کیف پول واته کد B002

�ا خانم‌ها سفارش می‌کنیم. برای مراقبت بیشتراز کارت اعتباری‌های متنوع خویش نگران فضای جداگانه نباشید، این کیف پول به اندازه‌ی 18 عدد محفظه برای کارت اعتباری در لحاظ گرفته است. دسترسی خیر برای این کارت‌های اعتباری وجود دارد و محل حفظ اسکناس هم به شکل عمودی در لحاظ گرفته شده است. فضای گزینه نیاز برای کارت‌های ویزیت که در ابعاد متفاوت می باشند هم برابر با 5 محفظه است. مارک درسا این کیف پول را به عنوان یک گزینش ایده‌آل عرضه کرده است.
کیف پول چرمی «چرم مشهد» (Mashad Leather) نوع «D0185» یکی از از انواع کیف‌های کتی برای بانوان می‌باشد که بیشتراز جنس چرم و با پباده سازی و کیفیت قابل‌توجهی معرفی و عرضه شده است. این جور بیشتراز جنس چرم ارگانیک ساخته شده و با پباده سازی متفاوت و جذاب خود بیشتراز جمله مدل‌های شیک و دیدنی برای سلیقه‌های مختلف بانوان محسوب می‌شود. کیف کتی چرم مشهد گونه D0185 در کنار محفظه‌های متعددی که در اختیار کاربر قرار می‌دهد، این قابلیت را میسر می‌سازد تا در صورت تمایل محفظه‌ی وسطی را بیش تر از کیف قطع کنید تا از ضمن استفاده از فضای اصلی، کیف وزن کمتری داشته باشد. محل مراقبت سکه، محل محافظت عکس و همچنین تعداد قابل‌توجهی از محفظه‌های ویژه‌ی کارت ویزیت و کارت اعتباری محفظه‌هایی هستند که برای این جور مد نظر قرار گرفته است. در قسمتی بیش تر از طرفین کیف، یک بند مچی چرمی هم تعبیه شده که با یک حلقه‌ی فلزی به کیف متصل می‌شود. باز و بسته‌کردن این کیف شیک و باکیفیت بیشتراز روش یک قفل دکمه‌ای در نصیب وسط صورت میگیرد که در گونه خود برای این سبک بیشتراز کیف زنانه، دیدنی و کارآمد است. در کنار طرح بی آلایش و زیبای رویه، تنها عنصر دیگری که مشاهده می‌شود، لوگوی مارک چرم مشهد می باشد که به شکل فلزی روی کیف نقش بسته است. در مجموع در‌صورتی‌که قصد خرید یک کیف کارآمد، زیبا و باکیفیت را دارید این نوع انتخابی قابل‌تامل و با تنوع رنگی که دارد هدیه‌ای همه‌پسند، کارآمد و دوست‌داشتنی خواهد بود.
کیف پول‌های مردانه بایستی به شکلی پباده سازی شوند که علاوه بر زیبایی به‌خوبی بیشتراز اسکناس‌ها و مدارک شما حفظ کنند. یکی از بیش تر از کیف‌هایی که با این ویژگی ها ساخته شده «3755» اسم دارد. این کیف زیبا را مارک ایرانی و معتبر «درسا» (Dorsa) پباده سازی و ایجاد می‌کند. کیف موردبحث بیش تر از چرم گاوی ساخته شده است. کیف پول 3755 هیچ زیپ یا دکمه‌ای برای باز و بسته‌شدن ندارد. برای باز و بسته کردن این کیف کافی میباشد تا بیش تر از وسط آن را تا کرده و ببندید. روی کیف طرح کروکو کار شده است. این طرح حس دست کشیدن روی پوست کروکودیل را در شما تولید می‌کند. روی کیف نشان تجاری درسا دیده می‌‌شود. با اعتنا به ابعاد کوچک کیف 3755 می‌توانید آن را در جیب شلوارتان هم نگه‌دارید. این کیف ابعادی معادل 10 × 12.5 × 2.5 سانتی‌متر دارد. این اندازه کیف را زیاد خوش‌دست کرده است. برای محافظت سکه‌های شما در این کیف یک محفظه‌ی جادار و سفت تعبیه شده است. با وجود چنین محفظه‌ای دیگر نگران سروصدا کردن سکه‌ها در جیبتان نخواهید بود. این کیف برای هدیه دادن به آقایان بسیار مناسب به نظر می‌رسد. خرید کیف درسا 3755 با دقت به کیفیت ایجا بالا، ابعاد مناسب و رنگ مشکی و براقش برای شما دوچندان خوشحال‌کننده به نظر می‌رسد.
یکی بیشتراز گزینه‌های فراوان دلخواه برای ایجاد و دوخت محصولاتی بیش تر از قبیل کیف و کفش چرم هست زیرا هم تداوم خوبی، هم طیف رنگی و نیز کیفیت وظاهر نیکی دارد. چرم‌ها انواع مختلفی دارند، که می‌توان بیشتراز چرم گاوی، چرم بزی و چرم شترمرغ نام برد. «کيف پول گالري ستاک کد 81024» نمونه زیبایی بیشتراز تولیدها چرمی و از تولیدات گالری ستاک است. این محصول به‌صورت کیفی مستطیل‌شکل (کتی) بوده و حنایی‌رنگ دیده می‌شود. نصیب داخلی شامل سه عدد جیب برای اسکناس و سه عدد جیب کوچک برای سکه و یا مواردی زیرا عکس و کارت ویزیت می‌شود. نصیب بیرونی این محصول از اشبالت ( مانند نصیب داخلی) می‌باشد که توسط بندی قهوه‌ای رنگ و یک دکمه فشاری بسته می‌شود. این اثر می تواند هدیه خوبی برای یک دوست و یا این که همسرتان باشد. برای مراقبت از محصول ها اشبالت خوبتر می‌باشد تنها با ابزاری زیرا پرزگیر تمیز شوند تا کیفیت همیشگی‌شان حفظ شود.
کیف پول برای همه ما نقش دارای اهمیت داراست و در سبک‌ترین وضعیت بیرون آمدن از خانه نیز همراهی‌‌مان می‌کند. کیف پول چرمی مارک ایرانی «درسا» (Dorsa) به صورت جیبی طراحی شده و فضای متعددی در کیف یا این که جیب شما اشغال نخواهد کرد. کیف پول مدل (2204) در ابعاد 12 × 9 × 1 سانتی‌متر می باشد و ظاهری به رنگ مشکی دارد. چرم به کار گیری شده در این کیف پول جنسی از چرم ارگانیک بیشتراز نوع گاوی رفلکس داراست و تضمین خیر و خوبی برای کیفیت آن محسوب خواهد شد. این کیف به چهره کتابی یا بی آلایش باز خواهد شد و بر روی آن مارک درسا به زیبایی حک شده است. در نصیب داخلی، دو محفظه به صورت افقی برای محافظت بیش تر از اسکناس لحاظ شده که اما بسته شدن کیف منجر خم شده آن خواهد شد. برای کارت اعتباری یا ویزیت خیالتان راحت باشد که به تعداد زیادی فضا برای حفظ از آن ها مجهز است. چهار عدد محفظه‌ی عمودی در یک طرف کیف پول و چهار عدد دیگر در طرف دیگر کیف تعبیه شده که دسترسی را برای کارت‌های اعتباری راحت می‌کند. در هر طرف دو عدد محفظه هم با ابعاد بزرگتر پباده سازی شده که برای کارت‌های ویزیت با ابعاد متنوع مطلوب خواهد بود. این کیف پول چرم می‌تواند یک گزینش زیبا و شکیل برای آقایان باشد یا چه بسا هدیه‌ای جالب برای مناسبتی ایده‌آل. مارک درسا حدود 20 سال می‌باشد که در زمینه‌ی اکسسوری و لوازم لوکس عمل کرده و توانسته یکی بیش تر از بهترین‌های آن در مملکت باشد.
طراحی «کیف پول قدیمی چرم نوع F3-1» زیاد معمولی و شکیل بوده که همین فرمان باعث محبوبیت آن می‌شود. بر روی قسمت جلوی کیف دوختی با خطوط شیبدار وجود دارد که منجر شده تا رخ کیف همانند یک پاکت نامه‌ی چرمی زیبا به نظر برسد. همینطور رنگ عسلی زیبا بر جذابیت آن افزوده است. پباده سازی زیاد کاربردی این کیف جیبی دربرگیرنده دو لت و یک جاکارتی قطع شونده بوده ه یکی‌از بیشتراز لت‌های این کیف پول بر روی خویش 5 جای کارت و لت دیگر یک جای عکس دارد. یک جاکارتی در درون کیف وجود داراست که می توانایی آن را هم به چهره جداگانه به کار گیری کرد. این کیف پول جیبی زیاد زیبا از چرم گاوی طبیعی ساخته شده است. این مدل چرم بیش تر از نوع دباغی شده با گیاه تولید می‌شود. این محصول بیش تر از محصولات شرکت «کهن چرم» بوده که سال‌هاست در موضوع تولیدات چرم عمل می‌کند. جهت مراقبت بهتر و سلامت ماندن این محصولات، از قرار دادن در معرض حرارت بی واسطه و دوچندان آفتاب به بازه زمانی طولانی در جاهایی مثل تحت شیشه اتومبیل پرهیز کنید. برای تمیز کردن کیف از هیچ نوع آستون یا این که اسپری‌های تمیزکننده فایده نکنید و صرفا با حوله یا این که دستمال نخی مرطوب سطح چرم را تمیز کنید.
اکسسوری‌های چرمی جذابیت متعددی دارا هستند و در گزینش آن‌ها می بایست ترکیبی از زیبایی، کیفیت و هماهنگی با دیگر اقلام مورداستفاده‌تان را در لحاظ داشته باشید. کیف پول فوق محصول برند ایرانی «شهر چرم» (Leather City) بوده که با جور «122144-6» شناخته می‌شود. این کیف محفظه‌ی دوچندان جاداری برای مراقبت از مدارک دارد. روی کیف آرم مارک شهر چرم به صورت مخفف «LC» حک شده است. این کیف به وسیله‌ی زبانه‌ای فلزی روی کیف بسته می‌شود. با بازکردن کیف فضای متعددی برای محافظت بیش تر از کارت اعتباری، اسکناس، سکه یا چه بسا عکس تعبیه شده است. این محفظه‌ی جادار و جذاب بیش تر از جنس چرم طبیعی (گاوی) ساخته ‌شده‌ است. کیف بیش تر از چرم طبیعی تهیه و تنظیم شده و مقاومت بالایی دربرابر فشار و گرما دارد. کیف پاسپورتی 122144-6 با ارتفاع 19 سانتی‌متر و پهنا 10 سانتی‌متر و ضخامت 3 سانتی‌متر پباده سازی شده است. رنگ قهوه‌ای عسلی کیف چرم مشهد به‌راحتی با وسایل، کیف و کفش مناسبش ست می گردد و میتواند ملازم خوبی برای شما باشد. برای کارت‌های اعتباری متنوع خود نگران نباشید؛ زیرا 12 عدد محفظه جهت محافظت بیش تر از آنها تعبیه شده است. یک محفظه‌ی زیپ‌دار هم در پشت کیف قرار دارد که برای مراقبت بیشتراز سکه مناسب به حیث میرسد و دسترسی پر سرعت و خوبی دارد. کیف پول 122144-6 بیشتراز برند شناخته‌شده‌ی شهر چرم، با پباده سازی زیبا و وزن نسبتا کم، رنگ دیدنی و کیفیت و تلاش عالی، گزینه‌ای فوق‌العاده برای علاقه‌مندان کیف چرم خواهد بود.
کیف پول چرمی برند ایرانی «درسا» (Dorsa) با گونه (11275) عرضه شده می باشد و فضای مضاعف مناسبی برای نگهداری از اسکناس و کارت‌های اعتباری شما خواهد داشت. این کیف پول به چهره کتی یا این که به اصطلاح پالتویی طراحی شده و برای بستن و باز کردن آن از یک دور زیپ استفاده شده است. این زیپ منجر می‌شود تا اطمینان بیشتری از محافظت مدارک‌تان به هنگام حمل داشته باشید. کوله پشتي کوهنوردي 16 ليتري بلک دايموند مدل Bullet 16 ‌ی عمودی موجد برای اسکناس به گونه‌ای طراحی شده که آسیبی به آن وارد نشود و نیازی به خم شدن آن ها نشود. کیف پول (11275) در ابعاد 12 × 21 × 3 سانتی‌متر است و ظاهری به رنگ مشکی دارد. چرم استفاده شده در این کیف پول جنسی بیشتراز چرم طبیعی بیشتراز دسته گاوی با طرح لیزارد داراست و مرحله براق آن جذابیت متعددی ساخت کرده است. طرح مشکی و درخشان با رگه‌هایی به روی چرم، ظواهر این کیف را تا حد زیادی به شکل مجلسی و شکیل تبدیل کرده و استفاده‌ی آن را بسته به سلیقه به آقایان یا این که خانم‌ها پیشنهاد می‌کنیم. برای مراقبت از کارت اعتباری‌های متنوع خود نگران فضای جداگانه نباشید، این کیف پول به اندازه‌ی 8 عدد محفظه برای کارت اعتباری داراست و دسترسی نیکی برای این آنها وجود خواهد داشت. فضای مسئله نیاز برای کارت‌های ویزیت که در ابعاد متعدد هستند هم برابر با 4 محفظه است. در نصیب میانی کیف یک محفظه برای قرار دادن سکه طراحی شده میباشد که به وسیله‌ی یک زیپ بسته خواهد شد. کیف پول چرمی درسا یک تعیین عالی و ایده‌آل می‌باشد و بیش تر از همگی محتویات به خیر و خوبی حفظ خواهد کرد.
کیف پول مارک ایرانی «شهر چرم» (Leather City) با نوع (133122-3) برای استفاده‌ی آقایان عالی به نظر می‌رسد. این کیف از طراحی ساده‌ای برخوردار می‌باشد و ابعاد مناسبی دارد. در پباده سازی این کیف پول بیشتراز طرح فلوتر چرم فایده شده و برند شهر چرم این کیف را به صورت کتی (پالتویی) عرضه کرده است. برای باز کردن این کیف پول باید از بند روی کیف فایده نمایید و سپس به صورت ساده یا این که به اصطلاح کتابی باز خواهد شد. اما برای این کیف دو محفظه در کنار نیز در نظر گرفته شده میباشد که برای حفظ کارت اعتباری و ویزیت و غیره عالی به لحاظ می‌رسد. این کیف پول با ابعاد 20 × 10.5 سانتی‌متر ابعاد مناسبی برای مدارک و ملزومات شما خواهد داشت. با وجود فضای متعددی که در این کیف تعبیه شده، وزنی معادل 166 گرم دارد که به عنوان یک چرم وزن خوبی خواهد بود. چرم فایده شده در این کیف پول مقاومت زیادی را ارائه می‌کند؛ بیشتراز اینرو همپا مناسبی به چهره روزانه خواهد بود. برای مراقبت کارت‌های اعتباری خویش نگران نباشید که 11 عدد محفظه برای آن ها لحاظ شده است. کیف پول (133122-3) دارای فضای قابل توجهی برای حفظ از کارت ویزیت و اسکناس یا این که چه بسا عکس است. مارک ایرانی شهر چرم این کیف پول را برای استفاده‌ی آقایان پباده سازی و عرضه کرده است.
کیف پول «شهر چرم» جور «122185-5» یکی از از محصولات باکیفیت این برند ایرانی است که بیشتراز پباده سازی همه‌پسند و کیفیتی مطلوب منفعت می‌برد. این کیف که بیش تر از نظر طراحی در تیم کیف‌‌پول‌های کتی دسته‌بندی می‌شود، با توجه به معیار و رنگ، یک کیف یونیسکس یا مردانه‌زنانه به‌شمار می‌رود. جنس این کیف چرم صددرصد ارگانیک از جور گاوی (Calf Leather) می باشد که با طرح همه‌پسند الگانت، دقت بخش اعظمی را به خویش جلب می‌کند. یک کدام از از مواقعی که به جذابیت ظاهری این کیف پول افزوده، طراحی دوردوخت و برخورداری از یک بند برای باز و بسته‌کردن آن است. با بازکردن کیف، شاهد دو محفظه‌ی حیاتی برای حفظ اسکناس و محفظه‌های متعدد و متنوع دیگر خواهید بود. برای این کیف، سیزده شیار یا این که محل مراقبت کارت اعتباری، دو محل محافظت کارت ویزیت و دو محل مجزا برای نگهداری عکس در لحاظ گرفته شده می‌باشد که نشان از طراحی کارآمد آن دارد. یک محفظه‌ی کارآمد دیگر که در کیف‌های پول نو شاهد آن هستیم، محل محافظت سیم‌کارت می باشد که در این مدل، دو عدد کنار هم پباده سازی و تعبیه شده است. بدین‌ترتیب همواره می‌توانید سیم‌کارت بیش تر یا این که دوم خویش را در محلی امن و مطمئن محافظت فرمائید و با خود به همپا داشته باشید. در مجموع این مدل را می‌توان یک کیف پول کتی شیک، باکیفیت و ولی کارآمد برشمرد که با توجه به کیفیت خوب چرم و پباده سازی زیبا، هدیه‌ای دوست‌داشتنی نیز محسوب می‌شود.

رنگ قهوه‌ای واضح و ملایم «کیف پول چرم طبیعی دیرین چرم نوع LpK1-1» را می‌توان با کیف دستی یا این که کفش و جامه ست اظهار کرد و با بیش تر طیفه‌ای رنگی مطابقت و همخوانی دارد. پباده سازی زیاد کاربردی این کیف شامل؛ دو لت بوده که هر یک دارنده جای کارت به صورت افقی و عمودی و بدنه ی اصلی جای اسکناس است. این محصول با طرح ساده و خود دوستداشتنی افراد بی آلایش پسند است. این کیف پول جیبی زیاد زیبا بیش تر از چرم گاوی ارگانیک ساخته شده و چرم طبیعی گزینه استفاده در این کیف بیش تر از گونه چرم گاوی فرنگیست. طراحی مدل LpK 1-1 مضاعف بی آلایش و شکیل بوده که همین دستور سبب ساز محبوبیت آن می‌شود. توصیه ما به شما «کیف پول جیبی چرم طبیعی دیرین چرم مدل LpK1-1» می‌باشد که در عین جادار بودن بسیار سبک و خوش دست است. جهت نگهداری خوب تر و سلامت ماندن این محصولات، بیش تر از قرار دادن در معرض حرارت بدون واسطه و مضاعف آفتاب به دوران طولانی در جاهایی مثل ذیل شیشه اتومبیل نیز توقف کنید. برای تمیز کردن کیف از هیچ نوع آستون یا اسپری‌های تمیزکننده به کار گیری نکنید و فقط با حوله یا دستمال نخی مرطوب سطح چرم را