کیف پول واته کد B002

�ا خانم‌ها پیشنهاد می‌کنیم. برای مراقبت بیش تر از کارت اعتباری‌های متنوع خویش نگران فضای جداگانه نباشید، این کیف پول به اندازه‌ی 18 عدد محفظه برای کارت اعتباری در حیث گرفته است. دسترسی خیر برای این کارت‌های اعتباری وجود دارد و محل مراقبت اسکناس نیز به صورت عمودی در نظر گرفته شده است. فضای مسئله ما یحتاج برای کارت‌های ویزیت که در ابعاد متعدد هستند نیز برابر با 5 محفظه است. مارک درسا این کیف پول را به عنوان یک انتخاب ایده‌آل عرضه کرده است.
کیف پول چرمی «چرم مشهد» (Mashad Leather) مدل «D0185» یکی بیشتراز انواع کیف‌های کتی برای بانوان می‌باشد که بیش تر از جنس چرم و با پباده سازی و کیفیت قابل‌توجهی معرفی و عرضه شده است. این مدل بیشتراز جنس چرم طبیعی ساخته شده و با طراحی متفاوت و دیدنی خویش بیش تر از جمله مدل‌های شیک و دیدنی برای سلیقه‌های گوناگون بانوان محسوب می‌شود. کیف کتی چرم مشهد دسته D0185 در کنار محفظه‌های متعددی که در اختیار کاربر قرار می‌دهد، این قابلیت و امکان را میسر می‌سازد تا در صورت تمایل محفظه‌ی وسطی را بیشتراز کیف غیر وابسته کنید تا بیشتراز ضمن فایده بیشتراز فضای اصلی، کیف وزن کمتری داشته باشد. کیف دستی چرم طبیعی کهن چرم مدل Pf23 حفظ سکه، محل مراقبت عکس و همچنین تعداد قابل‌توجهی از محفظه‌های ویژه‌ی کارت ویزیت و کارت اعتباری محفظه‌هایی هستند که برای این نوع مد نظر قرار گرفته است. در قسمتی از طرفین کیف، یک بند مچی چرمی نیز تعبیه شده که با یک حلقه‌ی فلزی به کیف متصل می‌شود. باز و بسته‌کردن این کیف شیک و باکیفیت بیش تر از رویه یک قفل دکمه‌ای در قسمت وسط صورت می‌گیرد که در دسته خویش برای این سبک از کیف زنانه، دیدنی و کارآمد است. در کنار طرح ساده و زیبای رویه، فقط عنصر دیگری که مشاهده می‌شود، لوگوی برند چرم مشهد می‌باشد که به شکل فلزی روی کیف نقش بسته است. در مجموع در حالتی‌که قصد خرید یک کیف کارآمد، زیبا و باکیفیت را دارید این نوع انتخابی قابل‌تامل و با تنوع رنگی که دارااست هدیه‌ای همه‌پسند، کارآمد و دوست‌داشتنی خواهد بود.
کیف پول‌های مردانه باید به شکلی طراحی شوند که علاوه بر زیبایی به‌خوبی از اسکناس‌ها و مدارک شما نگهداری کنند. یکی‌از بیشتراز کیف‌هایی که با این خصوصیات ساخته شده «3755» اسم دارد. این کیف زیبا را برند ایرانی و معتبر «درسا» (Dorsa) پباده سازی و ایجاد می‌کند. کیف موردبحث بیشتراز چرم گاوی ساخته شده است. کیف پول 3755 هیچ زیپ یا دکمه‌ای برای باز و بسته‌شدن ندارد. برای باز و بسته کردن این کیف کافی می‌باشد تا بیشتراز وسط آن را تا کرده و ببندید. روی کیف طرح کروکو عمل شده است. این طرح حس دست کشیدن روی پوست کروکودیل را در شما ساخت می‌کند. روی کیف نشان تجاری درسا چشم می‌‌شود. با دقت به ابعاد کوچک کیف 3755 می‌توانید آن را در جیب شلوارتان هم نگه‌دارید. این کیف ابعادی معادل 10 × 12.5 × 2.5 سانتی‌متر دارد. این میزان کیف را زیاد خوش‌دست کرده است. برای محافظت سکه‌های شما در این کیف یک محفظه‌ی جادار و سفت تعبیه شده است. با وجود چنین محفظه‌ای دیگر نگران سروصدا کردن سکه‌ها در جیبتان نخواهید بود. این کیف برای هدیه دادن به آقایان دوچندان مناسب به نظر می‌رسد. خرید کیف درسا 3755 با اعتنا به کیفیت تولید بالا، ابعاد مناسب و رنگ مشکی و براقش برای شما مضاعف خوشحال‌کننده به حیث می‌رسد.
یکی از گزینه‌های زیاد دلخواه برای ساخت و دوخت محصولاتی بیش تر از قبیل کیف و کفش چرم میباشد زیرا نیز استمرار خوبی، هم طیف رنگی و نیز کیفیت وظاهر نیکی دارد. چرم‌ها انواع مختلفی دارند، که می‌توان بیش تر از چرم گاوی، چرم بزی و چرم شترمرغ نام برد. «کيف پول گالري ستاک کد 81024» نمونه زیبایی بیشتراز تولیدها چرمی و بیشتراز محصولات گالری ستاک است. این محصول به‌صورت کیفی مستطیل‌شکل (کتی) بوده و حنایی‌رنگ دیده می‌شود. قسمت داخلی شامل سه عدد جیب برای اسکناس و سه عدد جیب کوچک برای سکه و یا مواقعی چون عکس و کارت ویزیت می‌شود. قسمت بیرونی این محصول بیشتراز اشبالت ( نظیر نصیب داخلی) می باشد که بوسیله بندی قهوه‌ای رنگ و یک دکمه فشاری بسته می‌شود. این اثر میتواند هدیه خوبی برای یک دوست و یا این که همسرتان باشد. برای حفظ بیش تر از محصولات اشبالت خوب تر می‌باشد صرفا با ابزاری چون پرزگیر تمیز شوند تا کیفیت همیشگی‌شان نگهداری شود.
کیف پول برای همگی ما نقش اصلی دارااست و در سبک‌ترین وضعیت بیرون آمدن بیشتراز خانه نیز همراهی‌‌مان می‌کند. کیف پول چرمی برند ایرانی «درسا» (Dorsa) به صورت جیبی طراحی شده و فضای متعددی در کیف یا جیب شما اشغال نخواهد کرد. کیف پول نوع (2204) در ابعاد 12 × 9 × 1 سانتی‌متر می‌باشد و ظاهری به رنگ مشکی دارد. چرم فایده شده در این کیف پول جنسی بیش تر از چرم ارگانیک بیش تر از دسته گاوی رفلکس داراست و تضمین خیر و خوبی برای کیفیت آن محسوب خواهد شد. این کیف به صورت کتابی یا این که ساده باز خواهد شد و بر روی آن برند درسا به زیبایی حک شده است. در قسمت داخلی، دو محفظه به چهره افقی برای محافظت بیش تر از اسکناس لحاظ شده که ولی بسته شدن کیف باعث خم شده آن خواهد شد. برای کارت اعتباری یا این که ویزیت خیالتان راحت باشد که به تعداد متعددی فضا برای مراقبت از آنان مجهز است. چهار عدد محفظه‌ی عمودی در یک طرف کیف پول و چهار عدد دیگر در طرف دیگر کیف تعبیه شده که دسترسی را برای کارت‌های اعتباری راحت می‌کند. در هر طرف دو عدد محفظه نیز با ابعاد بزرگتر طراحی شده که برای کارت‌های ویزیت با ابعاد متنوع مناسب خواهد بود. این کیف پول چرم میتواند یک تعیین زیبا و شکیل برای آقایان باشد یا حتی هدیه‌ای جذاب برای مناسبتی ایده‌آل. مارک درسا حدود 20 سال هست که در زمینه‌ی اکسسوری و لوازم لوکس فعالیت کرده و توانسته یک کدام از از بهترین‌های آن در مرزوبوم باشد.
طراحی «کیف پول دیرین چرم مدل F3-1» بسیار ساده و شکیل بوده که همین دستور منجر محبوبیت آن می‌شود. بر روی قسمت جلوی کیف دوختی با خطوط شیبدار وجود دارااست که سبب شده تا رخ کیف همانند یک پاکت نامه‌ی چرمی زیبا به لحاظ برسد. همچنین رنگ عسلی زیبا بر جذابیت آن افزوده است. پباده سازی فراوان کاربردی این کیف جیبی مشتمل بر دو لت و یک جاکارتی قطع شونده بوده ه یکی از لت‌های این کیف پول بر روی خود 5 جای کارت و لت دیگر یک جای عکس دارد. یک جاکارتی در درون کیف وجود دارد که می توانایی آن را هم به چهره جداگانه به کار گیری کرد. این کیف پول جیبی زیاد زیبا بیشتراز چرم گاوی ارگانیک ساخته شده است. این نوع چرم بیش تر از جور دباغی شده با گیاه تولید می‌شود. این محصول بیش تر از تولیدات این مجموعه «کهن چرم» بوده که سال‌هاست در مسئله تولید ها چرم عمل می‌کند. جهت حفظ خوبتر و سلامت ماندن این محصولات، از قرار دادن در معرض حرارت بی واسطه و بسیار آفتاب به برهه زمانی طولانی در جاهایی مثل ذیل شیشه اتومبیل توقف کنید. برای تمیز کردن کیف بیشتراز هیچ دسته آستون یا این که اسپری‌های تمیزکننده به کار گیری نکنید و صرفا با حوله یا دستمال نخی مرطوب سطح چرم را تمیز کنید.
اکسسوری‌های چرمی جذابیت متعددی دارند و در گزینش آن‌ها می بایست ترکیبی بیشتراز زیبایی، کیفیت و هماهنگی با دیگر اقلام مورداستفاده‌تان را در لحاظ داشته باشید. کیف پول فوق محصول برند ایرانی «شهر چرم» (Leather City) بوده که با دسته «122144-6» شناخته می‌شود. این کیف محفظه‌ی زیاد جاداری برای مراقبت بیشتراز مدارک دارد. روی کیف آرم برند شهر چرم به چهره مخفف «LC» حک شده است. این کیف به وسیله‌ی زبانه‌ای فلزی روی کیف بسته می‌شود. با بازکردن کیف فضای متعددی برای محافظت بیشتراز کارت اعتباری، اسکناس، سکه یا حتی عکس تعبیه شده است. این محفظه‌ی جادار و جذاب بیشتراز جنس چرم طبیعی (گاوی) ساخته ‌شده‌ است. کیف بیشتراز چرم ارگانیک تهیه و تنظیم شده و مقاومت بالایی دربرابر فشار و گرما دارد. کیف پاسپورتی 122144-6 با طول 19 سانتی‌متر و عرض 10 سانتی‌متر و ضخامت 3 سانتی‌متر پباده سازی شده است. رنگ قهوه‌ای عسلی کیف چرم مشهد به‌راحتی با وسایل، کیف و کفش مناسبش ست می‌شود و می‌تواند همراه خیر برای شما باشد. برای کارت‌های اعتباری متنوع خود نگران نباشید؛ زیرا 12 عدد محفظه جهت محافظت از آنان تعبیه شده است. یک محفظه‌ی زیپ‌دار نیز در پشت کیف قرار دارد که برای حفظ بیشتراز سکه مطلوب به لحاظ می رسد و دسترسی پر سرعت و خوبی دارد. کیف پول 122144-6 از برند شناخته‌شده‌ی شهر چرم، با طراحی زیبا و وزن نسبتا کم، رنگ جالب و کیفیت و سعی عالی، گزینه‌ای فوق‌العاده برای علاقه‌مندان کیف چرم خواهد بود.
کیف پول چرمی مارک ایرانی «درسا» (Dorsa) با جور (11275) عرضه شده هست و فضای مضاعف مناسبی برای مراقبت بیشتراز اسکناس و کارت‌های اعتباری شما خواهد داشت. این کیف پول به صورت کتی یا این که به اصطلاح پالتویی طراحی شده و برای بستن و باز کردن آن بیش تر از یک دور زیپ فایده شده است. این زیپ سبب ساز میشود تا اطمینان بیشتری بیشتراز مراقبت مدارک‌تان به هنگام حمل داشته باشید. محفظه‌ی عمودی موجد برای اسکناس به گونه‌ای پباده سازی شده که آسیبی به آن وارد نشود و نیازی به خم شدن آنان نشود. کیف پول (11275) در ابعاد 12 × 21 × 3 سانتی‌متر هست و ظاهری به رنگ مشکی دارد. چرم استفاده شده در این کیف پول جنسی بیش تر از چرم ارگانیک از مدل گاوی با طرح لیزارد داراست و تراز درخشان آن جذابیت متعددی ایجاد کرده است. طرح مشکی و براق با رگه‌هایی به روی چرم، ظاهر این کیف را تا حد زیادی به شکل مجلسی و شکیل تبدیل کرده و استفاده‌ی آن را بسته به سلیقه به آقایان یا این که خانم‌ها سفارش می‌کنیم. برای نگهداری از کارت اعتباری‌های متنوع خویش نگران فضای جداگانه نباشید، این کیف پول به اندازه‌ی 8 عدد محفظه برای کارت اعتباری داراست و دسترسی خیر و خوبی برای این آن ها وجود خواهد داشت. فضای مسئله نیاز برای کارت‌های ویزیت که در ابعاد متعدد می باشند نیز برابر با 4 محفظه است. در نصیب میانی کیف یک محفظه برای قرار دادن سکه طراحی شده هست که به وسیله‌ی یک زیپ بسته خواهد شد. کیف پول چرمی درسا یک انتخاب عالی و ایده‌آل میباشد و بیش تر از تمامی محتویات به خیر و خوبی محافظت خواهد کرد.
کیف پول مارک ایرانی «شهر چرم» (Leather City) با نوع (133122-3) برای استفاده‌ی آقایان عالی به نظر می‌رسد. این کیف از پباده سازی ساده‌ای برخوردار هست و ابعاد مناسبی دارد. در طراحی این کیف پول از طرح فلوتر چرم فایده شده و برند شهر چرم این کیف را به شکل کتی (پالتویی) عرضه کرده است. برای باز کردن این کیف پول می بایست بیش تر از بند روی کیف به کار گیری فرمائید و سپس به شکل معمولی یا به اصطلاح کتابی باز خواهد شد. ولی برای این کیف دو محفظه در کنار نیز در حیث گرفته شده می‌باشد که برای حفظ کارت اعتباری و ویزیت و غیره عالی به نظر می‌رسد. این کیف پول با ابعاد 20 × 10.5 سانتی‌متر ابعاد مناسبی برای مدارک و ملزومات شما خواهد داشت. با وجود فضای زیادی که در این کیف تعبیه شده، وزنی معادل 166 گرم دارااست که به عنوان یک چرم وزن خیر خواهد بود. چرم استفاده شده در این کیف پول مقاومت زیادی را ارائه می‌کند؛ از اینرو یار و همدم مناسبی به شکل روزانه خواهد بود. برای نگهداری کارت‌های اعتباری خود نگران نباشید که 11 عدد محفظه برای آن‌ها لحاظ شده است. کیف پول (133122-3) دارای فضای قابل توجهی برای محافظت بیش تر از کارت ویزیت و اسکناس یا چه بسا عکس است. برند ایرانی شهر چرم این کیف پول را برای استفاده‌ی آقایان طراحی و عرضه کرده است.
کیف پول «شهر چرم» نوع «122185-5» یک کدام از از تولید ها باکیفیت این مارک ایرانی میباشد که از طراحی همه‌پسند و کیفیتی مناسب بهره می‌برد. این کیف که بیش تر از لحاظ طراحی در گروه کیف‌‌پول‌های کتی دسته‌بندی می‌شود، با توجه به میزان و رنگ، یک کیف یونیسکس یا مردانه‌زنانه به‌شمار می‌رود. جنس این کیف چرم صددرصد ارگانیک بیش تر از نوع گاوی (Calf Leather) است که با طرح همه‌پسند الگانت، توجه بخش اعظمی را به خویش جلب می‌کند. یکی بیش تر از مواردی که به جذابیت ظاهری این کیف پول افزوده، پباده سازی دوردوخت و برخورداری بیشتراز یک بند برای باز و بسته‌کردن آن است. با بازکردن کیف، شاهد دو محفظه‌ی دارای اهمیت برای نگهداری اسکناس و محفظه‌های متفاوت و متنوع دیگر خواهید بود. برای این کیف، سیزده شیار یا محل محافظت کارت اعتباری، دو محل نگهداری کارت ویزیت و دو محل مجزا برای مراقبت عکس در لحاظ گرفته شده است که نشان از طراحی کارآمد آن دارد. یک محفظه‌ی کارآمد دیگر که در کیف‌های پول نو شاهد آن هستیم، محل محافظت سیم‌کارت هست که در این مدل، دو عدد کنار نیز طراحی و تعبیه شده است. بدین‌ترتیب همواره می‌توانید سیم‌کارت بیش تر یا دوم خویش را در محلی امن و مطمئن محافظت نمائید و با خویش به یار و همدم داشته باشید. در مجموع این جور را می‌توان یک کیف پول کتی شیک، باکیفیت و البته کارآمد برشمرد که با دقت به کیفیت عالی چرم و پباده سازی زیبا، هدیه‌ای دوست‌داشتنی نیز محسوب می‌شود.
رنگ قهوه‌ای روشن و ملایم «کیف پول چرم ارگانیک قدیمی چرم دسته LpK1-1» را می‌توان با کیف دستی یا کفش و جامه ست اظهار‌کرد و با بیشتر طیفه‌ای رنگی منطبق دارد. پباده سازی فراوان کاربردی این کیف شامل؛ دو لت بوده که هر یک دارنده جای کارت به چهره افقی و عمودی و بدنه ی کلیدی جای اسکناس است. این محصول با طرح بی آلایش و خود دوستداشتنی افراد ساده پسند است. این کیف پول جیبی بسیار زیبا بیشتراز چرم گاوی ارگانیک ساخته شده و چرم ارگانیک مورد استفاده در این کیف از دسته چرم گاوی فرنگیست. طراحی جور LpK 1-1 فراوان معمولی و شکیل بوده که همین دستور منجر محبوبیت آن می‌شود. پیشنهاد ما به شما «کیف پول جیبی چرم طبیعی کهن چرم نوع LpK1-1» هست که در عین جادار بودن فراوان سبک و خوش دست است. جهت محافظت بهتر و تندرست ماندن این محصولات، بیشتراز قرار دادن در معرض حرارت بی واسطه و دوچندان آفتاب به برهه زمانی طولانی در جاهایی مانند تحت شیشه اتومبیل هم توقف کنید. برای تمیز کردن کیف بیشتراز هیچ نوع آستون یا این که اسپری‌های تمیزکننده فایده نکنید و صرفا با حوله یا دستمال نخی مرطوب سطح چرم را