برای باز و بسته‌کردن آن است. با بازکردن کیف، شاهد دو محفظه‌ی اصلی برای محافظت اسکناس و محفظه‌های گوناگون و متنوع دیگر خواهید بود. برای این کیف، سیزده شیار یا این که محل محافظت کارت اعتباری، دو محل محافظت کارت ویزیت و دو محل مجزا برای مراقبت عکس در حیث گرفته شده می‌باشد که نشان بیش تر از پباده سازی کارآمد آن دارد. یک محفظه‌ی کارآمد دیگر که در کیف‌های پول تازه شاهد آن هستیم، محل نگهداری سیم‌کارت هست که در این مدل، دو عدد کنار نیز پباده سازی و تعبیه شده است. بدین‌ترتیب همواره می‌توانید سیم‌کارت اضافه یا دوم خویش را در محلی امن و مطمئن حفظ نمایید و با خویش به یار و همدم داشته باشید. در مجموع این دسته را می‌توان یک کیف پول کتی شیک، باکیفیت و ولی کارآمد برشمرد که با دقت به کیفیت عالی چرم و پباده سازی زیبا، هدیه‌ای دوست‌داشتنی هم محسوب می‌شود.
رنگ قهوه‌ای واضح و ملایم «کیف پول چرم ارگانیک سابق چرم دسته LpK1-1» را می‌توان با کیف دستی یا این که کفش و خرقه ست اعلام کرد و با بیشتر طیفه‌ای رنگی مطابقت و همخوانی دارد. طراحی مضاعف کاربردی این کیف شامل؛ دو لت بوده که هر یک دارای جای کارت به چهره افقی و عمودی و بدنه ی حیاتی جای اسکناس است. این محصول با طرح بی آلایش و خویش محبوب افراد معمولی پسند است. این کیف پول جیبی فراوان زیبا بیشتراز چرم گاوی طبیعی ساخته شده و چرم طبیعی مورد به کار گیری در این کیف از مدل چرم گاوی فرنگیست. طراحی جور LpK 1-1 دوچندان ساده و شکیل بوده که همین امر سبب محبوبیت آن می‌شود. پیشنهاد ما به شما «کیف پول جیبی چرم طبیعی سابق چرم گونه LpK1-1» میباشد که در عین جادار بودن دوچندان سبک و خوش دست است. جهت محافظت خوبتر و تندرست ماندن این محصولات، بیش تر از قرار دادن در معرض حرارت مستقیم و زیاد آفتاب به مدت طولانی در جاهایی نظیر تحت شیشه اتومبیل هم جلوگیری کنید. برای تمیز کردن کیف بیش تر از هیچ مدل آستون یا این که اسپری‌های تمیزکننده استفاده نکنید و صرفا با حوله یا این که دستمال نخی مرطوب سطح چرم را